Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem z Gminy Wicko
1 Ryszard Pacek Charbrowo 8,5KM M8.5 od 60 - OSP Wrzeście TAK
2 Marlena Wisniewska Wrzescienko 12KM K12 40-59 - - TAK
3 Aleksandra Czeczott-Szymańska Charbrowo 8,5KM K8.5 40-59 - OrłyWicko TAK
4 Janina Sikorra Lędziechowo 12KM K12 od 60 - - NIE
5 Tomasz Zając Bardo 8,5KM M8.5 20-39 - ultimasport.pl NIE
6 Lena Sawa lębork 8,5KM K8.5 od 60 - Team Lęborskie Kije NIE
7 Anna Kwidzyńska Ledziechowo 8,5KM K8.5 20-39 - Orly wicko NIE
8 Gabriela Wichert Wicko 8,5KM K8.5 40-59 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
9 Krystyna Królikowska KRĘPA KASZUBSKA 8,5KM K8.5 40-59 - Lęborskie Lwy NIE
10 Elwira Panek lębork 12KM K12 40-59 - LĘBORSKIE LWY NIE
11 Gabriela Bikowska lębork 8,5KM K8.5 40-59 - Lęborskie Lwy NIE
12 Grzegorz Sałabon lębork 12KM M12 40-59 - Lęborskie Lwy NIE
13 Anna Szymanowska lębork 8,5KM K8.5 40-59 - lęborskie lwy NIE
14 Michał Landowski Gdynia 8,5KM M8.5 20-39 - - NIE
15 Anna Domagalska Gdynia 8,5KM K8.5 40-59 - - NIE
16 Natasza Domagalska Gdynia 8,5KM K8.5 do 13 - - NIE
17 Adam Kuźmicz Maszewko 12KM M12 20-39 - Polipak Team GWE TAK
18 Magdalena Kuźmicz Maszewko 8,5KM K8.5 20-39 - Polipak Team GWE TAK
19 Grażyna Himmel Gdynia 8,5KM K8.5 od 60 - - NIE
20 Ilona Kwas Gdańsk 8,5KM K8.5 40-59 - - NIE
21 Jakub Kwas Gdańsk 8,5KM M8.5 do 13 - - NIE
22 Iwona Ramczyk Gdańsk 8,5KM K8.5 20-39 - - NIE
23 Jarosław Sokołowski Gdańsk 8,5KM M8.5 20-39 - - NIE
24 Sobieslaw Kwas Gdańsk 8,5KM M8.5 40-59 - - NIE
25 Anna Woss lębork 12KM K12 40-59 - Lęborskie Lwy NIE
26 Krzysztof Woss lębork 12KM M12 40-59 - - NIE
27 Urszula Pieper lębork 12KM K12 od 60 - Lęborskie Lwy NIE
28 Robert Maculewicz Wicko 12KM M12 40-59 - Orły Wicko TAK
29 Joanna Budzyńska Gdańsk 8,5KM K8.5 40-59 - Orły Wicko NIE
30 Magdalena Wiśniewska Gdynia 8,5KM K8.5 40-59 - - NIE
31 Waldemar Kupicz Łebieniec 12KM M12 40-59 - - TAK
32 Zuzanna Kupicz Łebieniec 12KM K12 do 13 - - TAK
33 Maja Karwacka Gdynia 8,5KM K8.5 do 13 - - NIE
34 Ilona Kwidzińska Wicko 12KM K12 20-39 - - TAK
35 Danuta Waszczuk Charbrowo 12KM K12 od 60 - Orły Wicko TAK
36 Ewa Muszyńska Gdańsk 12KM K12 40-59 - - NIE
37 Beata Syldatk Garczegorze 12KM K12 40-59 - ORŁY WICKO NIE
38 Anna Gałka Gdańsk 12KM K12 40-59 - - NIE
39 Katarzyna Mysiak Gdynia 12KM K12 40-59 - - NIE
40 agnieszka Kraśkiewicz Gdańsk 12KM K12 40-59 - - NIE
41 Ireneusz Mania Łeba 8,5KM M8.5 40-59 - Orły Wicko NIE
42 Ewa Chadzynska Gdańsk 8,5KM K8.5 40-59 - - NIE
43 Bogdan Deneka Mosty 8,5KM M8.5 od 60 - - NIE
44 Małgorzata Deneka Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 40-59 - - NIE
45 Krzysztof Deneka Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 40-59 - - NIE
46 Marta Otrząsek lębork 8,5KM K8.5 do 13 - - NIE
47 Andrzej Konkol lębork 8,5KM M8.5 od 60 - KREATIVSPORT NIE
48 zosia Konkol lębork 8,5KM K8.5 do 13 - KREATIVSPORT NIE
49 Marta Fotujma Łeba 12KM M12 20-39 - Szkoła Podstawowa Wicko NIE
50 Henrik Kiepe Gdansk 12KM M12 40-59 - Veloking NIE
51 Wioletta Bojas-Wenta lębork 8,5KM K8.5 20-39 - - NIE
52 Gertruda Bojas Wicko 8,5KM K8.5 od 60 - - TAK
53 Kaja Wenta lębork 8,5KM K8.5 do 13 - - NIE
54 Nikola Lewandowska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
55 Marcin Kasiński Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
56 Karolina Sadowska xxx 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
57 Klaudia Mateja Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
58 Kacper Karsznia Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
59 Julia Wójtowicz Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
60 Karol Leśnikowski Pruszcz Gdański 12KM M12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
61 Mikołaj Masztalerz Pruszcz Gdański 12KM M12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
62 Jakub Szymborski Pruszcz Gdański 12KM M12 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
63 Marta Filip Pruszcz Gdański 12KM K12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
64 Martyna Małkowska Pruszcz Gdański 12KM K12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
65 Natalia Bela Pruszcz Gdański 12KM K12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
66 Anna Deneka Pruszcz Gdański 12KM K12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
67 Martyna Fajkowska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
68 Michał Różycki Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
69 Dariusz Piątek Gniewino 8,5KM M8.5 40-59 - Polipack Team GWE NIE
70 Hanna Szarmach Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
71 Zuzanna Kowalewska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
72 Szymon Porydzaj Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
73 Filip Sciesinski Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
74 Bianka Sciesinska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
75 Zofia Kalińska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
76 Justyna Nowak-Kalińska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 40-59 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
77 Monika Zakrzewska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 40-59 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
78 Wojciech Zakrzewski Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 40-59 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
79 Samanta Kotłowska Pruszcz Gdański 12KM K12 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
80 Hanna Orzechowska Wrzeście 8,5KM K8.5 do 13 - - TAK
81 Paulina Kramek Wrzeście 8,5KM K8.5 do 13 - - TAK
82 Patryk Blok Wrzeście 8,5KM M8.5 do 13 - - TAK
83 Gniewko Skrzyński Carbrowo 8,5KM M8.5 do 13 - - TAK
84 Wojciech Deja Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
85 Wacek Redzik Pruszcz Gdański 12KM M12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
86 Oskar Sieniuć Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
87 Katarzyna Szembiot-Pietrzak Pruszcz Gdański 12KM K12 40-59 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
88 Ewa Dymkowska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 40-59 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
89 Oliwia Miedzińska Białogarda 8,5KM K8.5 do 13 - - TAK
90 Amelia Aurelia Bikowska Białogarda 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
91 Michalina Godula Charbrowo 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
92 Mikołaj Piwka Wicko 8,5KM M8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
93 Maja Szweda Łebieniec 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
94 Joanna Wojtowicz Wicko 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
95 Joanna Krzyżanowska Charbrowo 8,5KM K8.5 40-59 - - TAK
96 Jozef Czeczott Jankowo Gdańskie 8,5KM M8.5 od 60 - - NIE
97 Józef Czeczott Jankowo Gdańskie 8,5KM M8.5 od 60 - - NIE
98 Marcel Papke Białogarda 12KM M12 14-19 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
99 Dariusz Blok Wrzeście 12KM M12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
100 Jagoda Godula Gęś 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
101 Amelia Hensoldt Charbrowo 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
102 Martyna Ebertowska Gęś 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
103 Klaudia Suchodolska Wicko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
104 Natalia Rychert Wrześcienko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
105 Aleksandra Grzegorczyk Charbrowo 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
106 Natalia Godula Wrześcienko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
107 Paulina Hertha Krakulice 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
108 Jakub Syldatk Krakulice 12KM M12 14-19 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
109 Kacper Rychert Wrześcienko 12KM M12 14-19 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
110 Marta Gryciuk Charbrowo 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
111 Zuzanna Wicka Wicko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
112 Antoni Drzazgowski Charbrowo 8,5KM M8.5 do 13 - Wicko TAK
113 Miłosz Filipionek Charbrowo 8,5KM M8.5 do 13 - SP Wicko TAK
114 Weronika Łyźniak Wicko 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
115 Joanna Jurewicz Krakulice 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
116 Jan Lodziński Wicko 8,5KM M8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
117 Anna Hertha Krakulice 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
118 Laura Habyk Wrześcienko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
119 Filip Żurawski Gęś 12KM M12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
120 Ignacy Bork Charbrowo 8,5KM M8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
121 Marta Kobiela Białogarda 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
122 Wiktor Tandek Charbrowo 8,5KM M8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
123 Wiktor Ptak Wicko 12KM M12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
124 Marta Pawłowska Żarnowska 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
125 Wiktoria Buszman Wrześcienko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
126 Wiktor Czerwionka Charbrowo 8,5KM M8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
127 Katarzyna Chmielewska Wicko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
128 Zuzanna Pilarska Górka 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
129 Mateusz Waleskiewicz Wicko 8,5KM M8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
130 Maja Zięba Gęś 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
131 Urszula Wolańska Charbrowo 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
132 Feliks Namsołek Gdynia 12KM M12 od 60 - - NIE
133 Mirosława Mordaszewska Gęś 8,5KM K8.5 40-59 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
134 Zuzanna Gołębiewska Wicko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
135 Hubert Lewicki Wicko 12KM M12 14-19 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
136 Karolina Barszcz Gąska 12KM K12 20-39 - - TAK
137 Katarzyna Sęktas Gąska 12KM K12 40-59 - - TAK
138 Paweł Żmuda Główczyce 12KM M12 20-39 - GOK Główczyce NIE
139 Aleksandra ostrochalska KRĘPA KASZUBSKA 8,5KM K8.5 40-59 - - NIE
140 Karolina Socha Lądek-Zdrój 12KM K12 14-19 - Team banan NIE
141 Klaudia Szatan Lądek-Zdrój 12KM K12 14-19 - Team banan NIE
142 Karolina Sierakowska Lądek-Zdrój 8,5KM K8.5 20-39 - Gmina Lądek-Zdrój NIE
143 Alicja Piwowar Lądek-Zdrój 8,5KM K8.5 20-39 - Gmina Lądek-Zdrój NIE
144 Małgorzata Cirocka lębork 8,5KM K8.5 20-39 - Kreativsport NIE
145 Krystyna Konkol lębork 8,5KM K8.5 40-59 - Kreativsport NIE
146 Lidia Góral Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
147 Maciej Małkowski Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
148 Michał Kowalski Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
149 Zuzanna Kowalczyk Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
150 Kinga Kotłowska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
151 Marcelina Wołowiec Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
152 Amelia Krawczuk- Szałasow Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
153 Julian Tkaczyk Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
154 Michalina Wojciechowska Pruszcz Gdański 12KM K12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
155 Magda Frankowska Pruszcz Gdański 12KM K12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
156 Weronika Różycka Pruszcz Gdański 12KM K12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
157 Michał Orłowski Gdańsk 8,5KM M8.5 40-59 - Orły Wicko NIE
158 Hanna Orłowska Gdańsk 8,5KM K8.5 40-59 - Orły Wicko NIE
159 Wiktoria Kozioł Wrzeście 12KM K12 14-19 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
160 Beata Maszota Gęś 12KM K12 14-19 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
161 Michał Popławski Gęś 12KM M12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
162 Zuzanna Pobudkiewicz Charbrowo 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
163 Paulina Zych Charbrowo 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
164 Ksawier Maszota Gęś 12KM M12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
165 Mikołaj Lewicki Wicko 12KM M12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
166 Remigiusz Wroński Charbrowo 12KM M12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
167 Julia Zięba Gęś 12KM K12 14-19 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
168 Zuzanna Bączek Krakulice 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
169 Roksana Kwidzińska Wicko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
170 Michał ZIęba Gęś 12KM M12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
171 Marta Kaczykowska Mosty 12KM K12 20-39 - SP7 NIE
172 Jakub Krawiec Pruszcz Gdański 12KM M12 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
173 Kinga Kaczykowska Mosty 8,5KM K8.5 do 13 - Michałkowo NIE
174 Iga Kaczykowska Mosty 8,5KM K8.5 do 13 - Michałkowo NIE
175 Oliwia Szyrszyng Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
176 Bogusław Kolus Lądek Zdrój 12KM M12 40-59 - Trojan Lądek Zdrój NIE
177 Julita Wiśniewska Wrześcienko 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
178 Marzena Lange lębork 8,5KM K8.5 20-39 - - NIE
179 Marek Bikowski lębork 8,5KM K8.5 40-59 - lęborskie lwy NIE
180 Julia Kondratowicz Białogarda 12KM K12 14-19 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
181 Dariusz Górny Łebieniec 12KM M12 40-59 - Szkoła Podstawowa Maszewko TAK
182 Maja Wenek lębork 12KM K12 do 13 - Lęborskie Lwy NIE
183 Iwona Górska lębork 12KM K12 40-59 - Lęborskie Lwy NIE
184 Katarzyna Krakowiak lębork 8,5KM K8.5 do 13 - SP7 NIE
185 Julia Rogińska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
186 Marlena Bielińska Gdańsk 12KM K12 40-59 - Veloking NIE
187 Michał Kowalczyk Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
188 Jonasz Kiepe Gdańsk 12KM M12 14-19 - Veloking NIE
189 Wiktoria Turbiarz Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
190 Ewelina Smokowska Pruszcz Gdański 12KM K12 20-39 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
191 Alicja Kotłowska RUMIA 8,5KM K8.5 40-59 - - NIE
192 Franciszek Kotłowski RUMIA 8,5KM M8.5 do 13 - - NIE
193 Laura Schreoder Mosty 8,5KM K8.5 14-19 - - NIE
194 Anetta Halas lębork 8,5KM K8.5 40-59 - - NIE
195 MAGDALENA KOZYRA lębork 8,5KM K8.5 14-19 - sp7 NIE
196 PIOTR KOZYRA lębork 8,5KM M8.5 40-59 - - NIE
197 Katarzyna Filipionek Charbrowo 8,5KM K8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
198 Halina Badzioch Wrześcienko 8,5KM K8.5 40-59 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
199 Alina Hensoldt Charbrowo 12KM K12 40-59 - - TAK
200 Maja Hensoldt Charbrowo 12KM K12 14-19 - - TAK
201 Julia Książek Nowa wieś Lęborska 12KM K12 14-19 - SP7 NIE
202 Natalia Książek Nowa wieś Lęborska 8,5KM K8.5 20-39 - Z Julą NIE
203 Grażyna Piór Gdynia 8,5KM K8.5 od 60 - - NIE
204 Paulina Bujnowska Mosty 8,5KM K8.5 14-19 - SP7 NIE
205 Beata Sibik lębork 8,5KM K8.5 40-59 - - NIE
206 Zuzanna Bikowska Gęś 12KM K12 14-19 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
207 Maria Mączewska Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 14-19 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
208 Tomasz Mączewski Pruszcz Gdański 8,5KM M8.5 40-59 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
209 Antonina Kowalczyk Pruszcz Gdański 8,5KM K8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
210 Szymon Barszcz Gąska 8,5KM M8.5 do 13 - - TAK
211 Paweł Sęktas Gąska 8,5KM M8.5 do 13 - - TAK
212 Aleksandra Wolańska Charbrowo 12KM K12 do 13 - Szkoła Podstawowa Wicko TAK
213 Agnieszka Wolańska Charbrowo 8,5KM K8.5 40-59 - Urząd Gminy w Wicku TAK
214 Kasia Konkol lębork 8,5KM K8.5 14-19 - KREATIVSPORT NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K12 14-19 16
K12 20-39 4
K12 40-59 13
K12 do 13 23
K12 od 60 3
K8.5 14-19 7
K8.5 20-39 9
K8.5 40-59 25
K8.5 do 13 40
K8.5 od 60 4
M12 14-19 9
M12 20-39 3
M12 40-59 7
M12 do 13 9
M12 od 60 1
M8.5 14-19 3
M8.5 20-39 3
M8.5 40-59 8
M8.5 do 13 22
M8.5 od 60 5
Niepełnosprawni K 0
Niepełnosprawni M 0
Kobiety 144
Mężczyźni 70
Wszyscy 214