Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki +40zł Wybieram NNW
1 KRZYSZTOF BOCZULA Bielawa 21KM - 1 WKB PIAST WROCLAW BEZ KOSZULKI NIE
2 Marek Meliński Dzierżoniów 12KM - 1 Pasja Chrzanka Running Team BEZ KOSZULKI NIE
3 Robert Sadzik Bardo 12KM - 1 NEOPROFIL M -
4 Katarzyna Jedlińska Świdnica 12KM - 1 - S NIE
5 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S -
6 alicja kaucka Bielawa 21KM - 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BEZ KOSZULKI NIE
7 ryszard Nesterewicz Kłodzko 21KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa BEZ KOSZULKI NIE
8 Tomasz Kowal Kłodzko 12KM - 1 EBIEGI.PL L NIE
9 Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka 12KM - 1 Goggle PAE Team BEZ KOSZULKI NIE
10 Paweł Bogdał Międzygórze 21KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka BEZ KOSZULKI NIE
11 Dominika Leszczyńska-Bogdał Międzygórze 5KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka BEZ KOSZULKI NIE
12 Przemysław Górak Sobótka 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
13 Robert Knopek Gliwice 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
14 Kazimierz Jabłoński Prądy 21KM - 1 - M TAK
15 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN S NIE
16 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M -
17 Daniel Suchenia Wałbrzych 21KM - 1 Gang Różowych Misiów BEZ KOSZULKI NIE
18 Dariusz Ratajczak Dolsk 21KM - 1 Hernik Team/ANP Dolsk BEZ KOSZULKI NIE
19 Marcin Kornaś Braszowice 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI NIE
20 Grzegorz Jadach Wrocław 21KM - 1 Urtica Team BEZ KOSZULKI NIE
21 Waldemar Niemiec Nowa Ruda 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
22 Bartłomiej Jędrychowski Kudowa Zdrój 21KM - 1 WemecoTeam BEZ KOSZULKI NIE
23 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI NIE
24 Tomasz Orepuk Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
25 Wiktor Weiman Wrocław 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
26 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko 5KM - 1 EBIEGI.PL L -
27 Agnieszka Oleszczuk Kłodzko 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
28 WOJCIECH LEWANDOWSKI Żerniki Wrocławskie 21KM - 1 TMTeam BEZ KOSZULKI TAK
29 MONIKA DUDEK Ziębice 12KM - 1 pasja chrzanka running team BEZ KOSZULKI NIE
30 Joanna Nalewalska Bolesławiec 21KM - 1 #SobasTeam BEZ KOSZULKI NIE
31 Krzysztof Paprocki Polkowice 21KM - 1 - L NIE
32 Anna Ratajczak Dolsk 12KM - 1 Hernik Team BEZ KOSZULKI NIE
33 MARCIN CZUBAK Kudowa Zdrój 21KM - 1 Kudowscy Miłośnicy Biegania BEZ KOSZULKI NIE
34 Radosław Puchała Sobótka 21KM - 1 KB Sobótka BEZ KOSZULKI NIE
35 Wacław Leszczyński Świebodzice 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
36 FRANCISZEK Kornaś Bardo 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI NIE
37 RAFAŁ MAZURKIEWICZ Bardo 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
38 Dominik Pochylski Luboń 21KM - 1 Luboński Klub Biegacza M TAK
39 Marcin Bęś jordanów śląski 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
40 Joanna Madejowska Wrocław 5KM - 1 MADRUN BEZ KOSZULKI NIE
41 Rafał Madejowski Wrocław 5KM - 1 MADRUN BEZ KOSZULKI NIE
42 Tomasz Wojnarowicz Warszawa Mokotów 21KM - 1 Obozybiegowe.pl BEZ KOSZULKI NIE
43 Malgorzata Grudzien Zabkowice Śląskie 12KM - 1 - S NIE
44 Barbara Niemiec Nowa Ruda 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
45 Sylwia Kodzis Janowiec 5KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich BEZ KOSZULKI NIE
46 Sebastian Franek Luboń 21KM - 1 MUAY RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK
47 URSZULA DĄBROWSKA Lubin 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
48 DANIEL DĄBROWSKI Lubin 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
49 Adam Anusz Imbramowice 21KM - 1 Żarów Biega BEZ KOSZULKI NIE
50 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Run4Fun BEZ KOSZULKI NIE
51 Grzegorz Strojek Przemków 21KM - 1 - M NIE
52 Daniel Gniadek Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstain BEZ KOSZULKI NIE
53 Aleksander Berg Kłodzko 12KM - 1 Niezrzeszony BEZ KOSZULKI NIE
54 Elwira Berg Kłodzko 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
55 Marcel Broj Źlinice 5KM - 1 BROJ TEAM ZLINICE BEZ KOSZULKI NIE
56 Paweł Jasiński SIECHNICE 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
57 Michał Mazur Sobótka 12KM - 1 KB Sobótka BEZ KOSZULKI NIE
58 Piotr Garnek Wrocław 21KM - 1 Vege Runners BEZ KOSZULKI NIE
59 Jacek Robak Ziębice 12KM - 1 pasja chrzanka running team BEZ KOSZULKI NIE
60 Krystyna Tupik Sobótka 12KM - 1 KORFF TEAM BEZ KOSZULKI NIE
61 Robert Kowalewski Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
62 Tomasz Zieliński Karlin 21KM - 1 Tetrycy Schrodingera L NIE
63 Rafał Milkowski rybnik 21KM - 1 Decathlon&Przyjaciele BEZ KOSZULKI NIE
64 Justyna Milkowska rybnik 21KM - 1 Decathlon&Przyjaciele BEZ KOSZULKI NIE
65 Łukasz Lewandowski Mysiadło 21KM - 1 biegowarodzina BEZ KOSZULKI TAK
66 Krzysztof Wankiewicz Jelcz-Laskowice 21KM - 1 GVT XL NIE
67 Marcin Henel głuszyca 21KM - 1 NSK RUN BEZ KOSZULKI NIE
68 Piotr Barnaś Bardo 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
69 Szymon Kuczyński Zawonia 21KM - 1 - L NIE
70 Emilia Piskorska Przyłęk 5KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich BEZ KOSZULKI NIE
71 wojciech Kałużny Świdnica 12KM - 1 Biegowa Świdnica L -
72 Katarzyna Zygadło Nowa Ruda 5KM - 1 Matplast Team BEZ KOSZULKI NIE
73 Jakub Biernacki Duszniki-Zdrój 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
74 Grzegorz Pilarski Namysłów 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
75 Justyna Waliłko Bardo 12KM - 1 - M NIE
76 Przemysław Kaczmarczyk Rolantowice 12KM - 1 Matner Running Team/Wataha BEZ KOSZULKI NIE
77 Joanna Ochej Wrocław 12KM - 1 Apteneo BEZ KOSZULKI TAK
78 Grzegorz Hoffmann Czempiń 12KM - 1 Kościan Team BEZ KOSZULKI NIE
79 Przemysław Izdebski Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
80 Daniel Pawlak Kłodzko 12KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa BEZ KOSZULKI NIE
81 Agnieszka Gardziejewska Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
82 Jacek Czyczerski Rogoźnica 21KM - 1 GRUPA BIEGOWA M -
83 Alina Kałużny Świdnica 12KM - 1 - S -
84 wlodek Ślusarski Warszawa 12KM - 1 obozy biegowe XL TAK
85 Filip Zieliński Karlin 12KM - 1 PTBulls L NIE
86 Mariusz Portka Krapkowice 21KM - 1 BIG FUN S TAK
87 Natalia Paprocka Polkowice 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
88 Joanna Pliniewicz Stronie Śląskie 12KM - 1 Strońska grupa rowerowa BEZ KOSZULKI NIE
89 MAREK WROŃSKI Środa Śląska 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
90 MATEUSZ KRZEMIŃSKI Dzierżoniów 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
91 Michał Przybylak Poznań 21KM - 1 - M TAK
92 Małgorzata Binkiewicz Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
93 Kacper Gorgoń Leszno 21KM - 1 Lesna Leszno BEZ KOSZULKI TAK
94 Anna Beyga Wojnowice 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
95 Łukasz Becht Łódź 21KM - 1 ŁÓDŹ KOCHA SPORT BEZ KOSZULKI NIE
96 Piotr Rospond Poznań 21KM - 1 TKKF MPK POZNAŃ BEZ KOSZULKI NIE
97 Jarosław Włodarczyk Wrocław 21KM - 1 Akademia Wojsk Lądowych BEZ KOSZULKI NIE
98 Jarosław DUDEK Ziębice 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
99 Małgorzata Dobrowolska Lubin 21KM - 1 BKMM BEZ KOSZULKI TAK
100 Krzysztof Korobij Lądek Zdrój 21KM - 1 X- Team Special Forces M TAK
101 Martyna Lejska Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
102 Mikołaj Sadowski Janowice Wielkie 12KM - 1 Naturalnie Janowice L TAK
103 Kamilla Czykiel Brzeg Dolny 12KM - 1 PulsBike Team BEZ KOSZULKI NIE
104 Monika Kminiak Bardo 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
105 Agata Wernecka-Kucza Świdnica 5KM - 1 KORFF TEAM BEZ KOSZULKI TAK
106 Łukasz Bielański Dział 21KM - 1 - M TAK
107 Szymon Byczko Łódź 21KM - 1 - L NIE
108 Tomasz Cieślak Łódź 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
109 Dominik Budkowski Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
110 Arkadiusz Kucharski Oborniki Śląskie 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
111 Tomasz Łuszczakiewicz Lubin 21KM - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta BEZ KOSZULKI NIE
112 Paulina Woźny Szczytna 12KM - 1 - M NIE
113 Marta Bednarska Wrocław 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
114 Robert Adamski Wałbrzych 12KM - 1 KAT CROSS WAŁBRZYCH BEZ KOSZULKI NIE
115 Joanna Adamska Wałbrzych 12KM - 1 KAT CROSS WAŁBRZYCH BEZ KOSZULKI NIE
116 Paweł Kaczmarek Brzeg 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
117 Julia Smolińska Wrocław 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
118 JOANNA ROBAK Ziębice 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
119 Łukasz Świerczyński Dąbrowa Górnicza 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
120 Jadwiga Oleksy Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
121 RAFAL KARPOWICZ wroclaw 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
122 Magdalena Mrzygłód Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
123 Iwona Krzaczkowska Wrocław 12KM - 1 Dziki Wrocław BEZ KOSZULKI TAK
124 DARIUSZ KOZŁOWSKI Strzelce Opolskie 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
125 Piotr Pietraszek Wrocław 12KM - 1 Radio Wrocław BEZ KOSZULKI NIE
126 Grzegorz Jędrzejewski Wałbrzych 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
127 Mariusz Maszkiewicz Wrocław 12KM - 1 Dziki Wrocław BEZ KOSZULKI NIE
128 Bartłomiej Kusak Wrocław 12KM - 1 Dziki Wrocław BEZ KOSZULKI TAK
129 Łukasz Krzaczkowski Wrocław 12KM - 1 Dziki Wrocław BEZ KOSZULKI TAK
130 Paweł Pietraszek Wrocław 12KM - 1 Dzieci Forresta Gumpa BEZ KOSZULKI NIE
131 Roksana Anusz Imbramowice 12KM - 1 Żarów Biega BEZ KOSZULKI NIE
132 Radosław Ciszewski Legnica 21KM - 1 Zdechlaki BEZ KOSZULKI NIE
133 Ewa Ciszewska Legnica 21KM - 1 Zdechlaki BEZ KOSZULKI NIE
134 Radosław Koprowski Płock 21KM - 1 Zdechlaki BEZ KOSZULKI NIE
135 Honorata Koprowska Płock 21KM - 1 Zdechlaki BEZ KOSZULKI NIE
136 Andrzej Szczot Wrocław 21KM - 1 KB Sobótka BEZ KOSZULKI NIE
137 Ewa Jakubiec Głuchołazy 12KM - 1 Przedwojewski Mountain Team BEZ KOSZULKI TAK
138 Tomasz Żuk Gliwice 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK
139 Oliwia Fidei Zabkowice Śląskie 12KM - 1 AbyDoMety BEZ KOSZULKI TAK
140 Kamila Szumacher Brzeg Dolny 5KM - 1 M.A.J.K. BEZ KOSZULKI NIE
141 Michał Szumacher Brzeg Dolny 5KM - 1 M.A.J.K. BEZ KOSZULKI NIE
142 Apolonia Szumacher Brzeg Dolny 5KM - 1 M.A.J.K. BEZ KOSZULKI NIE
143 Jan Szumacher Brzeg Dolny 5KM - 1 M.A.J.K. BEZ KOSZULKI NIE
144 Daniel Stańczyk Opole 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE
145 Krzysztof Plok Polkowice 21KM - 1 TEAMPLOK BEZ KOSZULKI NIE
146 Marzena Kozakiewicz Wrocław 12KM - 1 Dzieci Forresta Gumpa BEZ KOSZULKI TAK
147 Pawel stawiak Kamien 12KM - 1 soczki BEZ KOSZULKI NIE
148 Bartosz Korabiewski Wrocław 12KM - 1 - M TAK

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki +40zł Wybieram NNW
1 NORBERT KUBIK Świdnica 21KM - - GtŻ BEZ KOSZULKI TAK
2 Mariusz Kwaszewski Pszenno 12KM - - Krause Running Team L -
3 Anna Skupień Wrocław 12KM - - Radio Wrocław BEZ KOSZULKI NIE
4 Jakub Biskupski Wrocław 21KM - - - BEZ KOSZULKI NIE
5 SEBASTIAN AKUTKO Wrocław 21KM - - BEZ KOSZULKI NIE
6 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie 21KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN S NIE
7 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie 12KM - - WKS Wrocław BEZ KOSZULKI NIE
8 ARTUR KONIECZYŃSKI Kłodzko 5KM - - - BEZ KOSZULKI NIE
9 MARIUSZ KONIECZYŃSKI Kłodzko 5KM - - - BEZ KOSZULKI NIE
10 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko 12KM - - EBIEGI.PL S NIE
11 EWA NARKUN IŁOWA 21KM - - - BEZ KOSZULKI NIE
12 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój 21KM - - #WAWRZYNTEAM BEZ KOSZULKI NIE
13 KRZYSZTOF LAZAROWICZ Paczków 21KM - - - M NIE
14 Bartłomiej Racławski Oława 21KM - - Oławianie w Górach L -
15 Marcin Pałys Nowa Ruda 5KM - - UKS Ludwikowice M TAK
16 Wojciech Olszewski Wałbrzych 12KM - - - BEZ KOSZULKI NIE
17 DOROTA KSIĘŻNIK Skarbimierz 21KM - - - BEZ KOSZULKI NIE
18 Piotr Wójcik Stoszowice 5KM - - SGR Specialized BEZ KOSZULKI TAK
19 Dawid Turkiewicz Woliborz 21KM - - Wolibórz w biegu BEZ KOSZULKI NIE
20 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko 21KM - - EBIEGI.PL BEZ KOSZULKI NIE
21 Anna Bagińska Sobótka 12KM - - KB Sobótka BEZ KOSZULKI NIE
22 arkadiusz parysek Brzeg Dolny 21KM - - - BEZ KOSZULKI NIE
23 Paulina Złochowska Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - - S NIE
24 Czesław Węglarz Kędzierzyn-Koźle 21KM - - - BEZ KOSZULKI NIE
25 Adrian Wojnar Duszniki-Zdrój 5KM - - SMS Duszniki-Zdrój BEZ KOSZULKI NIE
26 Piotr Kociołowicz Janowiec 21KM - - Biegam w Górach Bardzkich BEZ KOSZULKI NIE
27 Klaudia Kiefer Skarbimierz 21KM - - - BEZ KOSZULKI NIE
28 Zuzanna Mielniczuk Bielawa 5KM - - - BEZ KOSZULKI TAK
29 Karolina Marciniak Kościan 12KM - - Kościan Team BEZ KOSZULKI NIE
30 Piotr Chit Ząbkowice Śląskie 12KM - - Wks Wrocław BEZ KOSZULKI NIE
31 Piotr Wójcik Stoszowice 12KM - - Sgr Specialized M TAK
32 Karol Frąckiewicz Ząbki 21KM - - SCV BEZ KOSZULKI NIE
33 Ola Drozd Józefów 21KM - - freedominprogress.pl BEZ KOSZULKI NIE
34 Katarzyna Kwiatkowska Dzierżoniów 5KM - - - M NIE
35 Jan Bott Łukowice Brzeskie 5KM - - - BEZ KOSZULKI TAK
36 Małgorzata Kuczyńska Zawonia 5KM - - Zawonia TEAM BEZ KOSZULKI NIE
37 Franciszek Balak Nowogród Bobrzański 21KM - - Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER BEZ KOSZULKI TAK
38 Adrianna Dudek SIECHNICE 5KM - - AD GROUP BEZ KOSZULKI NIE
39 Lukasz Stachnik Kraków 21KM - - - BEZ KOSZULKI TAK
40 Marek Meliński Dzierżoniów 12KM - - Pasja Chrzanka Runnig Team BEZ KOSZULKI NIE
41 paweł droździk Nysa 21KM - - wkb meta lubliniec BEZ KOSZULKI NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 60
Mężczyźni 129
Wszyscy 189