Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Paulina Adamowicz Stara Łomnica BIEG GŁÓWNY - CZASOMIERZYK.PL
2 Kamila Adamowicz Jaszkowa Górna BIEG GŁÓWNY - CZASOMIERZYK.PL
3 Marian Adamów Wilkanów BIEG GŁÓWNY - Igliczna Wilkanów
4 Sylwan Barcz Chojna BIEG GŁÓWNY - Bike Team Chojna
5 Amelia Bednarska Szczytna Bieg kat. rok ur. 2006- 2004 – 2 km - -
6 Martyna Bednarska Szczytna Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - -
7 Jolana Benešová Bezděkov n/M BIEG GŁÓWNY - Redpoint Team
8 Wojciech Białogłowski Krzeszów BIEG GŁÓWNY - -
9 Janusz Biskup Walbrzych BIEG GŁÓWNY - Amator
10 Szymon Bujanowski Szczytna BIEG GŁÓWNY - SMS Duszniki Zdrój
11 TOMAS CADA Teplice nad Matuji BIEG GŁÓWNY - redpoint eleven team
12 MARZANNA CUKIERNIK Bielawa BIEG GŁÓWNY - -
13 Jakub Czaplewski Gdańsk BIEG GŁÓWNY - Skipol.pl Team
14 Dominik Dańkowski Wrocław BIEG GŁÓWNY - SPORTSTORE.pl
15 Mateusz Duch Bielawa BIEG GŁÓWNY - SN Klasyk Warszawa
16 Piotr DZIECIĄTKOWSKI Poznań BIEG GŁÓWNY - -
17 Robert Faron Zalesie BIEG GŁÓWNY - REMSPORT
18 Andrzej Feifer Bielawa BIEG GŁÓWNY - -
19 Miroslaw Fic Jeleniów BIEG GŁÓWNY - -
20 DANIEL FILIP Czarny Bór BIEG GŁÓWNY - Czarny Bór
21 Nikola FILIP Czarny Bór Bieg kat. rok ur. 2006- 2004 – 2 km - Czarny Bór
22 Dawid FILIP Czarny Bór Bieg kat. rok ur. 2006- 2004 – 2 km - Czarny Bór
23 Piotr Filistowicz Kłodzko BIEG GŁÓWNY - -
24 HENRYK FORTOŃSKI Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - brak
25 Bartosz Franczak Jeżów Sudecki BIEG GŁÓWNY - Camperlife.pl - Wypożycz Kampera
26 Urszula FRANCZAK Wrocław BIEG GŁÓWNY - -
27 Mariusz Garncarz Jaworzyna Śląska BIEG GŁÓWNY - -
28 Paweł Garncarz Wrocław BIEG GŁÓWNY - Potters
29 MARIAN GAWRONSKI Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY - nie zrzeszony
30 Bogdan Głąba Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - -
31 Jan Gunia Wrocław Bieg kat. rok ur. 2012 i młodsi – 500 m - Gumisie
32 Marta Gunia Wrocław BIEG GŁÓWNY - Gumisie
33 Michał Gunia Wrocław/Szczytna BIEG GŁÓWNY - Gumisie
34 Maria Gunia Wrocław Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - Gumisie
35 Katarzyna Gunia Szczytna BIEG GŁÓWNY - Gumisie
36 Jerzy Hałajda Strzelin BIEG GŁÓWNY - -
37 Rafał Ignaczak Jelenia Góra BIEG GŁÓWNY - Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra
38 Zdenek Jandejsek Studene BIEG GŁÓWNY - Sport Studene
39 Łukasz Jankowski Wrocław BIEG GŁÓWNY - Guide AZS DSW
40 Antonina Jarecka Męcinka Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - -
41 Paweł Jarecki Męcinka BIEG GŁÓWNY - -
42 Romuald Jąkała Strzelin BIEG GŁÓWNY - -
43 ZOFIA KACZMAREK Wrocław BIEG GŁÓWNY - -
44 Kamil Kaczyński Przasnysz BIEG GŁÓWNY - Team nabiegowkach.pl
45 paweł kafarsk Poznań BIEG GŁÓWNY - team nabiegowkach.pl
46 STANISŁAW KALETKA Gryfino BIEG GŁÓWNY - TEAM NABIEGOWKACH.PL
47 Krzysztof Kapitan Wrocław BIEG GŁÓWNY - Skiking.pl Team
48 Dariusz KARP Biały Kościół BIEG GŁÓWNY - Karp Sport Team
49 Dominik KARP Biały Kościół Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - Karp Sport Team
50 Marek Kaźmierski Stara Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - STB
51 Tomasz Kępczyński Walidrogi BIEG GŁÓWNY - -
52 Jan Klementowski Wrocław BIEG GŁÓWNY - Klemens Team
53 Tomasz Kołodziejczyk Warszawa BIEG GŁÓWNY - team nabiegowkach.pl
54 Łukasz Kopyś Wrocław BIEG GŁÓWNY - Daleko jeszcze?
55 Bogusław Kort Kudowa-Zdrój BIEG GŁÓWNY - KKZK
56 Rafał Koryciński Gdańsk BIEG GŁÓWNY - team nabiegowkach.pl /Cartusia Kartuzy
57 Michał Kowalski Wilczyn BIEG GŁÓWNY - -
58 Jakub Krakiewicz BYSTRZYCA KLODZKA BIEG GŁÓWNY - Nadleśnictwo
59 Arkadiusz Kroner Wrocław BIEG GŁÓWNY - Crew ŻNK
60 Tomasz Król Pieszyce BIEG GŁÓWNY - Poza Horyzonty
61 Stefan Kamil Krzywicki wroclaw BIEG GŁÓWNY - team nabiegowkach.pl
62 Jiří Kubec Česká Skalice BIEG GŁÓWNY - Cyklo Tony
63 Radek Kubiak Stara Łomnica BIEG GŁÓWNY - CZASOMIERZYK.PL
64 Piotr Kwiatkowski Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - -
65 Krzysztof Lach Warszawa BIEG GŁÓWNY - -
66 Izabela Majchrzak wroclaw BIEG GŁÓWNY - -
67 Kajetan Majka Nowa Ruda Bieg kat. rok ur. 2012 i młodsi – 500 m - WoBaKaOl
68 Wojtek Majka Nowa Ruda Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - team nabiegowkach.pl
69 Roman Majka Nowa Ruda BIEG GŁÓWNY - team nabiegowkach.pl
70 Wojtek Majka Nowa Ruda Bieg kat. rok ur. 2006- 2004 – 2 km - teamnabiegowkach.pl
71 Bartek Majka Nowa Ruda Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - WoBaKaOl
72 SYLWIA MAJOR WANATY BIEG GŁÓWNY - ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA
73 zenon marchewka Polanica Zdrój BIEG GŁÓWNY - -
74 Dawid Markiel Srebrna Góra BIEG GŁÓWNY - Inpeak team
75 Janusz MEISSNER Kartuzy BIEG GŁÓWNY - Cartusia-Skipol Team
76 Josef Metelka Velka Jesenice BIEG GŁÓWNY - Ski Police
77 Ewelina Mucha Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - -
78 Marian Myjak Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - Parafia Aniołów Strózów
79 Agnieszka NOWAK Pieszyce BIEG GŁÓWNY - straz pożarna
80 Maciej NOWAK Pieszyce BIEG GŁÓWNY - straz pożarna
81 Karolina Okoń Kiełczów BIEG GŁÓWNY - -
82 BARTŁOMIEJ ORŁOWSKI Wrocław BIEG GŁÓWNY - Ciclismo Wrocław
83 dariusz pala Bielawa BIEG GŁÓWNY - 1
84 Daniel Pasternak Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - -
85 Robert Pastusiński Wrocław BIEG GŁÓWNY - -
86 Jan Paterak Gościęcin BIEG GŁÓWNY - LKS Bryksjusz Gościęcin
87 Jolanta PIEC Bielawa BIEG GŁÓWNY - -
88 Henryk Pierzchalski Kłodzko BIEG GŁÓWNY - -
89 Weronika Prałat Osieczna BIEG GŁÓWNY - Team nabiegowkach.pl
90 Vojtěch Prouza Deštné v Orlických horách Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - -
91 Kamila Prouzová Deštné v Orlických horách Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - -
92 Alfred Przemieniecki Lubawka BIEG GŁÓWNY - Lubawka
93 Krzysztof Roman Kudowa BIEG GŁÓWNY - Opal Kudowa Zdrój
94 MAŁGORZATA RÓŻAŃSKA Wrocław BIEG GŁÓWNY - -
95 Łukasz Soliwoda Głogów BIEG GŁÓWNY - -
96 Marek Soliwoda Głogów BIEG GŁÓWNY - -
97 Katarzyna Sowińska Mędłów BIEG GŁÓWNY - -
98 Dominika Sowińska Mędłów BIEG GŁÓWNY - -
99 Tomasz Sowiński Mędłów BIEG GŁÓWNY - -
100 MARCIN STEFANOW Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - SKI NORDIC WAŁBRZYCH
101 Artur Strzałkowski Piechowice BIEG GŁÓWNY - -
102 Renata Sulima Kłodzko BIEG GŁÓWNY - -
103 Darek Suprynowicz Świdnica BIEG GŁÓWNY - Repus Świdnica
104 Paulina Swiesiulska BYSTRZYCA KLODZKA Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - -
105 Agata Szlachetka Kluszkowce BIEG GŁÓWNY - Team nabiegowkach. pl
106 Łukasz Szlendak Kowary BIEG GŁÓWNY - Kowary Biegają
107 Jowita Uznańska Duszniki Zdrój Bieg kat. rok ur. 2006- 2004 – 2 km - RunSki XC Team
108 Agnieszka Wanżewicz-Uznańska Duszniki Zdrój BIEG GŁÓWNY - RunSki XC Team
109 Stanisław Wasłowicz Wolibórz BIEG GŁÓWNY - Gmina Nowa Ruda
110 Bogusław Wcisło Kłodzko BIEG GŁÓWNY - -
111 Szymon Weigrlt Bielawa Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - Muflon Bielawa
112 Robert Wer Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - -
113 Damian Węglarz Krzeptów BIEG GŁÓWNY - Huzar Bike Academy
114 Agnieszka Wilk Długopole Dolne BIEG GŁÓWNY - -
115 Kacper Winiarz Szczytna Bieg kat. rok ur. 2012 i młodsi – 500 m - mas sport team
116 Wiktoria Winiarz Szczytna Bieg kat. rok ur. 2007-2011 - 1 km - mas sport team
117 Martyna Wiśniowska Dzięgielów BIEG GŁÓWNY - Team NABIEGOWKACH.PL
118 Artur Witowski Dębowina BIEG GŁÓWNY - -
119 Waldemar Witulski Sosnówka BIEG GŁÓWNY - Team Podgórzyn
120 Wiesław Wójcik wieściszowice BIEG GŁÓWNY - -
121 JAN ZDANOWSKI Kalisz BIEG GŁÓWNY - -
122 Marcin Żołędziewski Wrocław BIEG GŁÓWNY - -
123 Sławomir ŻUKOWSKI Bierzyce BIEG GŁÓWNY - -
124 TOMASZ ŻUREK BOROWIANKA BIEG GŁÓWNY - ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 32
Mężczyźni 92
Wszyscy 124