Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Start na trasie 4KM
1 Katarzyna Sobczyńska Niedźwiedzica - 1 Kat Cross M -
2 Jakub Jurkowski Wałbrzych - 1 - S NIE
3 SYLWESTER ŁABUZ Dzierżoniów - 1 Rumcajs i Haneczka S -
4 ALAN DOBROWOLSKI Boguszów-Gorce - 1 DECATHLON TEAM L NIE
5 Marcin Laskowski Nowa Ruda - 1 Mad Runners Wałbrzych M NIE
6 Grzegorz Federowicz Wrocław - 1 Wataha Grupa Treningowa M -
7 Tomasz Łuczak Wałbrzych - 1 MAD RUNNERS WAŁBRZYCH L NIE
8 Adam Sikora Mieroszow - 1 Mad Runners Wałbrzych M -
9 Tomasz Kaśkiewicz Świdnica - 1 - XL NIE
10 WALDEMAR MACIAS Zielona Góra - 1 Drużyna Gazety Zielona Góra S -
11 Karolina Kałkowska Poznan - 1 DZIADY OCR M -
12 ANDRZEJ FRYDRYCH Wrocław - 1 Retro Team M -
13 Krzysztof Woźniak Borkowice - 1 DZIKI LOTNICTWA XL -
14 Radoslaw Kuszpit Tomkowa - 1 DZIKI LOTNICTWA S -
15 Mateusz Wójcik Kąty Wrocławskie - 1 Dziki lotnictwa M -
16 Martyna Zgraja Kąty Wrocławskie - 1 - S -
17 Izabela Charów Jaworzyna Śląska - 1 - S -
18 Przemysław Król Wrocław - 1 #samekonie L -
19 Tomasz Gierwatowski Milikowice - 1 DZIKI LOTNICTWA L -
20 Bartosz Oniszczuk Rębiszów - 1 Twardziele team Bogatynia M NIE
21 Ireneusz Kordylak Wałbrzych - 1 Pomidorowa Alternatywa XL -
22 Mikołaj Matusewicz Jedlina-Zdrój - 1 - L NIE
23 Michał Matusewicz Jedlina-Zdrój - 1 - M NIE
24 MARCIN Urbaniak Borówno - 1 DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR L NIE
25 Konrad Siejka Czarny Bór - 1 DZIKI WORKOUT CZARNY BOR M -
26 Kamil Chamerski Wrocław - 1 DZIKI LOTNICTWA XL -
27 Marcin Surgieniewicz Grzędy - 1 DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR M NIE
28 Agata Masłyk Świdnica - 1 - M -
29 Patrycja Smagło Marcinowice - 1 - M -
30 Łukasz Dąbrowny Zielona Góra - 1 Biegające Dziki L -
31 Michał Gmur Niedoradz - 1 Biegające Dziki M -
32 Mariusz Grajeta Wałbrzych - 1 Koksownia L -
33 Gracja Kosobucka Grajeta Wałbrzych - 1 Koksownia S -
34 Bernard Tereszczak Wałbrzych - 1 Sto XL NIE
35 Ewa Popiel Otwock - 1 - M -
36 Waldemar Rechtzygiel Otwock - 1 - M -
37 Michał Wyszyński Zielona Góra - 1 - M -
38 Konrad Lisowski Zielona Góra - 1 Biegające Dziki XL -
39 Klementyna Derlacz Krzeszów - 1 - S -
40 MARZENA Skołubowicz Wałbrzych - 1 LeceBoChce M -
41 Grzegorz Giurg Wałbrzych - 1 LeceBoChce L -
42 Joanna Zdrojewska Walbrzych - 1 LeceBoChce S -
43 Mariusz Franuszkiewicz Walbrzych - 1 LeceBoChce L -
44 Dagmara Kotlińska Wałbrzych - 1 Kat Cross S NIE
45 Artur Bożek Wałbrzych - 1 - XL -
46 Łukasz Bobrowicz Wałbrzych - 1 - XL -
47 Błażej Kuraszkiewicz Poznań - 1 - L -
48 Jacek Działkowski Chrząstawa Wielka - 1 DZIKI LOTNICTWA L NIE
49 Malwina Proszowska Krzeszów - 1 DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR M -
50 Damian Hyrlik Świebodzice - 1 Pokonaj Granice GRUPA BIEGOWA Świebodzice L -
51 Katarzyna Hyrlik Świebodzice - 1 Pokonaj granice grupa biegowa Świebodzice S -
52 Grzegorz Łaptuch Wrocław - 1 Twardziele team Bogatynia M -
53 Anna Radziwoń Polkowice - 1 ZRYW POLKOWICE M -
54 Anna Poliwka Rudna - 1 - M -
55 Milena Chmielarczyk Dzierżoniów - 1 Rumcajs i Haneczka S -
56 Katarzyna Popiela-Kukuś Wrocław - 1 Wataha Grupa Treningowa S -
57 Rafał Kukuś Oleśnica - 1 Wataha Grupa Treningowa M -
58 Przemysław Kruk Wałbrzych - 1 - XL -
59 Karol Żukowski Zielona Góra - 1 Latające Gryfy L -
60 SYLWIA DRZEWIECKA Wałbrzych - 1 KAT CROSS M -
61 Michał Wosiński Wałbrzych - 1 - L -
62 Grzegorz Piotrowski Rudna - 1 - L -
63 Krzysztof Radziwoń Polkowice - 1 ZRYW POLKOWICE L -
64 DOROTA FAYFER Wałbrzych - 1 Kat Cross L -
65 sylwia Sobol Krotoszyce - 1 - S -
66 Magdalena Wilczyńska` Wałbrzych - 1 Kat Cross XL -
67 Renata Szarkowicz Polkowice - 1 Zryw Polkowice S -
68 Piotr Wilczyński Wałbrzych - 1 Kat Cross M -
69 Artur Szarkowicz Polkowice - 1 Zryw Polkowice M -
70 Grzegorz Szczepański Wałbrzych - 1 Mad Runners Wałbrzych M -
71 Mirosław Surzyn Żarów - 1 Akademia Sztuk Walki S -
72 Sara Dwojak Wałbrzych - 1 Mad Runners Wałbrzych S -
73 Adam Poliwka Rudna - 1 Install Group Adam Poliwka M -
74 Anna Madziara Świdnica - 1 - S -
75 Sebastian Madziara Świdnica - 1 - L -
76 Andrzej Melon Świdnica - 1 - L -
77 Malgorzata Sinicka Polkowice - 1 ZRYW POLKOWICE S -
78 Dominik Dargacz Wałbrzych - 1 Mad Runners Wałbrzych XL -
79 Grzegorz Kaliszyk Wałbrzych - 1 Mad Runners Wałbrzych M -
80 Jakub Guratowski Rzuchowa - 1 - L NIE
81 Karol Kudrelek Słubice - 1 - L -
82 Monika Kończak TRZEBCZ - 1 Zryw Polkowice S -
83 Waldemar Kończak TRZEBCZ - 1 Zryw Polkowice L -
84 Dorota Durczak Głogów - 1 - S -
85 Adam Durczak Głogów - 1 - S -
86 Piotr Krynicki Głogów - 1 - M -
87 Grzegorz Derlacz Krzeszów - 1 - L -
88 Aleksander Szymański Świebodzice - 1 - S -
89 Eryk Wilant Nowa Sól - 1 - S -
90 ANNA KOPTYŃSKA Polkowice - 1 ZRYW TIP POLKOWICE S NIE
91 Teresa Walusiak Świebodzice - 1 Wałbrzyskie Morsy M NIE
92 Anna Sikora Świebodzice - 1 Wałbrzyskie Morsy S NIE
93 Rafał Lampart Głogów - 1 - M NIE
94 Paweł Legut Wałbrzych - 1 - L TAK
95 Katarzyna Okupna Wałbrzych - 1 DALEKO JESZCZE? L NIE
96 Marcin Matysek Wałbrzych - 1 DALEKO JESZCZE? XL NIE
97 Monika Kot Wałbrzych - 1 DALEKO JESZCZE? XL NIE
98 Krzysztof Rudziński Wałbrzych - 1 - L NIE
99 Małgorzata Wierzelewska Wałbrzych - 1 DALEKO JESZCZE? XL NIE
100 Julita URBANIAK Borówno - 1 Dziki Workout Czarny Bór S NIE
101 Aleksandra Wilczyńska Wałbrzych - 1 Kat Cross Wałbrzych S TAK
102 Wiktor Bożek Wałbrzych - 1 - L NIE
103 Maksymilian Jarosiński-Mańka Szczawno-Zdrój - 1 - M NIE
104 Stefan Miodek Kłodzko - 1 - M NIE
105 Małgorzata Nita Poznań - 1 - L NIE
106 Paulina Woźny Szczytna - 1 - M NIE
107 Paulina Szałek Poznań - 1 Sto M NIE
108 Paweł Sobol Krotoszyce - 1 - M NIE
109 Paulina Jarecka Wałbrzych - 1 Precelki S NIE
110 Marcin Dopierała Wałbrzych - 1 Precelki M NIE
111 Dawid Staszak GOLINA - 1 Sto L NIE
112 Mateusz Jelak GOLINA - 1 Sto XL NIE
113 Rafał Słonina Sokołowsko - 1 DECATHLON TEAM L NIE
114 Mateusz Taczkowski Bydgoszcz - 1 DECATHLON TEAM L NIE
115 Łukasz Kaczorek Kalisz Pomorski - 1 DECATHLON TEAM XL NIE
116 Mateusz Kłyż Wałbrzych - 1 DECATHLON TEAM S NIE
117 Mateusz JUSZCZYK Walim - 1 - S NIE
118 Michał Sowa Wałbrzych - 1 WCR M TAK
119 Szymon Skoczeń Kamienna Góra - 1 - L TAK
120 Nikola Łuczak Lubawka - 1 - M TAK
121 Michał Żurawski Świdnica - 1 - L TAK
122 Piotr Makowski Wałbrzych - 1 - L NIE
123 Karolina Kazior Lubliniec - 1 DECATHLON TEAM S NIE
124 Urszula Sobina Witków - 1 DECATHLON TEAM S NIE
125 Paweł Świerszcz Legnica - 1 - M NIE
126 Wojciech Kot Wałbrzych - 1 Pomidorowa Alternatywa XL NIE
127 Anna Drelichowska Wrocław - 1 Żwiru Team M NIE
128 Grzegorz Urbański Jugowice - 1 Żwiru Team XL NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Start na trasie 4KM
1 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko - - - S -
2 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM L -
3 PIOTR OLEKSY Kamienna Góra - - KGB S -
4 Wojciech Olszewski Wałbrzych - - YinYang OCRTeam M NIE
5 Damian Wiśniewski Szczawno Zdrój - - STG-Walbrzych M -
6 Michał Golda Miłoszyce - - KB Harcownik Jelcz- Laskowice L -
7 Agata Kiełbus Niedźwiedzica - - SOWIE Team S -
8 Marcin Malewicz Wałbrzych - - Kat Cross L -
9 Karolina Luchowska Wrocław - - FTT M -
10 Katarzyna Nowak Dziećmorowice - - Drink team M -
11 Dorota Pol Dziećmorowice - - - M -
12 Katarzyna Karbownik-Urbańska Niedźwiedzica - - SOWIE Team M -
13 Jan Nowaczyk Mieroszów - - Mad Runners Wałbrzych M -
14 Marcin kozłowski Walim - - Box crossfit Walim M -
15 Michał Miczek Racibórz - - Eko-Okna Runners M -
16 MONIKA Nackowska Kamienna Góra - - Kamiennogórska Grupa Biegowa M -
17 Sabina Czajka-Łosińska Wałbrzych - - MAD RUNNERS WAŁBRZYCH S -
18 MACIEJ ORŁOWSKI paszowice - - - L -
19 Krystian Petela Wałbrzych - - - XL -
20 Agnieszka Pączkowska Wałbrzych - - - S -
21 Konrad Lang Chybie Mnich - - - M -
22 Konrad Lang Chybie Mnich - - - M -
23 Adrian Pawłowski Dziecmorowice - - Drink team XL -
24 Lukasz Wilczek Cieszyn - - Biegne bo chce L -
25 Tomasz Boruc Wołomin - - Speedsters S -
26 RAFAŁ SZKLARZEWSKI Głogów - - KGHM ZG RUN/ RATOWNICY ZG RUDNA L -
27 Anna Trojan Kraków - - Husaria Race Team M -
28 Magdalena Albigowska Kraczkowa - - - S -
29 Zuza Urbanik Wierzbna - - Wierzbna M -
30 Janusz Olejnik Nysa - - - XL -
31 Nina Baranowska Wrocław - - - S -
32 Grzegorz Kraiński Wałbrzych - - - M -
33 Michal Kruk Sulechow - - - XL -
34 Grzegorz Szeluk Wojcieszów - - - M -
35 Michal Nowaczyk Warszawa - - ZADYSZKA TEAM L -
36 Daniel Mucha Świdnica - - - XL -
37 MONIKA ŚWIERCZYŃSKA MOKRZESZÓW - - KAT CROSS L -
38 Marika Żak Wałbrzych - - Kat Cross M -
39 Rafał Cierczek Rogów Sobócki - - - L -
40 Marcel Kępiński Stare Bogaczowice - - - S -
41 Julia Kępińska Stare Bogaczowice - - - S -
42 Angelika Skiba Wykroty - - - S -
43 Anna Estko Wałbrzych - - Roksfit L NIE
44 Piotr Jędrzak Świebodzice - - WCR M TAK
45 Roksana Ślósarczyk Wałbrzych - - RoksFit Twoja trenerka M NIE
46 Kamila Chrząszczyk Bielawa - - RoksFit Twoja trenerka M TAK
47 Monika Łoszak Mieroszów - - RoksFit Twoja trenerka XL TAK
48 Danuta Wizgird Mieroszow - - RoksFit Twoja trenerka L TAK
49 Paweł Legut Wałbrzych - - - L TAK
50 Marika Sikora Mieroszów - - WCR M TAK
51 Marlena Wierzbanowska Boguszów-Gorce - - RoksFit Twoja trenerka S NIE
52 Łukasz Łosyk Szczawno-Zdrój - - SorryBatory M NIE
53 Zbigniew Polanowski Boguszow-Gorce - - DALEKO JESZCZE? XL NIE
54 Paweł Wilczyński Wałbrzych - - Kat Cross Wałbrzych S NIE
55 Ekaterina Guseva wroclaw - - Morro S TAK
56 Anna Barczuk Boguszowa Gorce - - Roksi Fit L NIE
57 Adam Firlej Walim - - MTB Walim XL NIE
58 Michał Piaskowski Wałbrzych - - MAD RUNNERS.WAŁBRZYCH XL NIE
59 Marta Marczak Wałbrzych - - RoksiFIt S TAK
60 Laura Trzeciak Myśliszów - - - S NIE
61 Julia Pol Dziećmorowice - - Atomówki S TAK
62 Martyna Mazur Wałbrzych - - Atomówki L TAK
63 Oliwia Betlejewska Wałbrzych - - Atomówki L TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 74
Mężczyźni 117
Wszyscy 191