Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Katarzyna Sobczyńska Niedźwiedzica - - WCR - Wild Cross Run S
2 Grzegorz Federowicz Wrocław - 1 Wataha Grupa Treningowa L
3 Adam Borkowski Wałbrzych - - - L
4 Michał Michalak Wałbrzych - - WCR - Wild Cross Run S
5 Andrzej Piotrowski Wałbrzych - - Mad Runners Wałbrzych L
6 Tomasz Kińczyk Oława - - WCR-Wild Cross Run M
7 Michał Golda Miłoszyce - - KB Harcownik Jelcz- Laskowice M
8 Adam Sikora Mieroszow - - Mad Rangers Wałbrzych M
9 Agata Kiełbus Niedźwiedzica - 1 SOWIE Team M
10 Piotr Pol Dziecmorowice - 1 WCR M
11 Agnieszka Michalska Obrzebin - 1 - M
12 ŁUKASZ bomba Wałbrzych - 1 - L
13 Katarzyna Nowak Dziećmorowice - 1 Drink team M
14 Sylwia Tchoroqska Nowy Julianów - - - L
15 Kinga Rynia Boguszów-Gorce - - - M
16 Karolina Kałkowska Poznan - 1 DZIADY OCR S
17 Piotr Lis Turek - 1 - L
18 Aleksandra Miętus Wałbrzych - - - S
19 Joanna Szawioła Dziećmorowice - - Drink team M
20 ANDRZEJ FRYDRYCH Wrocław - 1 Retro Team M
21 Michał Frydrych Lubomin - 1 - M
22 Mateusz Dudka Wałbrzych - - - L
23 Violetta Pawłowska Dziećmorowice - - Drink team M
24 Dorota Pol Dziećmorowice - - Drink team S
25 Maciej Durko Wałbrzych - - SRTG Wałbrzych L
26 Mateusz Kijak Stolec - 1 Stolec Team M
27 Katarzyna Karbownik-Urbańska Niedźwiedzica - 1 SOWIE Team M
28 Patryk Pocztarek Dzierżoniów - 1 Stolec Team L
29 Dominik Pocztarek Dzierżoniów - 1 Stolec Team XL
30 Leszek Potępa Częstochowa - 1 - L
31 Maciej Piątek Ząbkowice Śląskie - 1 Stolec Team M
32 Krzysztof Woźniak Borkowice - 1 DZIKI LOTNICTWA XL
33 Krzysztof Woźniak Oborniki Śląskie - - DZIKI LOTNICTWA XL
34 Radoslaw Kuszpit Tomkowa - 1 DZIKI LOTNICTWA S
35 KRZYSZTOF ŁOSIŃSKI Wałbrzych - - MAD RUNNERS WAŁBRZYCH XXL
36 Mateusz Wójcik Kąty Wrocławskie - 1 Dziki lotnictwa M
37 Dawid Horochowski Polkowice - 1 Dziki Lotnictwa M
38 Martyna Zgraja Kąty Wrocławskie - - - S
39 Izabela Charów Jaworzyna Śląska - 1 - S
40 Józef LENKIEWICZ Milikowice - 1 - XL
41 Przemysław Król Wrocław - 1 #samekonie L
42 Tomasz Gierwatowski Milikowice - 1 DZIKI LOTNICTWA XL
43 Jan Nowaczyk Mieroszów - - Mad Runners Wałbrzych M
44 Marcin kozłowski Walim - - Box crossfit Walim M
45 Jakub BORKOWSKI Wałbrzych - - - S
46 Bartosz Oniszczuk Rębiszów - - Twardziele team Bogatynia M
47 Lucyna Farbisz Wałbrzych - - WCR - Wild Cross Run S
48 Ireneusz Kordylak Wałbrzych - - Pomidorowa Alternatywa XL
49 Piotr Gawlewicz Wałbrzych - - Wodociągi Wałbrzych L
50 MARIUSZ URBAN Walbrzych - - WCR- Wild Cross Run L
51 Dariusz Rosiński Wałbrzych - - Wodociągi Wałbrzych M
52 Agata Cierniak Kotla - 1 - XL
53 Jakub Karpowicz Sady Gorne - - Mad Runners Wałbrzych M
54 Michał Piaskowski Wałbrzych - - MAD RUNNERS WAŁBRZYCH XL
55 Dominik Dargacz Wałbrzych - 1 Mad Runners Wałbrzych XL
56 Kacper Oleasz Stolec - 1 Stolec Team M
57 JAROSŁAW BARANOWSKI Wałbrzych - 1 SRTG Wałbrzych XL
58 Krystian Soboń Radziądz - - OpenBrokers Team L
59 Mikołaj Matusewicz Jedlina-Zdrój - - - M
60 Michał Matusewicz Jedlina-Zdrój - - - L
61 Ihor Babiichuk Twardogóra - - - L
62 MARCIN Urbaniak Borówno - - DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR L
63 Konrad Siejka Czarny Bór - 1 DZIKI WORKOUT CZARNY BOR M
64 Adam Piasecki Stolec - 1 STOLEC TEAM L
65 Kamil Chamerski Wrocław - 1 DZIKI LOTNICTWA L
66 Szymon Hyrlik Świebodzice - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych L
67 Krzysztof Konopacki Ząbkowice Śląskie - - WCR XL
68 Tomasz Mazurek Radwanice - - - L
69 Łukasz Kierzanowski Wałbrzych - - Wodociągi Wałbrzych L
70 Jarosław Kopeć Wałbrzych - - Wodociągi Wałbrzych XL
71 Marcin Surgieniewicz Grzędy - - DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR M
72 Grzegorz Witczak Boguszów-Gorce - - Wodociągi walbrzych L
73 Karolina Galus Jedlina Zdrój - - DrinkTeam M
74 Natalia Galus Walbrzych - - - M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 17
Mężczyźni 57
Wszyscy 74