Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 ANNA ZDERA ROGÓW OPOLSKI Dystans Rodzinny - 5KM - 1 -
2 ANTEK ZDERA -CIELINSKI ROGÓW OPOLSKI Dystans Rodzinny - 5KM - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Irena Adamska Wrocław Dystans Amatorski - 5KM - 1 Grupa NW Adamscy
2 Tomasz Adamski Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 Grupa NW Adamscy
3 MARZENA ANDRZEJEWSKA Ozimek Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
4 Beata Bartecka Ozimek Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
5 Andrzej Czajka Kąty Wrocławskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
6 Bożena Derda Ozimek Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
7 Lucyna Fedyczkowska Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
8 Vanessa Gregorczyk Kosorowice Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
9 Joanna Gregorczyk Kosorowice Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
10 ANDRZEJ HALSKI Gogolin Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
11 DARIUSZ HALSKI Gogolin Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
12 Ewa Jablonska Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
13 Beata Kaczmarzyk Schodnia Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
14 Laura Kaczmarzyk Schodnia Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
15 Elżbieta Kowzan Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
16 Ewa Kurek Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
17 Bogusław Leśniak Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
18 Marzena Lukowska Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
19 Krystyna Łata Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
20 Czesław Michalak Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
21 Helena Michalak Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
22 Małgorzata Molawka Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
23 Joanna Mroczek Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
24 Joanna Mrówka Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
25 Beata Niedbalec Ozimek Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
26 Monika Nierle Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
27 Małgorzata Nozdryn- Płotnicka Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
28 Maria Olech Chrząstowice Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
29 Jolanta Orszulak Ozimek Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
30 Monika Ostrowska Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 Biuro Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska
31 Regina Padus Zawadzkie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
32 AGNIESZKA PARTYKA Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
33 Bozena Pogrzeba Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - 1 Grupa NW Suchy Bor
34 Danuta Rospond-Bednarska Opole Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
35 Grażyna Rudolf Szczedrzyk Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
36 Bogusław Solarz Strzelce opolskue Dystans Amatorski - 5KM - 1 Chodzezkijami
37 Krystyna Solarz Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Chodzezkijani
38 Wanda Szota Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
39 Marianna Wesołowska Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
40 Gabriela Wojtasek Chróścice Dystans Amatorski - 5KM - 1 -
41 Zofia Wrona Rożniątów Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
42 Brygida Wróbel Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - 1 Nordic Walking Strzelce Opolskie
43 EUGENIUSZ ZAWIEJA Gogolin Dystans Amatorski - 5KM - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Iwona ADAMSKA Wrocław Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 lat 1 Grupa NW Adamscy
2 Danuta Adamska Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat 1 Grupa NW Adamscy
3 Rafał ADAMSKI Wrocław Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 1 Grupa NW Adamscy
4 WALDEMAR BANACHOWSKI Brzeg Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 WALVET
5 Bogusław Bojda Kędzierzyn-Koźle Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 1 -
6 ZENON Charczuk Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat 1 Wesoły Borsuk Team
7 Anna Danielewicz Kędzierzyn-Koźle Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 -
8 Jan Dudek Kędzierzyn-Koźle Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 1 -
9 Andrzej Dworakowski Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 -
10 Franz Dylla TARNÓW OPOLSKI Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat 1 -
11 Jacek Fedorów Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat 1 -
12 LIDIA GALBIERZ Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 -
13 Reinhold Golenia Dobra Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat 1 DOBRA - Grupa Nordic Walking
14 Irmgarda Golenia Dobra Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 lat 1 DOBRA - Grupa Nordic Walking
15 Alicja Gonet Otmice Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 lat 1 -
16 Marek Gonet Otmice Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 1 -
17 Sandra Gurbierz Dziekaństwo Dystans Główny - 8KM Zawodnicy do 29 lat 1 -
18 Kasia Haska Suchy Bór Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 -
19 Iwona Hauke Siemonia Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 Bobry Walking
20 Beata Jasik Łącznik Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 -
21 Bogusława Kordowska Kraków Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 Luxtorpeda Małopolska
22 Piotr Kordowski Kraków Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 1 Luxtorpeda Małopolska
23 Barbara Łączyk Czeladź Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat 1 -
24 Jerzy Łączyk Czeladź Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat 1 -
25 Jarek Morawski Oława Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 -
26 Marcin Musiał Wrocław Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 MM
27 Mirosław Musiał Ozimek Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 1 MM
28 Jakub Niezgoda Suchy Bór Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 NW Suchy Bór
29 Mariusz Nowicz Księży Las Dystans Główny - 8KM Zawodnicy do 29 lat 1 -
30 Norbert PALETTA Pietrowice Wielkie Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 1 -
31 MAŁGORZATA PALETTA Pietrowice Wielkie Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 lat 1 -
32 Artur Pintak Kolnowice Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 -
33 Mirosław Piszczan Syrynia Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 1 RADLINIOKI W BIEGU
34 Marcin Polus Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy do 29 lat 1 -
35 Katarzyna Sędzik Bytom Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 Lecymy Durś
36 Adam SOWIŃSKI Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 1 OPOLE TEAM
37 Krystyna Supernak Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat 1 -
38 MAGDALENA SZOT Kraków Dystans Główny - 8KM Zawodnicy do 29 lat 1 Luxtorpeda Małopolska
39 Angelika Szymków Dobra Dystans Główny - 8KM Zawodnicy do 29 lat 1 DOBRA - Grupa Nordic Walking
40 Wojciech Szymków Dobra Dystans Główny - 8KM Zawodnicy do 29 lat 1 DOBRA - Grupa Nordic Walking
41 Marzena Tomas Syrynia Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat 1 Radlinioki w biegu
42 Irena Wakan Lubnów Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 lat 1 -
43 Ewa Zydek DOBIESZOWICE Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat 1 Bobry Walking

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Jarosław Czernia Ozimek Dystans Rodzinny - 5KM - - Czernia Team
2 Agnieszka Czernia Ozimek Dystans Rodzinny - 5KM - - Czernia Team
3 Weronika Czernia Ozimek Dystans Rodzinny - 5KM - - Czernia Team
4 Przemysław Jędrychowski Siołkowice Stare Dystans Rodzinny - 5KM - - -
5 Monika Kopka-Jędrychowska Siołkowice Stare Dystans Rodzinny - 5KM - - -
6 Iwona Oborska Suchy Bor Dystans Rodzinny - 5KM - - -
7 Julia Piaseczna Suchy Bór Dystans Rodzinny - 5KM - - Piaski
8 Agnieszka Piaseczna Suchy Bór Dystans Rodzinny - 5KM - - Piaski
9 Tadeusz Piaseczny Suchy Bór Dystans Rodzinny - 5KM - - Piaski
10 Tomasz Piaseczny Suchy Bór Dystans Rodzinny - 5KM - - Piaski
11 Wojtek Piaseczny Suchy Bór Dystans Rodzinny - 5KM - - Piaski
12 Katarzyna Rerich Suchy Bór Dystans Rodzinny - 5KM - - -
13 Tomasz Zając Bardo Dystans Rodzinny - 5KM - - ultimasport.pl

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Dariusz Adamkiewicz Lędziny Dystans Amatorski - 5KM - - -
2 Halina Adamkiewicz Lędziny Dystans Amatorski - 5KM - - -
3 Lucjusz Bilik Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - TS KOLEJARZ OPOLE
4 Katarzyna Błaut Kluczbork Dystans Amatorski - 5KM - - -
5 Dominika Gorgosz Opole Dystans Amatorski - 5KM - - -
6 Bogdan Harańczyk Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - TS KOLEJARZ OPOLE
7 Bogusława Harańczyk Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - TS KOLEJARZ OPOLE
8 Edyta Jakuszewska Opole Dystans Amatorski - 5KM - - -
9 Władysław JANTA Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - - Nordic Walking Strzelce Opolskie
10 Adriana Kamińska Opole Dystans Amatorski - 5KM - - -
11 Alicja Karniej Opole Dystans Amatorski - 5KM - - -
12 Joanna Kasprzak-Dzyberti Suchy Bor Dystans Amatorski - 5KM - - NW Suchy Bór
13 Jolanta Kawecka Opole Dystans Amatorski - 5KM - - Umwo
14 Ewa Keler Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - -
15 Ewa Kraszewska Lędziny Dystans Amatorski - 5KM - - -
16 Piotr Kraszewski Lędziny Dystans Amatorski - 5KM - - -
17 Joanna Krawczyk Opole Dystans Amatorski - 5KM - - .
18 Mykhailo Kulish Opole Dystans Amatorski - 5KM - - opole
19 Agnieszka Kurzeja Dębska Kuźnia Dystans Amatorski - 5KM - - -
20 Marzena Kurzynska Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - -
21 Agnieszka Morzyk Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - -
22 Urszula Moszyńska Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - Suchy Bór
23 Andrzej Mrowiec Gogolin Dystans Amatorski - 5KM - - -
24 Teresa Mróz Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - -
25 Marian Mysior Strzelce Op. Dystans Amatorski - 5KM - - Nordic Walking Strzelce Opolskie
26 Mieczysława Mysior Strzelce Op. Dystans Amatorski - 5KM - - Nordic Walking Strzelce Opolskie
27 Krzysztof Ogórek Opole Dystans Amatorski - 5KM - - -
28 Anna Opałek-Bassara Dobczyce Dystans Amatorski - 5KM - - Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking
29 Monika Piłat Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - -
30 Grzegorz Sawicki Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - TS KOLEJARZ OPOLE
31 Amanda Sikora Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - Grupa NW Suchy Bór
32 Marta Sozańska Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - TS KOLEJARZ OPOLE
33 Daniel Sozański Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - TS KOLEJARZ OPOLE
34 Zbigniew Stańczak Niwki koło Opola Dystans Amatorski - 5KM - - -
35 Anna Stańczak Niwki koło Opola Dystans Amatorski - 5KM - - -
36 Piotr Sterniuk Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - TS KOLEJARZ OPOLE
37 Agnieszka Szczęch Opole Dystans Amatorski - 5KM - - -
38 Zbigniew Szlęzak Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - -
39 Krystyna Szlęzak Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - -
40 Dorota Wieczorek Strzelce Opolskie Dystans Amatorski - 5KM - - Strzelce opolskie
41 Barbara Zając Suchy Bór Dystans Amatorski - 5KM - - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Dariusz Bul Prudnik Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat - Wesoły Borsuk Team
2 Marta Chalimoniuk-Nowak Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat - Polskie Stowarzyszenie Trenerów Zdrowia
3 Roman Kolek Jemielnica Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 - -
4 Leszek Konarski Leśna Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat - -
5 Monika Korn-Parasiewicz Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 lat - -
6 Krystyna Łata Strzelce Opolskie Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat - Nordic Walking Strzelce OP.
7 Leszek Mielcarek Bytom Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat - CIDRY LOTAJOM
8 AGNIESZKA MUSZYŃSKA Opole Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat - K30 30-45lat
9 Irena Pakosz januszkowice Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 lat - Solidarność Śląska Opolskiego
10 Grażyna Siwczyk Piekary Śląskie Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 45-60 lat - Lecymy Durś
11 Małgorzata Sroka Twardowice Dystans Główny - 8KM Zawodnicy 30-45 lat - Bobry Wolking
12 Andrzej Ślusarczyk Prudnik Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat - Wesoły Borsuk Team
13 Maria Witkowska Katowice Dystans Główny - 8KM Zawodnicy powyżej 61 lat - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
30-45 lat 7
30-45 lat 11
45-60 10
45-60 lat 8
do 29 lat 3
powyżej 61 lat 8
powyżej 61 lat 6
Kobiety 98
Mężczyźni 57
Wszyscy 155