Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 basia ab Warszawa - 1 pedzace slimaki
2 Alina Andrzejewska Świdnica - 1 -
3 Marianna Armańska Warszawa - 1 -
4 Małgorzata Babisz Jedlina Zdrój - 1 4
5 Radosław Banaś Wrocław - 1 Husaria Bagdad
6 Mateusz Bańcyr Kutno - 1 -
7 Rafał Bawoł Burkatów - 1 -
8 MARTA Bącler Kiełczówek - 1 -
9 Tomasz Bączek LIPOWA - 1 -
10 Katarzyna Bąk Pruszkow - 1 -
11 Monika Bernaś Wąsosz Dolny - 1 -
12 Łukasz Bernaś Wrocław - 1 1984
13 Jarosław Bernat ŻAGAŃ - 1 Żagańskie Dziki
14 Jolanta Bieńko Zielona Góra - 1 -
15 Robert Biskupiak Łobżenica - 1 -
16 PAWEŁ Błaszczyk Ostrów Wlkp. - 1 KLUB BIEGACZA KP
17 Dorota Bogusz Zielona Góra - 1 -
18 Ewa BORKOWSKA Złotow - 1 -
19 Elżbieta Borowska Świdnica - 1 -
20 Michał Bożęcki Kowary - 1 1
21 Magda Bracka Wrocław - 1 -
22 Damian Breza Kłodzko - 1 -
23 Aleksandra Buczyńska Wrocław - 1 -
24 Michał Celejewski Wrocław - 1 CebITgroup EP sp. z o.o. sp.j.
25 Damian Chabraszewski Żary - 1 -
26 Jarosław Chałajda Legnica - 1 Legnickie Morsy
27 Krzysztof Chlebowski głuszyca - 1 -
28 Dominik Chmielewski Świdnica - 1 pierścienia
29 Łukasz Chmura Sosnowiec - 1 Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych
30 Justyna Chodorowska Głogów - 1 -
31 Ewelina Chojnacka Głogów - 1 -
32 Agata Chrostowska Toruń - 1 8R
33 marcin chudyk Olesnica - 1 -
34 Przemysław Cieśla Kudowa Zdrój - 1 -
35 jolanta cydzik Miłkowice - 1 -
36 Grzegorz Czaiński Wrocław - 1 Ahoj Przygodo
37 Aleksandra Czajkowska Warszawa - 1 -
38 Damian Czarnecki Bielawa - 1 -
39 Arkadiusz Danielczyk Wrocław - 1 Z Wrocławia na Sudecką Żyletę
40 Marek Dańda Wrocław - 1 -
41 Magdalena Dąbrowska Poznań - 1 Zakwasy
42 Iwona Dąbrowska Wrocław - 1 ID
43 Łukasz Dechnik Wrocław - 1 JAGODNO TEAM
44 Wioletta Deoniziak Wrocław - 1 Atomówki
45 Łukasz Derkacz Wrocław - 1 Jakie masz ładne oczy
46 Aleksandra Dębicka Jelenia Góra - 1 -
47 Kazimierz Dędys Dzierżoniów - 1 1968
48 Natalia Dobrowolska Łódź - 1 -
49 Natasza Dobrychłop Szamotuły - 1 Szlak nas trafił
50 Leszek Dziełak Lubin - 1 -
51 Ewelina Falkowska Sulistrowice - 1 muminki
52 Daniel Fintzel Mieroszów - 1 -
53 Martyna Florek Jelenia Góra - 1 -
54 Ewa Friedman Wrocław - 1 -
55 Dominika Frydlewicz Wrocław - 1 Extremalni
56 Halina Furmann Polkowice - 1 -
57 Damian Gabrusiewcz Głogów - 1 Drużyna Pierścienia
58 Aleksandra Gajewska Warszawa - 1 -
59 Kamil Galiński Krępice - 1 -
60 Alan Gasiński Wrocław - 1 -
61 Bartosz Gerono Wrocław - 1 Baw sie dobrze albo giń
62 Tomasz Giełda Wrocław - 1 TEAM DRACZYŃSKI
63 Lukasz Gladysz wroclaw - 1 G-1 Wroclaw
64 Krystian Godyń Wrocław - 1 -
65 Marta Gołoś Ząbki - 1 -
66 Marcin Gozdek Sosnowiec - 1 DzikWorkout
67 Jędrzej Górski Różanki - 1 -
68 Agnieszka Grajek Whiteabbey - 1 -
69 Jacek GRALAK Bydgoszcz - 1 -
70 Anna Grochowska Wrocław - 1 Solo
71 Sławomir Grubczyński Poznań - 1 -
72 Mateusz Gruntowski Niemodlin - 1 Niemo Adventure
73 Grzegorz Gruszecki Wałbrzych - 1 -
74 Beata Gryndzia Wrocław - 1 -
75 Waldemar Grześkowiak Czempiń - 1 Drużyna Szpiku
76 Szymon Grześkowiak Czempiń - 1 Drużyna Szpiku
77 SANDRA GUSTEK EINDHOVEN - 1 -
78 Daniel Halko Lubin - 1 -
79 Maciej Hetman Kleszczów - 1 koty
80 Agnieszka Hiszpańska głuszyca - 1 -
81 Krzysztof Hiszpański głuszyca - 1 -
82 Magdalena Hoffman Świętoszów - 1 -
83 Grzegorz Hołdys Wrocław - 1 -
84 Jarosław Hryszko Różana - 1 Hryszki Górą
85 Arnika Hryszko Różana - 1 Hryszki Górą
86 Maciej huculak Opole - 1 latarniogrzmoty
87 Paulina Hylińska Jedlina-Zdrój - 1 -
88 wioletta Hylińska Jedlina-Zdrój - 1 Lubie placki
89 Marcin Hyliński Jedlina Zdrój - 1 -
90 Arkadiusz Jabłoński Głuchołazy - 1 Ar_Tom
91 Jarosław Jagodziński Piaseczno - 1 -
92 PAWEŁ JAJOR Jelenia Góra - 1 -
93 TOMASZ JANCZ Jelenia Góra - 1 -
94 Krzysztof Janczuk Milanowek - 1 -
95 ZBIGNIEW Janiś Głuchołazy - 1 brother&sister
96 Wioletta Jankowska Katowice - 1 Poszli w las
97 Krzysztof Jasiński konstantynów łódzki - 1 Zakwasy
98 jacek jerczyński Wrocław - 1 -
99 Jolanta Jezierska Wrocław - 1 -
100 Agnieszka Jędrzejczyk głuszyca - 1 -
101 Jarosław Jędrzejczyk głuszyca - 1 -
102 Bartosz Jones Księginice - 1 -
103 Tomasz Kaczmarek Wrocław - 1 -
104 Paweł Kalinowicz Oświęcim - 1 -
105 TOMASZ Kałuża Wrocław - 1 -
106 Katarzyna Kaminska Żarów - 1 Dekoria team
107 Michał Kamiński Wrocław - 1 -
108 Joanna Kaniowska Wrocław - 1 -
109 Rafał Karaś Legnica - 1 Legnickie Morsy
110 Tomasz Karczewski Jelenia Góra - 1 -
111 Anna Karolewicz Brzeg - 1 Pierwsi z Brzegu
112 Zosia Karpuk Tychy - 1 Papry Team
113 Tomasz Kaśkiewicz Świdnica - 1 -
114 Romek Kądzielewski jelenia gora - 1 -
115 Mateusz Kicka Rabka-Zdrój - 1 Rabczańscy Szerpowie
116 Patryk Kieliński Bydgoszcz - 1 -
117 PAWEŁ KIEŁBASA Wrocław - 1 -
118 Agata Kiełbus Niedźwiedzica - 1 sowie team
119 Izabela Klecha Brzezie k. Sulechowa - 1 -
120 Lidia Klimczak Jaworzyna - 1 -
121 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie - 1 Aby do Mety / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
122 Edyta Kluczyńska Kamienna Góra - 1 -
123 Łukasz Klusa Katowice - 1 -
124 Anna Klusa-Pol Katowice - 1 -
125 PAWEŁ KMIECIŃSKI Kudowa Zdrój - 1 -
126 Paweł Kociok Kalisz - 1 -
127 Jakub Koćmit Puszczykowo - 1 -
128 Krystyna Kokot SIECHNICE - 1 Adrian Danilewicz Group
129 Aleksandra Kolanek Wrocław - 1 -
130 Mateusz Kołodziejczyk Wałbrzych - 1 -
131 Marek Komendera Opole - 1 Latarniogrzmoty
132 Sebastian Konopka Wrocław - 1 -
133 Otylia KONOPSKA Nowa Ruda - 1 -
134 Waldemar Kończak Burkatów - 1 -
135 Hanna Kończak Burkatów - 1 -
136 Sławomir Kopeć Wałbrzych - 1 78102305860
137 Aleksander Kopyściański Legnica - 1 -
138 Krzysztof Kossak Lwówek Śląski - 1 zagubieni w akcji
139 Karolina Kościelniak Skomielna Biała - 1 -
140 Denis Kottisch Gorzów Śląski - 1 Comeback
141 Marzena Kozakiewicz Dzierżoniów - 1 -
142 Jarosław Kozdrowicz Bielawa - 1 -
143 Dominika Kozłowska Poznań - 1 Ita Pole Dance Studio
144 Rafał Kozłowski Ełk - 1 -
145 Radek Krahl Bydgoszcz - 1 YOLO
146 Agnieszka Krajewska Jedlina Zdrój - 1 -
147 Artur Krajewski Jelenia Góra - 1 -
148 pavel kral Warszawa - 1 pedzace slimaki
149 Aleksandra Krasowska Wrocław - 1 Świderki
150 Monika Król Sosnowiec - 1 -
151 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój - 1 -
152 Marta Książczyk Tomaszów Mazowiecki - 1 -
153 Monika Kubiak Jedlina-Zdrój - 1 -
154 Bartosz Kubiszewski Ostrów Wielkopolski - 1 Alpaka dream
155 Beata Kuchna Świdnica - 1 -
156 Urszula Kujawka głuszyca - 1 -
157 Piotr Kujawka głuszyca - 1 -
158 Andrzej Kulczycki Polkowice - 1 -
159 Kacper Kulisz głuszyca - 1 Szwagry
160 Monika Kumańska Łopuszno - 1 -
161 Izabela Kuniczuk Jugów - 1 -
162 Przemysław Kurski Boguszyn - 1 -
163 Patryk Kuziemski Bielany Wrocławskie - 1 -
164 Klaudia Kwiatkowska Warszawa - 1 -
165 Piotr Kwiatkowski Legnica - 1 Legnickie Morsy
166 Artur Latuszek Nowa Ruda - 1 KOTLINA MTB BIKE TEAM
167 KASIA Lechowicz Warsaw - 1 -
168 Katarzyna Leszczyńska Rokietnica - 1 Szlak nas trafił
169 Kinga Leśniańska Kamienna Góra - 1 -
170 agnieszka Lipińska Wrocław - 1 ITMZM
171 Karolina Lisowska Świątniki - 1 Anus Malus
172 dariusz listwan Rudna - 1 -
173 Sylwia Loba Poznań - 1 -
174 DAMIAN LOBA Poznań - 1 -
175 Jarosław Lubelski Wrocław - 1 #BądźJakGrzegorz
176 Andrzej Lubowiecki Daszyna - 1 Łódzkie Morsy
177 Karolina Luchowska Wrocław - 1 TOR
178 Dawid Ludkowski Bydgoszcz - 1 -
179 Michał Łabędzki Poznań - 1 -
180 Tomasz Łabędzki Wrocław - 1 Lubimy nocą
181 Łukasz Łabiak Kamienna Góra - 1 MTB ekipa remontowa
182 Agnieszka Łagocka Wrocław - 1 -
183 Katarzyna Łągiewka Kowary - 1 -
184 PAWEŁ ŁUCZAK TARNÓW OPOLSKI - 1 Reh-Mil Team
185 Ewelina Maciąg Kielce - 1 -
186 Daria Maj-Zalewska SIECHNICE - 1 Adrian Danilewicz Group
187 Jedrzej Makaruk Toruń - 1 8R
188 Agnieszka Malewicka Wrocław - 1 -
189 Marcin Malewicz Wałbrzych - 1 Kat Cross
190 jacek malik Ostrow Wlkp - 1 1966
191 Dawid Malinowski Oleśnica - 1 -
192 Lidka Marciniak Szczecin - 1 Gryfus Szczecin
193 Ireneusz Marciniak Kalisz - 1 Kalisz
194 Łukasz Marcinko Wałbrzych - 1 1987
195 ADAM MARENIN Opole - 1 Bieg Opolski
196 Tomasz Marszycki Lublin - 1 -
197 Mateusz Matczak Syców - 1 -
198 Zofia Maziarz Wrocław - 1 -
199 Zbisław Mele Koronowo - 1 A
200 Patrycja Mele Koronowo - 1 A
201 Adam Michalewski Poznań - 1 -
202 Karolina Miecznikiewicz Świdnica - 1 -
203 Marcin Migasiewicz Milicz - 1 -
204 Robert Mika Nakło nad Notecią - 1 -
205 Arkadiusz Mikołajczyk Wałbrzych - 1 Zagłębie Wałbrzych
206 Łukasz Mikrut Kraków - 1 -
207 Janusz MILCZAREK Łódź - 1 ŁÓDZKIE MORSY
208 Elżbieta Młynarczyk Brzeg - 1 -
209 Michał Młynarkiewicz Wrocław - 1 -
210 Kamil Moczulski SIECHNICE - 1 -
211 Jacek Moćko Zagnańsk - 1 -
212 Ewelina Morawska Opole - 1 Latarniogrzmoty
213 Bartosz Morawski Opole - 1 Latarniogrzmoty
214 Tomasz Mordarski Krzeszów - 1 -
215 Anna Morzuch Czersk - 1 dzikie świnie
216 Marcin Mucha Opole - 1 Szopa na Narzędzia
217 Kamil Musiał Wrocław - 1 -
218 Iwona Mycio głuszyca - 1 4
219 Żaneta Nadolna Bogatynia - 1 Pierścienia
220 Krzysztof Nagórnik Głuszyca Górna - 1 -
221 Tomasz Nawrocki RAKOWNIA - 1 Drużyna Szpiku
222 Tomasz Nazarczyk Bolesławiec - 1 -
223 Przemysław Niewiejski Milicz - 1 Running Team Milicz
224 Sylwia Niezgódka wroclaw - 1 Załoga Górska
225 Dariusz Nocoń Wrocław - 1 brak
226 Agata Nogalska 61-624 - 1 Atomówki
227 Przemyslaw Nowacki Wrocław - 1 Rącze Łanie
228 Sławomir Nowak Milicz - 1 -
229 Michał Nowak Wrocław - 1 -
230 Krzysztof Nowak Łódź - 1 -
231 Przemysław Nowakowski Unisław Ślaski - 1 Temmpo
232 Krzysztof Nowosławski Wrocław - 1 Irracjonalnie Maszerujący
233 Paweł Oczeretko Legnica - 1 drukujemy.eu
234 Łukasz Oczkowski Szalejów Górny - 1 -
235 Łukasz Oleksy Wałbrzych - 1 -
236 Urszula Oleksy Wałbrzych - 1 -
237 Wioletta Owczarek Lubin - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
238 Tomasz Owczarek Lubin - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
239 Dorota Paliga Katowice - 1 brak
240 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - 1 Ar_Tom
241 Małgorzata Palus Brzeg - 1 Pierwsi z Brzegu
242 Magdalena Pałęza Wrocław - 1 Rącze Łanie
243 MARCIN PAŁYS Nowa Ruda - 1 UKS LUDWIKOWICE
244 Barbara Panciszko Raciborowice Górna - 1 -
245 Krystian Pankiewicz Polanica Zdrój - 1 -
246 Krzysztof Papuga Nysa - 1 -
247 Sergiusz Papuga BEŁCHATÓW - 1 Koty
248 Karina Pawlak Ostrów Wielkopolski - 1 Alpaka dream
249 Natalia Pawłowska Jugów - 1 -
250 Anna Pełczyńska Wałbrzych - 1 -
251 Tomasz Pełczyński Toruń - 1 -
252 Konrad Pełczyński Wałbrzych - 1 MTB TEAM Wrocław
253 Grzegorz Perlowski Kowary - 1 -
254 Karol Pers Poznan - 1 Lubimy noną
255 Piotr Perucki Prudnik - 1 -
256 Ewa Perzak Grodzisk Wlkp - 1 -
257 MARTA PIASECKA Szczecin - 1 zaw
258 Agnieszka Piekacz Kłodzko - 1 -
259 Adam Piekarski Radom - 1 -
260 Tomasz Pietraszek Kłodzko - 1 glatz
261 Grzegorz Pietruszka Brzeg Dolny - 1 -
262 Beata Piłat Legnica - 1 -
263 Dorota Piotrowska Złotoryja - 1 Legnickie Morsy
264 Joanna Piotrowska Ostrów Wielkopolski - 1 -
265 KRZYSZTOF PIOTROWSKI Złotoryja - 1 Legnickie Morsy
266 Michał Piórkowski Warszawa - 1 Irracjonalnie Maszerujący
267 Rafał Plantos Złoty Stok - 1 Szybkie Podróże
268 Gabriela Pluta Kraków - 1 -
269 Paweł Pluta Kraków - 1 -
270 Marek Pochopień Oleśnica - 1 -
271 Dawid Podsiadło Opole - 1 -
272 Katrarzyna Pokojska Wałbrzych - 1 -
273 GRZEGORZ POLAK Swarzędz - 1 #BądźJakGrzegorz
274 Jacek Polek BEŁCHATÓW - 1 -
275 Szymon Posmyk KONOPISKA - 1 -
276 Dariusz Proskura Wałbrzych - 1 Wałbrzyskie Morsy
277 Marta Proskura Wałbrzych - 1 Wałbrzyskie Morsy
278 Małgorzata Puchała-Pietruszka Brzeg Dolny - 1 -
279 Marta Pyjor Wałbrzych - 1 -
280 Rafał Raczyński Wrocław - 1 -
281 Daniel Radecki Kolce - 1 -
282 Kamil Radomski Warszawa - 1 -
283 Anna Radwan Wrocław - 1 -
284 Agnieszka Rączak Sulechów - 1 -
285 Aneta Regulska Wrocław - 1 -
286 Katarzyna Rek Wrocław - 1 Jakie masz ładne oczy
287 Joanna Remisz Wróblowice - 1 -
288 Magdalena Respondek Wrocław - 1 Penetracje Sudeckie
289 Agnieszka Rogacka Sulechów - 1 -
290 Monika Rokosz Wrocław - 1 -
291 Monika Rosiak Wrocław - 1 Comeback
292 Daniel Rupacz Nowogrodziec - 1 zagubieni w akcji
293 JOLANTA RUSZKIEWICZ Świdnica - 1 -
294 Agnieszka Rząsa ŻAGAŃ - 1 -
295 Marta Rzymek Wrocław - 1 Extremalni
296 Kamila Sadowska-Krahl Bydgoszcz - 1 YOLO
297 Łukasz Sawicki Wrocław - 1 -
298 Piotr Sawicki Kraków - 1 -
299 Andrzej Semczuk Brzeg - 1 Pierwsi z Brzegu
300 Wojciech Siedlerski Wrocław - 1 -
301 Sonia Siemianowska Bieruń - 1 -
302 Jakub Sienkiewicz Lwówek Śląski - 1 -
303 Anna Siennicka Opole - 1
304 Tobiasz Siotor wroclaw - 1 -
305 Aurelia Skomra Tokary - 1 -
306 Agnieszka Skomra Mirków - 1 Sudety z plecakiem
307 Agnieszka Skwara Rzeszów - 1 brak
308 Agnieszka Sławiec głuszyca - 1 Szkoła przetrwania
309 Jacek Sławiec głuszyca - 1 Szkoła przetrwania
310 Michał Słowik grabów nad prosną - 1 -
311 Marek Smoleń Wrocław - 1 -
312 Paweł Sołoniewicz Opole - 1 latarniogrzmoty
313 Mateusz Soszka Gryfów Śląski - 1 -
314 Piotr Soszka Gryfów Śląski - 1 -
315 Mariusz Sowiński Dzierżoniów - 1 Brak
316 JOANNA SROCZYK Paczków - 1 brother&sister
317 Oktawian Staniocha Nowa Ruda - 1 BWM
318 Katarzyna Staniocha Nowa Ruda - 1 BMW
319 Radosław Stanisz Wrocław - 1 lubimy noca
320 Marta Stanisz Wrocław - 1 Lubimy nocą
321 Karolina Stasiak Pleszew - 1 alpaka dream
322 Piotr Stelmach wroclaw - 1 Adrian Danilewicz Group
323 Artur Suminski Sulechów - 1 -
324 Kasia Szałęga Zielona Góra - 1 -
325 Natalia Szczepkowska Bydgoszcz - 1 YOLO
326 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 SOWIE TEAM
327 Katarzyna Szczęśniak Rabka-Zdrój - 1 Rabczańscy Szerpowie
328 Michał Szczęśniak Bydgoszcz - 1 -
329 Damian szukała Bieniów - 1 -
330 Artur Szumski Wałbrzych - 1 -
331 Aneta Szustak Sulechów - 1 -
332 Maciej Szuszkiewicz Wrocław - 1 -
333 Izabela Szybalska Piekary Śląskie - 1 -
334 IZABELA SZYJKA Kamieniec Wrocławski - 1 NORDIKI
335 Paweł Szymański TARNÓW OPOLSKI - 1 -
336 KAROL Szyszka Sierpnica - 1 -
337 Iwona Szyszka Łochów - 1 -
338 Waldemar Ścigała Jelenia Góra - 1 -
339 Szymon Śpiewak Poznań - 1 -
340 Rafał Świderek Wrocław - 1 świderki
341 Roksana Świteńka Stare Bogaczowice - 1 -
342 Rodryg Świteńki Stare Bogaczowice - 1 Wałbrzyskie Morsy
343 Edyta Talar Wałbrzych - 1 -
344 Katarzyna Talar głuszyca - 1 -
345 Tymon Tobolski Bydgoszcz - 1 YOLO
346 Adam Tokarski Sierpnica - 1 dzikie świne
347 Grzegorz Tomaszewski Bydgoszcz - 1 -
348 Tomasz Tracewski Kowalowa - 1 mtb EKIPA REMONTOWA
349 Magdalena Trzeciecka Łódź - 1 -
350 Edyta Turniak Wrocław - 1 Pani
351 Tomasz Tworek Wrocław - 1 NV
352 Magdalena Uczciwek Łódź - 1 Łódzkie Morsy
353 Sara ułanowicz Jedlina-Zdrój - 1 dowie team
354 JACEK Urban Oława - 1 Amator
355 Lukasz Urbaniak Wrocław - 1 G-1 Wrocław
356 Piotr Walczak Sulechów - 1 SGB
357 Anna Walczak Sulechów - 1 -
358 Jarosław Wasilewski Kłodzko - 1 -
359 Marcin Wcisło Jelenia Góra - 1 -
360 Alina Weclawiak Piaseczno - 1 MORS
361 Elżbieta Wieczorek Wałbrzych - 1 Wcs
362 Agnieszka Wieliczko Polkowice - 1 1975
363 Sebastian Wierzbowski Paczków - 1 -
364 Tomasz Wilczyński jelenia gora - 1 Wolfs Team
365 Radoslaw Wisniewski Płock - 1 -
366 Anna Wiśniewska Płock - 1 -
367 Jolanta Witasik Wrocław - 1 WKB Piast
368 Krzysztof Witos Kłodzko - 1 -
369 Daniel Wlaźlak Warszawa - 1 -
370 MARIUSZ WNOROWSKI Wrocław - 1 Zakochaj się w bieganiu
371 Małgorzata Wojciechowska Lwówek Śląski - 1 -
372 Pior Wojewoda głuszyca - 1 -
373 Michał Wojtal CHWAŁOWICE - 1 Koledzy Buły
374 Małgorzata Wojtczak Olesnica - 1 -
375 iwona wojtysiak Legnica - 1 -
376 wojciech wojtysiak Legnica - 1 -
377 Łukasz Woźniak Wrocław - 1 muminki
378 Monika Wójcicka Sosnowiec - 1 PTSE SOSNOWIEC
379 Wojciech Wójcik Wrocław - 1 -
380 Aleksandra Wróbel Jugowice - 1 SUDECKA ŻYLETA
381 Elżbieta Wróblewska Bojszowy Nowe - 1 GórskaPrzygoda.PL
382 Tomasz Wróblewski Katowice - 1 Gorskaprzygoda
383 Mateusz Zagajewski Wrocław - 1 xxx
384 Agnieszka Zagała Częstochowa - 1 BBL
385 Magdalena Zagrobelna Wrocław - 1 Drużyna Szpiku
386 Aleksander Zalewski SIECHNICE - 1 Adrian Danilewicz Group
387 Malwina Zator Wrocław - 1 Heh
388 Stanisław Zawadzki Warszawa - 1 Irracjonalnie Maszerujący
389 Marta Zdrojkowska Piaseczno - 1 brak
390 Szymon Zięba TRZEBNICA - 1 Anus Malus
391 Małgorzata Żurawska Wolibórz - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Paweł Andrzejewicz Żary - - Żary Runner Team
2 Marcin Arendarski Sosnowiec - - -
3 Aleksandra Bartnikowska Opole - - atomówki
4 Tomasz Bączek LIPOWA - - -
5 Kuba Bednarz Zakopane - - -
6 Grzegorz Berowski Toruń - - Lasołazy
7 Kamil Biedulski Góra - - -
8 Sylwia Bohdanowicz Brzezie k. Sulechowa - - -
9 Paweł Borczuch Sędziszowa - - on foot - by bike
10 Marek Chamot Wrocław - - Penetracje Sudeckie
11 Krzysztof Chlebowski głuszyca - - SZWAGRY
12 Michał Chlewicki Wodzisław - - Atomówki
13 Anna Chryplewicz Wrocław - - Grube Grubasy
14 krzysztof chylinski Gliwice - - -
15 Michał Czosnyka Przygórze - - Prawdziwi mężczyźni
16 Paulina Długosz Wałbrzych - - Majo
17 Justyna Dzedzej Wrocław - - Penetracje Sudeckie
18 ŁUKASZ DZIANO Siemianowice Śl. - - -
19 Piotr Franczyk Kraków - - Wilki
20 Rafał Fudala Wrocław - - -
21 Adrian Graczyk Krakow - - -
22 Grzegorz Gromadko BEŁCHATÓW - - -
23 Joanna Grudzińska Brzeg - - Pierwsi z Brzegu
24 Michał Herman SIECHNICE - - Adrian Danilewicz Group
25 Wioletta Hylińska Jedlina-Zdrój - - -
26 Błażej Jakrzewski Poznań - - Zakwasy
27 Marcin Jankowski Wrocław - - -
28 Magdalena Jasińska Warszawa - - -
29 Bartosz Kaczmarczyk Wrocław - - -
30 Iwona Kasprzyk Bielawa - - -
31 Radosław Kielar BEŁCHATÓW - - -
32 PAWEŁ KIEŁBASA Wrocław - - -
33 MARIA KLÓSKA KALSK - - -
34 Sebastian Konopka Wrocław - - Seba
35 Piotr Kowzan Golinsk - - -
36 MICHAŁ KRAWCZYK Piotrków Trybunalski - - -
37 Joanna Krawczyk Wrocław - - -
38 Bartosz Kubiszewski Ostrów Wielkopolski - - alpaka dream
39 Kacper Kulisz Wałbrzych - - Szwagry
40 anna lewicka Kłodzko - - -
41 roman lewicki Kłodzko - - -
42 Bartosz Łada Lubin - - KGHM ZWR
43 URSZULA MROZIŃSKA Łomnica - - -
44 jacek Nocny Bielawa - - -
45 Sylwia Nowacka Częstochowa - - BBL
46 Dariusz Olszak Wrocław - - -
47 Jeremi Papuga BEŁCHATÓW - - Koty
48 Olena Papuga BEŁCHATÓW - - -
49 Marcin Pasiut Mysłakowice - - Wielka stopa
50 Marcin Pawłowski Wrocław - - -
51 Tomasz Pełczyński Toruń - - -
52 Marta Piasecka Sz - - Gryfus Szczecin
53 Małgorzata Piotrowicz konstantynów łódzki - - Łódzkie Morsy
54 Joanna Piotrowska Ostrow Wlkp - - Lubimy Nocą
55 Przemysław Pupa Mirsk - - -
56 Marietta Radziwoń Nowy Kisielin - - Iniemamocne
57 Piotr Ruliński Bydgoszcz - - JS1386 Bydgoszcz
58 Mariusz Sawicki Wałbrzych - - Solo
59 Wioletta Sieczka Częstochowa - - -
60 Paweł Skoliński Wrocław - - -
61 Wojciech Skowroński Nowa Ruda - - -
62 Joanna Skwarek Zielona Góra - - Iniemamocne
63 Ania Sobczyk Studzionka - - -
64 Paulina Stańczak Toruń - - Lasołazy
65 Urszula Strojny Kraków - - Wilki
66 Jakub Strzelecki Łódź - - Rossbiegani
67 Jacek Szczędor Dziwiszów - - on foot - by bike
68 Mariola Szczędor Dziwiszów - - on foot - by bike
69 Magdalena Szulc Jarosław - - brak
70 Andrzej Tomczyk Wałbrzych - - Wałbrzyskie Centrum Siły
71 Agnieszka Trocha Bielawa - - -
72 Agata Wachowiak Świebodzice - - Wielka stopa
73 Tomasz Wankiewicz Wrocław - - -
74 Dawid Węgielski Wrocław - - Grube Grubasy
75 Magdalena Wieczorek BEŁCHATÓW - - -
76 Maciej Wojdak Wrocław - - Witam serdecznie
77 Daria Wyrzykowska Wrocław - - Grube Grubasy
78 Agata Zalewska Raciborowice Górne - - -
79 Maja Zbadyńska wroclaw - - -
80 Marcin Ziemniak Wałbrzych - - -
81 Mateusz Ziółkowski Wrocław - - Grybe Grubasy


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 196
Mężczyźni 269
Wszyscy 472