Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Team Rozmiar koszulki
1 Maciej Antonowicz Kosewko 10KM 1 Deaf Running L
2 Ibragim Aynaev brak 10KM 1 - L
3 Piotr Bartkiewicz Wilczkowice 10KM 1 1. RODN M
4 Rafał Bartkiewicz Otwock 10KM 1 - XL
5 Jolanta Bednarska Tarnobrzeg 10KM 1 - M
6 Katarzyna Belkius Warszawa 10KM 1 SP303 M
7 GRZEGORZ BINKIEWICZ Ząbki 10KM 1 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M
8 Maciej Bochenek Tarnów 10KM 1 - L
9 Justyna Bocheńska Skaryszew 10KM 1 Zabiegany Skaryszew S
10 Krzysztof Bocheński Skaryszew 10KM 1 Zabiegany Skaryszew L
11 Grzegorz Borys brak 10KM 1 - L
12 ALEKSANDRA BORZĄDEK Grodzisk Mazowiecki 10KM 1 Legia Run Club S
13 Robert Czaplicki brak 10KM 1 ITWL XL
14 Piotr Czapski brak 10KM 1 ITWL M
15 Piotr Czerwonka Puławy 10KM 1 - M
16 Paulina Depta Warszawa 10KM 1 - XXL
17 Lidia Dębkowska Otwock 10KM 1 TUPTUŚ OTWOCK S
18 DOMINIK DOMANSKI Warszawa 10KM 1 - M
19 ANNA DREKO Wrocław 10KM 1 TURBOTEAM S
20 Krzysztof Dreko Wrocław 10KM 1 TurboTeam L
21 Gabriela Dudek Warszawa 10KM 1 - S
22 Bartłomiej Dudek Cmolas 10KM 1 - S
23 Kamil Dujka Nowy Dwór Mazowiecki 10KM 1 1 BLtr M
24 Mariusz Dybizbański brak 10KM 1 ks wolni M
25 Piotr DZIEPAK Wola Mrokowska 10KM 1 1. BLTr L
26 Piotr EWERTOWSKI MARKI 10KM 1 MARKOWI BIEGACZE L
27 Marta Frankel-Dominik Warszawa 10KM 1 Akademia Walki S
28 Małgorzata Gadomska Warszawa 10KM 1 - M
29 Sławomir Gajda Dęblin 10KM 1 - XXL
30 MARCIN GALIMSKI Ząbki 10KM 1 - M
31 Magdalena Galińska brak 10KM 1 - M
32 Michał Gera Wołomin 10KM 1 Zabiegany Wołomin L
33 Łukasz Głuszek Kraków 10KM 1 1. RODN M
34 MAREK GÓRALSKI Warszawa 10KM 1 - M
35 Michał Górka Warszawa 10KM 1 1BLTr XL
36 Jarosław Grabowski Dęblin 10KM 1 DSS ORLĘTA XL
37 Jan Groszyk Warszawa 10KM 1 - XXL
38 Daniel GRUDZICKI Kołoząb 10KM 1 COP-DKP L
39 Michał Grzęda Puławy 10KM 1 - XL
40 Sylwia Hareza Działoszyce 10KM 1 - M
41 Andrzej Jarosz Warszawa 10KM 1 - S
42 Karol Julikowski Piaseczno 10KM 1 Off-Road Runners Benefit Systems XL
43 Andrzej Karpiński Kraków 10KM 1 1. RODN XL
44 DAREK KOŁODZIEJCZYK Warszawa 10KM 1 Adidas Runners Warsaw M
45 Marek Konopko Warszawa 10KM 1 - S
46 Tomasz Kopik brak 10KM 1 - XXL
47 Beata Koszela-Kopik brak 10KM 1 - M
48 Grażyna Kowalczyk Ostrów Mazowiecka 10KM 1 Ostrów Biega S
49 Piotr Kowalski Warszawa 10KM 1 - XXL
50 Katarzyna Kraska Warszawa 10KM 1 - M
51 Joanna Krawczyńska Łódź 10KM 1 - L
52 Dariusz Król Gniezno 10KM 1 22 ODN L
53 Edyta Kruk Warszawa 10KM 1 Dowództwo Operacyjne RSZ XL
54 Arkadiusz KRUK Warszawa 10KM 1 - L
55 Wiola Krupińska Warszawa 10KM 1 - S
56 Anna Książek Piaseczno 10KM 1 - S
57 Rafał Kubiak brak 10KM 1 ks wolni M
58 robert Kucharski grodzisk maz 10KM 1 - XL
59 Grzegorz KUKLA Kraków 10KM 1 1. RODN M
60 Piotr Kunka brak 10KM 1 Ursynów L
61 Agnieszka Kupich Piaseczno 10KM 1 - S
62 Artur Kust brak 10KM 1 - XXL
63 Małgorzata Kwasek Warszawa 10KM 1 - S
64 Tomasz KYĆ Warszawa 10KM 1 1 BLTr L
65 Piotr Lampart Chylice 10KM 1 KS PEGAZ M
66 Rafał Leba brak 10KM 1 22 ODN XL
67 Mateusz Lewicki Warszawa 10KM 1 - M
68 Dorota LIPSKA grodzisk maz 10KM 1 - M
69 IZABELA MAJCHER Warszawa 10KM 1 Aktywna Warszawa S
70 Łukasz Malec Warszawa 10KM 1 - M
71 Maciej Marczyk Sandomierz 10KM 1 - XL
72 Roman MAREK Warszawa Mokotów 10KM 1 IPN M
73 Tomasz Markowicz Mińsk Mazowiecki 10KM 1 - L
74 Wojciech Martynuska Milanówek 10KM 1 - M
75 Wiesław Marud Ząbki 10KM 1 - L
76 Katarzyna Marzantowicz Warszawa 10KM 1 - M
77 Krzysztof Michalowski Jacewo 10KM 1 - L
78 Milena Mieszkowska Warszawa 10KM 1 - S
79 Filip Mieszkowski Warszawa 10KM 1 - L
80 Dariusz Mieszkowski brak 10KM 1 COP-DKP L
81 Jędrzej Mieszkowski Warszawa 10KM 1 - M
82 Marta Monastyrska Krasnik 10KM 1 - S
83 PAWEŁ MUSIAŁ Warszawa 10KM 1 adidas Runners Warsaw M
84 Barbara Niemczak brak 10KM 1 Ursynów S
85 Marian Nurzyński brak 10KM 1 Ursynów M
86 Elżbieta Oleksiak brak 10KM 1 - M
87 Beata Orlińska Warszawa 10KM 1 Orlinskie team M
88 Krzysztof Osowski brak 10KM 1 - M
89 Magdalena Ostrowska Warszawa 10KM 1 Grażynki OCR S
90 Grzegorz Paterek Kraków 10KM 1 Wkurw_team L
91 Agata Paterek Kraków 10KM 1 Wkurw_team Kraków S
92 ANDRZEJ PAZIEWSKI Warszawa 10KM 1 - M
93 Paweł Piasecki Stare Babice 10KM 1 Stare Babice Biegają M
94 AGATA PIETRAŚ PRUSZKÓW 10KM 1 KB PLL LOT S
95 Agnieszka Piskorska Warszawa 10KM 1 - M
96 ADAM PLUSZKA Warszawa 10KM 1 VEGE RUNNERS S
97 Mirosław Płachta Kwirynów 10KM 1 - L
98 Agnieszka Pokrop Skierniewice 10KM 1 Górski Styl Team M
99 Michal Polak Warszawa 10KM 1 - M
100 Krzysztof Popławski Warszawa 10KM 1 PWPW S.A. L
101 Paweł Przysucha Warszawa 10KM 1 WPD M
102 Paweł Racinowski Gryfino 10KM 1 KB Hermes Gryfino L
103 Michał Radecki Warszawa 10KM 1 - L
104 Tomasz Roszak brak 10KM 1 - XL
105 Jerzy Rulak Warszawa 10KM 1 - L
106 Michał Rusak BEŁCHATÓW 10KM 1 ARCHEO XL
107 Katarzyna Sadowska Nowy Konik 10KM 1 Rozbiegany Sulejówek M
108 Paula Schabińska Warszawa 10KM 1 1BLTr XL
109 Sławomir Siemiński Sieradz 10KM 1 - M
110 Paulina Siniarska Warszawa 10KM 1 - S
111 Monika Skomorowska brak 10KM 1 Ursynów M
112 Anna Skuza Budy Barcząckie 10KM 1 - M
113 Tomasz Słowiński Skierniewice 10KM 1 AMW L
114 Hubert Smoczyk brak 10KM 1 - L
115 Paweł Sobolewski Warszawa 10KM 1 - L
116 Wojciech Sochocki brak 10KM 1 ITWL L
117 Ryszard Sroka Łódź 10KM 1 - XL
118 Robert Stachelski Józefów 10KM 1 Dąbrowski Team L
119 Aneta Starosz Wołomin 10KM 1 - M
120 Andrzej Staruch Dębe Wielkie 10KM 1 emeryt COP XL
121 Tomasz Staruch Dębe Wielkie 10KM 1 - XL
122 Justyna Strzeszowska brak 10KM 1 - M
123 Tomasz Strzeszowski brak 10KM 1 - XL
124 Tomasz Sukiennik ŁASK 10KM 1 - M
125 Marcin Swiderek Skierniewice 10KM 1 Parkrun Skierniewice XL
126 Marcin Szafraniec LEGIONOWO 10KM 1 Wieliszew Heron Team L
127 Marcin Szczepański Julianów 10KM 1 - L
128 Rafał Szczerbicki Warszawa 10KM 1 Adidas Runners Warsaw M
129 Andrzej Szerszeń Józefosław 10KM 1 - XL
130 Dariusz Szustkiewicz Warszawa 10KM 1 - XL
131 Urszula Szyszka Warszawa 10KM 1 PKO BP XL
132 Mateusz Świderski Zegrze 10KM 1 1 BlTr S
133 Marta Talacha Sulejówek 10KM 1 Rozbiegany Sulejówek S
134 Kamil Tenderenda Ciechanowiec 10KM 1 1BLTr M
135 Łukasz Tkaczyk Warszawa 10KM 1 COAS XL
136 Mariola Tomaszewska Warszawa 10KM 1 - L
137 Teodor Tomecki brak 10KM 1 22 ODN L
138 Bartłomiej Turczyński brak 10KM 1 - XL
139 Krzysztof Ważny Warszawa 10KM 1 - S
140 Mirosław Wierzbicki brak 10KM 1 ITWL M
141 Iwona Winiarek Warszawa 10KM 1 KB LOT M
142 RAFAŁ WODNICKI Biała Podlaska 10KM 1 - XL
143 Katarzyna Wojtal Góra Kalwaria 10KM 1 - M
144 Wojciech Wojtyniak PRUSZKÓW 10KM 1 WPD L
145 Sebastian Zasępa brak 10KM 1 Ursynów L
146 Zbigniew Zygler Bydgoszcz 10KM 1 22 ODN M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Team Rozmiar koszulki
1 Dariusz Jakubowski Warszawa 15KM 1 DGW S
2 Tomasz Bartosik Warszawa Ochota 15KM 1 LEGIA RUN CLUB M
3 Piotr Bełc Warszawa 15KM 1 - L
4 Michał Biernacki Warszawa 15KM 1 Lecę na Ewkę L
5 Sławomir Bis Warszawa 15KM 1 - XL
6 Paweł Chojnacki Konstancin-Jeziorna 15KM 1 Wataha - Łączy nas bieganie M
7 Janusz Chrapek Warszawa 15KM 1 Bonvm Klub Sportowy S
8 Jarosław Chrząszcz Tomaszów Maz. 15KM 1 chrząszczyki cztery XL
9 Romuald Czerniawski Kobyłka 15KM 1 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka XL
10 Paweł Dąbek Józefosław 15KM 1 - M
11 Ewa Dołęgowska Kobyłka 15KM 1 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M
12 Robert Duchnowski Kobyłka 15KM 1 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka L
13 Piotr DZIEPAK Dynów 15KM 1 1. BLTr L
14 Tomasz Fok Warszawa 15KM 1 Podkarpacki Dzik L
15 Joanna Głębocka-Roszczyk Warszawa 15KM 1 Razem dla Bielan XL
16 Roman Graczyk Warszawa 15KM 1 - M
17 Bartosz Gregorczyk Warszawa 15KM 1 - L
18 Jarosław Jabrzyk Warszawa 15KM 1 - XL
19 Marcin Jakubczyk Warszawa 15KM 1 - L
20 Katarzyna Karasiewicz Kuligów 15KM 1 - L
21 Przemysław Kiełek Szczęsne 15KM 1 Dogoń Grodzisk Mazowiecki L
22 Marek Kobylarz Ursynow 15KM 1 - XXL
23 Kamil Kolatorski RADZYMIN 15KM 1 Driver L
24 Angela Kołowiecka-Wilkos Warszawa 15KM 1 - S
25 Sławomir Kowalczyk Ostrów Mazowiecka 15KM 1 Ostrów Biega XL
26 Bogdan Kowalczyk Warszawa 15KM 1 - L
27 MARLENA Kowalik Łowicz 15KM 1 - S
28 MARLENA KOWALIK Łowicz 15KM 1 - S
29 Witold Kozłowski Warszawa 15KM 1 - M
30 Paulina Krawczak Dęblin 15KM 1 Biegusiem.pl S
31 Mariusz Kupich Piaseczno 15KM 1 - L
32 Wojciech KUREK Warszawa 15KM 1 1BLTr L
33 Anna Kuśnierek Warszawa 15KM 1 Magnolia Escape L
34 Adam Lalewicz Warszawa 15KM 1 - M
35 Rafał Lesiecki Warszawa 15KM 1 Defence24 XXL
36 Adam Lubowicki Warszawa 15KM 1 - L
37 DARIUSZ ŁUCZAK Warszawa 15KM 1 - M
38 Jacek Madejek Kraśnik 15KM 1 Zabiegani Po Uszy XL
39 Grzegorz Majewski Pieńki 15KM 1 - L
40 Łukasz Marcinkowski Dęblin 15KM 1 COP-DKP M
41 Zbigniew Marzec brak 15KM 1 - S
42 KATARZYNA MASTALERZ Puszcza Mariańska 15KM 1 - M
43 Beata Michalak Góra Kalwaria 15KM 1 Team Zabiegane Dni S
44 Jacek Modzelewski Piaseczno 15KM 1 - M
45 Maria Murzyn Warszawa 15KM 1 - M
46 Adam NIKOŁAJÓW Warszawa 15KM 1 Oddział Zabezpieczenia M
47 Agnieszka Nowakowska Warszawa 15KM 1 DD Running Team S
48 PIOTR NOWOCIEŃ LEGIONOWO 15KM 1 6 MBOT L
49 Janusz Olczak Warszawa 15KM 1 - S
50 Lucyna PALUCH Cmolas 15KM 1 - S
51 Agnieszka PALUCH Cmolas 15KM 1 - S
52 Łukasz Pałyga Chotomów 15KM 1 Motointegrator Running Team L
53 Michał Pałyga Warszawa 15KM 1 MI Running Team M
54 Piotr Pawlak Warszawa 15KM 1 - M
55 Wojciech Pąprowicz Warszawa 15KM 1 - M
56 Damian Pechman Warszawa 15KM 1 - L
57 WOJCIECH PETRYKA Raszyn 15KM 1 - XL
58 Krzysztof Piróg Warszawa 15KM 1 COP-DKP M
59 DOMINIK PISIŃSKI Strzyżów 15KM 1 - M
60 Robert Płaczkiewicz Bydgoszcz 15KM 1 SOL3 M
61 Mariusz Polnik Otwock 15KM 1 - M
62 JACEK POPŁAWSKI Warszawa 15KM 1 Adidas Runners Warsaw L
63 Paweł Rant Warszawa 15KM 1 Driver XL
64 Juliusz Rzewuski Kobyłka 15KM 1 Zabiegany Wołomin M
65 JUSTYNA SADOWSKA Sulejówek 15KM 1 - S
66 Kamil Sałaciński Warszawa 15KM 1 CRESZ RP XL
67 Joanna Sękala Kobyłka 15KM 1 - XL
68 ANITA SKORZYBUT Jabłonna 15KM 1 Ferajna Nordica Jabłonna L
69 Wojciech Skowroński Kabaty 15KM 1 Kabaty M
70 Katarzyna Strankowska Węgrów 15KM 1 - S
71 Marek Stypiński PRUSZKÓW 15KM 1 1337 runners M
72 Radek Stysiek Radom 15KM 1 Biegiem Radom XL
73 Beata Szcześniak-Piwowarska Warszawa 15KM 1 - M
74 Maciej Szwaj Warszawa 15KM 1 Pędzące leniwce L
75 Aleksandra Szylberg Warszawa 15KM 1 SPARTAN SGX WARSAW S
76 Aleksandra Śliwińska Kosakowo 15KM 1 Rembertów team M
77 Dorota Talajko Warszawa 15KM 1 - M
78 Konrad Wisniewski Turna 15KM 1 - XL
79 Michal Wisniewski Warszawa 15KM 1 Rodzinny Relax M
80 Michał Wodziński Warszawa 15KM 1 - S
81 Klaudia Wojciechowska Warszawa 15KM 1 Team Zabiegane Dni M
82 PIOTR WOJTOWICZ Warszawa Mokotów 15KM 1 - M
83 Tadeusz Wołejszo Warszawa 15KM 1 KU AZS WAT WARSZAWA L
84 Patryk Zaleski-Ejgierd Nowy Dwór Mazowiecki 15KM 1 Sol3 L
85 Justyna Zych Wołomin 15KM 1 Fundacja Morsy Wołomin Kobylka XL
86 Adrian Żakowski Świdnik 15KM 1 KONTROLERY TEWUERY XL
87 ANETA ŻERNACZUK Warszawa 15KM 1 - M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Team Rozmiar koszulki
1 Mirosław ARTYSZUK Warszawa 10KM - - S
2 Jacek Bajorek Wyszków 10KM - IZBI KONSULTING XL
3 Magdalena Bielińska Piaseczno 10KM - - S
4 Renata Cichocka Warszawa 10KM - - L
5 Rafał Cieślar Bielsko-Biała 10KM - Bielsko-Biała M
6 Wojciech Cupriak Chojnice 10KM - 22 ODN XL
7 Andrzej Dąbrowski Józefów 10KM - - L
8 Robert Duchnowski Wołomin 10KM - Fundacja Morsy Wołomin Kobylka L
9 Agnieszka Dżuganowska Piastów 10KM - Rozbiegany Piastów M
10 Eliza Florczuk Warszawa 10KM - Żórawski Team S
11 Marta Frankel-Dominik Warszawa 10KM - Akademia Walki S
12 Magdalena Galińska LEGIONOWO 10KM - Warszawski Zaułek M
13 Cezary Góralski Warszawa 10KM - - S
14 Arkadiusz Grabarczyk Warszawa 10KM - - XL
15 Hubert Kaczmarzyk Warszawa 10KM - LO im Michała Konarskiego w Warszawie L
16 Jolanta Klusek Warszawa 10KM - Adidas Runners Warsaw M
17 Adam Kowalewski Warszawa 10KM - - L
18 Kamil Krawczak Dęblin 10KM - Biegusiem.pl L
19 Patrycja Kuligowska Warszawa 10KM - Patrycja S
20 Rafał Leba DĄBROWA CHEŁMIŃSKA 10KM - 22 ODN XL
21 Jerzy Marszałek Warszawa Gocław 10KM - - M
22 Justyna Maślanka Milanówek 10KM - Strefa Fit Grodzisk Mazowiecki M
23 Iwona Michalczyk Wola Prażmowska 10KM - - M
24 Dariusz Mieszkowski Warszawa 10KM - - L
25 Jakub Multan Kalisz 10KM - Team Multan M
26 Tomasz Olejnik Łomianki 10KM - RUN Oley L
27 MARTA PIASECKA Szczecin 10KM - zaw M
28 Katarzyna Pielak Warszawa 10KM - RUN A LOT S
29 Elżbieta Pietrasik Warszawa 10KM - SBRT Warszawa S
30 Dagmara Pyc Warszawa 10KM - - S
31 Tomasz Radecki Olsztyn 10KM - - L
32 Edyta Ratsszewska Warszawa 10KM - Warsaw run club M
33 Maksymilian Sochacz Łoziska 10KM - Jw2414 L
34 Bartłomiej Turczyński górki 10KM - Klub Sportowy Tae XL
35 Anna Walczak Sulechów 10KM - - S
36 Piotr Walczak Sulechów 10KM - SGB L
37 Rafał Wasiak LEGIONOWO 10KM - - L
38 Małgorzata Wilczyńska Warszawa 10KM - - XL
39 Stefan Wnorowski Konstancin -Jeziorna 10KM - Grey M
40 Katarzyna Wojciechowska Warszawa 10KM - - L
41 janusz wojciechowski Warszawa 10KM - PAŻP M
42 Katarzyna Wyrzykowska Warszawa 10KM - - M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Team Rozmiar koszulki
1 Sebastian Bochenek LEGIONOWO 15KM - - M
2 ZBIGNIEW JANIŚ Głuchołazy 15KM - - M
3 Piotr Kozłowski Warszawa 15KM - AKS POLONIA WARSZAWA XXL
4 Piotr Kunka Jakubów 15KM - Team ZabieganeDni L
5 Stanisław Łabęda Miekoszyn 15KM - Nasielsk Baszta Team XL
6 Zbigniew Marzec Piaseczno 15KM - DREAM RUN S
7 Basia Niemczak Piaseczno 15KM - Tean Zabiegane Dni S
8 Sylwia Osińska Warszawa 15KM - EXATEL Running Team S
9 Michał Pałyga Warszawa 15KM - MI Running Team M
10 Marta Pawełas Warszawa 15KM - Pomijalni S
11 Rafał Robak Warszawa 15KM - - L
12 maciej szumski Warszawa Włochy 15KM - jw2414 M
13 Piotr Szylberg Warszawa 15KM - SPARTAN SGX WARSAW M
14 ILONA ŚWISTAK Warszawa 15KM - GET RUN S
15 Aneta Zaręba Warszawa 15KM - Koliber Team S
16 Marcin Żurawski Warszawa 15KM - adidas Runners Warsaw M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 94
Mężczyźni 197
Wszyscy 291