Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 RAFAŁ LISS Wrocław - 1 -
2 Wojciech Abulewicz Wrocław - 1 AB-Team Wrocław
3 sebastian akutko Wrocław - 1 -
4 Mariusz Andrejów Wrocław - 1 NOA
5 Michał Andrzejewski Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
6 Emilia Antosz Wrocław - 1 -
7 Mykola Anykienko Wrocław - 1 -
8 Bartłomiej Auch Krzeptów - 1 -
9 Dawid Babicz Bielawa - 1 -
10 Anna Babicz Bielawa - 1 -
11 Marek Bajewski TRZEBNICA - 1 -
12 MAŁGORZATA BALAKOWSKA przesieka - 1 -
13 Magdalena Baltyn Warszawa - 1 -
14 Michał Banaś Wrocław - 1 FDR
15 Maciej Bandzarzewski Komorowice - 1 -
16 Tomasz Baran Strzelin - 1 -
17 Aleksandra Baranowska - Górecka Wrocław - 1 -
18 Przemyslaw Barcik wroclaw - 1 Asplex Team
19 Piotr Barczyński Wrocław - 1 NOA
20 Przemysław Barnowski Kiełczów - 1 -
21 tomasz bartecki Wrocław - 1 -
22 Grzegorz Bartoszewski Długołęka - 1 Litwin Triathlon Team
23 Artur Baszczyszyn Kudowa Zdrój - 1 -
24 Karolina Bąk Wrocław - 1 -
25 Rafał Bednarz Częstochowa - 1 -
26 ADAM BERŁOWSKI Popowice - 1 -
27 Marcin Bernatek Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
28 Waldemar Bernatowicz Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
29 Mikołaj Betlej Wrocław - 1 NOA
30 Jacek Biernacik Kudowa-Zdrój - 1 -
31 KRYSTIAN BIERNACKI Wrocław - 1 -
32 Natalia Bihun Wrocław - 1 GTRAT
33 Andrzej Bijak PIETRZYKOWICE - 1 -
34 Lesław Biliński SIECHNICE - 1 Team Aperol
35 Jakub Biskupski Wrocław - 1 -
36 Aneta Blacha-Balowska Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
37 Marta Blicharska Legnica - 1 IOW SERVICE
38 Ewa Bocheńska Wrocław - 1 -
39 Monika Bogacz Pełczyce - 1 -
40 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
41 Agnieszka Borawska Gdańsk - 1 -
42 Maciej Borkowski Miłoszyce - 1 -
43 Katarzyna Borodajko Dzierżoniów - 1 -
44 Grzegorz Borowczyk Łódź - 1 KBŻWPD
45 Jędrzej Borowiecki Zielona Góra - 1 biegostacja.pl/Triathlon Mietków Team
46 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "Frankenstein"
47 Elżbieta Botuszyn Grodowiec - 1 -
48 Tomasz Bratkowski Zielona Góra - 1 Tempo Racula
49 Dominik Broda Wrocław - 1 -
50 Robert Brożyna Świdnica - 1 -
51 Iwona Brzezowska Lubań - 1 Kwisa Lubań
52 Jacek Bujacz Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
53 Paweł Buryło JAROSZÓW - 1 Strzegomska Dwunastka
54 Mateusz Byś Wrocław - 1 -
55 Joanna Bzunek Wałbrzych - 1 -
56 Damian Cabaj Świdnica - 1 KB Sobótka
57 Piotr Cabaj Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
58 Bożena Cedzyńska Wrocław - 1 -
59 KAROL CEGŁA Wrocław - 1 -
60 DOMINIK CHEŁMINIAK KRÓLIKOWICE - 1 DRUŻYNA SZPIKU
61 Grzegorz Chodorowski Wrocław - 1 Pro-Run Wrocław
62 Kamil Choiński Maniów Mały - 1 -
63 Jakub Choja Bogatynia - 1 -
64 PIOTR CHORĄŻEWSKI Borów - 1 -
65 Tomasz Chorbotowicz Zgorzelec - 1 -
66 Patryk Chrzanowski Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
67 Marcin Chyła Wrocław - 1 -
68 Marcin Chyrzyński Kąty Wrocławskie - 1 -
69 Tomasz Ciechanowski Miłkowice - 1 Running Team Hormann Legnica
70 Maciek Ciesielski Wrocław - 1 Ciesiu Team
71 Bartosz Cieslik Wrocław - 1 TMT
72 Paweł CIROCKI Wrocław - 1 -
73 Magdalena Ciupka Wrocław - 1 -
74 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie - 1 -
75 RAFAŁ CZARNOJAŃCZYK Ostrów Wlkp. - 1 -
76 Tomasz Czerwiński Wrocław - 1 -
77 MARCIN CZUBAK Kudowa Zdrój - 1 -
78 Dariusz Czyz Smolec - 1 -
79 Magdalena Daciuk Wrocław - 1 -
80 Adam Daciuk Wrocław - 1 -
81 Anton Danylov wroclaw - 1 -
82 Błażej Dawidowicz Brzeg Dolny - 1 -
83 Marcin Dawidowicz Oława - 1 -
84 MARIUSZ DĄBROWSKI Wrocław - 1 -
85 Damian Debicki Piława Gólrna - 1 -
86 Marzena Diesner Wrocław - 1 -
87 Angelika Dolińska Fabianów - 1 -
88 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
89 JADWIGA DROHOMIRECKA Malcyzce - 1 -
90 Krzysztof Dudek Udanin - 1 Strzegomska dwunastka
91 ADAM DUMAŃSKI Nysa - 1 Nysa biega
92 Marzanna Durlik Strzegom - 1 Durlik Ubezpieczenia
93 Bartek Durmaj Wrocław - 1 -
94 Patryk Dworzyński Świdnica - 1 Zabiegani w Świdnicy
95 Marta Dyminska Malczow - 1 -
96 Anna Dzieniewicz-Wasilewicz Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
97 GRZEGORZ DZIESZUK Wałbrzych - 1 -
98 Dorota Dziurkowska Wrocław - 1 Team Aperol
99 Katarzyna Fabianska wroclaw - 1 -
100 Justyna Fedyczkowska Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
101 Edward Fedyczkowski Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
102 Szymon Fiedorow Długołęka - 1 -
103 Anna Figarska Środa Śląska - 1 Aqua Fit
104 SEBASTIAN FigarskI Środa Śląska - 1 Aqua Fit
105 Kamil Figas Oława - 1 Moto Jelcz Oława
106 Filip Filar Jelcz-Laskowice - 1 -
107 Alicja Frąckiewicz Wrocław - 1 GT RAT
108 Marcin Frączek Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
109 ADAM FRYC Świdnica - 1 -
110 Dominika FRYC Świdnica - 1 -
111 Sławomir Furman Szczepanów - 1 -
112 Daniel Fydrych Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
113 Laszlo Gaal Warszawa - 1 -
114 Katarzyna Gaczyńska Paczków - 1 Athletics Nysa
115 Andrzej Gaczyński 8 - 1 Athletics Nysa
116 adam gajewski Świdnica - 1 biegam bo zona w domu mnie denerwuje TEAM
117 Mateusz Gajowniczek Wrocław - 1 lubieplacki
118 PIOTR GALEWSKI Wrocław - 1 -
119 Mateusz Gapski Gdańsk - 1 -
120 Grzegorz Gawroński Wrocław - 1 -
121 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized
122 Piotr Gąska Lublin - 1 -
123 Marcin Gemza Wrocław - 1 -
124 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów - 1 -
125 MARZENA GŁASZCZKA-GALA Sulistrowice - 1 -
126 Tomasz Głowacki SIECHNICE - 1 -
127 Łukasz Głuszek Kąty Wrocławskie - 1 -
128 Daniel Gniadek Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
129 Monika Gocha Wrocław - 1 -
130 Joanna Golińska Wrocław - 1 -
131 SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI Bogatynia - 1 -
132 Katarzyna Gonera Jawor - 1 -
133 Kazimierz GONERA Miłoszyce - 1 CSWIICH
134 MACIEJ GORCZYCA Małuszów - 1 -
135 Katarzyna Gosk Wrocław - 1 -
136 Tomasz Gozdek Lubin - 1 -
137 krzysztof graniczny Wrocław - 1 -
138 Michał Grela Wrocław - 1 Biegamy we Wrocławiu
139 Anna Grodzka Wrocław - 1 Kobiety na medal
140 tomasz gromala głuszyca - 1 -
141 Patryk Gródek Muszyna - 1 -
142 Natalia Gruchała Gdynia - 1 -
143 MACIEJ GRYCZYŃSKI Nowe Miasteczko - 1 KASTA Z MAŁEGO MIASTA
144 Paweł Gryszkiewicz Wrocław - 1 GVT
145 RADOSŁAW GRZEGORCZYK Wrocław - 1 -
146 Andrzej Grześkowiak Wrocław - 1 -
147 Malwina Gucwa Łagiewniki - 1 -
148 Sławomir Guła KOBIERZYCE - 1 -
149 Tomasz HADRYŚ Wrocław - 1 TRIATHLON MIETKOW TEAM
150 ARKADIUSZ HALINIAK Kamienna Góra - 1 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
151 Pawel Hanczar wroclaw - 1 -
152 Sebastian Harmazy Wrocław - 1 -
153 Paweł Hawrylewicz Wrocław - 1 -
154 Dariusz Herman Ciepłowody - 1 Europrofil
155 TOMASZ HERNER TRZEBNICA - 1 -
156 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - 1 Monacor.pl
157 Monika Hynda Oborniki Śląskie - 1 -
158 Iurii Iermolenko wroclaw - 1 -
159 Aleksandra Iskrowicz Brzeg Dolny - 1 Wrocław Marathon Team
160 krzysztof jablonski Wrocław - 1 SIGMAPAK
161 Monika Jabłońska Kłodzko - 1 Kłodzko Team
162 Robert Jabłoński Kłodzko - 1 Kłodzko Team
163 Dariusz Jabłoński Oleśnica - 1 -
164 RAFAŁ JACKOWICZ Sobótka - 1 TRIATHLON MIETKÓW TEAM
165 Jacek JACYSZYN Wrocław - 1 -
166 Mateusz Jakowski Bardo - 1 -
167 MIROSŁAW JAKUBOWSKI Legnica - 1 KBLEW LEGNICA
168 Michał Jakubowski Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
169 Bartłomiej JANACZYK Kalisz - 1 -
170 AGNIESZKA JANKOWICZ Wałbrzych - 1 TeMMPo Wałbrzych
171 Radosław Jasiczek Świdnica - 1 zabiegani w świdnicy
172 KATARZYNA JASKUŁA Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
173 Marcin Jaworek Wrocław - 1 GET RUN
174 WALDEMAR JAWORSKI Strzegom - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
175 Grzegorz Jaworski Dzierżoniów - 1 LIW LEWANT
176 Grzegorz Jędrzejewski Świdnica - 1 -
177 Rafał KACZMARSKI Wabienice - 1 KB LUPUS Oleśnica
178 Magdalena Kałuża Wrocław - 1 -
179 Łukasz KAPELAŃCZYK Żurawice - 1 -
180 Marcin Kapturski wroclaw - 1 -
181 Maciej Kasprzak Wrocław - 1 -
182 alicja kaucka Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
183 Kamila Kawa Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
184 Magdalena Kazimierowska Głubczyce - 1 -
185 RAFAŁ KAZIMIERZ Wrocław - 1 NOA
186 Adam Kierski Bielawa - 1 LIW LEWANT
187 Rafał Kiędzierski Wrocław - 1 -
188 WIKTOR KIPCZAK CHWAŁOWICE - 1 LENIWIEC CHWAŁOWICE
189 ROBERT KLICH wroclaw - 1 -
190 Marcin Klimas Wrocław - 1 GT RAT
191 Michał Klimaszewski Lubin - 1 -
192 Antoni Klimek Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "Frankenstein"
193 Sławomir Kłos Wrocław - 1 NOA
194 PAWEŁ KMIECIŃSKI Kudowa Zdrój - 1 Kudowscy Miłośnicy Biegania
195 Jasiu Kmieć Długołęka - 1 GVT
196 Ada Knara Oława - 1 -
197 PAWEŁ KOCZOROWSKI Wrocław - 1 -
198 Bartosz Kolasa Wrocław - 1 -
199 Robert Kolebuk Wrocław - 1 Biegamy we Wrocławiu
200 ALEKSY KOŁODZIEJ Złotoryja - 1 Olaws
201 Bartosz Kołodziej Bogdaszowice - 1 Lexmark
202 Dominik Konieczko Klodzko - 1 Eko-express Team
203 Marta Konieczna Wrocław - 1 -
204 Sebastian Konopka Wrocław - 1 -
205 Grzegorz Kopacki Wałbrzych - 1 -
206 Janusz Koralewski Wrocław - 1 Wrocław Kuźniki
207 Wiktor Kosiek Wrocław - 1 -
208 Robert Kostera Wrocław - 1 -
209 Grzegorz Kostyk CHOJNÓW - 1 -
210 Karol Kość Roczyny - 1 #FitPorn
211 Monika Kowalczyk Wrocław - 1 -
212 Agnieszka Kowalska Wrocław - 1 biegam dla siebie :)
213 Krzysztof KOZACZUK jordanów śląski - 1 -
214 Mariola Kozieł Wrocław - 1 -
215 Jerzy Kozieł Wrocław - 1 -
216 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój - 1 -
217 edward kozłowicz Wałbrzych - 1 uks ludwikowice
218 Radosław Kraus Świdnica - 1 M+Q
219 Krzysztof Kręzel wisznia mała - 1 Night Runners Wrocław
220 izabela krężelewska Wrocław - 1 -
221 Grzegorz Krupa Strzegomiany - 1 -
222 Krzysztof Krzak Legnica - 1 -
223 Mariusz Krzemiński Lubin - 1 -
224 Dominik Krzystek Jaworzyna Śl. - 1 Krause running team
225 Anna Kubiak krośniewice - 1 GT RAT
226 Jakub Kubiak Strzelin - 1 -
227 PRZEMYSŁAW KUCHARZEWSKI Wrocław - 1 -
228 DANIEL KUCZA Świdnica - 1 Niezrzeszony
229 Krystian Kulczycki Wrocław - 1 Triathlon Club
230 Marek Kulczycki Stara Bystrzyca - 1 GE Kłodzko
231 Michał Kumaszka Strzelin - 1 -
232 Konrad Kunicki Wrocław - 1 NOA
233 Paulina Kuriata Sobótka - 1 WATAHA SOBÓTKA
234 ROBERT KURIATA Złotoryja - 1 Złotoryja
235 Krzysztof Kuziomko Zielona Góra - 1 -
236 Rafał Kwaśny Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
237 Angelika Latosek Wielogóra - 1 -
238 Aleksander Lepka Wrocław - 1 -
239 Wacław Leszczyński Swibodzice - 1 -
240 Karolina Leśniak Wrocław - 1 TRIATHLON MIETKOW TEAM
241 Michał Leśniewski 18 - 1 Ruch Ujów
242 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI Wrocław - 1 -
243 Agnieszka Lipińska Wrocław - 1 Możemy
244 KATARZYNA Lipowicz Polkowice - 1 GTRAT
245 Rafał Lis Mokronos Dolny - 1 -
246 MAGDALENA Liss Wrocław - 1 -
247 Przemysław Litwińczuk Świdnica - 1 -
248 Grzegorz Lubelczyk Miękinia - 1 -
249 Filip Lupa Wrocław - 1 -
250 Bogusław Łaciński Brzeg - 1 -
251 Anna Łazeczko Wrocław - 1 -
252 Marek Łazeczko Wrocław - 1 -
253 DAWID ŁUCZAK Żarów - 1 -
254 MIROSŁAW ŁUDZIŃSKI Wrocław - 1 -
255 ANDRZEJ ŁUKASZCZYK Lubin - 1 -
256 Dawid Łukaszewicz Bielany Wrocławskie - 1 Multiendurance Wrocław
257 Bartosz Machała Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
258 Łukasz Malaczewski Wrocław - 1 GVT
259 ROBERT MALIGRANDA Olesnica - 1 -
260 Agnieszka Malik Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "FRANKENSTEIN"
261 Mariusz Malinowski Strzelin - 1 drugi półmaratorn :)
262 Marcin Małozięć Smolec - 1 -
263 Jarosław Małyszko LIPOWA - 1 -
264 Jacek Marciniak Wrocław - 1 Fundacja Potrafię Pomóc/TMT
265 Ewa Marek Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
266 Judyta Matelska Sobótka - 1 -
267 Michał Mazgaj Wrocław - 1 -
268 Adam Mazur Lubin - 1 -
269 Adam Mazur Wojnowice - 1 -
270 NATALIA MAZURCZAK Czarnów - 1 MUKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE
271 Ewa Mazurczak Kiełczówek - 1 -
272 Agnieszka Mazurkiewicz Wrocław - 1 -
273 Marek Mesjasz Lubin - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
274 Karol Mich Wrocław - 1 -
275 KRZYSZTOF MICHALEK Walbrzych - 1 -
276 Maciej Michałek Wrocław - 1 BIEGAMY WE WROCŁAWIU
277 krzysztof micherda Swidnica - 1 -
278 Piotr Miśkiewicz Smolec - 1 pzu sport team
279 Mirosław Młodożeniec Sobótka - 1 Rembertów team
280 Łukasz Modzelewski Wrocław - 1 -
281 Maciej Molenda Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
282 Łukasz Moneta Wrocław - 1 -
283 Paweł Możny Strzelin - 1 -
284 Piotr Murzyn Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
285 ADAM MUSUR Oleśnica - 1 -
286 Natalia Myślicka Wrocław - 1 NOA
287 EWA NARKUN IŁOWA - 1 -
288 PIOTR NAZARY Oborniki Śląskie - 1 -
289 Katarzyna Niemczyk-Machała Bielawa - 1 -
290 Jakub Nienartowicz Smolec - 1 Monacor.pl
291 TOMASZ NIWISIEWICZ Lubin - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
292 Aleksander Noskowicz Imbramowice - 1 -
293 Wojciech Nowaczyk Wrocław - 1 -
294 Bartłomiej Nowak Komorowice - 1 TMT Triathlon Mietków Team
295 Kacper Nowak Wrocław - 1 -
296 Jacek Nowicki Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
297 Tomasz Okonski Sulistrowice - 1 -
298 Lucjan Okraszewski Wrocław - 1 -
299 Krzysztof Olański Wrocław - 1 Night Runners
300 Kamil Olszewski Święta Katarzyna - 1 -
301 Dorota Opalińska Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania
302 Zbigniew Opas Leszno Górne - 1 -
303 SZCZEPAN ORCZYKOWSKI Borzygniew - 1 -
304 Łukasz Orłowski Wrocław - 1 GET RUN
305 Agnieszka Osmolak Wrocław - 1 PRO RUN Wrocław
306 Robert Osmyk Środa Śląska - 1 -
307 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - 1 WKB Piast Wrocław
308 Waldemar Ostrowski Wrocław - 1 Triatlon club
309 Paweł Ozieraniec Wrocław - 1 -
310 Łukasz Pacholewski Świdnica - 1 -
311 Piotr Pactwa Wrocław - 1 Top-Instal
312 Sylwia Pacześniak Zebrzydów - 1 -
313 Tomasz Pałasiński Mokronos Dolny - 1 brak
314 Kamil Papierski Oleśnica - 1 KB Szerszeń Oleśnica
315 Tomasz Papierski Karwiany - 1 -
316 MACIEJ PAPRZYCKI Wrocław - 1 Pro-Run Wrocław
317 Marcin Partyka januszkowice - 1 -
318 Łukasz Pastuszka Legnica - 1 -
319 JOANNA PASZKIEWICZ Legnickie Pole - 1 -
320 Tomasz Paszkowski Domanice - 1 -
321 Marek Patalon Zebrzydów - 1 -
322 PRZEMYSŁAW PATERA Sobin - 1 -
323 Marek Pawlicki Szczepanów - 1 -
324 Marek Pawlik Nysa - 1 Athletics Nysa
325 Aga Pawlik Nysa - 1 Athletics Nysa
326 Violetta Pawlus SIECHNICE - 1 -
327 Mariusz Pawłowski Jeszkowice - 1 -
328 Joanna PĄCHALSKA Legnica - 1 Fitness Piekary
329 Maciej Pendolski Wrocław - 1 -
330 Ewa Piątkowska Borzygniew - 1 -
331 Zbigniew Pierun wierzbice - 1 -
332 Anna Pietrzyk Wrocław - 1 TEMPO RACULA
333 Katarzyna Pietrzykowska Sieradz - 1 -
334 Mariusz Piotrowski wroclaw - 1 -
335 GRZEGORZ PIOTROWSKI Świdnica - 1 HERMES ŚWIDNICA
336 Danuta Piskorowska Wrocław - 1 TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław
337 Karol Plicha Lubin - 1 -
338 Sebastian Plicha Lubin - 1 -
339 Sandra Płocińska Chmielów, k. Kątów Wrocławskich - 1 -
340 DARIUSZ POCZTA Zduny - 1 KS Krotosz Krotoszyn
341 Tomasz Podfigórny Stary Jaworów - 1 -
342 Robert Podsiadły Wrocław - 1 Chata Biegacza K34
343 Mariusz Polański Złotoryja - 1 OLAWS Złotoryja
344 Mariusz Polkowski Miękowo - 1 -
345 Tomasz Porębski Kamienna Góra - 1 -
346 Łukasz Porębski Wrocław - 1 Proshare Cycling Team
347 Renata Przebinda Czernichów - 1 -
348 Bogdan Przebinda Czernichów - 1 -
349 Piotr Przewoźny Krotoszyn - 1 -
350 Przemysław Pucek Smolec - 1 WKB Piast Wrocław
351 Przemysław Puchalski Wrocław - 1 -
352 Rafał Purzycki Wrocław - 1 -
353 Andrzej Rabsztyn Wrocław - 1 -
354 Jakub Radecki Wrocław - 1 KUBUTEK RUNNING TEAM
355 Witold Radke Wałbrzych - 1 100MarathonClub
356 Anna Radwan Wrocław - 1 -
357 Krzysztof Radwan Wrocław - 1 pjakprezent.pl
358 Michał Rajca Wrocław - 1 GT RAT
359 Robert Raps Wojciechów - 1 -
360 MAREK RASAŁA Strzegom - 1 -
361 Paweł Raszczyk Ełk - 1 -
362 DAWID RATAJCZAK Wrocław - 1 -
363 Dariusz Rącki Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
364 Jakub Remski Wrocław - 1 -
365 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław - 1 -
366 Dorota Robaczewska wroclaw - 1 -
367 piotr rogaliński Kąty Wrocławskie - 1 -
368 Beata Rogozińska Wrocław - 1 -
369 Gracjan Rojek Chwałów - 1 -
370 SZYMON ROJEK Jędrzychów - 1 Dynamit Jędrzychów
371 Elżbieta Roman Brzeg - 1 -
372 Marek Romanowicz Wrocław - 1 -
373 Jarosław Rosikiewicz Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "FRANKENSEIN"
374 Rafał Rosiński Wrocław - 1 -
375 Łukasz Rostkowski Rogoźnica - 1 Strzegomska Dwunastka
376 Marcin Roszkowski Wrocław - 1 Luxoft
377 JAROSŁAW ROZDOLSKI Wrocław - 1 -
378 Karolina Różańska Dzierżoniów - 1 -
379 Sebastian Rudny Opawa - 1 MilkyWay
380 JAKUB RUSIN Wrocław - 1 AT TEAM
381 Andrzej Ryl ŚWIDNICA POLSKA - 1 -
382 Tymoteusz Rządkowski Mrozów - 1 OpenRunners
383 Marek Rzeźniczak Wrocław - 1 -
384 Marcin Sadowski Stronie Śląskie - 1 -
385 Andrzej Sadowy Jelenia Góra - 1 -
386 Marek Salomon Chorzów - 1 -
387 Grzegorz Sawczuk Wysoka - 1 -
388 TOMASZ SEWERYNIAK Wrocław - 1 -
389 Marcin Seweryniak Legnica - 1 Manchester United S.C. Poland
390 Wojtek Siewruk Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
391 Krzysztof Skolak Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
392 Adam Skórka Złotoryja - 1 Olaws Złotoryja
393 TOMASZ SKRZYPCZAK Wrocław - 1 WKB Piast Wrocław
394 Mariusz Skrzypek Wrocław - 1 -
395 KAMIL SKUDLARSKI Wrocław - 1 Pro-Run Wrocław
396 PAULINA SLIWINSKA TRZEBNICA - 1 DTR BIEGA
397 TOMASZ SMOLEŃ KOBIERZYCE - 1 TRIATHLON MIETKÓW TEAM
398 Paweł Smoliński Wrocław - 1 -
399 WOJCIECH Sobczak Święta Katarzyna - 1 NOA
400 Zosia Sobesto Wrocław - 1 -
401 Maria Sobocińska Świdnica - 1 -
402 Davide Solbiati wroclaw - 1 -
403 Tomasz Sołtys Pielaszkowice - 1 FB Sojer Team
404 Aleksei Sorokin 11 - 1 -
405 Joanna Sroka Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
406 Andrzej Stacherski Wrocław - 1 NOA
407 WIESŁAW STACHOWIAK Wrocław - 1 Night Runners
408 TOMASZ STANKIEWICZ Lubin - 1 -
409 adam starego Bolesławiec - 1 klub biegacza bolesławiec
410 Aleksandra Statkiewicz wroclaw - 1 -
411 Aleksandra Stebel Wrocław - 1 -
412 adam steinhoff Brzeg Dolny - 1 WIKTOR TEAM
413 ANNA STRAUCHOLD Kamieniec Wrocławski - 1 Pro Run Wrocław
414 Bartosz Strożek 1 - 1 -
415 Izabela Stróż-Konopka Wrocław - 1 -
416 Dariusz Strug Kłodzko - 1 -
417 Adam Strzała Wrocław - 1 -
418 Tomasz Suchocki Wrocław - 1 -
419 Marek Sudoł Tyniec Mały - 1 -
420 Grzegorz Sulima Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
421 Agnieszka Sulma Wrocław - 1 -
422 Michał Supkowski Wrocław - 1 -
423 Paweł Surowik Kłodzko - 1 Klodzko Team
424 wioletta synkowska Świdnica - 1 -
425 jacek synowiec Legnica - 1 -
426 Jakub Szczepaniak Wrocław - 1 NOA
427 Mariola Szczędor Dziwiszów - 1 -
428 Wojtek Szebesczyk Kamieniec Wrocławski - 1 -
429 Maciej Szemiel Wrocław - 1 -
430 Magdalena Szlęzak Wrocław - 1 GET RUN
431 JOANNA SZNAJDER Wrocław - 1 BIEDRONECZKI
432 Katarzyna Szpyrna Wrocław - 1 -
433 magdalena Szteblich wroclaw - 1 AT Team
434 BARTŁOMIEJ SZUKALSKI Oleśnica - 1 KB Szerszeń Oleśnica
435 Tomasz Szulicki Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
436 Mariusz Szumilas Lubin - 1 -
437 Anna Szumska Wrocław - 1 -
438 Oliwia Szwajka Karwiany - 1 -
439 Michal Szwajka Karwiany - 1 -
440 Karolina Szymańska Kłodzko - 1 Kłodzko Team
441 Bartosz Szymański Świdnica - 1 -
442 Michał Szymański Świebodzice - 1 -
443 Dariusz SZYMAŃSKI Wrocław - 1 Combat Mama
444 Mateusz Szynal Bukówek - 1 -
445 ŁUKASZ SZYNAL Piersno - 1 -
446 MARIUSZ SZYROKI Głogówek - 1 challenge accepted
447 Marcin Śmietana Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
448 MICHAŁ ŚRODA TRZEBNICA - 1 Triathlon Mietków Team
449 Krzysztof ŚWIĄTEK Popowice - 1 -
450 PAWEŁ ŚWIDER Kwietno - 1 -
451 Daniel Święcicki Świdnica - 1 -
452 Tomasz Świta Bielany Wrocławskie - 1 -
453 Angelika Tabiszewska Katy Wroclawskie - 1 -
454 jan tambor Kłodzko - 1 eko-expres
455 Michał TAMBOR Kłodzko - 1 Eko-express team
456 Andrzej Tokłowicz Warszawa - 1 Energonieoszczędna
457 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "FRANKENSTEIN"
458 Paulina Tomaszczyk Komorowice - 1 NOA
459 Paulina Tomaszewska Nowy Lubosz - 1 -
460 anna tomczak Wrocław - 1 biegam bo biegam
461 piotr tomczak Wrocław - 1 biegam bo biegam
462 Rafał Tomkowicz Wrocław - 1 -
463 Barbara Trawinska Kamienna Góra - 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
464 Krzysztof Trawiński Kamienna Góra - 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
465 stanislaw TROJAN wroclaw - 1 nie
466 Sławomir Truszkowski Słotwina - 1 -
467 Blanka Trykowska Wrocław - 1 NOA
468 DARIUSZ TRYSTUŁA Kraków - 1 -
469 MAŁGORZATA TUL Gniechowice - 1 -
470 Zbigniew Twaróg Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
471 Anna Tylak Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania
472 Konrad Wakun Wrocław - 1 -
473 Karolina Walasik Struga - 1 -
474 Zuzanna Wałkiewicz Wrocław - 1
475 DAWID WAROWNY Dobromierz - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
476 Teresa Warzecha Paczków - 1 -
477 Tomasz Wasilewicz Wałbrzych - 1 -
478 marcin wasilewicz Wałbrzych - 1 Ronal polska RUN
479 Tamara Watrak wroclaw - 1 -
480 Adrian Werbanow Wrocław - 1 -
481 krzysztof wernik wierzbice - 1 -
482 Magdalena Wernik Łagiewniki - 1 -
483 ANDRZEJ WĘCLEWSKI Bielawa - 1 Wielka Sowa
484 Tomasz Wilanowski Wrocław - 1 -
485 Bogusław WINTER Krotoszyce - 1 -
486 Ewa Wisniewska Rogoźnica - 1 -
487 Roman Wiszniewski Namysłów - 1 -
488 Grzegorz Wiszniowski CHOJNÓW - 1 FitNonStop.pl
489 JAKUB WIŚNIEWSKI Oborniki Śląskie - 1 wrb team
490 Aleksander Wlizło Wrocław - 1 WKB piast
491 Mateusz Włoch 29 - 1 GT RAT
492 Katarzyna Włodaków Świdnica - 1 Zabiegani w Świdnicy
493 Jarosław Włodarczyk Kłodzko - 1 -
494 artur wnek januszkowice - 1 -
495 Bartosz Wnent Proszkowice - 1 Phu-bartek
496 pawel WOJCIECHOWSKI wroclaw - 1 -
497 Michał Wojtyło Wrocław - 1 GT RAT
498 Przemysław Wołczek Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
499 Rafał Wołczyński Jelenia Góra - 1 -
500 Rafał Woźniak Brzeg Dolny - 1 -
501 Jacek Woźniak Wałbrzych - 1 -
502 MICHAŁ WÓJCIK Wrocław - 1 Sparta Wrocław
503 Jerzy Wójcik Ujów - 1 -
504 Tomasz Wróbel Wrocław - 1 -
505 Karolina Wysoczańska PIETRZYKOWICE - 1 -
506 ADRIAN WYSOCZAŃSKI PIETRZYKOWICE - 1 -
507 Marcin Zachariasz Wrocław - 1 -
508 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - 1 team
509 EDYTA ZAKRZEWSKA Świdnica - 1 -
510 Rafal Zakrzewski Kąty Wrocławskie - 1 Możemy
511 Janusz Zapolny Strzegom - 1 Strzegomska Dwunastka
512 Joanna Zatryb Wałbrzych - 1 RONAL POLSKA RUN
513 Kamil Zawalski Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa "Frankenstein"
514 TOMASZ ZAWISKI Wrocław - 1 -
515 Aleksander Zawojak Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
516 Liliana Zgraja Świdnica - 1 niezrzeszona
517 Katarzyna Ziaja Wrocław - 1 Fundacja Dwa Światy
518 Rafał Zieliński Wysokie - 1 -
519 Paweł Zieliński Świdnica - 1 -
520 Lucyna Zięba Wrocław - 1 -
521 Radosław Zięba Kłodzko - 1 -
522 Tomasz Zimny Brzeg Dolny - 1 -
523 Katarzyna Zimon Wrocław - 1 -
524 Arkadiusz Zub Rogów Sobócki - 1 KB Sobótka
525 Czesław Żeżnik Przywidz - 1 nierzeszony
526 Krzysztof Żółtowski Wrocław - 1 -
527 Sylwester Żuchora Brzeg Dolny - 1 Wiktor Team
528 Anna Żukowska Nysa - 1 Athletics Nysa
529 Ewelina Żurawska Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team
530 piotr żyłka Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 PAWEŁ BALANT TĄPADŁA - - KRAUSE RUNNING TEAM
2 Zeyad Ballour Oborniki Śląskie - - KB SUKCES ŻMIGRÓD
3 Adam Banasiak Wrocław - - -
4 Jarosław Baran Wrocław - - -
5 EMILIAN BERA Jawor - - -
6 Michał Binek Brzeg - - -
7 Maciej Borkowski Wrocław - - TRENEROSOBISTYWROCLAW.pl
8 Adam Borkowski Wałbrzych - - -
9 Robert Borowiec Wrocław - - Oksiko Adventure Team
10 Rafał Bryś Świdnica - - -
11 Marcin Buczkowski Strzelin - - -
12 Tadeusz Burchet MARKI - - -
13 Bogusław CHAMIELEC Lubin - - A Emeryt Biega
14 Marek Chlewicki Bogdanów - - -
15 Dariusz Chojnowski Wałbrzych - - -
16 Arkadiusz Cichoń Gryfów Śląski - - UKS-ZSOiZ Gryfów Śląski
17 TOMASZ CIESIELSKI Stare Bogaczowice - - -
18 Piotr Cygan Bielany Wrocławskie - - TRENEROSOBISTYWROCLAW.PL
19 Marcin Czerwiecki Strzegom - - -
20 Krzysztof Czerwonka Karwiany - - -
21 Tomasz Danielkiewicz Wrocław - - WKB Piast Wrocław, Triathlon Mietków Team
22 Piotr Danik Ożary - - Ząbkowicka Grupa Biegowa "Frankenstein"
23 Mateusz Darowski Wierzbna - - Brak
24 ADRIAN DĄBROWICZ Miejska Górka - - 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
25 Piotr DĄBROWSKI Wrocław - - GT RAT
26 JACEK DRĄG Mirków - - -
27 Marta Drohobycka Chrzastawa Mala - - -
28 Kamil dwornicki wroclaw - - -
29 Mateusz Dydyna wroclaw - - -
30 Ewa Dymnicka Bogdaszowice - - -
31 Tomasz Fabiański Leszno - - 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA
32 Anna Ficner Złotoryja - - OLAWS ZLOTORYJA
33 Małgorzata Filarska Wrocław - - TRENUJZNAMI.PL
34 DARIUSZ FILIPCZAK Strzelce Opolskie - - -
35 Daria Garbat Wrocław - - Grupa MAX
36 Maciej Gardas Wrocław - - Sfora Ojca Dyrektora
37 Karol Gąsiorowski Lisowice - - Drużyna Szpiku
38 Marta Gąska Warszawa - - -
39 Zbigniew Goldwasser Sobótka - - KB Sobótka
40 Mariola Gołaś Warszawa - - -
41 Artur Gołda Iwiny - - -
42 SYLWIA GOŁĘBIEWSKA Świdnica - - KB SOBÓTKA
43 JACEK GOŁĘBIEWSKI Świdnica - - KB SOBÓTKA
44 Paweł GORCZYCA Brzeg - - CSWIiCH
45 Żaneta Gościmska Brzezia Łąka - - NOA
46 Żaneta Gościmska Brzezia Łąka - - sieradzbiega
47 Paweł Grundyxs Wrocław - - -
48 Paweł Grzeliński Wrocław - - -
49 Łukasz Grzywniak Popowice - - -
50 KATARZYNA HOŁOWIŃSKA Legnica - - -
51 Michał Iwan Wrocław - - BRT Wrocław
52 WOJCIECH JAKOBSZE marcinkowice - - -
53 Dawid Jaksa Stanowice - - -
54 Nina Jastrzębska Środa Śląska - - -
55 Marcin Jon SIECHNICE - - -
56 Joanna Kajdanek Kąty wroclawskie - - -
57 IRENEUSZ KAMIŃSKI Świdnica - - Biegam bo lubię :)
58 ŁUKASZ KARASOWSKI Brzeg - - -
59 Maciej Kaszyński Wrocław - - -
60 RAFAŁ KAZIMIERZ Wrocław - - NOA
61 Krzysztof Kaźmierski Prochowice - - -
62 Adam Keblesz Ogrdnica - - -
63 Tomasz Kiedrowski Katowice - - -
64 MICHAŁ KLUBA Wrocław - - -
65 Piotr Korol Lubin - - MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
66 Łukasz Kosmala Świdnica - - -
67 GRZEGORZ KOWALEWSKI Krzeptów - - -
68 Grzegorz Kowalski Strzegom - - -
69 kamil KOZŁOWSKI Cybinka - - -
70 Mateusz Krochmal Wrocław - - -
71 TOMASZ KRYMSKI JAROSZÓW - - Strzegomska Dwunastka
72 MAREK KRZEMINSKI Wrocław - - GP WROCLAWSKIE MORSY
73 miroslaw ksok wroclaw - - itzm 2016
74 Krzysztof Kulesa Wrocław - - Night Runners Wrocław
75 Krzysztof Kurilec Wrocław - - Matner Running Team
76 Paweł Kurtyka Gorzów Wlkp. - - -
77 Michał Kwiecień Bierutów - - Bieurtowska Grupa Biegowa
78 SZYMON LASZCZYŃSKI Borów - - MATNER RUNNING TEAM
79 Michał Leśniewski Wrocław - - -
80 Paweł Letki Namysłów - - -
81 Łukasz Lewicki Jelcz-Laskowice - - -
82 Mateusz Lipiński Wrocław - - Radio Wrocław
83 Martyna Ławniczak Mikstat - - -
84 Marzena Łebzuch Namysłów - - -
85 JAROSŁAW ŁUCZAK Polanica-Zdrój - - Oldboys Polanica Zdrój
86 Marcin ŁUKASIK Oława - - -
87 ANETA ŁUKOWICZ Wrocław - - ITMZM
88 Marcin Łysuniec Wrocław - - -
89 Karol Maciejewski Nadolice Wielkie - - Pro - Run Wrocław
90 Marek Macyszyn Wrocław - - -
91 Magda Maćkowiak Wrocław - - -
92 Elwira Markowska Wrocław - - -
93 Tomasz Markowski Wrocław - - -
94 ADAM MICHALSKI Sobótka - - KBSobótka
95 Katarzyna Mierzwa Wrocław - - -
96 Holicky Milan Pardubice - - Pardubice Czechy
97 MAŁGORZATA MOCZULSKA Żarów - - -
98 Kazimierz Modrzejewski Nysa - - Athletics Nysa
99 Artur Nawrot TRZEBNICA - - DTR BIEGA
100 Marzena Nowicka Wrocław - - PZU Sport Team
101 Kuba Obolewicz Złotoryja - - Olaws Złotoryja
102 Paweł Oczeretko Legnica - - drukujemy.eu
103 Kamil Okulski Kudowa Zdrój - - Kudowscy Miłośnicy Biegania
104 Marcin Olejnik Żerniki Wrocławskie - - -
105 irek olkiewicz Świdnica - - -
106 Paweł Olszewski Wrocław - - -
107 RYSZARD Osadnik Ząbkowice Śląskie - - Drużyna Jezusa
108 MAREK OSTOLSKI Wrocław - - -
109 Tomasz Ożóg Wrocław - - Litwin Triathlon Team
110 Grzegorz Palimąka Wrocław - - -
111 Justyna Pałka Oborniki Śląskie - - -
112 Maciej Pawlik Bystrzyca Oławska - - -
113 Radek Piesch Bogdaszowice - - -
114 Przemysław Pietrzak Krapkowice - - Intersport Polska
115 Bartek Płuska Kąty Wrocławskie - - -
116 Grzegorz Pogorzelski Wałbrzych - - Sudeckie Wycieczki Biegowe
117 Wojciech Poślednik Nysa - - Athletics Nysa
118 Wojciech Prukop Wrocław - - -
119 Małgorzata Przeździecka Kiełczówek - - -
120 JAN PRZYBYSLSKI Żarów - - -
121 Arkadiusz Przystał Nysa - - Nysa Biega
122 dariusz rawski bytków - - -
123 JAROSŁAW RODAK Wałbrzych - - -
124 Jarosław Roślicki Ozorowice - - Europa Ubezpieczenia
125 Grzegorz Rudno-Rudziński Wrocław - - Grupa Unity
126 Arkadiusz Rymarski Wrocław - - NOA
127 Przemysław Rzeźnik Bogatynia - - Prezesi
128 Tomasz Sakuta Wrocław - - Triathlon Mietków Team
129 Roman Sałata Świebodzice - - TeMMPo Wałbrzych
130 WŁODZIMIERZ SERAFIN Legnica - - KB LEW LEGNICA
131 Paulina Serafin - Gorszkowska Wrocław - - -
132 Paweł Słuja Wrocław - - -
133 Daniel Smaga Wrocław - - WKB PIAST WROCŁAW
134 Agnieszka Sobczak Wrocław - - Mamy Biegamy
135 Kacper Sobczuk PYSKOWICE - - Grupa MAX
136 LUKASZ SUCH wroclaw - - -
137 MARIAN SUSZ Sobótka - - -
138 Cezary Synówka Mietków - - -
139 Piotr Szeląg Lubin - - -
140 Arleta Szeląg Lubin - - -
141 Michał Szkoła Milin - - -
142 Joanna Szubertowicz Oleśnica - - Grupa MAX
143 Aneta Szyja Poznań - - -
144 Karolina Szymańska Kłodzko - - -
145 Anna Szymańska Smolec - - -
146 KATARZYNA ŚCISŁOWSKA Jaworzyna Śl. - - -
147 Sebastian Ślączka Brzeg Dolny - - -
148 Ryszard Śleboda Wołów - - -
149 Robert Śleboda Wołów - - -
150 DAWID ŚMIGIELSKI Wrocław - - -
151 Anna Świerk Janowice Wielkie - - NaturalniE Janowice
152 Wojtek Świszcz Legnica - - -
153 Magdalena Tarczewska-Turlej Wrocław - - -
154 MARCIN TOK Wrocław - - -
155 SEBASTIAN TOMASZEK Wrocław - - -
156 Mateusz Trafankowski wroclaw - - 10wpdow
157 Eric Visentin Wrocław - - TMT / Los Bieganeros
158 Grzegorz Wężyk Legnica - - -
159 Barbara Wężyk Legnica - - -
160 PRZEMEK WIDUŁA Częstochowa - - -
161 KRZYSZTOF WINIARCZYK Świebodzice - - KS REKIN ŚWIEBODZICE
162 Ewa WIŚNIEWSKA Rogoźnica - - strzegomska Dwunastka
163 Anna Wodzińska Wrocław - - -
164 Paweł Wojtyło Wrocław - - -
165 Jan Wolańczyk Wrocław - - -
166 Tomasz Wroński Lutynia - - -
167 Łukasz Zakrawacz Sobótka - - -
168 SŁAWOMIR ZAPAŁA Zwrócona - - Bielawska Akademia Biegania
169 Paweł ZARCZUK Wrocław - - -
170 Paweł Zasimowicz Strzelin - - -
171 Justyna Zawistowska Warszawa - - ----
172 JOANNA ZIELIŃSKA Kiełćzów - - kobiety na Medal
173 Mateusz Ziolkowski Świdnica - - 5osobowa minus 4
174 MACIEJ ZŁOTOGÓRSKI Tyniec Mały - - -
175 Paweł Żurek Domaniów - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 175
Mężczyźni 530
Wszyscy 705