Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna / Szkoła
1 Hryhorii Balitskyi Zabcovice Slonske MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Szcola podstawowa nr.3
2 Wiktor Bar Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M Team Marin
3 Antoni Bielan Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M -
4 Arkadiusz Błachut Przedborowa OPEN - <2003 OPEN_M -
5 Kuba Błaźniak Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M Kordas SGR
6 Kacper Błaźniak Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M -
7 Oliwier Brzęczkowski Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkowicach Śląskich
8 Artur Cirug Bydgoszcz OPEN - <2003 OPEN_M -
9 Andrzej Cwenar Stara Białka OPEN - <2003 OPEN_M -
10 Daniel Czaplik Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M -
11 Justyna Czarnecka Paniowice OPEN - <2003 OPEN_K -
12 Oliwier Czarnecki Paniowice MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M KS Arkadia Bike Academy
13 Tomasz Czarnecki Paniowice OPEN - <2003 OPEN_M KS Arkadia Bike Academy
14 Marcin Długopolski Brzeźnica OPEN - <2003 OPEN_M -
15 Krzysztof Drząkowski Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M -
16 Ireneusz FITAK Przyłęk OPEN - <2003 OPEN_M -
17 Michał Fitak Przyłęk MŁODZIEŻ do 2004 - -
18 Radosław Furmanowicz Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M -
19 Natalia FURTAN Kamieniec Ząbkowicki OPEN - <2003 OPEN_K -
20 Jerzy Gaj Wojojcieszów MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Wojojcieszów
21 Slawek Glodzik Dobrzeń Wielki OPEN - <2003 OPEN_M Slaviosport
22 Ewa Głodzik Dobrzen wlk OPEN - <2003 OPEN_K Slavioteam
23 Magdalena Góra Wrocław (Wrocław-Krzyki) OPEN - <2003 OPEN_K -
24 MICHAŁ HAMRYSZAK Chomiąża OPEN - <2003 OPEN_M ELDISY MTB TEAM
25 Dariusz Herman Ciepłowody OPEN - <2003 OPEN_M -
26 Oskar Herman Cieiepłowody MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M -
27 Krzysztof Hetnar Inowrocław OPEN - <2003 OPEN_M OŚ Racing Team
28 Oleksandr Hushuvatyi Jelcz-Laskowice OPEN - <2003 OPEN_M -
29 Kuba Jakóbczyk Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Szkoła Podstawowa nr 3 Ząbkowice Śląskie
30 Szymon Kiliszek Ząbkowice Śl. MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Szkoła sp 3
31 Jakub Kowalczyk Oborniki Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
32 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M OŚ Racing Team
33 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M Massimo MTB Team Ząbkowice
34 Jakub Krupa Wielka Lipa OPEN - <2003 OPEN_M KS Arkadia - bike academy
35 Karol Krzyszowski Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Podstawowa nr 3
36 Oscar Kubicki Święta Katarzyna OPEN - <2003 OPEN_M -
37 Krzysztof Kubicki Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M Dobry Rower
38 Aleksander Kubicki Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Dobry Rower
39 Piotr Kurczab Bielawa OPEN - <2003 OPEN_M Trasy Enduro Srebrna Góra
40 Jerzy KURZAJ Wojojcieszów OPEN - <2003 OPEN_M -
41 Jerzy KURZAJ Wojcieeszów OPEN - <2003 OPEN_M Wojcieszów
42 Mateusz Łata Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 - -
43 Miłosz Łojko Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M WISHBIKE.PL Wrocław
44 Tomasz MACH Wałbrzych OPEN - <2003 OPEN_M sportfuel.pl MTB Team
45 ADAM MALIK Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M -
46 Dariusz Małozięć Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M Massimo MTB Team Ząbkowice
47 Tomasz Markowski Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M -
48 Dariusz Miąso Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M -
49 Justyna Miąso Wrocław OPEN - <2003 OPEN_K -
50 Maciej Miąso Wrocław MŁODZIEŻ do 2004 - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
51 Szymon Michalik Kamieniec Ząbkowicki MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Numer1 w kamiencu ząbkowickim
52 Aleks Mulka Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M -
53 GABRIELA NICIEJEWSKA Lubawka OPEN - <2003 OPEN_M Gambit Lubawka
54 Przemysław NIEZGÓDKA Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M -
55 Krystian Pakuła Wałbrzych OPEN - <2003 OPEN_M Klub Kolarstwa Wałbrzych
56 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki OPEN - <2003 OPEN_M -
57 Grzegorz Prokopski Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M -
58 Rafał Prokopski Wrocław MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
59 Alfred Przemieniecki Lubawka OPEN - <2003 OPEN_M Gambit Lubawka
60 MICHAŁ PULIK Kłodzko OPEN - <2003 OPEN_M Kondycja.net team
61 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój OPEN - <2003 OPEN_M Kudowianka wemeco
62 Wojciech Rajczakowski Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M Nino Schurter Team Poland
63 Tomasz Rudnicki Pieszyce OPEN - <2003 OPEN_M Mitsubishi Materials Mtb Team
64 Olaf Sadowski Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Szkoła podstawowa nr2
65 Paweł Sądaj Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M -
66 ARTUR Sejda głuszyca OPEN - <2003 OPEN_M -
67 Jakub Sejda głuszyca MŁODZIEŻ do 2004 - -
68 Wojciech Siewruk Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M ZGBF
69 Konrad Staniak Dzbanów MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M STANIAK TEAM
70 Błażej Staniak Dzbanów OPEN - <2003 MŁODZIEŻ_15-18_M STANIAK TEAM
71 Łukasz Staniak Dzbanów OPEN - <2003 OPEN_M STANIAK TEAM
72 Konrad Staniak Dzbanów MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M STANIAK TEAM
73 Iwona Staniszewski Dzierżoniów OPEN - <2003 OPEN_K -
74 Marcin Staniszewski Dzierżoniów OPEN - <2003 OPEN_M -
75 Katarzyna Staniszewski Dzierżoniów MŁODZIEŻ do 2004 - -
76 Jacek Sury Bielawa OPEN - <2003 OPEN_M Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
77 Rafał Szczepuch Świdnica OPEN - <2003 OPEN_M QUEST TEAM
78 Robert Szwarc Zabkowice Slaskie OPEN - <2003 OPEN_M -
79 Paweł Szwarc Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M Team Zielonka
80 Franek Szwarc Wrocław MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M Team Zielonka
81 Marcin Szymura Stanowice OPEN - <2003 OPEN_M Luxtorpeda Czerwionka
82 Mateusz Świątek Stolec MŁODZIEŻ do 2004 - -
83 Filip Tomaszczuk Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 - Szkoła Podstawowa nr 3 Ząbkowice Śląskie
84 Bogdan Trybuła Kraków OPEN - <2003 OPEN_M -
85 Mateusz Trybuła Karszów MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M -
86 TOMASZ Tyl Kłodzko OPEN - <2003 OPEN_M Kondycja.Net Team
87 Antoni Tymków Ząbkowice Śląskie MŁODZIEŻ do 2004 MŁODZIEŻ_10-14_M -
88 Przemysław Wójcik Bielawa OPEN - <2003 OPEN_M LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
89 Tomasz Zając Bardo OPEN - <2003 OPEN_M ultimasport
90 Ania Zając Bardo MŁODZIEŻ do 2004 - Ultimasport.pl
91 Wojciech Zięba Wrocław OPEN - <2003 OPEN_M -
92 Przemysław Żarski Ząbkowice Śląskie OPEN - <2003 OPEN_M -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
MŁODZIEŻ_10-14_K 0
MŁODZIEŻ_10-14_M 20
MŁODZIEŻ_15-18_K 0
MŁODZIEŻ_15-18_M 1
OPEN_K 6
OPEN_M 56
Kobiety 8
Mężczyźni 84
Wszyscy 92