Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Osobie Dystans Kategoria Drużyna
1 Tomasz Cywiński Wałbrzych Rower to moja miłość Ostre Koło - SOWIE TEAM
2 Krzysztof Mączka Wrocław - Luźne Koło - -
3 Tomasz Mączka Wrocław - Luźne Koło - -
4 Bartosz Mączka Wrocław - Luźne Koło - -
5 Małgorzata Mączka Wrocław - Luźne Koło - -
6 Beata Ziółkowska Wałbrzych Rower to pasja Ostre Koło - Sowieteam
7 Piotr Gawroński Wrocław - Luźne Koło - -
8 Agnieszka Gawrońska Wrocław - Luźne Koło - -
9 Kamil Gawroński Wrocław - Luźne Koło - -
10 Daniel Kińczyk Oława - Luźne Koło - Kińczyki
11 Wiktroria Kińczyk Oława - Luźne Koło - Kińczyki
12 Maciej Opiela Wrocław - Luźne Koło - -
13 Anna Partyka Opiela Wrocław - Luźne Koło - -
14 Tosia Opiela Wrocław - Luźne Koło - -
15 Marta Kilian arendarska Kamieniec Ząbkowicki - Luźne Koło - Dętki
16 Marta Kilian arendarska Kamieniec Ząbkowicki - Luźne Koło - Dętki
17 Kajetan Arendarski Kamieniec Ząbkowicki - Luźne Koło - Dętki
18 Antoni Arendarski Kamieniec Ząbkowicki - Luźne Koło - Dętki
19 Grzegorz Arendarski Kamieniec Ząbkowicki - Luźne Koło - Dętki
20 Filipina Szczepankiewicz Świdnica - Luźne Koło - Klub Kolarstwa Wałbrzych
21 Bruno Szczepankiewicz Świdnica - Luźne Koło - Klub Kolarstwa Wałbrzych
22 Tomasz Szczepankiewicz Świdnica - Luźne Koło - Klub Kolarstwa Wałbrzych
23 Leo Szczepankiewicz Świdnica - Luźne Koło - Klub Kolarstwa Wałbrzych
24 Justyna Zając Bardo - Luźne Koło - Kusy Bardo
25 Ania Zając Bardo - Luźne Koło - Kusy Bardo
26 Zosia Zając Bardo - Luźne Koło - Kusy Bardo
27 Sebastian Minta Zagórze Śląskie - Ostre Koło - Mtb walim
28 Tomek Minta Zagórze Śląskie - Ostre Koło - Mtb walim
29 Przemysław Wójcik Bielawa - Ostre Koło - Team Wójcik
30 Wojciech Szlichta Bielawa, pow. dzierżoniowski - Ostre Koło - -
31 Monika Żołnierz Bardo - Luźne Koło - -
32 Sylwester Żołnierz Bardo - Luźne Koło - -
33 Michał Żołnierz Bardo - Luźne Koło - -
34 Hubert Żołnierz Bardo - Luźne Koło - -
35 Magdalena Tryburczyk Budzów - Luźne Koło - -
36 Daniel Tryburczyk Budzów - Luźne Koło - -
37 Szymon Tryburczyk Budzów - Luźne Koło - -
38 Szymon Tryburczyk Budzów - Luźne Koło - -
39 Aleksander Tryburczyk Budzów - Luźne Koło - -
40 Piotr Kunigowski Bielawa - Ostre Koło - LINCOLN ELECTRC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
41 Asia Baginska Bielawa - Ostre Koło - LINCOLN ELECTRC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
42 Przemysław Wójcik Bielawa - Luźne Koło - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
43 Michał Wojcik Bielawa - Luźne Koło - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
44 Mateusz Wojcik Bielawa - Luźne Koło - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
45 Krystyna Wachowiak Oława - Luźne Koło - -
46 Marcin Kornaś Laskówka - Luźne Koło - GóryLasy
47 Agnieszka Kornaś Laskówka - Luźne Koło - GóryLasy
48 Franciszek Kornaś Laskówka - Luźne Koło - GóryLasy
49 Jan Kornaś Laskówka - Luźne Koło - GóryLasy


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 17
Mężczyźni 32
Wszyscy 49