Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Anna Świerk Janowice Wielkie 1 -
2 Krzysztof Radwan Świebodzice 1 NWOK
3 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław 1 -
4 Justyna Fedyczkowska Strzegom 1 Strzegomska Dwunastka
5 Tomasz Szuba Wrocław 1 Ace Pajace
6 Marlena Jęczmień Świdnica 1 Centrum Formy 58100
7 MARCIN FRĄK Świebodzice 1 Iron Wolf
8 Michał Wróblewski Piotroniowice 1 -
9 Rafał Szczepuch Świdnica 1 QUEST TEAM
10 Joanna Rostocka Lubin 1 Gorzelin Power
11 Paweł Zawadzki Wrocław 1 Ace pajace
12 Angelika Wcisło Swidnica 1 Centrumformy58100
13 GRZEGORZ STAWICKI Wrocław 1 -
14 JUSTYNA LEŚNIEWSKA Radków 1 Aktywna Nowa Ruda
15 Alan Bugaj Szczodre 1 -
16 Iwona Karnicka Zgorzelec 1 DZG Runners
17 Andrzej Tomczyk Wałbrzych 1 -
18 Agnieszka Skomra Mirków 1 Sudety z plecakiem
19 Agnieszka Górecka Wrocław 1 -
20 Krystian Krawczyk Lubomin 1 Pinky i Mózg
21 Artur Krajewski Jelenia Góra 1 Gonić Olkę
22 Zofia Maziarz Wrocław 1 -
23 Agnieszka Hiszpańska głuszyca 1 Hiszpany
24 Rafał Plantos Wrocław 1 Szybkie Podróże
25 arkadiusz parysek Brzeg Dolny 1 -
26 Łukasz Mazurek Zgorzelec 1 DZG Runners
27 Agnieszka Jaguszewska Karpacz 1 -
28 Dawid Kowalczyk Podgórzyn 1 -
29 Łukasz Ścigała Jedlina-Zdrój 1 -
30 Joanna Kuriata Brzeg 1 ...
31 Alesandra Dębicka Jelenia Góra 1 -
32 Jarosław Cymerman Wrocław 1 Wyrypa
33 Tomasz Potaczek Nowa Ruda 1 -
34 Anna Poliwka Rudna 1 Włóczykije
35 Grzegorz Piotrowski Juszowice 1 Włóczykije
36 KRZYSZTOF Hiszpański głuszyca 1 Hiszpany
37 Dariusz Pypeć Wałbrzych 1 kat Cross Wałbrzych
38 MAGDALENA MARTA CENDROWICZ Sobótka 1 Invest-Park TEAM
39 Norbert Czarkowski Świebodzice 1 NWOK - TeMMPo Wałbrzych
40 Wioleta Chorzępa Nowa Ruda 1 Aktywna Nowa Ruda
41 Grzegorz Rejman Wałbrzych 1 Salomon Ambassador Poland
42 Robert Bielecki Złotoryja 1 -
43 Renata Nowacka-Komada Jelcz-Laskowice 1 -
44 Patrycja Przybysławska Wałbrzych 1 -
45 Natalia Hoffman Wałbrzych 1 Decathlon Szczawno Zdrój
46 Agnieszka Kwiatowska Mieroszów 1 Mieroszów
47 Dorota Widełka Świdnica 1 -
48 Marek Dobrochowski Strzegom 1 Strzegomska Dwunastka
49 Ilona Dobrochowska Strzegom 1 Strzegomska Dwunastka
50 Piotr Grabowski Świdnica 1 Zarzecze Mountain Crew
51 Michał Woźniak Wilkowyja 1 -
52 Sławomir Ćwieluch Wałbrzych 1 Podgórze Team
53 sandra gwóźdź Wrocław 1 Formalina
54 Marcin Jaszczyk Legnica 1 -
55 Izabela Mądrzak Świebodzice 1 -
56 Jacek Brzuchacz Wałbrzych 1 Grupa sportowa 200 gram
57 Sebastian Lewandowski Boguszów-Gorce 1 -
58 Marta Szmulik Mieroszów 1 -
59 Wojciech DRYZNER Mieroszow 1 4
60 Alicja Radomska Wilków-Osiedle 1 -
61 Natasza Gwóźdź Wrocław 1 Formalina
62 Dariusz Pietrzak Mieroszów 1 -
63 Kamil Ściana Środa Śląska 1 -
64 Paweł Kozanecki Zielątkowo 1 SUGERBOOM
65 Katarzyna Kopacka Legnica 1 GorzelinPower
66 Mieczysław Nasiłowski Wrocław 1 -
67 Adam Pawłowicz Żerkowice 1 -
68 Radosław Gulcz Jelenia Góra 1 Kot i Mysz
69 Tomasz Kędziora Nowe Kramsko 1 5R061E-7R4MPK1
70 Wojciech Żołopa głuszyca 1 -
71 Sylwia Kudaj Łódź 1 Epoka Nordica Łódź
72 Jarosław Mielcarek Łódź 1 -
73 Klaudiusz Słomczyński Mieroszów 1 -
74 Małgorzata Lech Oleśnica 1 -
75 Mariusz Mync Mieroszów 1 Mieroszów w Górach
76 Andrzej Somiak Wrocław 1 IT RUN
77 Nina Osinska Boguszów-Gorce 1 -
78 Jonatan Kaźmierczak Wałbrzych 1 Rusinowa1
79 Paulina Gęsiorek Legnica 1 Szybkie Podróże
80 Wojciech Rzepa Wałbrzych 1 -
81 Monika Rzehulka-Rzepa Wałbrzych 1 -
82 Piotr Gnosowski Boguszów-Gorce 1 Grupa sportowa 200 gram
83 MARLENA HULBOJ Nowa Ruda 1 Aktywna Nowa Ruda
84 Robert Baran Jedlina Zdrój 1 help yourself
85 Rafał Staniszewski Świebodzice 1 Kat Cross
86 Radosław Zabielski Świdnica 1 Fck Świebodzice
87 Ferdynand Ardelli Bielawa 1 Invest-Park TEAM
88 Alicja Maciejowska Wałbrzych 1 Invest-Park TEAM
89 Amelia Nowak Lubawka 1 -
90 Anna Śmieszna Świebodzice 1 -
91 Łukasz Kaczmarek Wałbrzych 1 -
92 Anna Wiśniewska Gdańsk 1 -
93 Daniel Walczak Wrocław 1 -
94 Mirosław Kotwica Legnica 1 -
95 Aneta Kotwica Legnica 1 -
96 Krzysztof Kołodziejczyk Jawor 1 Zajarani Florą
97 Paweł Szeszko Mieroszów 1 Szeszko Team
98 Lidia Kaczmarek-Jagiełło Bystrzyca Górna 1 Grupa sportowa 200 gram
99 Aneta Literska głuszyca 1 -
100 Mateusz Madej Wrocław 1 -
101 Agata Osicka-Bochan Nowa Ruda-Słupiec 1 -
102 Paulina Szeszko Mieroszów 1 Szeszko Team
103 Jakub Dominiak Wrocław 1 -
104 Urszula Sawińska Rybnica Leśna 1 -
105 Marcin Komarski Wrocław 1 Komary w górach
106 Damian Kuboń Jegłowa 1 GROM-BIKE
107 Adrian Tumidański Ząbkowice Śląskie 1 #ATdron
108 Sebastian Kęsek Żary 1 Ultra Beer Runners
109 Paweł Nowak Kudowa-Zdrój 1 Stalowe łydki
110 Mateusz Kołodziejczyk Wałbrzych 1 -
111 Łukasz Finster Rychtal 1 -
112 Michał Molocios Wałbrzych 1 TeMMpo Wałbrzych
113 Norbert Staroń Zgorzelec 1 DZG Runners
114 Rafał Hurlak Świdnica 1 -
115 Grzegorz Komorowicz Kietlów 1 -
116 Hubert Zebrowski Gdynia 1 -
117 Paweł Listwan Legnica 1 Gałgany
118 Łukasz Jaroszczak Legnica 1 Gałgany
119 Tomasz Kołodziejczyk Smolec Gmina Kąty Wrocławskie 1 SKYŁ TEAM
120 Piotr Jabłoński Wałbrzych 1 -
121 Piotr Brągiel Świebodzice 1 NWOK
122 Marcin Nowak LIPNO 1 -
123 Grzegorz Zalas Świebodzice 1 NWOK
124 Zbigniew Chojnacki Wałbrzych 1 -
125 Katarzyna Gęga Wałbrzych 1 -
126 Marek Gęga Wałbrzych 1 -
127 Tomasz Sawer Wrocław 1 Czterej Pancerni
128 Ewelina Kwiatkowska Wolibórz 1 Para w Górę
129 Michał Kwiatkowski Wolibórz 1 Para w Górę
130 Magdalena Witkowska Dąbrowa Górnicza 1 Drink Team
131 ŁUKASZ ZADYKOWICZ Wałbrzych 1 -
132 Rafał Książek Otwock 1 -
133 Andrzej Czarnota Bukowno 1 -
134 Ewelina Dominik Wierzbna 1 -
135 Jessica Bon Nowa Ruda 1 -
136 Wojciech Bieniaszewski Kłodzko 1 -
137 Agnieszka Zawada Biszczad Jelcz-Laskowice 1 -
138 Mariusz Komada Opoczka 1 -
139 Rafał Biszczad Jelcz-Laskowice 1 -
140 Magdalena Kaszuba Poznań 1 -
141 Mateusz Jasiński Dzierżoniów 1 -
142 Ewelina Andrakowicz Kąty Wrocławskie 1 -
143 Izabela Andrakowicz Kąty Wrocławskie 1 -
144 Mateusz Strychalski Lubin 1 Gorzelin Power
145 Radosław Cal Bielawa 1 -
146 Katarzyna Peszek Mieroszów 1 Hej przygodo
147 Agnieszka Nogaj Mieroszów 1 -
148 Adam Kołodziejczyk Jawor 1 JKB TKKF JAWOR
149 Marcin Gacek Dzierżoniów 1 -
150 Anna Mazurkiewicz Wałbrzych 1 Invest - Park TEAM
151 Jacek Ryczyński Oleśnica 1 -
152 Maciej Kaczkowski Wałbrzych 1 -
153 Andrzej Guzowski Wodzisław Śląski 1 -
154 Estera Guzowska Wodzisław Śląski 1 -
155 Alicja Błądek Krzeszowice 1 Żółw i Leniwiec
156 Jakub Porębski Kraków 1 Żółw i Leniwiec
157 Adam Kondycki Zgorzelec 1 DZG Runners
158 Arkadiusz Nikonowicz Wrocław 1 -
159 Paweł Frank Wrocław 1 -
160 Władysław Starmach Nowy Targ 1 -
161 Miroslaw Pytel Kraków 1 -
162 Paweł Nosal Kamienna Góra 1 -
163 Wojciech Woźniak Wrocław 1 Ace pajace
164 Bartosz Olesiński Jelenia Góra 1 Gonić Olkę
165 Łukasz Winiarski Dębrznik 1 -
166 Kinga Komorowicz Kietlów 1 -
167 Maciej Nikonowicz Wrocław 1 -
168 Angelika Wacker Prochowice 1 -
169 Wiola Majewska Strzegom 1 Strzegomska Dwunastka
170 Dawid Roszkowski Olszany 1 -
171 Izabela Roszkowska Olszany 1 -
172 Marek Mickaniewski Gliwice 1 -
173 Tomasz Antczak Wrocław 1 Młode Wilki
174 Jakub Zając Wrocław 1 Młode Wilki
175 Dawid Szczotka Kłodzko 1 -
176 Artur Roczkowski rybnik 1 SBD Energetyk Rybnik
177 Marcin Górski Jelenia Góra 1 -
178 Michał Kardaś Wrocław 1 -
179 Daniel Siara Jedlina-Zdrój 1 -
180 Adam Kępa Wrocław 1 -
181 Dorota Dziedzic Wrocław 1 -
182 Piotr Stryjewski Jelcz-Laskowice 1 -
183 Bartłomiej Górecki Wrocław 1 -
184 Kamila Cisek Zgorzelec 1 -
185 Justyna Goś Łomnica 1 -
186 Mariusz Kurasiewicz Sulików 1 -
187 Katarzyna Rudyk Limanowa 1 ...
188 Rafał Skwarło Brzeg 1 ...
189 Zbigniew Żuk Wałbrzych 1 Faurecia
190 MARZENA FARION Strzegom 1 -
191 ADAM RADECKI Strzegom 1 -
192 Jerzy Ciesielski ŁÓDŹ (LODZ) 1 Epoka Nordica Łódź
193 Danuta Rybińska Łódź 1 -
194 Kamila Chrząstowska Bydgoszcz 1 -
195 Aleksandra Bakalarz Łódź 1 Epoka Nordica Łódź
196 Magdalena Marszałek- Keter Środa Wielkopolska 1 -
197 Mikołaj Keter Środa Wielkopolska 1 -
198 Cezary Korszniak Morąg 1 -
199 Łukasz Graj Świdnica 1 Pierścienia
200 Krzysztof Rutkowski Świdnica 1 -
201 Iwona Mikołajczyk Świdnica 1 -
202 ILONA RUTKOWSKA Świdnica 1 -
203 Bartłomiej Koralewski Kąty Wrocławskie 1 Czterej Pancerni
204 Tadeusz Mazur Wrocław 1 Czterej Pancerni
205 Justyna Chrobak Świdnica 1 COLGATE TEAM
206 Patrycja Frąk Świebodzice 1 Colgate Team
207 Justyna Cioruń Walim 1 Colgate Team
208 Aleksandra Kilińska Wrocław 1 -
209 Justyna Światła Zagórze Śląskie 1 Colgate Team
210 Alicja Wojtala Wałbrzych 1 Pinky i Mózg
211 Michał Kurosz Brzeźnica 1 Żagańskie Dziki
212 Marcin Pająk Dąbrowa Górnicza 1 -
213 Paweł Krawczyński Jelenia Góra 1 -
214 Agata Kretschmer Jelenia Góra 1 -
215 Grzegorz Wiśniewski Wałbrzych 1 -
216 Tomasz Badełek Wrocław 1 -
217 Piotr Chit Wrocław 1 Skra
218 Grzegorz Macierzyński Żary 1 Ultra Beer Runners
219 Bartłomiej Warężak Żary 1 -
220 Aleksandra Galicka Żarów 1 -
221 Aleksandra Radecka Strzegom 1 -
222 Dominika Gładysz Dąbrowa Górnicza 1 Sebiki i marudy
223 Łukasz Jurczyk Katowice 1 Sebiki i marudy
224 Kamil Świerkowski Środa Wlkp. 1 -
225 Anna Sikora Świebodzice 1 -
226 Maciej Kwiatkowski Wrocław 1 -
227 Justyna Borowiak Wałbrzych 1 -
228 Olaf Becker Wałbrzych 1 -
229 Paweł Kubala Nowa Sól 1 -
230 Kazimierz Danieluk Jastrzębie-Zdrój 1 -
231 Szymon Kuraś Nowy Tomyśl 1 NWOK
232 Jacek Mistarz Wrocław 1 ***** ***
233 Marek Kocoń Ząbkowice Śląskie 1 Chodziarze
234 Aleksander Kwiecień Wrocław 1 Chodziarze
235 Łukasz Turek Warszawa 1 -
236 ANGELA POMPA Legnica 1 -
237 KRZYSZTOF GIERGIELEWICZ Legnica 1 -
238 Magdalena Robótka Legnica 1 -
239 Artur Lewiński Legnica 1 -
240 Paweł Pieniążek Świdnica 1 -
241 Patryk Mędza Legnica 1 -
242 Maciek Dąbrowski Poznań 1 Zając i Wilk
243 Nina Walkiewicz Poznań 1 Zając i Wilk
244 Marcelina Kurzeja-Wyrostek Lubawka 1 Lubawka Team
245 Łukasz Wyrostek Lubawka 1 Lubawka Team
246 Anna Wiśniewska Lubiatów 1 -
247 Helena Łuczak Wałbrzych 1 -
248 Stefan Kan ŻAGAŃ 1 Żagańskie Dziki
249 Daniel Janas ŻAGAŃ 1 Żagańskie Dziki
250 Emilia Makaro Wrocław 1 -
251 Paweł Majka Legnica 1 -
252 MILENA SZYMAŃSKA ŻAGAŃ 1 Żagańskie Dziki
253 Zofia Czak Kędzierzyn-Koźle 1 -
254 Tomasz Czak Kędzierzyn-Koźle 1 -
255 Piotr Kowalski Poznań 1 -
256 Izabela Jóźwiak Świdnica 1 Centrum formy58-100
257 Konrad Majchrzycki Żary 1 -
258 Katarzyna Kan ŻAGAŃ 1 Żagańskie Dziki
259 Natalia Kubiak Boguszów-Gorce 1 -
260 rafal drzymalski Walbrzych 1 -
261 Justyna Rybicka Wałbrzych 1 Invest-Park TEAM
262 Adam Ryba Mieroszów 1 -
263 Agnieszka Kornak-Krzesaj Wrocław 1 Nie
264 Kamil Krzesaj Wrocław 1 Nie
265 Mateusz Skrzypczak Sieniawa Żarska 1 Straz Zary
266 Adam Kończak Zielona Góra 1 -
267 Klocek Grzegorz ŻAGAŃ 1 -
268 Justyna Łukasik Izabelin 1 Szczytujące zwierzaki
269 Tomasz Netczuk Warszwa 1 Szczytujące zwierzaki
270 Michał Tyc Wrocław 1 -
271 Heniek Lis Wrocław 1 1
272 Małgorzata Francus Legnica 1 GorzelinPower
273 Krzysztof Francus Legnica 1 GorzelinPower
274 Anna Wawińska Warszawa 1 -
275 Paulina Wilk Warszawa 1 -
276 Marcin Kaczmarek Wrocław 1 Night Fox
277 Piotr Boguwolski Żary 1 -
278 Małgorzata Białkowska Wrocław 1 -
279 Paulina Janssen Wrocław 1 -
280 Adriana Potoczna Wrocław 1 -
281 Sebastiaan Janssen Wrocław 1 Zdrój
282 Jakub Zasada Wrocław 1 Zdrój
283 Marcin Michalski Wałbrzych 1 -
284 Roksana Antonowicz Boguszów-Gorce 1 -
285 Damian Kurcek Boguszów-Gorce 1 -
286 Katarzyna Molocios Wałbrzych 1 -
287 Tomasz Łagutko Zielona Góra 1 Wykopki
288 Łukasz Kończak Krobia 1 -
289 Barbara Kończak Krobia 1 -
290 Dariusz Jędryszczak Rybnica Leśna 1 -
291 Justyna Stodolnik Świdnica 1 Paralitycy
292 Marcin Mastalski Świdnica 1 Paralitycy
293 Bernadeta Szlachta Brzeg Dolny 1 -
294 Marcin Baran Krzeczyn Wielki 1 Feniks
295 Bartosz Ryż Wrocław 1 -
296 Tadeusz Ryż Mieroszów 1 -
297 Rafał Kubryński Świebodzice 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Tomasz Zając Bardo - KUSY BARDO
2 Ludwik Hickiewicz Chrząstawa Mała - -
3 Paweł Kmieciński Kudowa Zdrój - Kudowianka Run-Stalowe łydki
4 Dorota Bogusz Cybinka - -
5 Michał Ratajczak Szczawno Zdrój - SOWIE TEAM
6 Justyna Pokorska Łomnica - -
7 Michał Michalak Wałbrzych - Mad Runners
8 Sławomir Szachewicz Wrocław - Drużyna SMA
9 Michał Tarabasz Wrocław - -
10 Arkadiusz Gołuch Łagiewniki - strzegomska dwunastka
11 Julita Podolska-Szachewicz Wrocław - Drużyna SMA
12 Dawid Turkiewicz Wolibórz - Wolibórz w biegu
13 Tomasz Mojsa Jaworzyna Śląska - JAKO Team
14 Marek Dańda Wrocław - -
15 Małgorzata Lewandowska Wałbrzych - -
16 RYSZARD RODEWALD Piechowice - BIEGAMDLAZDROWIA.PL
17 Marcin Arendarski Sosnowiec - LEGIA GÓRSKA
18 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój - -
19 Katarzyna Tyborowska Wałbrzych - -
20 Rafał Gaworski Wrocław - -
21 Seweryn Paczesny Zdunska Wola - -
22 Michał Mrozek Wrocław - -
23 Jakub Droń Oława - Draniu Team
24 ROBERT ZDANOWSKI Gorzelin - GORZELIN POWER
25 Joanna Figas Wałbrzych - Predators Wałbrzych
26 Agnieszka Wyszowska Wałbrzych - PREDATORS
27 Dariusz Pypeć Wałbrzych - Kat Cross Wałbrzych
28 Agata Kowacz Wałbrzych - Speedbar
29 Agnieszka Gajzler Wałbrzych - DrinkTeam
30 Emilia Dolata Wałbrzych - Drink Team
31 Wojciech Król Sosnowiec - -
32 Danuta Bodzęta Nowa Góra - PTT Chrzanow
33 Kamil Mazur Wałbrzych - -
34 Adam Pukacki Lubin - -
35 Katarzyna Elias Wałbrzych - SowieTeam
36 Bogdan Frączek głuszyca - -
37 Angelika Sobczyk Jelenia Góra - Kot i Mysz
38 Mateusz Kudrys Wrocław - Formalina
39 Marzena Gidzińska Wałbrzych - -
40 Martin Bibko Kosice Słowacja - SPEEDBAR
41 Marcin Maciaś Świdnica - Zdobywcy Korony Gor Polski
42 Michał Mazur Żerniki Wrocławskie - -
43 Bogumiła Nastawska Wałbrzych - PONIATÓW BIEGA!
44 Łukasz Ciarach Piechowice - -
45 Marcin Szeląg wieluń - Całoroczne Luźne Kręcenie Wieluń
46 Jarosław Przepłata Rusko - Strzegomska dwunastka
47 Krystian Wdowiak Kłodzko - Tysiąc Kilometrów Marzeń 2.0
48 Agnieszka Jagiełło Szklarska Poręba - -
49 Emilian Skwarek Wałbrzych - -
50 Daria Niczyj Kudowa-Zdrój - Stalowe łydki
51 Adrian Niczyj Kudowa-Zdrój - Stalowe łydki
52 Jacek Łazanowski Wrocław - -
53 Tomasz Kloc Zielona Góra - TKTEAM
54 Łukasz Czernik Mieroszów - -
55 Konrad Bialas Wrocław - SKYŁ TEAM
56 Dariusz Sroka Sosnowiec - 2831
57 Elżbieta Kwapisz Wałbrzych - -
58 Szymon Kaszuba Szczytna - Stalowe łydki
59 Anna Szkarłat Dąbrowa Górnicza - Sebiki i marudy
60 Grzegorz Kraszewski Jelenia Góra - -
61 Marcin Swierczyński Myślenice - Legia Górska
62 Jacek Nitkiewicz Świdnica - -
63 Dorota Kukulska Zielona Góra - -
64 Izabela Gaj wieluń - Całoroczne Luźne Kręcenie Wieluń
65 Dominika Mojsa Jaworzyna Śląska - JAKO Team
66 Anna Szymanska Warszawa - -
67 Oleksandr Medentsy wroclaw - -
68 Karolina Szewczyk Wrocław (Wrocław-Psie Pole) - Manaty
69 Łukasz Szajewski Wrocław - -
70 Mateusz Pluta Głogów - -
71 Marcin Kruk Wolsztyn - -
72 Bartosz Olejniczak Jedlina-Zdrój - -
73 Helena Łuczak Wałbrzych - -
74 Krystian Wojewoda Wrocław (Wrocław-Psie Pole) - -
75 Dariusz Majda Legnica - DERIC
76 Marcin Sienkiewicz Wałbrzych - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 136
Mężczyźni 237
Wszyscy 373