Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 ROBERT DOBROWOLSKI Jelenia Góra - 1 sportowi emeryci Jelenia Góra
2 BEATA ADASIAK Ksawerów - 1 Forma Na Piątkę
3 Marcin Aleksandrowicz Chrząstawa Wielka - 1 Czarni Chrząstawa
4 Łukasz Anczyk Legnica - 1 -
5 Łukasz Andreasik Dzierżoniów - 1 -
6 Alina Andrzejewska Świdnica - 1 AAM
7 Emilia Antosz Wrocław - 1 -
8 Ferdynand Ardelli Bielawa - 1 Invest-Park TEAM
9 Sowa Artur Zielona gora - 1 Fan Sport
10 Sylwia Badowska Wrocław - 1 -
11 ANDRZEJ BAJOR Jedlina Zdrój - 1 -
12 Iwona Bajtek Ząbkowice Śląskie - 1 -
13 Olga Balcerzak Mieroszów - 1 Mieroszów
14 Robert Baran Jedlina Zdrój - 1 help yourself
15 Fatima Bartnik Łódź - 1 NWOK
16 Jarosław Baszak Wrocław - 1 Andrzeje Rambo
17 Marek Baszak Legnica - 1 Andrzeje Rambo
18 Katarzyna Bąk Brzeg - 1 -
19 Karol Bąkowski Świdnica - 1 -
20 Arkadiusz Bednarczyk Ząbkowice Śląskie - 1 -
21 Grzegorz Bekier Wrocław (Wrocław-Krzyki) - 1 PraDziady
22 Konrad Bialas Wrocław - 1 -
23 Dariusz Białas Wałbrzych - 1 -
24 Tomasz Bielawski Kubaczyn - 1 Drużyna Szpiku
25 Robert Bielecki Złotoryja - 1 -
26 Przemysław Bielecki Kłodzko - 1 Łowcy Szlaków
27 Radosław Bień Brzeg - 1 -
28 Małgorzata BIOŁY Mirków - 1 -
29 Tomasz Błaszkiewicz Wałbrzych - 1 Temmpo Wałbrzych
30 Danuta Bodzęta Nowa Góra - 1 PTT Chrzanow
31 Sławomir Bogacki Boguszów-Gorce - 1 -
32 Agata Bojdo Wrocław - 1 -
33 Tomasz Boroch Oleśnica - 1 -
34 Szymon Boruszewski Jedlina-Zdrój - 1 Drink Team
35 Piotr Brągiel Świebodzice - 1 NWOK
36 Anna Brożek Świdnica - 1 Jak popadnie
37 Piotr Buczkowski Kowary - 1 -
38 Alan Bugaj Czarny Bór - 1 -
39 Grzegorz Burak Środa Śląska - 1 -
40 Katarzyna Buras Mikołów - 1 -
41 Radosław Cal Bielawa - 1 -
42 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie - 1 WKS Wrocl
43 Zbigniew Chojnacki Wałbrzych - 1 -
44 Łukasz Ciarach Piechowice - 1 -
45 Jakub Ciesielski Gostyń - 1 Gdzie jest kant??
46 Paweł Cioch Opole - 1 Plotserwis Team
47 jolanta cydzik Milkowice - 1 -
48 Jacek Czaja Skalmierzyce - 1 -
49 Radosław Czajka Mrowiny - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
50 Norbert Czarkowski Świebodzice - 1 NWOK - TeMMPo Wałbrzych
51 Andrzej Czarnota Bukowno - 1 -
52 Tomasz Czekański Wrocław - 1 -
53 Dominik Czemarnik Kudowa Zdrój - 1 Stalowe Łydki
54 Łukasz Czernik Mieroszów - 1 -
55 Marcin Czogała Żory - 1 -
56 Julia Czogała Żory - 1 -
57 Adam Czwartyński Bolesławiec - 1 -
58 Alicja Ćmikiewicz Wałbrzych - 1 PREDATORS Walbrzych
59 Sławomir Ćwieluch Wałbrzych - 1 Podgórze Team
60 Krzysztof Dalek Kraków - 1 Deer`s team
61 Iwona Dąbrowska Wrocław - 1 Łowcy Szlaków
62 Robert Dereń Świdnica - 1 -
63 Monika Dereń Świdnica - 1 -
64 Alesandra Dębicka Jelenia Góra - 1 -
65 Bozena Dobrowolska Jelenia Góra - 1 sportowi emeryci Jelenia Góra
66 Emilia Dolata Wałbrzych - 1 Drink Team
67 Mateusz Domagała Radlin - 1 SZWAGIER TEAM KASIA
68 Anna Domagała Bolesławiec - 1 -
69 Andrzej Domagała Bolesłwiec - 1 -
70 Ewelina Dominik Wierzbna - 1 -
71 Marcin Dopierała Wałbrzych - 1 Drink Team
72 Krzysztof Drapała Gluszyca - 1 -
73 Wojciech DRYZNER Mieroszow - 1 4
74 Erwin Duda wroclaw - 1 Kości zostały rzucone
75 Małgorzata Dudek Łagiewniki - 1 Biegam dla siebie
76 Daniel Dudek Łagiewniki - 1 Biegam dla siebie
77 Ewelina Durkalec Bolków - 1 -
78 Michał Dymarczyk Bielawa - 1 Nie mam pojęcia
79 Maciej Dziadyk Radwanice k.Wroclawia - 1 -
80 Arkadiusz Dziagacz Dzierżoniów - 1 -
81 Dominika Dzięgielewska Lipa - 1 -
82 Przemysław Dziura Wrocław - 1 Wrocławscy Zdobywcy
83 Katarzyna Elias Wałbrzych - 1 SowieTeam
84 Agnieszka Erbetowska Jelenia Góra - 1 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
85 Sylwia Faber Zielona Góra - 1 -
86 Paweł Falisz LEGIONOWO - 1 -
87 DOROTA FAYFER Wałbrzych - 1 Kat Cross
88 Leszek Fleischer Ostrów Wlkp. - 1 -
89 Ewelina Franczak Wrocław (Wrocław-Fabryczna) - 1 -
90 Łukasz Frankiewicz Mieroszow - 1 Kkw Nexelo Wałbrzych
91 Jacek Frankowski Świebodzice - 1 -
92 Bogdan Frączek głuszyca - 1 -
93 Marcin Gacek Dzierżoniów - 1 -
94 Bartosz Gadzała Nowogród Bobrzański - 1 5R061E-7R4MPK1
95 Agnieszka Gadzała Nowogród Bobrzański - 1 5R061E-7R4MPK1
96 Dawid Gaicki Chorzów - 1 -
97 Bartosz Garcon Kamieniec - 1 Kuźnia Talentów Kamieniec
98 Pawel Gaweł Wrocław - 1 AKTYWNY WEEKEND
99 Wojciech Gawron Płoskinia - 1 Ruczajowa ekipa
100 Marek Gelata Łapszanka - 1 -
101 Weronika Gerke Wałbrzych - 1 -
102 Agata Gędłek Tenczynek - 1 -
103 Marek Gęga Wałbrzych - 1 -
104 Katarzyna Gęga Wałbrzych - 1 -
105 Paulina Gęsiorek Legnica - 1 Szybkie Podróże
106 Marzena Gidzińska Wałbrzych - 1 -
107 WITOLD GLÜCK Łódź - 1 Kb Arturówek
108 Joanna Głowacka Środa Wielkopolska - 1 -
109 Radosław Głowacki Środa Wielkopolska - 1 -
110 Tomasz Gnacy Oleśnica - 1 Kości zostały rzucone
111 Brygida Gołąb głuszyca - 1 -
112 Arkadiusz Gołuch Łagiewniki - 1 strzegomska dwunastka
113 Joanna Gołuch Łagiewniki - 1 Biegam dla siebie
114 Kacper Gonta Lipa - 1 -
115 Marcin Gonta Wrocław - 1 -
116 Leszek Gottfried Dobrzykowice - 1 Power Rangers
117 Izabela Górecka Kamienna Góra - 1 -
118 Dariusz Grabowski Pastuchów - 1 Dziki
119 Radosław Gulcz Jelenia Góra - 1 Kot i Mysz
120 Sylwia Gutowska Wrocław - 1 -
121 Dariusz Guziński Pabianice - 1 Forma Na Piątkę
122 sandra gwóźdź Wrocław - 1 Formalina
123 Michał Hajduczek 43-200 Pszczyna - 1 -
124 Krzysztof Hetnar Wrocław - 1 OŚ RACING Team
125 Agnieszka Hiszpańska głuszyca - 1 Hiszpany
126 KRZYSZTOF Hiszpański głuszyca - 1 Hiszpany
127 Anita Hoffmann-Rosa Poznań - 1 Nordic Walking Kiekrz Poland
128 Maciej Hołub Kamienna Góra - 1 -
129 Katarzyna Hyrlik Świebodzice - 1 Drink Team
130 Damian Hyrlik Świebodzice - 1 Wałbrzyskie Morsy i Okolice
131 Bartosz Jabłonka Łódź - 1 Dwa Wariaty - Łysy i Brodaty
132 Piotr Jabłoński Wałbrzych - 1 -
133 Sławomir Jagiełło Bystrzyca Górna - 1 -
134 Małgorzata Jagodzińska Włocławek - 1 Podróżujące Jagódki
135 Piotr Jagodziński Włocławek - 1 Podróżujące Jagódki
136 Agnieszka Jaguszewska Karpacz - 1 -
137 Marcin Jakubowski Wrocław - 1 Gałgany
138 TOMASZ JANCZ Jelenia Góra - 1 -
139 Łukasz Janczura Namysłów - 1 Kości zostały rzucone
140 Kasia Janik Świdnica - 1 Formalina
141 Jarosław Jankowski Jawor - 1 Andrzeje Rambo
142 Wojciech Janulewicz Łagiewniki - 1 Biegam dla siebie
143 ELŻBIETA JANUS - BURAK Środa Śląska - 1 -
144 Łukasz Jaroszczak Legnica - 1 Gałgany
145 Mateusz Jasiński Dzierżoniów - 1 -
146 Andrzej Jasiński Wałbrzych - 1 Drink Team
147 Jędrzej Jasiński Wałbrzych - 1 -
148 Artur Jastrząbek Poznań - 1 -
149 Marcin Jaszczyk Legnica - 1 -
150 Łukasz Jaśkiewicz Wałbrzych - 1 Drink team
151 Waldemar Jaworski Sosnowiec - 1 -
152 jacek jerczyński Wrocław - 1 Sudety z plecakiem
153 ŁUKASZ Jędrychowski Lubawka - 1 -
154 Dominika Jędrzejewska Krosno Odrzańskie - 1 -
155 Krzysztof Kaczmarek Ostrów Wielkopolski - 1 Aktywny Ostrów
156 Łukasz Kaczmarek Wałbrzych - 1 -
157 Łukasz Kaczmarek Kamieniec - 1 KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIEC
158 Michał Kaczmarek Gostyń - 1 Gdzie jest Kisiel?
159 Lidia Kaczmarek-Jagiełło Bystrzyca Górna - 1 -
160 Marlena Kaczmarska Brzeg - 1 -
161 Paweł Kalinowicz Oświęcim - 1 -
162 Dagmara Kalinowicz wroclaw - 1 -
163 Maksymilian Kalinowski Wałbrzych - 1 -
164 Piotr Kałamarz Wrocław - 1 Aktywny weekend
165 Maciej Kamiński Bielawa - 1 -
166 Agnieszka Kanarek Ząbkowice Śląskie - 1 -
167 Tomasz Kania Czadrów - 1 -
168 Żaneta Kania Czadrów - 1 -
169 WIESŁAWA KARKOWSKA Baranowo - 1 -
170 Iwona Karnicka Zgorzelec - 1 DZG Runners
171 Borys Kashtanov Wrocław (Wrocław-Krzyki) - 1 Aktywny weekend
172 Sebastian Kasperek Wałbrzych - 1 RONAL POLSKA RUN
173 Szymon Kaszuba Szczytna - 1 Stalowe łydki
174 Beata Kaźmierczak Legnica - 1 -
175 Tomasz Kędziora Nowe Kramsko - 1 5R061E-7R4MPK1
176 Szymon Kicman Wrocław - 1 666
177 Michał Kieć Wrocław - 1 -
178 Ewelina Klimczak Wojsławice - 1 Pędzące Ślimaki
179 Jacek Klimczak Suchoczasy - 1 Pędzące Ślimaki
180 Natalia Klimek Wałbrzych - 1 -
181 Sebastian Klizner Kowary - 1 Szaleni Rowerzyści
182 Tomasz Kloc Zielona Góra - 1 TKTEAM
183 Renata Kłeczek Jawor - 1 Sudety z plecakiem, Szybkie podróże
184 Paweł Kmieciński Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Run-Stalowe łydki
185 Arkadiusz Kociemba Kłodzko - 1 Bad Boys
186 Krzysztof Kokoszka Siemianowice Śląskie - 1 -
187 Tomasz Kołodziejczyk Smolec Gmina Kąty Wrocławskie - 1 -
188 Dorota Komarska Wrocław - 1 -
189 Marcin Komarski Wrocław - 1 -
190 Grzegorz Komorowicz Kietlów - 1 -
191 Adam Kondycki Zgorzelec - 1 DZG Runners
192 Paweł Konopka Marciszów - 1 -
193 Marta Konopka Marciszów - 1 -
194 Sławomir Kopeć Wałbrzych - 1 .........
195 Robert Kopeć Wałbrzych - 1 -
196 Blanka Kopka 98-220 Zduńska Wola - 1 Pędzące Ślimaki
197 Łukasz Kopka 98-220 Zduńska Wola - 1 Pędzące Ślimaki
198 Aleksander Kopyściański Legnica - 1 Stalowe Łydki
199 Marcin Koryluk Namysłów - 1 Kości Zostały Rzucone
200 Błażej Kosmala Wtórek - 1 Pyry & Pyrki
201 Jacek Kost Świebodzice - 1 -
202 Tomasz Koszałkowski Wrocław - 1 Zacisze Team
203 Krzysztof Koszek Dąbrowa Górnicza - 1 Żytstoock
204 Wojciech Kot Wałbrzych - 1 Drink Team
205 Agata Kowacz Wałbrzych - 1 Speedbar
206 Rafał Kowalczyk Rąbień - 1 Team HOLO
207 Kacper Kowalczyk Mieroszów - 1 Brak
208 Magdalena Kowalczyk Lodz - 1 Team HOLO
209 Dawid Kowalczyk Podgórzyn - 1 -
210 Marcin Kowalewski Bielany Wrocławskie - 1 -
211 Małgorzata Kowaliszyn Jelenia Góra - 1 biegamdlazdrowia.pl
212 Maria Kozik Malbork - 1 -
213 Łukasz Koźlik RADOMIERZ - 1 -
214 KRYSTIAN KOŹLIK RADOMIERZ - 1 -
215 Arkadiusz Krakowski ŁASK - 1 Dwa Wariaty - Łysy i Brodaty
216 Grzegorz Kraus Nowa Ruda - 1 RPG Rowerem Po Górach
217 Magdalena Krawczyk Wałbrzych - 1 -
218 Iwona Krawczyk Czadrów - 1 -
219 Sylwia Krażewska Wałbrzych - 1 -
220 Jarek Krażewski Wałbrzych - 1 -
221 Wojciech Król Sosnowiec - 1 -
222 Zbigniew Królicki Lutomia - 1 -
223 Roman Krzeczkowski ŚWIDNICA POLSKA - 1 Biegowa Świdnica
224 Adam Krzemiński Wrocław - 1 -
225 Rafał Książek Otwock - 1 -
226 Mateusz Kudrys Wrocław - 1 Formalina
227 Anna Kuk Lubawka - 1 -
228 Zuzanna Kula Wałbrzych - 1 Team QlM
229 Grzegorz Kula Walbrzych - 1 Team QlM
230 Piotr Kuncewicz Walbrzych - 1 -
231 Bogusław Kur CHOJNÓW - 1 -
232 Tomasz Kurek Wrocław - 1 CHOJRAK TEAM WROCŁAW
233 Joanna Kuriata Brzeg - 1 ...
234 Joanna Kuriata Brzeg - 1 ...
235 JUSTYNA Kurnyta Wałbrzych - 1 nn
236 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław - 1 Chojrak Team Wrocław
237 Elżbieta Kwapisz Wałbrzych - 1 -
238 Krzysztof Kwaśniewski Krzeptów - 1 -
239 Ewelina Kwiatkowska Wolibórz - 1 Para w Górę
240 Michał Kwiatkowski Wolibórz - 1 Para w Górę
241 Agnieszka Kwiatowska Mieroszów - 1 Mieroszów
242 Grzegorz Leletko Walim - 1 Włóczykije z Sudetów
243 Piotr Lenartowicz Świdnica - 1 -
244 Sebastian Lewandowski Boguszów-Gorce - 1 -
245 Paweł Listwan Legnica - 1 Gałgany
246 Aneta Literska głuszyca - 1 -
247 Tomasz Lorenc-Osowski Wrocław - 1 Andrzeje Rambo
248 Aneta Lubczyńska Świdnica - 1 -
249 Jacek Łazanowski Wrocław - 1 ONLY40%TEAM
250 Arkadiusz Łepkowski Bystrzyca Dolna - 1 Temmpo Wałbrzych
251 Czesława Łopatka Nekla - 1 -
252 Przemysław Łopoka Niedźwiednik - 1 Aby do mety
253 Joanna Łukaszewicz Zielona Góra - 1 Nessi Time Zielona Góra
254 Patryk Łukowicz Jelenia Góra - 1 -
255 Krzysztof Łysoń Świdnica - 1 -
256 Aneta Machajewska Środa Wielkopolska - 1 Polonia Środa
257 Marcin Maciaś Świdnica - 1 Zdobywcy Korony Gor Polski
258 Sebastian Maciejewski Mieroszów - 1 -
259 Alicja Maciejowska Wałbrzych - 1 -
260 Jacek Maciuszek Kamienna Góra - 1 -
261 Mateusz Madej Wrocław - 1 -
262 Zbigniew Madej Wrocław - 1 Andrzeje Rambo
263 Dariusz Majda Polkowice - 1 -
264 Konrad Majer Wysoka - 1 -
265 Jerzy Maksymowicz Wrocław - 1 Czarni Chrzastawa
266 Agnieszka Małkiñska Karpacz - 1 -
267 Konstantinos Mamakis Tarnowskie Góry - 1 Lecymy!
268 Maciej Maniewski Zduńska Wola - 1 Pędzące Ślimaki
269 Mateusz Marchewa Sokołowsko - 1 -
270 Bartosz Marciniak Swarzędz - 1 Pyry & Pyrki
271 zdzislaw marciniak Wałbrzych - 1 1111
272 Ewelina Margiela Dobrzykowice - 1 Power Rangers
273 Amadeusz Markiewicz Bolesławiec - 1 ********
274 Karolina Markiewicz Świdnica - 1 Żelazna Świdnica
275 Arkadiusz Maszka Wałbrzych - 1 Team QlM
276 Krzysztof Maślankiewicz Mieroszów - 1 -
277 Jakub Matejko Mikołów - 1 -
278 Mateusz Matwiejczuk Świdnica - 1 --
279 Kajetan Wojciech Mazgaj Lubawka - 1 -
280 Izabela Mazur-Glapiak Wałbrzych - 1 Mieroszów
281 Anna Mazurkiewicz Wałbrzych - 1 Zgormysyny
282 Angelika Mądrzak Unisław Śląski - 1 Wałbrzyskie Morsy i okolice
283 Izabela Mądrzak Świebodzice - 1 -
284 magdalena mendyka Wrocław - 1 go go power rangers
285 Michał Michalak Wałbrzych - 1 Mad Runners
286 Aleksandra Michalewska Jelenia Góra - 1 -
287 Grzegorz Michalski Wrocław - 1 Andrzeje Rambo
288 Michał Mielczarek Sokołowsko - 1 OSP Sokołowsko
289 Aleksandra Mikła Wrocław - 1 -
290 Przemek Milke Iwiny - 1 PraDziady
291 Przemysław Miłosz Wałbrzych - 1 -
292 Przemek Mista Kotorz Maly - 1 -
293 Adam Miszczak Nowa Ruda-Słupiec - 1 -
294 Iwona Modrzejewska Boguszów-Gorce - 1 Chudnij-Wygrywaj TEAM
295 Kamil Morzyc Nidzica - 1 Na Szlaku Przygód
296 Paulina Morzyc Szczytno - 1 Na Szlaku Przygód
297 Michał Mrozek Wrocław - 1 -
298 Zbigniew Mrozowski Chełmsko Śląskie - 1 -
299 Daria Mugaj Wrocław - 1 marshall
300 Tomasz Murjas Dzierżoniów - 1 -
301 Piotr Murjas Wieruszów - 1 -
302 Marek MUSIAŁ Bystrzyca Górna - 1 Biegowa Świdnica Bystrzycki Expres
303 Mariusz Mync Mieroszów - 1 Mieroszów w Górach
304 Julia Nadarzewska Wrocław - 1 -
305 Łukasz Napierała Boguszów-Gorce - 1 -
306 Mieczysław Nasiłowski Wrocław - 1 -
307 Jolanta Nawrocka Poznań - 1 -
308 Adrian Niczyj Kudowa-Zdrój - 1 Stalowe łydki
309 Daria Niczyj Kudowa-Zdrój - 1 Stalowe łydki
310 Celina Nieświec Staniszcze Małe - 1 -
311 Rafał Nieświec Staniszcze Małe - 1 -
312 Łukasz Niewiarowski Gdańsk - 1 -
313 Arleta Nosal Walim - 1 -
314 Adam Nosiadek Szczerbice - 1 SZWAGIER TEAM KASIA
315 Patryk Noszczyk Wałbrzych - 1 -
316 Marcin Nowak LIPNO - 1 -
317 Paweł Nowak Kudowa-Zdrój - 1 Stalowe łydki
318 Amelia Nowak Lubawka - 1 -
319 Natalia Nowakowska Wrocław - 1 Aktywny Weekend
320 Przemysław NOWAKOWSKI Unisław Śląski - 1 TeMMPo Wałbrzych
321 Magdalena Ociepa Świdnica - 1 Box74 Świdnica
322 Mariusz Odważny Kamieniec - 1 Kuźnia Talentów Kamieniec
323 Janusz Olejnik Nysa - 1 -
324 Asia Olińska wroclaw - 1 Aktywny Weekend
325 Marcin Orzechowski Ciechanowice - 1 Gałgany
326 Nina Osinska Boguszów-Gorce - 1 -
327 Weronika Osińska Wałbrzych - 1 PREDATORS WAŁBRZYCH
328 Seweryn Paczesny Zdunska Wola - 1 -
329 Piotr Pajdak Mieroszów - 1 ROWEROWA DOIIB
330 Filip Panek Nowa Ruda - 1 Zacisze Team
331 MACIEJ PAPRZYCKI Wrocław - 1 Andrzeje Rambo
332 arkadiusz parysek Brzeg Dolny - 1 -
333 Sylwester Pawlak Środa Wielkopolska - 1 Polonia Środa
334 katarzyna pawlak Świdnica - 1 Żelazna Świdnica
335 Adam Pawłowicz Żerkowice - 1 -
336 Alina Pawłowska dzikowiec - 1 -
337 Sebastian Pencakowski Świdnica - 1 -
338 Wojciech Perczyński Kłodzko - 1 Andrzeje Rambo
339 Piotr Piasecki Świebodzin - 1 -
340 Artur Piaskowski Jawor - 1 -
341 Dariusz Pietrzak Mieroszów - 1 -
342 Joanna Piękny Sanka - 1 -
343 Marianna Piętka Bielawa - 1 -
344 Emilia Piotrowska Łódź - 1 Żytstoock
345 Grzegorz Piotrowski Juszowice - 1 -
346 Rafał Plantos Wrocław - 1 Szybkie Podróże
347 Patryk Pociecha Wrocław - 1 Funtri
348 Katarzyna Polak Walbrzych - 1 TEAM SOKOLOWSKO
349 Ireneusz Polanowski Nowa Ruda - 1 RPG Rowerem Po Górach
350 Alan Politowicz Wrocław - 1 PCC
351 Anna Poliwka Rudna - 1 -
352 Józef Poniatowski Gdańsk - 1 -
353 Tomasz Potaczek Nowa Ruda - 1 -
354 Małgorzata Potaczek Nowa Ruda - 1 -
355 Małgorzata Potakowska Sieradz - 1 Pędzące Ślimaki
356 Filip Potakowski Sieradz - 1 Pędzące Ślimaki
357 Elwira Pruszkowska-Opara Nowogród Bobrzański - 1 -
358 Alicja Przybył Legnica - 1 -
359 Patrycja Przybysławska Wałbrzych - 1 -
360 RAFAŁ Ptak Libiąż - 1 -
361 Dariusz Pypeć Wałbrzych - 1 kat Cross Wałbrzych
362 Alicja Radomska Wilków-Osiedle - 1 -
363 Krzysztof Radwan Świebodzice - 1 NWOK
364 Sławomir Rajca Jaskulin - 1 R
365 Przemysław Czesław Rak Legnica - 1 Andrzeje Rambo
366 Andrzej Reczuch Wrocław - 1 Dywizjon 102
367 Grzegorz Rejman Wałbrzych - 1 Salomon Ambassador Poland
368 Piotr Rezacz Nysa - 1 -
369 Marcin Rodzajewski Budzów - 1 -
370 Teresa Romanska Kwaczala - 1 PTT Chrzanów
371 Adrian Różewicz Walbrzych - 1 A
372 Tomasz Ruta Chrząstawa Wielka - 1 Dobre dziki
373 Jakub Ruta Chrząstawa Wielka - 1 dobre dziki
374 Benedykt Rutkowski Boguszów Gorce - 1 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
375 Maciej Rychlicki Jedlina-Zdrój - 1 -
376 Piotr Ryniewicz Wrocław - 1 -
377 Magda Ryż Wałbrzych - 1 -
378 beata Sakrajda Wawrzeńczyce - 1 -
379 KONRAD SAKRAJDA Wawrzeńczyce - 1 -
380 PIOTR SAKRAJDA Wawrzeńczyce - 1 -
381 IWONA SARZYŃSKA Jawor - 1 -
382 Tomasz Sawer Wrocław - 1 -
383 Urszula Sawińska Rybnica Leśna - 1 -
384 Tomasz Selerowicz Wrocław - 1 Aktywny Weekend
385 Paweł Selucha Wrocław - 1 Aktywny Weekend
386 Katarzyna Siekaniec Strzegom - 1 -
387 Pawel Sindrewicz Sokolowsko - 1 Sokolowsk
388 Łukasz Siwiak Więckowice - 1 Deer’s team
389 Sebastian Skalik Wrocław - 1 -
390 Artur Skoczylas Wałbrzych - 1 Predators Wałbrzych
391 Agnieszka Skomra Mirków - 1 Sudety z plecakiem
392 Dominika Skrzypiec Kamienna Góra - 1 -
393 Emilian Skwarek Wałbrzych - 1 -
394 Piotr Skwiot Wałbrzych - 1 -
395 Krzysztof Słodkowski Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
396 Klaudiusz Słomczyński Mieroszów - 1 -
397 PIOTR SŁOWIK wisznia mała - 1 -
398 Wojciech Słowik Czerwionka-Leszczyny - 1 -
399 Maciej Smoliński Legnica - 1 -
400 Angelika Sobczyk Jelenia Góra - 1 Kot i Mysz
401 BARBARA SOBCZYK Luboń - 1 -
402 Ewelina Solak Świebodzin - 1 -
403 Adam Sołtysiak Legnica - 1 -
404 Andrzej Somiak Wrocław - 1 IT RUN
405 Honorata Sopotnicka Kunice - 1 -
406 Wojciech Sopotnicki Kunice - 1 -
407 Agnieszka Sowa Zielona Góra - Racula - 1 -
408 Wiktor Spes Jelenia Góra - 1 -
409 Dariusz Sroka Sosnowiec - 1 2831
410 Magda Stachowiak Leszno - 1 -
411 Rafał Staniszewski Świebodzice - 1 Kat Cross
412 Marek Stańko głuszyca - 1 TOYOTA BIKE TEAM
413 Sylwia Stasica Brzeg - 1 -
414 Michał Stelmach Wrocław - 1 Wrocławscy Zdobywcy
415 Martyna Strzelczyk Wrocław - 1 Aktywny Weekend
416 Kamil Strzelczyk Kłobuck - 1 -
417 Dominik Strzelczyk Wrocław - 1 Aktywny Weekend
418 Anna Suchodolska Wierzbna - 1 -
419 Mateusz Suszek Legnica - 1 Stalowe łydki
420 Wojciech Sydor Wrocław - 1 SZUMRAKI
421 Kuba Szachta głuszyca - 1 PCC
422 Malwina Szaja Krapkowice - 1 M&M
423 Marcin Szaja Krapkowice - 1 M&M
424 Adam Szczepański Świebodzice - 1 -
425 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 M.A.G
426 Paweł Szeszko Mieroszów - 1 -
427 Dominika Szewczyk Puławy - 1 Szybkie Podróże
428 Anna Szkarłat Dąbrowa Górnicza - 1 Renegaci
429 Marta Szmulik Mieroszów - 1 -
430 Kazimierz Sznurowski Sobótka - 1 -
431 Michał Szpankowski Wałbrzych - 1 -
432 Agnieszka Sztandera-Boroch Oleśnica - 1 -
433 Tomasz Szymanek Walbrzych - 1 Drink Team
434 Joanna Szymczyk Wałbrzych - 1 -
435 Mariusz Szymczyk Wałbrzych - 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM
436 Magdalena Szymonek Legnica - 1 Gałgany
437 Kamil Ściana Środa Śląska - 1 -
438 Piotr Ślązak Bożanów - 1 -
439 Kamila Ślązak Bożanów - 1 -
440 Paweł Śliwa Chorzów - 1 Lecymy!
441 Jakub Śliwa Ślęza - 1 Lecymy!
442 Kamil Śmiałek Kowary - 1 -
443 Aleksandra Śmiglarska Jedlina-Zdrój - 1 DrinkTeam
444 Marek Śnioch Wrocław - 1 -
445 Filip Światowy Wałbrzych - 1 Ronal Polska Run
446 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój - 1 ..
447 Aleksandra Świerczek Legnica - 1 -
448 Michał Świerczek Legnica - 1 -
449 Karol Taporowski Ostrowiec Świętokrzyski - 1 Drink Team
450 Michał Tarabasz Wrocław - 1 -
451 dorota tobor Tarnowskie Gory - 1 Lecymy!
452 Tomasz Topolewski Mysłakowice - 1 PSG
453 Piotr Trawiński Jasień - 1 -
454 Julita Trzcińska Cigacice - 1 -
455 Michał Trzos Wrocław - 1 Andrzeje Rambo
456 Adrian Tumidański Ząbkowice Śląskie - 1 #ATdron
457 Dawid Tymusz Wałbrzych - 1 -
458 Piotr Umów Legnica - 1 Stalowe łydki
459 Grzegorz Urbański Świdnica - 1 ŻWIRU TEAM
460 Zora Vaco Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
461 Jakub Waganiak CHOJNÓW - 1 -
462 Maciej Waganiak CHOJNÓW - 1 -
463 Aneta Waganiak CHOJNÓW - 1 -
464 Urszula Waganiak CHOJNÓW - 1 -
465 Aleksandra Walada - Czajka Mrowiny - 1 Formalina
466 Anna Walczak Sulechów - 1 Zabiegany Sulechów
467 Piotr Walczak Sulechów - 1 SGB
468 Marcin Wałęcki Niedźwiedzica - 1 -
469 Kamil Wasielewski Łódź - 1 -
470 Daniel Wawrzyniak Nowa Ruda - 1 -
471 Krystian Wdowiak Kłodzko - 1 Łowcy Szlaków
472 Mariusz Wereszczynski Mieroszów - 1 KKW Nexelo Wałbrzych
473 Wojciech Wesołowski Jelenia Góra - 1 -
474 Alicja Wiek-Rezacz Nysa - 1 -
475 Tomasz Wilczek Wrocław - 1 Andrzeje Rambo
476 Magdalena Wiprzycka Sosnowiec - 1 -
477 Darek Wiśniewski Nowogród Bobrzański - 1 -
478 Renata Witczak Zduńska Wola - 1 Pędzące Ślimaki
479 Mariusz Witczak Zduńska Wola - 1 Pędzące Ślimaki
480 Magdalena Witkowska Dąbrowa Górnicza - 1 Drink Team
481 Krystian Włodarczyk Wałbrzych - 1 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
482 Nina Włodarczyk Wałbrzych - 1 WiedźmaRun
483 Barbara Wojciechowska Nowa Ruda - 1 Radkowskie Morsy/ Guroholicy
484 Przemek Wojda Walbrzych - 1 FizjoTeam
485 Michał Woźniak Wilkowyja - 1 -
486 Łukasz Wrona Boleścin - 1 Aktywny Wałbrzych
487 Mateusz Wrona Kowary - 1 -
488 Anna Wrona-Zandhajm Boguszów-Gorce - 1 -
489 Kacper Wysocki Wrocław - 1 -
490 Mariusz Zaczyk Kraków - 1 Deers team
491 ŁUKASZ ZADYKOWICZ Wałbrzych - 1 -
492 Jerzy Zając Dulowa - 1 Ptt Chrzanow
493 Leszek Zając Świebodzice - 1 -
494 Grzegorz Zalas Świebodzice - 1 NWOK
495 Adam Zandhajm Boguszów-Gorce - 1 -
496 Waldemar Zarychta Świdnica - 1 -
497 Joanna Zatryb Wałbrzych - 1 RONAL POLSKA RUN
498 Marzena Zawal Stronie Śląskie - 1 Aktywny Weekend
499 ROBERT ZDANOWSKI Gorzelin - 1 GORZELIN POWER
500 Hubert Zebrowski Gdynia - 1 4
501 Maciej Zgliński Olsztyn - 1 Ruczajowa ekipa
502 Sylwester Zieliński Ruda Śląska - 1 -
503 Agnieszka Ziętkowska Wałbrzych - 1 -
504 Damian Ziętkowski Wałbrzych - 1 -
505 Tamara Zych Unisław Śląski - 1 -
506 Łukasz Żołnierczyk Świdnica, pow. świdnicki - 1 -
507 Karol Żołopa głuszyca - 1 -
508 Wojciech Żołopa głuszyca - 1 -
509 ZBIGNIEW Żuk Wałbrzych - 1 KB FAUREC
510 Grzegorz Żurawek Mokronos Górny - 1 -
511 Piotr Żywiec Biecz - 1 Beskid Niski

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 - - - - - -
2 Marcin Arendarski Sosnowiec - - LEGIA GÓRSKA
3 Andrzej Babula Wałbrzych - - -
4 Mateusz Banach Zielona Góra - - -
5 Piotr Baranowski Świdnica - - -
6 Oleksii Barbilat Wrocław - - AKTYWNY WEEKEND
7 Arkadiusz Bednarczyk Ząbkowice Śl. - - -
8 Martin Bibko Kosice Słowacja - - SPEEDBAR
9 Ewelina Błaszczyk Wałbrzych - - AW
10 Mateusz Bochenek Mieroszów - - -
11 Katarzyna Bujak Boguszów Gorce - - Grupa Biegowa Dzikowiec
12 Mateusz Byś Wrocław - - -
13 Piotr Chruszcz Ludwikowice Kłodzkie - - Kondycja Net
14 Adrian Doliński Legnica - - Stalowe Łydki
15 Anna Drelichowska Wrocław - - ŚWIERKOWE MORSY
16 Michał Drozd Legnica - - Bicyklebeerteam
17 Ewelina Durkalec Bolków - - Dream Team
18 Maria Dziekanowska Wrocław - - NOA
19 Dominik Elias Poznań - - -
20 Ewa Farnholtz Roztoka - - BezGranic
21 Paweł Farnholtz Roztoka - - GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC
22 Magdalena Francus Legnica - - GORZELIN POWER
23 Bogdan Frączek głuszyca - - -
24 MARCIN FRĄK Świebodzice - - KRAUSE RUNNING TEAM
25 Adriana Galińska Krępice - - Pyry & Pyrki
26 Magdalena Gaweł Wałbrzych - - Chester team
27 Paweł Glejzer Wałbrzych - - -
28 Mariusz Grajeta Wałbrzych - - Koksownia
29 Grzegorz Grzesiak Wałbrzych - - -
30 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój - - .
31 Tomasz Ja nusz Walbrzych - - Predators Wałbrzych
32 Krzysztof Janicki Suszyna - - Sudeciaki Maniaki
33 Jolanta Jęczkowska Struga - - -
34 Beniamin Jędrzejek Wrocław - - Vegerunners
35 Alicja Kalinowska Jawor - - brak
36 Katarzyna Karbownik-Urbańska Niedźwiedzica - - SowieTeam
37 Iwona Kawalec-Strug Wambierzyce - - Sudeciaki Maniaki
38 Jacek Klimczak Suchoczasy - - Pędzące Ślimaki
39 Grzegorz Kokociński Wałbrzych - - Chester team
40 Artur Koliński Bielany Wrocławskie - - .
41 Jakub Koliński Bielany Wrocławskie - - .
42 Tomasz Kołodziejczyk Smolec - - -
43 Agnieszka Konieczna Kraków - - -
44 Tomasz Koryluk Wołczyn - - -
45 Grzegorz Kowalczyk Świebodzice - - -
46 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój - - -
47 Paweł Kubiszyn Wałbrzych - - Pomidorowa Alternatywa
48 Dawid Kulpa Kamienna Góra - - Mad Runners
49 Małgorzata Kułakowska Świdnica - - Świdnicka Grupa Biegowa
50 Piotr Kwaśnicki Wołczyn - - -
51 Dobrochna Lipinska Rosnowo - - VanHooy
52 Marcin Lipinski Rosnowo - - VanHooy
53 Monika Lisowska Wojcieszów - - STALOWE ŁYDKI
54 Małgorzata Macura Wałbrzych - - -
55 Michał Maj Wrocław - - -
56 Katarzyna Maniewska Zduńska Wola - - Pędzące Ślimaki
57 Dariusz Marciniak Iwiny - - -
58 Anna MARTENSON Kudowa Zdrój - - -
59 Agnieszka Matuszewska Kamienna Góra - - -
60 Katarzyna Michalewska Boguszów Gorce - - -
61 Beata Michułka Wałbrzych - - DRINK TEAM
62 Jolanta Mielniczuk Legnica - - 4459
63 Tomasz Mordarski Krzeszów - - Meduza
64 Anna Mościszko- Niedźwiecka Świerki - - Świerkowe Morsy
65 Bogumiła Nastawska Wałbrzych - - PONIATÓW BIEGA!
66 Michał Oleksiak Wałbrzych - - -
67 Michał Onyśko Świebodzice - - -
68 Agata Palacz Bielawa - - Bielawska Akademia Biegania
69 Bartłomiej Paliński CHOJNÓW - - Rozbiegani Chojnów
70 katarzyna Pawlak Świdnica - - Żelazna Świdnica
71 PIOTREK Pawlic Wałbrzych - - Góry-Szlaki
72 Paweł Pawlik Wałbrzych - - -
73 Mariola Pawlik Wałbrzych - - PONIATÓW BIEGA!
74 Natalia Pelińska Zielona Góra - - Green Team
75 Magdalena Pielichata Kłodzko - - Run4gold
76 Grzegorz Polak Prudnik - - -
77 Joanna Poniewierka IŁOWA - - -
78 Katarzyna Romek Świdnica - - Świdnicka Grupa Biegowa
79 Gabriela Roszczyk Struga - - -
80 Marzena Rudzińska Jasień - - Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
81 Tomasz Serafiński Ludwikowice Kłodzkie - - KONDYCJA.NET
82 Rafał Sip Wałbrzych - - -
83 Rafał Skowroński Wrocław - - -
84 Dariusz Stachów Kudowa-Zdrój - - -
85 Justyna Stolarczyk Boguszów Gorce - - Grupa Biegowa Dzikowiec
86 Jarosław Strug Wambierzyce - - Sudeciaki Maniaki
87 Paulina Szeszko Mieroszów - - -
88 Beata Sznejfus PRUSZKÓW - - Rozbiegany Piastów
89 jacek szostak Namysłów - - -
90 Anna Szulc Świebodzice - - NWOK
91 Grzegorz Szydłowski Wałbrzych - - Aktywny Wałbrzych
92 Paweł Śliwa Chorzów - - -
93 Aleksandra Śmiglarska Jedlina-Zdrój - - Drink Team
94 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój - - -
95 Robert Tecław Jasień - - Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
96 Krzysztof Tomasiewicz Kraków - - Deers team
97 Tomasz Tomikowski Świdnica - - Świdnicka Grupa Biegowa
98 Tomasz Tomikowski Świdnica - - SMŚ2000
99 Mateusz Topolski Lubawka - - Meduza
100 Kinga Trzebińska Kamienna Góra - - -
101 Andrzej Urbanowicz Wrocław - - -
102 Jakub Wawrzon Sady - - Pyry & Pyrki
103 Tadeusz Wieczorek Jasło - - -
104 Roksana Wierzbicka Świdnica - - -
105 Kamila Włodarczyk Zielona Góra - - TKTEAM
106 Monika Wojda Jędrzejek Wrocław Fabryczna - - -
107 Radosław Zabielski Świdnica - - Fck Świebodzice
108 Patrycja Zawadzka Byczyna - - Pata Bamboleo
109 Sebastian Ziewiec Wrocław - - Gorskim-szlakiem.pl
110 Karol Żołopa głuszyca - - -
111 Malgorzata Żurawska Nowa Ruda - - Profesjonalni amatorzy


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 213
Mężczyźni 408
Wszyscy 622