Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Joanna Augustyniak Wałbrzych 1 PU AS
2 Małgorzata Babińska Czersk 1 PU AS
3 Anna Balon Świdnica, pow. świdnicki 1 Rozum Team
4 Piotr Baranowski Walbrzych 1 -
5 Stanisława Barczak Witków 1 Sekcja biegowa Stare Bogaczowice
6 Karolina Barczak Wałbrzych 1 Umicore Running Team
7 Marzena Bartosik Bogatynia 1 Nietykalni
8 Krzysztof Bartosik Bogatynia 1 Nietykalni
9 Małgorzata Bieńkowska Wałbrzych 1 Brak
10 Martyna Bisek Walbrzych 1 Bike Exper Team
11 Malwina Bogusz Wałbrzych 1 Kat Cross Wałbrzych
12 Piotr Bogusz Lubomin 1 Kat Cross
13 Piotr Bogusz Wałbrzych 1 Kat Cross Wałbrzych
14 Arleta BOGUSZ Lubomin 1 Kat Cross
15 KAROLINA BOJARSKA-CIKOTO Struga 1 -
16 Bartłomiej Brodowski Wałbrzych 1 Predators Wabrzych
17 MIROSŁAW BUDKA Wałbrzych 1 walbrzych
18 Anna Bumbul Walbrzych 1 Wałbrzyskie Morsy i okolice
19 Artur Burkacki Świebodzice 1 -
20 Damian Cabaj Świdnica 1 Mad Runners
21 Katarzyna Chomiak Jedlina-Zdrój 1 Biegaj w Jedlinie
22 KRYSTIAN CHRAPCZYŃSKI Boguszów-Gorce 1 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
23 Mariusz Chwiłka Walbrzych 1 Klub Biegaczy Jysk
24 Grzegorz Ciągło Boguszów Gorce 1 -
25 Ewelina Ciepłucha Pisarzowice 1 Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna
26 Dariusz Czajka Struga 1 Kat Cross
27 Norbert Czarkowski Świebodzice 1 TeMMPo Wałbrzych
28 Sławomir Czetwertyński Karpacz 1 PU AS
29 Gabriela Czyżowska Boguszów-Gorce 1 -
30 Alicja Ćmikiewicz Wałbrzych 1 PREDATORS Walbrzych
31 Dominik Dargacz Wałbrzych 1 Mad Runners
32 Anna Dąbrowska Wałbrzych 1 -
33 Edyta Dereń Pisarzowice 1 PGR Pisarzowice
34 Natalia Dlugaszewska Świebodzice 1 -
35 Maciej Dmytrasz Wałbrzych 1 -
36 Katarzyna Dobrosielska Jelenia Góra 1 -
37 Magdalena Dobrosielska-Kostrzewa Jelenia Góra 1 -
38 Iwona Domowicz Wałbrzych 1 -
39 Marcin Dopierała Wałbrzych 1 Precelki
40 Renata Dutkiewicz-Gajos Nysa 1 Bez klubu
41 Sara Dwojak Czarny Bór 1 Mad Runners
42 Bartosz Dyko Świdnica 1 Mad Runners
43 Dagmara Dyminska Wałbrzych 1 -
44 Stanisław Dziekan Wałbrzych 1 -
45 Iwona Dziobek Wałbrzych 1 Kat Cross Wałbrzych
46 Joanna Dziobek Wałbrzych 1 Kat Cross
47 DOROTA FAYFER Wałbrzych 1 Kat Cross
48 Jakub Filipiak Wałbrzych 1 -
49 Sebastian Franczak Świebodzice 1 -
50 Joanna Frankowiak Wałbrzych 1 Kat Cross
51 Katarzyna Franuszkiewicz Boguszów Gorce 1 Kat cross
52 Paulina Frąckowiak-Józefowicz Wałbrzych 1 -
53 Sylwia Gałązka Walbrzych 1 Kat Cross
54 Magdalena Gaweł Wałbrzych 1 Chester team
55 Piotr Gawłowicz Wałbrzych 1 -
56 Justyna Gierszal Wałbrzych 1 -
57 Rafal Gierszal Wałbrzych 1 -
58 Michał Gnacy Wałbrzych 1 -
59 Agnieszka Górka Wałbrzych 1 PU AS
60 Ewelina Górnicka Jedlina Zdrój 1 wawrzynteam
61 Agata Greń Strzegom 1 -
62 Paweł Greń Modlęcin 1 -
63 Jolanta Grzebna Świebodzice 1 -
64 Marcin Grzebyk Sokolowsko 1 UKS Sokołowsko
65 Ania Gubańska Wałbrzych 1 Kat Cross Wałbrzych
66 RYSZARD GURGUL Boguszów Gorce 1 Świdnicka Grupa Biegowa
67 Rafał Hurlak Świdnica 1 -
68 Katarzyna Hyrlik Świebodzice 1 Wałbrzyskie Morsy i Okolice
69 Damian Hyrlik Świebodzice 1 Wałbrzyskie Morsy i Okolice
70 MARIA JACNIACKA Wałbrzych 1 -
71 Dorota Jadykin Wałbrzych 1 -
72 Anna Jajko Wałbrzych 1 -
73 Jolanta Jałowiec Wałbrzych 1 PU AS
74 Roksana Jankowska Wałbrzych 1 Kat Cross
75 Jacek Jankowski Wałbrzych 1 -
76 Krzysztof Janowski Wałbrzych 1 Mando
77 Tomasz Januszewicz Wałbrzych 1 Predators Wałbrzych
78 Arkadiusz Jaracz Kamienna Góra 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
79 Agnieszka Jasek Wałbrzych 1 UKS szafir
80 Dominik Jasienicki Sokołowsko 1 -
81 Kamil Jasiński Wałbrzych 1 PU AS
82 Justyna Jaskólska Zielona Góra 1 PU AS
83 Justyna Jaworska Pisarzowice 1 PGR na start
84 Natalia Jędrusińska Wałbrzych 1 -
85 Paweł Józefiak Mysłaków 1 TMMPo Wałbrzych
86 Michał Jóźwiakowski Wałbrzych 1 TOYOTA BIKE TEAM
87 Aleksander Jurkowski Wałbrzych 1 MKS Szczawno Zdrój
88 WOJCIECH KABAŁA Wałbrzych 1 -
89 Bogumiła Kaczmarek Wałbrzych 1 -
90 DARIUSZ KALININ Świdnica 1 BIEGOWA ŚWIDNICA
91 JUSTYNA KALININ Świdnica 1 BIEGOWA ŚWIDNICA
92 Wioletta Kalinowska Wałbrzych 1 -
93 Dariusz Kalita Wałbrzych 1 -
94 Damian Kałendek Wałbrzych 1 TEMMPO WALBRZYCH
95 Anna Kałendek Wałbrzych 1 -
96 Anna Kandut Wałbrzych 1 Szlachetna Paczka
97 Klaudia Karczmarz Chwaliszów 1 -
98 Magdalena Karwik Wałbrzych 1 -
99 Anna Katyńska Świebodzice 1 -
100 Dorota Kaźmierczak-Binder Walbrzych 1 -
101 Ewa Kądziołka Wałbrzych 1 ICE Swim Team
102 Krzysztof Klimecki Boguszow-Gorce 1 NSK RUNS
103 Mariusz Klimek Struga 1 -
104 Marta Knach Świebodzice 1 -
105 TOMASZ KNACH Świebodzice 1 -
106 Grzegorz Kokociński Wałbrzych 1 Chester team
107 Sylwia Konsewicz głuszyca 1 -
108 Przemysław Konsewicz głuszyca 1 Kat Cross
109 KRZYSZTOF Koszyka Wałbrzych 1 Temmpo Wałbrzych
110 Emilia Koszyka Wałbrzych 1 -
111 Dagmara Kowacz Wałbrzych 1 KatCross
112 Jarosław Kowalczyk Wałbrzych 1 JARO w Biegu
113 Patryk Kowalczyk Wałbrzych 1 -
114 Agnieszka Kowalczyk Wałbrzych 1 -
115 Damian Kowalski Wałbrzych 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe
116 Rafał Kozłowski Wałbrzych 1 WAWRZYNTEAM
117 Agnieszka Krata Wałbrzych 1 -
118 Krystian Krawczyk Lubomin 1 .
119 Jarosław Krażewski Wałbrzych 1 Akademia Ruchu Team
120 Amadeusz Król Wałbrzych 1 -
121 Maciej Król Wałbrzych 1 UKS Szafir Wałbrzych
122 Mateusz Kruk Bystrzyca Kłodzka 1 Maximus Krosnowice
123 Magdalena Krystyniak Jedlina Zdrój 1 Katcross
124 Magdalena Kulaszewicz Wałbrzych 1 Kat Cross Wałbrzych
125 Dawid Kulpa Kamienna Góra 1 Mad Runners
126 Maciej Kur Jarkowice 12/1 58-420 Lubawka 1 -
127 STANISŁAW KURNYTA WITKÓW ŚL. 1 TeMMPo Wałbrzych
128 Paweł Kwapisiewicz Boguszów-Gorce 1 Ninja Sqad
129 Piotr Kwiatkowski Wałbrzych 1 Kat Cross Wałbrzych
130 Bożena Lichoń Wałbrzych 1 -
131 Anita Lichosik Wrocław 1 -
132 Marcin Lipnik Wałbrzych 1 PU AS
133 Marzena Lisiecka Wałbrzych 1 -
134 Patrycja Łata Wałbrzych 1 Akademia Ruchu
135 Arkadiusz Łepkowski Świdnica 1 TeMMPo Wałbrzych
136 Marzena Łukiewicz Wałbrzych 1 PU AS
137 Mariusz Łyko Wałbrzych 1 -
138 Marta Łyko Wałbrzych 1 Mad Runners
139 Katarzyna Madalińska Wałbrzych 1 -
140 Michał Malczewski Wałbrzych 1 -
141 Dominik Małkowski Szczawno-Zdrój 1 -
142 Ryszard Mandziak Szczawno Zdrój 1 -
143 Małgorzata Marciszak Świebodzice 1 Pomoc z Toyoty
144 Milena Marek Wałbrzych 1 Akademia Ruchu
145 Alicja Mazurkiewicz Wałbrzych 1 Akademia ruchu
146 Malwina Mickiewicz Wałbrzych 1 Katcross Wałbrzych
147 Arkadiusz Mikołajczyk Wałbrzych 1 Predators Wałbrzych
148 Katarzyna Mitro Kamienna Góra 1 Kamiennogorska Grupa Biegowa
149 Michał Molocios Wałbrzych 1 TeMMpo Wałbrzych
150 Katarzyna Molocios Wałbrzych 1 -
151 Sławomir Momot Świebodzice 1 -
152 Jacek Morawski Chwaliszów 1 Unicorn Runners
153 Agnieszka Mroczek-Czetwertyńska Karpacz 1 PU AS
154 Szymon Mutwicki Żary 1 Stowarzyszenie rannych i poszkodowanych w misjach poza graicami kraju
155 Bogumiła Nastawska Wałbrzych 1 PONIATÓW BIEGA!
156 Aleksandra Niezgoda Świdnica 1 Wiesniak
157 Mirosława Nikodemska Wałbrzych 1 PU AS
158 Patryk Nowak Wrocław 1 Wieśniak
159 Katarzyna Nowak Dziećmorowice 1 MADEMOISELLE STUDIO URODY
160 Jadwiga Nowak - Kowalska Wałbrzych 1 Biegaj Zapobiegaj Wałbrzych
161 Agnieszka Nowicka - Szopa Wałbrzych 1 Kat Cross
162 Jacek Nowicki Strzegom 1 Gwardia Termet
163 ROBERT OBRANIAK Wałbrzych 1 A po biegu piwko :)
164 Rafał Okupniarek Wałbrzych 1 Mando
165 Paulina Olszewska Zagórze Śląskie 1 -
166 Katarzyna Orłowska Świebodzice 1 Świebodzice
167 Krzysztof Orłowski Świebodzice 1 -
168 ROBERT OSOJCA Kamienna Góra 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
169 Paweł Ostrychacz Wałbrzych 1 Mando
170 Sylwia Otok Wałbrzych 1 Kat cross
171 Dariusz Ożóg Wałbrzych 1 -
172 Marcin Pacuszka Wałbrzych 1 -
173 Justyna Pacuszka Wałbrzych 1 -
174 Robert Panońko Wałbrzych 1 -
175 Piotr Pasikowski Wałbrzych 1 Biegamy na koksie
176 Aleksandra Pawlak Wałbrzych 1 PU AS
177 Mariola Pawlik Wałbrzych 1 PONIATÓW BIEGA!
178 Paweł Pawlik Wałbrzych 1 -
179 Wioletta Pazikowska Wałbrzych 1 -
180 Konrad Pełczyński Wałbrzych 1 RWS "Podzamcze"
181 Agnieszka Piasecka Wałbrzych 1 -
182 Nikoletta Piasecka Wałbrzych 1 PU AS
183 Marzena Pierog Przedborowa 1 -
184 Magdalena Pierzchała Boguszów-Gorce 1 -
185 Katarzyna Pietrusiewicz Świebodzice 1 Pomoc z Toyoty
186 Małgorzata Pilarska Unisław Śląski 1 Mademoiselle Studio Urody
187 Artur Pilszak Boguszów Gorce 1 Kat Cross Wałbrzych
188 Paulina Pinciurek Świebodzice 1 -
189 Patrycja Piotrowska Wałbrzych 1 Fundacja Piotrowski Bikes Cargo Express
190 Marek Piwowarczyk Wałbrzych 1 -
191 Marcin Piwowarczyk Świebodzice 1 TeMMPo
192 Adam Pogorzelski Wałbrzych 1 SantaRunning
193 Zbigniew Pokój Wałbrzych 1 Maly Gruby Zwinny Miś
194 Wojciech Polak Marciszów 1 -
195 Justyna Polak Marciszów 1 -
196 Robert Proce Jaworzyna Sląska 1 Gruoa Biegowa Tristone Wałbrzych
197 Dariusz Przedański Struga 1 -
198 Barbara Przygodzka Wałbrzych 1 -
199 Dariusz Pypeć Wałbrzych 1 kat Cross Wałbrzych
200 Melania Radzikowska Wałbrzych 1 -
201 Maciej Radzikowski Struga 1 Sekcja biegową Stare Bogaczowice
202 Monika Reczulska Wałbrzych 1 aktywny walbrzych
203 Tomasz Retecki Wałbrzych 1 ACTIVE RUNNER WAŁBRZYCH
204 Danuta Sadyś Gołdyn Wałbrzych 1 Wałbrzyskie Morsy i okolice
205 Robert Sałapatek Lutomia 1 Biegowa Świdnica
206 Marta Sawicka Wałbrzych 1 PU AS
207 Marta Sikora Wałbrzych 1 Pomoc z Toyoty
208 MACIEJ Skrzydlewski Szczawno-Zdrój 1 -
209 Kamil Sopoćko Wałbrzych 1 Katcross Wałbrzych
210 Anna Sowa Wałbrzych 1 Akademia ruchu
211 Iwona Stańko Świebodzice 1 -
212 Marek Stańko głuszyca 1 TOYOTA BIKE TEAM
213 Izabela Sterenga Walbrzych 1 -
214 Wojciech Sube Lubomin 1 -
215 Joanna Sube Lubomin 1 -
216 Daniel Suchenia Wałbrzych 1 Kat Cross
217 Sylwia Sułek Boguszów Gorce 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
218 Robert Sułek Boguszów-Gorce 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
219 Aneta Synowiec Wałbrzych 1 Szlachetna Paczka
220 Dariusz Szczepanik Pszenno 1 Świdnicka Grupa Biegowa
221 Grzegorz Szczepański Czarny Bór 1 Mad Runners
222 Violetta Szewczyk Szczawno Zdrój 1 -
223 Artur Szewczyk Szczawno Zdrój 1 -
224 Tomasz Szkarłat Wałbrzych 1 -
225 Magdalena Szudzińska Świebodzice 1 Pomoc z Toyoty
226 Maggie Szymańska Świebodzice 1 -
227 Irena Szymańska Wałbrzych 1 -
228 PIOTR SZYMAŃSKI Świebodzice 1 Wałbrzyskie morsy i okolice
229 Agata Szymczakiewicz Pieszyce 1 -
230 Aleksandra Szymczakiewicz Pieszyce 1 -
231 Małgorzata Śmigielska Wałbrzych 1 PU AS
232 Aleksandra Śmiglarska Jedlina-Zdrój 1 Drink Team
233 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój 1 Kobiety w biegu
234 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój 1 ..
235 Karolina Świeboda Wałbrzych 1 -
236 Marta Teodorczyk głuszyca 1 -
237 Margerita Timoszyk Wałbrzych 1 Ice swim Tim
238 Szymon Trela Wałbrzych 1 -
239 KRZYSZTOF Trela Walbrzych 1 -
240 Krystian Trojan Wałbrzych 1 -
241 Bartłomiej Truszczyński Wałbrzych 1 -
242 Gabriela Twarowska Wałbrzych 1 -
243 Tomasz Uchmanowicz Stare Bogaczowice 1 -
244 MARIUSZ URBAN Walbrzych 1 SNUS team
245 Marzena Warzych-Szpilarewicz Wałbrzych 1 Cat Cross
246 Mariusz Wereszczynski Mieroszów 1 KKW Nexelo Wałbrzych
247 Agnieszka Wieczorek Boguszow Gorce 1 -
248 Aneta Witkowska Wierzbna 1 -
249 Krystian Włodarczyk Wałbrzych 1 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
250 Monika Wojnicka Sędzisław 1 -
251 Magdalena Wojtal Jaworzyna Śl. 1 1
252 Sławomir Wolski Boguszów-Gorce 1 -
253 Agnieszka Wołyńska Wałbrzych 1 -
254 Monika Zapart Walbrzych 1 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WALBRZYCH
255 Aleksandra Zaręba Polanica Zdrój 1 -
256 Renata Zawiślak Pisarzowice 1 Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna
257 Ksenia Zduniak Wałbrzych 1 -
258 Arnold Zduniak Wałbrzych 1 -
259 Agnieszka Zgiet Wałbrzych 1 Kat Crosd
260 Małgorzata Zieleń Kamienna Góra 1 -
261 Monika Zięba Chwaliszów 1 -
262 Ewa Zubel Wałbrzych 1 -
263 Krzysztof Zyguła Boguszów-Gorce 1 PU AS
264 Damian Żerebiec Wałbrzych 1 Kat Cross

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Dorota Bachta Mościsko - Raramuri
2 Jacek Bartczak Boguszów-Gorce - -
3 Martin Bibko Kosice Słowacja - SPEEDBAR
4 Edyta Bielakiewicz Dziecmorowice - -
5 Emilia Bogumił Wałbrzych - Kat cross
6 Karolina Borkowska Wałbrzych - -
7 Michał Broniek Wałbrzych - -
8 Mateusz Brzuchacz Świebodzice - Igi Team
9 Urszula Cybulska Wałbrzych - Predators Wałbrzych
10 Nina Czyżowska Boguszów-Gorce - -
11 Radek Dalecki Wałbrzych - ALEX TEAM
12 Katarzyna Doliny Marciszow - -
13 Andrzej Drążewski Boguszów-Gorce - ---
14 Dorota Drzyzga Wałbrzych - -
15 Sandra Dubarek Boguszów Gorce - -
16 AGNIESZKA DUDA Wałbrzych - -
17 Jacek Dylewski Wałbrzych - Wałbrzyskie morsy i okolice
18 Urszula Filip Witków - UKN MELAFIR
19 Karolina Filipek Wałbrzych - -
20 Piotr Gawart Świdnica - RARAMURI
21 Marta Grzegorczyk Wałbrzych - -
22 Dominik Gusta glogow - Gwardia Termet
23 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój - .
24 Bartłomiej Jagodziński Boguszów-Gorce - Biegamy Na Koksie
25 Agnieszka Jakubowska Boguszów Gorece - Akademia Ruchu
26 Sylwester Jakubowski Boguszów-Gorce - Akademia Ruchu
27 Michal Janeczko Walbrzych - Muchawsmole
28 SŁAWOMIR JANKOWIAK Wałbrzych - WAŁBRZYCH
29 Wiktoria Jankowska Wałbrzych - -
30 Dagmara Jarecka Boguszów-Gorce - Precelki
31 Grzegorz Jaroni Wałbrzych - GG
32 Robert Jędrzejczyk Wałbrzych - Moje Himalaje
33 Magdalena Kaczorowska Świebodzice - Free Solo
34 Krzysztof Kamecki Świebodzice - Gwardia Termet
35 Marcin Kantet Kamienna Góra - -
36 Katarzyna Karolak Wałbrzych - -
37 Kamila Kołecka Wałbrzych - -
38 Urszula Kołecka Wałbrzych - -
39 Wojciech Korościk Wałbrzych - Gwardia Termet
40 Agata Kowacz Wałbrzych - Speedbar
41 Magdalena Krawutschke Walbrzych - Kat Cross
42 Kazimierz Kryszak Wałbrzych - Mad Runners
43 Aneta Kryszak Wałbrzych - Mad Runners
44 Mateusz Kucharski Wałbrzych - -
45 Monika Kuśnierz Wałbrzych - -
46 Sara Kwiatkowska TRZEBNICA - -
47 Agnieszka Kwiatowska Mieroszów - Mieroszów
48 Agnieszka Laskowska Wałbrzych - -
49 Marcin Laskowski Walbrzych - -
50 MICHAŁ LECH Świebodzice - ROGOZIŃSKI TEAM
51 AGNIESZKA LECH Świebodzice - #WAWRZYNTEAM
52 Bernadetta Leszczewska Wałbrzych - Kat Cross Wałbrzych
53 Żaneta Lisowska Wałbrzych - Termet
54 Natalia Łagan Boguszów - Gorce - -
55 Teresa Łobodzińska Wałbrzych - Gruoa Biegowa Tristone Wałbrzych
56 Sebastian Majewski Wałbrzych - SNUS team
57 Izabela Marek-Żukowska Wałbrzych - -
58 Marta Mazur - Sokołowska Świebodzice - Manufaktura MMS
59 Grzegorz Mazurkiewicz Walbrzych - -
60 Jakub Mazurkiewicz Wałbrzych - Akademia ruchu
61 Izabela Mądrzak Świebodzice - -
62 Joanna Michać Wałbrzych - -
63 Katarzyna Michalewska Boguszów Gorce - -
64 Adam Mielczarek Świdnica - Raramuri
65 Aneta Mikołajczyk Wałbrzych - -
66 Paweł Nowak Wałbrzych - Gwardia TERMET
67 Małgorzata Nowicka Strzegom - Gwardia Termet
68 Łukasz Oleksy Wałbrzych - -
69 Weronika Osińska Wałbrzych - PREDATORS WAŁBRZYCH
70 Marta Pardo-Głąb Świebodzice - Gwardia Termet
71 VIOLETTA PAWŁOWSKA Dziećmorowice - MADEMOISELLE STUDIO URODY
72 Karolina Piaseczna Jastrzębie-Zdrój - PU AS
73 Adrian Pikos Chwałów - -
74 Aleksandra Pleskaczewicz Chwaliszów - Pędzimy przez Wieś
75 Justyna Płocha Wałbrzych - Drużyna ZALOTKI
76 Marta Popławska Szczawno Zdrój - Akademia Ruchu
77 Krzysztof Pozorski Wałbrzych - -
78 Aleksandra Rezulak Wałbrzych - -
79 Katarzyna Romek Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
80 Ania Rudnicka Wałbrzych - Pomoc z Toyoty
81 Katarzyna Sawicka Walbrzych - Kat Cross
82 Wioleta Słomiana Wałbrzych - -
83 Małgorzata Sobies Wałbrzych - -
84 Krystian Soboń Radziądz - Mad Runners
85 Agnieszka Sochacka Boguszów-Gorce - Kat Cross
86 Blażej Sowa Wałbrzych - Akademia ruchu
87 Katarzyna Stokłosa Stare Bogaczowice - -
88 Róża Szczęsna Wałbrzych - Akademia ruchu
89 PAWEŁ SZNAJDER Wałbrzych - -
90 Artur Szymkowiak Jelenia Góra - Toyota Nowakowski
91 Anna Światowa Świdnica, pow. świdnicki - Manufaktura MMS
92 Marta Tabaka Wałbrzych - -
93 Dariusz Tęcza Jedlina Zdrój - Biegaj w Jedlinie
94 Sara Trzyna Świdnica - -
95 Marcel Tyborski Walbrzych - -
96 Agnieszka Wach Wałbrzych - PU AS
97 KRZYSZTOF WINIARCZYK Świebodzice - KS REKIN ŚWIEBODZICE
98 Damian Wiśniewski Szczawno Zdrój - Czarni Lwów
99 SYLWIA WOŹNA Wałbrzych - -
100 Izabela Woźniak Wałbrzych - -
101 Tomasz Zając Kłodzko - ultimasport.pl
102 Magdalena Załęcka Wałbrzych - KP Gwarek Wałbrzych
103 Paweł Zamielski Wałbrzych - Przedwojewski Team
104 Katarzyna ZAWADA Wałbrzych - Nsk
105 Dorota Zimierska Świebodzice - REHA Wałbrzych
106 Anna Zwierko Boguszów-Gorce - PU AS
107 Marika Żak Wałbrzych - -
108 Kamila Żeromska Boguszów-Gorce - Grupa Biegowa Dzikowiec


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 210
Mężczyźni 162
Wszyscy 372