Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Jan Adamczyk GORLICE 10KM - 1 Gorlicka Grupa Biegowa
2 Katarzyna Albrycht Krościenko Wyżne 10KM - 1 -
3 Piotr Barszcz Opole Lubelskie 10KM - 1 -
4 Marek Batory GORLICE 10KM - 1 Batory Bau
5 Anna Bemben Nowa Sarzyna 10KM - 1 -
6 Roman Bielski Potok 10KM - 1 JSST Wojtek MTB
7 Waldemar Bożętka Krosno 10KM - 1 Nowy Styl Running Team
8 Leszek Brzozowski GORLICE 10KM - 1 Maraton Gorlice
9 Bożena Chmiel Stasiówka 10KM - 1 Dzikie Mustangi
10 Tomasz Chmura GORLICE 10KM - 1 GKPS
11 Marek Chrabąszcz Książnice 10KM - 1 Frytki Z MAJONEZEM
12 Jerzy Cielak Paszczyna 10KM - 1 FEEGAR
13 Krzysztof Cieśla Rzeszów 10KM - 1 -
14 Andrzej Ciosmak Bratkowice 10KM - 1 PZU Sport Team
15 Andrzej Cisek Kielanówka 10KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
16 Janusz Czuban Tarnów 10KM - 1 Global Boxing Tarnów
17 Grzegorz Czyż Bogumiłowice 10KM - 1 Grupa Azoty -Automatyka Tarnów
18 Agnieszka Czyżowicz- Gotfryd Jasło 10KM - 1 Jasielskie Pioruny
19 Jacek Dobek Moszczenica 10KM - 1 -
20 Dariusz Dobosz Zagórzany 10KM - 1 -
21 Aleksander Dragan Kielce 10KM - 1 KKL Kielce
22 Jan Drapała Kolbuszowa 10KM - 1 Krokodyle Kolbuszowa
23 Mateusz Duran Ołpiny 10KM - 1 -
24 Jerzy Dybaś Jasło 10KM - 1 Pektyna Jasło
25 Sebastian Florek Ptaszkowa 10KM - 1 Przehyba Trail
26 Anita Folta Zarszyn 10KM - 1 Grupa Biegowa Zarszyn
27 Jan Folta Zarszyn 10KM - 1 Grupa Biegowa Zarszyn
28 Dariusz Frydrych Krosno 10KM - 1 KKB MOSiR Krosno
29 Sylwester Gadziała Tuszów Narodowy 10KM - 1 -
30 Roman Gajda Jaszczew 10KM - 1 -
31 Tomasz Gawlak Kołaczyce 10KM - 1 Biecz/Kołaczyce
32 Łukasz Gawlik Moszczenica 10KM - 1 -
33 Mariusz Gazda Krosno 10KM - 1 KROSNO
34 WIOLETTA GNUTEK Nowy Sącz 10KM - 1 -
35 Paulina Golec Kraków 10KM - 1 AZS AWF Kraków
36 Iñaki Gonzalez Martin San Sebastian, Hiszpania 10KM - 1 -
37 Wojciech Gorzkowicz GORLICE 10KM - 1 Gorlicki Klub Cyklistów
38 Ernest Grasela Jasło 10KM - 1 Jasielski Pioruny
39 Tomasz Grodzki Strzyżów 10KM - 1 Eden Racing Team
40 Zbigniew Gryboś Grybów 10KM - 1 -
41 Zbigniew Grzegórzek Olszyny 10KM - 1 -
42 Paweł Guzik Krosno 10KM - 1 KB Krościenko Wyżne
43 Wojciech Guzik Miejsce Piastowe 10KM - 1 JSST Wojtek MTB
44 Zdzisław Haszto Leżajsk 10KM - 1 Nowosarzyńska Grupa Biegowa
45 Jacek Heliński Krosno 10KM - 1 Dzikie Życie Run Team
46 Iwona Holik Biecz 10KM - 1 -
47 Sabina Jarząbek Kielce 10KM - 1 KKL Kielce
48 Piotr Jurusik Lipinki 10KM - 1 -
49 Jan Kaleta Kraków 10KM - 1 JW 2771 Rząska
50 JÓZEF KANIA STRÓŻE 541 10KM - 1 -
51 Andrzej Karp Biecz 10KM - 1 -
52 Waldemar Karp Rozdziele 10KM - 1 -
53 Iwona Kąś Kraków 10KM - 1 TIK TEAM
54 Piotr Kędzior Potok 10KM - 1 -
55 Paulina Kicilińska Lipinki 10KM - 1 ULKS Lipinki
56 Piotr Kobylarz Rzeszów 10KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
57 Bożena Kończewska Ustrzyk Dolne 10KM - 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne
58 Dawid Kot Rzeszów 10KM - 1 -
59 Rafał Krężałek Klimkówka 10KM - 1 PRYMA Team
60 Dominik Kryca Tarnów 10KM - 1 Team Kopeć
61 Regina Kulka-Mnich Ropa 10KM - 1 -
62 Anna Kusion Tarnów 10KM - 1 Ekipa z Tarnowa
63 Łukasz Kuźnar Krosno 10KM - 1 -
64 Stanislaw Lancucki Stalowa Wola 10KM - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
65 Andrzej Leńczuk Jaslo 10KM - 1 -
66 Sylwester Lepiarz WRONÓW 10KM - 1 LKB RUDNIK
67 Jerzy Longosz Alcala de Henares 10KM - 1 -
68 Ireneusz Łachmanek GORLICE 10KM - 1 -
69 Robert Łopuch Łabowa 10KM - 1 -
70 Bartłomiej Machowski Szczepańcowa 10KM - 1 Machoney Team
71 Andrzej Macioł Kraków 10KM - 1 -
72 Krzysztof Majka Rzeszów 10KM - 1 Biegam bo lubię
73 Monika Maniak-Griffiths GORLICE 10KM - 1 -
74 SABINA MARSZAŁEK Krosno 10KM - 1 JSST WOJTEK MTB
75 Sławomir Mazur Rzeszów 10KM - 1 -
76 Krzysztof Mazur Stary Sącz 10KM - 1 -
77 Krzysztof Mendelowski Krosno 10KM - 1 -
78 ANDRZEJ MICHALSKI Zmiennica 10KM - 1 PŁOMIEŃ ZMIENNICA
79 Krzysztof Mirek Kamionka Mała 10KM - 1 -
80 Piotr Moździerz Tuchów 10KM - 1 Lks Burzyn
81 Stanisław Mróz Łabowa 10KM M7+ 1 -
82 Magdalena Musialik Rzeszów 10KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
83 Lilianna Nazimek Nowy Sącz 10KM - 1 Suo tempore/Visegrad Maraton Rytro
84 Dariusz Niemiec Jasło 10KM - 1 Nowy Styl Running Team
85 Marcin Niezgoda Krosno 10KM - 1 KKB MOSiR Krosno
86 Gabriel Nowak Wójtowa 10KM - 1 GAWRON Team
87 Adam Ochwat Staszkówka 10KM - 1 -
88 Michał Ogłuszka Rzeszów 10KM - 1 SAFEPRO Usługi BHP
89 Elżbieta Ogłuszka Rzeszów 10KM - 1 SAFEPRO Usługi BHP
90 GRZEGORZ OLEKSYK Ustrzyki Dolne 10KM - 1 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
91 Beata Orłowska Stalowa Wola 10KM - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
92 Artur Orzech Kolbuszowa 10KM - 1 Krokodyle Kolbuszowa
93 Piotr Pawelec Jasło 10KM - 1 Bractwo Magury
94 Mateusz Pełdiak Krosno 10KM - 1 KB Athletic Zręcin/ Pawko Runner Team
95 Arkadiusz Penar GORLICE 10KM - 1 -
96 Małgorzata Pękala Czarna 10KM - 1 Czarne Gryfy
97 Pawel Pietruszka Jasło 10KM - 1 Bractwo Magury
98 Marek Płachta Jodłówka-Wałki 10KM - 1 ekipa z Tarnowa
99 Paweł Podlasek Dębica 10KM - 1 Dzikie Mustangi
100 Patrycja Podlasek Dębica 10KM - 1 -
101 Piotr Półchłopek Ustrobna 10KM - 1 -
102 Grzegorz Przebinda Jaworzno 10KM - 1 AZS KPU Krosno
103 Ryszard Przepióra GORLICE 10KM - 1 Biegam bo lubię
104 Paweł Pulak Zdziarzec 10KM - 1 -
105 Paweł Puścizna GORLICE 10KM - 1 Saint-Gobain SQUAD
106 Leszek Pytel Klęczany 10KM - 1 -
107 Andrzej Reczkowski Nienaszów 10KM - 1 KB Athletic Zręcin
108 Agata Rępalska Krościenko Wyżne 10KM - 1 -
109 Marcin Rępalski Krościenko Wyżne 10KM - 1 Brygada RR
110 Artur Rogoziński Biecz 10KM - 1 BiegamBoLubię
111 Jan Rosiek Łosie 10KM - 1 Gorlicka Grupa Biegowa
112 Dorota Róg Rzeszów 10KM - 1 Rzeszowskie Gazele I Gepardy
113 Paweł Saj Sędziszów Małopolski 10KM - 1 Dzikie Mustangi
114 Barbara Skrzypczak Stalowa Wola 10KM - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
115 Tomasz Soja Mielec 10KM - 1 -
116 JERZY SOSKA Zakliczyn 10KM - 1 ZIELONKA
117 Paweł Sowiński Biecz 10KM - 1 -
118 Krzysztof Stawarz Cieklin 10KM - 1 -
119 Marek Stępień Poręba Spytkowska 10KM - 1 Klub Biegowy Perła
120 Sabina Suchowiecka Rybne 10KM - 1 --
121 Marek Sypień Bieździedza 10KM - 1 Majestatyczna Bieździedza
122 Tadeusz Sypień Bieździedza 10KM - 1 Majestatyczna Bieździedza
123 Mariusz Szatko Brzozówka 10KM - 1 Ekipa z Tarnowa
124 Paweł Szczurek Dukla 10KM - 1 ------------------
125 Jarosław Szmist Swierzowa Polska 10KM - 1 Kb Athletic Zrecin
126 Aleksander Szurek Szymbark 10KM - 1 GORLICKA GRUPA BIEGOWA
127 Paulina Szurlej Haczów 10KM - 1 -
128 Grzegorz Szybisty Wrocanka 10KM - 1 KKB Mosir Krosno
129 Anna Święch Strzyżów 10KM - 1 -
130 Wojciech Tarasek Stara Wieś 10KM - 1 #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl
131 Antoni Tarza Zglobice 10KM - 1 -
132 Antoni Tarza Zgłobice 10KM - 1 Ekipa z Tarnowa
133 Tomasz Tatrzański Krosno 10KM - 1 KKB MOSIR KROSNO&Dz.Życie RUN TEAM
134 Szymon Tokarski Nowy Sącz 10KM - 1 -
135 Patrycja Tumidajewicz Libusza 10KM - 1 -
136 STA NISŁAW TWARÓG Jaszczew 10KM - 1 KTC Krosno
137 Beata Tyksińska Brzeźnica 10KM - 1 Czarne Gryfy
138 Jacek Uliasz Korczyna 10KM - 1 n/z
139 Wojciech Uram Jaszczew 10KM - 1 JSST Wojtek MTB
140 Józef Urbański Krosno 10KM - 1 KKB Mosir Krosno
141 Michał Walkiewicz Kazimierza Wielka 10KM - 1 CAFFARO
142 Artur Wdowiak Jasło 10KM - 1 Krokodylek Jasło
143 Wiesław wiktor Straszęcin 10KM - 1 Dębickie Gepardy
144 Bronisława Wilk Mała Wieś 10KM - 1 -
145 Karol Winiarski Żeglce 10KM - 1 Błękitni Żeglce
146 Tomasz Wiśniewski Kraków 10KM - 1 TIK TEAM
147 Anna Wojna Łużna 10KM - 1 ULKS Lipinki
148 Artur Woźniak Dominikowice 10KM - 1 -
149 Dominik Wróbel Jasło 10KM - 1 AZS KPU Krosno
150 Tomasz Zając Gnojnik 10KM - 1 -
151 Janusz Zaleśny Jasło 10KM - 1 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
152 Krzysztof Zdeb Wrocanka 10KM - 1 KKB Mosir Krosno
153 Tomasz Ziobro Krosno 10KM - 1 KGB Miasto Szkła Krosno
154 Bartosz Zioło Krynica Zdrój 10KM - 1 Ziolo Ma Moc

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Weronik Adamczyk GORLICE 5KM - 1 -
2 Andrzej Baran Jodłowa 5KM - 1 WILKI JODŁOWA
3 Marcin Barbarzak brzostek 5KM - 1 -
4 Marzena Belczyk Lipinki 5KM - 1 ULKS Lipinki
5 Mateusz Bryg GORLICE 5KM - 1 Maraton Gorlice
6 Gabriela Bryg GORLICE 5KM - 1 UKS Kobylanka
7 Jarosław Cieśla Krosno 5KM - 1 -
8 Mirosław Czyżowicz Jasło 5KM - 1 KKB MOSIR KROSNO
9 Piotr Czyżykiewicz GORLICE 5KM - 1 GGB
10 JÓZEF ĆWIKŁA Jankowa 5KM - 1 EDEN
11 Halina Dobek GORLICE 5KM - 1 Gorlicka Grupa Biegowa
12 Kamil Dusza Paszyn 5KM - 1 -
13 Dariusz Dybaś GORLICE 5KM - 1 Parcela TEAM
14 Maciej Dybczak GORLICE 5KM - 1 -
15 Marek Dzierwa Wisowa 5KM - 1 WILKI JODŁOWA
16 Ryszard Fiega GORLICE 5KM - 1 Maraton Gorlice
17 Zinawa Fikadu GORLICE 5KM - 1 -
18 WŁODZIMIERZ FORYŚ Duląbka 5KM - 1 ULKS Technik Trzcinica
19 CZESŁAW FURMANEK Jasło-Trzcinica 5KM - 1 Huzy Gliwice
20 Sebastian Gągor Nowy Sącz 5KM - 1 tertius.pl
21 Dawid Golonka Jasło 5KM - 1 Jasielskie Pioruny
22 Jan Gonzalez Jasiorkowski Jasienna 5KM - 1 -
23 Karolina Gonzalez-Jasiorkowska Jasienna 5KM - 1 -
24 Michał Górka Biecz 5KM - 1 UKS,,Olimpijczyk
25 Karolina Górska GORLICE 5KM - 1 KS Delfin Gorlice
26 Tomasz Górski GORLICE 5KM - 1 KS Delfin Gorlice
27 Arkadiusz Gubała GORLICE 5KM - 1 Grupetto Gorlice
28 Natan Holik Biecz 5KM - 1 -
29 Maciej Holik Biecz 5KM - 1 -
30 Łukasz Ignarski Ropica Polska 5KM - 1 -
31 Dominik Jakubkovič Ľubotín 5KM - 1 MARAS team
32 Ewa Janik - Dybaś GORLICE 5KM - 1 Parcela Team
33 Marek Janisz Gródek nad Dunajcem 5KM - 1 Bednarski TRI team
34 Maciej Janocha Świerzowa Polska 5KM - 1 MJE TEAM
35 JACEK JANUS Ptaszkowa 5KM - 1 RTCK W ŻYCIU
36 Krystian Jaracz Siedliska Żmigrodzkie 5KM - 1 KB Athletic Zręcin
37 Krystian Jaracz Siedliska Żmigrodzkie 5KM - 1 KB Athletic Zręcin
38 Maciej Juruś Racławice 5KM - 1 UKS Racławice
39 Anita Kędzior Potok 5KM - 1 -
40 Kornelia Kmiecik Harklowa 5KM - 1 ULKS Lipinki
41 Łukasz Kołodziej Jasło 5KM - 1 -
42 Marek Konieczny ropica górna 5KM - 1 Gorlicka Grupa Biegowa
43 Marcin Konopacki Bystrzyca Kłodzka 5KM - 1 -
44 Kinga Kostrzewa Szalowa 5KM - 1 Ksawi Team
45 Karol Kostrzewa Szzalowa 5KM - 1 Ksawi Team
46 Ksawery Kostrzewa Szalowa 5KM - 1 Ksawi Team
47 Konrad Kostrzewa Szalowa 5KM - 1 Ksawi Team
48 Tomasz Krzyszycha GORLICE 5KM - 1 -
49 Katarzyna Kuczek Radłów 5KM - 1 GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓW
50 Michał Kukuła GORLICE 5KM - 1 QQa DESIGN
51 Paweł Kuźniar Krosno 5KM - 1 Finisz Rymanów
52 Krzysztof Lechowicz Żabno 5KM - 1 Gang Zakręconych Mastersów
53 Grażyna Leńczuk Jasło 5KM - 1 -
54 Marek Leśniak GORLICE 5KM - 1 -
55 Grzegorz Lewiński Zagorzany 5KM - 1 -
56 Krzysztof Longosz Nawsie Kołaczyckie 5KM - 1 -
57 John Maniak-Griffiths GORLICE 5KM - 1 -
58 Ladislav Maras Presov 5KM - 1 MARAS team
59 Szymon Marosz Krosno 5KM - 1 KKB MOSiR Krosno
60 Monika Michalec Krosno 5KM - 1 MOSIR KROSNO/ BIEGAM BO LUBIĘ
61 TOMASZ MILER Uscie Gorlickie 5KM - 1 -
62 Mateusz Mosoń GORLICE 5KM - 1 -
63 Krystian Nalepka Ropica Polska 5KM - 1 -
64 Silvia Odelgová Presov, Slovacia 5KM - 1 MARAS team
65 Małgorzata Orzech-Placek Warszawa 5KM - 1 Krokodyle Kolbuszowa
66 Joanna Pająk-Cieśla Krosno 5KM - 1 -
67 Grzrgorz Papciak Jasło 5KM - 1 -
68 Angelika Papiernik Skurowa 5KM - 1 -
69 Oskar Paszyński Rzeszów 5KM - 1 Marzeń
70 Ewa Patla Krosno 5KM - 1 JSST WOJTEK MTB
71 Zbigniew Peciak GORLICE 5KM - 1 Uks Strzeszyn
72 Sławomir Piszczyk Lipinki 5KM - 1 -
73 Mateusz Pliś Rzeszów 5KM - 1 -
74 Tomasz Pociecha Kryg 5KM - 1 TLC Gorlice
75 Stanisław Podraza Lubcza 5KM - 1 WILKI JODŁOWA
76 Adam Podraza Jodłowa 5KM - 1 WILKI JODŁOWA
77 Marek Podraza GORLICE 5KM - 1 Gorlicka Grupa Biegowa
78 Marta Prajzner Krościenko Wyżne 5KM - 1 -
79 Krzysztof Prokop Kobylanka 5KM - 1 -
80 Brygida Rachel-kluczewska GORLICE 5KM - 1 -
81 Amadeusz Rejentowicz Nowy Sącz 5KM - 1 Alken team
82 tomasz roik Szczucin 5KM - 1 Basia i ja
83 Dorota Różycka Jasło 5KM - 1 Nowy Styl Group Running Team/Jasielskie pioruny
84 Michał Ryba Olchowa 5KM - 1 -
85 Dominik Sarnowski Kobylanka 5KM - 1 -
86 Michał Setlak GORLICE 5KM - 1 GUKLA Bratkowice korzeniowski.pl
87 Albert Sodel Szczecin 5KM - 1 -
88 Katarzyna Stadler WOJNICZ 5KM - 1 Gang Zakreconych Mastersów
89 Michał Stochel Przyborów 5KM - 1 GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓW
90 Paweł Suchanek Tęgoborze 5KM - 1 -
91 Rafał Sułkowski Limanowa 5KM - 1 -
92 Aleksander Syguła Warszawa 5KM - 1 kolarski.eu team
93 Mateusz Syguła Warszawa 5KM - 1 kolarski.eu team
94 Kacper Syguła Warszawa 5KM - 1 kolarski.eu team
95 Milena Szarowicz Sękowa 5KM - 1 UKS Maraton Sękowa
96 Fabian Szarowicz Sękowa 5KM - 1 UKS Maraton Sękowa
97 Aleksandra Szczurek JASIONKA 5KM - 1 KPU Krosno
98 Dariusz Szuba Przemyśl 5KM - 1 KGB Korczyna
99 Roman Śnieżek Krosno 5KM - 1 -
100 Tomasz Świerzowski Lipinki 5KM - 1 ULKS Lipinki
101 Monika Świętoń Czarna 5KM - 1 Czarne Gryfy
102 Ewa Świndryk Kraków 5KM - 1 x
103 Arkadiusz Tokarczyk GORLICE 5KM - 1 -
104 Waldemar Uliasz Jedlicze 5KM - 1 JSST WOJTEK MTB
105 Hernyk Warzecha Łącko 5KM - 1 KS AZS AWF KRAKÓW
106 Kamil Wędrychowicz GORLICE 5KM - 1 -
107 Grzegorz Wędrychowicz GORLICE 5KM - 1 spróbuję na 5tkę, może dam radę ;)
108 Piotr Wiśniewski Miechowice Wielkie 5KM - 1 BocianTeam
109 Kacper Witowski Nowy Sącz 5KM - 1 Witu triathlon team
110 Sulkowski Wojciech Limanowa 5KM - 1 Limanowa Biega
111 Adrian Wojtas Ropica Polska 5KM - 1 Gorlicka Grupa Biegowa
112 JANUSZ WOŹNIAK Skołyszyn 5KM - 1 PORMAT JEDLICZE BIEGA
113 LIDIA WOŹNIAK Skołyszyn 5KM - 1 PORMAT JEDLICZE BIEGA
114 Mariusz Woźniak Tuszyma 5KM - 1 -
115 Maria Wójcik GORLICE 5KM - 1 -
116 BARTOSZ WÓJCIKIEWICZ Radom 5KM - 1 TEAM EUROFIN/SECTION RADOM
117 RAFAŁ WÓJCIKIEWICZ PRUSZKÓW 5KM - 1 Team EUROFIN/section Warsaw
118 Mateusz Zagrodnik Kazimierza Wielka 5KM - 1 CAFFARO
119 Kamila Zając Gnojnik 5KM - 1 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
120 Ewelina Zajchowska Bajdy 5KM - 1 -
121 Łukasz Zajchowski Bajdy 5KM - 1 -
122 Krzysztof Znamirowski Tęgoborze 5KM - 1 -
123 MAŁGORZATA ŻMIGRODZKA GORLICE 5KM - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Bogusław Bargieł Krosno 10KM - - -
2 Grzegorz Bednarz Bochnia 10KM - - Triathlon Team Bochnia
3 Mikołaj Bieńko Jasło 10KM - - Jasielskie Pioruny
4 RYSZARD Bogdan Libusza 10KM M7+ - Biecka Szkoła Katów
5 WINCENTY BUKOWIEC Krosna 10KM M7+ - Partner-Alma okna i drzwi Limanowa
6 Agnieszka Bylica Lipinki 10KM - - -
7 Michal Cervenak Michalovce 10KM - - SK SOG Nitra
8 Krzysztof Cierlikowski Niepołomice 10KM - - -
9 Przemysław Dębiec Rzeszów 10KM - - Piękne i Brodacze
10 Urszula Dudzik Mszana Dolna 10KM - - MOK Mszana Dolna
11 Marek Dziedziak GORLICE 10KM - - Gorlicka Grupa Biegowa
12 Barbara Dzik GORLICE 10KM - - Gorlicka Grupa Biegowa
13 Renata Dziuban GORLICE 10KM - - -
14 Agnieszka Dziuban GORLICE 10KM - - -
15 Michal Falkowski londyn 10KM - - FitnessVIP
16 krzysztof frączek Krosno 10KM - - KPU Krosno
17 Mariusz Furmanek Skołyszyn 10KM - - -
18 Zenon Glanowski Sosnowiec 10KM M7+ - TKKF Czeladź
19 Jakub Gliński Grybów 10KM - - -
20 Renata Grabska Rzeszów 10KM K7+ - Ambasador Festiwalu Biegowego Piwniczna
21 Varga Ildikó Fancsal 10KM - - Magyat Futósport Egyesület
22 Małgorzata Jaguszewska Pisarzowa 10KM - - -
23 Bogár János Fancsal 10KM - - MAGYAR FUTÓSPORT EGYESÜLET
24 Krzysztof Kita Dąbrówka Tuchowska 10KM - - LKS Burzyn
25 Jerzy Kopta Kraków 10KM M7+ - Cwałujące Dziadki
26 Adam Koś Croydon 10KM - - Striders of Croydon AC
27 Krzysztof Kubacki Szymbark 10KM - - Nadleśnictwo Łosie
28 Tomasz Kwiek Tarnów 10KM - - -
29 Magdalena Lenartowicz Zabierzów 10KM - - Zabierzów
30 Marian Leśniak Kraków 10KM M7+ - AZS-AWF Kraków Masters
31 Dariusz Liana Krościenko Wyżne 10KM - - Karpaty Krosno
32 Zygmunt Łyżnicki Mszana Dolna 10KM M7+ - MOK Mszana Dolna
33 Jan Mentel GORLICE 10KM M7+ - Gorlice
34 Aneta Młynarczyk GORLICE 10KM - - GorlickieLwy, Gorlicka Grupa Biegowa #GorliceBike
35 Stanisław Mróz Łabowa 10KM M7+ - -
36 Henryk Mussur Krosno 10KM - - KKB MOSIR Krosno
37 Paweł Olbrycht Krosno 10KM - - ZAPARZYMY.PL KROSNO
38 MAŁGORZATA OLEKSYK Ustrzyki Dolne 10KM - - MKS HALICZ Ustrzyki Dolne
39 Daniel Panocha Tarnów 10KM - - -
40 Zuzanna Pereślucha Ustrzyki Dolne 10KM - - UdTriTeam
41 Jacek Piskadło Strzyżów 10KM - - Pogromcy Inflacji
42 Zbigniew Podsadowski GORLICE 10KM - - Ambasador Festiwalu Biegów/ GGB
43 Justyna Potaczek niedźwiedź 10KM - - MOK MSZANA DOLNA
44 Barbara Prymakowska Tarnów 10KM K7+ - niezrzeszona
45 Dominik Roś Bukowa 10KM - - -
46 Łukasz Rutana GORLICE 10KM - - -
47 Małgorzata Siembida Ulanów 10KM - - STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA
48 Daniel Skalski Żeglce 10KM - - LKS Błękitni Żeglce
49 Bartosz Smolik Krosno 10KM - - Turaszówka
50 Paweł Sobol GORLICE 10KM - - -
51 michał stec Dębica 10KM - - -
52 Anna Sulik Mielec 10KM - - -
53 Szymon Szmist Zręcin 10KM - - 35 Batalion Lekkiej Piechoty Sanok
54 Robert Szot GORLICE 10KM - - Grupetto Gorlice
55 ADAM SZYMANSKI Stalowa Wola 10KM M7+ - SKB STALOWA WOLA
56 Beata Tarczalowicz londyn 10KM - - FitnessVIP
57 EWA URBAN Stalowa Wola 10KM - - Stalowowolski Klub Biegacza
58 Grzegorz Wnuk rybnik 10KM - - SBD Energetyk Rybnik
59 Tomasz Wojciechowski Perła 10KM - - -
60 Sebastian Wojtas Dominikowice 10KM - - -
61 Zdzislaw Wojtowicz Szczawa 10KM M7+ - niezrzeszony
62 Jan Wydra Mszana Dolna 10KM - - MOK Mszana Dolna
63 Mateusz Zaranek Koszyce Wielkie 10KM - - -
64 Jerzy Ziobrowski Jasło 10KM - - -
65 Łukasz Ździebło Pilzno 10KM - - Królewskie Pilzno

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Anna Bednarska Bochnia 5KM - - Triathlon Team Bochnia
2 Sylwia Bednarz Sękowa 5KM - - Zabieganizyciem
3 Monika Coleman GORLICE 5KM - - -
4 Wojciech Czochór GORLICE 5KM - - Maraton Gorlice
5 Emil Drabik Mszana Dolna 5KM - - MOK Mszana Dolna
6 Jagna Falkowska londyn 5KM - - FitnessVIP
7 Adam Falkowski londyn 5KM - - FitnessVIP
8 Ryszard Fiega Szymbark 5KM - - Maraton Gorlice
9 Janusz Gawron Limanowa 5KM - - Brygada Beskidów
10 Przemyslaw Gruca GORLICE 5KM - - -
11 Natan Holik Biecz 5KM - - -
12 Robert Igielski Ropa 5KM - - -
13 Paweł Kaczka Rzeszów 5KM - - -
14 Marcin Kisielewicz Krosno 5KM - - Athletic Zręcin
15 Mariusz Kmak GORLICE 5KM - - gorlicka grupa biegowa
16 ANTONI KOSIBA Kryg 5KM - - SAINT-GOBAIN SQUAD
17 Janusz Kostka Szczepańcowa 5KM - - Posmakuj Run Team
18 Krzysztof Krawczyk Żeglce 5KM - - Jest Lepiej Częstochowa
19 Małgorzata Krawczyk Żeglce 5KM - - Jest lepiej Częstochowa
20 Wojciech Krokowski Jasło 5KM - - -
21 Bartłomiej Latocha Wietrzychowice 5KM - - Bocian Team
22 Krzysztof Lelito Skladziste 5KM - - Uks Fenix
23 Iwona Ligęza GORLICE 5KM - - Parcela Team
24 Bogdan Lisowicz GORLICE 5KM - - Grupetto Gorlice
25 Wiktor Madziar Zarzecze 5KM - - -
26 Dorota Mazur Łużna 5KM - - -
27 Łukasz Mikołajczyk Nowy Sącz 5KM - - -
28 Paweł Myjak Krzyżówka 5KM - - UKS FENIX
29 Lena Pereślucha Ustrzyki Dolne 5KM - - MKS Halicz
30 Małgorzata Pękala Czarna 5KM - - Czarne Gryfy
31 Krzysztof Popiela Nowy Sącz, małopolskie 5KM - - -
32 Barbara Racisz Mszanka 5KM - - -
33 Damian Rusin GORLICE 5KM - - AKS Zadyszka Gorlice
34 Przemysław Słyś Krosno 5KM - - KMTW Krosno
35 Rafał Stanek Głęboka 5KM - - -
36 Bakteria Starsza Rzeszów 5KM - - Owieczka wycieczka
37 Andrzej Starżyński Klementowice 5KM - - JMP Flowers UMCS Lublin
38 Gabriela Stec Moszczenica 5KM - - Gorlicka Grupa Biegowa
39 Rafał Szewczyk Nowy Sącz 5KM - - Visegrad Maraton Rytro
40 Robert Szmaciński Głogów 5KM - - ZABIEGANI ŻYCIEM
41 Mateusz Szmigielski Chotomów 5KM - - -
42 Krzysztof Szpak Laskowa 5KM - - -
43 Karolina Szumlańska Żabno 5KM - - Gang Zakręconych Mastersów
44 Michał Szymański Nowy Sącz 5KM - - -
45 Łukasz Ślimak GORLICE 5KM - - -
46 Wiktoria Śliwa GORLICE 5KM - - -
47 Maria Śliwa GORLICE 5KM - - -
48 Klara Wachta Ustrzyki Dolne 5KM - - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
49 Marcin Wielosik Kadcza 5KM - - Visegrad Maraton Rytro
50 Michał WOJCIECHOWSKI Tarnobrzeg 5KM - - Witar Tarnobrzeg
51 Dariusz Woźniak Nowy Sącz 5KM - - WSB-NLU, PTT o. Beskid
52 Sławomir Wroński GORLICE 5KM - - Gorlicka Grupa Biegowa
53 Patryk Zabawa GORLICE 5KM - - Gorlicka Grupa Biegowa
54 Krzysztof Zagórski GORLICE 5KM - - Maraton Gorlice
55 Tomasz Zając Kłodzko 5KM 5KM_M7+ - ultimasport.pl
56 Marek Zajchowski Moderówka 5KM - - ULKS Technik Trzcinica
57 Szymon Zieba Majdan Królewski 5KM - - KS AZS AWF KRAKÓW
58 Konrad Zieliński Jasienica Rosielna 5KM - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
5KM_K7+ 0
5KM_M7+ 1
K7+ 2
M7+ 11
Kobiety 98
Mężczyźni 302
Wszyscy 400