Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Status zawodnika Szkoła Wybierz szkołę podstawową Wybierz Liceum Wybierz Technikum Wybierz Branżową I Stopnia Nazwa szkoły poza wykazem Klasa
1 Adam Kotyła Lublin NAUCZYCIEL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisławy Filipiny Paleolog - - - -
2 Adam Gawroński Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - INNA POZA WYKAZEM - - XXX LO LUBLIN NIE DOTYCZY
3 Adam Gąska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VII
4 Adam Mackiewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - VI
5 Adam Dybowski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
6 Adam Partyka Strzyzewice UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
7 Adam Adamek Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
8 Adam Kozieł Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
9 Adrian Boczek Świdnik UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
10 Adrian Kobielarz Lublin RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
11 Adrian Piłat Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - VII
12 Adrian Sochalski Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
13 Adrian Koper Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
14 Adrian Kusy Dąbrownica UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Technikum informatyczne w Państwowej Szkole Budownictwa i Geodezji NIE DOTYCZY
15 Adrian Nogal Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XXIV Liceum Ogólnokształcące - - - -
16 Adrian Gromadzki Smólsko Duże UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
17 Agata Sawicka Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
18 Agnieszka Jankowska Lublin RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - -
19 Agnieszka Jankowska Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
20 Agnieszka Redner Lublin NAUCZYCIEL TECHNIKUM INNA POZA WYKAZEM INNA POZA WYKAZEM Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie INNA POZA WYKAZEM - NIE DOTYCZY
21 Agnieszka Przech-Fus Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
22 Alan Stec Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - V
23 Alan Wójcik Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
24 Alan Kołodziejczyk Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - NIE DOTYCZY
25 Aleksander Czajkowski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - VI
26 Aleksander Stachura Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
27 Aleksander Olszewski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
28 Aleksandra Paś Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
29 Aleksandra Rybak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - V
30 Aleksandra Wyrwas Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - VII
31 Aleksandra Kuczkowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej - - - - VIII
32 Aleksandra Tomaszewska Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
33 Alex Danilewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
34 Alicja Nóżka Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
35 Alicja Fijałek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - IV
36 Alicja Wilczyńska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
37 Amanda Śmietanka Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - IV
38 Anaztazja Pieńkosz Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
39 Andrzej Grabowski Bonów UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
40 Andrzej Milczek Michów UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
41 ANDRZEJ CHAŁUPCZAK Niemce RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa w Niemcach -
42 Angelika Ostrowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - VI
43 Ania Matuszkiewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
44 Anna Gromaszek Niemce RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - SP Niemce -
45 Anna Dybowska Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
46 Anna Błaszczak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie - - - - VII
47 Anna Byra Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka - - - - -
48 Anna Tryka Frampol UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
49 Anna Chałupczak Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkola Podstawowa im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach IV
50 Anna Chmielnik Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
51 Antoni Bajek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja - - - - VII
52 Antoni Łukanty Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - VI
53 Antonina Paluch Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - V
54 Ariana Horba Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - IV
55 Arkadiusz Mazurek Luchów Górny UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
56 Arkadiusz Kwiecień Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
57 Artur Wieczerniak Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie - - - - -
58 Artur Kryvosheia Biłgoraj UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
59 Artur Kurowski Lublin RODZIC TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - -
60 Barbara Buraczyńska Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie - - - - -
61 Bartek Banaszek Lubin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
62 Bartek Kawala Kalinówka UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
63 Bartłomiej Majewski Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
64 Bartłomiej Cielica Wilkołaz Górny UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
65 Bartłomiej Kolano Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - VI
66 Bartłomiej Kusak Charlęż Kolonia RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie - - - - -
67 Bartłomiej Adamek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - VII
68 Bartłomiej Pyda Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
69 BARTŁOMIEJ MISZTAL Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
70 Bartłomiej Mazur Kalinówka UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
71 Bartosz Franczak Lubliniec UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
72 Bartosz Krupa Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VI
73 Bartosz Muzyka Bogucin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
74 Bartosz Dyszewski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
75 Bartosz Żyszkiewicz Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
76 Bartosz Pietrak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
77 Bartosz Szczepaniak Świdnik UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
78 Bartosz Eminowicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
79 Beata Kołodziejczyk Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
80 Beata Buraczyńska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie - - - - VI
81 Beata Nowosad Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - -
82 Blanka Wrótna Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
83 Błażej Podstawka Jakubowice Konińskie UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
84 Brajan Kasperski Giełczew UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
85 Dagmara Socha Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
86 Damian Malec Świdry UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
87 Damian Zając Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
88 Daniel Osiński Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
89 Dawid Janiga Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
90 Dawid Piekarz Nowy Orzechów UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
91 Dawid Duda Lublin NAUCZYCIEL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - -
92 Dawid Opoka Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie - - - - -
93 DAWID MICHAŁKIEWICZ Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
94 Dawid Mróz Przybysławice UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
95 Dawid Boguta Łęczna UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
96 Dawid Szafranek Piotrków Drugi UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
97 Dawid Rej Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
98 Dominik Fus Tarnogród UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - - NIE DOTYCZY
99 Dominik Krauze Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
100 DOMINIK SZEWCZAK Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
101 Dominik Rybicki Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
102 Dominik Samonek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. Sebastiana Fabiana Klonowica w Lublinie VIII
103 Dominik Jóźwik Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
104 Dominika Sędlak Korytków Duży UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
105 Edyta Krauze Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
106 Edyta Smyk Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie - - - - -
107 Elżbieta Szewczyk Lublin RODZIC TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - -
108 Emil Zyśko Jabłonna UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
109 Emilia Szot Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
110 Ewa Grodek Lubin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
111 Ewa Łuczkiewicz Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
112 Fabian Łukasik Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
113 FELIKS KŁOS Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
114 Filip Fatyga Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - IV
115 Filip Gromaszek Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Sp Niemce IV
116 Filip Kozieł Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
117 Filip Górecki Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie - - - - VIII
118 Filip Jędruch Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
119 Filip Kowalczyk Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
120 Filip Wysmulski Lublin UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - INNA POZA WYKAZEM LUBELSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO NIE DOTYCZY
121 Fryderyk Jankowski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Karola Lipińskiego w Lublinie V
122 Gabriela Boguń Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
123 Gabriela Wolak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
124 Gabriela Hejduk Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - INNA POZA WYKAZEM - - XXIX LO NIE DOTYCZY
125 Gabrysia Ligęza Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - V
126 Grzegorz Kołacz Dąbrownica UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - INNA POZA WYKAZEM Branżowa Szkoła I Stopnia ZDZ NIE DOTYCZY
127 Grzegorz Chałupczak Lublin RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa im Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach -
128 Grzegorz Cybulski Lublin RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie - - - -
129 Grzegorz Ścioch Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
130 Grzegorz Szafrański Świdnik Mały UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
131 Grzegorz Lis Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
132 Grzegorz Gałczyński Lublin RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - INNA POZA WYKAZEM - - Akademickie Liceum Ogólnokształcące WSEI -
133 Grzegorz Zdun Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - -
134 gutek lipski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
135 Hanna Dajas Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
136 Hanna Asyngier Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
137 Hanna Mytyk Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach VII
138 Hubert Małek Biłgoraj UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
139 Hubert Szczygieł Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - INNA POZA WYKAZEM - - Lider NIE DOTYCZY
140 Iga Gromaszek Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - V
141 Ignacy Japola Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów - - - - VIII
142 Ignacy Lis Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
143 Igor Szurobura Turka UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - NIE DOTYCZY
144 Igor Hiżewski Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
145 Igor Szyszka Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
146 Ireneusz Pszczoła Lublin RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - . -
147 Iska Kwiatkowska Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
148 Iwona Piotrowicz Lublin (Gmina: Lublin) NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
149 IWONA WILKOŁASKA Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VI
150 Iwona Szot Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
151 Iwona Sidor Chełm RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
152 Izabela Ciozda Lublin RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VIII Liceum Ogólnokształczące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie - - - -
153 Izabela SZEWCZAK Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
154 Jacek Mazur Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
155 Jacek Grodek Lubin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
156 JACEK GĄSIOR Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
157 Jagoda Roczon Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
158 Jagoda Dębicka Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
159 Jagoda Szcząchor Różaniec UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
160 Jakub Kulpa Bychawa UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
161 Jakub Sokołowski Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
162 JAKUB PRZYBYLSKI Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
163 Jakub Mieszkowski Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
164 Jakub Kornacki Miłocin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
165 Jakub Puchacz Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
166 Jakub Kowalczyk Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
167 Jakub Troć Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
168 Jakub Gościński Warszawa UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
169 Jakub Buczyński Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
170 Jakub Dzikowski Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
171 Jakub Brodziak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - IV
172 Jakub Pawlak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - V
173 Jakub Kurek Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Samochodowe im. St. Syroczyńskiego w Lublinie - - NIE DOTYCZY
174 Jakub Piwko Wrocław UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - aa IV
175 Jan PISKORSKI Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach VII
176 Jan Furgał Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
177 Jan Glegoła Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - IV
178 Jarosław Chojnacki Lublin UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - INNA POZA WYKAZEM LUBELSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO NIE DOTYCZY
179 Jeremi Japola Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów - - - - V
180 JERZY HILLER Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie - - - - -
181 Jerzy Jarosiński Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie - - - - -
182 Jolanta Kaca Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
183 Jowita Szeniak Tarnogród UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
184 Józef BAJEK Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja - - - - -
185 Julia Eciak Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
186 Julia Pacek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - VIII
187 Julia Sieczkowska Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
188 JULIA Gałczyńska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie - - - - VIII
189 Julia Białek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - IV
190 Julia Kozieł Nasutów UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XXIV Liceum Ogólnokształcące - - - NIE DOTYCZY
191 Julian Księski Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
192 JUSTYNA Gałczyńska Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie - - - - -
193 Kacper Sobot Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - VII
194 Kacper Nowakowski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - IV
195 Kacper Kosior Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
196 Kacper Góźdź Zakrzówek UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
197 Kacper Wójcik Chmiel drugi UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
198 Kacper Skomra Lubin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
199 Kacper Boryga Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VI
200 Kacper Abramowicz Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
201 Kacper Olszewski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - IV
202 Kacper Mach Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - IV
203 Kacper Wręga Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - VII
204 KACPER ZALEWSKI Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
205 Kacper Marcinkowski Rudnik Szlachecki UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
206 Kacper Woźniak Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
207 Kacper Baran Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VII
208 Kacper Rado Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
209 Kacper Młynarczykowski Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
210 Kacper Widz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
211 Kalina Kowalczyk Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
212 Kamil Tylec Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
213 Kamil Kamiński Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - NIE DOTYCZY
214 Kamil Frąk Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
215 Kamil Janik Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
216 Kamila Żelazna Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
217 Kamila Kancik Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
218 Karol Bis Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie - - - - V
219 Karol Górecki Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
220 Karol Krawczyk Moszenki UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
221 Karol Siudem Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
222 Karol Łątkowski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - V
223 Karol Stawecki Lublin RODZIC TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie -
224 Karol Chruścik Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
225 Karol Gierada Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
226 Karol Kluziak Turka UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
227 Karolina Karpinska Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - -
228 Karolina Rodak Niemce RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie - - - -
229 Karolina Zarzeczna Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
230 Karolina Rodak Niemce UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
231 Kasia Grodek Lubin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - VII
232 KATARZYNA JURKOWSKA Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
233 Katarzyna Gąska Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
234 Katarzyna Kamińska Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
235 Katarzyna Knapek Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
236 Katarzyna RAFAŁ Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
237 Kinga Gawrońska Bychawa NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
238 Kinga Adamkiewicz Lublin (Gmina: Lublin) NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie - - - - -
239 Kinga Kukuryka Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
240 Kinga Żelazna Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - VIII
241 Kinga Dobek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
242 Klaudia Dyś Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - VIII
243 Klaudia Kazanowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
244 Konrad Garbacz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
245 Konrad Zwierz Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
246 KONRAD SERENDA Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
247 Konrad Kamiński Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - NIE DOTYCZY
248 Konrad Radkowski Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
249 Konrad Grzesiuk Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
250 Krystian Saba Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
251 Krystian Gęca Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
252 Krystian Kmieć Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
253 Krystian Kamiński Lublin UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - INNA POZA WYKAZEM Zespół szkół rzemiosła I przedsiębiorczości lublin NIE DOTYCZY
254 Krzystof Pawlak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
255 Krzysztof Gałat Skorczyce RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie - - - -
256 Krzysztof Mac Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
257 Krzysztof Jaszczewski Lublin,Turka RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie - - - - -
258 Krzysztof Drobik Lublin NAUCZYCIEL TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - -
259 Krzysztof Barszcz Niemce NAUCZYCIEL PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Sp Niemce -
260 Krzysztof Nadulski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
261 Krzysztof Górniak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - VIII
262 Krzysztof Gałat Skorczyce RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie - - - -
263 Krzysztof Mackiewicz Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
264 Krzysztof Kosik Lubliniec UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
265 Krzysztof SZEWCZAK Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
266 Ksawery Saneluta Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - IV
267 Kuba Boryga Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
268 Laura Brzyska Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - IV
269 Lena Zając Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
270 Lena Solak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - IV
271 Lena Kumoś Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa w Niemcach IV
272 Lena Wilczek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - VI
273 Lena Pasierbiak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
274 LESZEK JURKOWSKI Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
275 Lilia Lipert Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - INNA POZA WYKAZEM - - 1 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie NIE DOTYCZY
276 Łucja Pawłuszkiewicz Tarnogród UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
277 Łukasz Kurowski Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
278 ŁUKASZ KAMIŃSKI Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiegow Lublinie - - - - -
279 Łukasz Fajgielski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VII
280 Łukasz Szurobura Turka RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
281 Łukasz Ryś Kalinówka UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
282 Łukasz Brzozowski Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - SP Niemce V
283 Łukasz Pochwatka Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
284 Maciej Górski Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
285 Maciej Stasak Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
286 MACIEJ JURKOWSKI Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
287 Maciej Rębacz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
288 Maciej Słyszko Świdnik UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
289 Maciej Pietrow Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja - - - - VII
290 Maciej Cichorz Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
291 Magda Grot Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
292 Magdalena Chabros Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie - - - - -
293 Magdalena Stachura Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
294 Magdalena Szurobura Turka RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie - - - -
295 Magdalena Paluch Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
296 Magdalena Żyszkiewicz Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
297 Maja Śnieżyńska Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
298 Maja Mordel Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
299 Maja Nowakowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
300 Maja Matejuk Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
301 Maja Jarocka Lublin` UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
302 Maja Grygiel Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach IV
303 Maksymilian Nowak Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
304 Maksymilian Głowacki Lublin,Turka UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
305 Malwina Kusak Charlęż Kolonia UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie - - - - NIE DOTYCZY
306 Małgorzata Gawęda Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
307 Małgorzata Kowalska Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
308 Małgorzata Szcześniak Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
309 Marcel Paluch Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
310 Marcel Rejak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - VI
311 Marcelina Łusiak Lubin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
312 Marcin Florek Lublin RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - - -
313 Marcin Stec Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
314 Marcin Żyszkiewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
315 Marcin Jonik Lublin NAUCZYCIEL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - - -
316 Marcin Wojcieszyn Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
317 Marcin Wójcik Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
318 MAREK GOMELA Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
319 Marek Buraczyński Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie - - - - -
320 Marek Łukiewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - IV
321 Marek Gromaszek Niemce NAUCZYCIEL PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - SP Niemce -
322 Marek Jabłoński Niemce RODZIC TECHNIKUM - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - - -
323 Marek Filipek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - VII
324 Marek Mirosław Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
325 Mariusz Jakubiak Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
326 Mariusz Filipek Niedrzwica Duża RODZIC TECHNIKUM - - - - - -
327 Marta Solak Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
328 Marta Pietrow Lublin NAUCZYCIEL TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - -
329 Marta Karykowska Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
330 Marta Gawrońska Lublin` UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
331 Martyna Chmielewska Piaski UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
332 Martyna Wojcieszyn Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
333 Martyna Radkowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - V
334 Mateusz Niećko Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
335 Mateusz Byra Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka - - - - VIII
336 Mateusz Sobczuk Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
337 Mateusz Dziak Jacków UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
338 MATEUSZ TOKARSKI Lubin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
339 Mateusz Szymański Ryki UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
340 MATEUSZ Kwiecien Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
341 Mateusz Chabros Garbów UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
342 MATEUSZ Dębowczyk Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - VIII
343 Mateusz GOŁOFIT Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
344 Mateusz Przybylski Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
345 Mateusz Siłuch Parczew UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
346 Mateusz Mach Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
347 Mateusz Kulig Sobieska Wola Druga UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - VI
348 Mateusz Wojcieszyn Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - V
349 Mateusz Bojczewski Świdnik UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
350 Mateusz Kowalik Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
351 Mateusz Lutomski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
352 Mateusz Kozieł Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
353 Mateusz Flis Świdnik UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
354 Mateusz Skiba Tarnawa Duża UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
355 Mateusz Karaś Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku w Lublinie - - NIE DOTYCZY
356 Michał Solowski Prawiedniki UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
357 Michał Chamera Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
358 MICHAŁ TROJANOWSKI Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
359 Michał Kłoda Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
360 Michał Konopka Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - VI
361 Michał Pasieczny Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
362 Michał Gawroński Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
363 Michał Maruszewski Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
364 Michał Naftyński Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
365 Michał Leszczyński Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
366 Michał Żyszkiewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
367 Mikolaj Nalepa Warszawa UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - SSP im Bułhaka w Warszawie IV
368 Mikołaj Wasil Lubartów RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
369 Mikołaj Łuczkiewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
370 Mikołaj Pietrusiewicz Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
371 Mikołaj Cieślak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
372 Mikołaj Meksuła Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - VIII
373 Mikołaj Kruk Wola Niemiecka UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach IV
374 Miłosz Łopuszyński Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
375 Mirosław Mach Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
376 Mirosław Laskowski Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
377 Monika Wilczek Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
378 Monika Hejduk Lublin (Gmina: Lublin) RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - INNA POZA WYKAZEM - - XXIX LO -
379 Monika Ostrowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
380 Monika Radkowska-Kluziak Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
381 Monika Łukiewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
382 Nadia Paluch Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Im. Marty z Budnych Łosiowej VII
383 Nadia Addamowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
384 Nadia Zwierz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
385 Nadia Solak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
386 Natalia Wołodko Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
387 Natalia Janik Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - IV
388 Natalia Cieplicka Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - VII
389 Natalia Kowalska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
390 Natalia Fiedurek Zagrody UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - INNA POZA WYKAZEM Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
391 Natalia Krwawicz Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
392 Natalia Niećko Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
393 Natalia Bielecka vel Bielińska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
394 Natalia Szczepańska Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
395 Natalia Jarosz Batorz Drugi UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
396 Natalia Wielgus Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
397 Natalia Flis Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VI
398 Nikodem Uliasz Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
399 Nikola Białek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - V
400 Nikola Janocińska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
401 Nina Puchniarska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja - - - - NIE DOTYCZY
402 Olga Gawron Markuszów UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
403 Oliwia Dziubińska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - IV
404 OLIWIA ŁOZOWSKA Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
405 Oliwia Oczkowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
406 Oliwia Wilczek Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - VIII
407 Oliwia Szurobura Turka UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
408 Oliwia Frąkała Lubartów UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
409 Oliwia Paradowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
410 Oliwier Kędziora Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
411 Oliwier Idzikowski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VII
412 Oska Mazik Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - BRANZOWA SZKOŁA ELEKTRYCZNA I STOPNIA - NIE DOTYCZY
413 Oskar Kolasa Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
414 oskar huczewski Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
415 Oskar Kozdra Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - VII
416 Oskar Gomela Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
417 Oskar Szewczyk Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
418 Pascal Mierzejewski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
419 Patrycja Wróblewska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - VII
420 Patrycja Łukanty Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
421 Patrycja Krasowska Luchów Górny UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
422 Patrycja Szczerbińska Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
423 PATRYCJA SIWIŃSKA Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
424 Patrycja Latek Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach V
425 Patryk Bęczkowski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
426 Patryk Grosiak Łęczna UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - INNA POZA WYKAZEM LUBELSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO NIE DOTYCZY
427 PATRYK CZAPLA Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
428 Patryk Flis Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - IV
429 Patryk Jasiński Lublin NAUCZYCIEL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - -
430 Patryk Nowicki Kraśnik NAUCZYCIEL TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - -
431 Paulina Mazurek Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
432 Paulina Ligęza Ostrówek UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - BRANZOWA SZKOŁA USŁUGOWA I STOPNIA NR 1 - NIE DOTYCZY
433 Paulina Wilkosz Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
434 Paulina Wójcik Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
435 Paulina Ligęza Ostrówek NAUCZYCIEL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie - - - -
436 Paweł Wawrzeniec Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
437 Paweł Nowakowski Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
438 Paweł Misiągiewicz Tarnogród NAUCZYCIEL TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju -
439 Paweł Wypych Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
440 Paweł Stachura Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
441 Paweł Ubiński Lublin UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - INNA POZA WYKAZEM LUBELSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO NIE DOTYCZY
442 Paweł Drewniak Świdnik RODZIC BRANŻOWA I STOPNIA - - - INNA POZA WYKAZEM Inna poza wykazem -
443 Paweł Drewniak Świdnik RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - INNA POZA WYKAZEM -
444 Paweł Sawczuk Lubin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
445 Paweł Sim Bogucin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
446 Paweł Szafran Wrzelowiec UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
447 Piotr Borsuk Sobianowice UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
448 Piotr Pyzik Żółkiewka UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
449 Piotr Kluziak Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
450 Piotr Mańka Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
451 Piotr Zawół Pawlin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
452 PIOTR CHAŁUPCZAK Niemce UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - VII
453 Piotr Krzeszowski Strzyżewice UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
454 Piotr Adamczyk Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
455 Piotr Paluch Lublin RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie -
456 Piotr Konopka Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
457 Piotr Jaszczewski Lublin,Turka UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie - - - - VII
458 Piotr Osiński Lublin NAUCZYCIEL TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - -
459 Piotr Rafalski Prawiedniki UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
460 Piotr Kowalski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
461 Piotr Dobrowolski Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie - - - - -
462 Piotr Bolibok Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
463 Piotr Grzęda Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
464 PIOTREK ODZIMEK Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - VIII
465 Pola Trela Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - IV
466 Przemysław Żuraw Niemce NAUCZYCIEL PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Szkoła Podstawowa im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach ul. Szkolna 23 21-025 Niemce -
467 RADEK TUSZKIEWICZ Lublin RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - - -
468 RADOSŁAW LICHOWSKI Lublin` UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
469 Rafał Kowalczyk Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - - -
470 Rafał Baran Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
471 Rafał Borowski Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
472 Rafał Lipert Lublin RODZIC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - INNA POZA WYKAZEM - - 1 Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki we Włodawie -
473 Remigiusz Kalinowski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - IV
474 Robert Siwiński Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
475 Robert Czarnata Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego w Lublinie - - - - -
476 Robert Mordel Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
477 Rosiak Jakub Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
478 Róża Jankowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Karola Lipińskiego w Lublinie V
479 Sandra Brzyska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - VII
480 Sebastian Brzozowski Drozdówka UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
481 Sebastian Chmurzyński Boduszyn UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
482 SEBASTIAN MICHALCZAK Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
483 Sebastian Byra Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka - - - - -
484 Sebastian Szczepański Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
485 Sebastian Woźniak Jawidz UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
486 SEBASTIAN CIENKUSZ Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
487 Seweryn Zdyb Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - VII
488 Seweryn Frąk Lublin UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - INNA POZA WYKAZEM LUBELSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO NIE DOTYCZY
489 Stanisław Tkacz Lublin RODZIC TECHNIKUM - - Technikum Budowlane w Lublinie - - -
490 Sylwia Golec-Ścioch Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
491 Sylwia LIGĘZA Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
492 Szymon Jakubiak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
493 Szymon Tarnowski Tarnogród UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
494 Szymon Niedolistek Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
495 Szymon Królik Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
496 Szymon Mykitka Lublin UCZEŃ BRANŻOWA I STOPNIA - - - BRANZOWA SZKOŁA ELEKTRYCZNA I STOPNIA - NIE DOTYCZY
497 Szymon Miłkowski Lublin NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
498 Szymon Kwiatek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
499 Szymon Turski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VII
500 SZYMON Gałczyński Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - INNA POZA WYKAZEM - - Akademickie Liceum Ogólnokształcące WSEI NIE DOTYCZY
501 Szymon Czekała Urszulinie UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
502 Szymon Tarnowski Tarnogród UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - - NIE DOTYCZY
503 Szymon Radkowski Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
504 Szymon Haczkur Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
505 Szymon Wasiłek Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
506 Szymon Sobstyl Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
507 Szymon Szewczuk Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VI
508 Tomasz Krauze Lublin (Gmina: Lublin) RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
509 Tomasz Zając Bardo UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia w Lublinie - - - - V
510 Tomasz Pruszkowski Lublin UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
511 Tomasz Dybowski Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
512 Tomasz Kołodziejczyk Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
513 Tomasz Wronowski Siostrzytów UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - IV
514 Tomasz Olszewski Lublin RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
515 Tycjan Jankowski Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - - V
516 Tymon Kołodziejczyk Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - NIE DOTYCZY
517 Tymoteusz Górecki Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie - - - - VII
518 Tymur Vasylenko Biłgoraj UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
519 Waldemar Kaliszczak Zamość RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie - - - - -
520 Weronika Dębińska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VII
521 Weronika Kalinowska Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - VIII
522 Weronika Kosior Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie - - - - NIE DOTYCZY
523 Weronika Zawół Pawlin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
524 WERONIKA SZEWCZAK Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VI
525 Wiktor Kluziak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - IV
526 Wiktor Lewandowski Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
527 Wiktor Zawół Pawlin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
528 Wiktor Fus Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
529 Wiktor Sągała Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
530 Wiktor Piekniak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
531 Wiktor Kaliszczak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie - - - - VII
532 Wiktor Kozaczuk Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - IV
533 Wiktor Sidor Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
534 Wiktoria Miłoszewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980 - - - - VII
535 Wiktoria Kiełboń Luchów Dolny UCZEŃ TECHNIKUM - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju NIE DOTYCZY
536 Wiktoria Zalewa Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
537 Wiktoria Onuszkiewicz Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - VIII
538 Wiktoria Czarnata Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego w Lublinie - - - - VII
539 Wiktoria Wójcik Lublin (Gmina: Lublin) UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
540 Wojciech Deleżuch Niemce i RODZIC BRANŻOWA I STOPNIA - - - BRANŻOWA SZKOŁA BUDOWNICTWA I STOPNIA NR 1 - -
541 Wojciech Pokora Wilkołaz Pierwszy UCZEŃ TECHNIKUM - - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - - NIE DOTYCZY
542 Wojtek Pochwatka Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - IV
543 Zuzanna Kowalik Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VIII
544 Zuzanna Pietrzyk Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VII
545 Zuzanna Kaca Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - VI
546 ZUZANNA Florek Lublin UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - - NIE DOTYCZY
547 Zuzanna Korab Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - VIII
548 Zuzanna Miącz-Dudak Lublin UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka - - - - VI


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 185
Mężczyźni 363
Wszyscy 548