Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna Kategoria Startowa
1 Michal CADA Police nad Metují - Redpoint Eleven team Kategoria rodziny7,5km
2 LILIANA KOZDRAŚ Głogów - SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
3 Tomas CADA Police nad Metují - redpoint eleven team Kategoria K5-M5 50lat+ 2 x 8 km START 11:00
4 Kinga Głód Lubawka - - Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
5 MARCEL GADOMSKI - POKÓJ Kowary - K.S. Optyk - Okular Jelenia Góra Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
6 MIKOŁAJ Bereźnicki Jelenia Góra - KS Optyk -Okular Jelenia Góra Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
7 Klaudia Zaklikiewicz Kamienna Góra K2 - Kategoria K2-K3-K4 19-49 lat 2 x 8 km START 11:00
8 Gabriela Niciejewska Lubawka K2 CYKLO GRUPA Kategoria K2-K3-K4 19-49 lat 2 x 8 km START 11:00
9 Magdalena Kiecka Jarkowice K2 Dräxlmaier MTB Team Kategoria K2-K3-K4 19-49 lat 2 x 8 km START 11:00
10 Marta Garnek Dzierżoniów K3 UKS Dream-Bike Bielawa Kategoria K2-K3-K4 19-49 lat 2 x 8 km START 11:00
11 Magdalena Pierzchała Boguszów-Gorce K4 - Kategoria K2-K3-K4 19-49 lat 2 x 8 km START 11:00
12 Monika Szcześniak Kowary K5 Szaleni Rowerzyści Kowary Kategoria K5-M5 50lat+ 2 x 8 km START 11:00
13 Patrycja Wyszyńska Czarny Bór KM - Kategoria KM-MM 13-14 lat 7,5 km START 10:45
14 Amelia Molska głuszyca KM KKW Nexelo Wałbrzych Kategoria KM-MM 13-14 lat 7,5 km START 10:45
15 Aniela Wieczorek Boguszow Gorce KS Kkw nexelo walbrzych Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
16 Natalia Ziółkowska Wałbrzych KS KKW Nexelo Wałbrzych Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
17 Justyna Cepielik Lubawka KS - Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
18 Marcel Duplaga Jelenia Góra M0 K.S Optyk okular Jelenia Góra Kategoria K0-M0 15-16 lat 2 x 8 km START 11:00
19 Kajetan Gułaj Jelenia Góra M0 K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra Kategoria K0-M0 15-16 lat 2 x 8 km START 11:00
20 Augustas Kasprzyk Lubawka M0 Cyklo Grupa Kategoria K0-M0 15-16 lat 2 x 8 km START 11:00
21 Jakub Sejda głuszyca M0 Głuszyca Kategoria K0-M0 15-16 lat 2 x 8 km START 11:00
22 Jakub Eliasz Kowary M0 Szaleni Rowerzyści Kowary Kategoria K0-M0 15-16 lat 2 x 8 km START 11:00
23 Szymon Bakalarz Pieszyce M0 UKS Dream-Bike Bielawa Kategoria K0-M0 15-16 lat 2 x 8 km START 11:00
24 Przemysław Pantol Czarny Bór M1 - Kategoria K1-M1 17-18 lat 2 x 8 km START 11:00
25 Rafał Słonina Sokołowsko M2 SŁONIK BIKE Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
26 Arkadiusz Niedźwiedzki Kamienna Góra M2 - Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
27 Petr Kleiner Teplice nad Matuji M2 Redpoint Eleven Kategoria K2-K3-K4 19-49 lat 2 x 8 km START 11:00
28 Tomasz Mach Wałbrzych M3 Sportfuel.pl Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
29 Andrzej Cwenar Stara Białka M3 CYKLO GRUPA Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
30 ŁUKASZ MENDERA Bardo M3 UKS KUSY BARDO Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
31 Marek Sucheta Kamienna Góra M3 Marek Kategoria K2-K3-K4 19-49 lat 2 x 8 km START 11:00
32 Jarosław Malanowicz Legnica M3 - Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
33 Piotr Krusz Mieroszów M3 KKW NEXELO WAŁBRZYCH Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
34 Łukasz Kubacki Jelenia Góra M3 Alchimowicz Bike Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
35 Krzysztof Kiecka Jelenia Góra M3 Dräxlmaier MTB Team Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
36 Łukasz Szlendak Kowary M3 Dräxlmaier MTB Team Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
37 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój M3 Kudowianka Wemeco Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
38 Jacek Sury Bielawa M3 Bielawa Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
39 Dorian Siomiak Boguszów-Gorce M3 POPOLUPO Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
40 Damian Zalejski Dzierżoniów M3 UKS Dream-Bike Bielawa Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
41 Robert Węgrzyn Chełmsko Śląskie M3 - Kategoria K2-K3-K4 19-49 lat 2 x 8 km START 11:00
42 Michał Plucha Kowary M4 Szaleni Rowerzyści Kowary Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
43 Radosław Lisowski Pszenno M4 Burza Wilków Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
44 Robert . Selewski Kowary M4 Szaleni Rowerzyści Kowary Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
45 Alfred Przemieniecki Lubawka M4 CYKLO GRUPA Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
46 ARKADIUSZ CZAJA Ściegny-City M4 Opacjusz team Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
47 Jarosław Ługowski Kowary M4 Szaleni Rowerzyści Kowary Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
48 Sylwester Rogalski Jedlina Zdrój M4 Q100 Team Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
49 Marcin Szczerbanowski Walbrzych M4 M.A.G Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
50 Marcin Ozór Kamienna Góra M4 Quest Team Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
51 PIOTR NASYPANY Lubawka M4 MTB Lubawka Black&White Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
52 Rafał Ignaczak Jelenia Góra M4 K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
53 Mariusz Wereszczynski Mieroszów M4 KKW Nexelo Wałbrzych Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
54 Rafał Rozdolski Ściegny M4 Ścięgny Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
55 MARCIN Urbaniak Borówno M4 DZIKI WORKOUT CZARNY BÓR Kategoria M2-M3-M4 19-49 lat 3 x 8 km START 11:00
56 Dariusz Gutowski Jelenia Góra M5 - Kategoria K5-M5 50lat+ 2 x 8 km START 11:00
57 Mariusz Piotrowski Wałbrzych M5 FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES Kategoria K5-M5 50lat+ 2 x 8 km START 11:00
58 Mieczysław Nosal Chelmsko Śląskie M5 - Kategoria K5-M5 50lat+ 2 x 8 km START 11:00
59 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra M5 POPOLUPO Kategoria K5-M5 50lat+ 2 x 8 km START 11:00
60 Darek Opacki Scięgny City M5 opacjusz team Kategoria K5-M5 50lat+ 2 x 8 km START 11:00
61 Jerzy Kurzaj Wojcieszów M5 Wojcieszów Kategoria K5-M5 50lat+ 2 x 8 km START 11:00
62 Kosma Bereźnicki Jelenia Góra MM K.S. Optyk -Okular Jelenia Góra Kategoria KM-MM 13-14 lat 7,5 km START 10:45
63 Błażej Nikoniuk Olszany MM - Kategoria KM-MM 13-14 lat 7,5 km START 10:45
64 Kajetan URBANIAK Borówno MM Dziki Workout Czarny Bór Kategoria KM-MM 13-14 lat 7,5 km START 10:45
65 Adam Pierzchała Boguszow Gorce MM - Kategoria KM-MM 13-14 lat 7,5 km START 10:45
66 Wiktor Nowak Jarkowice MM - Kategoria KM-MM 13-14 lat 7,5 km START 10:45
67 Mikołaj PIOTROWSKI Wałbrzych MM KKW Nexelo Wałbrzych Kategoria KM-MM 13-14 lat 7,5 km START 10:45
68 Piotr Pantol Czarny Bór MS - Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
69 MIKOŁAJ GUŁAJ Jelenia Góra MS K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
70 Dawid Krusz Mieroszów MS KKW Nexelo Wałbrzych Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
71 Agnieszka Wieczorek Boguszow Gorce MS Kkw nexelo walbrzych Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45
72 Adrian Sakalski Błażejów MS LKKS Górnik Wałbrzych Kategoria KS-MS 11-12 lat 7,5 km START 10:45


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K0 0
K1 0
K2 3
K3 1
K4 1
K5 1
KM 2
KS 3
M0 6
M1 1
M2 3
M3 14
M4 14
M5 6
MM 6
MS 5
Kobiety 14
Mężczyźni 58
Wszyscy 72