Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Stare Bogaczowice Mieszkaniec Gminy Czarny Bór
1 ROBERT DOBROWOLSKI Jelenia Góra Górska dycha 1 sportowi emeryci Jelenia Góra NIE NIE
2 Filip Adamczyk Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
3 ARTUR ADAMIN Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 Brak NIE NIE
4 Marcin Arciszewski Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe NIE NIE
5 Ferdynand Ardelli Bielawa Górska dycha 1 Invest-Park TEAM NIE NIE
6 Przemysław Baran Czarny Bór Górska dycha 1 My Lachy Ariowie NIE TAK
7 Stanisława Barczak Witków Półmaraton z flagą 1 Sekcja biegowa Stare Bogaczowice NIE TAK
8 Adam Bartosiewicz Gryfino Półmaraton z flagą 1 EOL Extreme Taxes NIE NIE
9 Magdalena Bednarczyk Strzegom Półmaraton z flagą 1 Strzegomska Dwunastka NIE NIE
10 Paweł Bębas Wrocław Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
11 Paweł Białek Świebodzice Półmaraton z flagą 1 GVT NIE NIE
12 Dorota Bober Jawor Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
13 Justyna Borkowska Sedzislaw Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
14 Grzegorz Bożek Chocianów Półmaraton z flagą 1 KB Zdyszaaani Chocianów NIE NIE
15 Pavel Brýdl Trutnov (Ceska Republika) Półmaraton z flagą 1 Salomon Suunto Team NIE NIE
16 Joanna Brzeżańska Celów Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
17 Łukasz Butkiewicz wisznia mała Półmaraton z flagą 1 Irracjonalnie Maszerujący NIE NIE
18 grzegorz cebula Iwiny Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
19 Wojtek Cepielik Pustelnik Górska dycha 1 runner NIE NIE
20 Mariusz Chwiłka Walbrzych Górska dycha 1 Klub Biegaczy Jysk NIE NIE
21 Grzegorz Ciągło Boguszów Gorce Górska dycha 1 - NIE NIE
22 Michał Ciecieląg Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
23 Ewelina Ciepłucha Pisarzowice Półmaraton z flagą 1 Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna NIE NIE
24 Grzegorz Cirko Szklarska Poręba Półmaraton z flagą 1 Jelenia Plast Sport Team NIE NIE
25 Joanna Cirko Szklarska Poręba Półmaraton z flagą 1 Jelenia Plast Sport Team NIE NIE
26 Anetta Czajka Struga Górska dycha 1 Kat Cross TAK NIE
27 Dariusz Czajka Struga Górska dycha 1 Kat Cross TAK NIE
28 stanisław czajkowski Jelcz-Laskowice Górska dycha 1 - NIE NIE
29 MAREK CZUCHWICKI Wrocław Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
30 Alicja Ćmikiewicz Wałbrzych Górska dycha 1 PREDATORS Walbrzych NIE NIE
31 JERZY DĄBROWSKI Polkowice Górska dycha 1 - NIE NIE
32 Tomasz Dołoszyński Bolków Półmaraton z flagą 1 AlpenProletariat NIE NIE
33 Sandra Dubarek Boguszów Gorce Górska dycha 1 - NIE NIE
34 Jacek DUDZIK Klodzko Półmaraton z flagą 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE NIE
35 Renata Dutkiewicz-Gajos Nysa Górska dycha 1 Bez klubu NIE NIE
36 Bartłomiej Dymon Szczawno-Zdrój Półmaraton z flagą 1 BBŻ Wałbrzych NIE NIE
37 Grzegorz Dzieszuk Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 Podzamcze Wałbrzych NIE NIE
38 Iwona Faltus-Franke Wrocław Górska dycha 1 - NIE NIE
39 Maciej Faltus-Franke Wrocław Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
40 AGNIESZKA FENDORF-RÓG Chocianów Półmaraton z flagą 1 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW NIE NIE
41 Anna Ficner Złotoryja Górska dycha 1 olaws złotoryja/ mks siechnice NIE NIE
42 STEFAN FIEBIG Janiszewo Półmaraton z flagą 1 www.fiebig.pl NIE NIE
43 Urszula Filip Witków Górska dycha 1 UKN MELAFIR NIE TAK
44 Nikola Filip Czarny Bór Górska dycha 1 - NIE TAK
45 Dagmara Filip Grzędy Górska dycha 1 - NIE TAK
46 DANIEL FILIP Czarny Bór Górska dycha 1 Czarny Bór NIE TAK
47 Katarzyna Fogiel Legnica Górska dycha 1 - NIE NIE
48 Natalia Frączek Świebodzice Górska dycha 1 GVT NIE NIE
49 Sylwia Gardecka Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
50 Edyta Gardecka Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
51 Dariusz Gaweł Stare Bogaczowice Półmaraton z flagą 1 - TAK NIE
52 Igor Gębarowski Świebodzice Półmaraton z flagą 1 Mocno Zabiegany NIE NIE
53 Marek Głowacki Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 Biegaj Zapobiegaj NIE NIE
54 Marcin Golec Boguszów-Gorce Półmaraton z flagą 1 Grupa Biegowa Dzikowiec NIE NIE
55 Joanna Gołuch Łagiewniki Półmaraton z flagą 1 Biegam dla siebie NIE NIE
56 Arkadiusz Gołuch Łagiewniki Półmaraton z flagą 1 strzegomska dwunastka NIE NIE
57 Michał Grela Wrocław Półmaraton z flagą 1 Biegamy we Wrocławiu NIE NIE
58 Urszula GROŃ Witków Górska dycha 1 DECATHLON NIE TAK
59 Joanna Grzesik głuszyca Półmaraton z flagą 1 Grzesiki NIE NIE
60 Paweł Grzesik Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 SOR WAŁBRZYCH NIE NIE
61 Ania Gubańska Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 Kat Cross Wałbrzych NIE NIE
62 Paweł Hołda Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
63 Stanisław Izworski Okrzeszyn Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
64 Arkadiusz Jabłoński Kamienna Góra Górska dycha 1 - NIE NIE
65 Bartłomiej Jagodziński Boguszów-Gorce Górska dycha 1 Biegamy Na Koksie NIE NIE
66 TOMASZ JANCZ Jelenia Góra Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
67 Agnieszka Jankowicz Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 TeMMPo Wałbrzych NIE NIE
68 Wojciech Janulewicz Łagiewniki Półmaraton z flagą 1 Biegam dla siebie NIE NIE
69 Tomasz Januszewicz Wałbrzych Górska dycha 1 Predators Wałbrzych NIE NIE
70 Arkadiusz Jaracz Kamienna Góra Górska dycha 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa NIE NIE
71 Jakub Jarosiński Goczałków Górska dycha 1 FizjoSportJawor NIE NIE
72 Jacek Jurczak Wrocław Półmaraton z flagą 1 Vege Runners NIE NIE
73 Jan Kaczor Wałbrzych Górska dycha 1 ADRIAN DANILEWICZ GROUP/WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA - INVEST PARK TEAM NIE NIE
74 Dariusz Kalisz Wałbrzych Górska dycha 1 CZARNI LWÓW NIE NIE
75 Tomasz Karcz Strzegom Półmaraton z flagą 1 Tealtree.pl NIE NIE
76 Iwona Karnicka Zgorzelec Półmaraton z flagą 1 DZG RUNNERS ZGORZELEC NIE NIE
77 Konrad Karolczak Kalno Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
78 Maciej Karwacki Kamienna Góra Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
79 Krzysztof Karwacki Kamienna Góra Górska dycha 1 - NIE NIE
80 Ireneusz Kirkiewicz Oława Półmaraton z flagą 1 Kolega Maćka Oława NIE NIE
81 Krzysztof Klich Kamienna Góra Górska dycha 1 Contender Kamienna Góra NIE NIE
82 Krzysztof Klimecki Boguszow-Gorce Górska dycha 1 NSK RUNS NIE NIE
83 Daniel Kłosowski Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 BBŻ Wałbrzych NIE NIE
84 MARTA KNACH Świebodzice Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
85 TOMASZ KNACH Świebodzice Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
86 Adrian Kołodziej Strzegom Półmaraton z flagą 1 Grupa Biegowa Bez Granic NIE NIE
87 ALIAKSANDR KORZHUN Mieroszów Półmaraton z flagą 1 FMW Runners NIE NIE
88 Andrzej Kowalski Wrocław Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
89 Mariusz Kozyrski Sobótka Półmaraton z flagą 1 PŁUCA ZLEPIONE KRZEMIONKĄ NIE NIE
90 Ewelina Krajewska Goczałków Półmaraton z flagą 1 Grupa biegowa Bez Granic NIE NIE
91 Krystian Krawczyk Lubomin Górska dycha 1 . TAK NIE
92 Andrzej Kubielewicz Kamienna Góra Półmaraton z flagą 1 Kamienna Góra Biega NIE NIE
93 Zenobia Kubielewicz Kamienna Góra Półmaraton z flagą 1 Kamienna Góra Biega NIE NIE
94 Dawid Kulpa Kamienna Góra Górska dycha 1 Mad Runners NIE NIE
95 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój Półmaraton z flagą 1 MAD RUNNERS NIE NIE
96 Michał KUR Jelenia Góra Górska dycha 1 Kooltriathlon NIE NIE
97 STANISŁAW KURNYTA WITKÓW ŚL. Górska dycha 1 TeMMPo Wałbrzych NIE TAK
98 Jaromir Kurzeja Wojcieszów Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
99 Agnieszka Kwiatowska Mieroszów Górska dycha 1 - NIE NIE
100 Mateusz Ladenberger Jaczków Półmaraton z flagą 1 Wawrzynteam NIE TAK
101 Mirosław Lech Nowe Bogaczowice Półmaraton z flagą 1 - TAK NIE
102 jan lechowski Jelcz-Laskowice Półmaraton z flagą 1 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE NIE NIE
103 Magdalena Lewicka Dobroszyce Półmaraton z flagą 1 Cała Oleśnica Biega NIE NIE
104 Tomasz Lewicki Dobroszyce Półmaraton z flagą 1 Cała Oleśnica Biega NIE NIE
105 Wiesław Lęga Świdnica Górska dycha 1 KS Tęcza NIE NIE
106 Patryk Łachan Wrocław Półmaraton z flagą 1 WKURW_TEAM NIE NIE
107 Łukasz Majcherczyk Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 KRYMARŁUK NIE NIE
108 KRZYSZTOF MARCINIAK Wałbrzych Górska dycha 1 WKB PODZAMCZE NIE NIE
109 EUGENIUSZ MARCINOWSKI Bielawa Górska dycha 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE
110 PIOTR MIELNIKOWSKI Sobótka Górska dycha 1 SKSM NIE NIE
111 Holicky Milan Pardubice Górska dycha 1 Pardubice Czechy NIE NIE
112 Katarzyna Mitro Kamienna Góra Górska dycha 1 Kamiennogorska Grupa Biegowa NIE NIE
113 boleslaw mizeracki Bielawa Półmaraton z flagą 1 bielawska akademia biegania NIE NIE
114 Maciej Molenda Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 Ronal Polska Run NIE NIE
115 Michał Molocios Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 TeMMpo Wałbrzych NIE NIE
116 Jacek Morawski Chwaliszów Półmaraton z flagą 1 Unicorn Runners TAK NIE
117 Dawid Mosoczy Bolków Górska dycha 1 CYKLO GRUPA NIE NIE
118 Tomasz Mydłowski Janowice Wielkie Górska dycha 1 Mydłoś Rudawy Run NIE NIE
119 Jakub NAJDUK CHOJNÓW Górska dycha 1 Rozbiegani Chojnów NIE NIE
120 Daniel Najduk CHOJNÓW Półmaraton z flagą 1 Rozbiegani Chojnów NIE NIE
121 Anna Niespodziana Rogoźno Wielkopolskie Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
122 Michał Norbert Świdnica Półmaraton z flagą 1 KB Sobótka NIE NIE
123 Piotr Nowak Jenkowice Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
124 Jadwiga Nowak - Kowalska Wałbrzych Górska dycha 1 Biegaj Zapobiegaj Wałbrzych NIE NIE
125 Paulina Nyc Jelenia Góra Górska dycha 1 - NIE NIE
126 Robert Olechnowicz Wrocław Górska dycha 1 - NIE NIE
127 Karol Oniszczuk Wrocław Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
128 Bartek Ordziński Stąporków Świętokrzyskie Górska dycha 1 NIE NIE
129 ROBERT OSOJCA Kamienna Góra Półmaraton z flagą 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa NIE NIE
130 Henryk Ostropolski Dzierżoniów Górska dycha 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE
131 Bartłomiej Paliński CHOJNÓW Półmaraton z flagą 1 Rozbiegani Chojnów NIE NIE
132 Patryk Pańko Wrocław Górska dycha 1 Zuza teams NIE NIE
133 Bożena Parchanowicz Strzegom Półmaraton z flagą 1 Bez Granic NIE NIE
134 Krystian Parchanowicz Strzegom Półmaraton z flagą 1 Bike team Strzegom NIE NIE
135 Mariusz Parchanowicz Strzegom Półmaraton z flagą 1 Bez Granic NIE NIE
136 ewa pastuszeńko Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 IN MY TREE/PEARL JAM NIE NIE
137 Marek Patalon Zebrzydów Górska dycha 1 GLKS Marcinowice NIE NIE
138 Anna Pawlikowska Wrocław Górska dycha 1 PRO-RUN WROCŁAW NIE NIE
139 Krzysztof Pawłowski Smolec Górska dycha 1 - NIE NIE
140 Aneta Pęczar Świdnica Górska dycha 1 Mad Runners NIE NIE
141 Anita Piątek Wrocław Półmaraton z flagą 1 GT RAT NIE NIE
142 Szymon Piechota Krzeszów Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
143 Zbigniew Pleśniarski Karpacz Półmaraton z flagą 1 Klub Sportowy Grań w Karpaczu NIE NIE
144 Bartłomiej Podolski Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 BBŻ Wałbrzych NIE NIE
145 Joanna Pokorny Wrocław Górska dycha 1 - NIE NIE
146 Wojciech Polak Marciszów Górska dycha 1 - NIE NIE
147 Justyna Polak Marciszów Górska dycha 1 - NIE NIE
148 Tomasz Porębski Kamienna Góra Półmaraton z flagą 1 #standardASAPteam NIE NIE
149 Jarosław Przepłata Rusko Górska dycha 1 Strzegomska dwunastka NIE NIE
150 Ewa Raczyńska Gostków Górska dycha 1 - TAK NIE
151 Tomasz Retecki Wałbrzych Górska dycha 1 ACTIVE RUNNER WAŁBRZYCH NIE NIE
152 Jan Rink Bolków Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
153 Krzysztof Róg Chocianów Półmaraton z flagą 1 KB Zdyszaaani Chocianów NIE NIE
154 Mikołaj Rzepczyk Czarny Bór Górska dycha 1 - NIE TAK
155 Hubert Sajdak Lubawka Górska dycha 1 Biegam Bo Lubię Lubawka NIE NIE
156 Łukasz Samolak Lądek Zdrój Półmaraton z flagą 1 ByleWLimicie NIE NIE
157 Anastazja Skóra ŻAGAŃ Górska dycha 1 - NIE NIE
158 Zbigniew Skóra ŻAGAŃ Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
159 Damian Słowiński Kamienna Góra Górska dycha 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa NIE NIE
160 Henryk Stachecki Mieroszow Półmaraton z flagą 1 Grupa biegowa Mieroszów NIE NIE
161 Paweł Stawarz Oleśnica Półmaraton z flagą 1 Elite Runners Club NIE NIE
162 Henryk Strzelczak Nowa Ruda Górska dycha 1 KS MARATON NOWA RUDA NIE NIE
163 Wojciech Sube Lubomin Półmaraton z flagą 1 - TAK NIE
164 Grzegorz Sulima Strzegom Półmaraton z flagą 1 Grupa Biegowa Bez Granic NIE NIE
165 Tomasz Suława Walbrzych Półmaraton z flagą 1 Yasumi Wałbrzych NIE NIE
166 Sylwia Sułek Boguszów Gorce Górska dycha 1 Grupa Biegowa Dzikowiec NIE NIE
167 Marcin Szajda Wrocław Półmaraton z flagą 1 Irracjonalnie Maszerujący NIE NIE
168 maciej szczepaniak Wrocław Półmaraton z flagą 1 PRO-RUN WROCŁAW NIE NIE
169 Grzegorz Szczepański Czarny Bór Górska dycha 1 Mad Runners NIE TAK
170 Małgorzata Szubert Bogatynia Górska dycha 1 AWG u grubego NIE NIE
171 Joanna Szubert Bogatynia Górska dycha 1 - NIE NIE
172 Marcin Szyndler Wojcieszów Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
173 Beata Śnieżna Lubawka Górska dycha 1 LUBAWKA TEAM NIE NIE
174 Dariusz Śnieżny Lubawka Półmaraton z flagą 1 LUBAWKA TEAM NIE NIE
175 Beata Świątkowska Jelenia Góra Górska dycha 1 - NIE NIE
176 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój Górska dycha 1 Kobiety w biegu NIE NIE
177 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój Półmaraton z flagą 1 .. NIE NIE
178 Krystyna Świerk Janowice Wielkie Górska dycha 1 NaturalniE Janowice NIE NIE
179 Stanisław Świerk Janowice Wielkie Górska dycha 1 NaturalniE Janowice NIE NIE
180 Sylwia Tchorowska Nowy Julianów Górska dycha 1 - NIE NIE
181 Szymon Tucznio Witków Górska dycha 1 My Lachy Ariowie NIE TAK
182 Zbigniew Twaróg Strzegom Półmaraton z flagą 1 Grupa Biegowa "Bez granic" NIE NIE
183 Marcin Ulewicz Wałbrzych Górska dycha 1 - NIE NIE
184 Urszula Wesołowska Wrocław Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
185 Maciej Wesołowski Wrocław Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
186 Anita Wierzba-Jurczak Wrocław Półmaraton z flagą 1 Vege Runners NIE NIE
187 Roman Wincza Kamienna Góra Górska dycha 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa NIE NIE
188 Waldemar Witulski Sosnówka Półmaraton z flagą 1 Team Podgórzyn NIE NIE
189 Jarosław Włodarczyk Jelenia Góra Półmaraton z flagą 1 Karkonosz Running Team NIE NIE
190 Monika Wojnicka Sędzisław Górska dycha 1 - NIE NIE
191 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW Biała Górska dycha 1 GLKS MARCINOWICE NIE NIE
192 Konrad Wolszczak Lubin Półmaraton z flagą 1 Biegiem po marzenia team NIE NIE
193 Konrad Wrzodek Burkatów Górska dycha 1 IT-SYSTEM NIE NIE
194 Miłosz Zapaśnik Jawor Górska dycha 1 FizjoSportJawor NIE TAK
195 Łukasz Zielonka Wrocław Górska dycha 1 - NIE NIE
196 Marek Zięba Sobótka Górska dycha 1 Grzmotomocni Sobótka NIE NIE
197 Anna Zwierko Boguszów-Gorce Górska dycha 1 AZS PU AS Wałbrzych NIE NIE
198 Tomasz Żmijewski Wrocław Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE
199 ZBIGNIEW Żuk Wałbrzych Półmaraton z flagą 1 - NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Stare Bogaczowice Mieszkaniec Gminy Czarny Bór
1 TOMEK ABRAMIK Dzierżoniów Półmaraton z flagą - BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE NIE
2 Joanna Adamska Wałbrzych Górska dycha - . NIE NIE
3 EWA ARDELLI Bielawa Półmaraton z flagą - BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE NIE
4 Agnieszka Becht Czarny Bór Górska dycha - - NIE TAK
5 Jolana Benešová Bezděkov n/M Górska dycha - Redpoint team Teplice n/M NIE NIE
6 WOJCIECH BIAŁOGŁOWSKI Krzeszów Półmaraton z flagą - STARTSKI.PL NIE NIE
7 Krzysztof Cieślak Żary Półmaraton z flagą - Żary Runners Team NIE NIE
8 Szymon Dernowski WITKÓW ŚL. Górska dycha - - NIE TAK
9 Lukasz Dobrowolski Goczałków Górska dycha - - NIE NIE
10 Jarosław Domański Świerzawa Półmaraton z flagą - BIEGAMDLAZDROWIA.PL /Świerzawa NIE NIE
11 Sara Dwojak Czarny Bór Górska dycha - Mad Runners NIE TAK
12 Kamil Dwornicki Wrocław Półmaraton z flagą - - NIE NIE
13 Bogusław Golec Oława Półmaraton z flagą - PKS OŁAWA NIE NIE
14 tomasz gromala głuszyca Półmaraton z flagą - - NIE NIE
15 Michał Hnatiuk Wałbrzych Półmaraton z flagą - RATE MY TRAIL TEAM NIE NIE
16 Martina Holická Pardubice Górska dycha - Pardubice NIE NIE
17 Beata Iwańska Wałbrzych Półmaraton z flagą - - NIE NIE
18 Michal Janeczko Walbrzych Półmaraton z flagą - Muchawsmole NIE NIE
19 Grzegorz Jaworski Dzierżoniów Półmaraton z flagą - WiK NIE TAK
20 Adam Kierski Bielawa Półmaraton z flagą - WiK NIE TAK
21 Marta Kochmańska Bożków Półmaraton z flagą - - NIE NIE
22 Joanna Księzka Strzegom Półmaraton z flagą - Strzegomska dwunastka NIE NIE
23 Tomasz Kurek Wrocław Półmaraton z flagą - - NIE NIE
24 KATARZYNA LACH-PAPCIAK Jawor Półmaraton z flagą - FORGE YOUR FUTURE / BIEGAMDLAZDROWIA.PL NIE NIE
25 Aleksander Lemiec Wrocław Półmaraton z flagą - - NIE NIE
26 Paweł Łebek Wałbrzych Półmaraton z flagą - Kat Cross Wałbrzych NIE NIE
27 Kamil Łyczkowski Wałbrzych Półmaraton z flagą - Windir NIE NIE
28 Szymon Maciuszek szarocin Górska dycha - - NIE NIE
29 Michał Madera Wrocław Półmaraton z flagą - LECIMY TUTAJ NIE NIE
30 Roman Marcinkowski wroclaw Górska dycha - - NIE NIE
31 Barbara Martowska Wrocław Górska dycha - - NIE NIE
32 Maciej Martowski Wrocław Górska dycha - Europa Ubezpieczenia NIE NIE
33 Maciej Matusiak Strzegom Górska dycha - - NIE NIE
34 Artur Mazurek Czarny Bór Półmaraton z flagą - Gmina Ludzi z Pasją NIE TAK
35 Michał Michalak Wałbrzych Górska dycha - - NIE NIE
36 EWA NARKUN IŁOWA Półmaraton z flagą - - NIE NIE
37 KRYSTIAN NERKA Swidnica Górska dycha - - NIE NIE
38 Krystian Panek Strzegom Półmaraton z flagą - - NIE NIE
39 Aleksandra Pleskaczewicz Chwaliszów Górska dycha - Pędzimy przez Wieś TAK NIE
40 Marek Psuty Świerzawa Górska dycha - STAN UMYSŁU ŚWIERZAWA NIE NIE
41 Mikolaj Ruta Miedzianka Półmaraton z flagą - Liga Obrony Miedzianki NIE NIE
42 Robert Sadzik Bardo Górska dycha - NEOPROFIL NIE NIE
43 Norbert Staroń Zgorzelec Półmaraton z flagą - DZG RUNNERS ZGORZELEC NIE NIE
44 Adam Szczepański Świebodzice Górska dycha - Predators Wałbrzych NIE NIE
45 Bartłomiej Szpargała Mieroszów Górska dycha - Mad Runners NIE NIE
46 Ewelina Świątek Wrocław Półmaraton z flagą - Spartanie Dzieciom NIE NIE
47 MARCIN ULEWICZ Wałbrzych Górska dycha - SOWIE TEAM NIE NIE
48 MARIUSZ URBAN Walbrzych Górska dycha - SNUS team NIE NIE
49 Julita URBANIAK Borówno Górska dycha - Dziki Workout Czarny Bór NIE TAK
50 Kajetan URBANIAK Borówno Górska dycha - Dziki Workout Czarny Bór NIE TAK
51 Artur Waluśkiewicz Wrocław Półmaraton z flagą - Sola Fide NIE NIE
52 Tomasz Wernicki Pustelnik Górska dycha - - NIE NIE
53 Tomasz Wernicki Pustelnik Półmaraton z flagą - Liga Obrony Miedzianki NIE NIE
54 Monika Wieczorek Bolków Górska dycha - Nie NIE NIE
55 przemyslaw winny Bielawa Półmaraton z flagą - bielawska akademia biegania NIE NIE
56 Krystian Włodarczyk Wałbrzych Półmaraton z flagą - GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH NIE NIE
57 Malwina Wojtarowicz Czarny Bór Górska dycha - My Lachy Ariowie NIE TAK
58 Tomasz Woźniak Wałbrzych Górska dycha - - NIE NIE
59 Tomasz Zając Kłodzko Górska dycha - ultimasport.pl NIE NIE
60 Kuba Ziombka SIECHNICE Górska dycha - - NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 75
Mężczyźni 184
Wszyscy 259