Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj roweru
1 Fabian Bandziak CHOJNÓW MEGA M4 1 - Gravel
2 Marek Beśka Wrocław MEGA M3 1 ROAD-RACING.PL Gravel
3 Kamil Gromnicki Wrocław MEGA M2 1 Road-Racing.pl Gravel
4 Rafał Grygajtis CHOJNÓW MEGA M4 1 - Gravel
5 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA M4 1 OŚ RACING Team Gravel
6 Rafał Jankowski Wrocław MEGA M3 1 - Gravel
7 lukasz kalemba Wilkanowo MEGA M4 1 Diversey Team Gravel
8 Marcin Kuliberda Wrocław MEGA M3 1 - Gravel
9 Norbert Kunecki Ratowice MEGA M4 1 - Gravel
10 Krzysztof Leszczyński Nowogrodziec MEGA M3 1 Road-racing.pl Gravel
11 DARIUSZ ŁABIAK rawicz MEGA M4 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST Gravel
12 Mirosław Łukawski Bolesławiec MEGA M4 1 Road-racing.pl MTB
13 Marek Marczewski Mysłakowice MEGA M4 1 Szaleni Rowerzyści Kowary Gravel
14 Michał MARKOWSKI SIECHNICE MEGA M3 1 SKI&BIKE HOUSE TEAM Gravel
15 Marek Matyaszek Jaszkowa Dolna MEGA M4 1 - Gravel
16 Radek Mazur Wrocław MEGA M4 1 Road-Racing.pl MTB
17 Krzysztof Nowakowski Nowa Sól MEGA M4 1 Road-racing.pl MTB
18 Klaudia Petters Bolesławiec MEGA K2 1 Romet Factory Team Gravel
19 Bartosz Prekiel Wrocław MEGA M3 1 Road-Racing.pl Gravel
20 Tomasz Rabski Zgorzelec MEGA M3 1 - MTB
21 Roman Smoleński Bolesławiec MEGA M3 1 Road-racing.pl Gravel
22 JACEK Urban Oława MEGA M4 1 Kolarstwo żenujące Gravel
23 ROBERT WINIARSKI Kowary MEGA M4 1 Szaleni Rowerzyści Kowary Gravel
24 Daniel Wiśniewski Wrocław MEGA M3 1 - Gravel

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj roweru
1 Kryspin Adamczyk Bolesławiec MINI M4 1 Road-Racing.pl Gravel
2 Piotr Adamiak ŻAGAŃ MINI M3 1 Giant żary team MTB
3 Adam Bąk Bolesławiec MINI M3 1 - MTB
4 Arek Bednarski Bolesławiec MINI M4 1 Road-Racing.pl MTB
5 Paweł Błaszczyk Bolesławiec MINI M3 1 - Gravel
6 Denis Broszko Osiecznica MINI M2 1 - MTB
7 Damian Chołast Bogdaszowice MINI M3 1 - Gravel
8 Marek Dańków Bożejowice MINI M4 1 - MTB
9 Tomasz Gądek Żary MINI M3 1 GIANT Żary Team Gravel
10 Janusz Gołąb Żary MINI M4 1 - Gravel
11 Krzysztof Gralinski boleslawiec MINI M3 1 - Gravel
12 Paweł Grzesiak Bolesławiec MINI M4 1 - MTB
13 Piotr Haftarczyk Tomaszów Bolesławiecki MINI M4 1 DesMedia Team Gravel
14 Michał Iwan Bolesławiec MINI M3 1 ROWEROWA DOIIB Gravel
15 Dorota Janusz Wrocław MINI K4 1 Road-racing.pl MTB
16 Oliwer Kahl Bolesławiec MINI M2 1 Road-Racing.pl Gravel
17 Bartosz Kasprzyk Bolesławiec MINI M4 1 Road-Racing.pl Gravel
18 Artur Kędzierski Bolesławiec MINI M3 1 - Gravel
19 Tomasz Kosakowski Bolesławiec MINI M4 1 Road-Racing.pl Gravel
20 Joanna Kozubal Wrocław MINI K4 1 - MTB
21 Bartosz Łatka Wrocław MINI M2 1 - Gravel
22 Łukasz Łopuszyński Wrocław MINI M4 1 Road-Racing.pl Gravel
23 Wojciech Łuczyński Wrocław MINI M3 1 - MTB
24 Krzysztof Markowski Osiecznica MINI M3 1 brak MTB
25 Paweł Marona Pieńsk MINI M2 1 - MTB
26 Marta Matyaszek Jaszkowa Dolna MINI K3 1 Biegowe Szczęście Gravel
27 Monika Mioduszewska Warta Bolesławiecka MINI K4 1 Miodki Gravel
28 Artur MIODUSZEWSKI Warta Bolesławiecka MINI M4 1 Miodki Gravel
29 Daniel Miszczak Bolesławiec MINI M4 1 Romet Factory Team MTB
30 Tomasz Mulawa Żary MINI M4 1 - MTB
31 Tomasz Muzyka Zgorzelec MINI M4 1 - Gravel
32 Marcin Nowak Nowa Sól MINI M3 1 AstonMarcin Gravel
33 Piotr Partyka Legnica MINI M4 1 MobilityOne Factory Racing Team MTB
34 Robert Porębski Zagrodno MINI M4 1 - MTB
35 Paweł Ryż Bolesławiec MINI M2 1 Fitwheels.eu / bikestacja MTB
36 GRZEGORZ SAWICKI Zaręba MINI M5 1 EDI TEAM ZGORZELEC MTB
37 Iza Siudeja Polkowice MINI K3 1 - MTB
38 Marek Składanek Legnica MINI M4 1 Składak Team Gravel
39 Agnieszka Składanek Legnica MINI K4 1 Składak Team Gravel
40 Marcin Sochaj Lubań MINI M3 1 - Gravel
41 Mirosław Soczomski Zgorzelec MINI M5 1 - MTB
42 Wojciech Sołtysik Kudowa-Zdrój MINI M3 1 - Gravel
43 Damian Spychała Dachowa MINI M3 1 Kbrkórnik Gravel
44 Marcin Stefański Zielona Góra MINI M3 1 Masterchem Bike Team Gravel
45 Andrzej Stefański Wałbrzych MINI M4 1 - Gravel
46 KRZYSZTOF STORY Świebodzice MINI M4 1 - MTB
47 Mirosław Styczeń ŻAGAŃ MINI M4 1 Giant Żary Team Gravel
48 Jacek Sudół Bolesławiec MINI M4 1 Road-Racing.pl MTB
49 Kamila Szczerba Lubin MINI K3 1 - Gravel
50 Krzysztof Szmigiel Bolesławiec MINI M4 1 Road-Racing.pl MTB
51 Łukasz Trepka Świdnica MINI M4 1 ROMET FACTORY TEAM Gravel
52 Łukasz Warżała Stronie Śląskie MINI M3 1 Ski&Bike House Team MTB
53 Paweł Wiktor Borów Wielki MINI M4 1 Road-racing.pl MTB
54 Martyna Wisniewska Szczytna MINI K3 1 zarębski team MTB
55 BARTOSZ wiśniewski Żarów MINI M2 1 zarębski team MTB
56 Kacper Wolk Szczawno Zdrój MINI M3 1 - MTB
57 Andrzej Wójcik Bolesławiec MINI M3 1 - MTB
58 Dawid Wójcik Wrocław MINI M3 1 - MTB
59 Michał Wrona Rogów Sobócki MINI M4 1 - Gravel
60 Radosław WUJDA Żary MINI M4 1 Giant Żary Team MTB
61 Grzegorz Wysocki Zielona Góra MINI M3 1 - Gravel
62 Tomasz Zając Kłodzko MINI M3 1 ultimasport.pl Gravel
63 Artur Zamorski Środa Śląska MINI M3 1 MobilityOne Factory Racing Team MTB
64 Adam Zarzycki Żary MINI M3 1 Giant Żary Team MTB
65 Marcin Ziora Wrocław MINI M3 1 - Gravel
66 JAKUB ŻOGA Bolesławiec MINI M3 1 Road-Racing.pl MTB

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj roweru
1 Adam Adamkiewicz Piaski MEGA M3 - STREFASPORTU.PL MW INVEST Gravel
2 Jarosław Baj marcinkowice MEGA M3 - GVT Gravel
3 Elzbieta Dąbal Bolesławiec MEGA K4 - SC Lupatotina MTB
4 Zbigniew Dudziak Chocianów MEGA M4 - - MTB
5 MARCEL FABIAN Gliwice MEGA M2 - EVANLITE.COM Gravel
6 Damian Gałek Jelenia Góra MEGA M5 - Diversey Team Gravel
7 Grzegorz Iwan Świdnica MEGA M4 - - MTB
8 KACPER JABŁOŃSKI rawicz MEGA M2 - STREFASPORTU.PL MW INVEST Gravel
9 Paweł Jamro Świdnica MEGA M4 - NEXELO TEAM ŚWIDNICA Gravel
10 Krzysztof Kominek Szprotawa MEGA M4 - Romet Factory Team Gravel
11 Piotr Kopczyński Jenin MEGA M5 - Zachodnia Liga MTB MTB
12 Jakub Korczyk Komorowo MEGA M3 - Czasem na asfalcie Gravel
13 Tomasz Ostojicz Zielona Góra MEGA M5 - Diversey Team Gravel
14 Roberto Perini boleslawiec MEGA M6 - SC Lupatotina MTB
15 Arkadiusz Posmyk Lubań MEGA M4 - Diversey Team Gravel
16 Michał Pustuła Lewin Klodzki MEGA M2 - WEMECO TEAM Gravel
17 GRZEGORZ ROGOZIŃSKI Zielona Góra MEGA M5 - Diversey Team Gravel
18 Andrzej Zieliński Lubin MEGA M5 - ROMET FACTORY TEAM MTB

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj roweru
1 Pawel Bezkorowajny Legnica MINI M4 - WOLKSWAGEN MOTOR POLSKA MTB
2 Bartosz Cieślak Leszno MINI M3 - - Gravel
3 Fabian Fink Bolesławiec MINI M4 - GK Cyklosport Bolesławiec MTB
4 Ewa Haber-Czerska Lubań MINI K4 - - MTB
5 Damian Jedrzejewski jelenia gora MINI M4 - - Gravel
6 Tomasz Jurek Wrocław MINI M4 - Ski&Bike House Team Gravel
7 MARIAN KŁOS Zbąszynek MINI M6 - DIVERSEY TEAM Gravel
8 Maciej Kościcki Jaroszówka MINI M3 - Oldtimer Chojnów MTB
9 Marek Kotwa Jakuszów MINI M3 - - Gravel
10 Bartłomiej Krupa Oleśnica MINI M3 - zwyrOLE Gravel
11 Artur Kubicz Bolesławiec MINI M4 - Fitwheels.eu / bikestacja Gravel
12 Mariusz Lickiewicz Bolesławiec MINI M5 - Fitwheels/Bikestacja Gravel
13 JACEK MAGDZIAK Lubin MINI M4 - BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM MTB
14 BARTŁOMIEJ ORŁOWSKI Wrocław MINI M3 - Ciclismo Wrocław MTB
15 Szczepan Paszek Bolesławiec MINI M4 - FITWHEELS/BIKESTACJA Gravel
16 Oliwia Paszek Bolesławiec MINI K2 - FITWHEELS/BIKESTACJA MTB
17 Zbigniew Paszek Bolesławiec MINI M6 - FITWHEELS/BIKESTACJA MTB
18 Andrzej Pyrtej Zielona Góra MINI M4 - MTB_PL Gravel
19 Marek Rudziński Bolesławice MINI M3 - Kalkulator Team Gravel
20 Tomasz Silbert Wrocław MINI M2 - Ciclismo Wrocław Gravel
21 Radosław Sołtys KRÓLIKOWICE MINI M4 - Skoda-Gall Icm Rower Wrona Gravel
22 Jarosław Stafiniak Malin MINI M4 - - Gravel
23 Daniel Staniszewski Dobra MINI M4 - RUN`o Dobra MTB
24 Damian Strugała Zawidów MINI M3 - TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA MTB
25 tomasz-kadafii@wp.pl Szrajber Woskowice male MINI M2 - Sokół skalmierzyce MTB
26 Grzegorz Zanto Legnica MINI M3 - Oldtimer Chojnów Gravel


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K2 1
K3 0
K3 4
K4 1
K4 5
M2 4
M2 8
M3 12
M3 33
M4 18
M4 36
M5 5
M5 3
M6 1
M6 2
Kobiety 12
Mężczyźni 122
Wszyscy 134