Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Zbigniew Bobak Bieruń MTB M5 1 -
2 Wojciech Bochenek rybnik MTB M4 1 -
3 Tadeusz Bonk rybnik MTB M5 1 Beer Team
4 Joanna Borek Katowice MTB K4 1 Yellobike
5 Marcin Bulek Bieruń Stary MTB M4 1 Hager Bike Team
6 Robert Chorowski Tychy MTB M4 1 -
7 Zbigniew Domżalski Ruda Śląska MTB M - Master 1 ROWERY.RUDA.PL, Kiwi Klub MTB
8 Radosław Drabowicz Bytom MTB M4 1 Kiwi Klub MTB
9 Jakub Dybał Wygiełzów MTB M1 1 7R ROWMIX TEAM p/b 72D
10 Justyna Dybicz Mysłowice MTB K5 1 Rowerowe Mysłowice
11 Anna Fiałkiewicz Żory MTB K3 1 Odkrywcy Taurus Cycling Team
12 Maciej Fiałkiewicz Żory MTB M4 1 Odkrywcy Taurus Cycling Team
13 Ryszard Fiałkiewicz Żory MTB M - Master 1 Odkrywcy Taurus Cycling Team
14 Michał Fujak MAKÓW PODHALAŃSKI MTB M2 1 -
15 Łukasz Fundowicz Mysłowice MTB M4 1 Rowerowe Mysłowice
16 Dariusz Gągałka Katowice MTB M4 1 Grupa rowerowa (daleko jeszcze?)
17 Katarzyna Gągałka Katowice MTB K4 1 Grupa rowerowa (daleko jeszcze?)
18 Mateusz Gąsior Tychy MTB M3 1 -
19 Ewa Gębicka Dąbrowa Górnicza MTB K2 1 -
20 Dariusz Gnat Dąbrowa Górnicza MTB M5 1 Bike Atelier Team
21 Maksymilian Gołuchowski Bieruń JUNIOR - 1 GoGo
22 Szymon Gołuchowski Bieruń JUNIOR - 1 GoGo
23 Bartosz Gomółka Mysłowice MTB M4 1 Nova Trading Zakręceni Na Stale
24 Mariusz Góra Żory MTB M3 1 -
25 Piotr Górski Będzin MTB M5 1 Hager Bike Team
26 Edyta Grdeń Bojszowy MTB K3 1 -
27 Karol Habryka Bieruń MTB M3 1 -
28 Krystian Holewa Lędziny MTB M3 1 -
29 Damian Jagielski Dąbrowa Górnicza MTB M4 1 -
30 Błażej Jagsz Bieruń Stary MTB M2 1 -
31 Marek Jaromin Bieruń MTB M4 1 -
32 Mariusz Kamiński Mysłowice MTB M3 1 Rowerowe Mysłowice
33 Marek Kapica Gołkowice MTB M3 1 Tomazi Bike Team
34 Andrzej Karkoszka Tychy MTB M2 1 Kiwi Klub MTB
35 Oliwer Kobryń Chełm Śląski JUNIOR - 1 -
36 Krzysztof Kolka JAWORZNO OKI MTB M4 1 -
37 Grzegorz Kowalski Mysłowice MTB M4 1 Rowerowe Mysłowice
38 Marcin Kozakiewicz Chorzów MTB M4 1 -
39 Karolina Kozłowska Lędziny MTB K4 1 -
40 Radek Krzesa Ruda Śląska MTB M4 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
41 Beata Krzykawska Bieruń MTB K5 1 -
42 Aleksandra Krzykawska Bieruń MTB K3 1 -
43 ADAM KUSAK Oświęcim MTB M - Master 1 -
44 Aneta Lamik Lędziny MTB K4 1 UKKS Imielin Team
45 Zofia Lamik Lędziny MTB K1 1 UKKS Imielin Team
46 Wojciech Macionczyk Żory MTB M4 1 -
47 Sylwia Maksym Ruda Śląska MTB K3 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
48 Katarzyna Martynowicz Gliwice MTB K5 1 -
49 Andrzej Martynowicz Gliwice MTB M - Master 1 -
50 Dawid Matusik Żory MTB M3 1 -
51 Jakub Michlik Wymysłów MTB M1 1 -
52 Klaudia Mrowiec Chorzów MTB K4 1 Kiwi Klub MTB
53 Jarek Mrowiec Chorzów MTB M3 1 Kiwi Klub MTB
54 Marcin Musiał Katowice MTB M3 1 YelloBike
55 ADAM MUSIOŁ Bytom MTB M - Master 1 SII CYCLING TEAM
56 Magdalena Orocz Bieruń MTB K - Master 1 -
57 Paweł Owczarek Katowice MTB M4 1 Grupa rowerowa (Daleko jeszcze?)
58 Justyna Pasko Tychy MTB K3 1 -
59 Piotr Pasternak brzeszcze MTB M3 1 Nice JURA BIKE Częstochowa
60 Jakub Pasternak brzeszcze MTB M2 1 Nice JURA BIKE Częstochowa
61 Adam Pawlak Piekary Śląskie MTB M3 1 SPIteam
62 Iwona Pernal Bieruń MTB K4 1 -
63 Tomasz Pieróg Stryszawa MTB M3 1 -
64 Adam Piontek Radzionków MTB M4 1 -
65 Mariusz Pluta Bierun MTB M4 1 -
66 Szymon Płaszczymąka Piasek MTB M4 1 -
67 Damian Początek Bieruń Stary MTB M3 1 -
68 Nikodem Podleśny Bieruń Stary JUNIOR - 1 -
69 Filip Popowicz Bieruń JUNIOR - 1 Popki
70 Katarzyna Puchałka Bieruń Stary MTB K3 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
71 Wojciech Puchałka Bieruń Stary MTB M3 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
72 Martyna Puchałka Bieruń Stary JUNIOR - 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
73 Igor Puchałka Tychy JUNIOR - 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
74 Lena Puchałka Bieruń Stary JUNIOR - 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
75 Monika Rochowiak Harmęże MTB K2 1 -
76 Łukasz Rodak Ruda Śląska MTB M3 1 -
77 Victoria Rowntree Lędziny JUNIOR - 1 -
78 Andrzej Rudoba Tychy MTB M4 1 -
79 Adam Sala Bielsko - Biała MTB M4 1 BUŁA Team
80 Kinga Smalcerz Dąbrowa Górnicza MTB K3 1 -
81 Robert Sobczak Katowice MTB M4 1 Sobotnia Grupa Kolarska
82 Filip Sobolewski Jaworzno MTB M2 1 NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
83 Tomasz Sobótka Knurów MTB M4 1 Gazdówka na Białym Krzyżu
84 Dawid Sosna Bieruń MTB M4 1 -
85 PAWEŁ STARZYCKI Gostyń MTB M4 1 MŚ CYCLING & DIETETYKA
86 Agata Strączkiewicz Sosnowiec MTB K4 1 Bike Atelier Team
87 Tomasz Strzelecki Tychy MTB M4 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
88 Robert SZKLANY Gliwice MTB M5 1 Hager Bike Team
89 Arkadiusz Szołtysek Katowice MTB M4 1 -
90 Paweł Ścierski Tychy MTB M1 1 MŚ Cycling & Dietetyka
91 Mirosław Tabor Chorzów MTB M3 1 PZU Sport Team
92 Iwona Urbanek Bieruń MTB K3 1 -
93 Lena Wasyluk Tychy JUNIOR - 1 -
94 Marcin Wilk Katowice MTB M3 1 NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
95 Jerzy Wiora Lubsza MTB M3 1 -
96 Paweł Witkoś Bieruń MTB M4 1 -
97 Wojciech Wojtyczka Bieruń MTB M4 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
98 Paweł Wojtyczka Bieruń MTB M1 1 -
99 Wojciech Wróbel Tychy MTB M4 1 -
100 Artur Zając Bieruń JUNIOR - 1 -
101 Damian Zaraś Bieruń Stary MTB M1 1 -
102 Błażej Żołna Bieruń JUNIOR - 1 PuchałkaSPORT - CykloANT
103 Grzegorz Żołna Bieruń MTB M4 1 PuchałkaSPORT - CykloANT

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Dawid Blazyca Belk MTB M3 - -
2 Rafał Chmielewski Bielsko - Biała MTB M4 - Igosport sklep dla biegacza
3 Michał Chrószcz Bieruń Stary MTB M4 - -
4 Grzegorz Czerner Czerwionka-Leszczyny MTB M4 - Śląsk Kolarsko
5 Łukasz Czyżewski Tychy MTB M3 - -
6 Grzegorz Dąbrowski Mysłowice MTB M3 - Nova Trading Zakręceni Na Stale
7 Tomasz Dygacz Katowice MTB M3 - Odkrywcy Taurus Cycling Team
8 Marek Galowy Katowice MTB M4 - Kiwi Klub MTB
9 Jakub Grycman rybnik MTB M1 - -
10 Jarosław Herman Ruda Śląska MTB M5 - -
11 Tomasz Jakubowski Bielsko - Biała MTB M4 - RMF FM BIKE STORE BIELSKO MTB TEAM
12 Aneta Junkiewicz Bieruń MTB K3 - -
13 Marcin Kalita Chełmek MTB M4 - Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
14 Tomasz Kamiński Gliwice MTB M3 - Romet Factory Team
15 Sebastian Koszewski Żory MTB M4 - BUŁA team
16 Marek Kubuszok Świętochłowice MTB M5 - -
17 Bruno Kulig Lędziny MTB M2 - -
18 Adrian Latusek Tychy MTB M - Master - -
19 Bartłomiej Malina Sosnowiec MTB M2 - Kiwi Klub MTB
20 Jarosław Mokry Bieruń MTB M4 - MTB - Bieruń 2021
21 Magdalena Moskała Pawłowice MTB K3 - -
22 Tomasz Musioł Tychy MTB M3 - CST ACCENT MTB TEAM
23 Adam Ptak Zabrze MTB M4 - Romet Factory Team
24 Olaf Puchałka Tychy JUNIOR - - PuchałkaSPORT - CykloANT
25 Kinga Słomka Mikołów JUNIOR - - Kolarski Mikołów
26 Tomasz Szczeszak Dąbrowa Górnicza MTB M4 - Ewsasz Team
27 Marcin Szymura Stanowice MTB M3 - Luxtorpeda Czerwionka
28 Łukasz Tryjanowski Tychy MTB M4 - TYSKIE
29 Eryk Wala Bierun MTB M2 - -
30 Dariusz Warzecha Orzesze MTB M3 - PuchałkaSPORT - CykloANT
31 Zbigniew Wójcik Goleszów MTB M4 - -
32 Robert Wydymus Mysłowica MTB M4 - -
33 Marek Zawadzki Chrzanów MTB M3 - OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K - Master 1
K1 1
K2 2
K3 10
K4 7
K5 3
M - Master 6
M1 6
M2 8
M3 27
M4 44
M5 7
Kobiety 29
Mężczyźni 107
Wszyscy 136