Zapisz się na zawody
Lp. Imię / Meno Nazwisko / Priezvisko Miejscowość / Mesto Drużyna / Tim
1 ROBERT DOBROWOLSKI Jelenia Góra sportowi emeryci Jelenia Góra
2 Roksana Anusz Imbramowice -
3 Adam Anusz Imbramowice Become One
4 Mateus Babij Jelenia Góra -
5 HENRYK BALKIEWICZ Legnica KB Lew Legnica
6 Dominika Bednarz Mieroszow -
7 Jolana Benešová Bezděkov n/M Redpoint Team
8 Łukasz Bienias Dzierżoniów Swimrun Mafia
9 Aneta Blacha-Balowska Wałbrzych Ronal Polska Run
10 Ewelina Błaszczyk Wałbrzych AW
11 Emilia BORUTA-KOŁODZIEJ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
12 Dominik Broda Wrocław Positive Vibration
13 Wojtek Cepielik Pustelnik runner
14 DARIUSZ CHORĄŻY Wałbrzych SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
15 Bartosz Chudy Gostyń PARKRUN GOSTYŃ
16 Jacek Chwastek Jedlina-Zdrój AW
17 Maciej Cieciuch Polanica Zdrój RNB Team Polanica Zdrój
18 Andrzej Cukier Kamienna Góra SP-1 KAMIENNA GÓRA
19 Ireneusz Cygan Swidnica KB Skurcz
20 Grzegorz Czajka Nowa Ruda UKS Ludwikowice Klodzkie
21 Zdzisław Dobras dzikowiec www.drukarnialegnica.eu
22 Bozena Dobrowolska Jelenia Góra sportowi emeryci Jelenia Góra
23 Daniel Dudek Łagiewniki Biegam dla siebie
24 Damian Dudziński Poznań -
25 Tomasz Dumiński Strzegom Plotertom Runner
26 Bogusz Dutkiewicz WrocławWysoka 2 Wojskowy Szpital Polowy
27 Agnieszka Erbetowska Jelenia Góra BIEGAMDLAZDROWIA.PL
28 ZBIGNIEW FRYDLEWICZ Jelenia Góra BIEGAMDLAZDROWIA.PL
29 Adam Gacki Łagiewniki -
30 Katarzyna Gadacz Wałbrzych KUHNE TEAM
31 joanna Gawron-ramadan Dziwiszow -
32 Anna Golińska Świdnica Biegowa Świdnica
33 Joanna Gołuch Łagiewniki Biegam dla siebie
34 Arkadiusz Gołuch Łagiewniki strzegomska dwunastka
35 Tomasz Grzymislawski Smolice Jutrosiński klub biegaczy
36 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój .
37 Andrzej Hołowacz Śwoiebodzice -
38 Damian Hyrlik Świebodzice Wałbrzyskie Morsy i Okolice
39 Katarzyna Hyrlik Świebodzice Pomidorowa Alternatywa
40 Stanisław Izworski Marczów -
41 Sylwester Jakubowski Boguszów-Gorce Akademia Ruchu
42 DARIUSZ Janas Wrocław Efekt Gombao
43 Paulina Jankowska Wrocław -
44 Wojciech Janulewicz Łagiewniki Biegam dla siebie
45 Andrzej Jarosiak Wałbrzych Brak
46 Dariusz Kalisz Wałbrzych CZARNI LWÓW
47 Tomasz Karch Świebodzice -
48 Maciej Kisiel Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
49 ALIAKSANDR KORZHUN Mieroszów FMW Runners
50 Małgorzata Kowaliszyn Jelenia Góra biegamdlazdrowia.pl
51 ROBERT KOZAK Wałbrzych Ronal Polska Run
52 Mariusz Kozyrski Sobótka PŁUCA ZLEPIONE KRZEMIONKĄ
53 Josef Krátký Hvězda Pardubice Hvězda Pardubice
54 Zenobia Kubielewicz Kamienna Góra Kamienna Góra Biega
55 Andrzej Kubielewicz Kamienna Góra Kamienna Góra Biega
56 Ireneusz Kudelski Osetnica Rozbiegani Chojnów
57 Michał Kurzyński Wrocław Efekt Gombao
58 Krystyna Lewko Nowa Ruda Żeński
59 Piotr Litwa Jawor KB Skurcz
60 Krzysztof Makasewicz Jelenia Góra -
61 Magdalena Malec Kamienna Góra XX
62 EUGENIUSZ MARCINOWSKI Bielawa Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
63 Agnieszka Mazur Jedlina Zdrój -
64 DARIUSZ MAZURKIEWICZ Smolec Enervit Team
65 PIOTR MIELNIKOWSKI Sobótka SKSM
66 Tomasz Milewski Domasław Wicher Domaslaw
67 Piotr Musielak Poznań PGB Sportowa Paczka UP P-ń 56
68 Daniel Najduk CHOJNÓW Rozbiegani Chojnów
69 Jakub NAJDUK CHOJNÓW Rozbiegani Chojnów
70 EWA NARKUN IŁOWA -
71 Roman Nowacki Jutrosin Jutrosinski Klub Biegaczy
72 Weronika Osińska Wałbrzych PREDATORS WAŁBRZYCH
73 Henryk Ostropolski Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
74 Paweł Ostrychacz Wałbrzych -
75 Bartłomiej Paliński CHOJNÓW Rozbiegani Chojnów
76 ANNA PIETRZAK Wrocław -
77 Grzegorz PIETRZAK Wrocław -
78 Janusz PIETRZYK Gostyń Night Runners
79 Artur Pietrzyński Będzin Skywalker Runners
80 Łukasz Pietrzyński Będzin Skywalker Runners
81 Artur Pilszak Boguszów Gorce Kat Cross Wałbrzych
82 Piotr Podhajny CHOJNÓW Rozbiegani Chojnów
83 Patryk Poliwoczak Mrowiny Wilki Gór
84 RAFAŁ POPŁAWSKI Jelenia Góra BIEGAMDLAZDROWIA.PL
85 Dariusz Proskura Wałbrzych Trójgarb Stare Bogaczowice
86 Dariusz Pypeć Wałbrzych kat Cross Wałbrzych
87 GRZEGORZ RÓŻYCKI Bielawa BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
88 Dawid Sandalarz Mieroszów -
89 Adam Sikora Mieroszów MadRunners
90 Adrian Skuratko Walbrzych Ronal Polska Run
91 Martin Sláma Hradec Kralove Východočeská televize V1
92 Henryk Stachecki Mieroszow -
93 Daniel Suchenia Wałbrzych Kat Cross
94 Mirosław Szaniewski Jelenia Góra biegamdlazdrowia.pl
95 Tomasz Szymczak Krzeptow -
96 Daniel Traczyński Świdnica Mad Runners
97 Krzysztof Twardowski wroclaw AMATOR
98 Stanisław Wasłowicz Wolibórz Gmina Nowa Ruda
99 Piotr Wciórka Świdnica Wciórka
100 Agata Wierzbicka Świebodzice Drink Team
101 Ryszard Wiliński Kobylin Jutrosiński Klub Biegacza
102 KRZYSZTOF WINIARCZYK Świebodzice -
103 Roksana Wojak Mrowiny Górskie Wilki
104 Monika Wojtyś Dubin Jutrosinski Klub Biegacza
105 Adam Wojtyś Dubin Jutrosinski Klub Biegacza
106 Tomasz Woźniak Wałbrzych Wałbrzyskie Centrum Siły
107 Wojtek Wójciak Gorzeszów Contender kamienna góra
108 Wojciech Wójciak Gorzeszów Contender
109 Rafal Wysocki Sobótka KB Sobótka
110 Michał Zasada Domasław Pro-Run Wrocław
111 Joanna Zatryb Wałbrzych RONAL POLSKA RUN
112 Dawid Zbróg Mieroszów Mad Runners
113 Małgorzata Zieleń Kamienna Góra -
114 Marek Zięba Sobótka Grzmotomocni Sobótka
115 Artur Zjeżdżałka Pępowo Gmina Pępowo-Krzekotowice


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 26
Mężczyźni 89
Wszyscy 115