Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Szkoła
1 Miłosz Baranowski Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP nr 1 Lubań
2 Krystian Bębenłek Lubań 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
3 Beniamin Bicki Lubań 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
4 Adam Borkowski Bolesławiec 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SOSW Bolesławiec
5 FILIP Bozena Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Nr 2
6 Antoni Budka Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP nr 2 w Lubaniu
7 Maja Bukała Zaręba 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - Szkoła Podstawowa w Zarębie
8 Alan Butrym Lubań, Lubański, DOLNOŚLĄSKIE 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Szkoła podstawowa nr 2 im Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu
9 Jakub Chacia Lubań 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
10 Gniewko Chmielewski Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Św. Jakuba
11 Jan Chrząścik Zaręba 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Podstawowa
12 FILIP Cydzik Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Nr 2
13 Nela Czaban Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Sportowa
14 Jędrzej Czerski Lubań 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - ZSP Mickiewicz
15 Radosław Czyż Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP nr 2 w Lubaniu
16 Maja Domino Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lubaniu
17 Adrian Dzindzioryk Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Sp2 Lubań
18 Jan Fiedorowicz Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła podstawowa nr 2
19 Mateusz Franczak Lubań 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - SMS Szklarska Poręba
20 Emilia Gajek Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - sp4 lubań
21 Oliver Gajek Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - sp4 lubań
22 Oliver Gajek Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - sp4 lubań
23 Nadia Gajewska Warwick 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SP 2 Lubań
24 Dominik Gawron Olszyna 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
25 Jan Glazer Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
26 Adam Gryglewicz Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba
27 Bartosz Gryglewicz Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba
28 Szymon Grygo Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - Szkoła podstawowa nr 2 w Lubaniu
29 Emilia Hnitecka Zgorzelec 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SP 3 w Zgorzelcu
30 Zofia Ilnicka Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SP 2LUBAN
31 Antek Jaracz Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Podstawowa Nr 2
32 Szymon Jaracz Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - Sp 2
33 Bartosz Jaskot Lubań 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SP nr 1 w Lubaniu
34 Martyna Jaśnikowska Henryków Lubański 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SP Pisarzowice
35 Jakub Jaśnikowski Henryków Lubański 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP Pisarzowice
36 Liliana Kaczmar Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP 2 Lubań
37 Hubert Kalinowski Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SOSW Lubań
38 Anna Klatka Lubań 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - SMS Szklarska Poręba
39 Bartosz Kłosek Leśna 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
40 Kacper Korek Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Sp.nr2
41 Michal Korzeniowski Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Podstawowa nr 2
42 Wojciech KOSAK Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Szkoła Podstawowa nr 2
43 Justyna Kosowska Siekierczyn 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SP Siekierczyn
44 Kacper Kostrzewa Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SP 1
45 Julia Kowerko Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - Sp 2
46 Marcel Kozakiewicz Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Podstawowa
47 Wiktor Krajewski Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SOSW Lubań
48 Sebastian Krajewski Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SOSW Lubań
49 Krystian Król Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła podstawowa Nr 4 w Lubaniu
50 Kacper Król Lubań 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SOSW Lubań
51 Tymoteusz Krupa Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Podstawowa nr 1
52 Mateusz Krupa Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - Podstawowa nr 1
53 Kacper Krupowicz Mściszów 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
54 Dawid Kuligowski Kościelnik 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Sp 2 Lubań
55 Zofia Kumala Zaręba 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Podstawowa w Zarębie
56 Ignacy Kumala Zaręba 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Postawowa w Zarębie
57 Ignacy Kumala Zaręba 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Szkoła Podstawowa w Zarębie
58 Jakub Kusiak Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Szkoła Podstawowa nr.1 w Lubaniu
59 Leon Kuźmicki Kowary 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Podstawowa nr 1
60 Katarzyna Lesiewicz Lubań 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SOSW Lubań
61 Julia Łabik Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Nr.2 w Lubaniu
62 Julia Łabik Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Nr.2
63 Justyna Łakota Lubań 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - ZSZiO Lubań
64 Mateusz Łanowy Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Podstawowa nr. 2 w Lubaniu
65 Oliwer Łasecki Lubań 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
66 Marcel Łoś Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Podstawowa nr2
67 Kamil Makowy Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świetego Jakuba w Lubaniu
68 Tymoteusz Malewicz Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - Podstawowa nr 2 w Lubaniu
69 Kuba Małodzinski Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Podstawowa nr2
70 Tomasz Maniecki Lubań 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SOSW Lubań
71 Daniel Maniecki Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SOSW Lubań
72 Wiktoria Maras Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Podstawowa nr 2 w Lubaniu im.Dróg Św Jakuba
73 Jakub Miczko Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Św. Jakuba podstawowa
74 Jakub Miczko Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Św. Jakuba podstawowa
75 Oliwer Misiurka Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W LUBANIU
76 Filip Moryto Uniegoszcz 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP 2 Lubań
77 Zuzanna Moryto Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SP 2 Lubań
78 Piotr Obrzut Bolesławiec 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SOSW Bolesławiec
79 Patrycja Ogaza Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SOSW Lubań
80 Anastazja Ondycz Lubań, Uniegoszcz 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP nr 2 w Lubaniu
81 Adrian Orzechowski Lubań 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SOSW Lubań
82 Dawid Pajdo Lubań, Uniegoszcz 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP2
83 Tymoteusz Paradowski Leśna 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
84 Izmajłow Patryk Leśna 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
85 Julita Pelc Boguszów Gorce 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Boguszowie
86 Karol Piecha Bolesławiec 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SOSW Bolesławiec
87 Jakub Pielach Lubań 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - sp2
88 Filip PIERZAK Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SP 2 Lubań
89 Zuzanna PIERZAK Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SP 2 Lubań
90 Bartłomiej Piwowarski Lubań, Uniegoszcz 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
91 Karol Popławski Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Sp nr 2 w Lubaniu
92 Marcin Przyłucki Bolesławiec 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SOSW Bolesławiec
93 Szymon Rogalski Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
94 Stanisław Rymer Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Sp.2 Lubań
95 ZUZANNA Sawicka Zareba 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SP ZARĘBA
96 Gabriela Sawicka Zaręba 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SP ZARĘBA
97 Paweł Sawicki Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Podstawowa nr 2 w Lubaniu
98 Paweł Sawicki Jelenia Góra 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Podstawowa nr 2 w Lubaniu
99 Emil Shevchenko Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Sp 1 lubań
100 Michał Sienkiewicz Leśna 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - ZSP Mickiewicz
101 Marcel Siewert Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - Szkoła podstawowa nr 2 w Lubaniu
102 Kacper Siewert Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Szkoła podstawowa nr 2 w Lubaniu
103 Zuzanna Sikorska Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Podstawowa nr 2
104 Szymon Sobolewski Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lubaniu
105 Kacper Sobota Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Św. Jakuba
106 Oliwier Socha Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Szkoła podstawowa nr 2
107 Kinga Socha Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Szkoła podstawowa nr 2
108 Emilia Sołtysiak Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Podstawowa
109 Martyna Sołtysiak Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Podstawowa
110 Sebastiana Suproń Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Szkoła podstawowa nr 2
111 Antonina Szałapata Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Podstawowa nr 2 Lubań
112 Michał Szczepański Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SOSW Lubań
113 Mikołaj Szłabowicz Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Sp2
114 Bartłomiej Telingo Lubań 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
115 Nicola Tkacz Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Sp2
116 Nathan Tkacz Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Sp2
117 Nicola Tkacz Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Sp2
118 Aleksander Toma Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP Gryfów
119 Szymon Trawniczek Olszyna 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SP1 w Lubaniu
120 Damian Walkowski Lubań 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SOSW Lubań
121 Julia Wandycz Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Podstawowa nr 4 w Lubaniu
122 Mateusz Wereszczyński Lubań 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - Sp1 Lubań
123 Jan Wergieluk Zaręba 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Sz. P. nr. 1 w Lubaniu
124 Wojciech Wergieluk Zaręba 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Sz. P. nr. 1 w Lubaniu
125 Karol Widła Zielona Góra 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Sp. 18
126 Zuzanna Wilanowska Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - SP 2
127 Hanna WITEK Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP 2 LUBAŃ
128 Hanna WITEK Świdnica 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP 2 LUBAŃ
129 Natan Joachim Wojtowicz Luban 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Podstawowa nr.2
130 Adrianna Woś Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - SP2 w Lubaniu
131 Szymon Zawlik Bolesławiec 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SOSW Bolesławiec
132 Dominika Zdych Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - Podstawowa nr2 Lubań
133 KINGA ZIELENKIEWICZ Zgorzelec 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SP nr 2 w Lubaniu
134 KINGA ZIELENKIEWICZ Zgorzelec 1000 m – rocznik 2010/2009 kl. V/VI SP - SP nr 2 w Lubaniu
135 Sofiia Zinzir Lubań 800 m – rocznik 2012/2011 kl. III/IV SP - sp2
136 Kacper Zwierzyński Lubań 1600 m – rocznik 2008/2007 kl. VII/VIII SP - SOSW Lubań
137 Szymon Zygmunt Radostów 2600 m – rocznik 2006-2002 kl. I – IV SPP - Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
138 Daniel Żak Lubań 400 m – rocznik 2014/2013 kl. I/II SP - Sp2 Lubań


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 40
Mężczyźni 98
Wszyscy 138