Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Szymon Andrzejak Chojna 15KM 1 - M
2 Iwona Andrzejak Chojna 15KM 1 - L
3 Arkadiusz Bartczak Gryfino 15KM 1 KB Hermes XL
4 Jarosław Bartyszak Przyjezierze 15KM 1 Przyjezierze L
5 Marcin Bedkowski Gryfino 15KM 1 Romerike Runners Team XL
6 MARIUSZ BERNACKI Dołgie 15KM 1 MODLITWA BIEGANIA GRYFINO S
7 Beata Białek Żarczyn 15KM 1 KB Hermes Gryfino M
8 Maciej Bobkowski Plewiska / K. Poznania 15KM 1 - L
9 Paweł Borczewski Gorzów Wlkp. 15KM 1 Siła L
10 Radosław Budzyński Szczecin 15KM 1 - L
11 KRZYSZTOF BUKIEL Kostrzyn nad Odrą 15KM 1 MOSiR Kostrzyn nad Odrą S
12 Agnieszka Butrynowska Dębno 15KM 1 - S
13 Wiesław Chomont Moryń 15KM 1 Karate Kyokushin Moryń -
14 Bartosz Chowański Lipiany 15KM 1 CJS Tłumaczenia /Lipiański Bieg Partyzanta L
15 Pedro Costa Berlin 15KM 1 - M
16 Krzysztof Dmytrów Szczecin 15KM 1 TT Szczecin M
17 Magdalena Droździel Gryfino 15KM 1 KB Hermes Gryfino M
18 Dariusz Dudek chojna 15KM 1 - L
19 Patryk Fijałkowski Deszczno 15KM 1 - L
20 Tomasz Gaweł Mieszkowice 15KM 1 ICT foty fit M
21 Bernard Górski Mierno 15KM 1 - XL
22 Paweł Greczuk Szczecin 15KM 1 CzarnaRozpaczTeam L
23 Joanna Greguła chojna 15KM 1 KM TEAM M
24 Bernardeta Huszcza Dębno zachodniopomorskie 15KM 1 Akcja motywacja M
25 Paulina Jaz Chojna 15KM 1 AGB Nygus S
26 Justyna Jaz Chojna 15KM 1 AGB NYGUS S
27 Krzysztof Jaz Mieszkowice 15KM 1 KM TEAM M
28 Małgorzata Jaz Mieszkowice 15KM 1 KM TEAM S
29 Aneta Jaz chojna 15KM 1 AGB Nygus Chojna S
30 Marcin Jemczura Dębno zachodniopomorskie 15KM 1 Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno M
31 Krzysztof Judek Mierzyn 15KM 1 - M
32 Ryszard Juzyszyn Moryn 15KM 1 - -
33 Jan Kaczmarek Mieszkowice 15KM 1 - M
34 Marta Kamińska Warszawa 15KM 1 - M
35 Waldemar Kępka Santocko 15KM 1 - L
36 ZBIGNIEW KLUCZYŃSKI Kostrzyn nad Odrą 15KM 1 nie M
37 Katarzyna Kolasa Zielin 15KM 1 - S
38 Andrzej Kononowicz Szczecin 15KM 1 - M
39 Bartosz Kosciuczuk Szczecin 15KM 1 - XL
40 Kamila Kowalczyk Moryń 15KM 1 - M
41 Michał Kowalczyk Gorzów Wlkp. 15KM 1 Biegam Bo Lubię Gorzów L
42 Michał Kowalczyk Moryń 15KM 1 UKS MORZYCKO MORYŃ L
43 Renatka KOWALSKA Gorzów Wielkopolski 15KM 1 KM TEAM M
44 Tomasz Kowslski Debno 15KM 1 - M
45 Iwona Kozanecka Szczecin 15KM 1 Koza Turbo L
46 Patryk Kozanecki Szczecin 15KM 1 Koza Turbo L
47 Krystian Koziniec Szczecin 15KM 1 DRUŻYNA FILIPA -
48 Jonatan Krasowski Gryfino 15KM 1 - L
49 Barbara Krzyżanowska Nawodna 15KM 1 AGB Nygus Chojna S
50 Andrzej Kubler Bezrzecze 15KM 1 MKL Szczecin M
51 Grzegorz Kulbicki Dębno 15KM 1 Maraton Dębno M
52 Krzysztof Kulig Dołgie 15KM 1 MODLITWA BIEGANIA GRYFINO XL
53 Mariusz Kurlej Gryfino 15KM 1 KB Hermes Gryfino M
54 Bartosz Kwaśniewski Moryń 15KM 1 - M
55 DARIUSZ KWIATKOWSKI Gryfino 15KM 1 MODLITWA BIEGANIA GRYFINO M
56 Jacek Langiewicz police 15KM 1 - L
57 Michael Lenz Berlin 15KM 1 - M
58 Andrzej Lewicki Moryń 15KM 1 Brzoza Moryń L
59 Michał Lewicki Moryń 15KM 1 Brzoza Moryń M
60 Sven Lindhoff Berlin 15KM 1 - M
61 Mariusz ŁĘTOWSKI Nawodna 15KM 1 KM TEAM M
62 Jarosław Łoś Parsów 15KM 1 #rusz4litery L
63 Agnieszka Łukasiewicz Gryfino 15KM 1 KB Hermes Gryfino M
64 Krzysztof Maciejewski Szczecin 15KM 1 - M
65 KRZYSZTOF MADERA chojna 15KM 1 AGB Nygus M
66 Maciej MAjewski Poznań 15KM 1 - M
67 Irena Majłowska Gorzów Wlkp o 15KM 1 - M
68 Aleksander Majłowski Gorzów Wlkp. 15KM 1 - M
69 Dariusz Makowski Chojna 15KM 1 KM Team L
70 Adrian Makówka Moryń 15KM 1 - -
71 Hanna Matul Myślibórz 15KM 1 - L
72 Kamila Mazur-Mokrzycka Mieszkowice 15KM 1 - S
73 Marek Mikołajczak Gryfino 15KM 1 - XL
74 Marcin Mikołajczak Gryfino 15KM 1 - L
75 Alicja Mikołajczyk Trzcińsko Zdrój 15KM 1 AGB NYGUS CHOJNA L
76 Maciej Moszyński Bezrzecze 15KM 1 Ekoprojekt Run Team L
77 Mirosław Mościcki chojna 15KM 1 Active Chojna M
78 Dariusz Mróz Gryfino 15KM 1 MODLITWA BIEGANIA GRYFINO M
79 Bartosz Niparko Dębno 15KM 1 - L
80 Damian Nowacki Stare Łysogórki 15KM 1 Kuny Stare Łysogórki S
81 Kazimierz Okonek Gorzów Wlkp. 15KM 1 - M
82 Przemek Olejnik Szczecin 15KM 1 niezrzeszony L
83 ANETA ORAWIEC Kostrzyn Nad Odra 15KM 1 Kkb S
84 Ewa Orłowska Szczecin 15KM 1 Drużyna Filipa -
85 Przemysław Piątkowski Karnin 15KM 1 - S
86 Edward Piotrowski Lisie Pole 15KM 1 - L
87 Tadeusz Plata Szczecin 15KM 1 Maratończyk Team Szczecin M
88 Grzegorz Pluta Nowe Czarnowo 15KM 1 KB HERMES GRYFINO L
89 Jakub Płoński Gorzów Wlkp. 15KM 1 Dzikie Dziki Gorzów Wlkp. M
90 Jarosław Podgórski Witnica Chojeńska 15KM 1 - XL
91 Agnieszka Poręba Moryń 15KM 1 Karate Kyokushin Moryń -
92 Artur Potasznik Szczecin 15KM 1 Maratończyk Team Szczecin L
93 Grzegorz Prokop Dębno zachodniopomorskie 15KM 1 - M
94 Agnieszka Ptaszyńska Szczecin 15KM 1 - S
95 Stefan Rausch Prenzlau 15KM 1 TSV 62 Prenzlau L
96 Krzysztof Rękawiecki Słubice 15KM 1 - L
97 Stefanie Rohrlack Prenzlau 15KM 1 TSV 62 Prenzlau e.V. -
98 Dorian Rolla Warzymice 15KM 1 - XL
99 Magdalena Rolla Warzymice 15KM 1 - L
100 Czesław Romas Gorzów Wlkp. 15KM 1 - L
101 Renata Rosadzińska Dębno 15KM 1 - S
102 Maciej Rosadziński Dębno 15KM 1 - S
103 Damian Różalski Witnica Chojeńska 15KM 1 - M
104 Jacek Rudziński Gryfino 15KM 1 KB HERMES GRYFINO M
105 Monika Rybarczyk Gorzów Wielkopolski 15KM 1 - S
106 Janusz Rybicki police 15KM 1 - L
107 Aleksandra Salwa Mieszkowice 15KM 1 Biedra team M
108 Stanisław Semaszczuk Kostrzyn nad Odrą 15KM 1 Decora L
109 Joanna Sierzputowska-Mantur Dobra 15KM 1 - M
110 Szymon Sikora Gardno 15KM 1 - -
111 Łukasz Siwak Szczecin 15KM 1 - S
112 Steffi Skara Gartz 15KM 1 Schwedter Hasen L
113 Konrad Słodownik Chojna 15KM 1 Szkoła Języków Obcych Professional School Chojna L
114 Paweł Stodolny Szczecin 15KM 1 Szczecin M
115 Mariusz Strelczuk Moryń 15KM 1 MORYŃ L
116 Damian STRZĘPKA Rurka 15KM 1 - S
117 Iwona Swendrowska Gryfino 15KM 1 - M
118 Karolina Swendrowska Gryfino 15KM 1 - M
119 Artur Swierzko Gorzów Wielkopolski 15KM 1 - L
120 Daniel Szostak Szczecin 15KM 1 - -
121 Jacek Szymańczuk Poznań 15KM 1 Naramowice Biegają/biegiemwlas M
122 Marek Szymański Kamień Pomorski 15KM 1 KB KAMIEŃ POMORSKI XXL
123 Robert Szymański Gorzów Wlkp. 15KM 1 - L
124 Sławomir Szymański Szczecin 15KM 1 - L
125 Marcin Śliwiński Chojna 15KM 1 AGB-Nygus M
126 Tomasz Talaga Dębno 15KM 1 - M
127 Katja Titz Prenzlau 15KM 1 TSV 62 Prenzlau M
128 Andrzej Trochimiuk Moryń 15KM 1 AGB Nygus -
129 Justyna Trochimiuk Moryń 15KM 1 AGB Nygus -
130 Zdzisław Wawruszczak Mieszkowice 15KM 1 - S
131 Wojtek Węgier Bartkowo 15KM 1 Dużo i Dobre -
132 Annett Wolff Angermünde 15KM 1 TSV 62 Prenzlau e.V. M
133 Konrad Woźnica Czelin 15KM 1 Kuny Stare Łysogórki M
134 Krystian Wójcik Witnica 15KM 1 - S
135 Łukasz Wróbel Mieszkowice 15KM 1 Biedra team L
136 Mirosław Wujda Dębno 15KM 1 Erni_Rules M
137 Jacek Zaczko Szczecin 15KM 1 COVID SLAYER M
138 Maciej Zalewski Szczecin 15KM 1 - M
139 Andrzej Zazulak chojna 15KM 1 - M
140 Mariusz Zelek Szczecin 15KM 1 Modlitwa biegania L

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Renata Bernacka Trzcińsko Zdrój 4KM 1 KB Hermes Gryfino S
2 Anna Bielawska Trzcinsko -Zdroj 4KM 1 - L
3 Sebastian Bilon chojna 4KM 1 Barakuda L
4 Renata Burghardt Gryfino 4KM 1 KB Hermes Gryfino S
5 Maria Cebeńko Gryfino 4KM 1 KB Hermes Gryfino XXL
6 Paulina Drożdżewska Gryfino 4KM 1 MKS HERMES S
7 Marcin Drożdżewski Gryfino 4KM 1 - L
8 Mateusz Flaszyński Witnica 4KM 1 Centrum Psychologiczne Dobre Miejsce M
9 Dorota Juzyszyn Moryń 4KM 1 - -
10 Anna Kaczmarek Czelin 4KM 1 Kuny stare Łysogórki S
11 Emil Karczewicz Moryń 4KM 1 - XL
12 Jakub Kornalewicz Przyjezierze 4KM 1 - S
13 Walery Kowalewski Kostrzyn nad Odrą 4KM 1 - L
14 Kalina Kubik-Greczuk Słubice 4KM 1 BiegnePoMedal L
15 Angelika Kurkowska Moryń 4KM 1 - -
16 Marcin KURKOWSKI Moryń 4KM 1 - L
17 Hubert Kwiecień Moryń 4KM 1 - S
18 Wiesław Nowak Szczecin 4KM 1 - L
19 Izabela Okonek Gorzów Wlkp. 4KM 1 - M
20 Sylwia Pałasz-Wróbel Dębogóra 4KM 1 Gmina Widuchowa S
21 Szymon Piątek Warzymice 4KM 1 Piątki -
22 Karolina Piątek-Mieńszyk Szczecin 4KM 1 Piątki -
23 Piotr Prędkowski Moryń 4KM 1 Active Chojna M
24 Michał Sieczkowski Szczecin 4KM 1 KB Pionier Szczecin S
25 Eugeniusz Skiba Gorzów Wlkp. 4KM 1 - M
26 Stanisław Smoliński Szczecin 4KM 1 Maratończyk Team Szczecin M
27 Bartosz Stasiak chojna 4KM 1 Barakuda L
28 Lidka Szymczyszyn Gryfino 4KM 1 KB Hermes Gryfino M
29 Hubert Trygub chojna 4KM 1 - L
30 Mirosław Tudek Pyrzyce 4KM 1 solo XL
31 Maria Woźniak Trzcińsko Zdrój 4KM 1 KB Hermes M
32 Paweł Wróbel Dębogóra 4KM 1 Gmina Widuchowa XL
33 Karol Wyganowski Berlin 4KM 1 Berlin M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Iwona Batóg Dębno zachodniopomorskie 15KM - Iwoneczka S
2 Marek Bodys Gryfino 15KM - KB Hermes Gryfino L
3 Maciej Cinka Gorzów Wlkp. 15KM - - XL
4 Krzysztof Czosnowski Gryfino 15KM - KB Hermes Gryfino S
5 Przemysław Danak Kostrzyn nad Odrą 15KM - - -
6 Zbigniew Herba Stargard 15KM - - L
7 Paweł Jaworski Dołuje 15KM - TymTriTeam -
8 Marek Jordan Dębno zachodniopomorskie 15KM - Foxy Fit M
9 Jan Kaczorowski Dębno zachodniopomorskie 15KM - Dębnowskie Człapaki M
10 Piotr Karczewicz Moryń 15KM - - S
11 Piotr Karczewicz Moryń 15KM - - S
12 Marcin Kłopotek Bartkowo 15KM - Family Extreme M
13 Damian Konecki Moryń 15KM - You ll Never Walk alone L
14 Jarosław Korzeniewski Gorzów Wlkp. 15KM - Team Kopeć S
15 Mateusz Kosiński Gryfino 15KM - Drużyna Szpiku M
16 Paweł Kowalczyk Moryń 15KM - - M
17 Tomasz Kowalski Dębno 15KM - - M
18 Marta Krawczyk Kostrzyn nad Odrą 15KM - Kostrzyńska Grupa Biegowa -
19 Patrycja Kwaśniewska Szczecin 15KM - - S
20 Kasia Marciniak Dębno zachodniopomorskie 15KM - Maraton Debno S
21 Klaudia Maślanka Stobno 15KM - #TymTriTeam -
22 Mariusz Matuk Górzyca 15KM - ICT Foxy Fit L
23 Piotr Michalak Gorzów Wielkopolski 15KM - Friendly Fire M
24 Jerzy Mika Moryń 15KM - - M
25 Marcin Nosek Wrocław 15KM - - M
26 Damian Nowacki Stare Łysogórki 15KM - Kuny stare łysogórki S
27 marzena olejnik Szczecin 15KM - - L
28 Andrzej PAŃKO Żarczyn 15KM - kB Hermes Gryfino -
29 Marek Pelc Szczecin 15KM - - M
30 Mariusz Piątkowski Mierzyn 15KM - - -
31 Krzysztof Pieczyński Szczecin 15KM - - M
32 Konrad Piotrowski Szczecin 15KM - - M
33 Jolanta Seń Gorzów Wlkp. 15KM - - S
34 ANETTA SOWIŃSKA Gorzów Wielkopolski 15KM - - S
35 Dawid Ścierko Mieszkowice 15KM - W Pogoni za nogami L
36 Marek Tatara Kostrzyn nad Odrą 15KM - Foxy Fit S
37 Magdalena Warzych Rzepin 15KM - - S
38 Tomasz Wojcieszyński Baczyna 15KM - BBL Gorzów M
39 Sławomir Wróbel Zielona Góra 15KM - - L

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Ewa Andrzejewska Mieszkowice 4KM - - S
2 Adam Bekier Kostrzyn Nad Odra 4KM - - XXL
3 Agnieszka Bielawska Chojna 4KM - - -
4 Kamila Górecka Kostrzyn nad Odrą 4KM - - S
5 Krzysztof Gredka Ośno Lubuskie 4KM - - L
6 Klaudia Gredka Ośno Lubuskie 4KM - - S
7 Kacper Haman Szczecin 4KM - DPT RUN TEAM XL
8 Leszek Holynski Przecław 4KM - KM PSP SZCZECIN M
9 Renata Jarczewska Goleniów 4KM - - -
10 JERZY K OŁACZYK chojna 4KM - - XXL
11 Wiktor Kosmala Gorzów Wlkp. 4KM - - M
12 Mateusz Kowalczyk Gorzów Wielkopolski 4KM - - L
13 adam Kowalski Moryń 4KM - - -
14 Marcin Krześniowski Szczecin 4KM - Rowerowy Załom S
15 Karolina Kubowicz Krajnik Dolny 4KM - - -
16 Paweł Lemczak Boleszkowice 4KM - ICT POLAND XL
17 Galyna Shehynska Kostrzyn nad Odrą 4KM - 1 S
18 Marta Stanisławska Trzcińsko Zdrój 4KM - - L
19 Aneta Szar Dębno 4KM - - M
20 ANNA WĘGRZYNOWSKA Barlinek 4KM - - L
21 Justyna Ziółkowska Trzcińsko-Zdrój 4KM - - XXL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 73
Mężczyźni 160
Wszyscy 233