Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Druzyna Mieszkaniec Miasta i Gminy Strzelin Mieszkaniec Powiatu Strzelińskiego
1 Krystian Ajzenberg Niemcza M40 1 - NIE NIE
2 Aga Ajzenberg Lutynia K40 1 - NIE NIE
3 Magdalena Barszczowska Strzelin K30 1 - TAK TAK
4 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg M60 1 Kotwica Brzeg NIE NIE
5 Stanisław Bednarski Strzelin M60 1 Super Dziadek TAK TAK
6 Robert Bil Strzelin M30 1 - NIE TAK
7 Maria Birut Strzelin K50 1 - TAK TAK
8 Anatol Birut Strzelin M60 1 - TAK TAK
9 MAREK BŁOŃSKI Kłodzko M40 1 EBIEGI.PL NIE NIE
10 Dawid Brycki Szczawin M16 1 - TAK TAK
11 KRYSTIAN BUBULA Strzelin M20 1 Strzeliński Klub Biegacza "GRANIT" TAK TAK
12 Jakub Buda Miłocice M20 1 - NIE TAK
13 Joanna Budzik Oława K30 1 - NIE NIE
14 Paweł CHMURA Strzelin M40 1 - TAK TAK
15 Marcin Ciesłowski kuropatnik M30 1 - NIE TAK
16 Marlena Cieślik Strzelin K20 1 - TAK TAK
17 Grzegorz Czapiga BORECZEK M30 1 BORECZEK TEAM NIE TAK
18 Maciej CZWARTOS Gułów M40 1 - NIE TAK
19 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko K40 1 EBIEGI.PL NIE NIE
20 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko M40 1 EBIEGI.PL NIE NIE
21 Arkadiusz Gardzielewski Wrocław M30 1 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM NIE NIE
22 Kacper Gazda Strzelin M30 1 #pobiegnijdlajezusa TAK TAK
23 Beata Gnatowicz-Czarnołęska Wrocław K40 1 Czarnognaci NIE NIE
24 Anna Gołębiewska Kłodzko K40 1 EBIEGI.PL NIE NIE
25 Patrycja Grębowiec sadków K30 1 Klub biegacza Kąty Wrocławskie NIE NIE
26 Grzegorz Grzegorek Katy Wroclawskie M50 1 KB Kąty Wrocławskie NIE NIE
27 Aleksander Hasiak Nysa M50 1 #Hasiaczki NIE NIE
28 WIESŁAW HRYDCZUK Wiązów M50 1 - NIE TAK
29 Piotr Jabłoński Oława M40 1 GATE 8 NIE NIE
30 RYSZARD JANKOWSKI Wrocław M60 1 wkb piast wrocław NIE NIE
31 Damian Janusz Szczytna M20 1 Kudowianka Run NIE NIE
32 Rafał Juryniec gęsiniec M40 1 - TAK TAK
33 Dariusz KARP Biały Kościół M40 1 Karp Sport Team TAK TAK
34 ROBERT KLIN Brzeg M50 1 WATAHA NIE NIE
35 MARIUSZ KONIECZYŃSKI Kłodzko M40 1 RNB TEAM POLANICA -ZDRÓJ NIE NIE
36 Agnieszka Konopińska Brzeg K30 1 - NIE NIE
37 BARBARA Korach Strzelin K30 1 Vege Runners TAK TAK
38 Krzysztof Kowal Kłodzko M40 1 - NIE NIE
39 Tomasz Kowal Jaszkowa Dolna M30 1 EBIEGI.PL NIE NIE
40 ADAM KOWALSKI Wiązów M50 1 - NIE TAK
41 TOMASZ KOZAK Kotórz Wielki M20 1 - NIE NIE
42 Paweł Kozłowski Ziębice M20 1 - NIE NIE
43 Paweł Kuczera świerklany M20 1 - NIE NIE
44 Tadeusz Kuczera świerklany M60 1 - NIE NIE
45 Mateusz Kukawski Wiązów M30 1 - NIE TAK
46 Aneta Kupiec Nowa Ruda-Słupiec K40 1 EBIEGI. PL NIE NIE
47 MARIUSZ KUPIEC Nowa Ruda-Słupiec M40 1 EBIEGI.PL NIE NIE
48 Mateusz Kwapień Wrocław M30 1 Zielona Wróżka NIE NIE
49 Tomasz Langner Strzelin M40 1 - TAK TAK
50 Beata Lewandowska Brzeg K50 1 Kotwica Brzeg NIE NIE
51 Mateusz Lewowicki Strzelin M20 1 CARABUS TAK TAK
52 Patryk Lewowicki Biały Kościół M20 1 CARABUS TAK TAK
53 Leonard Lis Strzelin M60 1 - TAK TAK
54 AREK LUBECKI Strzelin M40 1 LUBECKIFAMILY TAK TAK
55 Andrzej Madera Wrocław M40 1 Kilometry Pomocy NIE NIE
56 Jadwiga Majerczyk Godlewska Wiązów K50 1 - NIE TAK
57 Marcin Małyszek Biały Kościół M30 1 STOKROTKI TAK TAK
58 Grzegorz Mandziej Strzelin M40 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit TAK TAK
59 Paweł Marcinowski Stara Łomnica M30 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE
60 Krystian Matlak Strzelin M20 1 - TAK TAK
61 Jacek MAZUR Szczawin M50 1 Szczawin TAK TAK
62 Krzysztof Merak Ołdrzychowice Kłodzkie M40 1 Klub Lekkoatletycznych Ziemia Kłodzka NIE NIE
63 Katarzyna Michalska-Hasiak Nysa K50 1 - NIE NIE
64 Jakub Mrozowski Kępino M20 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit NIE TAK
65 ryszard Nesterewicz Kłodzko M60 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE
66 Sylwia Olejniczak Kłodzko K20 1 EBIEGI.PL NIE NIE
67 Marcin Paschke Wysoka M30 1 - NIE NIE
68 Magdalena Pągowska Wrocław K40 1 brak NIE NIE
69 Andrzej Przybylski Krzelków M40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE NIE
70 Mateusz Przybylski Krzelków M16 1 Ząbkowicka grupa biegowa frankenstein NIE NIE
71 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin M40 1 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT TAK TAK
72 ZENON Puszczewicz Pisarzowice M60 1 Kotwicabrzeg NIE NIE
73 Grzegorz Radzikowski Kurczów M40 1 Kurczów Team NIE TAK
74 Marcin Rybicki Łagiewniki M40 1 - NIE NIE
75 PIOTR SERWADCZAK Brzeg M40 1 P+E NIE NIE
76 Marcin Siewiera Strzelin M30 1 - TAK TAK
77 Joanna Sitkowska Kłodzko K20 1 EBIEGI.PL NIE NIE
78 Krystian Skupień Strzelin M30 1 ErnestoTEAM TAK TAK
79 Artur Słowik Wrocław M40 1 CARABUS NIE NIE
80 Kamil Smęt Kietlin M30 1 Smęciki NIE NIE
81 Kamila Smęt Kietlin K30 1 Smęciki NIE NIE
82 Robert Sowiński Jaksin M40 1 GVT NIE TAK
83 Jakub Stanik Strzelin M20 1 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT NIE TAK
84 Mateusz Stanik Strzelin M30 1 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT TAK TAK
85 Radosław Stanisz Strzelin M30 1 - TAK TAK
86 Marek Steczyszyn Strzelin M30 1 - TAK TAK
87 Edyta Strzelczyk Brzeg K40 1 P+E NIE NIE
88 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie M30 1 Klub Biegacza Kąty Wrocławskie NIE NIE
89 Wojciech Szczepański Dzierżoniów M20 1 - NIE NIE
90 Paweł Tomaszyk Bardo M20 1 - NIE NIE
91 Daniel Trela Pieszyce M30 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE
92 tomasz walenczak Strzelin M40 1 - TAK TAK
93 Jacek Widelski Strzelin M40 1 Widelscy Team TAK TAK
94 Kazimierz Wijatyk Henryków M30 1 Toyota Runmator NIE NIE
95 Paulina Włosińska Skarbimierz-Osiedle K16 1 - NIE NIE
96 Krzysztof Włosiński Skarbimierz Osiedle M40 1 - NIE NIE
97 Wojciech Wojtysiak Ostrów Wielkopolski M50 1 - NIE NIE
98 Marek Wydmuch Bardo M50 1 sgr specialized NIE NIE
99 Marta Zienkiewicz Milanówek K40 1 - NIE NIE
100 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko M40 1 RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ NIE NIE
101 ADAM ZIMOŃ Wrocław M40 1 Integrum Broker NIE NIE
102 Bartłomiej Żak Bystrzyca Oławska M40 1 WKURW_TEAM Wrocław NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Druzyna Mieszkaniec Miasta i Gminy Strzelin Mieszkaniec Powiatu Strzelińskiego
1 TOMEK ABRAMIK Dzierżoniów M40 - BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE NIE
2 Anna Bajer Strzelin K30 - - TAK TAK
3 Piotr Bańkowski Strzelin M20 - - TAK TAK
4 Alicja Bogulak Bielawa K20 - Bielawska Akademia Biegania NIE NIE
5 Zygmunt Bomba Zloty Stok M60 - Piastów NIE NIE
6 Dariusz Boratyński Wrocław M20 - Wosiek Team NIE NIE
7 PAWEŁ CHŁAP Szybowice M30 - LZS GROM SZYBOWICE NIE NIE
8 Szymon Chmura Strzelin M16 - - TAK TAK
9 Maciek Ciesielski Wrocław M40 - Ciesiu Team NIE NIE
10 Mikołaj Czeronek Wrocław M20 - CZERI TEAM NIE NIE
11 Przemysław Deluga Strzelin M40 - - TAK TAK
12 Adrianna Dudek SIECHNICE K40 - - NIE NIE
13 Abderrahim Elasri Chorzów M30 - Nie NIE NIE
14 Anna Ficner Złotoryja K30 - olaws złotoryja/ mks siechnice NIE NIE
15 Mateusz Głód kuropatnik M40 - - TAK TAK
16 Olgierd Grajewski Wrocław M20 - Bike Republic NIE NIE
17 Iwona Guła Bierzów K50 - - NIE NIE
18 Przemysław Homenda Marcinowice M40 - Solo NIE NIE
19 Paweł Hytel Kłodzko M40 - EBIEGI.PL NIE NIE
20 MYKOLA IUKHYMCHUK lutsk M30 - achilles leszno NIE NIE
21 Jacek Jagniątkowski Ołdrzychowice Kłodzkie M40 - Klubu lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE
22 Tomasz Janik Bardo M40 - KP PSP Ząbkowice Śl. NIE NIE
23 ŁUKASZ KARASOWSKI Brzeg M30 - Adrian Danilewicz Group NIE NIE
24 Agata Karp Strzelin K16 - - TAK TAK
25 Tomasz Kowalczyk Pieszyce M50 - Bielawska Akademia Biegania NIE NIE
26 Sławomir Langert Prudnik M30 - - NIE NIE
27 Michał Laszczynski Chrzanow M30 - - NIE NIE
28 Wiesław Lęga Świdnica M40 - KS Tęcza NIE NIE
29 Artur Lipkowski Wrocław M20 - SOBAS TEAM NIE NIE
30 Marcin Łukasik Oława M40 - Drużyna Szafira NIE NIE
31 Sławomir Macuga Wrocław M30 - - NIE NIE
32 Hanna Madej Wrocław K16 - LO nr 3 Wrocław NIE NIE
33 Dariusz Madej Wrocław M40 - WKB Piast Wrocław NIE NIE
34 Justyna Mazur Wiązów K16 - - NIE TAK
35 Marcin Mokrzyński Ołdrzychowice Kłodzkie M40 - Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE
36 Irena Moszonka Strzelin K30 - - TAK TAK
37 Joanna Nalewalska Wrocław K30 - ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM NIE NIE
38 Patryk Nierodzik Wrocław M30 - Dziki NIE NIE
39 Rajmund Niwiński Boguszów- Gorce M50 - Niezrzeszony NIE NIE
40 MACIEJ ORŁOWSKI paszowice M30 - - NIE NIE
41 Olga Osadczuk Strzelin K40 - - TAK NIE
42 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie M40 - - NIE NIE
43 Henryk Ostropolski Dzierżoniów M60 - Bielawska Akademia Biegania NIE NIE
44 Paweł Pac Brzeg M30 - - NIE NIE
45 Janusz Palej Skarbimierz-Osiedle M30 - J&J NIE NIE
46 Justyna Palej Skarbimierz-Osiedle K30 - J&J NIE NIE
47 Marek Pawlik Nysa M40 - Runners Team Nysa NIE NIE
48 Błażej Piękoś Raczyce M30 - Buaszko biega NIE NIE
49 Marcin Pławecki Wrocław M40 - Promont NIE NIE
50 Katsiaryna Ptashuk Leszno K30 - - NIE NIE
51 Tomasz Rozwadowski Brzeg M50 - - NIE NIE
52 Maciej Skowron Jelenia Góra M20 - - NIE NIE
53 Stanisław Staniec Strzelin M60 - amator TAK TAK
54 ARTUR STARKOWICZ Kłodzko M50 - AMATOR NIE NIE
55 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda M60 - KS MARATON NIE NIE
56 Krzysztof Szczepanski Strzelin M40 - KP Constructie BV NIE NIE
57 Maja Tarkowska Młodoszowice K40 - Kotwica Brzeg NIE NIE
58 Kryspin Tersa Pieszyce M30 - Bielawska akademia biegania NIE NIE
59 DOROTA TRZASKACZ TRZEBNICA K40 - DTR BIEGA / MARIO TEAM NIE NIE
60 Piotr Wieczorek Boguszyce M60 - COB NIE NIE
61 Aleksander Wlizło Wrocław M60 - WKB piast NIE NIE
62 Nikola Włosińska Skarbimierz-Osiedle K16 - - NIE NIE
63 Tomasz Żurek Wrocław M30 - Zurek team NIE NIE
64 Magdalena Żurek Wrocław K30 - Zurek Team NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K16 5
K20 4
K30 13
K40 12
K50 5
M16 3
M20 19
M30 34
M40 45
M50 12
M60 14
Kobiety 39
Mężczyźni 127
Wszyscy 166