Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Józef Onyszkiewicz Strzelin FAMILY - -
2 Rafał Prokopski Wrocław FAMILY - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
3 Marek Stasieńko Strzelin FAMILY - Ninjago Team
4 Małgorzata Witkowska Strzelin FAMILY - Ninjago Team
5 Michał Słowiński Strzelin FAMILY - Poczepani
6 Artur Masłowski Wrocław (Wrocław-Krzyki) FAMILY - -
7 Bartosz Hurek Grodków FAMILY - -
8 Barbara Hurek Grodków FAMILY - -
9 Katarzyna Lipa Strzelin FAMILY - KBJB
10 Michał Betlewicz Oława FAMILY - Betlewicz
11 Katarzyna Lipa Strzelin FAMILY - Lipki
12 Mateusz Marynowski Strzelin FAMILY - -
13 Jan Mielnik Strzelin FAMILY - Mieszkańcy króliczej nory
14 Bartosz Garbacz Grodków FAMILY - B&F
15 Ada Łukasik Oława FAMILY - Drużyna Szafira
16 Filip Garbacz Grodków FAMILY - B&F
17 Marcel Łukasik Oława FAMILY - Drużyna Szafira
18 Rafał Sieklucki gęsiniec FAMILY - -
19 Beata Pieczonka Brzeg FAMILY - Na Przełaj Brzeg
20 Mateusz Trybuła Karszów FAMILY - -
21 Krzysztof Pieczonka Brzeg FAMILY - Na Przełaj Brzeg
22 Tomasz Wolak Grodków FAMILY - -
23 Marcin Wolak Grodków FAMILY - -
24 Marcin Marynowski Strzelin FAMILY - -
25 Anna Betlewicz Oława FAMILY - Betlewicz
26 Wiktor Lipa Strzelin FAMILY - Lipki
27 Daniel Betlewicz Oława FAMILY - Betlewicz
28 Maria Głośnicka Wąwolnica FAMILY - -
29 Katarzyna Bocheńska Strzelin FAMILY - KBJB
30 Krzysztof Zawierucha Strzelin FAMILY - 2369
31 Aleksandra Zawierucha Strzelin FAMILY - -
32 Marcin Szczepański Strzelin FAMILY - SUPER CHEESE
33 Tomasz Kurek Wrocław FAMILY - CHOJRAK TEAM WROCŁAW
34 Filip CHMURA Strzelin FAMILY - -
35 Paweł Chmura Strzelin FAMILY - -
36 Maciej Michalik Wybrzeże klatki schodowej FAMILY - Bękarty Proboszcza
37 Marcin Ruciński Strzelin FAMILY - MR Team
38 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław FAMILY - Chojrak Team Wrocław
39 Krystyna Rucińska Strzelin FAMILY - MR Team
40 Colin Ruciński Strzelin FAMILY - MR Team
41 Paweł Turowski Żórawina FAMILY - -
42 Michelle Rucińska Strzelin FAMILY - MR Team
43 Piotr Michurski Żłobizna FAMILY - Syntetyk MTB TIM
44 Gabriel Michurski Żłobizna FAMILY - Syntetyk MTB TIM
45 Grzegorz Sieklucki gęsiniec FAMILY - -
46 Rafał Sieklucki gęsiniec FAMILY - -
47 Bartosz Sieklucki gęsiniec FAMILY - -
48 Paweł Okopski Brzeg FAMILY - Syntetyk MTB Tim ;)
49 Daniel Betlewicz Oława FAMILY - -
50 Maciek Góral Prusy FAMILY - Sady Błotnica MTB Team
51 Bartosz Jachowicz Biały Kościół FAMILY - -
52 Mikołaj Stasieńko Strzelin FAMILY - Ninjago Team
53 Mateusz Hurek Grodków FAMILY - -
54 Wiktoria Krukowska Strzelin FAMILY - Krukowscy
55 Jacek Widelski Strzelin FAMILY - Widelscy Team
56 Sebastian Krukowski Strzelin FAMILY - Krukowscy
57 Aleksander Widelski Strzelin FAMILY - Widelscy Team
58 Krzysztof Czyrny Strzelin FAMILY - Pierścienia
59 Adrian Tumidański Ząbkowice Śląskie FAMILY - Robaczki MTB
60 Bogdan Trybuła Strzelin FAMILY - -
61 Jagoda Kurek Wrocław FAMILY - Warszawski Klub Kolarski
62 Wojciech Turowski Żórawina FAMILY - -
63 Marcin Łukasik Oława FAMILY - Drużyna Szafira
64 Łukasz Ługowski Strzelin FAMILY - -
65 Jakub Ługowski Strzelin FAMILY - -
66 Szymon Okopski Brzeg FAMILY - Syntetyk MTB Tim ;)
67 Marcin Kujawa Gościęcice FAMILY - -
68 Marianna Kujawa Gościęcice FAMILY - -
69 Magdalena Iżykowska-Kujawa Gościęcice FAMILY - -
70 Marcel Kujawa Gościęcice FAMILY - -
71 Sonia Szczepańska Strzelin FAMILY - SUPER CHEESE
72 Krzysztof Sosin Strzelin FAMILY - -
73 Agata Szczepańska Strzelin FAMILY - SUPER CHEESE
74 Jonasz Szczepański Strzelin FAMILY - SUPER CHEESE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Maciej Szmonin Oleśnica MINI - -
2 DOMINIK KARP Biały Kościół MINI - Karp Sport Team
3 Mirosław DĄBEK Ziębice MINI - MIRAS
4 Michal Stachow Strzelin MINI - Strzelin
5 Michał Lewowicki Strzelin MINI - -
6 Piotr Krzęć Oława MINI - -
7 Angelika Kasperek Karnkowo MINI - Mini
8 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław MINI - -
9 Augustas Kasprzyk Lubawka MINI - Cyklo Grupa
10 PIOTR NASYPANY Lubawka MINI - Lubawka
11 Przemysław Tomalik Strzelin MINI - -
12 Tomasz Baran olawa MINI - RioGrapplingOława
13 Kamil Szklennik Biały Kościół MINI - -
14 Dawid Kiełtyka Strzelin MINI - Może nie najlepiej, ale za to jako tako
15 Marcin Owczarek wroclaw MINI - -
16 TOMASZ SZERSZEŃ Jegłowa MINI - -
17 Michał Ruciński Strzelin MINI - -
18 Dawid Ladyca Stróża MINI - GRUPETTO MIETKÓW
19 MARTA GLADICZ Bielsko - Biała MINI - -
20 Łukasz Banaszczyk Strzelin MINI - -
21 Rafał Owczarek Wrocław MINI - -
22 Krzysztof Kubiak Miękinia MINI - Leroy Merlin Mtb Team Wrocław
23 Patryk Cielecki Oława MINI - Otoczaki
24 Damian Kuboń Jegłowa MINI - GROM-BIKE
25 Jakub Bocheński Strzelin MINI - KBJB
26 Jakub Jakimiuk Wrocław MINI - -
27 Krzysztof Łyczek Strzelin MINI - -
28 Agnieszka Ptak Błażkowa MINI - Cyklo Grupa
29 Sascha Asfandiar Berlin MINI - MTB Punks United
30 Bartłomiej Lipa Strzelin MINI - Lipki
31 Paweł Maciąg Oława MINI - -
32 Tomasz Prusinowski Strzelin MINI - Osadkowsku BIKE TEAM
33 Michał Rylski Oława MINI - -
34 Tomasz Hanczel Przeworno MINI - GROM-BIKE
35 Jacek Puzyniak Prusy MINI - -
36 Mateusz Hanczel Krzywina MINI - GROM-BIKE
37 Daniel Sądel Wrocław MINI - -
38 Adrian Koszowski Strzelin MINI - -
39 Szymon Juchniewicz Walim MINI - MTB WALIM
40 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice MINI - Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team
41 Magdalena Sobkowicz Wrocław MINI - LEROY MERLIN MTB TEAM WROCŁAW
42 Paweł Klimkiewicz Ozorowice MINI - Padbar Wrocław Team
43 Tomasz Ścisło Brzeg MINI - Adient Metal
44 Tomasz TYL Kłodzko MINI - Kudowianka Wemeco
45 Piotr Panek Wrocław MINI - IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM
46 Krystian Skupień Strzelin MINI - ErnestoTEAM
47 Radek Dalecki Wałbrzych MINI - ALEX TEAM
48 Dominik Szałajko Strzelin MINI - domelTeam
49 Mirosław Zając Wrocław MINI - WKS Wilczyce
50 Małgorzata Ozimek Jegłowa MINI - GROM-BIKE
51 Artur Cirug Bydgoszcz MINI - -
52 Jakub Rysz Dzierżoniów MINI - MTB WALIM
53 Dariusz KARP Biały Kościół MINI - Karp Sport Team
54 Mateusz Ruciński Strzelin MINI - mati.wrc Team
55 ANDRZEJ BEZAK Pieszyce MINI - -
56 Alicja Broda Wrocław MINI - More Womens Team
57 Krzysztof Deja Henryków MINI - IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM
58 Łukasz Młodynia Brzeg MINI - Brzeg
59 Michał Marchel Oława MINI - -
60 Mateusz Głombik Krapkowice MINI - OKR Bike team
61 AGATA KARP Biały Kościół MINI - Karp Sport Team
62 Bogdan Łukaszuk Wrocław MINI - -
63 Paweł Wysocki Borów MINI - -
64 Jacek Niedziela Szczawin MINI - -
65 Przemysław Laszczyński gęsiniec MINI - -
66 Jakub Szumiato Wrocław MINI - Przedwojewski Team
67 Tomasz Langner Strzelin MINI - -
68 Łukasz Skrzypiec Wrocław MINI - -
69 AREK LUBECKI Strzelin MINI - LUBECKIFAMILY
70 Marcin KOCZAN Wrocław MINI - ISM Sport Team
71 Janusz Gontarek Bielawa MINI - -
72 Kacper Hanczel Krzywina MINI - GROM-BIKE
73 Michał Mucha Krzepice MINI - Korba Team Strzelin
74 MARTA KOZAK Piechowice MINI - VEGE RUNNERS
75 Agnieszka Kołecka Namysłów MINI - Hardcore Holidays MTB
76 Bartek Majcherkiewicz Wiązów MINI - -
77 Michał Kumaszka Strzelin MINI - Może nie najlepiej, ale za to jako tako
78 Tomasz Załanowski Skarbimierz-Osiedle MINI - -
79 Daniel Drozda Jelcz -Laskowice MINI - UKS Moto Jelcz Laskowice
80 Gabriela Niciejewska Lubawka MINI - CYKLO GRUPA
81 Mariusz Mścisz Oława MINI - -
82 Paweł Rabiega Świebodzice MINI - SportFuel.pl
83 Marcin Bezak Nysa MINI - -
84 Stanisław Kasowski Krapkowice MINI - OKR Bike Team
85 Alfred Przemieniecki Lubawka MINI - CYKLO GRUPA
86 Paweł Białowąs Oława MINI - -
87 Waldemar Baran Namysłów MINI - Hardcore Holidays MTB
88 TOMASZ KNUROWSKI Krapkowice MINI - -
89 Krzysztof Cieśla Ziębice MINI - STS EXTREME STRZELIN
90 Leszek Szymkowski Strzelin MINI - Strzelin
91 Mariusz Kunysz Strzelin MINI - -
92 Konrad Adamek Kamienna Góra MINI - CYKLO GRUPA
93 Grzegorz Maciejewski Biały Kościół MINI - -
94 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki MINI - KORBA TEAM STRZELIN
95 Michał Brzeziński Wrocław MINI - Spin4Win
96 Paweł Wasilewski Wrocław MINI - -
97 Jarosław Domański Wrocław MINI - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Dawid Mosoczy Bolków MEGA - CYKLO GRUPA
2 Michał Antosz Święta Katarzyna MEGA - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
3 Mateusz Gałek Wrocław MEGA - -
4 Robert Kopeć Wałbrzych MEGA - F2K ENDURO TEAM
5 ADRIAN MOSSAKOWSKI Wrocław MEGA - -
6 RAFAŁ KOCHANOWSKI Opole MEGA - Cyklo Opole
7 Lesław Juchniewicz Wrocław MEGA - -
8 Maciej Skowron Jelenia Góra MEGA - -
9 Paweł Madeja Strzelin MEGA - -
10 Sebastian Biernat Wrocław MEGA - -
11 Zdzisław Kaczan Brzeg MEGA - Niezrzeszony
12 Katarzyna Osiadacz Dzierżoniów MEGA - DAMNN.CC
13 MATEUSZ JAHN Falmirowice MEGA - CykloOpole
14 Marcin Jucha Wrocław MEGA - -
15 Krzysztof Sadurski Pieszyce MEGA - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
16 Paweł Perkowski Oława MEGA - Mitsubishi Materials MTB Team
17 Szymon Kośnik Wrocław MEGA - -
18 Tomasz Pater gęsiniec MEGA - -
19 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój MEGA - Kudowianka Wemeco Team
20 Piotr Godziewski Wrocław MEGA - Awokado666
21 Magdalena Kośnik Wrocław MEGA - -
22 KAMILA BIERNAT Strzelin MEGA - STS EXTREME STRZELIN
23 Krzysztof Serwata Oława MEGA - Brak
24 Dariusz Baran Strzelin MEGA - STS EXTREME STRZELIN
25 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław MEGA - IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team
26 Maciej Korajda Wrocław (Wrocław-Fabryczna) MEGA - MTB Raiders
27 Tomasz Mach Wałbrzych MEGA - Sportfuel.pl
28 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz MEGA - ATAK CHMIELU
29 Marcin Debski Wrocław MEGA - MTB Punks United
30 Maciej Jasiński Kcynia MEGA - -
31 Damian Grzech Piekary MEGA - KK HRMAX Oleśnica
32 Wojciech Milewski Wrocław MEGA - ***** ***
33 stanislaw szczesny Krzepice MEGA - -
34 Tomasz Nowak Pawłów MEGA - -
35 Rafał Seń Oława MEGA - Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team
36 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA - Colnago Mavic Team
37 Andrzej Cwenar Stara Białka MEGA - CYKLO GRUPA
38 Arkadiusz Kuna Wrocław MEGA - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
39 Maciej Rybotycki Wrocław MEGA - Onninen Team
40 PATRYK JAHN Opole MEGA - CykloOpole
41 Wojciech Kotwicli Wroclaw MEGA - BodyiCoach
42 Daniel Majewski Bielany Wrocławskie MEGA - -
43 Sławomir Jakubowski Knurów MEGA - febys bike team
44 Igor Kaźmierczak Wrocław MEGA - Road-Racing.pl
45 Piotr Niciejewski Knurów MEGA - ProService Racing Team
46 Krzysztof Paluszek głuszyca MEGA - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
47 GRZEGORZ WITCZAK Święta Katarzyna MEGA - Volvo Polska Cycling Team
48 Jakub Malik Strzelin MEGA - -
49 RAFAŁ BOGACKI Kędzierzyn-Koźle MEGA - Cardio-Sport Scott MTB Team
50 Ada Pakuła Kamienna Góra MEGA - Cyklo Grupa
51 Zbigniew Kaczmarek Nysa MEGA - ELMAR ESKA TEAM
52 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MEGA - -
53 Daniel Sidor Wrocław MEGA - Cicilismo Wrocław
54 Marcin Pokarowski Wrocław MEGA - OŚ Racing Team
55 Marek Kamiński Gosciecice MEGA - SKB Granit
56 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój MEGA - Kudowianka Wemeco
57 Paweł Majta Kędzierzyn-Koźle MEGA - Jeźdźcy Apokalipsy
58 MAREK WIĄCEK Wrocław MEGA - Team LUKS Żurawina - Wrocław
59 Łukasz Czura Wrocław (Wrocław-Fabryczna) MEGA - MTB Raiders


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 31
Mężczyźni 199
Wszyscy 230