Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 ROBERT DOBROWOLSKI Jelenia Góra 1 sportowi emeryci Jelenia Góra
2 Magda Stachowiak Leszno 1 -
3 Bozena Dobrowolska Jelenia Góra 1 sportowi emeryci Jelenia Góra
4 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie 1 WKS Wrocl
5 katarzyna Pawlak Świdnica 1 Żelazna Świdnica
6 Rafał Sip Wałbrzych 1 -
7 Joanna Zatryb Wałbrzych 1 RONAL POLSKA RUN
8 Aleksandra Nowacka Wrocław 1 -
9 Miłosz Wawro Libiąż 1 Run to the Hills - team Libiąż
10 STANISŁAW KURNYTA Wałbrzych 1 TeMMPo Wałbrzych
11 Alan Bugaj Czarny Bór 1 -
12 Arnika Hryszko Różana 1 Hryszki Team
13 Beata Płoszajczyk Bolków 1 Bolków Team
14 Agata Stachów Kudowa-Zdrój 1 -
15 Dariusz Stachów Kudowa-Zdrój 1 -
16 Mariusz Gredes Legnica 1 Brak
17 Joanna Kuriata Brzeg 1 ...
18 Alesandra Dębicka Jelenia Góra 1 -
19 Tomasz Potaczek Nowa Ruda-Slupiec 1 -
20 Katarzyna Gąsior Nowa Ruda 1 -
21 Piotr Pietraszek Wrocław 1 Radio Wrocław
22 Łukasz Konopka Wałbrzych 1 KAT CROSS WAŁBRZYCH
23 Robert Tecław Jasień 1 Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
24 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój 1 Kobiety w biegu
25 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój 1 ..
26 Justyna Stolarczyk Boguszów Gorce 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
27 Joanna Bulawkin Ratno Górne 1 -
28 Agnieszka Mazur Jedlina Zdrój 1 -
29 Radomir Mazur Jedlina Zdrój 1 -
30 Adam Sajduda Wrocław 1 pokazeciswiat
31 Tamara Zych Unisław Śląski 1 1
32 Katarzyna Polak Walbrzych 1 TEAM SOKOLOWSKO
33 Michał Woźniak Wilkowyja 1 -
34 Jacek Kost Świebodzice 1 -
35 sandra gwóźdź Wrocław 1 Formalina
36 Radosław Czajka Mrowiny 1 Świdnicka Grupa Biegowa
37 Aleksandra Walada - Czajka Mrowiny 1 -
38 Anna Brożek Świdnica 1 Świerkowe Morsy
39 Tomasz Topolewski Mysłakowice 1 -
40 Małgorzata Potaczek Nowa Ruda 1 -
41 Sebastian Lewandowski Boguszów-Gorce 1 -
42 Jarosław Hryszko Różana 1 Hryszki Team
43 Grzegorz Wisz Jedlina-Zdrój 1 -
44 Magdalena B. Krawczyk Wałbrzych 1 Fit Larwy
45 Katarzyna Sokół Warszawa 1 -
46 Małgorzata Kost Świebodzice 1 -
47 Radosław Hnatyszyn Czerwiensk 1 -
48 Sylwia Hnatyszyn Czerwieńsk 1 -
49 Adriana Galińska Krępice 1 -
50 Katarzyna Kopacka Legnica 1 GorzelinPower
51 Urszula Matkowska Lwówek Śląski 1 Ludzie po Przejściach
52 Marzenna Znamirowska Lwówek Śląski 1 Ludzie po Przejściach
53 Mieczysław Nasiłowski Wrocław 1 -
54 Daniel Najduk CHOJNÓW 1 Rozbiegani Chojnów
55 Anna Szostak Legnica 1 GORZELIN POWER
56 Tomasz Kamiński CHOJNÓW 1 -
57 Borys Grabowski Bydgoszcz 1 Grabosie
58 Monika Grabowska Bydgoszcz 1 Grabosie
59 Tomasz Kędziora Nowe Kramsko 1 5R061E-7R4MPK1
60 Katarzyna Gacka Rębiszów 1 GACKI DWA
61 Tomasz Gacki Rębiszów 1 GACKI DWA
62 Krzysztof Sobków Komprachcice 1 -
63 Katarzyna Sobków Komprachcice 1 -
64 Jakub Wawrzon Sady 1 Maratończyk Cintra
65 Adam Krzemiński Wrocław 1 -
66 Marzena Gidzińska Wałbrzych 1 -
67 Mateusz Borek Wrocław 1 -
68 Weronika Gerke Wałbrzych 1 -
69 Julia Nadarzewska Wrocław 1 -
70 Robert Baran Jedlina Zdrój 1 -
71 Rafał Staniszewski Świebodzice 1 Kat Cross
72 Tomasz Czekański Wrocław 1 -
73 Sylwia Badowska Wrocław 1 -
74 Łukasz Ciarach Piechowice 1 -
75 Jacek Frankowski Świebodzice 1 -
76 Maria Bończek Poznań 1 -
77 Amelia Nowak Lubawka 1 -
78 Karolina Piotrowska Zielona Góra 1 ZGZB
79 Dominika Dzięgielewska Lipa 1 -
80 Mirosław Kotwica Legnica 1 -
81 Aneta Kotwica Legnica 1 -
82 Paweł Szeszko Mieroszów 1 -
83 Grzegorz Folc Mieroszów 1 Grupa Biegowa Mieroszów
84 Kamil Pociecha Jelenia Góra 1 -
85 Mateusz Madej Wrocław 1 -
86 Szymon Kicman Wrocław 1 16
87 Emilian Skwarek Wałbrzych 1 -
88 Agata Osicka-Bochan Nowa Ruda-Słupiec 1 -
89 Anna Kowalewska Świdnica 1 -
90 Paulina Szeszko Mieroszów 1 -
91 Jakub Folc Mieroszów 1 -
92 Mateusz Berus Wołów 1 -
93 Renata Joachimczyk Mirsk 1 RENIA I GACKI DWA
94 Paweł Jaworski Stolec 1 -
95 Sebastian Dyba Lubliniec 1 Run to the Hills
96 Bartosz Gadzała Nowogród Bobrzański 1 5R061E-7R4MPK1
97 Agnieszka Gadzała Nowogród Bobrzański 1 5R061E-7R4MPK1
98 Tomasz Nieczkowski Zielona Góra 1 5R061E-7R4MPK1
99 Joanna Nieczkowska Zielona Góra 1 5R061E-7R4MPK1
100 Leszek Bumbul Zielona Góra 1 5R061E-7R4MPK1
101 Adam Stolarski Szczecin 1 -
102 Konrad Krochmal jarocin 1 KiM
103 Martyna Krochmal jarocin 1 KiM
104 Piotr Gęsikowski Łochowo 1 -
105 Beata Gęsikowska Łochowo 1 -
106 Robert Biskupski Bydgoszcz 1 -
107 Daniel Piwowarczyk Ząbkowice Śląskie 1 -
108 Damian Piotrowski Bolesławiec 1 -
109 Karina Tersa CHOJNÓW 1 Rozbiegani Chojnów
110 Marlena Lipiec Mieroszow 1 -
111 Tomasz Lorenc-Osowski Wrocław 1 -
112 Marcin Komarski Wrocław 1 -
113 Michał Oleksiak Wałbrzych 1 -
114 Jacek Kołodziej Kalej 1 Ślimak na szczycie
115 Iwona Nowicka Wałbrzych 1 Datasport
116 Magdalena Senk Milicz 1 Pochodyla team
117 Konrad Szatkowski Milicz 1 POCHODYŁA TEAM
118 Karolina Pochodyła Milicz 1 POCHODYŁA TEAM
119 Przemysław Miłosz Wałbrzych 1 -
120 Jakub Chomicki Długołęka 1 -
121 Joanna Góralska Kudowa-Zdrój 1 Pierścienia
122 Rafał Rybak Libiąż 1 Run to the Hills - team Libiąż
123 Piotr Porożyński Jelenia Góra 1 -
124 Katarzyna Gospodarczyk Jelenia Góra 1 -
125 Przemysław Głowacki Długołęka 1 -
126 Monika Gredes Legnica 1 brak
127 Błażej Kosmala Wtórek 1 -
128 Adrian Kunsdorf Bierutów 1 Szybkie Podróże Team
129 Rafał Nieświec Staniszcze Małe 1 -
130 Celina Nieświec Staniszcze Małe 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Zbigniew Żuk Wałbrzych - KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR
2 Tomasz Kurek Wrocław - CHOJRAK TEAM WROCŁAW
3 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław - Chojrak Team Wrocław
4 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - M.A.G
5 Katarzyna Bujak Boguszów Gorce - Grupa Biegowa Dzikowiec
6 Artur Witowski Dębowina - Nie
7 MARTA Bącler Kiełczówek - -
8 Anna Mościszko-Niedźwiecka Świerki - Świerkowe Morsy
9 Iwona Dąbrowska Wrocław - id
10 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój - -
11 Monika Wieczorek Bolków - Nie
12 Tomasz Owczarek Lubin - Sportowi Amatorzy
13 Wioletta Owczarek Lubin - Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
14 Mateusz Owczarek Lubin - Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
15 Anna Walczak Sulechów - Zabiegany Sulechów
16 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój - -
17 Marcin Pawłowski Wrocław - Pędzący Ślimak ;)
18 Tomasz Mordarski Krzeszów - Meduza
19 Wioletta Kozubowicz Świdnica - -
20 Dawid Lulis Wrocław - Sobota to Sobota
21 Janusz Olejnik Nysa - -
22 Joanna Łukaszewicz Zielona Góra - Nessi Time Zielona Góra
23 Angelika Mądrzak Unisław Śląski - -
24 ROBERT ZDANOWSKI Gorzelin - GORZELINP
25 Amadeusz Markiewicz Bolesławiec - -
26 Maciej Moskwa Walbrzych - TEAM SOKO
27 Dariusz Pypeć Wałbrzych - kat Cross Wałbrzych
28 Darek Wiśniewski Nowogród Bobrzański - Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
29 Ewa Farnholtz Roztoka - BezGranic
30 Ania Gubańska Wałbrzych - DECATHLON TEAM
31 Małgorzata Kutycka Wrocław - Chojrak Team Wrocław
32 Agata Kowacz Wałbrzych - -
33 Agnieszka Kwiatowska Mieroszów - -
34 Karolina Dominas Wałbrzych - -
35 Katarzyna Romek Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
36 AGNIESZKA DUDA Wałbrzych - -
37 Natasza Chyb Wałbrzych - Infobiuro
38 Agnieszka Matuszewska Kamienna Góra - -
39 Łukasz Napierała Boguszów-Gorce - -
40 Rafał Niedźwiecki Świerki - Świerkowe Morsy
41 Małgorzata Macura Wałbrzych - -
42 Ania Jańczak Jelenia Góra - -
43 Grzegorz Pawłowski Jugów - -
44 Agnieszka Wisz Jedlina Zdrój - -
45 Katarzyna Elias Wałbrzych - SowieTeam
46 Sebastian Maciejewski Mieroszów - -
47 Anna Drelichowska Wrocław - ŚWIERKOWE MORSY
48 Dariusz Pietrzak Mieroszów - -
49 Paweł Łebek Wałbrzych - Kat Cross Wałbrzych
50 Maja Kozanecka Zielątkowo - -
51 Mariusz Jarczewski Kalisz - HDK Strzelec
52 Magdalena Jarczewska Kalisz - HDK Strzelec
53 Monika Bilińska dzikowiec - -
54 Grzegorz Kowalczyk Świebodzice - -
55 Elżbieta Zagóra Sokołowsko - -
56 KAMILA ZAJĄC Wrocław - -
57 Weronika Osińska Wałbrzych - PREDATORS WAŁBRZYCH
58 Agnieszka Erbetowska Jelenia Góra - BIEGAMDLAZDROWIA.PL
59 Sylwia Kudaj Łódź - Epoka Nordica Łódź
60 Jakub Rzucidło Legnica - -
61 Beata Michułka Wałbrzych - DRINK TEAM
62 Mariusz Mync Mieroszów - Mieroszów w Górach
63 Andrzej Somiak Wrocław - IT RUN
64 Grzegorz Duda Sosnowiec - -
65 Piotr Kuncewicz Walbrzych - -
66 Martin Bibko Kosice Słowacja - SPEEDBAR
67 Marcin Maciaś Świdnica - Zdobywcy Korony Gor Polski
68 Jarosław Baszak Wrocław - Polski Ład
69 Michał Mazur Żerniki Wrocławskie - -
70 Ferdynand Ardelli Bielawa - -
71 Rafał Kłyk Jelenia Góra - -
72 Marcin Szeląg wieluń - -
73 Mateusz Suszek Legnica - Legnickie Morsy
74 Krystian Wdowiak Kłodzko - Włóczykij
75 Sebastian Sokołowski Świdnica - G4 Sport Club
76 Mariusz Pawlak Sokołowsko - -
77 Joanna Rutkowska Luicz Dolny - -
78 Marzena Rudzińska Jasień - Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
79 Agnieszka Suszko-Czmiel Oborniki Sl. - Pizmaki
80 Rafał Wrona Katowice - A
81 Jakub Mrozowski Kraków - A
82 Michał Nowak Poznań - Stabilny grunt running team
83 Radosław Foksowicz Szczawno Zdrój - -
84 Kamila Szymańska Wrocław - -
85 Monika Wieczorek Bolków - -
86 Aleksander Rżany Lubawka - -
87 Angelika Więsyk Legnica - -
88 Małgorzata Czachor Sokołowsko - -
89 Katarzyna Jońca-Grzelak Wałbrzych - -
90 Monika Piechaczek głuszyca - -
91 Marzena Janas dzikowiec - -
92 Ewelina Stańczak Jawor - -
93 Ewelina Durkalec Bolków - Eve
94 Tomasz Wójcik Tarnowskie Góry - T&T
95 Ewe Masalska Wambierzyce - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 107
Mężczyźni 118
Wszyscy 225