Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna
1 Tomasz Mach Wałbrzych - Sportfuel.pl
2 JERZY DĄBROWSKI Polkowice - -
3 Seweryn Świerk Janowice Wielkie - NaturalniE Janowice
4 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - Bielawska Akademia Biegania
5 Joanna Grzesik głuszyca - Grzesiki
6 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław - -
7 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie - Klub Biegacza Kąty Wrocławskie
8 Ireneusz Kirkiewicz Oława - Kolega Maćka Oława
9 Jerzy Nogała Leszno - METABO TORA BIKE
10 Kamil DWORNICKI wroclaw - Wrocław
11 Paweł Żukowski Boguszów-Gorce - Grupa Biegowa Dzikowiec
12 PIOTR ZAGAŁA Świdnica - WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
13 ewa pastuszeńko Wałbrzych - TU I TERAZ
14 MAGDALENA BŁOCHOWIAK Miejska Górka - -
15 Aneta Pęczar Świdnica - Mad Runners
16 Krystian Krzysztof Świdnica - -
17 Marek Piotrowski Wrocław - SBRT Wrocław
18 Jacek DUDZIK Klodzko - LKS ISKRA Jaszkowa
19 Michał Kożuch Brzezna - -
20 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka - LKS Iskra Jaszkowa
21 Marek Patalon Zebrzydów - GLKS Marcinowice
22 Jacek Kalus Wałbrzych - Sudeckie Wycieczki Biegowe
23 EUGENIUSZ MARCINOWSKI Bielawa - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
24 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW Biała - GLKS MARCINOWICE
25 Mateusz Piątek Katowice - RMT TEAM
26 MARIUSZ FRANCZAK TRZEBNICA - DTR BIEGA / MARIO TEAM
27 Michał Madera Wrocław - LECIMY TUTAJ
28 Rafał Dubiał Leszno - Leszno
29 Maciej MAjewski Poznań - -
30 PIOTR MIELNIKOWSKI Sobótka - SKSM
31 Damian Cabaj Świdnica - -
32 Jarek Rozdolski Wrocław - Artel Team
33 JAGODA NOWACKA-WOŁCZEK Strzegom - Grupa Biegowa Bez Granic
34 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój - #WAWRZYNTEAM
35 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - SOWIE TEAM
36 Edyta Gardecka Wałbrzych - brak
37 Sylwia Gardecka Wałbrzych - -
38 ROBERT OSOJCA Kamienna Góra - KGB
39 Piotr Szczerbiński Wrocław - -
40 Daniel Traczyński Świdnica - Mad Runners
41 Joanna Hoja Wałbrzych - ALPIN SPORT HOKA HOKA ONE TEAM
42 Wiesław Lęga Świdnica - KS Tęcza
43 Sebastian Graczyk Boguszów-Gorce - Grupa Biegowa Dzikowiec
44 Łukasz Szymczak Milicz - SSW Team Krośnice
45 Adam Anusz Imbramowice - Become One
46 Maciej Martowski Wrocław - Europa Ubezpieczenia
47 Jolana Benešová Bezděkov n/M - Redpoint Team
48 AGNIESZKA LECH Świebodzice - #WAWRZYNTEAM
49 Krzysztof Łukawski Świebodzice - -
50 Katarzyna Bujak Boguszów Gorce - Grupa Biegowa Dzikowiec
51 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna - LKS ISKRA JASZKOWA
52 Krzysztof Twardowski wroclaw - brak
53 Agnieszka Dziergwa SIECHNICE - Przedwojewski Team
54 Katarzyna Chomiak Jedlina-Zdrój - Biegaj w Jedlinie
55 Rafał Kocemba Świebodzice - Dolny Śląsk
56 Michał Koszewski Bydgoszcz - -
57 Wojciech Kluczkiewicz Głubczyce - -
58 Tomasz Samosenek NowaRuda Slupiec - Aktywna Nowa Ruda
59 Arkadiusz Gołuch Łagiewniki - strzegomska dwunastka
60 Michał Wielosik Wałbrzych - Ronal Polska Run
61 Grzegorz Owsiannik Legnica - -
62 przemyslaw winny Bielawa - bielawska akademia biegania
63 Mariusz Kacała Wałbrzych - Predators Wałbrzych
64 MICHAŁ LECH Świebodzice - ROGOZIŃSKI TEAM
65 Paulina Chabińska TRZEBNICA - Akademia Biegania
66 Krystian Krawczyk Lubomin - .
67 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój - Wawrzynteam
68 SERGIUSZ SOLARSKI Wałbrzych - JATeam
69 Zenobia Kubielewicz Kamienna Góra - Kamienna Góra Biega
70 Andrzej Kubielewicz Kamienna Góra - Kamienna Góra Biega
71 Adrian Kołodziej Strzegom - Grupa Biegowa Bez Granic
72 Łukasz Smużny Wałbrzych - Mad Runners
73 Kamil Łyczkowski Wałbrzych - Windir
74 Michał Hnatiuk Wałbrzych - RATE MY TRAIL
75 Dawid Lulis Wrocław - Sobota to Sobota
76 Jacek Matwiejczuk Świebodzice - TeMMPo Wałbrzych
77 Tomasz Woźniak Wałbrzych - Wałbrzyskie Centrum Siły
78 Paweł Witwicki Kamienna Góra - -
79 PIOTR KOTŁOWSKI Boguszów-Gorce - Grupa Biegowa Dzikowiec
80 Krystian Włodarczyk Wałbrzych - GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
81 Daniel Pawlak Kłodzko - LKS ISKRA JASZKOWA
82 Maciej Matusiak Strzegom - -
83 Tomasz WIŚNIEWSKI Bolesławiec - ULKS Bystrzyca Kłodzka
84 Marek Bańkowski Kąty Wrocławskie - Klub Biegacza Kąty Wrocławskie
85 Joanna Figas Wałbrzych - Predators Wałbrzych
86 Paulina Woźny Szczytna - -
87 Łukasz Bienias Dzierżoniów - Swimrun Mafia
88 Tomasz Kończak Burkatów - -
89 Roksana Anusz Imbramowice - Żarów Biega
90 Marzena Kowzan Wałbrzych - TEMMPO WAŁBRZYCH
91 Katarzyna Mitro Kamienna Góra - Kamiennogorska Grupa Biegowa
92 Dorota Rozpendowska Wałbrzych - TeMMPo
93 Agnieszka Wyszowska Wałbrzych - PREDATORS
94 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój - Kobiety w biegu
95 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój - ..
96 Sylwester Jakubowski Boguszów-Gorce - Akademia Ruchu
97 Mariusz Kozyrski Sobótka - PŁUCA ZLEPIONE KRZEMIONKĄ
98 Mariusz Chwiłka Walbrzych - Klub Biegaczy Jysk
99 Sebastian Kasperek Wałbrzych - Ronal Run Polska
100 Justyna Stolarczyk Boguszów Gorce - Grupa Biegowa Dzikowiec
101 Adam Kujawa Wałbrzych - GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
102 Rafał Wolski Sokołowsko - Grupa Biegowa Dzikowiec
103 Grzegorz Jaroni Wałbrzych - G2
104 boleslaw mizeracki Bielawa - bielawska akademia biegania
105 Lucyna Niedziałkowska Sędzisław - ARTEL
106 Tomasz Szymczak Krzeptow - -
107 Grzegorz Rejman Wałbrzych - Salomon Ambassador Poland
108 Grzegorz Ciągło Boguszów Gorce - Brak
109 Barbara Martowska Wrocław - -
110 Sebastian Klimsiak Strzegom - -
111 Paweł Gawron Jelenia Góra - WEPA PIECHOWICE
112 Jacek Strzecha Wałbrzych - Mad Runners
113 joanna Gawron-ramadan Dziwiszow - Wepa piechowice
114 Zbigniew Szlufcik Boguszów-Gorce - Grupa Biegowa Dzikowiec
115 Ania Gubańska Wałbrzych - DECATHLON TEAM
116 Natalia Klimek Boguszów-Gorce - -
117 JAROSŁAW FIGAS Wałbrzych - AQUA SYSTEM WAŁBRZYCH
118 Radek Wojtczuk Boguszow-Gorce - Myliferun
119 Daniel DARMOCHWAŁ Wałbrzych - Trzej Wędrowni i Pies
120 Robert Nietrzeba Iwiny - -
121 Agata Kowacz Wałbrzych - -
122 Agnieszka Gajzler Wałbrzych - WAŁBRZYSKIE Morsy i okolice
123 Danuta Sadyś Gołdyn Wałbrzych - Drink team
124 Dominik Wagner Iwiny - -
125 Bartłomiej Jagodziński Boguszów-Gorce - Biegamy Na Koksie
126 Krzysztof Klimecki Boguszow-Gorce - NSK RUNS
127 Magdalena Malec Kamienna Góra - -
128 Piotr Kowzan Walbrzych - PREDATORS
129 Jarosław Zawodni Wałbrzych - -
130 Tomasz Retecki Wałbrzych - ACTIVE RUNNER WAŁBRZYCH
131 Katarzyna Romek Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
132 Agnieszka Mazur Jedlina Zdrój - -
133 Artur Skoczylas Wałbrzych - Predators Wałbrzych
134 Anna Zwierko Boguszów-Gorce - AZS PUAS Wałbrzych
135 Jarosław Cieśla Wałbrzych - -
136 Marek Piwowarczyk Wałbrzych - -
137 Grzegorz Cieśla Wałbrzych - -
138 Radomir Mazur Jedlina Zdrój - -
139 ARTUR ADAMIN Wałbrzych - Brak
140 Urszula Cybulska Wałbrzych - Predators Wałbrzych
141 Adam Sajduda Wrocław - pokazeciswiat
142 PATRYK Kalicki Kwiatkowice - KB KROKUS KWIATKOWICE
143 Marcin Szkudlarek Wrocław - -
144 Przemysław Klimek Boguszow-Gorce - Brak
145 Sławomir Ordyniec Świdnica - KB LEROY MERLIN
146 Grzegorz Grzegorek Katy Wroclawskie - KB Kąty Wrocławskie
147 Anna Owsiannik Legnica - -
148 Paweł Łebek Wałbrzych - Kat Cross Wałbrzych
149 Marek Sikora Głogów - BBL Głogów
150 Robert Sułek Boguszów-Gorce - -
151 Sylwia Sułek Boguszów Gorce - -
152 Artur Bobel Wrocław - Grupa Biegowa KS Brochów
153 Bartłomiej Paliński CHOJNÓW - Rozbiegani Chojnów
154 Marcin Kantet Kamienna Góra - -
155 Daniel Najduk CHOJNÓW - Rozbiegani Chojnów
156 Weronika Osińska Wałbrzych - Predators Wałbrzych
157 ANDRZEJ CUKIER Kamienna Góra - SP-1 KAMIENNA GÓRA
158 Tomasz Błochowiak Miejska Górka - -
159 Anna Kwit SIECHNICE - -
160 Paulina Jankowska Wrocław - -
161 Beata Michułka Wałbrzych - DRINK TEAM
162 Anna Brycka sadków - Sportowy umysł
163 Stanisław Wyszowski Wałbrzych - -
164 Jakub NAJDUK CHOJNÓW - Rozbiegani Chojnów
165 Kacper Pokora Wałbrzych - -
166 Daniel Dudek Łagiewniki - Biegam dla siebie
167 Joanna Gołuch Łagiewniki - Biegam dla siebie
168 Grzegorz Kraśniewski Wrocław - Litwin Sport
169 Jakub Adamiak Wrocław - Litwin Triathlon Team
170 Martin Bibko Kosice Słowacja - SPEEDBAR
171 Patryk Poliwoczak Mrowiny - Wilki Gór
172 Bogumiła Nastawska Wałbrzych - PONIATÓW BIEGA!
173 Mariola Pawlik Wałbrzych - PONIATÓW BIEGA!
174 Łukasz Dmytrowski Świdnica - #Box74 Świdnica
175 Izabela Grot Wałbrzych - Predators Wałbrzych
176 Krzysztof Klich Kamienna Góra - Contender Kamienna Góra
177 Karolina Berbecka Świebodzice - Box74
178 KRZYSZTOF MARCINIAK Wałbrzych - WKB PODZAMCZE
179 Marcin Golec Boguszów-Gorce - Grupa Biegowa Dzikowiec
180 Wojciech Wojtkowski Struga - Mad Runners
181 Wiktoria Jabłońska Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
182 Joanna Piątek Katowice - -
183 Bogdan Targosz Nysa - AlkoChallenge
184 Krystyna Dynerowicz Witów - -
185 Katarzyna Kucharska Wałbrzych - Predators Wałbrzych
186 Dominik Grzebielucha Wałbrzych - -
187 Adam Wojciechowski Świebodzice - -
188 Marta Zielińska Jelenia Góra - -
189 Kacper Wójtowicz Jaworzno - -
190 Mirosław Urban Kraków - ITMBW Kraków
191 Krystian Soboń Radziądz - Mad Runners
192 Robert Kłyż Wałbrzych - -
193 MONIKA KUC Strzegom - -
194 Małgorzata Dudek Łagiewniki - Biegam dla siebie
195 Wojciech Janulewicz Łagiewniki - Biegam dla siebie
196 Paweł Olechowski Strzegom - -
197 Dariusz Łasiński Poznań - Rock Mushroom Team
198 Lukasz Kantanista Kórnik - -
199 Anna Dziadowicz Radwanice - -
200 Ryszard Koślacz Piechowice - -
201 Tomasz Bielecki Jelenia Góra - -
202 Jadwiga Nowak - Kowalska Wałbrzych - Biegaj Zapobiegaj Wałbrzych
203 Katarzyna Koziczak Wrocław - -
204 Mirosław Hołdyński Kąty Wrocławskie - WKB "META" Lubliniec
205 Żaneta Bogdał Wrocław - -
206 Przemysław Kubiak Strzegom - Strzegomska Dwunastka
207 Magdalena Sipowicz Opole - Nie
208 Tomasz Gibalski Rościsławice - Oborygeni
209 Marzena Gibalska Rościsławice - Oborygeni
210 Łukasz Haraźny Świdnica - #Box74 Świdnica
211 Tomasz Lewicki Dobroszyce - Cała Oleśnica Biega
212 Alicja Ćmikiewicz Wałbrzych - PREDATORS
213 Magdalena Lewicka Dobroszyce - Cała Oleśnica Biega
214 Sławomir Ćmikiewicz Wałbrzych - -
215 Hubert Ozimina Oborniki Śląskie - Oborygeni
216 Henryk Stachecki Mieroszow - -
217 Iwona Łobaczewska Smardzów - BBL-Głogów
218 Paweł Sadowski Janowice Wielkie - Rudawska Husaria
219 ŁUKASZ Jędrychowski Lubawka - -
220 Andrzej Sarzyński SIECHNICE - -
221 Michal Janeczko Walbrzych - Kapeć
222 Jacek Trzeciak Iwiny - MKS Siechnice
223 Bartłomiej Mańczak Świdnica, pow. świdnicki - -
224 Paweł Flaka Burkatów - -
225 Bartosz Ogorzelski Wrocław - -
226 Jacek Morawski Chwaliszów - Unicorn Runners
227 Andrzej Babula Wałbrzych - -
228 Tomasz Skipirzepa januszkowice - -
229 Łukasz Wiśniewski Jedlina-Zdroj - -
230 Paweł Filipowicz Świdnica - -
231 Łukasz Dyczkowski Kamienna Góra - Kamiennogórska Grupa Biegowa
232 Agata Koszewska Bydgoszcz - Norki
233 Dominika Paraszczuk Głogów - BBL Głogów
234 Bartłomiej Sopala Boguszów - Gorce - Norki
235 Kamil Ogłoza Sulejów - TERMOton
236 Filip Kędzia Wrocław - -
237 Jarosław Cieśla Wałbrzych - -
238 Marek Zięba Sobótka - Grzmotomocni Sobótka
239 Mateusz Grochowski Jugowice - #Box74 Świdnica
240 PAWEŁ LIS Mieroszów - -
241 Aneta Pęczar Świdnica - MAD RUNNERS
242 Krystian Parchanowicz Strzegom - Bike team Strzegom
243 Marian Susz Sobotka - GRZMOTOMOCNI SOBÓTKA
244 Bożena Parchanowicz Strzegom - Bez Granic
245 Mariusz Parchanowicz Strzegom - Bez Granic
246 Piotr Kłosowski Strzegom - STS
247 Paweł Buryło JAROSZÓW - -
248 Justyna Baraniecka Głogów - BBL
249 Anna BEDNAREK Jelenia Góra - -
250 Monika Janas Jelenia Góra - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 74
Mężczyźni 176
Wszyscy 250