Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Oleśnickiego
1 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg Bieg Główny M60 1 Kotwica Brzeg NIE
2 Grzegorz Bednarek Kępno Bieg Główny M30 1 KS Gepard Kępno NIE
3 Anna Bednarz Oleśnica Bieg Główny K50 1 Brak TAK
4 Yuriy Blahodir Winnica Bieg Główny M40 1 Klub sportowy Fabryka biegania Ostrów Wlkp. NIE
5 Maks Błasek Kępno Bieg Główny M18 1 Ks Leniwiec NIE
6 andrzej bora wroclaw Bieg Główny M70+ 1 wkb piast wroclaw NIE
7 Grzegorz Buluk Namysłów Bieg Główny M40 1 amator bez formy ;-) hihi NIE
8 Piotr Burawski Oleśnica Bieg Główny M40 1 Dąbrowski Team TAK
9 Rafał Czekaj Namysłów Bieg Główny M20 1 DZIADOWA KŁODA BIEGA NIE
10 Dawid Daszczyk Kępno Bieg Główny M30 1 Aktywny Ostrzeszów NIE
11 GRZEGORZ Dominiak Polkowice Bieg Główny M40 1 - NIE
12 Maria Drozd KRUSZYNA Nordic Walking NW - Kobiety 1 Kruszyna NIE
13 WIESLAW FABJAN Oleśnica Bieg Główny M60 1 Kubisia Team Oleśnica TAK
14 Aleksander Gania Kępno Bieg Główny M40 1 - NIE
15 Jagoda Gania Kępno Bieg Główny K20 1 - NIE
16 Agnieszka Gania Kępno Bieg Główny K40 1 - NIE
17 Anna Gania Kepno Bieg Główny K30 1 Nie NIE
18 Przemyslaw Garbowski wroclaw Bieg Główny M40 1 brak NIE
19 Gerard Goguś Polkowice Bieg Główny M40 1 ZG_Run / #FeiferTeam NIE
20 Małgorzata Górska Oleśnica Nordic Walking NW - Kobiety 1 UTW Oleśnica TAK
21 Henryk Górski Oleśnica Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 UTW Oleśnica TAK
22 Katarzyna Grabarkiewicz Syców Bieg Główny K30 1 Bieg indywidualny TAK
23 Mateusz Grajek Ostrów Wielkopolski Bieg Główny M30 1 KB Czarne Wilki / zalesiezm.pl NIE
24 Piotr Gustaw Wrocław Bieg Główny M40 1 Brak NIE
25 JACEK GUZEK Nowy Tomysl Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 NIE NIE
26 Andrzej Ilski Mikstat Bieg Główny M50 1 MIKSTAT SENIOR RUN NIE
27 Michał Ilski Siedlików Bieg Główny M30 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW NIE
28 Piotr Jabłoński Oława Bieg Główny M40 1 GATE 8 NIE
29 Bożena Jagodzińska Wrocław Nordic Walking NW - Kobiety 1 - NIE
30 Andrzej Jagodziński Wrocław Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 - NIE
31 Adam Jasiński Baranów Bieg Główny M40 1 APTENEO RUNNING TEAM NIE
32 Tomasz Jeziorny Dalborowice Bieg Główny M30 1 Dziadowa Kłoda Biega TAK
33 Agnieszka Kamińska Oleśnica Nordic Walking NW - Kobiety 1 Cała Oleśnica Biega TAK
34 Krystyna Kasińska-Machajek Polkowice Nordic Walking NW - Kobiety 1 Stowarzyszenie Transplantacji Serca NIE
35 TADEUSZ KASPRZAK Osiek Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 brak NIE
36 MONIKA KAWCZYŃSKA Oleśnica Bieg Główny K40 1 GUSTAW TEŻ BIEGA TAK
37 PIOTR KAWCZYŃSKI Oleśnica Bieg Główny M40 1 GUSTAW TEŻ BIEGA TAK
38 Ewa Kazimierczak Dziadowa Kłoda Bieg Główny K40 1 Dziadowa Kłoda Biega TAK
39 Krzysztof Kazimierczak Dziadowa Kłoda Bieg Główny M40 1 Dziadowa Kłoda Biega TAK
40 Karol Klein Kępno Bieg Główny M20 1 - NIE
41 Jarosław Kołodziejczyk Częstochowa Bieg Główny M50 1 Zabiegani Częstochowa NIE
42 Izabela Komór Oleśnica Bieg Główny K40 1 Brak TAK
43 Krzysztof Kopeć Miłowice Bieg Główny M20 1 Dziadowa Kłoda Biega TAK
44 ROBERT KOWALCZYK Kąty Ślaskie Bieg Główny M40 1 Międzyborska Grupa Biegowa NIE
45 Klaudia Kowalska Dziadowa Kłoda Bieg Główny K20 1 Dziadowa Kłoda Biega TAK
46 MARCIN KOWALSKI Perzów Bieg Główny M30 1 Wrocław Marathon Team NIE
47 Renata Krugiołka Pniewy Nordic Walking NW - Kobiety 1 Aktywnie w Pniewach NIE
48 Michał Kruszelnicki Namysłów Bieg Główny M40 1 ActivRun Namysłów TAK
49 ZENON KUNIKOWSKI Smolec Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 RIGHTWAY NIE
50 Aleksandra Kurczaba Syców Bieg Główny K20 1 - TAK
51 Ewelina Kurzawa Dziadowa Kłoda Bieg Główny K20 1 Dziadowa Kłoda biega TAK
52 Dorota Kwiatkowska Miłowice Nordic Walking NW - Kobiety 1 Dziadowa Kłoda biega TAK
53 ANNA Kwiecień Bierutów Bieg Główny K50 1 Bierutowska Grupa Biegowa TAK
54 TADEUSZ LEWANDOWSKI Wrocław Bieg Główny M70+ 1 NIE NIE
55 Arleta Lorenc Ostrów Wielkopolski Bieg Główny K20 1 KB Czarne Wilki NIE
56 Marzena Łebzuch Namysłów Bieg Główny K30 1 ActivrunnNamyslow NIE
57 Krzysztof Machajek Polkowice Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 Stowarzyszenie Transplantacji Serca NIE
58 Józef Malerczyk Namysłów Bieg Główny M30 1 ActivRun NIE
59 Janek Mandat Oleśnica Bieg Główny M60 1 KB Lupus Oleśnica TAK
60 Maciej Marczak Rudniczysko Bieg Główny M20 1 Aktywny Ostrzeszów NIE
61 Tomasz Mateusiak Oleśnica Bieg Główny M40 1 - TAK
62 Miłosz Matillek Międzybórz Bieg Główny M30 1 Międzyborska Grupa Biegowa TAK
63 Alicja Mędrak Wrocław Nordic Walking NW - Kobiety 1 - NIE
64 Józef Mędrak Wrocław Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 - NIE
65 Rafał Michalak Czepielowice Bieg Główny M20 1 - NIE
66 Piotr Miś Namysłów Bieg Główny M30 1 DCP Running Team NIE
67 Artur Musiał Namysłów Bieg Główny M40 1 Szymi Team NIE
68 Justyna Nawrot Nowa Wieś Książęca Bieg Główny K40 1 Dziadowa Kłoda Biega NIE
69 Sylwester Parzonka MROCZEN Bieg Główny M50 1 KS GEPART KEPNO NIE
70 Jan Piec Oleśnica Bieg Główny M70+ 1 Gustaw Też Biega TAK
71 Kazimierz Piksa Brzeg Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 Niezrzeszony NIE
72 Piotr PISARSKI Bielawki Bieg Główny M40 1 Bielawki TAK
73 Mateusz Plota Ostrów Wielkopolski Bieg Główny M30 1 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski NIE
74 Jan Podwórny Wrocław Bieg Główny M50 1 Trenujznami.pl NIE
75 Maria Poksa Brzeg Nordic Walking NW - Kobiety 1 Nierzeszona NIE
76 Jan Poniecki Ślizów Bieg Główny M70+ 1 KB Lupus TAK
77 Piotr Prokopowicz Wałbrzych Bieg Główny M20 1 Litwin Sports NIE
78 Joanna Przybylska Głuszyna Bieg Główny K20 1 - NIE
79 Zenon Puszczewicz Pisarzowice Bieg Główny M70+ 1 Kotwicabrzeg NIE
80 Adam Remiszewski Oleśnica Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 UTW Oleśnica TAK
81 Sonia Rosół Legnica Bieg Główny K40 1 - NIE
82 Maria Rybak Oleśnica Nordic Walking NW - Kobiety 1 UTW Oleśnica TAK
83 Ewelina Sienkiewicz Oleśnica Nordic Walking NW - Kobiety 1 Aerogirls TAK
84 Przemysław Skałecki Kępno Bieg Główny M30 1 RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
85 UYRII SKOREIKO TRZEBNICA Bieg Główny M20 1 Oks TAK
86 Maja Skórzyńska Lewków Bieg Główny K20 1 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski NIE
87 Łukasz Sobera Twardogóra Bieg Główny M30 1 Echo Twardogóra TAK
88 Marta Sonnek Syców Bieg Główny K40 1 ... TAK
89 Paulina Strug Radzowice Bieg Główny K30 1 Dziadowa Kłoda Biega TAK
90 Małgorzata Suchecka Namysłów Bieg Główny K30 1 Activrun Namysłów NIE
91 Emil Sudolski Oleśnica Bieg Główny M40 1 Gustaw Też Biega TAK
92 Jacek Sudolski Oleśnica Śl. Bieg Główny M30 1 Gustaw Też Biega TAK
93 Andrzej Szczepaniak Karłowice Bieg Główny M30 1 Karłowice NIE
94 Damian Szczesny wieluń Bieg Główny M30 1 Wieluń Biega NIE
95 Justyna Szeglowska Pęgów Nordic Walking NW - Kobiety 1 Mocna Grupa Cezara/Cała Oleśnica Biega NIE
96 Danuta Szymańska Oleśnica Nordic Walking NW - Kobiety 1 UTW Oleśnica TAK
97 Fabian Świątek Kępno Bieg Główny M18 1 CiapaTeam NIE
98 Gabriela Tołwińska-Trzeciak Jelenia Góra Bieg Główny K30 1 Karkonosz Running Team NIE
99 Paweł Udała Opatów Bieg Główny M40 1 Szybkie żółwie Opatów NIE
100 Mateusz Wasiak Rychtal Bieg Główny M20 1 RunProgressTeam NIE
101 Adam Wasilewski Wrocław Bieg Główny M50 1 Wrocław Marathon Team NIE
102 Daniel Wencel Miejska Górka Bieg Główny M20 1 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT NIE
103 Piotr Wieczorek Boguszyce Bieg Główny M60 1 COB TAK
104 Artur Wiencek Ostrów Wielkopolski Bieg Główny M40 1 Night Runners Ostrów Wielkopolski NIE
105 Tomek Wiernik Dziadowa kloda Bieg Główny M40 1 Dziadowa Kłoda biega TAK
106 mieczysław wojdyła Wrocław Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 4 WSzKz P NIE
107 Łukasz Wojtasik Doruchów Bieg Główny M30 1 Aktywny Ostrzeszów NIE
108 Adam Wojtkiewicz Oleśnica Bieg Główny M40 1 Brak TAK
109 Henryk Wójcik Oleśnica Nordic Walking NW - Mężczyźni 1 UTW Oleśnica TAK
110 Henryk Wójcik Oleśnica Nordic Walking NW - Kobiety 1 UTW Oleśnica TAK
111 Nikodem Wroński KOBYLA GÓRA Bieg Główny M18 1 SilkaKobylaGóra NIE
112 Piotr Wysocki Syców Bieg Główny M30 1 KP Syców TAK
113 Aleksandra Zając Łęka Opatowska Bieg Główny K30 1 Szybkie Żółwie Opatów NIE
114 Bartosz Zarzycki Namysłów Bieg Główny M20 1 Dziadowa Kłoda Biega NIE
115 Jarosław Zawierta Ostrzeszów Bieg Główny M30 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW NIE
116 ANGELIKA Zawierta Ostrzeszów Bieg Główny K30 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW NIE
117 Irena Zawierucha Oleśnica Nordic Walking NW - Kobiety 1 Aerogirls TAK
118 Daria Zborowska Pisarzowice Bieg Główny K20 1 Aktywny Ostrzeszów NIE
119 HALINA ZBYRYT Nowa Ruda Nordic Walking NW - Kobiety 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Oleśnickiego
1 Antoni Baranowski Tumidaj Bieg Główny M60 - niezrzeszony NIE
2 Piotr Baranowski Bierutów Bieg Główny M40 - Bierutowska Grupa Biegowa TAK
3 Aneta Cnotalska Ostrów Wielkopolski Bieg Główny K40 - - NIE
4 Adam Cnotalski Ostrów Wielkopolski Bieg Główny M30 - - NIE
5 TOMASZ DERESIŃSKI Topola - Osiedle Bieg Główny M40 - KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski NIE
6 Łukasz Duda Bogacica-Polen Bieg Główny M30 - Brak NIE
7 DAMIAN DYDUCH GRĘBANIN Bieg Główny M30 - GEPARD KĘPNO NIE
8 Tomasz Fiołka Kępno Bieg Główny M30 - Brak NIE
9 Przemysław Fiołka Syców Bieg Główny M30 - KS Leniwiec NIE
10 Wojciech Golański Głogów Bieg Główny M30 - Centrum Fizjoterapii Manufaktura Zdrowia NIE
11 SEBASTIAN GOŁDYN Ostrzeszów Bieg Główny M30 - Aktywny Ostrzeszów NIE
12 Anna Janczak-Golańska Głogów Bieg Główny K30 - Centrum Fizjoterapii Manufaktura Zdrowia NIE
13 Łukasz Janczura Namysłów Bieg Główny M30 - Diehl Controls Running Team NIE
14 Dominik Jeziorny Miłowice Bieg Główny M20 - Nie TAK
15 Maciej Juma Oleśnica Bieg Główny M40 - KB LUPUS OLEŚNICA TAK
16 Grzegorz Kowalski Osada Leśna Bieg Główny M20 - Brak Drużyny TAK
17 Hubert Krupiński Namysłów Bieg Główny M20 - ActivRun Namysłow NIE
18 Zdzisław Krzekotowski 56-420 bierutów Bieg Główny M60 - Bierut owska grupa biegowa TAK
19 Elżbieta Kwiecień Wrocław Nordic Walking NW - Kobiety - - NIE
20 Krzysztof Kwiecień wilków Bieg Główny M20 - - NIE
21 Miłosz Leśny Grabów Bieg Główny M30 - Run Forest NIE
22 ŁUKASZ MATYSIAK KOBYLA GÓRA Bieg Główny M30 - Kobyla góra TEAM NIE
23 Tomasz Mazur Zabardowice Nordic Walking NW - Mężczyźni - Zorza Zabardowice NIE
24 Szymon Obalka Sieradz Bieg Główny M60 - PZLAM Torun NIE
25 Edward Olbiński Syców Bieg Główny M50 - amator TAK
26 Piotr Pudło Zawonia Bieg Główny M30 - KB Szerszen Oleśnica NIE
27 Zenon Puszczewicz Pisarzowice Nordic Walking NW - Mężczyźni - Kotwicabrzeg NIE
28 Marcin RACZKOWSKI Dobroszyce Bieg Główny M30 - Nie TAK
29 Magdalena Radomska Syców Bieg Główny K20 - MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA TAK
30 Grażyna Raszewska-Nolbert Bałdowice Bieg Główny K30 - Aktywny Ostrzeszów NIE
31 Klaudia Roszykiewicz Ostrzeszów Bieg Główny K20 - Aktywny Ostrzeszów NIE
32 Janusz Rudner Lewin Brzeski Bieg Główny M40 - Stan Umysłu Lewin Biega NIE
33 piotr rudowicz Radłów Bieg Główny M40 - KB Czarne Wilki NIE
34 Paulina Rybczyńska KOBYLA GÓRA Bieg Główny K20 - - NIE
35 Monika Salamon Fiołka Miechów Bieg Główny K20 - KS Leniwiec NIE
36 Beata Skrobacz Ostrzeszów Bieg Główny K40 - Aktywny Ostrzeszów NIE
37 Jarosław Stanisławczyk Domaszowice Bieg Główny M40 - Amicus Domaszowice NIE
38 Kacper Stefanko Namysłów Bieg Główny M20 - ACTIVRUN NAMYSŁÓW NIE
39 Bartłomiej Szczerbicki Ostrów Wielkopolski Bieg Główny M40 - - NIE
40 Przemysław Szymczyk Stradomia Wierzchnia Bieg Główny M40 - 18 TAK
41 Wojciech Szymura rybnik Bieg Główny M40 - Decathlon Rybnik & Przyjaciele NIE
42 Arkadiusz Świątczak Mąkoszyce Bieg Główny M20 - Mąkoszyce TAK
43 Hieronim Winiarski Janków Zaleśny Nordic Walking NW - Mężczyźni - Huragan NIE
44 Dominik Wylęga Łęka Mroczeńska Bieg Główny M30 - KS GEPARD KĘPNO NIE
45 Robert Zborowski Ostrzeszów Bieg Główny M40 - Aktywny Ostrzeszów/RunProgressTeam NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K18 0
K20 12
K30 10
K40 9
K50 2
K60+ 0
M18 3
M20 16
M30 31
M40 32
M50 6
M60 7
M70+ 5
NW - Kobiety 17
NW - Mężczyźni 14
Kobiety 49
Mężczyźni 115
Wszyscy 164