Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja MTB Klasyfikacja Bieg Alpejski Nocny Bieg na Rymarz
1 Marek Ardelli Karwiany M3 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych TAK NIE NIE
2 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie M3 1 Klub Biegacza Kąty Wrocławskie NIE NIE TAK
3 Robert Sadzik Bardo M3 1 NEOPROFIL NIE NIE TAK
4 Mariusz Zapotoczny Wrocław M4 1 - NIE TAK NIE
5 Jacek DUDZIK Klodzko M6 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE TAK NIE
6 Iwona Martan Wrocław K3 1 - NIE TAK NIE
7 Anna Lulis Wrocław K4 1 #sobasteam NIE TAK TAK
8 Piotr Bąk Brzezia Łąka M4 1 Tęcza Brzezia Łąka NIE TAK TAK
9 adam starego Bolesławiec M6 1 klub biegacza bolesławiec NIE TAK NIE
10 Stanisław Kapłon Kłodzko M6 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE TAK NIE
11 Waldemar Witulski Sosnówka M6 1 Team Podgórzyn NIE TAK TAK
12 Dominik Opaliński Świdnica M2 1 7/11 NIE TAK TAK
13 Jacek Sury Bielawa M3 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK NIE NIE
14 Marta Garnek Dzierżoniów K3 1 UKS Dream-Bike Bielawa TAK NIE NIE
15 Damian Zalejski Dzierżoniów M3 1 UKS Dream-Bike Bielawa TAK NIE NIE
16 Dariusz Kostrzewski Gostyń M4 1 GKR GOSTYŃ NIE TAK NIE
17 Piotr Wierzbicki Świdnica M3 1 Colg8 Running Club NIE TAK NIE
18 Patryk Chrzanowski Bielawa M3 1 PCH Sport Team NIE TAK NIE
19 Damian Cabaj Świdnica M3 1 - NIE TAK NIE
20 Jerzy Kurzaj Wojcieszów M6 1 - TAK NIE NIE
21 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki M4 1 KORBA TEAM STRZELIN TAK NIE NIE
22 Wiesław Lęga Świdnica M4 1 KS Tęcza NIE TAK NIE
23 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna M4 1 LKS ISKRA JASZKOWA NIE TAK NIE
24 Kamil Krzywicki wroclaw M4 1 team nabiegowkach.pl NIE TAK NIE
25 Michał Derencz Tłumaczów M4 1 - NIE TAK TAK
26 ARKADIUSZ Chrzanowski Bielawa M2 1 Lincoln Bester Electric Bike Team Bielawa TAK NIE NIE
27 Wojtek Cepielik Pustelnik M3 1 runner NIE TAK NIE
28 Tomasz Banaszak Gostyń M3 1 KD7W NIE TAK NIE
29 Magda Bracka Wrocław K3 1 - NIE TAK NIE
30 Ireneusz Stermach Sobótka M5 1 - NIE TAK NIE
31 Dawid Lulis Wrocław M3 1 Sobota to Sobota NIE TAK TAK
32 Arkadiusz Kujda OSIELSKO M4 1 1 Brygada Logistyczna NIE TAK TAK
33 Daniel Pawlak Kłodzko M4 1 LKS ISKRA JASZKOWA NIE TAK NIE
34 MAREK WROŃSKI Środa Śląska M4 1 WATAHA Łączy nas bieganie TAK NIE NIE
35 Andrzej Ligienza Dzierżoniów M3 1 Bielawska Akademia Biegania NIE TAK TAK
36 Igor Blaźniak Nowa Ruda Słupiec M1 1 Aktywna Nowa Ruda NIE TAK NIE
37 Sylwia Opalińska Świdnica K2 1 7/11 NIE TAK NIE
38 Remigiusz Graf Leszno M5 1 Turbo Run Leszno NIE TAK NIE
39 Bruno Purzyński Kiełczów M1 1 UKS DREAM-BIKE BIELAWA TAK NIE NIE
40 ANDRZEJ BEZAK Pieszyce M3 1 - TAK NIE NIE
41 Bartosz Szostak Wrocław M4 1 - TAK NIE NIE
42 Mateusz Nowacki Stronie Śląskie M3 1 Przedwojewski Team NIE TAK NIE
43 Wojciech Janas Dzierżoniów M3 1 Bielawska Akademia Biegania NIE TAK TAK
44 Grzegorz Grzegorek Katy Wroclawskie M4 1 KB Kąty Wrocławskie NIE NIE TAK
45 Katarzyna Korgul Kąty Wrocławskie K2 1 - NIE NIE TAK
46 Paweł Grębowicz janików M4 1 - TAK NIE NIE
47 Anna Niedźwiedzka Lubin K3 1 #wawrzynteam NIE TAK NIE
48 Tomasz Turek Kłodzko M4 1 LKS ISKRA JASZKOWA NIE TAK NIE
49 Konrad Tajchman Bielawa M3 1 - TAK NIE NIE
50 Dorota Kujda OSIELSKO K4 1 - NIE TAK NIE
51 Ewelina Marczyk Legnica K4 1 - TAK NIE NIE
52 Roman Mickiewicz Zielona Góra M5 1 Rant Team Zielona Góra TAK NIE NIE
53 Hanna Zając Wrocław K2 1 - NIE TAK TAK
54 Robert Zymliński Wrocław M5 1 Heart Attack NIE TAK NIE
55 Mariusz Chrząszcz Lubin M4 1 - NIE TAK NIE
56 Luan Glumbowsky Wrocław M2 1 - NIE TAK NIE
57 Tomasz Konieczny Biernatki M3 1 - NIE TAK NIE
58 Kamil Cetnarowski Wrocław M4 1 Szybkie Stopy NIE TAK NIE
59 Tomasz Teleńczuk Wrocław M4 1 Szybkie Stopy NIE TAK NIE
60 Aldona Kostrzewska Gostyń K4 1 - NIE TAK NIE
61 Marcin Jadczak Świdnica M4 1 Colg8 Running Club NIE TAK NIE
62 Artur Banach Polkowice M4 1 NSZZ NIE TAK NIE
63 Jakub Rawicki Bielsko-Biała M3 1 - TAK NIE TAK
64 Jacek Andrzejewski Niemcz M4 1 - NIE TAK NIE
65 Marcin Białek Bielawa M3 1 Sweet Travel NIE TAK NIE
66 Rafał Byczkowski Jugów M3 1 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM TAK NIE NIE
67 Jakub Bąk Brzezia Łąka M1 1 Tęcza Brzezia Łąka NIE NIE TAK

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja MTB Klasyfikacja Bieg Alpejski Nocny Bieg na Rymarz
1 Krzysztof Paluszek głuszyca M4 - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych TAK NIE NIE
2 Henryk Ostropolski Dzierżoniów M6 - Bielawska Akademia Biegania NIE TAK TAK
3 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka M5 - LKS Iskra Jaszkowa NIE TAK NIE
4 Wiktor Wiśniewski Bielawa M2 - UKS Dream-Bike Bielawa TAK NIE NIE
5 Marcin Przewłocki Jelenia Góra M4 - KONDYCJA.NET TEAM TAK NIE NIE
6 Agata Hamera Bielawa K3 - SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH TAK NIE NIE
7 Andrzej Apanasewicz Walim M5 - MTB WALIM TAK NIE NIE
8 Jan Piasecki Bielawa M2 - Pasieka Pod Lasem Piasecki Bielawa TAK NIE NIE
9 Ireneusz Ścięgaj Jugów M5 - Spedycja PawBud&ZPAS TAK NIE NIE
10 Wojtek Karpierz Bielawa M2 - UKS Dream-Bike Bielawa TAK NIE NIE
11 Szymon Juchniewicz Walim M2 - MTB WALIM TAK NIE NIE
12 Jolana Benešová Bezděkov n/M K5 - Redpoint Team TAK TAK NIE
13 AGNIESZKA LECH Świebodzice K4 - #WAWRZYNTEAM NIE TAK NIE
14 Tomasz Zając Kłodzko M3 - ultimasport.pl TAK NIE TAK
15 Anna Korczyńska Wrocław K4 - - TAK NIE NIE
16 Piotr Kujawka głuszyca M4 - #WAWRZYNTEAM NIE TAK NIE
17 Piotr Cichoń Bielawa M4 - Bielawska Akademia Biegania NIE TAK NIE
18 Agnieszka Topolewska Wrocław K3 - - NIE TAK NIE
19 Zdzisław Kamasz Boguszów-Gorce M4 - - TAK NIE NIE
20 Adam Domagała Bielawa M5 - Bielawska Akademia Biegania NIE TAK TAK
21 Szymon Bakalarz Pieszyce M1 - Dream-Bike Bielawa TAK NIE NIE
22 Michał Ogryzek Pieszyce M1 - UKS Dream-Bike Bielawa TAK NIE NIE
23 Janusz PIETRZYK Gostyń M5 - Night Runners NIE TAK NIE
24 Bartosz Chudy Gostyń M2 - PARKRUN GOSTYŃ NIE TAK NIE
25 Łukasz Romanowicz Świdnica M3 - No Sugar Team NIE TAK NIE
26 Patryk Mazurek Kłodzko M2 - Pokoje Solo Szklarska Poręba TAK NIE NIE
27 Kacper Bucholc Jugowice M1 - MTB WALIM TAK NIE NIE
28 Dominika Sasin Świdnica K2 - KB Sobótka NIE TAK NIE
29 Kamil Dragan Jugów M2 - MTB Jugów TAK NIE NIE
30 Natalia Frączek Swiebodzice K3 - QuestSport NIE NIE NIE
31 Magdalena Techner Dąbrówka K4 - - NIE TAK NIE
32 Łukasz Kuźma Poznan M3 - FTI Racing Team TAK NIE NIE
33 Rafał Łyczek Dzierżoniów M3 - - TAK NIE NIE
34 Mateusz Pawlus Dzierżoniów M2 - - NIE TAK TAK
35 Krzysztof Sichniewicz Dzierżoniów M4 - - NIE TAK NIE
36 Mateusz Kuszela Wrocław M3 - Atak lewej łydy NIE TAK NIE
37 Natalia Bartosiewicz Bielawa K1 - UKS DREAM-BIKE BIELAWA TAK NIE NIE
38 Sylwia Stypuła Świdnica K4 - - NIE TAK NIE
39 Anna Dziadowicz Radwanice K4 - - NIE TAK NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 1
K2 4
K3 7
K4 9
K5 1
M1 6
M2 11
M3 25
M4 27
M5 9
M6 6
Kobiety 22
Mężczyźni 84
Wszyscy 106