Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Mariusz Kwaszewski Pszenno 1 -
2 TOMASZ BASZAK Strachów 1 -
3 Tomasz Kurek Wrocław 1 CHOJRAK TEAM WROCŁAW
4 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie 1 WKS Wrocław
5 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław 1 Chojrak Team Wrocław
6 Jarosław Domański Świerzawa 1 BIEGAMDLAZDROWIA.PL /Świerzawa
7 Marcin Bęś jordanów śląski 1 -
8 PIOTR MIELNIKOWSKI Sobótka 1 SKSM
9 Elżbieta Cichoń Strzegom 1 Strzegomska Dwunastka
10 Tomasz Smereka Milicz 1 Running Team Milicz
11 Rafał Szczepuch Świdnica 1 QUEST TEAM
12 Przemysław Niewiejski Milicz 1 Running Team Milicz
13 Artur Piaskowski Jawor 1 -
14 Dariusz Kalisz Wałbrzych 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
15 Dariusz Proskura Wałbrzych 1 Trójgarb Stare Bogaczowice
16 Sławomir Nowak Milicz 1 Running T
17 Beata Płoszajczyk Bolków 1 Strzegomska Dwunastka
18 Ireneusz Kordylak Wałbrzych 1 Pomidorowa Alternatywa
19 Damian Hyrlik Świebodzice 1 Wałbrzyskie Morsy i Okolice
20 Katarzyna Hyrlik Świebodzice 1 Wałbrzyskie Morsy i okolice
21 Angelika Mądrzak Unisław Śląski 1 Wałbrzyskie Morsy i okolice
22 Krzysztof Ciukaj Strzelin 1 Morsiki
23 KATARZYNA LACH-PAPCIAK Jawor 1 FORGE YOUR FUTURE / BIEGAMDLAZDROWIA.PL
24 Grzegorz Urbański Świdnica 1 Wałbrzyskie Morsy i Okolice
25 Agnieszka Gajzler Wałbrzych 1 WAŁBRZYSKIE Morsy i okolice
26 Danuta Sadyś Gołdyn Wałbrzych 1 Wałbrzyskie Morsy i okolice
27 Krzysztof Klimecki Boguszow-Gorce 1 NSK RUNS
28 Artur Skoczylas Wałbrzych 1 Predators Wałbrzych
29 Ewelina Gawlikowska Boguszów-Gorce 1 Wałbrzyskie Morsy i Okolice
30 Agata Wierzbicka Świebodzice 1 Drink Team
31 Artur Kokocinski Ostroszowice 1 Świerkowe morsy
32 Renata Zawiślak Pisarzowice 1 PGR Pisarzowice
33 Małgorzata Kowaliszyn Jelenia Góra 1 biegamdlazdrowia.pl
34 Przemysław Grzesiak Wrocław 1 -
35 Agnieszka Erbetowska Jelenia Góra 1 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
36 Aleksandra Śmiglarska Jedlina-Zdrój 1 Drink Team
37 Nina Osinska Boguszów-Gorce 1 -
38 Tomasz Paluchowski Głuchołazy 1 -
39 Piotr Czyszpak Wrocław 1 Fundacja Polska górom!
40 Piotr Kowalski Poznań 1 -
41 Beata Michułka Wałbrzych 1 Wałbrzyskie Morsy i okolice
42 Mariusz Szmigiel Wałbrzych 1 Wałbrzyskie Morsy
43 Aleksandra Mikła Wrocław 1 -
44 Dominika Dzięgielewska Lipa 1 -
45 Magdalena Zdebska Trzcińsko 1 -
46 Tomasz Kargul Wrocław 1 ŚWO
47 Anna Rakowska-Leputa Legnica 1 Legnickie Morsy
48 Katarzyna Kłakowicz Nysa 1 Trytonki
49 Bogusław Majda Nysa 1 Trytonki
50 Marek Gełgut Grodków 1 Trytonki
51 Barbara Zygartowicz Lubin 1 -
52 Mariusz Garbacz Lubin 1 -
53 JOLANTA TRZCIŃSKA Wrocław 1 Rock Balancing Ice
54 Daniel Gwizdała Wrocław 1 Rock Balancing Ice
55 Bogusław Zmijowski Nyss 1 Loża papieska
56 Ewelina Ciepłucha Pisarzowice 1 PGR Pisarzowice
57 Paweł Olszewski Legnica 1 Legnickie Morsy
58 Mateusz Suszek Legnica 1 Legnickie Morsy
59 Rafał Kokoszko Jawor 1 -
60 Edyta Dereń Pisarzowice 1 PGR Pisarzowice
61 Michał Nowak Lubin 1 -
62 Anna Wiśniewska Gdańsk 1 -
63 Małgorzata Małek Pisarzowice 1 PGR Pisarzowice
64 Marian Nowak Lubin 1 msport
65 Arkadiusz Poborczyk Dzierżoniów 1 Morsy Dzierżoniów
66 Agnieszka Wołyńska Wałbrzych 1 -
67 Radosław Usarek Warszawa 1 ---
68 Robert Brożyna Dzierżoniów 1 Morsy Dzierżoniów
69 Radoslaw Zawada Dzierzoniow 1 Morsy Dzierżoniów
70 Tomasz Pater Sobótka 1 -
71 Tomasz Cichoń Strzegom 1 Strzegomska Dwunastka
72 Jarosław Przepłata Rusko 1 Strzegomska dwunastka
73 Andrii Tagaiev wroclaw 1 Karkonostern
74 Marek Woliński Boguszów Gorce 1 -
75 Adrian Czarnasiak Wrocław 1 Morsiki
76 Mariusz Sobolewski Ryki 1 Białobrzeskie Morsy
77 Ania Broda Stare Siekluki 1 Białobrzeskie morsy
78 Sławomir Broda Bia)obrzegi 1 Białobrzeskie Morsy
79 Justyna Broda Bialobrzegi 1 Białobrzeskie Morsy
80 Tomasz Szymanek Walbrzych 1 Wałbrzyskie Morsy
81 Alicja Leśnowolska Sewerynów 1 Białobrzeskie Morsy
82 Sylwester Leśnowolski Sewerynów 1 Białobrzeskie Morsy
83 Dorota KWIATKOWSKA Wałbrzych 1 Wałbrzyskie Morsy
84 Robert Bochniarz Jedlina-Zdrój 1 Drink Team
85 Rafał Danielak Głogów 1 RD
86 Przemysław Żygadło Dankowice 1 -
87 Mariola Byczkowska Legnica 1 Legnickie Morsy
88 Bogumiła Bielecka Żarów 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 PIOTR SZYMAŃSKI Świebodzice - Wałbrzyskie morsy i okolice
2 KRZYSZTOF DUDEK Jarosław - Strzegomska dwunastka
3 Mariola Dudek Udanin - Strzegomska dwunastka
4 Rafał Kuriata Sobótka - sobótka
5 Marek Zbyryt Nowa Ruda - Aktywna Nowa Ruda
6 GRZEGORZ PIOTROWSKI Świdnica - BIEGOWA ŚWIDNICA
7 Marcin Laskowski Kłodzko - Mad Runners
8 Michał Szymański Świebodzice - Wałbrzyskie Morsy i Okolice
9 Sławomir Przybyło Strzegom - Strzegomska dwunastka
10 Tomasz Nowak Lubin -
11 Michał Michalak Wałbrzych - Mad Runners
12 DANIEL TRACZYŃSKI Świdnica - BIEGOWA ŚWIDNICA
13 Jacek Dylewski Wałbrzych - Wałbrzyskie morsy i okolice
14 ALIAKSANDR KORZHUN Kamienna Góra - Kamiennogórska Grupa Biegowa
15 Aleksander Kopyściański Legnica - Legnickie Morsy
16 Janusz Olejnik Nysa - -
17 Tomasz Biecuszek Nowa Ruda - Aktywna Nowa Ruda
18 Tomasz Woźniak Wałbrzych - -
19 Krystian Włodarczyk Wałbrzych - KRYMARŁUK
20 Łukasz Grochowski Wrocław - -
21 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój - -
22 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój - ..
23 Mateusz Kurowski Oleśnica - -
24 Radek Wojtczuk Boguszow-Gorce - Dziki Ślimak
25 Norbert Grzegrzółka Wałbrzych - -
26 Katarzyna Romek Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
27 Tomasz Dumiński Strzegom - Plotertom Runner
28 Anna Bumbul Walbrzych - Wałbrzyskie Morsy i okolice
29 Paweł Andruszko Walbrzych - Wałbrzyskie morsy i okolice
30 Agnieszka Matuszewska Kamienna Góra - -
31 Anna Brożek Świdnica - Świerkowe Morsy
32 Wojciech Turlej Środa Śląska - -
33 MARLENA HULBOJ Kłodzko - -
34 Bartłomiej Tymków Legnica - Legnickie Morsy
35 Sara Anczyk Legnica - -
36 Beata Michułka Wałbrzych - Wałbrzyskie Morsy i okolice
37 Mariusz Wrzeszcz Sobótka - FunTri
38 Arkadiusz Kinder Strzelce Opolskie - -
39 Katarzyna Ziętek jelenia gora - -
40 Marcin Ziętek Jelenia Góra - -
41 Sebastian Wieczorek Wrocław - -
42 Daria Sembrat Legnica - LEGNICKIE MORSY
43 RENATA STRZAŁKOWSKA Legnica - LEGNICKIE MORSY
44 Piotr Szpryngiel Legnica - Legnickie Morsy
45 Izabela Woźniak Wałbrzych - -
46 Paweł Pundyk Legnica - Legnickie Morsy
47 Tomasz Hryciuk Niemojki - RODZINKA MORSUJE MORSY ŁOSICE
48 Ewa Hryciuk Niemojki - RODZINKA MORSUJE MORSY ŁOSICE
49 Barbara Roszuk Nowy Bartków - RODZINKA MORSUJE MORSY ŁOSICE
50 Joanna Manaj Żary - -
51 Agata Nalepa Wrocław - Pinki Run
52 Patryk Szlembarski Kłodzko - Brak
53 Ewa Kolanek Kamienna Góra - PGR Pisarzowice
54 Paweł Skowroński Wrocław - ŚWO
55 Michał Kijak Wrocław - -
56 Ewelina Adamczyk Dzierżoniów - Morsy Dzierżoniów
57 Adrian Doliński Legnica - Legnickie Morsy
58 Łukasz Urbanowski Wałbrzych - -
59 Karolina Fiałkowska Wrocław - -
60 Krzysztof Szymasek Wrocław - -
61 Sebastian Goworek Wałbrzych - Grube Wióry
62 Michał Domański Wałbrzych - Grube Wióry
63 Katarzyna Nita Wałbrzych - Grube Wióry
64 Kornelia Kluzek Żarów - Żarów biega
65 Tomek Tkaczyk Mrowiny - Zieloni
66 Magdalena PILARCZYK Wałbrzych - -
67 JAN BUCZKOWSKI Legnica - LEGNICKIE MORSY
68 ELŻBIETA BUCZKOWSKA Legnica - LEGNICKIE MORSY
69 Leszek Nowak Lubin - -
70 Anna Lesińska Strzegom - STRZEGOMSKA DWUNASTKA
71 Joanna Księzka Strzegom - Strzegomska dwunastka
72 Kamil Suder Strzegom - Strzegomska Dwunastka


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 61
Mężczyźni 99
Wszyscy 160