Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Karolina Leśniak Wrocław 21KM - 1 FunTri
2 Vlad Kozak wroclaw 12KM - 1 Hutin Puj
3 Adam Koronkiewicz Wrocław 21KM - 1 C/S IRONMAN POLSKA
4 ADAM ZIMOŃ Wrocław 21KM - 1 Integrum Broker
5 Adrianna Popielarczyk Wrocław 5KM - 1 :-)
6 Mariusz Binek Ostrów Wlkp. 21KM - 1 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
7 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
8 Aneta Pęczar Świdnica 12KM - 1 Mad Runners
9 Zbigniew Ziober Żmigród 21KM - 1 ExTeam
10 Michał Andrzejewski Bielawa 12KM - 1 PCH Sport Team
11 Andrzej Rabsztyn Wrocław 21KM - 1 Funtri
12 Bartosz Stanek Plewiska 21KM - 1 Plewiska
13 Dorota Opalińska Dzierżoniów 12KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
14 Monika Nastawska Kalisz 12KM - 1 -
15 Mirek Wilkin Żary 12KM - 1 FunTri
16 TOMASZ NIWISIEWICZ Lubin 21KM - 1 ENERGETYKA KGHM
17 Marta Drabik Kamieniec Ząbkowicki 12KM - 1 -
18 Marcin Kaczor Święciechowa 21KM - 1 ADJ
19 Marcin ŁUKASIK Oława 21KM - 1 Biegnij Oławo
20 Adrian Artur Trych Szczecin 12KM - 1 KM PSP Szczecin
21 Malgorzata Grudzien-Jurkowska Zabkowice Śląskie 12KM - 1 -
22 Piotr Szczerbiński Wrocław 21KM - 1 -
23 Tomasz Kowalik Poznań 21KM - 1 Trio z Matejki
24 Marcin Gawlik SIECHNICE 21KM - 1 MKS SIECHNICE
25 Adam Hajdamowicz Sobótka 5KM - 1 -
26 Tomasz Twardowski Wrocław 12KM - 1 Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera
27 Patrycja Matraszek Wrocław 12KM - 1 Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera
28 Adam Adamski Bierutów 21KM - 1 Bierutowska Grupa Biegowa
29 Łukasz Osiurak Drużyna 21KM - 1 Syn lasu
30 Magdalena Porada Krzeptow 12KM - 1 -
31 Ewa Karatków Radków 12KM - 1 -
32 Rafał Biskup Warszawa 21KM - 1 Dziad Not Dead
33 Anna Marciniak Legnica 12KM - 1 Strażnik Lasu Rottweiler Team
34 Piotr Barnaś Bardo 5KM - 1 Brak
35 Jakub Modrzejewski - 21KM - 1 W Palnik!
36 jerzy jończyk Lądek Zdrój 12KM - 1 tuptup
37 Dorota Trzepacz Oleśnica 21KM - 1 LUPUS Oleśnica
38 Dariusz Kowalewski Byków 21KM - 1 -
39 Mateusz Karbowski Wolibórz 5KM - 1 Nowa Ruda Biega
40 TOMASZ OKRASA Oleśnica 21KM - 1 -
41 Krzysztof Róg Chocianów 21KM - 1 KB Zdyszaaani Chocianów
42 AGNIESZKA FENDORF-RÓG Chocianów 12KM - 1 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
43 Joanna Sitkowska Kłodzko 5KM - 1 EBIEGI.PL
44 Michał Terek Kłodzko 5KM - 1 EBIEGI.PL
45 MAREK WROŃSKI Środa Śląska 12KM - 1 WATAHA Łączy nas bieganie
46 Grzegorz Maślanka Lubin 21KM - 1 mSportteam
47 Bartosz Maluga Wrocław 21KM - 1 maluga.pl
48 Agnieszka Haber Groblice 12KM - 1 MKS Siechnice
49 Marek Madej Radomiłów 21KM - 1 ENERGETYKA KGHM
50 Remigiusz Graf Leszno 5KM - 1 Turbo Run Leszno
51 Aleksandra Jurasz Kamieniec Ząbkowicki 5KM - 1 -
52 Marcin Kłopotek Bartkowo 21KM - 1 Family Extreme
53 Nina Kłopotek Bartkowo 21KM - 1 Family Extreme
54 Mateusz Kulig Bardo 5KM - 1 <3
55 Bogumiła Nastawska Wałbrzych 5KM - 1 -
56 Janusz Rudner Lewin Brzeski 5KM - 1 -
57 Radosław Kaczmarek Wrocław 21KM - 1 RaDziki
58 Marcin Menes Leszno 21KM - 1 Klub Matyldy Leszno
59 Adam Słowik Wrocław 5KM - 1 -
60 Aneta Kłopotek Gryfino 12KM - 1 Family Extreme
61 Paweł Pastuszka Ziębice 21KM - 1 EX-TEAM
62 Maciej Barnaś Bardo 5KM - 1 -
63 Wojciech Raczkowski Mąkoszyce 21KM - 1 Kotwica Brzeg
64 MARIUSZ ŁOBOS Wałbrzych 21KM - 1 -
65 Karol Duda Piskorzów 12KM - 1 PCH SPORT TEAM
66 Piotr Skarżyński Wrocław 21KM - 1 -
67 SYLWIA HOTAŁA Kudowa-Zdrój 21KM - 1 Kudowianka Run
68 Ewa Gendera Poznań 12KM - 1 gRUNwald Team Poznań
69 Irena Kosowska Poznań 12KM - 1 #ŻółwikTeam
70 Dorota Kaczmarek Wrocław 21KM - 1 RaDziki
71 Dorota Bijak Wrocław 5KM - 1 -
72 Grzegorz Stachowiak ŻAGAŃ 21KM - 1 -
73 Kinga Drewicz ŻAGAŃ 21KM - 1 -
74 Łukasz Mirek Wrocław 21KM - 1 MKS Siechnice
75 Dorota Czech Wrocław 21KM - 1 AFR Poland
76 Oksana Vakh Oleśnica 21KM - 1 Cała Oleśnica Biega
77 Małgorzata Chołuj Szczodre 21KM - 1 -
78 Tomasz UPTAS Głogów 12KM - 1 Fitness & Squash Complex
79 Dariusz Gorzkiewicz Białogard 21KM - 1 UKS UNIA BIAŁOGARD
80 Adam Semiczek Kiełczów 21KM - 1 Powstańcy z kanapy
81 Lidia Semiczek Kiełczów 12KM - 1 Powstańcy z kanapy
82 Ewa Krzymińska-Solka Kiełczów 12KM - 1 -
83 Bartek Solka Kiełczów 12KM - 1 -
84 Krzysztof Dzięcielski Gałów 21KM - 1 Powstańcy z kanapy
85 Marek Podeszwa rybnik 21KM - 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
86 Iwona Frączek Wrocław 21KM - 1 FunTri
87 Wojciech Ratymirski Wrocław 21KM - 1 #sobasteam
88 Piotr Adam Żerniki Wrocławskie 21KM - 1 Wroclaw Marathon Team
89 Piotr Jelonek Żerniki Wrocławskie 21KM - 1 FunTri
90 Michał Kinaszczuk Bystrzyca 21KM - 1 -
91 Krzysztof KURASIŃSKI Wrocław 5KM - 1 PARKRUN WROCŁAW
92 Marcin Szaleniec Paczków 21KM - 1 Runners Team Nysa
93 Joanna Szaleniec Paczków 21KM - 1 Runners Team Nysa
94 Piotr Malik Bystrzyca Górna 5KM - 1 -
95 Kamil Stefańczak Wrocław 21KM - 1 -
96 Artur Banach Polkowice 21KM - 1 NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" VWMP
97 Łukasz Kania Wolsztyn 12KM - 1 -
98 Agnieszka Żylińska Dąbrówka 21KM - 1 555
99 Krzysztof Stryczniewicz Wrocław 21KM - 1 555
100 Kamil Lewicki Murowana Goślina 12KM - 1 Donner Party
101 Marta JUSIAK rawicz 21KM - 1 M-fiT Rawicz
102 Piotr Bartkowiak rawicz 21KM - 1 M-fiT Rawicz
103 Krzysztof Zborowski Wrocław 21KM - 1 -
104 Michał Lewiński Wrocław 21KM - 1 #BROŚRO
105 Ganna Tereshchenko Wrocław 12KM - 1 Hutin Puj
106 Paweł Ponitka Smolec 21KM - 1 Dochodzimy w 2h :)
107 Radosław Rychel Wrocław 12KM - 1 e-dziewiarka.pl
108 Irena Shcherbyna Wrocław 5KM - 1 -
109 Mariola Rychel Smolec 12KM - 1 e-dziewiarka.pl
110 Agata Maryniak Bystrzyca Kłodzka 5KM - 1 -
111 Monika Gibek Długopole Dolne 5KM - 1 -
112 Magdalena Drewnicka Groblice 12KM - 1 MKS Siechnice
113 Mateusz Nowacki Ostrów Wielkopolski 21KM - 1 -
114 Krzysztof Kowal Kłodzko 5KM - 1 -
115 Urszula Włodarek Kalisz 12KM - 1 DENTALCARE
116 Marta Kuczkowska Wrocław 21KM - 1 ExTeam
117 Anna Pawłowska Mierzyn 21KM - 1 -
118 Maria Pawłowska Mierzyn 21KM - 1 RAZ Szczecin

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 RRRRRRRRR PPPP Wrocław 5KM - - gdfdfggfd
2 ŁUKASZ MATYSIAK KOBYLA GÓRA 21KM - - KOBYLA GÓRA
3 Robert Sadzik Bardo 12KM - - NEOPROFIL
4 Rafał Tomczyk Wrocław 21KM - - Wosiek Team
5 Jacek DUDZIK Klodzko 21KM - - LKS ISKRA Jaszkowa
6 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie 21KM - - Bluebirds.pl
7 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka 21KM - - LKS Iskra Jaszkowa
8 Jakub Biskupski Wrocław 21KM - - -
9 Maciej Błauciak Ząbkowice Śląskie 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
10 Wiktor Weiman Wrocław 5KM - - -
11 Stanisław Kapłon Kłodzko 21KM - - LKS Iskra Jaszkowa
12 Jan Schejbal Teplice nad Matuji 12KM - - RUNsport Team
13 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna 12KM - - LKS ISKRA JASZKOWA
14 Paweł Jasiński SIECHNICE 21KM - - APTENEO RUNNING TEAM
15 Tomasz Zając Kłodzko 12KM - - ultimasport.pl
16 MARIUSZ KUPIEC Nowa Ruda-Słupiec 5KM - - EBIEGI.PL
17 Wojtek Cepielik Pustelnik 12KM - - samotny wilk
18 Kryspin Tersa Pieszyce 21KM - - Bielawska akademia biegania
19 Matylda Burszta - 21KM - - Wosiek Team
20 Łukasz Kadys Roztoki 21KM - - LKS ISKRA JASZKOWA
21 MARIUSZ KOŃKA CHOJNÓW 12KM - - BOGDAN TEAM
22 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie 12KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankensztein
23 Marek Kamiński Gosciecice 21KM - - SKB Granit
24 Joanna Ochej Wrocław 12KM - - APTENEO RUNNING TEAM
25 Danuta Mąkowska Krasowiec 12KM - - APTENEO RUNNING TEAM
26 Agnieszka MIĘTEK ŻAGAŃ 21KM - - -
27 DARIUSZ MIĘTEK ŻAGAŃ 21KM - - -
28 Daniel Pawlak Kłodzko 12KM - - LKS ISKRA JASZKOWA
29 Rafał Michalak Czepielowice 12KM - - CZAPLA TEAM
30 Marek Bykowski Ścinawka Średnia 12KM - - AKTYWNA NOWA RUDA
31 Krzysztof Orłowski Świebodzice 21KM - - -
32 Mateusz Nowacki Stronie Śląskie 12KM - - Przedwojewski Team
33 Sylwia Borkowska Wrocław 5KM - - APTENEO RUNNING TEAM
34 Marek Bagiński Ludów Śląski 12KM - - APTENEO RUNNING TEAM
35 Wojciech Hutnik Ludów Śląski 21KM - - APTENEO RUNNING TEAM
36 Grzegorz Klejszta Mysłowice 21KM - - #czeladzbiega
37 Agnieszka Nocuń Wrocław 5KM - - APTENEO RUNNING TEAM
38 Filip Niedźwiedzki Wrocław 5KM - - APTENEO RUNNING TEAM
39 Dominika Borcuch Kotowice 5KM - - APTENEO RUNNING TEAM
40 Krzysztof Majcher Lublin 21KM - - APTENEO RUNNING TEAM
41 Łukasz Romanowicz Świdnica 21KM - - No Sugar Team
42 Przemysław Grzesiak Wrocław 12KM - - -
43 Piotr Kostela Nowy Targ 21KM - - Wataha
44 Malwina Leśniak Wrocław 5KM - - APTENEO RUNNING TEAM
45 AGNIESZKA KSIĄŻKIEWICZ Oleśnica 5KM - - APTENEO RUNNING TEAM
46 Krystian Zacierka Przeworno 21KM - - -
47 Irena Moszonka Strzelin 21KM - - -
48 Wojciech Raczkowski Mąkoszyce 21KM - - Kotwica Brzeg
49 Jadwiga Kierepka-Matysiak Wrocław 5KM - - APTENEO RUNNIG TEAM
50 Darek Balicki Kędzierzyn-Koźle 21KM - - -
51 Joanna Saniuk Żary 12KM - - -
52 SŁAWEK REWIŃSKI Żary 12KM - - -
53 Marcin Glazer Warszawa 21KM - - PKO Bank Polski
54 Gökhan Yüce Siemianowice Śląskie 21KM - - Velesbitos
55 Tomasz Turek Kłodzko 12KM - - ŁKS ISKRA JASZKOWA
56 Agnieszka Łepecka Smolec, pow. wrocławski 5KM - - Piraya Team
57 Zuza Gąsiewska Wrocław 12KM - - Bluebirds.pl
58 Tomasz Golec Gdańsk 21KM - - Bari Team
59 Beata Szymanek Radwanice 12KM - - APTENEO RUNNING TEAM
60 Jarosław Śleziak Złoty Stok 21KM - - Daniel Wosik Tervel Team
61 Kamil Twardochleb Żary 12KM - - -
62 Dariusz Dargiewicz Domaszowice 21KM - - VELUX


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 61
Mężczyźni 119
Wszyscy 180