Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Licencja kolarska Kategoria Opłata Drużyna
1 Jakub Binkowski Poznań Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 KS Stomil Poznań
2 Mateusz Habieda Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 KS Luboń Skomielna Biała
3 Dawid Hudyka Siedliska Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
4 Krzysztof Klimek rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team
5 Maciej Kojro Piechowice Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 JELENIA PLAST SPORT TEAM
6 Szymon Marciniak Swarzędz Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 Ks Stomil Poznań
7 Gustaw Ostajewski Kąpino Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 KS Klif Chłapowo
8 Kacper Pecyna Piła Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 UKS Sportowiec Piła
9 Mateusz Piechocki Piła Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 UKS Sportowiec Piła
10 MIKOŁAJ PRICOP rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
11 Filip Sobkowiak Poznań Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 KS Stomil Poznań
12 Tomasz Strzyżewski Wejherowo Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 KS Klif Chłapowo
13 Kacper Taraszkiewicz Mrągowo Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 MSR Mrągowo
14 Adam Wąsowicz Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Junior 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
15 Krzysztof Antonowicz Cybinka Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 AMG Cybinka Team
16 Bartosz Bartosiewicz Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
17 Aleksander Basiński Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 Ks Deichmann Abus Mat Sobótka
18 Michał Ceglewski Kunowice Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 AMG CYBINKA TEAM
19 Nikodem Ceynowa Chłapowo Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 KS Klif Chłapowo
20 Arkadiusz Charczuk Zielona Góra Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 LKS Trasa Zielona Góra
21 Beniamin Dąbrowski Bielsko Biała Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 RK Aluminum Bike Team
22 KSAWIER GARNEK rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
23 Rafał Grudziński Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
24 JAKUB GRYCMAN rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
25 Bartłomiej Janas Siedliska Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
26 Tomasz Kaczmarczyk Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
27 Jakub Klimpel Kąkolewo Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 Real 64-STO
28 Mateusz Kłosowicz Luboń Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 Ks Stomil Poznań
29 Mateusz Konwiński Brzeziny Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 Niezrzeszony
30 Hugo Kordowski Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
31 Karol Lisowski Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
32 Piotr Niski Bielawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 Dream-Bike Bielawa
33 Marian Opęchowski Biskupiec Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 MSR Mrągowo
34 Olaf Ostafin Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 KS Luboń Skomielna Biała
35 Maciej Petryszyn Wolomin Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 UKK Huragan Wołomin
36 Jakub PRZYBYSZ Polkowice Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 MKS POLKOWICE
37 Karol Puchalski Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
38 JAKUB PYSZNY rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
39 Nikodem ROWICKI RADZYMIN Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
40 MIkołaj Serednicki Zielona Góra Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 LKS Trasa Zielona Góra
41 Jakub Skokun Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
42 FILIP Skotarek Piła Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 UKS Sportowiec Piła
43 Dawid Soczywko Piła Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 UKS Sportowiec Piła
44 Szymon Stępień Zielona Góra Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 LKS Trasa Zielona Góra
45 Filip SURDYK RADZYMIN Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
46 Aleksander Ślączka Zielona Góra Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 LKS Trasa Zielona Góra
47 Antoni Świderski Osowiec Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 TREZADO BIKE ON WAX
48 KRZYSZTOF ŚWIERSKI Daszewice Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 K.S. STOMIL POZNAŃ
49 Jakub Trocki Oborniki Śląskie Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 OŚ RACING TEAM
50 Szymon Tylka Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 KS Luboń Skomielna Biała
51 FILIP WIECZOREK rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
52 Maksymilian Wiśniowski Bielsko-Biała Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 RK ALUMINIUM BIKE TEAM
53 Wiktor Woźniak Zielona Góra Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 LKS Trasa Zielona Góra
54 Tomasz Zieliński Wołomin Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł 1 UKK Huragan Wołomin
55 Hanna Fijałkowska Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
56 Agnieszka Tylka Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka 1 KS Luboń Skomielna Biała
57 Sabina Wierzycka Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka 1 KS Luboń Skomielna Biała
58 Laura CHOMA Tychy Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł 1 CHOMA TEAM TSR
59 Marta Dutczak Zielona Góra Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł 1 LKS Trasa Zielona Góra
60 Tatiana Gromada Bielsko-Biała Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł 1 RK Aluminum Bike Team
61 NATALIA GRZEGORZEWSKA Krosnowice Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł 1 niezrzeszona
62 Katarzyna Jedynak Sławno Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł 1 LKK LUKS SŁAWNO
63 Oliwia Kulesza Głogów Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł 1 -
64 Katarzyna Praszczałek Wołomin Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł 1 UKK Huragan Wołomin
65 Gabriela Rutka Siedliska Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł 1 UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
66 Kinga Żur Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł 1 KS Luboń Skomielna Biała
67 Milena Banaszkiewicz Zielona Góra Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 LKS Trasa Zielona Góra
68 ZOFIA BLUSZCZ rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
69 Sara Bodkowska Krosno Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 JEDLICZE TEAM
70 Marysia Długosz Sucha Beskidzka Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 UKS ZAWOJAK ZAWOJA
71 Rozalia Dutczak Zielona Góra Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 LKS Trasa Zielona Góra
72 Emilia Fijałkowska Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
73 Wiktoria Głodek Szklarska Poręba Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 K.S. OPTYK-OKULAR Jelenia Góra
74 Zuzanna Janowska Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
75 Zofia Krysik Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 Warszawski Klub Kolarski
76 Weronika Kula Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
77 Alicja Matuła Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 Warszawski Klub Kolarski
78 Hania Mazurkiewicz Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 Warszawski Klub Kolarski
79 NIKOLA Szulc Cybinka Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 AMG CYBINKA TEAM
80 Anna Walęcka Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodziczka 1 Warszawski Klub Kolarski
81 Aleksander Auguścik Sławno Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 LKK LUKS SŁAWNO
82 Szymon Bakalarz Pieszyce Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Dream-Bike Bielawa
83 Bruno Baścik Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 KS Luboń Skomielna Biała
84 TADEUSZ BLUSZCZ rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
85 Tomasz Bronowicki Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
86 Mateusz Chlebek Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 KS Luboń Skomielna Biała
87 Tomasz Cieślak Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
88 Bartosz Copija Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
89 Kacper Dankiewicz Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
90 Kacper Doppke Żarnowiec Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 KS Klif Chłapowo
91 Mateusz Drożdż zator Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 SUPERIOR ZATOR
92 Bartosz Drożdżyński Leszno Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 REAL 64-STO
93 Aleksander Dworak Nowe Chechło Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 CHOMA TEAM TSR
94 Łukasz Frankiewicz Mieroszow Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Kkw Nexelo Wałbrzych
95 Michał Froń Wieruszów Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
96 Bernard Gasek Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
97 Leonard Granica Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
98 Michał GRUCA RADZYMIN Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
99 Kajetan Gułaj Jelenia Góra Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra
100 Karol Harenda DOLASZEWO Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 UKS Sportowiec Piła
101 Mateusz Jagosz Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
102 Maciej Jarosławski Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
103 Arkadiusz Jarosławski CHOJNÓW Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 UKKS ORIENS
104 Michał Jedynak Sławno Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 LKK LUKS SŁAWNO
105 KONRAD JEŻEWSKI Siedliska Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 UKKS Oriens Chojnów
106 Paweł Jurczyk Świebodziń Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 LKS Trasa Zielona Góra
107 Oliwier Kielecki Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
108 Kacper Kohnke Władysławowo Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 KS Klif Chłapowo
109 Mateusz Kowalczyk Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
110 Mikołaj Langer Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
111 Jakub Lenik Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
112 Dawid Łysek Bodzanów Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 WKK PFLEIDERER WIERUSZOW
113 Stefan Mandes Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
114 Maksymilian Marzejon Chłapowo Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 KS Klif Chłapowo
115 Jan Michalczyk Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
116 Szymon Papliński Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
117 Dawid Piech Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
118 Mikołaj PIOTROWSKI Wałbrzych Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Szkółka Kolarska Wałbrzych
119 Tobiasz Przychodzeń Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
120 MIŁOSZ PUŁKA CHOJNÓW Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 UKKS ORIENS Chojnów
121 Bruno Purzyński Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
122 Wojciech Puzio Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
123 Dawid Radkiewicz Cybinka Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 AMG CYBINKA TEAM
124 KAROL Rokicki Prudnik Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
125 Mikołaj Romanik Łebcz Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 KS Klif Chłapowo
126 Mikołaj Rutka Siedliska Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
127 Wit Sacha Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
128 Adam Sapieja Sławno Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 LKK LUKS SŁAWNO
129 Wiktor Staniewski Leszno Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 REAL 64-STO
130 Aleksander Struzik Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
131 BARTOSZ SUŁOT Wieruszów Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
132 Barteosz Sułot Wieruszow Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Wieruszowski Klub Kolarski
133 Adam Szachewicz Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
134 Maciej Szczechowski Oborniki Śląskie Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 OŚ RACING TEAM
135 Patryk Szkudłapski Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
136 Paweł Szymański Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
137 Filip Tabor Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
138 Kacper Urbanek Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
139 BARTOSZ URBANEK rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
140 Czarek WŚCISŁY RADZYMIN Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
141 Karol Zagata Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 KS Luboń Skomielna Biała
142 Franciszek Zduniak Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 Warszawski Klub Kolarski
143 Aleksander Żukowski Oborniki Śląskie Tak, posiadam licencję kolarską Młodzik 1 OŚ RACING TEAM
144 Julita Fira Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską OPEN K (Elita + U23) 1 KS Luboń Skomielna Biała
145 Zuzanna Krzystała Rydułtowy Tak, posiadam licencję kolarską OPEN K (Elita + U23) 1 Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team
146 Maja Latawiec Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską OPEN K (Elita + U23) 1 KS Luboń Skomielna Biała
147 MAŁGORZATA MAZUREK rybnik Tak, posiadam licencję kolarską OPEN K (Elita + U23) 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
148 Patrycja Piotrowska Wałbrzych Tak, posiadam licencję kolarską OPEN K (Elita + U23) 1 Fundacja Piotrowski Bikes Cargo Express
149 Aleksandra Podgórska Bielawa Tak, posiadam licencję kolarską OPEN K (Elita + U23) 1 Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team
150 Marta Garnek Dzierżoniów Nie, amator OPEN Kobiety 1 Dream-Bike Bielawa
151 Agata Hamera Bielawa Nie, amator OPEN Kobiety 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
152 Tomasz Bal Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 KS Luboń Skomielna Biała
153 Piotr Bereźnicki Jelenia Góra Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 KS Optyk -Okular Jelenia Góra
154 Maciej Biedrończyk Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 KS Luboń Skomielna Biała
155 SZYMON BIEL rybnik Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
156 Piotr Brzózka Ustroń Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 JBG-2 CryoSpace
157 Jacek Brzózka Ustroń Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 JBG-2 CryoSpace
158 Remigiusz Ciok Bielsko-Biała Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 Remik Bike
159 Bogdan Czarnota Zywiec Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 Volkswaen Samochody Dostawcze MTB Team
160 Paweł Garczyk Oborniki Śląskie Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 OŚ RACING TEAM
161 Marcin Goleń Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 KS Luboń Skomielna Biała
162 GRZEGORZ GRABAREK Zielona Góra Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 KS 64-STO LESZNO
163 Filip Helta Boguszów-Gorce Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 Volkswagen Samochody Dostawcze MTB TEAM
164 Albert Hudyka Siedliska 7A Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
165 Maciej Jeziorski Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 JEZIOR.BIKE
166 Wojtek Karpierz Bielawa Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 Dream-Bike Bielawa
167 Szymon Kobylinski Gdansk Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 NS Bikes
168 Piotr Konwa Wałbrzych Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 SGR Specialized
169 Jakub KOWALCZYK Oborniki Śląskie Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
170 Tomasz Kubala Marklowice Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 Pressing Bike System Ice Went Team
171 DOMINIK Lewek Poznań Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 KS Stomil Poznań
172 Rafał Łukawski Poznań Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 KS Stomil Poznań
173 Mariusz Michałek Ustroń Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 JBG-2 CryoSpace
174 Mateusz Nieboras Dzięgielów Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 JBG-2 CryoSpace
175 Stanisław Nowak Siepraw Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team
176 Mariusz PIOTROWSKI Wałbrzych Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 Fundacja Piotrowski Bikes Cargo Express
177 Filip Potrykus Chłapowo Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 KS Klif Chłapowo
178 Jakub Solarz Siedliska Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
179 Piotr Śliwiński Gliwice Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 RK ALUMINIUM BIKE TEAM
180 Michał Topór Tarnów Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 MTB Racing Team Tarnów
181 Wiktor Wiśniewski Bielawa Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 UKS Dream-Bike Bielawa
182 PAWEŁ WOJCZAL Jelenia Góra Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 VYTYV
183 Łukasz Zienkiewicz Gdańsk Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 NS Bikes
184 Miłosz Zwierski Piła Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) 1 UKS Sportowiec Piła
185 TOMASZ BAL Kąty Wrocławskie Nie, amator Open Mężczyźni 1 -
186 Adrian Boruta Żory Nie, amator Open Mężczyźni 1 JBG-2 CryoSpace
187 Piotr Cieśla Strzelin Nie, amator Open Mężczyźni 1 Osadkowski BIKE Team
188 Dawid Czarnecki Wrocław Nie, amator Open Mężczyźni 1 Qiagen DNA Crew
189 Kamil Dziedzic Wrocław Nie, amator Open Mężczyźni 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
190 Tomasz Gradecki Wrocław Nie, amator Open Mężczyźni 1 CART-PACK team Sokół Bralin
191 Damian Hiszpański głuszyca Nie, amator Open Mężczyźni 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
192 Jakub Jedynak Sławno Nie, amator Open Mężczyźni 1 LKK LUKS SŁAWNO
193 Krystian Jurczyk Świebodziń Nie, amator Open Mężczyźni 1 LKS Trasa Zielona Góra
194 Piotr Kobus Świdnica Nie, amator Open Mężczyźni 1 -
195 Paweł Kossowski Bielawa Nie, amator Open Mężczyźni 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
196 MATEUSZ KOWALCZYK Oborniki Śląskie Nie, amator Open Mężczyźni 1 -
197 Arkadiusz Kuna Wrocław Nie, amator Open Mężczyźni 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
198 Bartosz Łysak Świdnica Nie, amator Open Mężczyźni 1 NEXELO TEAM
199 Tomasz Mach Wałbrzych Nie, amator Open Mężczyźni 1 Sportfuel.pl
200 Grzegorz Maleszka Dywity Nie, amator Open Mężczyźni 1 CryoSpace MTB Team Olsztyn
201 Sylwester Molski głuszyca Nie, amator Open Mężczyźni 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
202 Michał Ogryzek Pieszyce Nie, amator Open Mężczyźni 1 -
203 Krzysztof Paluszek głuszyca Nie, amator Open Mężczyźni 1 Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
204 DANIEL PANACHIDA Oborniki Śląskie Nie, amator Open Mężczyźni 1 OŚ RACING TEAM
205 Jan Piasecki Bielawa Nie, amator Open Mężczyźni 1 Dream-bike Bielawa
206 Dariusz Poroś Wrocław Nie, amator Open Mężczyźni 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
207 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój Nie, amator Open Mężczyźni 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
208 Tomasz Rudnicki Pieszyce Nie, amator Open Mężczyźni 1 Mitsubishi Materials Mtb Team
209 Łukasz Sławski Świebodzice Nie, amator Open Mężczyźni 1 Kaz-gaz
210 Grzegorz Sobieraj głuszyca Nie, amator Open Mężczyźni 1 -
211 Szymon Stolarczyk Wałbrzych Nie, amator Open Mężczyźni 1 KKW Nexelo
212 ZUZANNA TYL Kłodzko Nie, amator Open Mężczyźni 1 KUDOWIANKA CYKLONPROAL TEAM
213 Łukasz Zachara Kilianów Nie, amator Open Mężczyźni 1 -
214 Damian Zalejski Dzierżoniów Nie, amator Open Mężczyźni 1 Dream-Bike Bielawa
215 Przemysław Zalewski Śrem Nie, amator Open Mężczyźni 1 Klub Kolarski KOMETA Śrem
216 Łukasz Zbońkowski głuszyca Nie, amator Open Mężczyźni 1 -
217 Paweł Znamirowski Zielona Góra Nie, amator Open Mężczyźni 1 LKS Trasa Zielona Góra
218 Laura Babiak Jugowice Nie, amator U-11 Kobiety 1 KKW
219 Hanna Drahan Wałbrzych Nie, amator U-11 Kobiety 1 Wałbrzych
220 Karolina Januszewicz Walbrzych Nie, amator U-11 Kobiety 1 Kkw Nexelo Walbrzych
221 Inga Ostafin Skomielna Biala Nie, amator U-11 Kobiety 1 KS Luboń Skomielna Biała
222 NATALIA PIRÓG Kąty Wrocławskie Nie, amator U-11 Kobiety 1 Huzar Bike Academy
223 Bruno Adamczak Śrem Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Klub Kolarski KOMETA Śrem
224 Stefan Bąk CHOJNÓW Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 UKKS ORIENS Chojnów
225 Mikołaj Bereźnicki Jelenia Góra Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 K.S. Optyk -Okular Jelenia Góra
226 Marcel Bury Przedmoście Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Szkółka Kolarska Przedmoście
227 Szymon Dec Nowa Ruda Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
228 Patryk Gmyrek Głuchołazy Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
229 Kornel Grzondziel Dziećmorowice Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Młode Dziki
230 Dawid Harenda DOLASZEWO Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Bosco Cycklocross Team
231 Szymon Jagiełka Wrocław Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
232 Szymon Jarosławski CHOJNÓW Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 UKKS ORIENS Chojnów
233 Fabian JEŻEWSKI Siedliska Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 UKKS ORIENS Chojnów
234 Antoni Konarski Nowa Ruda Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
235 Ryszard Kurpiewski Wrocław Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
236 Antoni Orzech Wałbrzych Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 -
237 Rafał Prokopski Wrocław Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
238 Antoni Proszowski CHOJNÓW Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 UKKS ORIENS Chojnów
239 Szymon Pydych Głuchołazy Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
240 Paweł Ratajczyk Głuchołazy Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
241 Bartosz Stanisławski Psarskie Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Klub Kolarski KOMETA Śrem
242 Konstanty Trusewicz Staniszów Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Klub Sportowy Optyk-Okular Jelenia Góra
243 Nikodem Trusewicz Staniszów Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 Klub Sportowy Optyk-Okular Jelenia Góra
244 Oliwier Załęcki Wałbrzych Nie, amator U-11 Mężczyźni 1 KKW NEXELO WAŁBRZYCH
245 Gaja Kokocinska Śrem Nie, amator U-13 Kobiety 1 Klub Kolarski KOMETA Śrem
246 Amelia Molska głuszyca Nie, amator U-13 Kobiety 1 KKW Nexelo Wałbrzych
247 Jakub Komorowski Oborniki Śląskie Nie, amator U-13 Mężczyźni 1 OŚ RACING TEAM
248 Piotr Kuśnierz Głuchołazy Nie, amator U-13 Mężczyźni 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
249 Franciszek Tempski Śrem Nie, amator U-13 Mężczyźni 1 Klub Kolarski KOMETA Śrem
250 Patryk Nadziejko Karpacz Nie, amator U-15 Mężczyźni 1 KS Optyk - Okular Jelenia Góra
251 Bartosz Bartkowiak Kąkolewo Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 Real 64-sto
252 Kosma Bereźnicki Jelenia Góra Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 K.S. Optyk-Okuar Jelenia Góra
253 Antoni Filipowicz CHOJNÓW Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKKS ORIENS Chojnów
254 Dariusz Futryk Cybinka Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 AMG CYBINKA TEAM
255 Mikołaj Gułaj Jelenia Góra Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra
256 Krzysztof Imieliński Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
257 Paweł Janas Siedliska Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
258 Krzysztof Kaszowski CHOJNÓW Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKKS ORIENS Chojnów
259 Natan Kiełbaska Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
260 Kajetan Konarski Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
261 Dawid Krusz Mieroszów Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 KKW Nexelo Wałbrzych
262 Igor Kubas Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
263 Mikołaj Legieć Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
264 Liwia Michalczyk Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 Warszawski Klub Kolarski
265 Marcel Michnej CHOJNÓW Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKKS ORIENS Chojnów
266 Antek MROWIŃSKI RADZYMIN Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
267 Jakub Papliński Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
268 Bartosz Pewniak Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
269 Adam Płotka Chłapowo Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 KS Klif Chłapowo
270 Sebastian Ratajczyk Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
271 Maciej Rogalski Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 Warszawski Klub Kolarski
272 Marcin Serafin Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
273 Piotr Skokun Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
274 Michał Struzik Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 Warszawski Klub Kolarski
275 Kamil Świegoda Siedliska Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
276 MACIEJ URBANEK rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
277 JAN WIECZOREK rybnik Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
278 Julian Wieczorek Boguszow Gorce Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 Kkw nexelo walbrzych
279 Robert Wielgus Skawa Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 UKS Sokół Kęty
280 Michał Wolny Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 Warszawski Klub Kolarski
281 Maciej Żeszczyński Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Żak 1 Warszawski Klub Kolarski
282 Maria Ambrożkiewicz Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Żakini 1 Warszawski Klub Kolarski
283 Anna Bielawska Dziwiszów Tak, posiadam licencję kolarską Żakini 1 K.S. Optyk Okular
284 Aleksandra Domaniecka Sierakowo Tak, posiadam licencję kolarską Żakini 1 Real 64-sto
285 Wiktoria Jaromin Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Żakini 1 KS Luboń Skomielna Biała
286 Olga Ostafin Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską Żakini 1 KS Luboń Skomielna Biała
287 Karolina Poroś Wrocław Tak, posiadam licencję kolarską Żakini 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
288 Patrycja Tabor Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Żakini 1 Warszawski Klub Kolarski
289 Antonia Żylik Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Żakini 1 Warszawski Klub Kolarski

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Licencja kolarska Kategoria Opłata Drużyna
1 Olga Kalecińska Wrocław Nie, amator - - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
2 Jan Ambrożkiewicz Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior - Warszawski Klub Kolarski
3 Konrad Bryłka Wieruszów Tak, posiadam licencję kolarską Junior - WKK Pfleiderer Wieruszów
4 Filip Brzóska Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską Junior - KKW Nexelo Wałbrzych
5 Maciej Dąbrowski zator Tak, posiadam licencję kolarską Junior - SUPERIOR ZATOR
6 Michał Dębowski Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior - Warszawski Klub Kolarski
7 Konrad Gola Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską Junior - RK ALUMINIUM BIKE TEAM
8 Michał Jaskuła Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior - Warszawski Klub Kolarski
9 MICHAŁ JASKUŁA Szczecin Tak, posiadam licencję kolarską Junior - Warszawski Klub Kolarski
10 Kamil Łaziński zator Tak, posiadam licencję kolarską Junior - SUPERIOR ZATOR
11 Wiktor Orczykowski Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior - Warszawski Klub Kolarski
12 Miłosz Ośko Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior - Warszawski Klub Kolarski
13 Maciej Petryka Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior - Warszawski Klub Kolarski
14 Michał Pomorski Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior - Warszawski Klub Kolarski
15 Patryk Rzepecki Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior - Warszawski Klub Kolarski
16 Paweł Bielecki Wałbrzych Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - KKW Nexelo Wałbrzych
17 Benedykt Długosz Sucha Beskidzka Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - UKS ZAWOJAK ZAWOJA
18 Dominik Firlej Walim Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - KKW Nexelo Wałbrzych
19 Leszek Jaśkiewicz Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - Warszawski Klub Kolarski
20 Nataniel Kluss Boguszów-Gorce Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - KKW NEXELO WAŁBRZYCH
21 Gniewko Konsewicz Wałbrzych Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - Kkw nexelo wałbrzych
22 igor kujawa Gdańsk Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier
23 Hubert Kuligowski Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - Warszawski Klub Kolarski
24 Szymon Lachowicz Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - Warszawski Klub Kolarski
25 Mateusz Maleszka Dywity Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - Centrum Rowerowe Olsztyn Team
26 Iwo Pacałowski Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - Warszawski Klub Kolarski
27 Grzegorz Radwański Wałbrzych Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - KKW Nexelo Wałbrzych
28 Mateusz Szyszko Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - Warszawski Klub Kolarski
29 Dawid Śliwiński zator Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - SUPERIOR ZATOR
30 Paweł Wawrzyńczyk Łomnica Tak, posiadam licencję kolarską Junior Mł - Kkw nexelo Wałbrzych
31 Milena Drelak Bralin Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka - RK ALUMINIUM BIKE TEAM
32 Barbara Makarewicz Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka - Warszawski Klub Kolarski
33 Matylda Szczecińska Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka - Warszawski Klub Kolarski
34 Julia Tarnawska Boguszow Gorce Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka - KKW Nexelo Wałbrzych
35 Iga Bazan Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł - Warszawski Klub Kolarski
36 Helena Braun Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł - Warszawski Klub Kolarski
37 Maria Chrzanowska Grodzisk Mazowiecki Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł - GKK OPTY
38 Inez Durlak zator Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł - SUPERIOR ZATOR
39 Wiktoria HEJMAN Wałbrzych Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł - KKW Nexelo Wałbrzych
40 MALWINA KRZYCZKOWSKA Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską Juniorka Mł - Warszawski Klub Kolarski
41 Martyna Tomasik Wałbrzych Tak, posiadam licencję kolarską OPEN K (Elita + U23) - KKW Nexelo Wałbrzych
42 Gabriela Wojtyła zator Tak, posiadam licencję kolarską OPEN K (Elita + U23) - SUPERIOR ZATOR
43 Izabela Dudek Sosnowiec Nie, amator OPEN Kobiety - Peva Polska Gennadi Home MTB Team
44 Magdalena Góra Wrocław Nie, amator OPEN Kobiety - XBOX BIKE TEAM
45 Krystian Dec Nowa Ruda Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) - UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
46 Mateusz Drabik Katowice Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) - RK Aluminium Bike Team
47 Michał Lachowicz Warszawa Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) - Warszawski Klub Kolarski
48 Piotr Pytel Głuchołazy Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) - WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
49 Leszek Świder Skomielna Biala Tak, posiadam licencję kolarską OPEN M (Elita + U23) - KS Luboń Skomielna Biała
50 Petr Adámek Rtyně v Podkrkonoší Nie, amator Open Mężczyźni - Apache LOKO Trutnov
51 Piotr Andrejków Kowary Nie, amator Open Mężczyźni - Mitsubishi Materials MTB Team
52 Jakub Borkowski Wałbrzych Nie, amator Open Mężczyźni - KKW Superior Wałbrzych
53 Kacper Bucholc Jugowice Nie, amator Open Mężczyźni - MTB Walim
54 JAKUB DUDEK Sosnowiec Nie, amator Open Mężczyźni - Peva Polska Gennadi Home MTB Team
55 Piotr Krusz Mieroszów Nie, amator Open Mężczyźni - KKW NEXELO WAŁBRZYCH
56 Konrad Nowak Jelenia Góra Nie, amator Open Mężczyźni - UKS KOPERNIKUS JELENIA GÓRA
57 Krystian Pakuła Wałbrzych Nie, amator Open Mężczyźni - KKW NEXELO WAŁBRZYCH
58 Arkadiusz Sacha Nowa Ruda Nie, amator Open Mężczyźni - UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
59 Maciej Skowron Jelenia Góra Nie, amator Open Mężczyźni - -
60 Grzegorz Szymański Świdnica Nie, amator Open Mężczyźni - SOWIE TEAM
61 Zdzisław Trybuła Wrocław Nie, amator Open Mężczyźni - Trezado Bike On Wax
62 Łukasz Warżała Wrocław Nie, amator Open Mężczyźni - Ski&Bike House Team
63 Tomasz Zając Bardo Nie, amator Open Mężczyźni - ultimasport.pl
64 Marcin Zapasek Pieszyce Nie, amator Open Mężczyźni - -
65 Hanna Kłosowska Wałbrzych Nie, amator U-11 Kobiety - KKW Nexelo Wałbrzych
66 NATALIA ZIÓŁKOWSKA Wałbrzych Nie, amator U-11 Kobiety - KKW Nexelo Wałbrzych
67 Dawid Grajeta Wałbrzych Nie, amator U-11 Mężczyźni - KKW NEXELO
68 Adrian Uziel Wałbrzych Nie, amator U-11 Mężczyźni - -
69 Kornel Kowalski Bardo Nie, amator U-13 Mężczyźni - UKS KUSY BARDO
70 Konrad Staniak Dzbanów Nie, amator U-13 Mężczyźni - UKS KUSY BARDO
71 Błażej Staniak Dzbanów Nie, amator U-13 Mężczyźni - UKS KUSY BARDO
72 Tymoteusz Kusterka Rzeczka Nie, amator U-15 Mężczyźni - MTB Walim
73 Wojciech Połeć Walim Nie, amator U-15 Mężczyźni - Mtb Walim
74 Błażej Staniak Dzbanów Nie, amator U-15 Mężczyźni - UKS KUSY BARDO
75 Dawid Szczerbuk Wieruszów Nie, amator U-15 Mężczyźni - Wkk Wieruszów
76 Kacper Załoga Bardo Nie, amator U-15 Mężczyźni - UKS KUSY


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Junior 28
Junior Mł 55
Juniorka 7
Juniorka Mł 15
Młodziczka 14
Młodzik 63
OPEN K (Elita + U23) 8
OPEN Kobiety 4
OPEN M (Elita + U23) 38
Open Mężczyźni 48
U-11 Kobiety 7
U-11 Mężczyźni 24
U-13 Kobiety 2
U-13 Mężczyźni 6
U-15 Kobiety 0
U-15 Mężczyźni 6
Żak 31
Żakini 8
Kobiety 67
Mężczyźni 298
Wszyscy 365