Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Mirosław Bak Chorzelów 1 TOP-SERVIS CHORZELÓW
2 Piotr Bałut Markowizna 1 PROSWIM
3 Marek Banaś Sosnowiec 1 Triathlon X-Team
4 karol baranowski Wrocław 1 kaczmarski team
5 Tymoteusz Bąk Gliwice 1 i-systems.pl
6 Bartosz Bąk Rzeszów 1 -
7 Arkadiusz Bereś Rzeszów 1 Studio Rebell
8 Filip Bianche Tarnów 1 -
9 Mariusz Bijak Sosnowiec 1 HARPAGAN SOSNOWIEC
10 dawid bukiel wroclaw 1 kaczmarski team
11 Rafał Chabasiński Szczawno 1 RA-v
12 Krzysztof Chołda Kraków 1 Swim Test
13 Marcin Chyb Wałbrzych 1 Infobiuro Bis
14 Bartłomiej Czarnota Rzeszów 1 GB Sport
15 Zbigniew Dec Rzeszów 1 -
16 Damian Demkowicz Kamień 1 Niezrzeszony
17 Daria Dobkowska-Szefer Chorzów 1 Eden Racing Team
18 Martin Dobkowski Chorzów 1 Eden Racing Team
19 Rafał Duda Lublin 1 Lubelska Grupa Triathlonu
20 Tomasz Dudziak Kraków 1 -
21 Filip Dykszak WIELICZKA 1 WM Triself
22 Przemysław Dziewa Brandwica 1 ATS Wheels
23 Piotr Englert Kraków 1 TriJet Team
24 Patryk Flieger Oświęcim 1 Master-Bruk Team
25 Maks Glapiński Warszawa 1 -
26 Sebastian Gogacz Puławy 1 UKS Trójka Puławy
27 Kamila Gordon Ostrowiec 1 -
28 Marek Gozdalski Urzedow 1 Erkado Racing Team Kraśnik
29 Grzegorz Grabowski Kraśnik 1 Erkado Racing Team Kraśnik
30 Dariusz Grądek Kraśnik 1 Triathlon Kraśnik Team
31 Agnieszka Gustaw Lublin 1 PZU SPORT TEAM
32 Malgorzata Hulewicz Warszawa 1 Endless Pain
33 Michał Irzeński Rzeszów 1 SwimTri Rzeszów
34 Marcin Jachimek Tarnów 1 KrystekTri
35 KAMIL Jaroch Krakow 1 -
36 Jakub Jasiński Kraków 1 WM Triself
37 Mikołaj Jaworski Boguchwała 1 KCP Górskie Orły
38 Tomasz Juda przędzel 1 PRZĘDZEL
39 martin kaczmarski Wrocław 1 kaczmarski team
40 Marek Kamiński Poznań 1 -
41 Aleksey Kapitsa RANIŻÓW 1 -
42 Paweł Kimak Podzamcze 1 PZU Sport Team
43 Marcin Artur Kłos Siemianowice Sląskie 1 Szwadron Pileckiego
44 Ola Korulczyk Bałtów 1 TRIWAWA
45 Rafał Korulczyk Bałtów 1 Tri AMO / Amigo-ski
46 Grzegorz Kowalczyk Pionki 1 PIONKI TRI TEAM
47 Martyna Kowalczyk Pionki 1 PIONKI TRI TEAM
48 Sławek Kowalski Rzeszow 1 Łyda Musi Podawać
49 Łukasz Krawczyk Ostrowiec Św. 1 -
50 Jacek Krupa Ruda 1 ATS Wheels
51 Rafal Kryza Szerokie 1 Trizarza
52 Marcin Krzemiński Gorzyce 1 Sprint Gorzyce
53 Arkadiusz Kukliński Zbylitowska Góra 1 -
54 Jarosław Kulanica Biłgoraj 1 progress triathlon team
55 Andrzej Kurkiewicz Franciszków 1 -
56 Waldemar Kwaśny Kraków 1 -
57 Paweł Legut Żywiec 1 Beskid Triathlon Center
58 ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Ostrowiec Świętokrzyski 1 Politechnika Warszawska
59 Judyta Lucka Bielsko-Biała 1 Beskid Triathlon Center
60 Kornel Mach Skawina 1 4TRI TEAM
61 Gerard Magdziarz Suchedniów 1 PHU GERARD
62 Michał Maj Kraków 1 Życie jest piękne team
63 Józef Makowicz Żary 1 SAINT-GOBAIN SQUAD
64 Michał Małek Zgłobice 1 BontCycling.pl
65 Krzysztof Marcinek Lublin 1 PZU SPORT TEAM
66 Grzegorz Marszałek Sędziszów Małopolski 1 Szybkie Szyszki
67 Piotr Marusiak Jarosław 1 Triathlon Jarosław
68 Wojciech Mazurkiewicz Mielec 1 TOP-SERVIS CHORZELÓW
69 Mateusz Mącik Lublin 1 SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM
70 Zenon Michalczuk Liszna 1 -
71 Wojciech Michalec Radom 1 Street Run Radom
72 Tomasz Michno Rzeszów 1 SIGNUM
73 Krzysztof Nalepa Myślenice 1 -
74 Grzegorz Nieborak Modliborzyce 1 GUKS Modliborzyce
75 Krzysztof Nowak Mielec 1 TRI MASTER TEAM
76 Bartosz Noworyta Kraków 1 -
77 Aleksandra Nykiel-Nowak Mielec 1 TRI MASTER TEAM
78 Maciej Ostrowski Jarosław 1 Akademia Triathlonu Jarosław ,JGB Sokół
79 Krzysztof Owczarek Częstochowa 1 TriWise
80 Dawid Ożóg Nienadówka 1 -
81 Jaromir Pajda Jarosław 1 Triathlon Jarosław
82 Tomasz Pardygal Kraków 1 WM Triself
83 Łukasz Patryn Strzyżów 1 -
84 Łukasz Perlik Kraków 1 -
85 Agnieszka Piekarniak Kraków 1 #Adam CzerwińskiTeam
86 mariusz piekarz przędzel 1 SKB STALOWA WOLA
87 Dariusz Pieróg Racławice 1 -
88 Maciej Płaneta Tarnobrzeg 1 UKS MASTERS DELFIN TARNOBRZEG
89 Marcin Pogoda Lublin 1 -
90 Adrian Polski Lublin 1 Szymanowski Triathlon Team
91 KRZYSZTOF POPIOŁEK Kraków 1 KRAKERS
92 Jan Popławski Ostrowiec Świętokrzyski 1 NeOn Team
93 Magdalena Rachwał Chmura Ropczyce 1 Fala
94 Krzysztof Rainer Pysznica 1 ACS-STAL
95 Wojciech Raus Dobieszyn 1 Triathlon Club Colombo
96 Piotr Rochowski Stalowa Wola 1 Stalowowolski Klub Biegacza
97 Gabriela Rolka Kraków 1 ASICS FrontRunner Poland/AQUAMAN Swimrun
98 Grzegorz Rospond Kraków 1 CLICO
99 Krzysztof Samek kaszów 1 -
100 Robert Sanecki Gorzyce 1 Sprint Gorzyce
101 Ryszard Siwak Dziekanowice 1 Team Ryś Ski
102 Andrzej Sowa Chorzów 1 -
103 DAWID STACHURA WÓLKA HYŻNEŃSKA 1 Brzyski Tri Team
104 Michał Stefański Kraków 1 -
105 Kamil Stopyra Sokołów Małopolski 1 -
106 Jacek Struk Białobrzegi 1 -
107 Maciej Sułkowski Jarosaw 1 Triathlon Jarosław
108 Krzysztof Szadkowski GORLICE 1 Grupetto Gorlice
109 Piotr Szwarc Kraków 1 AZS Politechnika Krakowska
110 Marcin Szydlowski MYSLENICE 1 4Tri team
111 Łukasz Święs Tarnów 1 -
112 Tomasz Taradyś Modliborzyce 1 GUKS Modliborzyce
113 Dariusz Tomas Jarosław 1 Triathlon Jarosław
114 Klementyna Tomasiak Rytro 1 -
115 Artur Tuczapski Rzeszów 1 coMTAT
116 Mariusz Wielgos Warszawa 1 -
117 Marek Więcek RANIŻÓW 1 -
118 Konrad Więcek Kraków 1 WM Triself
119 Mateusz Winiarski Rzeszow 1 -
120 Konrad Włoszczyna Mielec 1 -
121 Jakub WOJDYŁO Libiąż 1 -
122 Jakub Woźniak Kraków 1 4TRI TEAM
123 Justyna Woźniak Kraków 1 4Tri Team // Dotfizjo
124 Tomasz Wyka Kamień 1 PROSWIM
125 Robert Zaborowski Dębica 1 Maratończyk Dębica
126 Kamil Zieliński Jawor 1 -
127 Mateusz Zięba Świlcza 1 -
128 Jan Ziomkowski WADOWICE 1 4TRI TEAM
129 bartek zych Warszawa 1 Trinergy
130 Justyna Żołądek Suchedniów 1 Wtórpol Triathlon Team

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Józef Baran Zabierzów - SPORT KLUB KRYSPINÓW
2 Mirmił Bielecki Lublin - Szymanowski Triathlon Team
3 Maciej Byjoś Puławy - Sportowe Puławy
4 Dominika Cybulska Lublin - wydolność.pl
5 Piotr Cybulski Lublin - Szkoła Pływania Wodnik
6 Krystian Dec Sokołów Małopolski - Tri Sokołów
7 Bartosz Dudek Dębica - -
8 Tomasz Grodzki Strzyżów - MODERN FORMS
9 Krzysztof Jużecki Dębica - Tanie odżywki.pl
10 Jacek Kaczmarczyk Krakow - -
11 ŁUKASZ KOCIAŃSKI Przemyśl - -
12 Dariusz Kondas Warszawa - Triathlon Club Ochota
13 Dawid Kornak Bielsko-Biała - Da-KOR Cycling
14 Benjamin Kuciński Katowice - Co Ja Biegne / New Balance
15 Grzegorz Kwiatek Kraków - -
16 Miroslaw Leniart Rzeszów - -
17 Łukasz Marzec Dąbrowa Górnicza - Triathlon X-Team
18 Ewa Minda Radom - -
19 Krzysztof Nalepa Myślenice - -
20 Tomasz Ostrzywilk Przeworsk - -
21 Maciej Pogonowski Niepolomice - -
22 Alicja Pyszka-Bazan Tychy - Endure TEAM
23 MATEUSZ ROGOWSKI Rzeszów - NSB Sport Team Rzeszów
24 Przemyslaw Rybak pulawy - Sportowe Puławy
25 Maciej Rycyk Katowice - Ironsilesia
26 Grzegorz Siteń Rzeszów - -
27 Paweł Siuzdak Leżajsk - RCKiK Rzeszów
28 Krzysztof Stawarz Kraków - Brzyski Tri Team
29 Bartosz Stopa Rzeszów - -
30 Jacek Tyczyński Kraków - U Jędrusia tri team/ Trinergy
31 Katarzyna Wojciechowska Sandomierz - TSA Sandomierz
32 Paweł Zwierzański Lublin - Szymanowski Triathlon Team/ Stay Insane
33 Maciej Zychewicz Warszawa - Kuźnia Triathlonu


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 18
Mężczyźni 145
Wszyscy 163