Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Słuzba Więzienna Nauczyciel Samorządowiec Mieszkaniec Powiatu Służby Mundurowe Rozmiar koszulki Twój przewidywany czas biegu Potwierdzam udział
1 Jakub Kościk Warszawa - 1 Królewski klub biegacza - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
2 Wojciech Deleżuch Niemce - 1 Nie Ma Letko - NIE TAK NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
3 Olga Zarzeczna Lublin - 1 #BASIATEAM - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
4 Grzegorz Weremko Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy NIE NIE NIE NIE TAK L <1:26 ; 1:40> -
5 Piotr Mamej Lublin - 1 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe - NIE NIE NIE NIE XL <1:26 ; 1:40> -
6 Marek Zieliński Wola Rębkowska - 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe - TAK NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
7 Emil Piotrowski Hrubieszów - 1 Trzeci bez podium NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> -
8 ANDRZEJ RABCZEWSKI suszno - 1 Włodawa Biega TAK NIE NIE NIE TAK L <1:26 ; 1:40> -
9 Bogusław Mochniej Siennica Różana - 1 Także tego... - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
10 Mirosław Mielniczuk Warszawa - 1 Brak - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
11 Kuba Saj Krasnystaw - 1 Drużyna Ż - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
12 Przemysław Strzyżewski Gniezno - 1 Daleko mam ale dojadę i pobiegnę. - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
13 Anastazja Gładysz Nowy Krępiec - 1 Brak - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
14 Paweł Bochra Okszów - 1 Okszów Biega - TAK NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
15 Dominik Dejer Włodawa - 1 TRI WŁODAWA NIE NIE NIE NIE TAK S <1:26 ; 1:40> TAK
16 Krzysztof Mazurek Chełm - 1 - NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> TAK
17 Dominik Dejer Włodawa - 1 TRI WŁODAWA NIE NIE NIE NIE TAK L <1:26 ; 1:40> TAK
18 Michał Berbeć Gdynia - 1 ORP LECH NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> -
19 Dariusz Pietrzyk Mełgiew - 1 Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
20 Darek Leonarcik Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy - TAK NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
21 Grzegorz Szpyt Lublin - 1 Lubelaky - NIE NIE TAK NIE M <1:26 ; 1:40> -
22 Mariusz Lubaś Okszów - 1 Dasteam NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> -
23 Arkadiusz Łaszkiewicz Zamość - 1 RGB Cyku Pyku - NIE TAK NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
24 GRZEGORZ LESNIAK Włodawa - 1 KCKL Wlodawa - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
25 Mariusz Tofil Lublin - 1 #NoLimits - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
26 Zbigniew Stelmach Ćmiłów - 1 Lubelski Węgiel Bogdanka - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
27 Grzegorz Kowalski Kraśniczyn - 1 Mistrzowie - NIE NIE TAK NIE L <1:26 ; 1:40> -
28 Paweł Bielik Katowice - 1 RUN4FUN Katowice - NIE NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
29 Marek Woźniak Lublin - 1 umcs biega - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
30 Tomasz Marucha Krasnystaw - 1 Drużyna Ż - NIE NIE TAK NIE M <1:26 ; 1:40> -
31 ZBIGNIEW PIETRZYK Kępa Borzechowska - 1 Bełżyce i okolice biegają - NIE NIE NIE NIE XL <1:26 ; 1:40> -
32 Wojciech Kochaj Lublin - 1 - - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
33 Emilian Zając Końskie - 1 Biegające Zające NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> -
34 Andrzej Kurkiewicz Franciszków - 1 Xxx - NIE NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
35 Sylwek Goluch Lublin - 1 #ważnyaletylkododatek - NIE NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
36 Marcin Kamiński Zawadówka - 1 Zawadówka - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
37 TOMASZ OLESZCZUK Krasnystaw - 1 lubelskibiegaczTEAM NIE NIE NIE TAK TAK M <1:26 ; 1:40> -
38 Piotr LEŚNIAK Chełm - 1 Dasteam NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> -
39 Józef Wójcik Chełm - 1 Chełm Biega - TAK NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
40 Sebastian Kubiszyn Lubaczów - 1 - NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> -
41 Łukasz Kordowicz Biłgoraj - 1 BUT Biłgoraj Ultra Trail - NIE NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
42 Marek Antończak Żółkiewka - 1 Krasnystaw Biega - NIE NIE TAK NIE L <1:26 ; 1:40> -
43 Artur Truk Milejów - 1 Brak - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
44 Ireneusz Hawryluk Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega TAK NIE NIE TAK TAK L <1:26 ; 1:40> -
45 Marek Bisek Lublin - 1 Lubelski Węgiel - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
46 ROBERT MAKULEC Garwolin - 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
47 Małgorzata Grzenia Lublin - 1 Centrum Medyczne Orto-Optymist - TAK NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
48 ROBERT Mazurek Lublin - 1 LUBELAKY - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
49 Ireneusz Czyżewski Bezek - 1 _ NIE NIE NIE NIE TAK S <1:26 ; 1:40> -
50 Łukasz Zaborski Lublin - 1 #BASIATEAM - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
51 Zbigniew Boruch Świdnik - 1 Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
52 Przemek Nawrocki Katowice - 1 Silesia Marathon Team - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
53 Mateusz Bodio Krasnystaw - 1 NOSG NIE NIE NIE TAK TAK XL <1:26 ; 1:40> -
54 Ewa Furmanik Świerże - 1 Chełm Biega - NIE TAK NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
55 Jarosław Jagniontkowski Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega - NIE NIE TAK NIE L <1:26 ; 1:40> -
56 Ryszard Mączka Puławy - 1 LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
57 Anna Humin Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega - NIE NIE TAK NIE S <1:26 ; 1:40> -
58 Marcin Ferenc Świdnik - 1 Nie - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
59 Iwona Kuzioła Lublin - 1 #NoLimits - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
60 Paweł Wójcik Nowa Wólka - 1 Nowa Wólka - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
61 Michał Grzesiuk Łęczna - 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE NIE TAK L <1:26 ; 1:40> -
62 Tomasz Bielak Jabłonna - 1 Aliplas - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
63 Piotr Gorzel Świdnik - 1 Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
64 Grzegorz Zając Łęczna - 1 LW Bogdanka - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
65 Jarosław Sawa Lublin - 1 Stay Insane / ARCHOUSE.PL - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
66 ROBERT FORNAL Krasnystaw - 1 Ruch Izbica - NIE NIE TAK NIE L <1:26 ; 1:40> -
67 Grzegorz Wojtunik Lublin - 1 Czopek w dup... i do przodu - NIE NIE NIE NIE XL <1:41 ; 1:49> -
68 Krzysztof Cichosz Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega NIE NIE NIE TAK TAK M <1:41 ; 1:49> -
69 Waldemar Nieścior Tomaszów Lubelski - 1 Tomaszowska Grupa Biegowa - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
70 Leszek Dębniak Kraśnik - 1 Kraśnik Biega - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
71 Renata Zaborowska Puławy - 1 biegusiem.pl NIE NIE NIE NIE TAK S <1:41 ; 1:49> -
72 Paweł Nocek Góra Puławska - 1 Gmina Puławy - NIE TAK NIE NIE S <1:41 ; 1:49> -
73 Piotr Bocian Ćmiłów - 1 nie - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
74 Ireneusz Czekierda Chełm - 1 Borek Chełm Biega - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
75 Mariusz Leszek Mietne - 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
76 Tomasz Wójtowicz Chełm - 1 Chełm Biega - NIE NIE NIE NIE XL <1:41 ; 1:49> -
77 janusz monach kulik - 1 biegam sam - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
78 Daniel Kowalski Świdnik - 1 Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
79 Włodek Chwalisz Łomnica - 1 3:33 TEAM - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
80 Kacper Suchora Kraśnik - 1 San Antonio Spurs/FC Barcelona - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
81 Bernard Kostrubiec Zamość - 1 - - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
82 Leszek Kot Bogdanka - 1 LW Bogdanka - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> TAK
83 Maria Wielgosz Lublin - 1 6x6team - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
84 Marek Lik Chelm - 1 Chełm Biega - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
85 Paweł Szaruga Chełm - 1 - NIE NIE NIE NIE TAK M <1:41 ; 1:49> -
86 Mariusz Adamczyk Borzechow Kolonia - 1 Leśne Wilki - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
87 Irena PAŹDZIOR Chełm - 1 Chełm biega - NIE NIE NIE NIE S <1:41 ; 1:49> -
88 Adam Szaruga Chełm - 1 ZK Chełm TAK NIE NIE NIE TAK L <1:41 ; 1:49> -
89 Paweł Jarmosz Surhów - 1 Surhów - NIE NIE TAK NIE M <1:41 ; 1:49> -
90 Andrzej Kmicic Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega - NIE NIE TAK NIE L <1:41 ; 1:49> -
91 Agata Siwiec Krasnystaw - 1 Brak - NIE NIE TAK NIE M <1:41 ; 1:49> -
92 Grzegorz Sztobryn Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
93 Joanna Gąszczyk Lublin - 1 Brak - TAK NIE NIE NIE S <1:41 ; 1:49> -
94 Przemysław Korneluk Włodawa - 1 - - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
95 Stanisław Kostowski Chełm - 1 - NIE NIE NIE NIE TAK L <1:41 ; 1:49> -
96 Damian Kobeluk Biłgoraj - 1 BUT Biłgoraj Ultra Trail - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
97 Mikołaj Bekasiak Szamotuły - 1 Także tego... - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
98 Andrzej Golański Trzciana - 1 Bieszczadzkie Wilki - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
99 Władysław Sulowski Marysin - 1 NIE - NIE NIE NIE NIE XXL <1:41 ; 1:49> -
100 Robert Solpa Świdnik - 1 nie - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
101 Krzysztof Kwiatkowski Lublin - 1 CYKU PYKU RGB - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
102 ANDRZEJ WIĘSEK Świdnik - 1 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK NIE NIE NIE NIE TAK S <1:41 ; 1:49> -
103 Tomasz Gmiterek Lublin - 1 Biłgoraj Ultra Trail - TAK NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
104 Łukasz Krzyżanowski Chełm - 1 Chełm/Okszów Biega - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
105 SŁAWOMIR SOKALSKI Zamość - 1 ROZBIEGANY ZAMOŚĆ - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
106 Jacek Gawroński Świdnik - 1 Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
107 Leszek Bołochowski Turka - 1 Nie NIE NIE NIE NIE TAK M <1:41 ; 1:49> -
108 Ewa Surdacka Kraśnik - 1 Kraśnik Biega - NIE NIE NIE NIE S <1:41 ; 1:49> -
109 Konrad Morawski Oleszyce - 1 RUN RUN Oleszyce - TAK NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
110 Łukasz Smyk Gorzków - 1 Smyk - NIE NIE TAK NIE L <1:41 ; 1:49> -
111 Malgorzata Smyk Gorzków - 1 Smyk - NIE TAK TAK NIE M <1:41 ; 1:49> -
112 Marcin Dras Krasnystaw - 1 - - NIE NIE TAK NIE XL <1:41 ; 1:49> -
113 Przemysław Król Końskowola - 1 Lubelski Bank Spółdzielczy - NIE NIE NIE NIE XL <1:41 ; 1:49> -
114 Dawid Foltyn kostkowice - 1 ISKRY - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
115 Izabela Malinowska Kraśniczyn - 1 - - NIE TAK TAK NIE M <1:41 ; 1:49> -
116 Żaneta Rumińska Bełżyce - 1 @lubelskibiegacz TAK NIE NIE NIE TAK M <1:41 ; 1:49> -
117 Marcin Bida Krasnystaw - 1 krasnystawbiega - NIE NIE TAK NIE L <1:41 ; 1:49> -
118 ANDRZEJ PACEK Lublin - 1 LUBELAKY. - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
119 Wojciech Pietroń Warszawa - 1 Brak - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
120 Przemysław Matuła Lublin - 1 UMCS Biega - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
121 Tomasz Maj Lublin - 1 FKS Odyniec - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
122 Justyna Jagiełło Chelm - 1 Chełm Biega - NIE NIE NIE NIE S <1:50 ; 1:54> -
123 Ireneusz Góźdź Lubartów - 1 brak - NIE TAK NIE NIE XL <1:50 ; 1:54> -
124 Jakub Fornalski Krasnystaw - 1 19.das NIE NIE NIE TAK TAK M <1:50 ; 1:54> -
125 Tomasz Fornalski Krasnystaw - 1 4Nalski.Run - NIE NIE TAK NIE L <1:50 ; 1:54> -
126 Zbigniew Karwan Lublin - 1 BBL - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
127 Paweł Dudek Krasnystaw - 1 Ruch Izbica - NIE TAK TAK NIE XL <1:50 ; 1:54> -
128 Zenon Michalik Garwolin - 1 TOWARZYSTWO BIESIADNO SPORTOWE - TAK NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
129 Małgorzata Kucharczyk Świdnik - 1 Barti Team - NIE NIE NIE NIE S <1:50 ; 1:54> -
130 Marcin Ścibor Krasnystaw - 1 Ruch Izbica - NIE NIE TAK NIE XL <1:50 ; 1:54> -
131 Lidia Morawska Adamów - 1 Tomaszowska Grupa Biegowa - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
132 Ireneusz Pszczoła Lublin - 1 LUBLIN BIEGA - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
133 Robert Świerszcz Świdnik - 1 Biegający Świdnik NIE NIE NIE NIE TAK M <1:50 ; 1:54> -
134 Anna Śliwa Łaszczówka - 1 Tomaszowska Grupa Biegowa - TAK NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
135 Grzegorz Gwozda Tomaszów Lubelski - 1 UKS SABAUDIA - TAK NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
136 Lucyna Baran-Hałasa Zamość - 1 Wataha SG NIE NIE NIE NIE TAK S <1:50 ; 1:54> -
137 Edward Gigilewicz Świdnik - 1 KUL Running Team - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
138 Andrzej Syga Mietne - 1 Towarzystwo biesiadno sportowe - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
139 Rafał Topyła Bełżyce - 1 ISKRY NIE NIE NIE NIE TAK XL <1:50 ; 1:54> -
140 KAZIMIERZ SYSA Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega - NIE NIE TAK NIE M <1:50 ; 1:54> -
141 Andrzej JACEK Zamość - 1 brak - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
142 Hubert Odwrot Trzcianka - 1 3:33 TEAM - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
143 Andrzej Bielecki Trzcianka - 1 3:33 TEAM - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
144 Piotr Czerniak Rzeszów - 1 ARMIA NIE NIE NIE NIE TAK L <1:50 ; 1:54> -
145 Sebastian Bukowski Ryki - 1 biegusiem.pl - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
146 RADEK TUSZKIEWICZ Tomaszowice - 1 Największa Armia Świata - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
147 Wiktoria Żuk Lublin - 1 - - NIE NIE NIE NIE S <1:50 ; 1:54> -
148 GRZEGORZ KUZIOŁA Lublin - 1 #NoLimits - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
149 Andrzej Krawczuk Gdańsk - 1 Team Karaś Elbląg - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
150 WIESŁAW PIOTR GRZYWACZEWSKI Okszów - 1 Z.K. CHEŁM TAK NIE NIE NIE TAK L <1:50 ; 1:54> -
151 Arkadiusz Morawski Adamów - 1 Nie Ma Letko - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
152 Rafał Kwietniewski Lublin - 1 FIRSTSTOP - NIE NIE NIE NIE XXL <1:55 ; 2:00> -
153 ZBIGNIEW LESZEK Miętne - 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
154 Konrad Śliwa Lublin - 1 Biegam z Heniem - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
155 SŁAWOMIR MILCZAREK Turka - 1 Nie - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
156 Piotr Maj Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
157 Mateusz Huk Chełm - 1 Brak - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
158 Ireneusz Połeć Lublin - 1 Polska Marka - TAK NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
159 Marcin Łączny Lublin - 1 - - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
160 Stanisław Hrymak Lubaczów - 1 brak - NIE NIE NIE NIE XL <1:55 ; 2:00> -
161 Natalia Nawrocka Katowice - 1 Silesia Marathon Team - TAK NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
162 Andrzej Łoiński Krasnystaw - 1 Dream Team - NIE NIE TAK NIE XL <1:55 ; 2:00> -
163 Marcin Wilkołazki Krasnystaw - 1 Krasnostawianie - NIE TAK NIE NIE L <1:55 ; 2:00> TAK
164 Krzysztof Żygadło Nidzica - 1 - - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> TAK
165 Robert Dziura Chełm - 1 ZK Chełm TAK NIE NIE NIE TAK L <1:55 ; 2:00> -
166 Bartłomiej Zwijacz Lublin - 1 zwij@czteam - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
167 Stanisław Czuj Zamość - 1 Rozbiegany Zamość NIE NIE NIE NIE TAK M <1:55 ; 2:00> -
168 Michał Małek Lublin - 1 EVERPROF - NIE NIE NIE NIE XL <1:55 ; 2:00> -
169 Paweł Ciechanowicz Puławy - 1 Multimedia Runnres Puławy - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
170 Jolanta Sączek Puławy - 1 Avangarda - NIE NIE NIE NIE S <1:55 ; 2:00> -
171 Tomasz Jagi Zamość - 1 Robonauka Biega - NIE NIE NIE NIE S <1:55 ; 2:00> -
172 Błażej Pochwat Kraków - 1 1SGS - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
173 Agnieszka Kleszczyńska Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
174 Agata Żuk Lublin - 1 - - NIE NIE NIE NIE S <1:55 ; 2:00> -
175 Jakub Chmist Siennica Nadolna - 1 - NIE NIE NIE TAK TAK XL <1:55 ; 2:00> -
176 Michał Moniakowski Krasnystaw - 1 Pocztowa Pany - TAK NIE TAK NIE M <1:55 ; 2:00> -
177 Katarzyna Woźniak Ostrów Lubelski - 1 AZS Lublin - NIE NIE NIE NIE S <1:55 ; 2:00> -
178 Jolanta Grzesik Tomaszów Lubelski - 1 Tomaszowska Grupa Biegowa - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
179 Piotr Stawecki Wisznice - 1 - - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
180 MAREK BAJKOWSKI Wisznice - 1 -- NIE NIE NIE NIE TAK XL <1:55 ; 2:00> -
181 Dariusz Kowalczuk Lublin - 1 Aliplast Aluminium Extrusion - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
182 Marcin Pasicki Kraków - 1 Go Aptiv! - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
183 Tomasz Zgoda Warszawa - 1 3:33 TEAM - NIE NIE NIE NIE XL <1:55 ; 2:00> -
184 Zbigniew Oleszczuk Krasnystaw - 1 Krasnystaw biega NIE NIE NIE TAK TAK S <1:55 ; 2:00> -
185 Łukasz Mróz Piaski - 1 Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
186 Andrzej Śliwa Łęczna - 1 LW BOGDANKA - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
187 Henryk Kowalski Lublin - 1 - - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
188 Artur Niemierski Lublin - 1 *--* NIE NIE NIE NIE TAK XXL <1:55 ; 2:00> -
189 Bartłomiej Małek Lublin - 1 ? - NIE NIE NIE NIE XL <1:55 ; 2:00> -
190 Jarek Kamieński Narewka - 1 Sparta Team - NIE NIE NIE NIE XXL <1:55 ; 2:00> -
191 Ewelina Kowalczyk Wierzchowiny - 1 Nie - NIE NIE TAK NIE S <1:55 ; 2:00> -
192 Paweł Wójtowicz Lublin - 1 Lublin Biega - NIE NIE NIE NIE XL <1:55 ; 2:00> -
193 Damian Wójcicki Lublin - 1 parkrun Ogród Saski, Lublin - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
194 Dariusz Wadowski Lublin - 1 Łęczna Biega - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
195 Beata Kacprzak Lubaczów - 1 Biegomania Lubaczów - TAK NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
196 Konrad Paterek Świdnik - 1 - - NIE NIE NIE NIE L <2:01 ; 2:10> -
197 MAREK WALENCIK Pionki - 1 nie - NIE NIE NIE NIE M <2:01 ; 2:10> -
198 Aleksandra Nowaczek Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy - NIE NIE NIE NIE S <2:01 ; 2:10> -
199 Joanna Moniakowska Krasnystaw - 1 Pocztowa Pany - NIE TAK TAK NIE M <2:01 ; 2:10> -
200 Grzegorz Sykut PRUSZKÓW - 1 Multimedia Runners Puławy - NIE NIE NIE NIE M <2:01 ; 2:10> -
201 Grzegorz Budzyński Lublin - 1 Panowe po 40 - NIE NIE NIE NIE L <2:01 ; 2:10> -
202 Małgorzata Kawka Żyrzyn - 1 Gloria Victis - NIE NIE NIE NIE S <2:01 ; 2:10> -
203 Korneliusz Sionek Sławiny - 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe - NIE NIE NIE NIE L <2:01 ; 2:10> -
204 Jarosław Kargol Miętne - 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe - TAK NIE NIE NIE M <2:01 ; 2:10> -
205 Jerzy Suchora Kraśnik - 1 SUCHORA - NIE NIE NIE NIE M <2:01 ; 2:10> -
206 Roman Sokół Skorczyce - 1 KRAŚNIK BIEGA - NIE NIE NIE NIE XL <2:01 ; 2:10> -
207 Agnieszka Talarowska Krasnystaw - 1 - - NIE TAK TAK NIE M <2:01 ; 2:10> -
208 Marcin Kukiełka Hrubieszów - 1 JW 4055 NIE NIE NIE NIE TAK L <2:01 ; 2:10> -
209 Tomasz Wiatrzyk Telatyn - 1 - NIE NIE NIE NIE TAK M <2:01 ; 2:10> -
210 Krzysztof Wyrostek Chełm - 1 brak - NIE NIE TAK NIE L <2:01 ; 2:10> -
211 Marlena Zielińska Krępiec - 1 Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE S <2:01 ; 2:10> -
212 Wojciech Ciupa Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy - NIE NIE NIE NIE XXL <2:01 ; 2:10> -
213 Anna Rawska - Śmieciuch Lubaczów - 1 Biegomania Lubaczów - TAK NIE NIE NIE S <2:01 ; 2:10> -
214 Marcin Kowalski Lublin - 1 brak - NIE NIE NIE NIE XXL <2:01 ; 2:10> -
215 Adam Loryś Nisko - 1 Brak - NIE NIE NIE NIE L <2:01 ; 2:10> -
216 Krzysztof Bubicz Świdnik - 1 Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE M <2:01 ; 2:10> -
217 Zbigniew Siedlaczek Lublin - 1 LUBLIN - NIE NIE NIE NIE XXL <2:01 ; 2:10> -
218 Anna Suchora Kraśnik - 1 SUCHORA - TAK NIE NIE NIE S <2:01 ; 2:10> -
219 Agnieszka Procnal Hrubieszów - 1 nie - NIE NIE NIE NIE S <2:01 ; 2:10> -
220 Tomasz Kawka Żyrzyn - 1 Gloria Victis - NIE NIE NIE NIE L <2:01 ; 2:10> -
221 Paweł Talarowski Krasnystaw - 1 - - NIE NIE TAK NIE L <2:01 ; 2:10> -
222 Anna Adamczyk Czarnoziem - 1 - - NIE NIE TAK NIE M <2:01 ; 2:10> -
223 Sebastian Piechol Zduńska Wola - 1 RAZEM Trenujemy Sport - NIE NIE NIE NIE L <2:01 ; 2:10> -
224 Arkadiusz Orkiszewski Krasnystaw - 1 RUCH IZBICA - TAK NIE TAK NIE XL <2:01 ; 2:10> -
225 Aleksandra Jakubczak Zamość - 1 3 Zamojski batalion zmechanizowany NIE NIE NIE NIE TAK M do 1h:25m> -
226 Magdalena Wójcicka Lubartów - 1 SKB Kraśni - NIE NIE NIE NIE S do 1h:25m> TAK
227 Michał Biały Kraśnik - 1 SKB Kraśnik - NIE NIE NIE NIE S do 1h:25m> TAK
228 MARIUSZ ŁOBACZUK Chełm - 1 CHEŁM BIEGA - NIE NIE NIE NIE M do 1h:25m> -
229 Grzegorz Rycyk Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega - TAK NIE TAK NIE S do 1h:25m> -
230 Tomasz Piętas Kalinówka - 1 :) - NIE NIE NIE NIE M do 1h:25m> -
231 Paweł Ruszniak Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega - NIE NIE TAK NIE S do 1h:25m> -
232 Andrzej Makaryczew Chełm - 1 chelmbiega - TAK NIE NIE NIE S do 1h:25m> -
233 Paweł Mazurek Lublin - 1 NKS ZRYW - NIE NIE NIE NIE S do 1h:25m> -
234 Łukasz Wojtyna Krasnystaw - 1 12tri.pl - NIE NIE TAK NIE M do 1h:25m> -
235 Piotr Maciejewski Lublin - 1 Fan treningu - NIE NIE NIE NIE M do 1h:25m> -
236 Jacek Cichorz Piaski - 1 Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE M do 1h:25m> -
237 Kamil Borowski Żółtańce Kolonia - 1 Chełm Biega - NIE NIE NIE NIE M do 1h:25m> -
238 Danuta Solak Skierniewice - 1 RAZEM TRENUJEMY SPORT - NIE NIE NIE NIE M od 2h:11m> -
239 Wojciech Malec Lublin - 1 Fc paraliż - NIE NIE NIE NIE M od 2h:11m> -
240 Marcin Bochenkiewicz Puławy - 1 Multimedia Runners - NIE NIE NIE NIE L od 2h:11m> -
241 Janusz Stepulak Rzeczyca - 1 Krzna Rzeczyca - NIE NIE NIE NIE M od 2h:11m> -
242 Dariusz SOLECKI Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy - NIE NIE NIE NIE L od 2h:11m> -
243 Paweł Cwenk Lublin - 1 Panowie po 40 - NIE NIE NIE NIE L od 2h:11m> -
244 Karolina Baran Siennica Nadolna - 1 4nalsky.run - NIE NIE TAK NIE L od 2h:11m> -
245 Sławomir Piekarski Chełm - 1 Morbid Angel - NIE NIE TAK NIE L od 2h:11m> -
246 Wiesław Bać Racławówka - 1 Wydry Galicja - TAK NIE NIE NIE L od 2h:11m> -
247 Mariusz Iłowiecki Krasnystaw - 1 - - NIE NIE NIE NIE M od 2h:11m> TAK
248 Bartlomiej Szymaniak Krasnystaw - 1 Brak - NIE NIE TAK NIE M od 2h:11m> -
249 Agnieszka Pawlikowska Lublin - 1 brak - TAK NIE NIE NIE M od 2h:11m> -
250 Anna Mianowana Niedrzwica Duża - 1 Iskry - NIE NIE NIE NIE S od 2h:11m> -
251 Katarzyna Micek wilków - 1 Iskry - NIE NIE NIE NIE S od 2h:11m> -
252 Milena Rutkowska Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy - NIE NIE NIE NIE S od 2h:11m> -
253 Stanisława Grażyna Kłopot Puławy - 1 Multimedia Runners Puławy - NIE NIE NIE NIE L od 2h:11m> -
254 Mateusz Wilk Obrowiec - 1 6 kr NIE NIE NIE NIE TAK M od 2h:11m> -
255 Kamil Dras Lublin - 1 Aliplast - NIE NIE NIE NIE XL od 2h:11m> -
256 Sławomir Gajda Dęblin - 1 - - NIE NIE NIE NIE XXL od 2h:11m> -
257 Marta Łysuniek Lublin - 1 - - NIE NIE NIE NIE S od 2h:11m> -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Słuzba Więzienna Nauczyciel Samorządowiec Mieszkaniec Powiatu Służby Mundurowe Rozmiar koszulki Twój przewidywany czas biegu Potwierdzam udział
1 Krzysztof Mazurek Rudka - - KP PSP w Krasnymstawie NIE NIE NIE NIE TAK L <1:26 ; 1:40> -
2 Mateusz Chęć Nałęczów - - Akademia Biegania - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
3 Dawid Kęska Lublin - - Sowa - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
4 Marcin Lewtak Puławy - - 9-tka running team - TAK NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
5 Aneta Ściuba Lublin - - Stay Insane - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
6 Paweł Zieliński Krasnystaw - - Ruch Izbica - NIE NIE TAK NIE M <1:26 ; 1:40> -
7 Krzysztof Szadura Łopiennik Dolny 19 - - Krasnystaw Biega - NIE NIE TAK NIE M <1:26 ; 1:40> -
8 Marek Prokop Niemce - - CaniCrossTeam - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
9 Przemysław Chmiel Warszawa - - Albatrosy - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
10 Mateusz Krzysztoń Żyrzyn - - Gloria Victis - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
11 Piotr Dec Lubycza Królewska - - :) - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
12 Jakub ZMORZYŃSKI Warszawa - - Bakalland - NIE NIE NIE NIE XL <1:26 ; 1:40> -
13 Przemysław Popławski elbląg - - MND NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> -
14 Robert Szkoda Biłgoraj - - BUT Biłgoraj Ultra Trail - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
15 Janusz Kornaga Horyniec-Zdrój - - Horyniec-Zdrój - NIE TAK NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
16 GRZEGORZ Widz Godziszów - - Bike Club LJA NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> -
17 Wiesław Pazowski WIELKIE OCZY - - SAMOTNY GIECEL - TAK NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
18 Tomasz Albiński Warszawa - - Running Frogs - NIE NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
19 Kamil Łuszczak Lublin - - Stay Insane - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
20 Krystian Łatka Pokrówka - - DAS Tem NIE NIE NIE NIE TAK L <1:26 ; 1:40> -
21 Sebastian Szpinda Biłgoraj - - Biłgoraj Ultra Trail - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
22 Grzegorz Walasek Ryki - - biegusiem.pl - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
23 Mariusz Klin Chełm - - Chełm Biega NIE NIE NIE NIE TAK L <1:26 ; 1:40> -
24 Anna Psuja Świdnik - - Biegajacy Świdnik - NIE NIE NIE NIE S <1:26 ; 1:40> -
25 Tomasz Kurzawski Miączyn - - GB Ultra Pszczółki - NIE NIE NIE NIE L <1:26 ; 1:40> -
26 Robert Socha Siedliszcze - - Forest team NIE NIE NIE NIE TAK M <1:26 ; 1:40> -
27 KRZYSZTOF SZADURA Łopiennik Dolny - - KRASNYSTAW Biega - NIE NIE TAK NIE S <1:26 ; 1:40> -
28 Mariusz Bernasiewicz Lublin - - Superdrob - NIE NIE NIE NIE M <1:26 ; 1:40> -
29 Tomasz Bisek Lublin - - - - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
30 Iwona Strażyc Puławy - - 9-tka Running Team - TAK NIE NIE NIE S <1:41 ; 1:49> -
31 Marcin Kozak Lubartów - - SGSQUAD - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
32 Grzegorz Mielniczek Kraków - - B.RUNNER - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
33 Wojciech Mitura Parczew - - - - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
34 Rafał Szewczyk Nowy Sącz - - Visegrad Maraton Rytro - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
35 Marcin Malinowski Krasnystaw - - Krasnystaw Biega - NIE NIE TAK NIE L <1:41 ; 1:49> -
36 Olaf Lipczyński Lublin - - #runFORsmike - NIE NIE NIE NIE S <1:41 ; 1:49> -
37 Robert Pietrykowski Szczebrzeszyn - - CYKU PYKU RGB - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
38 Rafał Czelej Świdnik - - Biegajacy Świdnik - TAK NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
39 Arkadiusz Szubiak Bilgoraj - - wilk - NIE NIE NIE NIE XL <1:41 ; 1:49> -
40 Dawid Szwedziński Częstochowa - - 333 - NIE NIE NIE NIE XL <1:41 ; 1:49> -
41 Jacek Jeżowski Lublin - - Lubelski Klub Morsów - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
42 Konrad Lubowiecki Lublin - - Biegający Świdnik NIE NIE NIE NIE TAK L <1:41 ; 1:49> -
43 Paweł Wilgos Hrubieszów - - HRUBIESZÓW - NIE NIE NIE NIE L <1:41 ; 1:49> -
44 Przemysław Chmiel Włodawa - - Włodawa Biega TAK NIE NIE NIE TAK S <1:41 ; 1:49> -
45 Grzegorz Zdun Lublin - - #RunningTeam83 - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
46 Łukasz Solan Lublin - - #runningteam83 - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
47 Jędrzej Mszanowski Skrzynki - - 3:33 TEAM - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
48 WOJCIECH PASZKO Chełm - - Chełm Biega - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
49 Andrzej Kowalski Kraśnik - - Kraśnik Biega - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
50 Darek Dolega Radom - - Biegiem Radom! - NIE NIE NIE NIE M <1:41 ; 1:49> -
51 Szymon Żołnacz Rejowiec Fabryczny - - Delta Szwadron Supercool Komando Wilków Alfa NIE NIE NIE NIE TAK M <1:50 ; 1:54> -
52 ŁUKASZ WYDRA Lublin - - LUBLIN - NIE NIE NIE NIE XL <1:50 ; 1:54> -
53 Kamil Malec Zamość - - MILA MEBLE WNĘTRZA NA WYMIAR - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
54 Cezary Chmielewski Gołaszyn - - Delta Szwadron Supercool Komando Wilków Alfa NIE NIE NIE NIE TAK M <1:50 ; 1:54> -
55 Maciej Misiak Łuków - - Delta Szwadron Supercool Komando Wilków Alfa - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
56 Monika Picur Lubaczów - - Biegomania Lubaczów - NIE NIE NIE NIE S <1:50 ; 1:54> -
57 Agnieszka Chodun Lublin - - . - TAK NIE NIE NIE S <1:50 ; 1:54> -
58 Marek Chodun Lublin - - . - NIE NIE NIE NIE XL <1:50 ; 1:54> -
59 Zbigniew Łukasik Biłgoraj - - Rapy Masters - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
60 Grześ Ostrowski Włodawa - - NIE - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
61 Katarzyna Tabulska terespol - - KB Szuracz Terespol - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
62 Stanisław Burzykowski Lublin - - Nie - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
63 Daniel Abramowicz Chełm - - Chełm Biega - NIE NIE NIE NIE S <1:50 ; 1:54> -
64 Przemysław Ruszniak Krasnystaw - - Izajasz Team - TAK NIE TAK NIE L <1:50 ; 1:54> -
65 Emil Zięba Lublin - - CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST - NIE NIE NIE NIE M <1:50 ; 1:54> -
66 Grzegorz Mazurek Wojciechów - - UMLUB - NIE NIE NIE NIE L <1:50 ; 1:54> -
67 Halina Krysa Lublin - - Nie - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
68 Łukasz Grochowski Chełm - - LC - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
69 Mariusz Banaś Puławy - - Nie NIE NIE NIE NIE TAK M <1:55 ; 2:00> -
70 Kamilla Frańczak-Brodowska Puławy - - Avangarda - NIE NIE NIE NIE S <1:55 ; 2:00> -
71 Beata Więckowska Uniszowice - - brak - NIE NIE NIE NIE S <1:55 ; 2:00> -
72 Marcin Jędrzejewski Zamość - - Brak NIE NIE NIE NIE TAK XL <1:55 ; 2:00> -
73 Małgorzata Pawluk-Wieczorek Ożarów Mazowiecki - - KB Ożarów Mazowiecki Biega - TAK NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
74 Monika Klimkowska Chełm - - Sporty Czarniecki - Chełm Biega - TAK NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
75 Jacek Rokita Opole Lubelskie - - Iskry - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
76 Tomasz Kuryło Lublin - - Enzo - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
77 Andrzej Wiatrowski Szczebrzeszyn - - CYKU PYKU RGB - NIE NIE NIE NIE M <1:55 ; 2:00> -
78 Mateusz Muda Boruń - - Krasnystaw Biega - NIE NIE TAK NIE L <1:55 ; 2:00> -
79 Sławomir Pycka Świdnik - - Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE L <1:55 ; 2:00> -
80 Przemysław Zwolakiewicz Lublin - - NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA NIE NIE NIE NIE TAK L <1:55 ; 2:00> -
81 Sławomir Próchniak Świdnik - - Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE XXL <1:55 ; 2:00> -
82 Magdalena Dybkowska Lublin - - Brak - NIE NIE NIE NIE S <1:55 ; 2:00> -
83 Damian Szacawa Puławy - - UMCS Biega - TAK NIE NIE NIE XL <2:01 ; 2:10> -
84 Piotr Żurek Lublin - - Lublin Biega - NIE NIE NIE NIE M <2:01 ; 2:10> -
85 Henryk Podolak Krasnystaw - - Krasnystaw - NIE TAK TAK NIE L <2:01 ; 2:10> -
86 Iwona Syroka Niedrzwica Duża - - Klub morsów Krasnostawskie Karpie - NIE NIE NIE NIE S <2:01 ; 2:10> -
87 Jacek Chojnowski Lublin - - NOSG NIE NIE NIE NIE TAK M <2:01 ; 2:10> -
88 Sergiusz Kuczyński Lublin - - UMCS - TAK NIE NIE NIE M <2:01 ; 2:10> -
89 Tomasz Kogut Krasnystaw - - Dream Team - NIE NIE TAK NIE XXL <2:01 ; 2:10> -
90 Mariusz Cieślak Rzeczyca - - Nie - NIE NIE NIE NIE XL <2:01 ; 2:10> -
91 Agnieszka Kalinowska Kraśnik - - Kraśnik Biega - NIE NIE NIE NIE S <2:01 ; 2:10> -
92 Dorota Gawrych Krasnystaw - - Start Krasnystaw Fanaticos - NIE NIE NIE NIE L <2:01 ; 2:10> -
93 Marcin Miś Krasnystaw - - Start Krasnystaw Fanaticos - NIE NIE TAK NIE L <2:01 ; 2:10> -
94 Daniel Sternik Lublin - - Największa Armia Świata - NIE NIE NIE NIE M <2:01 ; 2:10> -
95 Monika Raś Bełżyce - - Iskry - NIE NIE NIE NIE M <2:01 ; 2:10> -
96 Krzysztof Mazurek Zamość - - - NIE NIE NIE NIE TAK L <2:01 ; 2:10> -
97 Tomasz Gosztyła Rzeszów - - - - NIE NIE NIE NIE L <2:01 ; 2:10> -
98 Radosław Syroka Niedrzwica Duża - - Klub morsów Krasnostawskie Karpie - NIE NIE NIE NIE XXL <2:01 ; 2:10> -
99 Bożena Dąbrowska Krasnystaw - - KRASNYSTAW BIEGA - NIE TAK TAK NIE L <2:01 ; 2:10> -
100 Magdalena Łoza Siennica Różana - - Chełmska Grupa Triathlonu - NIE TAK TAK NIE M <2:01 ; 2:10> -
101 Tomasz Szady Tomaszów Lubelski - - Unia Hrubieszów - TAK NIE NIE NIE M do 1h:25m> -
102 Kamil Motyka Jarosław - - Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE NIE NIE NIE TAK S do 1h:25m> -
103 Karol Tichoruk Świdnik - - Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE M do 1h:25m> -
104 JOANNA WIERCHOŁA Lublin - - a - TAK NIE NIE NIE S od 2h:11m> -
105 Krzysztof Wólczyński Góra Puławska - - Multimedia Runnera Puławy - NIE NIE NIE NIE XXL od 2h:11m> -
106 Jolanta Rzeźnik Puławy - - 9tka Running Team - TAK NIE NIE NIE M od 2h:11m> -
107 Jan Kowalski Krasnystaw - - x - NIE NIE TAK NIE S od 2h:11m> -
108 JERZY DROZD Lublin - - LUBELAKY - NIE NIE NIE NIE M od 2h:11m> -
109 Mirosław Adamek Lubycza Królewska - - Dream Team NIE NIE NIE NIE TAK M od 2h:11m> -
110 Diana Chwedorczuk Hrubieszów - - - - TAK NIE NIE NIE M od 2h:11m> -
111 Kamil Belniak Krępiec - - Biegający Świdnik - NIE NIE NIE NIE M od 2h:11m> -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 69
Mężczyźni 299
Wszyscy 368