Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Lidia Suchecka Braniewo Bieg główny K 30 1 Lidia Suchecka
2 Renata Sowa Elblag Hozjusz na piątkę K 40 1 -
3 Dawid Zych elbląg Bieg główny M 40 - Spartanie Dzieciom
4 Tomasz Jurołajć Lipowina Bieg główny M 50 1 Rozbiegane Braniewo
5 Jacek TKACZ Olsztyn Hozjusz na piątkę M 40 1 Team Kopeć
6 Aleksandra Ingielewicz Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 Ingielki
7 Alicja Ingielewicz Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 Ingielki
8 Marta Makulec elbląg Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> - - -
9 Rafał Mgłosiek Braniewo Bieg główny M 40 1 Rozbiegane Braniewo
10 Szymon Kowalski Płoskinia Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m - Szymon Kowalski
11 Marcin Paszulewicz Braniewo Bieg główny M 20 1 -
12 Agnieszka Matczuk Braniewo Bieg główny K 40 1 Rozbiegane Braniewo
13 Nela Musiał Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 -
14 Tomasz Dubiński Braniewo Bieg główny M 30 - Brak
15 Oliwier Dubiński Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 - Brak
16 Maja Dubińska Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 - Brak
17 Marlena Kowalska Braniewo Hozjusz na piątkę K 30 - 43blp Braniewo
18 Tomasz Wilbik Szyleny Kolonia Hozjusz na piątkę M 30 1 -
19 Joanna Cichowska Durąg Hozjusz na piątkę K 20 1 -
20 Adrianna Wilbik Szyleny Kolonia Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 -
21 Anna Gorczyca Braniewo Bieg główny K 40 1 Rozbiegane Braniewo
22 Sylwek Sowa elbląg Bieg główny M 40 1 -
23 iwona Krause elbląg Hozjusz na piątkę K 40 1 -
24 Lena Cygan Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 Judo Braniewo
25 Rafał Kołakowski Działdowo Hozjusz na piątkę M 40 1 Schulo Team
26 AGNIESZKA KOWALSKA Działdowo Hozjusz na piątkę K 40 1 Schulo Team
27 Bożena Żbikowska Nidzica Hozjusz na piątkę K 40 1 Schulo Team
28 PAWEŁ ŻMIJEWSKI Działdowo Bieg główny M 40 1 SCHULO TEAM
29 Łukasz Schulz Działdowo Bieg główny M 30 1 Schulo Team
30 Magdalena Pietruszka Działdowo Hozjusz na piątkę K 30 1 Schulo Team
31 BOGDAN WODZYŃSKI Działdowo Hozjusz na piątkę M 60 1 Schulo Team
32 Beata Starukiewicz Braniewo Bieg główny K 40 - Rozbiegane Braniewo
33 Jacek Jarocki Braniewo Bieg główny M 30 1 -
34 Wiktoria Plichta Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 -
35 Julia Plichta Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 -
36 Dorota Mierzwa Braniewo Bieg główny K 50 1 Szkoła Podstawowa Nr. 3
37 Aleksandra Jakimczuk Braniewo Bieg główny K 30 1 -
38 Roman Mgłosiek Braniewo Bieg główny M 30 1 Rozbiegane braniewo
39 Jan Krawczyk Korsze Bieg główny M 30 1 wybiegamy_to
40 Aleksander Durkiewicz Braniewo Bieg główny M 40 1 -
41 Emilia Grzesiewicz Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 GRZESIĄTKA
42 Zosia Grzesiewicz Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 GRZESIĄTKA
43 Adam Ślęzak Gmina Tolkmicko Hozjusz na piątkę M 30 1 OSP POGRODZIE
44 Krzysztof Olender Braniewo Bieg główny M 40 1 -
45 Katarzyna Olender Braniewo Mały Hozjusz 1000m - <2008/2007> Mały Hozjusz 1000m 1 -
46 Tomasz Odziemczyk elbląg Bieg główny M 30 1 -
47 Aleksandra Kozłowska elbląg Mały Hozjusz 1500m - <2006/2005> - - -
48 Amelia Hruszka Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 -
49 Dawid Hruszka Braniewo Mały Hozjusz 1000m - <2008/2007> Mały Hozjusz 1000m 1 Brak
50 Sebastian Wachek Braniewo Bieg główny M 40 1 9 BBKPanc
51 Oskar Wachek Braniewo Bieg główny M 16 1 -
52 ANDRZEJ PODLECKI Braniewo Bieg główny K 40 1 9BKPanc
53 Dorota Podlecka Braniewo Hozjusz na piątkę K 40 1 -
54 Hubert PODLECKI Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 -
55 Kacper Czarnecki Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 -
56 Alan Czarnecki Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 -
57 Adrian Serednicki Gdańsk Bieg główny M 30 - -
58 Dominik Jakimczuk Grzędowo Mały Hozjusz 1500m - <2006/2005> - 1 -
59 Filip Jakimczuk Grzędowo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 -
60 Julia Jakimczuk Grzędowo Mały Hozjusz 1000m - <2008/2007> Mały Hozjusz 1000m 1 -
61 Marcin Spyra Górowo Iławeckie Mały Hozjusz 1000m - <2008/2007> Mały Hozjusz 1000m 1 -
62 Dawid Stec Braniewo Bieg główny M 30 1 -
63 Jan ŚLIWIAK Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 -
64 Klaudia Korenkiewicz Braniewo Hozjusz na piątkę K 20 - -
65 Maciej Sładkiewicz Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 -
66 Aleksandra Baranowska-Trzasko Gdynia Bieg główny K 40 1 TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners
67 Bartłomiej Zyborowicz Dubeninki Bieg główny M 20 1 Kujawscy Runners
68 Jarosław Jernat Braniewo Bieg główny M 30 1 Zjedz kotleta
69 Hanna Śliwiak Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 -
70 Andrzej Stulczewski Braniewo Hozjusz na piątkę M 50 1 Rozbiegane Braniewo
71 Tomasz Stulczewski Braniewo Hozjusz na piątkę - 1 SP6
72 Stanisław Pacholec GARZEWO Hozjusz na piątkę M 60 1 PSZCZÓŁKOWSKI Tem
73 Małgorzata Sławuszewska Olsztyn Bieg główny K 30 1 Team Kopeć
74 Aleksandra Wantowska Iława Bieg główny K 20 - Team Kopeć
75 Leszek Sławuszewski Olsztyn Bieg główny M 40 1 Team Kopeć
76 Tomasz Kiernozek Szczytno Hozjusz na piątkę M 30 - Team Kopec
77 Maciej Dąbrowski Giedajty Bieg główny M 20 1 Team Kopeć
78 JACEK WILAMOWSKI Lidzbark Warmiński Bieg główny M 50 1 TEAM KOPEĆ
79 Lucyna Długosz Ketrzyn Bieg główny K 50 1 Drużyna ML
80 Paulina Peczyńska Olsztyn Hozjusz na piątkę K 30 - Team Kopeć
81 Adam Jurewicz elbląg Hozjusz na piątkę M 40 1 Drużyna Pierścienia
82 Jarosław Symko Olsztyn Bieg główny M 40 - Team Kopeć / Dobra Energia MPEC Olsztyn
83 Miłosława Wasiak Olsztyn Bieg główny K 20 1 Pszczółkowski Team
84 Paweł Roszyński Braniewo Bieg główny M 30 1 Pszczółkowski Team
85 Przemysław Królak Węgorzewo Hozjusz na piątkę M 40 1 Team Kopeć
86 Tomasz Panikowski Bartąg Bieg główny M 30 - OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU
87 Łukasz Kozak Giżycko Hozjusz na piątkę M 40 1 -
88 Monika Kozak Giżycko Hozjusz na piątkę K 30 1 BBL Wydminy
89 Julita Szwarc Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 Zwycięzcy
90 Piotr Szwarc Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 Zwycięzcy
91 Jerzy Bludzis Braniewo Hozjusz na piątkę M 30 1 -
92 Bartłomiej Bludzis Braniewo Mały Hozjusz 1000m - <2008/2007> Mały Hozjusz 1000m 1 -
93 Radosław Bludzis Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m - -
94 Tomasz Malinowski jegłownik Hozjusz na piątkę M 40 1 drużyna pierścienia
95 robert walczak Braniewo Hozjusz na piątkę M 40 1 Rozbiegane Braniewo
96 Agnieszka Królak Węgorzewo Hozjusz na piątkę K 40 1 Team Kopeć
97 Patryk Łokucijewski Gdańsk Hozjusz na piątkę M 30 1 Babillonia Babiniec
98 Rafał Korwiel Szafranki Bieg główny M 30 - Ostróda Runners
99 Izabela Siwczak Olsztyn Hozjusz na piątkę K 50 1 Team Kopeć
100 Kacper Sładkiewicz Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 -
101 Daria Sładkiewicz Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 -
102 Gabriela Piotrowska Orneta Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 -
103 Wojciech Piotrowski Orneta Bieg główny M 40 1 -
104 Marek Polak Orneta Bieg główny M 50 1 Miasto smoka
105 Mateusz Szabat Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 -
106 Katarzyna Szabat Braniewo Bieg główny K 20 1 -
107 Dariusz Humen Braniewo Hozjusz na piątkę M 30 1 Rozbiegane Braniewo
108 Paweł Jurkiewicz Olsztyn Bieg główny M 40 - -
109 Włodzimierz Karoliński Braniewo Bieg główny M 60 1 VICTORIA Białystok
110 Nadia Błażewicz Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 -
111 Szymon Sawicki Olsztyn Bieg główny M 20 1 Młynago
112 Łukasz Hałun Giżycko Bieg główny M 30 1 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
113 Aleksandra Siwczak Olsztyn Hozjusz na piątkę K 30 - -
114 Andrzej Rudziński Jonkowo Hozjusz na piątkę M 40 - MŁYNAGO
115 WOJCIECH ABUCEWICZ Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 -
116 SZYMON MICHAŁOWSKI Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 -
117 Paweł Olszański Olsztyn Hozjusz na piątkę M 20 1 Team Kopeć
118 Paula Sadowska Olsztyn Hozjusz na piątkę K 20 1 -
119 Norbert Kaczan Olsztyn Hozjusz na piątkę M 40 1 Pszczółkowski Team
120 Sławomir Wądołowski Braniewo Bieg główny M 40 1 BKS SZYBKI STRUŚ
121 Monika Mucha Braniewo Bieg główny K 30 1 -
122 Andrzej Pokojski Braniewo Hozjusz na piątkę M 30 - Kropelka
123 Przemysław Jabłoński elbląg Bieg główny M 30 - -
124 ANDRZEJ LENKIEWICZ Bądki Bieg główny M 60 - Piękny
125 Paweł Kopaczewski Łódź Bieg główny M 30 1 Time4S
126 Magdalena Matulewicz Młynary Bieg główny K 30 1 3athlete
127 Marek Majewski Olsztyn Hozjusz na piątkę M 50 1 Skazani na skces
128 Justyna Jachacy-Majewska Olsztyn Hozjusz na piątkę K 40 1 Pszczółkowski Team
129 Łukasz Kuciński elbląg Hozjusz na piątkę M 20 1 KucikTeam
130 Amelia Kuncewicz Braniewo Mały Hozjusz 200m - <2014 i młodsze Mały Hozjusz 200 1 -
131 Krzysztof Pawłowski elbląg Bieg główny M 30 - Nigdy się nie poddawaj
132 Beata Pawłowska elbląg Bieg główny K 30 - Nigdy się nie poddawaj
133 Ewa Krupieńska elbląg Hozjusz na piątkę K 30 - Nigdy się nie poddawaj
134 Magdalena Izabella Kossakowska elbląg Hozjusz na piątkę K 40 - Nigdy się nie poddawaj
135 Jakub Butkiewicz BEMOWIZNA Hozjusz na piątkę - 1 -
136 Wiesław Rychter elbląg Bieg główny M 60 1 -
137 Dawid Spakowski Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 Sp6 Braniewo
138 Antoni Szczygieł Braniewo Mały Hozjusz 600m - <2011/2010/2009> Mały Hozjusz 600m 1 Sp6 Braniewo
139 Szymon Spakowski Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 Sp6 Braniewo
140 Jaroslaw Kadzinski Braniewo Bieg główny M 40 1 -
141 Elena Kadzinska Braniewo Mały Hozjusz 400m - <2013/2012> Mały Hozjusz 400 1 -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16 0
K 20 3
K 30 6
K 40 5
K 40 8
K 50 2
K 50 1
K 60 0
M 16 0
M 16 1
M 20 2
M 20 4
M 30 7
M 30 16
M 40 9
M 40 13
M 50 2
M 50 3
M 60 2
M 60 3
Mały Hozjusz 1000m 3
Mały Hozjusz 1000m 2
Mały Hozjusz 1500 0
Mały Hozjusz 1500m 0
Mały Hozjusz 200 4
Mały Hozjusz 200 8
Mały Hozjusz 400 4
Mały Hozjusz 400 7
Mały Hozjusz 600m 10
Mały Hozjusz 600m 2
Kobiety 55
Mężczyźni 86
Wszyscy 141