Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 marek alchimowicz Złoty Stok Nordic walking Nordic_M 1 specialized
2 Magdalena Andrzejewska Wałbrzych Bieg główny K3 1 Grupa Biegowa Predators Wałbrzych
3 Adam Anusz Imbramowice Bieg główny M3 1 -
4 Roksana Anusz Imbramowice Bieg główny K3 1 -
5 Piotr Balicki Oleśnica Bieg główny M4 1 PENNY GONDEK TEAM Oleśnica
6 Józek Bernasiewicz Złotoryja Nordic walking Nordic_M 1 Drapiki i pasjonaci nordic walking
7 Alicja Białobłocka Wrocław Bieg główny K3 1 -
8 SEBASTIAN BIEŁUŃSKI Wrocław Bieg główny M4 1 -
9 Artur Bobel Wrocław Bieg główny M3 1 Grupa Biegowa KS Brochów
10 Marcin Boruń Wałbrzych Bieg główny M4 1 Temmpo Wałbrzych
11 Grzegorz Bublis Wrocław Bieg główny M3 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
12 Katarzyna Bujak Boguszów Gorce Bieg główny K3 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
13 ELŻBIETA Bułkowska Oleśnica Bieg główny K5 1 -
14 MAGDALENA MARTA CENDROWICZ Sobótka Bieg główny K3 1 -
15 Magdalena Ceplin-Krywko Karpacz Nordic walking Nordic_K 1 -
16 Maciej Chalimoniuk Wałbrzych Bieg główny M3 1 -
17 Natasza Chyb Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 Aktywny Wałbrzych
18 Grzegorz Ciągło Boguszów Gorce Nordic walking Nordic_M 1 -
19 ANDRZEJ CUKIER Kamienna Góra Bieg główny M4 1 SP-1 KAMIENNA GÓRA
20 Ewa Czuchry Warszawa Bieg główny K4 1 KS Kandahar
21 Daniel DARMOCHWAŁ Wałbrzych Nordic walking Nordic_M 1 -
22 Jarosław Domański Świerzawa Bieg główny M4 1 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
23 Karolina Dominas Wałbrzych Bieg główny K2 1 DECATHLON TEAM
24 Liliana Droździk Jawor Nordic walking Nordic_K 1 Jaworska Grupa Nordic Walking
25 Rafał Dubiał Leszno Bieg główny M4 1 Leszno
26 Tomasz Dumiński Strzegom Bieg główny M4 1 Strzegomska Dwunastka
27 Dawid Dybała Świebodzice Nordic walking Nordic_M 1 Miners Wałbrzych
28 Arkadiusz Dybiec Kamienna Góra Bieg główny M4 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
29 Piotr Dynowski Konin Bieg główny M2 1 DECATHLON TEAM
30 JAROSŁAW FIGAS Wałbrzych Bieg główny M4 1 -
31 Joanna Figas Wałbrzych Bieg główny K3 1 Predators Wałbrzych
32 Agnieszka Gajzler Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 Drink Team
33 Paweł Gawron Jelenia Góra Bieg główny M3 1 WEPA PIECHOWICE
34 joanna Gawron-ramadan Dziwiszow Bieg główny K4 1 Wepa piechowice
35 Katarzyna Glapiak Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 Nsk
36 Marek Głowacki Wałbrzych Bieg główny M5 1 Biegaj Zapobiegaj
37 Justyna Gniewek Jelenia Góra Bieg główny K3 1 -
38 Urszula GROŃ Witków Bieg główny K2 1 DECATHLON TEAM
39 Msłgorzata Gruszczyńska Złotoryja Nordic walking Nordic_K 1 -
40 Przemysław Grzesiak Wrocław Bieg główny M3 1 -
41 Łukasz Grzesiak Stare Bogaczowice Bieg główny M3 1 Grzesiaczki
42 JOANNA Grzesiak Stare Bogaczowice Bieg główny K3 1 Grzesiaczki
43 Joanna Grzesik głuszyca Bieg główny K4 1 Grzesiki
44 Paweł Grzesik Wałbrzych Bieg główny M4 1 SOR WAŁBRZYCH
45 Ania Gubańska Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 DECATHLON TEAM
46 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój Bieg główny M4 1 -
47 Owczarek Jacek Olesnica Bieg główny M3 1 GVT
48 Bartłomiej Jagodziński Boguszów-Gorce Bieg główny M3 1 Biegamy Na Koksie
49 Grzegorz Jaroni Wałbrzych Bieg główny M4 1 -
50 Żaneta Jaskórzyńska Jawor Nordic walking Nordic_K 1 Jaworska Grupa Nordic Walking
51 Anna Juszczak-Wątor Wałbrzych Bieg główny K3 1 Pomidorowa Alternatywa
52 Łukasz KACZOREK Wrocław Bieg główny M3 1 DECATHLON TEAM
53 Dariusz Kalisz Wałbrzych Bieg główny M5 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
54 Jacek Kalus Wałbrzych Bieg główny M3 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe
55 Damian Kałendek Wałbrzych Bieg główny M3 1 TEMMPO WALBRZYCH
56 Wieslaw Kamiński Wrocław Bieg główny M5 1 Nodol team
57 Marcin Kantet Kamienna Góra Bieg główny M4 1 -
58 Stanisław Kapłon Kłodzko Bieg główny M6 1 LKS Iskra Jaszkowa
59 GRZEGORZ KARWACKI Wałbrzych Bieg główny M4 1 Kat Cross Wałbrzych
60 Michał Kaszewska Jelenia Góra Bieg główny K4 1 -
61 Agnieszka Kaszewska Jelenia Góra Bieg główny K4 1 -
62 Tomasz Klich Kamienna Góra Bieg główny M4 1 Nie
63 Krzysztof Klimecki Boguszow-Gorce Bieg główny M2 1 NSK RUNS
64 Malwina Knuth Wrocław Nordic walking Nordic_K 1 Lecimy Tutaj
65 Ireneusz Kordylak Wałbrzych Bieg główny M4 1 Pomidorowa Alternatywa
66 Aliaksandr Korzhun Kamienna Gora Bieg główny M3 1 Kamiennogorska grupa biegowa
67 KRZYSZTOF Koszyka Wałbrzych Bieg główny M3 1 Temmpo Wałbrzych
68 Agata Kowacz Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 PREDATORS WAŁBRZYCH
69 Jarosław Kowalczyk Wałbrzych Bieg główny M4 1 TopTrenerTeam
70 DAMIAN KRZESIŃSKI Zielona Góra Bieg główny M3 1 -
71 DAMIAN Krzesiński Zielona Góra Bieg główny K3 1 BOHAR PALETY RUNNERS
72 NORBERT KUBIK Świdnica Bieg główny M4 1 Gtw
73 Paweł Kubiszyn Wałbrzych Bieg główny M3 1 Pomidorowa Alternatywa
74 Marlena Kurowska Kamienna Góra Bieg główny K3 1 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
75 Wiesława Kutek Jawor Nordic walking Nordic_K 1 Jaworska Grupa Nordic Walking
76 KATARZYNA LACH-PAPCIAK Jawor Bieg główny K4 1 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
77 Marcin Landsberg Wałbrzych Bieg główny M4 1 Biegaj-Zapobiegaj
78 Wiesław Lęga Świdnica Bieg główny M4 1 KS Tęcza
79 Rafał Lipiński Boguszów-Gorce Bieg główny M2 1 -
80 Robert Lisowski Boguszów Gorce Nordic walking Nordic_M 1 PREDATORS WAŁBRZYCH
81 Kamil Łyczkowski Wałbrzych Bieg główny M3 1 Windir
82 Michał Madera Wrocław Bieg główny M3 1 LECIMY TUTAJ
83 Mirosław Magiera Wałbrzych Bieg główny M5 1 -
84 Alicja Magiera Wałbrzych Bieg główny K3 1 -
85 Bartłomiej Magiera Wałbrzych Bieg główny M3 1 -
86 Elżbieta Maliczyszyn Boguszów-Gorce Bieg główny K4 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
87 Piotr Malinka Boguszów-Gorce Bieg główny M3 1 Grupa BIEGOWA DZIKOWIEC
88 Agnieszka Malinka Boguszów-Gorce Bieg główny K3 1 Grupa BIEGOWA DZIKOWIEC
89 Michał Michalak Wałbrzych Bieg główny M4 1 -
90 Dominika Mitela-Sulecka Jawor Nordic walking Nordic_K 1 Jaworska grupa nordic walking
91 Katarzyna Mitro Kamienna Góra Bieg główny K4 1 Kamiennogorska Grupa Biegowa
92 boleslaw mizeracki Bielawa Bieg główny M6 1 bielawska akademia biegania
93 Joanna Młynek Wałbrzych Bieg główny K3 1 Pomidorowa Alternatywa
94 Dawid Muchajer Poznań Bieg główny M4 1 CSWLąd
95 Daniel Najduk CHOJNÓW Bieg główny M3 1 -
96 ANNA NIECHAJ Wałbrzych Bieg główny K4 1 Pomidorowa Alternatywa
97 Lucyna Niedziałkowska Sędzisław Bieg główny K3 1 ARTEL
98 Robert Nietrzeba Iwiny Bieg główny M4 1 -
99 Jerzy Nogała Leszno Bieg główny M4 1 METABO TORA BIKE
100 MARLENA NOWACKA Piaski Wlkp Bieg główny K4 1 jan-mar.pl
101 Krzysztof OBLIŃSKI Siedlakowice Bieg główny M3 1 KB Sobótka
102 Sławomir Ordyniec Świdnica Bieg główny M2 1 KB LEROY MERLIN
103 Weronika Osińska Wałbrzych Bieg główny K2 1 Predators Wałbrzych
104 Henryk Ostropolski Dzierżoniów Bieg główny M6 1 Bielawska Akademia Biegania
105 Bartłomiej Paliński CHOJNÓW Bieg główny M2 1 Rozbiegani Chojnów
106 Kamil Papierski Oleśnica Bieg główny M3 1 AL_FORNO OLEŚNICA
107 Marta Pasek-Zarzycka Oborniki Śląskie Bieg główny M3 1 Oborygeni
108 Daniel Pawlak Kłodzko Bieg główny M4 1 LKS ISKRA JASZKOWA
109 Łukasz Pilecki TRZEBNICA Bieg główny M4 1 Cała Oleśnica Biega
110 MAREK PIOTROWSKI Oleśnica Bieg główny M4 1 AL_FORNO OLEŚNICA
111 Łukasz Polak Oborniki Śląskie Nordic walking Nordic_M 1 Oborygeni
112 Marta Proskura Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 Trójgarb Stare Bogaczowice
113 Dariusz Proskura Wałbrzych Nordic walking Nordic_M 1 Trójgarb Stare Bogaczowice
114 Patrycja Przybyslawska Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 -
115 Dariusz Pypeć Wałbrzych Bieg główny M5 1 Kat Cross Wałbrzych
116 Martyna Raszczuk Walbrzych Bieg główny K3 1 Pomidorowa Alternatywa
117 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław Bieg główny M4 1 -
118 Jarek Rozdolski Wrocław Bieg główny M3 1 Artel Team
119 Weronika Rurańska Świebodzice Nordic walking Nordic_K 1 Predators Wałbrzych
120 Danuta Sadyś Gołdyn Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 Drink team
121 Iwona Sarzyńska Jawor Nordic walking Nordic_K 1 -
122 Bogdan Skiba Zębowice Nordic walking Nordic_M 1 Jaworska Grupa Nordic Walking
123 Anna Skiba Zębowice Nordic walking Nordic_K 1 Jaworska Grupa Nordic Walking
124 Katarzyna Sojka Wrocław Bieg główny K2 1 Team Progresja
125 Areta Staniszewska Świebodzice Bieg główny K3 1 Pomidorowa Alternatywa
126 Jacek Staniszewski Świebodzice Bieg główny M3 1 -
127 Piotr Stelmach wroclaw Bieg główny M4 1 Stelmach Team
128 Mieczysław Stoncel Boguszów-Gorce Nordic walking Nordic_M 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
129 Barbara Stoncel Boguszów-Gorce Nordic walking Nordic_K 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
130 Jacek Strzecha Wałbrzych Bieg główny M3 1 Straż Pożarna Wałbrzych
131 adam szczepaniak Boguszów-Gorce Bieg główny M5 1 -
132 Iwona Szerer Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 NSK Runs
133 Aleksandra Szkudlarek Szczawno Zdrój Nordic walking Nordic_K 1 DECATHLON TEAM
134 Marcin Szkudlarek Wrocław Bieg główny M3 1 -
135 Bartłomiej Szpargała Mieroszów Bieg główny M2 1 Mad Runners
136 Damian Sztandera Świebodzice Bieg główny M4 1 Pomidorowa alternatywa
137 Maggie Szymańska Świebodzice Nordic walking Nordic_K 1 -
138 Stanisław Świerk Janowice Wielkie Bieg główny M4 1 NaturalniE Janowice
139 Katarzyna Tyszka Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 Decathlon team
140 Dominik Wagner Iwiny Bieg główny M4 1 -
141 Rafał Wątor Wałbrzych Bieg główny M3 1 Pomidorowa Alternatywa
142 Michał Wielosik Wałbrzych Bieg główny M2 1 Ronal Polska Run
143 przemyslaw winny Bielawa Bieg główny M3 1 bielawska akademia biegania
144 Paweł Witwicki Kamienna Góra Bieg główny M4 1 -
145 Magdalena Wojtaszczyk Wojcieszyce Nordic walking Nordic_K 1 Jeleniogórski Klub Jaskiniowy
146 Radek Wojtczuk Boguszow-Gorce Nordic walking Nordic_M 1 Aktywny Ślimak
147 Tomasz Woźniak Wałbrzych Bieg główny M3 1 Wałbrzyskie Centrum Siły
148 Roksana Wróblewska Walbrzych Bieg główny K2 1 Predators Walbrzych
149 Agnieszka Wyszowska Wałbrzych Nordic walking Nordic_K 1 PREDATORS WAŁBRZYCH
150 Jarosław Zawodni Wałbrzych Bieg główny M3 1 -
151 JACEK ZGŁOBICKI Kamienna Góra Bieg główny M3 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa
152 Łukasz Zimniak Oleśnica Bieg główny M3 1 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
153 Anna Zwierko Boguszów-Gorce Bieg główny K3 1 -
154 Marika Żak Wałbrzych Bieg główny K3 1 -
155 ZBIGNIEW ŻUK Wałbrzych Bieg główny M5 1 KB FAURECJA/STOOR
156 Paweł Żukowski Boguszów-Gorce Bieg główny M4 1 Grupa Biegowa Dzikowiec


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K2 5
K3 19
K4 10
K5 1
K6 0
M2 7
M3 34
M4 34
M5 7
M6 3
Nordic_K 25
Nordic_M 11
Kobiety 59
Mężczyźni 97
Wszyscy 156