Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 ROBERT DOBROWOLSKI Jelenia Góra 1 sportowi emeryci
2 Paweł Altheim Mieroszów 1 -
3 Łukasz Andreasik Dzierżoniów 1 -
4 Paweł Andruszko Walbrzych 1 DrinkTeam
5 Alina Andrzejewska Świdnica 1 -
6 Konrad Antonow Wałbrzych 1 -
7 Marcin Arendarski Sosnowiec 1 LEGIA GÓRSKA
8 Sowa Artur Zielona gora 1 Fan Sport
9 Jarosław Babiasz Bolesławiec 1 -
10 Waldemar Badziąg Słupsk 1 Dwa Kije Słupsk
11 ANDRZEJ BAJOR Jedlina Zdrój 1 -
12 Aleksandra Bakalarz Łódź 1 Epoka Norica Łódź
13 Monika Barańska Dzierżoniów 1 Morsy Dzierżoniów
14 Dariusz Bednarek Lubin 1 -
15 Barbara Bednarek Lubin 1 -
16 Ryszard Bednarz Dzierżoniów 1 -
17 Basia Białas Zielona Góra 1 Białedomino
18 wojtek Białas Zieliona Góra 1 Białedomino
19 Monika Bilińska dzikowiec 1 -
20 Jarosław Biliński dzikowiec 1 -
21 Kasia Binkowska Szczawno - Zdrój 1 -
22 Beata Boczar Zielona Góra 1 Green Team Zielona Góra
23 Danuta Bodzęta Nowa Góra 1 PTT Chrzanow
24 Łukasz Bodzoj Wrocław 1 -
25 KAROLINA BOJARSKA-CIKOTO Struga 1 -
26 Marta Boratyn Legnica 1 GORZELIN POWER
27 Marta Brown Świdnica 1 -
28 Anna Brożek Świdnica 1 Drink Team
29 Rafał Budzyń Dąbrowa Górnicza 1 Wyciaramciamciane Dziamdziaki
30 Katarzyna Bujak Boguszów Gorce 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
31 Dariusz Bydłosz Mieroszów 1 -
32 ANNA CHMIELEWSKA Jedlina-Zdrój 1 -
33 Gabriela Chodacka Sulechów 1 -
34 Piotr Chodacki Sulechów 1 -
35 Jarek Chojnacki Jelenia Góra 1 Fiodesign
36 DARIUSZ CHORĄŻY Wałbrzych 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
37 Robert Chwiałkowski Wałbrzych 1 Żyleta Team
38 Natasza Chyb Wałbrzych 1 Aktywny Wałbrzych
39 Magdalena Ciechan Zielątkowo 1 -
40 Marcin Ciechan Zielątkowo 1 -
41 jolanta cydzik Milkowice 1 -
42 Małgorzata Czachor Sokołowsko 1 -
43 Radosław Czajka Mrowiny 1 Formalina
44 Łukasz Czemplik Sulechów 1 -
45 Paulina Czemplik Sulechów 1 -
46 Maciej Czubaty Złotoryja 1 -
47 Barbara Dankiewicz Łowicz 1 ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
48 Marek Dańda Wrocław 1 -
49 Iwona Dąbrowska Wrocław 1 id
50 Agnieszka Deierling-Binkowska Wałbrzych 1 -
51 Edyta Dereń Pisarzowice 1 PGR na start
52 Łukasz Derkacz Wrocław 1 -
53 Alesandra Dębicka Jelenia Góra 1 -
54 Magdalena Dobrowolska Wałbrzych 1 -
55 Bozena Dobrowolska Jelenia Góra 1 sportowi emeryci
56 Stanisław Dobryniewski Lubin 1 Autorekin
57 Emilia Dolata Wałbrzych 1 Drink Team
58 Marcin Dopierała Wałbrzych 1 Precelki
59 Marcin Dopierała Wałbrzych 1 Precelki
60 Joanna Drangowska-Kucy Rudna 1 -
61 Kacper Drapała Zielona Góra 1 -
62 Anna Drelichowska Wrocław 1 ŻWIRU TEAM
63 Beata Dróżdż Jastrzębie-Zdrój 1 -
64 Wojciech DRYZNER Mieroszow 1 -
65 Julita Drzewiecka Kotulin 1 Aktywne Endorfiny
66 Dariusz Duda Nysa 1 -
67 Agnieszka Dudek Ruda Śląska 1 -
68 Mariusz Dudek Ruda Śląska 1 -
69 Iwona Dudziuk Kalisz 1 HDK Strzelec
70 Paweł Dyda Balin 1 PTT Chrzanów
71 Arkadiusz Dziagacz Dzierżoniów 1 -
72 Magdalena Dziagacz Dzierżoniów 1 -
73 Dominika Dzięgielewska Lipa 1 Strzegomska Dwunastka
74 JACEK DŹWIGAŁA Mieroszów 1 -
75 Katarzyna Elias Wałbrzych 1 Sowie Team
76 Mateusz Elżbieciak Katowice 1 -
77 Agnieszka Erbetowska Jelenia Góra 1 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
78 Paweł Farnholtz Roztoka 1 Grupa Biegowa Bez Granic
79 Ewa Farnholtz Roztoka 1 Grupa Biegowa Bez Granic
80 Patryk Fisiak Łódź 1 -
81 Marcin Flieger Mieroszów 1 -
82 Sylwester Fornalczyk Nysa 1 -
83 Monika Fornalczyk Nysa 1 -
84 Michał Frąckowiak Koziegłowy 1 Czerwonak Biega
85 Joanna Frąckowiak Koziegłowy 1 Czerwonak Biega
86 Bogdan Frączek głuszyca 1 -
87 Krzysztof Frąszczak Wałbrzych 1 WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ
88 Ewa Frukacz Lędziny 1 Metheorasportteam
89 Jacek Frukacz Lędziny 1 Metheora Sport Team
90 Katarzyna Gacka Rębiszów 1 GACKI DWA
91 Tomasz Gacki Rębiszów 1 GACKI DWA
92 Dorota Gadzińska Zielona Góra 1 Białedomino
93 Adam Gantner wroclaw 1 -
94 Rafał Gaworski Wrocław 1 -
95 Paweł Gawroński Ostrów Wielkopolski 1 -
96 Małgorzata Gerono Mysłakowice 1 -
97 ANDRZEJ GERONO Mysłakowice 1 -
98 WITOLD GLÜCK Łódź 1 Kb Arturówek
99 Piotr Gnosowski Boguszów Gorce 1 -
100 JAROSŁAW GOLEC Wałbrzych 1 Gang Różowych Misiów
101 Krzysztof Gołębiowski Łódź 1 ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
102 Robert Gotówko Jabłów 1 -
103 Michał Górak Kąty Wrocławskie 1 Pędzące Żółwie
104 Włodzimierz Górczyk Chełmsko Śląskie 1 -
105 Agnieszka Górecka Wrocław 1 -
106 Bartłomiej Górecki Wrocław 1 -
107 Mariusz Górecki Bielawa 1 -
108 Tomasz Góźdź Jedlina Zdrój 1 -
109 Monika Grabowska Bydgoszcz 1 Grabosie
110 Borys Grabowski Bydgoszcz 1 Grabosie
111 Anna Graczyk Łódź 1 -
112 Dawid Graczyk Zagrodno 1 -
113 Damian Graczyk Owińska 1 Czerwonak Biega
114 Ilona Grad-Drzewiecka Toszek 1 Aktywne Endorfiny
115 Jacek Graff Bukowiec 1 Energo-Tel
116 Grzegorz Grzesiak Wałbrzych 1 -
117 Hubert Grzywacz Częstochowa 1 -
118 Piotr Gudas Wrocław 1 -
119 Radosław Gulcz Jelenia Góra 1 Kot i Mysz
120 Natasza Gwóźdź Wrocław 1 -
121 sandra gwóźdź Wrocław 1 formalina
122 Dariusz Herok rybnik 1 -
123 Agnieszka Hiszpańska głuszyca 1 Hiszpany
124 KRZYSZTOF Hiszpański głuszyca 1 Hiszpany
125 Radosław Hnatyszyn Czerwiensk 1 -
126 Sylwia Hnatyszyn Czerwieńsk 1 Green Team Zielona Góra
127 Natalia Hoffman Wałbrzych 1 Rekin
128 Arnika Hryszko Różana 1 Hryszki Team
129 Jarosław Hryszko Różana 1 Hryszki Team
130 Sylwia Hukiewicz Wałbrzych 1 -
131 Krzysztof Hurman Wrocław 1 -
132 Monika Illich Mieroszów 1 -
133 Agnieszka Jaguszewska Karpacz 1 -
134 Tomasz JAKUBOWSKI Gostyń 1 -
135 Wojciech Janas Dzierżoniów 1 -
136 Kasia Janik Świdnica 1 Formalina
137 Agata Jankiewicz Kąty Wrocławskie 1 -
138 Agata Jankiewicz Kąty Wrocławskie 1 Pędzące Żółwie
139 Anna Jankowska Wrocław 1 -
140 Ania Jańczak Jelenia Góra 1 -
141 Magdalena Jarczewska Kalisz 1 -
142 Mariusz Jarczewski Kalisz 1 HDK Strzelec
143 Agnieszka Jarkiewicz Jodłownik 1 Świerkowe Morsy
144 Łukasz Jasiński Piaski 1 -
145 sebastian jastrzebski Nysa 1 -
146 Sabina Jastrzębska Nysa 1 -
147 Justyna Jaworska Pisarzowice 1 PGR na start
148 Jaķub Jaworski Bystrzyca Kłodzka 1 Kręć Korbą
149 PAWEŁ Jaworski Stolec 1 -
150 Jarosław Jędrzejczyk głuszyca 1 -
151 Agnieszka Jędrzejczyk głuszyca 1 -
152 TERESA JÓZWIK głuszyca 1 -
153 Mateusz Juncewicz Wrocław 1 -
154 KRZYSZTOF KACZMAREK Babimost 1 Zimnolubni
155 Ilona Kaczmarek Babimost 1 Zimnolubni
156 Łukasz KACZOREK Wrocław 1 DECATHLON TEAM
157 PATRYK Kalicki Kwiatkowice 1 KB KROKUS KWIATKOWICE
158 Dagmara Kalinowicz wroclaw 1 -
159 Tomasz Kamiński CHOJNÓW 1 -
160 OLA KAPŁON Mieroszów 1 -
161 Hanna Kapłowska Wałbrzych 1 -
162 Jerzy Kapłowski Wałbrzych 1 -
163 Aurelia Karkosz Miejska Górka 1 -
164 Łukasz Kelar Skórzewo 1 -
165 Kamil Kędroń Wrocław 1 -
166 Tomasz Kędziora Nowe Kramsko 1 -
167 Marek Kiełbik Wrocław 1 DWAMARKI
168 Anna Kieszkowska Łódź 1 Sudety z plecakiem
169 NATALIA KIZIAK Wrocław 1 -
170 MARIA KLÓSKA KALSK 1 -
171 Renata Kłeczek Jawor 1 Sudeciaki , szybkie podróże, uda się albo się nie uda;-)
172 Marek Kłos Wałbrzych 1 -
173 Artur Kokocinski Ostroszowice 1 Świerkowe morsy
174 Seweryn Kolanek Tarnowskie Góry 1 -
175 Aleksandra Kołodziejczyk Świętochłowice 1 -
176 Mariusz Komada Opoczka 1 -
177 Marta Komorowska TRZEBNICA 1 BusikTeam
178 Tomasz Komorowski TRZEBNICA 1 BusikTeam
179 Katarzyna Kopacka Legnica 1 -
180 Jacek Kost Świebodzice 1 -
181 Małgorzata Kost Świebodzice 1 -
182 Maciej Kościelniak Czerwonak 1 Czerwonak Biega
183 Dagmara Kościelniak Czerwonak 1 Czerwonak Biega
184 Szymon Kościelniak Czerwonak 1 Czerwonak Biega
185 Wojciech Kot Wałbrzych 1 Drink Team
186 Wojciech Kot Wałbrzych 1 Drink Team
187 Iwona Kotłowska Boguszów-Gorce 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
188 Agata Kowacz Wałbrzych 1 PREDATORS WAŁBRZYCH
189 Grzegorz Kowalczyk Świebodzice 1 -
190 Lilia Kowalczyk Świebodzice 1 -
191 Dawid Kowalczyk Podgórzyn 1 -
192 Małgorzata Kowaliszyn Jelenia Góra 1 biegamdlazdrowia.pl
193 Maja Kozanecka Poznań 1 -
194 Maja Kozanecka Poznań 1 -
195 Paweł Kozanecki Zielątkowo 1 -
196 JOANNA KOZUBAL Wrocław 1 wrocławski klub kolarski
197 Wioletta Kozubowicz Świdnica 1 Wioletta Kozubowicz
198 Sylwia Krażewska Wałbrzych 1 -
199 Monika Krosondowicz-Babiasz Bolesławiec 1 -
200 Wojciech Król Sosnowiec 1 PTT Chrzanów
201 Wojciech Król Sosnowiec 1 PTT Chrzanów
202 Grzegorz Kruszynski Wałbrzych 1 FEE
203 Mariusz Krysztopik Spychowo 1 11mpa
204 Alicja Kucy Rudna 1 -
205 Sylwia Kudaj Łódź 1 Epoka Nordica Łódź
206 Mateusz Kudrys Wrocław 1 Formalina
207 Regina Kulig-Posłuszny Wrocław 1 -
208 Piotr Kuncewicz Wałbrzych 1 -
209 Katarzyna Kuncman Kalisz 1 -
210 Bogusław Kur CHOJNÓW 1 -
211 Małgorzata Kurant Świdnica 1 -
212 Tomasz Kurek Wrocław 1 CHOJRAK TEAM WROCŁAW
213 Katarzyna Kurek-Laskowska Boguszów-Gorce 1 -
214 Przemysław Kutrzyk Sosnowiec 1 -
215 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław 1 Chojrak Team Wrocław
216 Krzysztof Kwaśniewski Wałbrzych 1 -
217 Agnieszka Kwiatowska Mieroszów 1 -
218 Marta Kwiecień Zielona Góra 1 -
219 Anna Kwit SIECHNICE 1 -
220 Przemysław Laskowski Kalisz 1 PKB KMP KALISZ
221 Małgorzata Lech Oleśnica 1 BusikTeam
222 MICHAŁ LECH Świebodzice 1 -
223 Piotr Lepka Miodary 1 KS Lechia Piechowice
224 Filip Leszko Rybnica Leśna 1 -
225 Sebastian Lewandowski Boguszów-Gorce 1 -
226 Eugeniusz Lipowczyk Kąty Wrocławskie 1 -
227 Filip Litewka Poznan 1 -
228 Maciej Łapiński Wrocław 1 -
229 Grażyna Łoś Tomaszów Mazowiecki 1 Sudety z plecakiem
230 Dominik Łukaszewicz Zielona Góra 1 Białedomino
231 Joanna Łukaszewicz Zielona Góra 1 Green Team Zielona Góra
232 Tomasz Łuszczakiewicz Lubin 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
233 Ewa Łuszkiewicz Kalisz 1 -
234 Justyna Maciejczyk Wałbrzych 1 Żyleta Team
235 Marzena Maciejewska Mieroszów 1 -
236 Sebastian Maciejewski Mieroszów 1 -
237 Małgorzata Macura Wałbrzych 1 -
238 Izabela Majchrzak wroclaw 1 -
239 Kamila Majewska Boguszów-Gorce 1 -
240 Konstantinos Mamakis Tarnowskie Góry 1 Lecymy!
241 Edyta Marciniak Kalisz 1 PKB KMP Kalisz, Supermaraton Kalisz
242 Magdalena Marciniak Działosza 1 -
243 Amadeusz Markiewicz Bolesławiec 1 -
244 Jarosław Marszałek Zielona Góra 1 Zastalowcy
245 Urszula Matkowska Lwówek Śląski 1 Małe Stopy
246 Kazimierz Matkowski Płóczki Dolne 1 MAT
247 Robert Matuszczak Świdnica 1 PTTK Świdnica
248 Agnieszka Matuszewska Kamienna Góra 1 -
249 Rafał Matuszewski Legnica 1 -
250 Tomasz Mazuga Świebodzice 1 -
251 Rafał Mazur Wrocław 1 IT WSSK
252 Agnieszka Mazur Jedlina Zdrój 1 Biegaj w Jedlinie
253 Radomir Mazur Jedlina Zdrój 1 -
254 Angelika Mądrzak Unisław Śląski 1 -
255 Elżbieta Merda Okrzeszyn 1 Ostry Kadr Team
256 Marek Mesjasz Lubin 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
257 Beata Michułka Wałbrzych 1 DRINK TEAM
258 Jarosław Mielcarek Łódź 1 -
259 Rafał Miszke Iława 1 -
260 Przemek Młodzikowski Łódź 1 -
261 Katarzyna Mojka Piława Dolna 1 -
262 Piotr Mojka Piława Dolna 1 -
263 Michał Molski Kowalowa 1 -
264 Tomasz Mordarski Krzeszów 1 -
265 Maciej Moskwa Walbrzych 1 TEAM SOKOLOWSKO
266 Anna Mościszko- Niedźwiecka Świerki 1 Świerkowe Morsy
267 Anna Mościszko-Niedźwiecka Świerki 1 Świerkowe Morsy
268 Justyna Mroczkowska-Lepka Miodary 1 KS Lechia Piechowice
269 Michał Mrozek Wrocław 1 -
270 Marek MUSIAŁ Bystrzyca Górna 1 Biegowa Świdnica Bystrzycki Expres
271 Mariusz Mync Mieroszów 1 -
272 Łukasz Napierała Boguszów-Gorce 1 -
273 Mieczysław Nasiłowski Wrocław 1 -
274 ANNA NIECHAJ Wałbrzych 1 Pomidorowa Alternatywa
275 Tomasz Niesporek Piekary Śląskie 1 -
276 Marian Niesporek Piekary Śląskie 1 Lecymy durś
277 Wojciech Niewiadomski Zielona gora 1 Fan-Sport
278 Renata Nowacka-Komada Jelcz-Laskowice 1 Biegnące Wieprze
279 Przemyslaw Nowacki Wrocław 1 Pędzące Żółwie
280 Amelia Nowak Lubawka 1 -
281 Maciej Nowak TRZEBNICA 1 BusikTeam
282 Kamil Nowak Poznań 1 -
283 Katarzyna Nowakowska Unisław Śląski 1 -
284 Julia Nowakowska Wrocław 1 Blikoski Team
285 Przemysław NOWAKOWSKI Unisław Śląski 1 TeMMPo Wałbrzych
286 Kacper Ochman Łódź 1 THCURE
287 Paweł Oczeretko Legnica 1 drukujemy.eu
288 Agnieszka Oczeretko Legnica 1 drukujemy.eu
289 Katarzyna Okupna Wałbrzych 1 Drink Team
290 Janusz Olejnik Nysa 1 -
291 Mateusz Owczarek Lubin 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
292 Tomasz Owczarek Lubin 1 Sportowi Amatorzy
293 Anna Owsiannik Legnica 1 -
294 Grzegorz Owsiannik Legnica 1 -
295 Kinga Pacocha-Żukowska Boguszów-Gorce 1 -
296 Agata Palacz Bielawa 1 Bielawska Akademia Biegania
297 Arkadiusz Paliniewicz Wałbrzych 1 SOWIE TEAM
298 Elwira Pasek Nowa Ruda 1 -
299 EWELINA PATKOWSKA Wrocław 1 -
300 Ewelina PATKOWSKA Wrocław 1 -
301 katarzyna Pawlak Świdnica 1 Żelazna Świdnica
302 Michał Pawlak Mieroszów 1 -
303 Adam Pawłowicz Żerkowice 1 -
304 Natalia Pawłowska Jugów 1 -
305 Marcin Pawłowski Wrocław 1 Pędzący Ślimak ;)
306 Grzegorz Pawłowski Jugów 1 -
307 Natalia Pęczkowska TRZEBNICA 1 BusikTeam
308 Magdalena Pęczkowska TRZEBNICA 1 BusikTeam
309 Konrad Pęczkowski TRZEBNICA 1 BusikTeam
310 Patrycja Piekacz Bolesławiec 1 -
311 Grzegorz Pierzchała Świebodzice 1 -
312 Wioletta Pierzchała Świebodzice 1 -
313 Dariusz Pietrzak Mieroszów 1 -
314 Daniel Pietrzyk Wałbrzych 1 ŁaziTeam
315 Anna Piła Swidnica 1 Świdnicka grupa biegowa
316 Agnieszka Pingot Rybnica Leśna 1 -
317 Grzegorz Piotrowski Rudna 1 -
318 Mariusz Pipczyński Pieszyce 1 Morsy Dzierżoniów
319 Ewa Piwowarczyk Wałbrzych 1 -
320 Rafał Plantos Wrocław 1 Szybkie Podróże
321 Ewa Plebańska Boguszów-Gorce 1 -
322 Beata Płoszajczyk Bolków 1 Strzegomska Dwunastka
323 Zbigniew Pogoda Żmigród 1 BusikTeam
324 Beata Pogoda Żmigród 1 BusikTeam
325 Katarzyna Pokojska Wałbrzych 1 -
326 Katarzyna Polak Walbrzych 1 TEAM SOKOLOWSKO
327 Adam Poliwka Rudna 1 Install Group Adam Poliwka
328 Anna Poliwka Rudna 1 -
329 Joanna Poniewierka IŁOWA 1 Żary Runners Team
330 Marcin Ponisz MOKRZESZÓW 1 -
331 Łukasz Posłuszny Wrocław 1 -
332 Tomasz Potaczek Nowa Ruda 1 -
333 Małgorzata Potaczek Nowa Ruda 1 -
334 TOMASZ PROROK Kędzierzyn-Koźle 1 -
335 Joanna Prorok Kędzierzyn-Koźle 1 -
336 Krzysztof Przybycień Radków 1 Drink Team
337 Tomasz Przybyła Zielona Góra 1 Zastalowcy
338 Patrycja Przybysławska Wałbrzych 1 -
339 Sylwia Radej Warszawa-Rembertów 1 -
340 Alicja Radomska Wilków-Osiedle 1 -
341 Aleksandra Rakus Podgórzyn 1 -
342 Martyna Raszczuk Walbrzych 1 Pomidorowa Alternatywa
343 Grzegorz Rejman Wałbrzych 1 Salomon Ambassador Poland
344 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław 1 -
345 Adrian Robakowski Kromolice 1 -
346 Artur Roczkowski rybnik 1 Sbd Energetyk Rybnik
347 Katarzyna Rodzeń Lubin 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
348 Wojtek Rogowski Świdnica 1 -
349 Teresa Romanska Kwaczala 1 PTT Chrzanów
350 Monika Romańczyk Wrocław 1 brak
351 Magdalena Rotter Wrocław 1 -
352 Jarek Rozdolski Wrocław 1 Artel Team
353 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice 1 Huzar Bike Academy
354 JOLANTA RUSZKIEWICZ Świdnica 1 -
355 Mateusz Rybarkiewicz Wrocław 1 -
356 Elzbieta Rzepecka Duszniki Zdrój 1 -
357 Jakub Rzucidło Legnica 1 -
358 Sebastian Sabadach głuszyca 1 -
359 Robert Sarbowski Kargowa 1 ZIMNOLUBNI
360 Iwona Sarzyńska Jawor 1 -
361 Robert Siebert Legnica 1 -
362 Władysław Sienkiewicz Gdynia 1 Sam w lesie
363 JOANNA SIENNICA Świdnica 1 BRAK
364 Damian Sierocinski Sochaczew 1 -
365 Mikołaj Sikorski Częstochowa 1 -
366 Pawel Sindrewicz Sokolowsko 1 TEAM SOKOLOWSKO
367 Katarzyna Skiemisz Jelenia Góra 1 biegamdlazdrowia.pl
368 Mariusz Skoberla Wrocław 1 -
369 Agnieszka Skomra Mirków 1 Sudety z plecakiem
370 Karol Skrzyński Drawiny 1 -
371 Klaudiusz Słomczyński Mieroszów 1 -
372 Angelika Sobczyk Jelenia Góra 1 Kot i Mysz
373 BARBARA SOBCZYK Luboń 1 -
374 Joanna Sobierajska głuszyca 1 -
375 Katarzyna Sobków Komprachcice 1 -
376 Krzysztof Sobków Komprachcice 1 -
377 Katarzyna Sokół Warszawa 1 -
378 Edyta Sołtysiak-Mielcarek Płock 1 -
379 Marcin Sompoliński Wrocław 1 Szwagry
380 Dariusz Stachów Kudowa-Zdrój 1 -
381 Agata Stachów Kudowa-Zdrój 1 Odpoczniemy w niebie
382 Krystian Staryk Mieroszów 1 -
383 Włodzimierz Staszak Kalisz 1 HDK Strzelec
384 Krzysztof Stec Świebodzice 1 -
385 Justyna Stolarczyk Boguszów Gorce 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
386 Monika Straszko Wrocław 1 -
387 jan stróżek kopaniec 1 -
388 Anna Suchodolska Wierzbna 1 -
389 Sławomir Surmaczyński głuszyca 1 Amator Pełen Relaxxx
390 Agnieszka Szary Legnica 1 GORZELIN POWER
391 Marcin Szczerbanowski Walbrzych 1 Maszeruj ,albo ,Giń
392 Beata Szlachta Mieroszów 1 -
393 Zbigniew Szlufcik Boguszów-Gorce 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
394 Michał Szmagalski Turek 1 PKB KMP KALISZ
395 Sebastian Szmaja Kalisz 1 PKB KMP Kalisz
396 Anna Szostak Legnica 1 GORZELIN POWER
397 Janusz Szpilman Gdynia 1 -
398 Katarzyna Szpilman Gdynia 1 -
399 Piotr Sztangret Gryfino 1 -
400 Katarzyna Sztangret Gryfino 1 -
401 Hanna Szudobaj Słupsk 1 Dwa Kije Słupsk
402 Daniel Szwarc Wałbrzych 1 -
403 Mariusz Szymczyk Wałbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM
404 Joanna Szymczyk Wałbrzych 1 -
405 Damian Szymkowiak Leszno 1 -
406 Jakub Śliwa Ślęza 1 Lecymy!
407 Paweł Śliwa Chorzów 1 Lecymy!
408 Aleksandra Śmiglarska Jedlina-Zdrój 1 Drink Team
409 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój 1 Kobiety w biegu
410 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój 1 ..
411 Mateusz Taczkowski Bydgoszcz 1 DECATHLON TEAM
412 Katarzyna Talar głuszyca 1 -
413 Piotr Talar głuszyca 1 -
414 Edyta Talar Wałbrzych 1 -
415 Milena Tarnowiecka Legnica 1 -
416 Bernard Tereszczak Wałbrzych 1 Drink Team
417 Dorota Tobor-Mamakis Tarnowskie Góry 1 Lecymy!
418 Robert Tokarz Tarnów 1 -
419 Tomasz Topolewski Mysłakowice 1 -
420 Mateusz Topolski Lubawka 1 -
421 Bartłomiej Truszczyński Wałbrzych 1 -
422 Katarzyna Tyborowska Wałbrzych 1 -
423 Monika Tyburczy Wrocław 1 -
424 Joanna Tylipska Wrocław 1 -
425 Grzegorz Urbański Świdnica 1 ŻWIRU TEAM
426 Liene Vipule trzebiel 1 -
427 Magdalena Walada Wrocław 1 Formalina
428 Aleksandra Walada - Czajka Mrowiny 1 Formalina
429 Anna Walczak Sulechów 1 Zabiegany Sulechów
430 Piotr Walczak Sulechów 1 SGB
431 AGNIESZKA Wałecka Sulechów 1 ZIMNOLUBNI
432 Maciej Wara-Wąsowski Łódź 1 3W
433 Joanna Waryszak Gliwice 1 -
434 Jan Wasylko Jugowice 1 ŻWIRU TEAM
435 Marek Waszkiewicz Jedlina Zdrój 1 -
436 Ewa Wechman Kalisz 1 PKB KMP Kalisz
437 Przemysław Wechman Kalisz 1 PKB KMP Kalisz
438 Daniel Wełna Czarny Bór 1 -
439 Edward Wiechec Bolesławiec 1 -
440 Paweł Wieczorek Wałbrzych 1 Brak
441 Małgorzata Wierzelewska Wałbrzych 1 Drink Team
442 Grzegorz Wisz Jedlina-Zdrój 1 -
443 Agnieszka Wisz Jedlina Zdrój 1 -
444 Iwona Wiśniewska Wrocław 1 Obstawiamy tyły
445 Michał Wiśniewski Wrocław 1 Obstawiamy tyły
446 Darek Wiśniewski Nowogród Bobrzański 1 Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
447 Artur Witowski Dębowina 1 TAK
448 Barbara Wojciechowska Nowa Ruda 1 -
449 Anna Wojtalik Wrocław 1 -
450 iwona wojtysiak Legnica 1 -
451 wojciech wojtysiak Legnica 1 -
452 Katarzyna Wolska Sokołowsko 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
453 Rafał Wolski Sokołowsko 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
454 Małgorzata Wołczek Sulechów 1 -
455 Michał Woźniak Wilkowyja 1 -
456 Agnieszka Woźniak Wrocław 1 -
457 Kacper Wrzodek Wrocław 1 -
458 Anna Wtulich Sokołowsko 1 -
459 Katarzyna Zaborowska Jugowice 1 ŻWIRU TEAM
460 Elżbieta Zagóra Sokołowsko 1 -
461 KAMILA ZAJĄC Wrocław 1 -
462 Renata Zawiślak Pisarzowice 1 PGR na START
463 ROBERT ZDANOWSKI Gorzelin 1 GORZELIN POWER
464 Dorota Zglejszewska głuszyca 1 -
465 Paweł Zięba Wrocław 1 IT WSSK
466 Dominika Zimnowodzka Sokołowsko 1 -
467 Jarosław Zimowicz Leśna 1 -
468 Anna Zimowicz Leśna 1 -
469 Marzenna Znamirowska Lwówek Śląski 1 Małe Stopy
470 Marta Zwolska Zbytowa 1 -
471 Tamara Zych Unisław Śląski 1 1
472 Krzysztof Zygis Wrocław 1 -
473 Monika Żebrowska Dzierżoniów 1 -
474 Kamila Żeromska Boguszów-Gorce 1 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
475 Mirosław Żołopa głuszyca 1 -
476 Wojciech Żołopa głuszyca 1 -
477 ZBIGNIEW Żuk Wałbrzych 1 KB FAURECJA/STOOR
478 Paweł Żukowski Boguszów-Gorce 1 Grupa Biegowa Dzikowiec
479 Malgorzata Żurawska Nowa Ruda 1 -
480 Natalia Żurek Pieszyce 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Agnieszka Bednarczyk Kudowa Zdrój - -
2 Agnieszka Bernat głuszyca - -
3 Jarosław Bernat ŻAGAŃ - Janush&Grażynqa
4 Justyna Bernat ŻAGAŃ - Janush&Grażynqa
5 Marta Błaut Straszyn - -
6 Adrian Błaut Straszyn - -
7 ZENON Charczuk Opole - Żółwik Opole
8 Paulina Chmielewska Świebodzice - -
9 Dominik Chmielewski Świdnica - janusze turystyki
10 Cecylia Chojnacka Klodzko - -
11 Konrad Cieślak Wrocław - -
12 Natalia Dechnik Wałbrzych - -
13 Aleksandra Dębicka Jelenia Góra - -
14 Karolina Dominas Wałbrzych - DECATHLON TEAM
15 Ryszard Dzięcioł Bolesławiec - Wędrownicy
16 Ania Fabian Wałbrzych - -
17 PIOTR FLIS Jedlina-Zdrój - -
18 Agata Głowacka Dzierżoniów - -
19 Piotr Głowacki Dzierżoniów - -
20 Elżbieta Głowacz-Brzóska Chrzanów - -
21 Michał Grajcar Przystajń - -
22 Urszula GROŃ Witków - DECATHLON TEAM
23 Marta Gyurkowich Wałbrzych - -
24 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój - -
25 Anna Janik Opole - -
26 Anna Janus SIECHNICE - -
27 Dorota Janusz Wrocław - Romet Factory Team
28 Jerzy Jelonek Unisław Śląski - -
29 Marika Jeziorna Wrocław - -
30 Dariusz Kalisz Wałbrzych - SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
31 Robert Kapczyński Podgórzyn - Mistrzowie Szczytowania
32 Anna Karolewicz Brzeg - Brzeg
33 Paweł Kmieciński Kudowa Zdrój - Kudowianka Run
34 Paweł Konopka Marciszów - -
35 Marta Konopka Marciszów - -
36 Liliana Korulczyk Wałbrzych - -
37 Sebastian Kosyl Wałbrzych - Sebastian Stanisław Kosyl
38 Dagmara Kościelniak Czerwonak - Czerwonak Biega
39 Dorota Kot Wrocław - Koteczki
40 Krzysztof Król Świebodzice - -
41 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój - Kudowianka Run
42 Michal Kruk Sulechow - -
43 Karolina Kucharska Różana - -
44 Urszula Kujawka głuszyca - WAWRZYNTEAM
45 Piotr Kujawka głuszyca - WAWRZYNTEAM
46 Bogusław Kur CHOJNÓW - -
47 Joanna Kuriata Brzeg - ...
48 Marlena Kurowska Kamienna Góra - KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
49 Ewa Kwaśniewska Wałbrzych - -
50 Robert Lisowski Boguszów Gorce - PREDATORS WAŁBRZYCH
51 Łukasz Łabiak Jelenia Góra - Ostry Kadr Team
52 Sandra Łątka Olesno - -
53 Ewelina Łozowska Lubin - -
54 Łukasz Marcinko Wałbrzych - -
55 Piotr Markowski Wałbrzych - BSN
56 Alicja Maziarz Świebodzice - -
57 magdalena mendyka Wrocław - -
58 Sabina Merda Jelenia Góra - Ostry Kadr Team
59 Wioletta Mikołajczak Wałbrzych - -
60 Karolina Myśków Kamienna Góra - -
61 Artur Neuberg Zagórze Śląskie - BONGO TEAM
62 Sylwia Niemczyk Wrocław - -
63 Andrzej Niemczyk Wrocław - -
64 Monika Nowak wroclaw - -
65 Iwona Nowicka Walbrzych - Datasport
66 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - Bielawska Akademia Biegania
67 Wioletta Owczarek Lubin - Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
68 Karina Pawlak Ostrów Wielkopolski - Alpaka dream
69 Michał Pawłowski Wrocław - -
70 Weronika Pączek Sułkowice - Wataha - Łączy nas Biagnie
71 Andrzej Piątek Łódź - THCURE
72 Daniel Piotrowski Wałbrzych - e-biegacze
73 Ilona Piżyńska-Napierała Boguszów-Gorce - -
74 Adam Pogorzelski Wałbrzych - Piorunokumple4Ever!
75 Ewa Sadowska Sokołowsko - EP Team
76 Agnieszka Samek Świdnica - -
77 Aleksander Samek Świdnica - -
78 Daria Sikora-Dzieciol Siedlecin - W koło komina
79 FILIP SKALSKI Sokołowsko - UKS SOKOŁOWSKO
80 Tomasz Staryk Mieroszów - -
81 Marek Szymczak Sokołowsko - RUNICORN Team
82 Filip Światowy Wałbrzych - Ronal Polska Run
83 Maja Tarkowska Młodoszowice - -
84 PRZEMYSŁAW TARKOWSKI Grodków - -
85 dorota tobor Tarnowskie Gory - śliwa team
86 Rafał Topolski Chełmsko Sląskie - -
87 Piotr Tyszko Sulechów - -
88 Barbara Wojciechowska Nowa Ruda - -
89 Przemek Wojda Walbrzych - Fizjocentrum
90 Piotr Wojewoda Wałbrzych - SOWIE Team
91 Radek Wojtczuk Boguszow-Gorce - Górski Ślimak
92 Tomasz Woźniak Wałbrzych - Wałbrzyskie Centrum Siły
93 Tomasz Zając Bardo - ultimasport.pl
94 Robert Załęcki Wałbrzych - ORT Team
95 Ewelina Zarach wroclaw - -
96 JACEK ZGŁOBICKI Kamienna Góra - Kamiennogórska Grupa Biegowa


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 271
Mężczyźni 305
Wszyscy 576