Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna
1 TOMEK ABRAMIK Dzierżoniów M4 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
2 Agata Abramowicz Wrocław K2 -
3 Rafał ADAMSKI Wrocław M5 Parkrun Wrocław
4 Małgorzata Ambroszczyk Bielawa K3 Bielawska Akademia Biegania
5 Adam Anusz Imbramowice M3 -
6 Roksana Anusz Imbramowice K3 -
7 Sowa Artur Zielona gora M4 Fan Sport
8 Agnieszka Bandurowska Nowa Sól K4 KB Spoceni Nowa Sól
9 Andrzej Bandurowski Nowa Sól M4 KB Spoceni Nowa Sól
10 Marek Bańkowski Kąty Wrocławskie M4 SUPERMOCNI
11 Grzegorz Bieniek Lubawka M3 APEX.INFO
12 Michał Binkowski Rokietnica M3 -
13 kamilla birecka Kalisz K4 -
14 Tomasz Błochowiak Miejska Górka M4 -
15 MAGDALENA BŁOCHOWIAK Miejska Górka K3 -
16 Artur Bobel Wrocław M3 Grupa Biegowa KS Brochów
17 Allan Borowiak Świebodzice M4 TEMMPO WAŁBRZYCH
18 MAŁGORZATA BOROWIAK Świebodzice K4 SANTANDER RUNNERS TEAM
19 Krzysztof Borowiec głuszyca M5 TEMMPO Wałbrzych
20 Bartek Borowiec Wrocław M3 Pro-Run Wrocław
21 Marcin Boruń Wałbrzych M4 Temmpo Wałbrzych
22 Emilia BORUTA-KOŁODZIEJ Wrocław K3 PRO-RUN WROCŁAW
23 Dominik Broda Wrocław M3 Positive Vibration
24 Katarzyna Bujak Boguszów Gorce K3 Grupa Biegowa Dzikowiec
25 Beniamin Buszewski Wrocław M4 Czterdziestolatek Biega
26 Paweł Cabaj Środa Śląska M3 -
27 Maciej Chalimoniuk Wałbrzych M3 -
28 DARIUSZ CHORĄŻY Wałbrzych M5 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
29 Piotr Cichoń Bielawa M4 Bielawska Akademia Biegania
30 Krystian Ciepak Poręba M2 GIT EKIPA
31 Adam Ciepak Poręba M4 GIT EKIPA
32 MARIUSZ CIEŚLAK Wrocław M4 KB VAMOS AMIGOS / IPA WROCŁAW
33 Magdalena Czarnecka Warszawa K3 NomadExplorers
34 MARCIN CZUBAK Kudowa Zdrój M5 Kudowscy Miłośnicy Biegania
35 Daniel Czuchrowski Wałbrzych M4 OSTEO MED
36 Ewa Czuchry Warszawa K4 KS Kandahar
37 Jacek Czyczerska Rogoźnica M5 GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC
38 Jacek Czyczerski Rogoźnica M5 GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC
39 MARIUSZ DĄBROWSKI Wrocław M5 -
40 Jarosław Domański Świerzawa M4 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
41 Jarosław Dorniak Wrocław M4 PZU Sport Team
42 KRYSTYNA DRĄG Wałbrzych K5 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
43 Rafał Dubiał Leszno M4 Leszno
44 Andrzej Duda Dzierżoniów M3 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
45 Michał Durajczyk Wrocław M3 -
46 Kamil DWORNICKI wroclaw M3 -
47 Bartłomiej Dymon Szczawno-Zdrój M4 BBŻ Wałbrzych
48 Agnieszka Erbetowska Jelenia Góra K4 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
49 Anna Falender Świdnica K4 CF58100
50 Ewa Farnholtz Roztoka K3 Grupa Biegowa Bez Granic
51 Paweł Farnholtz Roztoka M3 Grupa Biegowa Bez Granic
52 Krystyna Fesz-Chlebowska Wołów K4 Wołów Biega
53 Szymon Fiedorow Wrocław M4 IPA Wrocław
54 Sebastian Figas Wrocław M4 -
55 Monika Florczak Wrocław K3 -
56 Katarzyna Florek Wrocław K3 -
57 Konrad Fornal Strzegom M2 Strzegomska Dwunastka
58 ZBIGNIEW FRYDLEWICZ Jelenia Góra M4 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
59 MIROSŁAW FURMAN Oleśnica M6 KB Lupus Oleśnica
60 Patrycja Gajek Gryfino K3 -
61 Tomasz Gałan Mieroszów M4 kojoty
62 Anna Garbaty Wrocław K2 -
63 Edyta Gardecka Wałbrzych K3 -
64 Sylwia Gardecka Wałbrzych K3 -
65 Maciej Gbiorczyk Żmigród M3 Janka
66 Lucyna Glos Łozina K3 Nie
67 Adam Głogowski Wrocław M3 NOA
68 Tomasz Głowacki SIECHNICE M4 ADRIAN DANILEWICZ GROUP
69 Piotr Gos Poznań M4 Naramowice Biegają
70 Sebastian Graczyk Boguszów-Gorce M4 Grupa Biegowa Dzikowiec
71 Nikola Greber Turek K2 Lipka team
72 Robert Gredke Płońsk M4 Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego
73 Paweł Grondys Wrocław M4 -
74 Anna Grześkowiak Wałbrzych K3 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
75 Justyna Hachoł Wrocław K3 -
76 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój M4 -
77 Piotr Holly Wałbrzych M3 -
78 Mirosław Hołdyński Kąty Wrocławskie M5 WKB Meta Lubliniec
79 Tomasz Hołownia Strzegom M3 Grupa Biegowa Bez Granic
80 Marcin Hutyra Wrocław M4 Trenujznami.pl
81 Marcela Jakubczyk Wrocław K3 -
82 Anna Jakubowska Piaseczno K4 -
83 Sylwester Jakubowski Boguszów-Gorce M4 Akademia Ruchu
84 Wojciech Janas Dzierżoniów M3 Bielawska Akademia Biegania
85 TOMASZ JANCZ Jelenia Góra M4 -
86 Alicja Janicka Stanica K3 ZATYRANI
87 Paulina Jankowska Wrocław K2 -
88 Magdalena Janusz Bielawa K3 -
89 Alina Jaracz-Paterek Wrocław K4 NOA
90 Robert Jaskuła Ostrowina M4 SSW Team Krośnice
91 Grzegorz Jaworski Dzierżoniów M3 LIW LEWANT
92 ZBIGNIEW JĘDRZEJEWSKI Wrocław M5 Parkrun Wrocław
93 Daniel Jóźwiak Poznań M4 Maratończyk Poznań
94 Jacek Jurczak Wrocław M5 Vege Runners
95 Michał Jurek Wrocław M3 -
96 Milena Kaleta Zawiercie K3 Leśni Olimpijczycy
97 Anna Kalina Wrocław K2 -
98 Dariusz Kalisz Wałbrzych M5 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
99 Jacek Kalus Wałbrzych M3 Sudeckie Wycieczki Biegowe
100 Stanisław Kapłon Kłodzko M6 LKS Iskra Jaszkowa
101 Aurelia Karkosz Miejska Górka K3 -
102 GRZEGORZ KARWACKI Wałbrzych M4 Kat Cross Wałbrzych
103 Sebastian Kasperek Wałbrzych M3 Ronal Run Polska
104 Piotr Kaźmierczak Poznań M4 Naramowice Biegają
105 Grzegorz Kępski Wrocław M3 -
106 Adam Kierski Bielawa M4 LIW LEWANT
107 Ireneusz Kirkiewicz Oława M4 Kolega Maćka Oława
108 Maciej Kisiel Dzierżoniów M4 Bielawska Akademia Biegania
109 Daniel Kłosowski Wałbrzych M3 BBŻ Wałbrzych
110 Artur Kokocinski Ostroszowice M3 Świerkowe morsy
111 Piotr Kolawa KOBIERZYCE M4 trenujznami.pl
112 Kamil Koleśnik Wrocław M3 -
113 Sylwia Kołaczek Wrocław K4 -
114 Adrian Kołodziej Strzegom M4 Grupa Biegowa Bez Granic
115 Agnieszka Kołodziejczyk Wrocław K4 -
116 Ania Komar Brzezinka Średzka K3 Noa
117 Łukasz Konopka Wałbrzych M3 KAT CROSS WAŁBRZYCH
118 ALIAKSANDR KORZHUN Mieroszów M3 Kamiennogórska Grupa Biegowa
119 Aneta Kosarzycka Żmigród K3 KB SUKCES ŻMIGRÓD
120 BARTŁOMIEJ KOSIŃSKI Boguszów-Gorce M3 Grupa Biegowa Dzikowiec
121 KRZYSZTOF Koszyka Wałbrzych M3 Temmpo Wałbrzych
122 Jacek Kowalczyk Nowe Gulczewo M4 -
123 Tomasz Kowalczyk Wrocław M5 -
124 Katarzyna Kowalczyk Cesarzowice K2 -
125 Małgorzata Kowaliszyn Jelenia Góra K4 biegamdlazdrowia.pl
126 Janusz Kowalski Bolków M5 Bolków Team
127 Sebastian Koza Krotoszyn M2 Ssw Team Krosnice
128 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój M4 Kudowianka Run
129 Grzegorz Kozłowski Wrocław M3 NZ
130 Paweł Kożeniewski Wilczyce M2 Wariaty tadka
131 Anna Krakowska Staniszów K3 -
132 Magdalena B. Krawczyk Wałbrzych K3 Kat Cross
133 Małgorzata Krawczyk Bielawa K3 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
134 Piotr Krawiec Biskupice M4 -
135 Paweł Król Świdnica M3 -
136 Jan Krzyżosiak Wrocław M5 -
137 Dawid Kubaś Kłodzko M3 -
138 Andrzej Kubielewicz Kamienna Góra M6 Kamienna Góra Biega
139 Zenobia Kubielewicz Kamienna Góra K6 Kamienna Góra Biega
140 NORBERT KUBIK Świdnica M4 Gtw
141 Adam Kujawa Wałbrzych M4 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
142 Urszula Kujawka głuszyca K4 Kat cross Wałbrzych
143 Piotr Kujawka głuszyca M4 Wawrzynteam
144 Sebastian Kula Syców M4 Sycowska Pogoń
145 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój M2 SOWIE TEAM
146 Maciej Kupiec Iwiny M3 Żeberka team
147 Łukasz Kural Wrocław M3 PolmeRun
148 Marlena Kurowska Kamienna Góra K3 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
149 Grzegorz Kuźmiński Wrocław M3 -
150 Tomasz Kwiatkowski Środa Wielkopolska M3 Polonia Środa
151 KATARZYNA LACH-PAPCIAK Jawor K4 BIEGAMDLAZDROWIA. PL
152 Artur Lawrenc Nowa Sól M3 MasaTeam
153 AGNIESZKA LECH Świebodzice K4 -
154 MICHAŁ LECH Świebodzice M4 beZ GRANIc
155 Mateusz Lepczyński Środa Wielkopolska M3 Polonia Środa Wielkopolska
156 Wiesław Lęga Świdnica M4 KS Tęcza
157 Andrzej Ligienza Dzierżoniów M3 Bielawska Akademia Biegania
158 Rafał Lipiński Brzeg M3 Arciszewskiteam
159 Patryk Łachan Wrocław M4 WKURW_TEAM
160 Paweł Łebek Wałbrzych M3 Kat Cross Wałbrzych
161 Renata ŁUBIK Kiełczów K5 Pro-Run Wrocław
162 Krzysztof Łukawski Świebodzice M3 -
163 Aneta Machajewska Środa Wielkopolska K4 Polonia Środa
164 Tomasz Maciejewski Mieroszów M3 Grupa biegowa Mieroszów
165 Marzena Majer Knurów K5 -
166 Maciej MAjewski Poznań K5 -
167 Wioletta Makles Wrocław K4 NOA
168 KRZYSZTOF MARCINIAK Wałbrzych M6 WKB PODZAMCZE
169 Wojciech Marciniszyn wroclaw M3 SROM
170 Norbert Marcinowski Bielawa M3 Bielawska Akademia Biegania
171 Michał Markiewicz Wołów M2 -
172 Lilianna Markowska Bobrów K5 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
173 Zbigniew Markowski Bobrów M5 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
174 Jan Marteklas Wrocław M3 Night Runners
175 Barbara Martowska Wrocław K4 Goggle PAE Team
176 Maciej Martowski Wrocław M4 Goggle PAE Team
177 Lukasz Matuszyk Legnica M4 -
178 Jacek Matwiejczuk Świebodzice M5 TeMMPo
179 Robert Mazur Nysa M4 -
180 Artur Mazurek Czarny Bór M5 Gmina Ludzi z Pasją
181 Mariusz Medejszo Nowa Sól M4 nowosolska grupa biegowa
182 Daria Michalska Zielona Góra K3 -
183 KRZYSZTOF MICHAŁEK Wałbrzych M3 POGODNY WAŁBRZYCH
184 Grzegorz Michałek wroclaw M3 GT RAT
185 Paweł Mikrut Wrocław M3 -
186 Agnieszka Minniti Bielawa K3 Bielawska Akademia Biegania
187 Andrzej Mitek Żmigród M5 KB Sukces Żmigród
188 Dorota Mitek Żmigród K4 KB Sukce Żmigród
189 Maciej Moskwa Walbrzych M3 TEAM SOKOLOWSKO
190 Katarzyna Mucha Wrocław K5 Noa
191 Paweł Mus Nowa Sól M3 MasaTeam
192 EWA NARKUN IŁOWA K3 -
193 Sylwia Nawrocka Żmigród K4 Klub Biegacza Sukces Żmigród
194 ANNA NIECHAJ Wałbrzych K4 Pomidorowa Alternatywa
195 Jerzy Nogała Leszno M4 METABO TORA BIKE
196 Marcin Nowakowski Wrocław M3 -
197 Rafał Nowakowski Poznań M4 gRUNwald team Poznań
198 ROBERT OBRANIAK Wałbrzych M5 A po biegu piwko :)
199 Paweł Oczeretko Legnica M4 drukujemy.eu
200 Kamil Ogłoza Sulejów M3 TERMOton
201 Henryk Ostropolski Dzierżoniów M6 Bielawska Akademia Biegania
202 Agata Palacz Bielawa K3 Bielawska Akademia Biegania
203 Bartłomiej Paliński CHOJNÓW M2 Rozbiegani Chojnów
204 Mirek Patyk WISNIOWA M4 -
205 Marta Pawełas Warszawa K3 -
206 Daniel Pawlak Kłodzko M4 LKS ISKRA JASZKOWA
207 Sylwester Pawlak Środa Wielkopolska M3 Polonia Środa
208 Mateusz Pepera Wałbrzych M2 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH
209 Jagoda Petryna Wrocław K3 NOA
210 Aleksandra Piątkowiak Poznań K3 gRUNwald team Poznań
211 Karina Piekarska Świebodzice K4 -
212 Daniel Pietrzyk Wałbrzych M4 ŁaziTeam
213 MICHAŁ PIOTROWSKI Wrocław M3 Żeberka Team
214 Magdalena Plata Piekary Śląskie K4 -
215 Hanna Płonka Szczawno-Zdrój K4 Wawrzynteam
216 Maciej Płonowski Wrocław M3 -
217 Julita Podolska-Szachewicz Wrocław K4 JEŻOZWIERZE GROUP
218 Mariusz Pojnar Nowa Sól M3 Masa team
219 Tomáš Polický Velké Poříčí M3 Poličátka
220 Marcin Poss Warszawa M4 -
221 Justyna Przytulska Świdnica K4 -
222 Dariusz Pypeć Wałbrzych M5 Kat Cross Wałbrzych
223 Martyna Raszczuk Walbrzych K3 Pomidorowa Alternatywa
224 Daniel Rączkowski Chocianów M3 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
225 Andżelika RESZKA Wałbrzych K3 -
226 Violetta Rębecka Jelenia Góra K4 BIEGAMDLAZDROWIA. PL
227 Arkadiusz Robak Pniewy M4 Aktywnie w Pniewach
228 Krzysztof Róg Chocianów M4 KB Zdyszaaani Chocianów
229 mariusz rutkowski Legnica M3 -
230 Marcelina Sikorska Bielawa K4 Bielawska Akademia Biegania
231 Marcin Sikorski Bielawa M4 -
232 Katarzyna Skiemisz Jelenia Góra K4 biegamdlazdrowia.pl
233 Maciej Skokowski MASŁOWO M4 -
234 Monika Skrętek Jelenia Góra K4 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
235 Izabela Skrzyńska Bielawa K3 Bielawska Akademia Biegania
236 Elżbieta Skwarek Bielawa K4 Bielawska Akademia Biegania
237 TOMASZ SMEREKA Milicz M4 Running Team Milicz
238 Josef Smola Náchod (CZE) M4 Náchod :)
239 WALDEMAR Sobiński Jelenia Góra M5 Biegamdlazdrowia.pl
240 ADAM SOKOŁOWSKI Wrocław M3 -
241 SERGIUSZ SOLARSKI Wałbrzych M3 -
242 Wiesław Stachowiak Wrocław M4 Night Runners Wrocław
243 Włodzimierz Stasiak Wrocław M3 Pro-Run Wrocław
244 Mateusz Stelmaszczuk Mieroszów M3 -
245 Monika Straszko Wrocław K4 -
246 Małgorzata Styrcz Bielawa K5 Bielawska Akademia Biegania
247 Daniel Suchenia Wałbrzych M4 Kat Cross
248 Grzegorz Sulima Strzegom M5 Grupa Biegowa Bez Granic
249 Robert Sułek Boguszów-Gorce M4 -
250 Joanna Susmanek Wrocław K3 TRIBITION TEAM
251 Adam Synowiec Żmigród M4 KB SUKCES ŻMIGRÓD
252 Sławomir Szachewicz Wrocław M4 GARAŻOWE ALKOHOLYKY
253 Jacek Szandała Oleśnica M4 Cała Oleśnica Biega
254 Mirosław Szaniewski Jelenia Góra M4 biegamdlazdrowia.pl
255 Paula Sznajderska Jaźwina K3 Bielawska Akademia Biegania
256 Agnieszka Szopa Knurów K4 -
257 Filip Szuszkiewicz Mieroszów M4 -
258 Jacek Szymańczuk Poznań M3 Naramowice Biegają
259 Marek Szymczak Sokołowsko M4 RUNICORN Team
260 Tomasz Szymczak Krzeptow M3 -
261 Łukasz Szymczak Milicz M3 SSW Team Krośnice
262 Rafał Śliwiński Proszowa M3 CZARNY KOŃ
263 Radosław Śpiewak Zielona Góra M4 -
264 Ewelina Świątek Wrocław K4 Spartanie Dzieciom
265 Joanna Świder - Królikiewicz Pniewy K3 Aktywnie w Pniewach
266 Seweryn Świerk Janowice Wielkie M4 NaturalniE Janowice
267 Sylwia Świętek-Ozdoba Wrocław K4 -
268 Krzysztof Tokarz Krośnice M3 Ssw team Krośnice
269 Jacek Tomaszewski Świdnica M3 Dolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica
270 Roman Trocha Dzierżoniów M5 Bielawska Akademia Biegania
271 Agata Trzcina Świdnica K4 CF 58-100
272 Paweł Trzybiński Płock M4 Rykowisko Team
273 Mariusz Turek Goszcz M3 Trenujznami.pl
274 Zbigniew Twaróg Strzegom M6 Grupa biegowa "Bez Granic"
275 Przemysław Tyczyński Miłoszyce M3 -
276 Artur Waluśkiewicz Wrocław M5 Boanerges
277 PIOTR WANDEL Wrocław M4 Pro-Run Wrocław
278 Jacek Wąsik Lublin M6 cbfs
279 Rafał Wątor Wałbrzych M3 Pomidorowa Alternatywa
280 Piotr Wciórka Świdnica M4 Wciórka
281 Monika Widera-Więckowska Świdnica K3 -
282 Michał Wielosik Wałbrzych M2 Ronal Polska Run
283 Anita Wierzba-Jurczak Wrocław K4 Vege Runners
284 przemyslaw winny Bielawa M3 bielawska akademia biegania
285 Jarosław Włodarczyk Jelenia Góra M4 Zorka Jelonki Running Team
286 Radek Wojtczuk Boguszow-Gorce M3 Aktywny Ślimak
287 Marcin Wokan Wrocław M4 -
288 Adam Wolf Bielawa M4 Bielawska Akademia Biegania
289 Tomasz Woźniak Wałbrzych M3 Wałbrzyskie Centrum Siły
290 Barbara Wójcik Warszawa K3 -
291 Wojciech Wróblewski Wrocław M3 -
292 Tomasz Zając Bardo M3 ultimasport.pl
293 Joanna Zatryb Wałbrzych K4 RONAL POLSKA RUN
294 Jarosław Zawodni Wałbrzych M3 -
295 JACEK ZGŁOBICKI Kamienna Góra M3 Kamiennogórska Grupa Biegowa
296 GRZEGORZ ZIMORSKI Wrocław M2 -
297 Paulina Ziółkowska Jaworzno K4 -
298 ola żelazowska Wrocław K3 Pro-Run Wrocław
299 Kamila Żeromska Boguszów-Gorce K3 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
300 Paweł Żukowski Boguszów-Gorce M4 Grupa Biegowa Dzikowiec


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K2 6
K3 43
K4 39
K5 7
K6 1
M2 10
M3 80
M4 83
M5 24
M6 7
Kobiety 97
Mężczyźni 203
Wszyscy 300