Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Klub Drużyna (jednobrzmiaca nazwa do drużynówki) Rozmiar koszulki Rodzaj roweru Deklarowany dystans
1 - - Lubin 1 - Brak S SZOSOWY 300
2 Joanna Ambroziewicz rawicz 1 RSC BIKE RAWICZ BS Wschowa M MTB 110
3 IWONA AUGUSTYNIAK Pakosław 1 - - M MTB 150
4 Robert Banaszkiewicz rawicz 1 - - M SZOSOWY 440
5 Waldemar Baranowski Kryniczno 1 Kryniczno Kryniczno XXL SZOSOWY 200
6 Barbara Becela Bojanowo 1 Muks Szok Bojanowo - M MTB 200
7 Mariusz Becela Bojanowo 1 Muks Szok Bojanowo - XL MTB 200
8 Sławomir Bem Wrocław 1 1008.pl - L SZOSOWY 777
9 Tomasz Bentkowski Pobiedziska 1 - - M SZOSOWY 400
10 Tomasz Biedrowski rawicz 1 RSC BIKE RAWICZ - L SZOSOWY 275
11 Mariusz Biernaczyk Poniec 1 - Lemuria XL MTB 350
12 MARIUSZ CHMIEL Bądzów 1 Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team - XL SZOSOWY 500
13 Marcin Chuchrak Sierakowo 1 - BRAK M INNY 200
14 Roman Cichowlas DŁOŃ 1 BS WSCHOWA BS WSCHOWA L SZOSOWY 110
15 Beata Czamara rawicz 1 Bike Rawicz - XL MTB 110
16 STANISŁAWA CZARKOWSKA Głogów 1 - - M MTB 200
17 Paweł Czecholiński Poniec 1 Strefa Sportu.pl MW Invest Aktywny Poniec L SZOSOWY 300
18 Tadeusz Czerwiński rawicz 1 - - XL SZOSOWY 100
19 Wojciech Czudak rawicz 1 RSC BIKE Rawicz CZUDAK Team M SZOSOWY 200
20 Łukasz Dobosz Biedrzychów 1 - - L SZOSOWY 110
21 Klaudia Domaracka ŻMIGRÓDEK 1 BSWSCHOWA BSWSCHOWA S SZOSOWY 110
22 Hubert Domaracki ŻMIGRÓDEK 1 BSWSCHOWA BSWSCHOWA M SZOSOWY 110
23 Józef Drozdowski Głogów 1 brak brak XL INNY 400
24 Marek Duda rawicz 1 RSC Bike Rawicz - L INNY 100
25 ROBERT DUDZIAK rawicz 1 RSC Bike Rawicz Jajcarze L SZOSOWY 500
26 Mariusz Dumitrescu Jutrosin 1 Reset2 - L SZOSOWY 500
27 Karolina Dura Miejska Górka 1 Wielkopolanie - L SZOSOWY 100
28 Jerzy Dworecki rawicz 1 - - L SZOSOWY 100
29 Katarzyna Filipiak Mosina 1 - - M SZOSOWY 500
30 Rafał Frąckowiak Włoszakowice 1 - - M SZOSOWY 500
31 Mirosław Fręśko Poznań 1 - - M SZOSOWY 300
32 Katarzyna Gackowska Bojanowo 1 MUKS SZOK BOJANOWO - L SZOSOWY 150
33 Marta Gierlik Miejska Górka 1 - Gierliki i Spółka M SZOSOWY 495
34 Jarosław Giezek Miejska Górka 1 TRAMP Miejska Górka TRAMP Miejska Górka L INNY 230
35 Rafał Głowacki Środa Wielkopolska 1 Crazy Team - M INNY 500
36 Ewa Gniatkowska Bojanowo 1 MUKS SZOK BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO M INNY 150
37 Aneta Gojdź Głogów 1 - - M MTB 110
38 Łukasz Graczyk Września 1 Gr Wielkopolanie - M MTB 150
39 Piotr Grzempka Kostrzyn Wlkp. 1 Gr Wielkopolanie - XL INNY 60
40 Krzysztof Haupt Suchy Las 1 ZZSK Suchy Las - L SZOSOWY 999
41 Jan Jackowiak rawicz 1 Koło rowerowe Hazy - XL MTB 110
42 Bogusław Jamróz Gliwice 1 Sankt Vith Orbea XL SZOSOWY 600
43 Kazimierz Janiak Słupca 1 PTTK Witkowo - L SZOSOWY 300
44 Marek Jankowiak rawicz 1 - - XL INNY 150
45 Maciej Jankowski Środa Wlkp 1 Kórnickie Bractwo Rowerowe KBR L SZOSOWY 500
46 Kuba Jędrkowiak rawicz 1 RSC BIKE RAWICZ - S SZOSOWY 55
47 Piotr Jonderko rawicz 1 - - XL SZOSOWY 350
48 Dariusz Juśkiewicz Bojanowo 1 Muks Szok Bojanowo - L INNY 330
49 Tadeusz Kałka rawicz 1 - - L MTB 330
50 Przemysław Kałka rawicz 1 RSC BIKE RAWICZ - L SZOSOWY 330
51 Dawid Kanikowski Poniec 1 - DawidTeam S SZOSOWY 250
52 Kuba Kasprowicz Zakrzewo 1 RSC BIKE Rawicz - M SZOSOWY 500
53 Andrzej Kasprzyk Słupca 1 Pttk Witkowo - M MTB 300
54 Marek Kattenbach Kępno 1 - - XXL SZOSOWY 165
55 Leszek Kaźmierczak Oborniki 1 OTC Oborniki OTC Oborniki L SZOSOWY 600
56 Artur Kłosowski Rokietnica 1 - - XL SZOSOWY 400
57 Arkadiusz Kmieciak rawicz 1 Enigma Enigma XL INNY 200
58 Mieczysław Kowalski Miejska Górka 1 Brak Brak M SZOSOWY 330
59 Karol Kowalski Miejska Górka 1 Brak Brak M SZOSOWY 330
60 Kazimierz Kruk rawicz 1 KTR RawTuR - L INNY 440
61 Monika Kuriata rawicz 1 RSC BIKE RAWICZ BS Wschowa S MTB 110
62 Szymon Kuropka Bojanowo 1 MUKS SZOK BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO XXL INNY 300
63 Daniel Lorek Milicz 1 - - M SZOSOWY 500
64 Łukasz Lubiński Lubin 1 WATAHA LUBIN WATAHA L SZOSOWY 500
65 Roman Łukasiewicz rawicz 1 Enigma Enigma XXL INNY 110
66 Mariusz Maćkowiak MASŁOWO 1 Enigma Enigma XXL INNY 110
67 Artur Małecki rawicz 1 - - L MTB 200
68 Maciej Mania Leszno 1 EUROROWER.PL EUROROWER.PL L SZOSOWY 666
69 Jakub Marczewski Leszno 1 EUROROWER.PL EUROROWER.PL S SZOSOWY 667
70 Mateusz Matuszewski Leszno 1 METABO TORA BIKE - M SZOSOWY 550
71 Marcin Matysiak rawicz 1 - TRAMP Miejska Górka XL SZOSOWY 200
72 Jarosław Matysiak rawicz 1 - Rower Team L SZOSOWY 500
73 Maciej Józef Mikołajczak rawicz 1 - - XL INNY 150
74 Bogusława Mogielnicka Szprotawa 1 - - L INNY 250
75 HENRYK MOGIELNICKI Szprotawa 1 - - XXL INNY 250
76 Jakub Moryson Szymanowo 1 RSC BIKE RAWICZ Szprycha L SZOSOWY 270
77 Piotr Myszkiewicz rawicz 1 KTR RawTuR - L SZOSOWY 300
78 Krzysztof Naskręt czapury 1 OTC Oborniki OTC Oborniki XL SZOSOWY 715
79 Basia Nowak Kraszewice 1 Calisia Bike - L INNY 100
80 Ela Piechowiak Grodziec Mały 1 - - XXL SZOSOWY 200
81 Robert Piotrowski Zaborowice 1 ASTROMAL - L SZOSOWY 200
82 PIOTR POSYPANKO Lubin 1 WATAHA LUBIN WATAHA LUBIN XXL INNY 300
83 Patrycja Przespolewska Kostrzyn 1 Wielkopolanie - M INNY 100
84 KRZYSZTOF PUŚLECKI Kobylin 1 RSC BIKE RAWICZ EL-MARO XL SZOSOWY 300
85 Mirosław Raburski Leszno 1 AMBIT Racing Team - XL SZOSOWY 330
86 Marek Sadowski Szedziec 1 MUKS SZOK BOJANOWO - M SZOSOWY 300
87 Krzysztof Sawicki MASŁOWO 1 - - XXL SZOSOWY 330
88 Patryk Sierakowski rawicz 1 - - M MTB 200
89 Marek Sikora Głogów 1 - - M MTB 110
90 Adam Sipurzyński rawicz 1 RSC BIKE RAWICZ - - - XL SZOSOWY 400
91 Przemysław Skotarek rawicz 1 Enigma Enigma XXL INNY 300
92 Rafał SKOTAREK rawicz 1 RSC BIKE RAWICZ - M SZOSOWY 330
93 Małgorzata Słota Strupina 1 - - XL MTB 110
94 Michał Sowiński rawicz 1 - - XL SZOSOWY 275
95 Damian Sprutta Miejska Górka 1 Bike Rawicz - XXL SZOSOWY 330
96 Bartosz Sprutta rawicz 1 RSC Bike Rawicz Gierliki i Spółka L SZOSOWY 500
97 Piotr Stasiak Lubin 1 WATAHA Lubin WATAHA XL SZOSOWY 300
98 Arkadiusz STEFANIAK Dąbrowa 1 RSC Bike Rawicz - L SZOSOWY 400
99 Mieczysław Stefański śląskowo 1 - - M SZOSOWY 200
100 Tomasz Stencel Polkowice 1 - Tomasz Stencel XL SZOSOWY 500
101 SYLWESTER STORBUCZYŃSKI Brzeg Dolny 1 FITSTYLE - M SZOSOWY 500
102 ZDZISŁAW STROIWĄS Bojanowo 1 MUKS SZOK Bojanowo - XL INNY 330
103 Mariusz Suchanecki rawicz 1 RSC BIKE RAWICZ BRAK XXL SZOSOWY 220
104 Marta Szałacińska Wrocław 1 MaMoKa - M SZOSOWY 500
105 Maciej Szkudlarz rawicz 1 - - L MTB 320
106 Krystyna Szumna Pudliszki 1 - Lemuria L INNY 150
107 Anna Szumna Poniec 1 - Lemuria S MTB 300
108 Wojciech Szumny Pudliszki 1 - Lemuria S INNY 300
109 Roman Szymendera rawicz 1 - - L INNY 110
110 Jarosław ŚLIWA WSCHOWA 1 DGR RACING TEAM - M SZOSOWY 400
111 Julita Śmigielska Miejska Górka 1 Wielkopolanie - L INNY 110
112 Magdalena Śmigielska Wilkowice 1 Wielkopolanie - L INNY 100
113 Daniel Śmigielski Miejska Górka 1 Wielkopolanie - XL MTB 110
114 Marek Świątkiewicz Wydawy 1 Koło Rowerowe Hazy - M SZOSOWY 110
115 Jadwiga Świątkiewicz Wydawy 1 Koło Rowerowe Hazy - S INNY 110
116 Dariusz Świerszcz Lubin 1 WATAHA LUBIN WATAHA XL SZOSOWY 500
117 Artur Tawczyński rawicz 1 RSC BIKE RAWICZ Rower Team M SZOSOWY 500
118 Anna Tyczyńska Dubin 1 - - L SZOSOWY 440
119 Tomasz Tymański Krośnice 1 Reset2/Winnica de Sas Reset2 M SZOSOWY 500
120 Bartosz Urban rawicz 1 - - L SZOSOWY 150
121 Tomasz Walczak Miejska Górka 1 TRAMP Miejska Górka TRAMP Miejska Górka XL INNY 200
122 Włodzimierz Walczak Leszno 1 LKK Leszno Drużyna Szpiku - XXL SZOSOWY 250
123 Jarosław Walczak Sobiałkowo 1 - TRAMP Miejska Górka XL INNY 200
124 Andrzej Walkowiak Zielona Wieś 1 Koło Rowerowe Hazy - XXL MTB 110
125 Robert Walkowiak Kostrzyn 1 WIELKOPOLANIE - XXL MTB 165
126 Damian Wardęga Lubin 1 Kaczor Kaczor S SZOSOWY 500
127 Dariusz Wenderski Krobia 1 - brak XXL SZOSOWY 495
128 Piotr Wierzchowski Miejska Górka 1 TRAMP Miejska Górka TRAMP Miejska Górka XL INNY 200
129 Marek Wierzchowski rawicz 1 TRAMP Miejska Górka TRAMP Miejska Górka L INNY 200
130 Michał Wlekliński Jutrosin 1 - - M SZOSOWY 200
131 Iwona Wojczuk-Kokot Wrocław 1 - - XL INNY 200
132 Zachariasz Wolny Dąbrowa 1 - - M SZOSOWY 110
133 Marek Wolny rawicz 1 Enigma Enigma XXL INNY 110
134 Paweł Zastawa Września 1 Wielkopolanie - S SZOSOWY 200
135 Stanisław Zastawa Września 1 Wielkopolanie - XXL SZOSOWY 100
136 Kamil Zbaraż Miejska Górka 1 TRAMP Miejska Górka - XL SZOSOWY 385
137 Szymon Zygmanowski rawicz 1 Wielkopolanie Wielkopolskie L MTB 240

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Klub Drużyna (jednobrzmiaca nazwa do drużynówki) Rozmiar koszulki Rodzaj roweru Deklarowany dystans
1 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno - 4 EVER BIKE - XL SZOSOWY 400
2 Zuzanna Bela rawicz - - - M INNY 300
3 Jarosław Bialy WSCHOWA - - - L SZOSOWY 250
4 ANNA BIELAWSKA Milicz - - - S SZOSOWY 330
5 Witold Biernacki Gostyń - TKKF TĘCZA Gierliki i Spółka M SZOSOWY 550
6 Stanisław Biernaczyk Leszno - - - M SZOSOWY 400
7 Daria Boryczka Miejska Górka - RSC BIKE Rawicz CZUDAK Team S SZOSOWY 100
8 Tomasz Brendel rawicz - Rsc BIKE Rawicz Jajcarze XXL SZOSOWY 500
9 Paweł Ciarkowski Lubin - Wataha Lubin Wataha Lubin L SZOSOWY 400
10 Eryk Ciesielski Jutrosin - RSMB CYCLING TEAM - XXL SZOSOWY 300
11 Izabella Czaja Grębocice - - Grębocice M INNY 250
12 Janusz Czaja Grębocice - - Grębocice L SZOSOWY 540
13 Jerzy Czudak rawicz - RSC BIKE Rawicz CZUDAK Team L SZOSOWY 200
14 Piotr Czudak rawicz - - CZUDAK Team L MTB 100
15 jakub danielczyk rawicz - - - L MTB 155
16 Bogumila Domaniecka rawicz - MGŁA - S SZOSOWY 220
17 Przemysław Dudziak Leszno - LKK TEAM - M SZOSOWY 300
18 Paweł Fabiś Pakosław - RSC BIKE Rawicz - L SZOSOWY 400
19 JAKUB GIERLIK Miejska Górka - Team Roadbike Gierliki i Spółka XL SZOSOWY 715
20 lidia grajewska rawicz - - - L INNY 110
21 Tadeusz Habaj Zabrze - - - M SZOSOWY 400
22 Marek Hope Leszno - - - L MTB 100
23 Przemysław Inglot Nowa Sól - RowerTeam RowerTeam XXL SZOSOWY 550
24 marek jankowiak Poniec - muks_szok bojanowo - XXL INNY 220
25 PAWEŁ KAISER rawicz - RSC BIKE RAWICZ Jajcarze M SZOSOWY 600
26 Roman Kałka rawicz - Rsc Bike Rawicz - L SZOSOWY 220
27 Damian Kaźmierczak Poniec - - - L INNY 151
28 Mateusz Kiciński rawicz - - - M INNY 150
29 Bartłomiej Klessa Gowarzewo - Fogtbikes Team - L SZOSOWY 163
30 Przemysław Kochan rawicz - KTR RawTur - L MTB 330
31 Karolina Korzelecka Milicz - Running Team Milicz - M SZOSOWY 300
32 Wojciech Korzelecki Milicz - Running team Milicz - M SZOSOWY 300
33 Marcin Kosicki Zalasewo - OTC Oborniki OTC Oborniki XL SZOSOWY 600
34 Jakub Kosobucki MASŁOWO - RSC BIKE RAWICZ Jajcarze L SZOSOWY 600
35 Krystian Kowalczuk rawicz - - - XL SZOSOWY 350
36 Karol Kowalski rawicz - - - L INNY 110
37 Marek Krawczyk Wrocław - - - L SZOSOWY 660
38 Michał Kryś Jasin - - - XL SZOSOWY 300
39 Ryszard Kurowski Lubin - WATAHA Wataha L SZOSOWY 400
40 Marek Kusztelak rawicz - Solo Solo L SZOSOWY 220
41 Szymon Matuszewski rawicz - - - XL INNY 150
42 Wojciech Napieraj Poniec - - - S INNY 220
43 Przemysław Niewiejski Milicz - Running Team Milicz - S MTB 200
44 Jerzy Nogała Leszno - METABO TORA BIKE Pieprzyk.pl L SZOSOWY 660
45 Norbert Norman rawicz - - AGEX.PL L SZOSOWY 165
46 Sławomir Nowak Milicz - Running Team Milicz - M INNY 200
47 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski - AGK Koźmin Wlkp - L SZOSOWY 330
48 Bartosz Ostapowicz Lubin - Wataha lubin Wataha lubin L SZOSOWY 500
49 Tobiasz Pawlak rawicz - - - L SZOSOWY 100
50 Darek Pawlik Jelenia Góra - - - L SZOSOWY 400
51 Adrian Poprawski Poniec - - Poniec L SZOSOWY 250
52 Szymon Sędzik rawicz - Pozytywnie Zakręceni Pieprzyk.pl L SZOSOWY 440
53 Lilianna Stradomska Brzeziny - - - XL SZOSOWY 100
54 Wojciech Sudolski rawicz - - - XL SZOSOWY 330
55 Marcin Szczygieł Lubin - Kaczor - XL SZOSOWY 200
56 Karol Szumny rawicz - - - XL SZOSOWY 180
57 Piotr Tyrakowski Krotoszyn - - - XL SZOSOWY 500
58 Paweł Wach Przemyśl - - - M SZOSOWY 400
59 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. - AGK Koźmin Wlkp. - M SZOSOWY 150
60 Hubert Walkowiak Komorniki - - - L SZOSOWY 440
61 Mariusz Wałęsiak Wrocław - - - L MTB 150
62 Zdzisław Wasiołka Leszno - Spinko Cycling Team - L INNY 500
63 Rafał Wiatrak Milicz - Planson Cieszkòw - M SZOSOWY 600
64 Adela Wilczyńska Głogów - - - S MTB 110
65 Krzysztof Wilczyński Głogów - - - XXL MTB 110
66 Łukasz Winiarski WSCHOWA - - - L SZOSOWY 250
67 Robert Wocis-Krycki Jelenia Góra - - - XL SZOSOWY 200
68 Leszek Wojczak Głogów - Głogowski klub 80 rowerów Gk80R L SZOSOWY 300
69 Józef Wojtyczka Milicz - Ranning Team Milicz - M INNY 200
70 Tomasz Zając Kłodzko - ultimasport.pl - S SZOSOWY 150
71 Tomasz Zając Bardo - ultimasport.pl - S INNY 150
72 Mirosław Zapłata Święciechowa - SONOlife SONOlife XL SZOSOWY 300
73 Marcin Zawada Lubin - Watahą lubin Wataha lunin XL INNY 300
74 Franciszek Zuter Bojanowo - MUKS SZOK Bojanowo SZOK L MTB 100
75 Radosław Zuter Bojanowo - MUKS SZOK Bojanowo SZOK XXL INNY 300


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 35
Mężczyźni 177
Wszyscy 212