Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Klasyfikacja N Polaniczanin
1 Igor Blaźniak Nowa Ruda Słupiec 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE
2 Izabela Błońska Kłodzko 1 - NIE NIE
3 MAREK BŁOŃSKI Kłodzko 1 EBIEGI.PL NIE NIE
4 Sabina Boos Polanica Zdrój 1 - NIE TAK
5 Ewa Bugdoł Pszów 1 Ewa Bugdoł BETRI TEAM NIE NIE
6 Maciej Cieciuch Polanica Zdrój 1 RNB Team Polanica Zdrój NIE TAK
7 Anna Gołębiewska Kłodzko 1 EBIEGI.PL NIE NIE
8 SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI Kłodzko 1 EBIEGI.PL NIE NIE
9 ARTUR GÓŹDŹ Polanica Zdrój 1 - NIE NIE
10 MAŁGORZATA GÓŹDŹ Paszków 1 KUKURAFY TAK NIE
11 Remigiusz Graf Leszno 1 Turbo Run Leszno NIE NIE
12 Patryk Gwiazda Polanica Zdrój 1 - TAK TAK
13 Zbyněk Hanáček Velké Kunětice 1 Leniwiec NIE NIE
14 Oskar Herba Wambierzyce 1 - NIE NIE
15 SYLWIA HOTAŁA Kudowa-Zdrój 1 Kudowianka Run NIE NIE
16 Paweł Jabłoński Kudowa-Zdrój 1 Kudowianka Run NIE NIE
17 Wojciech Janas Dzierżoniów 1 Bielawska Akademia Biegania TAK NIE
18 Aleksandra Jurasz Kamieniec Ząbkowicki 1 - NIE NIE
19 Krzysztof Kadłubicki Szczytna 1 - TAK NIE
20 Mateusz Karbowski Wolibórz 1 Nowa Ruda Biega NIE NIE
21 Kacperr Kiełbasa Ratno-Górne 1 - TAK NIE
22 Piotr Klimczak Kłodzko 1 Gimpas Pasłęk NIE NIE
23 Paweł Kmieciński Kudowa Zdrój 1 Kudowianka Run NIE NIE
24 MARIUSZ KONIECZYŃSKI Kłodzko 1 RNB Team Polanica-Zdrój NIE NIE
25 GRZEGORZ KONOPACKI Stary Waliszów 1 Różowe landryny NIE NIE
26 Krzysztof Konopacki Zabkowice Śląskie 1 Aby do Mety NIE NIE
27 FRANCISZEK Kornaś Laskówka 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE NIE
28 Marcin Kornaś Laskówka 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE NIE
29 Sławomir Kosuciński Polanica-Zdrój 1 Lokomotiva Trutnov NIE TAK
30 Tomasz Kowal Jaszkowa Dolna 1 EBIEGI.PL NIE NIE
31 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE
32 Agnieszka Krzos Bystrzyca Kłodzka 1 - TAK NIE
33 Łukasz Krzysztofkaa Przyłęk 1 - TAK NIE
34 Dorota Kucała Kłodzko 1 - NIE NIE
35 BOGDAN KULIŃSKI Głogów 1 KARATE KYOKUSHIN GŁOGÓW NIE NIE
36 Aneta Kupiec Nowa Ruda-Słupiec 1 EBIEGI. PL NIE NIE
37 MARIUSZ KUPIEC Nowa Ruda-Słupiec 1 EBIEGI.PL NIE NIE
38 Dariusz Kupiec Polanica Zdrój 1 - NIE TAK
39 MAREK LEŚNICKI Stanowice 1 Strzegomska Dwunastka NIE NIE
40 Dawid Łaźniowski Kudowa Zdrój 1 Kudowianka Run NIE NIE
41 JAROSŁAW ŁUCZAK Polanica-Zdrój 1 RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ NIE TAK
42 Aleksandra Madzia Polanica Zdrój 1 - NIE TAK
43 Jacek Malecki Ząbkowice Śląskie 1 - NIE NIE
44 Agnieszka Malik Ząbkowice Śląskie 1 RNB Polanica Zdr. NIE NIE
45 Dawid Mańczyk Nowa Ruda 1 - NIE NIE
46 Paweł Marcinkowski WOLANY 1 Wolany biegają TAK NIE
47 ŁUKASZ MARCJANEK Szczytna 1 Kudowianka Run NIE NIE
48 Ewa Musiał Kłodzko 1 EBIEGI.PL NIE NIE
49 Sylwia Olejniczak Kłodzko 1 EBIEGI.PL NIE NIE
50 Marcin Pałys Nowa Ruda 1 - NIE NIE
51 Daniel Pawlak Kłodzko 1 LKS ISKRA JASZKOWA NIE NIE
52 Karol Pazera Kudowa-Zdrój 1 Kudowianka Run NIE NIE
53 Łukasz Pisula Kudowa-Zdrój 1 - NIE NIE
54 Justyna Pupka Opole 1 EBIEGI.PL NIE NIE
55 Joanna Ressel Polanica-Zdrój 1 RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJ NIE TAK
56 Jakub Rębiałkowski Polanica Zdrój 1 RNB Team Polanica Zdrój NIE TAK
57 Łukasz Smużny Wałbrzych 1 Mad Runners NIE NIE
58 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda 1 KS MARATON NIE NIE
59 Henryk Strzelczak Nowa Ruda 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE
60 Kkamil Szarota Ścinawka Dolna 1 EBIEGI.PL TAK NIE
61 Agnieszka Szymańska Polanica-Zdrój 1 ZWYCIĘZCÓW 6F NIE TAK
62 Grzegorz Szymański Polanica-Zdrój 1 ZWYCIĘZCÓW 6F NIE TAK
63 Daniel Traczyński Świdnica 1 BIEGOWA ŚWIDNICA NIE NIE
64 Michał Witomski Raszków 1 EBIEGI.PL NIE NIE
65 Waldemar Woźniak Wrocław 1 EBIEGI.PL NIE NIE
66 Paulina Woźny Szczytna 1 - NIE NIE
67 Marek Zbyryt Nowa Ruda 1 AKTYWNA NOWA RUDA TAK NIE
68 HALINA ZBYRYT Nowa Ruda 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE
69 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko 1 RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ NIE NIE
70 Przemysław Zwaduch Kłodzko 1 EBIEGI.PL NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Klasyfikacja N Polaniczanin
1 Maciej Błauciak Ząbkowice Śląskie - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE NIE
2 Paweł Bogdał Międzygórze - ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE
3 Maciej Dąbrowski Wrocław - - NIE NIE
4 Marek Feichtinger Żory - - NIE NIE
5 Henryk Filar Trzebinia - S-kadra z Ostrej Góry NIE NIE
6 Piotr Gutowski Byczen - - NIE NIE
7 Damian Janusz Szczytna - Kudowianka Run NIE NIE
8 Ryszard Janusz Szczytna - Kudowianka Run NIE NIE
9 Barbara Kamińska Radków Kłodzki - - NIE NIE
10 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój - Kudowianka Run NIE NIE
11 Arkadiusz Kubik Bystrzyca Kłodzka - - NIE NIE
12 Paweł Kulikowski Kłodzko - Kondycja.net Team NIE NIE
13 Marcin Laskowski Kłodzko - Mad Runners NIE NIE
14 Dominika Leszczyńska-Bogdał Międzygórze - ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE
15 ROBERT MAŚLANKA Radków - Futerek Team NIE NIE
16 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - Bielawska Akademia Biegania NIE NIE
17 Robert Sadzik Bardo - NEOPROFIL NIE NIE
18 Joanna Sitkowska Kłodzko - EBIEGI.PL NIE NIE
19 Patrycja Smolak Stara Łomnica - Saniterm NIE NIE
20 Ewa Stanisławska Kłodzko - - NIE NIE
21 Barbara Stelmach Wrocław - Stelmach Team NIE NIE
22 Piotr Stelmach wroclaw - Stelmach Team NIE NIE
23 Michał Terek Kłodzko - EBIEGI.PL NIE NIE
24 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka - LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE
25 przemyslaw winny Bielawa - bielawska akademia biegania NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 27
Mężczyźni 68
Wszyscy 95