Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Dolnego Śląska Mieszkaniec Powiatu Oławskiego Mieszkaniec Powiatu Ząbkowickiego Mieszkaniec Powiatu Dzierżoniowskiego Mieszkaniec Powiatu Wrocławskiego Mieszkaniec Powiatu Strzelińskiego Mieszkaniec Miasta i Gminy Strzelin
1 Iwona Adamów SIECHNICE - 1 Arkadiusz Gardzielewski Running Team TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
2 Wojciech Augustyniak Oława - 1 Cross Camp Synergia TAK TAK NIE NIE NIE NIE NIE
3 MAREK BAGIŃSKI Borów - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK NIE NIE NIE TAK TAK TAK
4 magdalena barszczowska Strzelin - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
5 Stanisław Bednarski Strzelin - 1 Super Dziadek TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
6 Maria Birut Strzelin - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
7 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie - 1 Grupa Biegowa Frankensztein TAK NIE TAK NIE NIE NIE NIE
8 Adrian Bochenek Mściwojów - 1 Spontan Race TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
9 Zygmunt Bomba Zloty Stok - 1 Piastów TAK NIE TAK NIE NIE NIE NIE
10 Dominik Buk Iwiny - 1 SS MKS Parasol Wrocław TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
11 Szymon Chmura Strzelin - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
12 Ryszard Chojnacki Wrocław - 1 Wkb Piast Wrocław TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
13 Ryszard Chojnacki Wrocław - 1 Wkb Piast Wrocław TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
14 PIOTR CHORĄŻEWSKI Borów - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE TAK NIE
15 Marlena Cieślik Strzelin - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
16 ŁUKASZ CIUPA Oława - 1 - TAK TAK NIE NIE NIE NIE NIE
17 Grzegorz Czapiga BORECZEK - 1 BORECZEK TEAM TAK NIE NIE NIE NIE TAK NIE
18 Adrianna Dudek SIECHNICE - 1 Progres TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
19 Jagoda Durkalec Jelenia Góra - 1 Karkonosz Running Team TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
20 Jan Ferdek Tychy - 1 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
21 Anna Ficner Złotoryja - 1 olaws złotoryja/ mks siechnice TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
22 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko - 1 EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
23 NATALIA GAJEWSKA Kłodzko - 1 EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
24 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko - 1 EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
25 Sławomir Galant Wrocław - 1 - TAK NIE NIE NIE TAK TAK NIE
26 Kacper Gazda Strzelin - 1 Xylem Watermark TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
27 Małgorzata Gąsior Ziębice - 1 Sparta Ziębice TAK NIE TAK NIE NIE NIE NIE
28 Anna Gołębiewska Kłodzko - 1 EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
29 SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI Kłodzko - 1 EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
30 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK NIE TAK NIE NIE NIE NIE
31 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK NIE TAK NIE NIE NIE NIE
32 Grzegorz Grzegorek Katy Wroclawskie - 1 KB Kąty Wrocławskie TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
33 Aleksander Hasiak Nysa - 1 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
34 Wojciech Hutnik Ludów Śląski - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK NIE NIE NIE NIE TAK NIE
35 Paweł Jasiński SIECHNICE - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
36 Dariusz Kisiel Wrocław - 1 Jest Lepiej Run Team TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
37 Dawid Knychas Henryków - 1 SKTF TAK NIE TAK NIE NIE NIE NIE
38 Dawid Kotomski Strzelin - 1 Ekstrim ultra wyqrw pałer tim TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
39 Tomasz Kowal Jaszkowa Dolna - 1 EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
40 Mieczysław Krasuski Strzelin - 1 mietobiega TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
41 Hanna Kuczera świerklany - 1 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
42 Paweł Kuczera świerklany - 1 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
43 Tadeusz Kuczera świerklany - 1 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
44 Eryk Latała Skoroszyce - 1 Athletics Nysa NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
45 Beata Lewandowska Brzeg - 1 Kotwica Brzeg NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
46 Wiesław Lewandowski Brzeg - 1 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
47 Mateusz Lewowicki Strzelin - 1 MISTRZÓW TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
48 Leonard Lis Strzelin - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
49 Katarzyna Listwan Strzelin - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
50 Mateusz Łazarowicz Kłodzko - 1 EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
51 Andrzej Madera Wrocław - 1 - TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
52 Mariusz Makowski Opole - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
53 Paweł Marcinowski Stara Łomnica - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
54 Norbert Marcinowski Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
55 Kamil Matusiewicz Strzelin - 1 MKS MOS Wrocław TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
56 Jacek MAZUR Szczawin - 1 Szczawin TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
57 Rafał Michalak Czepielowice - 1 CZAPLA TEAM NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
58 Katarzyna Michalska-Hasiak Nysa - 1 - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
59 boleslaw mizeracki Bielawa - 1 bielawska akademia biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
60 Jakub Mrozowski Kępino - 1 SKB Granit TAK NIE NIE NIE NIE TAK NIE
61 Daniel Najduk CHOJNÓW - 1 Rozbiegani Chojnów TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
62 Jakub NAJDUK CHOJNÓW - 1 Rozbiegani Chojnów TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
63 PIOTR NAWROCKI Piława Górna - 1 PCH SPORT TEAM TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
64 Paweł Nowak Wrocław - 1 Land Rower Wrocław TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
65 Sylwia Olejniczak Kłodzko - 1 EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
66 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
67 Bartłomiej Paliński CHOJNÓW - 1 Rozbiegani Chojnów TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
68 Marcin Paschke Wysoka - 1 - TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
69 Błażej Piękoś Raczyce - 1 Buaszko biega TAK NIE TAK NIE NIE NIE NIE
70 Danuta Piskorowska Wrocław - 1 TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
71 Daria Płuska Milicz - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
72 Agnieszka Podgórska Wojkowice - 1 Pnioki TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
73 Łukasz Podgórski Wojkowice - 1 Pnioki TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
74 Krzysztof Pruciak Oława - 1 Lecymy Durś / Biegowy Patol TAK TAK NIE NIE NIE NIE NIE
75 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin - 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
76 ZENON Puszczewicz Pisarzowice - 1 Kotwicabrzeg NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
77 Kazimierz Rabiej CHOJNÓW - 1 Rozbiegani Chojnów TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
78 Michał Rabiej Chojów - 1 Rozbiegani Chojnów TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
79 Hanna Rabiej-Olszewska CHOJNÓW - 1 Rozbiegani Chojnów TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
80 Grzegorz Radzikowski Kurczów - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE TAK NIE
81 Karol Rutski Wrocław - 1 Plejstocen Boys TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
82 ŁUKASZ Rzeszut Wojkowice - 1 pnioki TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
83 Aleksandra RZESZUT Wojkowice - 1 Pnioki TAK TAK NIE NIE TAK NIE NIE
84 Robert Sałapatek Lutomia - 1 Biegowa Świdnica TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
85 Marcelina Sikorska Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
86 Joanna Sitkowska Kłodzko - 1 EBIEGI.PL NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
87 Robert Sowiński Jaksin - 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit TAK NIE NIE NIE NIE TAK NIE
88 Mateusz Stanik Strzelin - 1 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
89 Jakub Stanik Strzelin - 1 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
90 ARTUR STARKOWICZ Kłodzko - 1 AMATOR TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
91 Marek Steczyszyn Strzelin - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
92 Zdzisław Slawomir Stożek Pieszyce - 1 Bielawska Akademia Bigania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
93 Monika Stożek Pieszyce - 1 Bielawska Akademia Biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
94 Małgorzata Styrcz Bielawa - 1 Bielawska Akademia Biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
95 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie - 1 Klub Biegacza Kąty Wrocławskie TAK NIE NIE NIE TAK NIE NIE
96 Wojciech Szczepański Dzierżoniów - 1 - TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
97 Maja Tarkowska Młodoszowice - 1 Kotwica Brzeg NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
98 Michał Terek Kłodzko - 1 EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
99 Kryspin Tersa Pieszyce - 1 Bielawska akademia biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
100 Daniel Trela Pieszyce - 1 Bielawska Akademia Biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
101 Kazimierz Wijatyk Henryków - 1 - NIE NIE TAK NIE NIE NIE NIE
102 przemyslaw winny Bielawa - 1 bielawska akademia biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
103 Dariusz Żuberek Świdnica - 1 - TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Dolnego Śląska Mieszkaniec Powiatu Oławskiego Mieszkaniec Powiatu Ząbkowickiego Mieszkaniec Powiatu Dzierżoniowskiego Mieszkaniec Powiatu Wrocławskiego Mieszkaniec Powiatu Strzelińskiego Mieszkaniec Miasta i Gminy Strzelin
1 TOMEK ABRAMIK Dzierżoniów - - BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE NIE NIE TAK NIE NIE NIE
2 Aleksandra Andruszków TRZEBNICA - - - TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
3 Magdalena Barszczowska Strzelin - - - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
4 Rafał BEŚKA Bielawa - - Bielawska akademia Biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
5 MAREK BŁOŃSKI Kłodzko - - EBIEGI.PL TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
6 Ryszard Bochynek Grodków - - - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
7 Ryszard Bochynek Grodków - - - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
8 Katarzyna BUDZIEWSKA Łagiewniki - - ŁAB Łagiewniki TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
9 Paweł Bzowy Oława - - - TAK TAK NIE NIE NIE NIE NIE
10 Marta Chłoń Strzelin - - Indywidualnie TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
11 Anna Dżumało Żłobizna - - SztukaRuchu NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
12 Abderrahim ELASRI Chorzów - - TEAM ELASRI NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
13 Diana Grynienko Strzelin - - - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
14 Iwona Guła Bierzów - - - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
15 Mateusz Jakielaszek Strzelin - - RAMM Junior TEAM TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
16 Jan Kaczor Wałbrzych - - - TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
17 Dariusz KARP Biały Kościół - - Karp Sport Team TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
18 Krzysztof Kęśminowicz Brzeg - - Polaris/Kotwica Brzeg NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
19 Krzysztof Kicak Strzelin - - - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
20 Krzysztof Klimecki Boguszow-Gorce - - - TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
21 Krzysztof Kołodziejski Brzeg - - - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
22 Agnieszka Konopińska Brzeg - - - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
23 Anna Kostka Strzelin - - - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
24 Joanna Krasuska kuropatnik - - - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
25 KAMIL LASZCZYŃSKI Zielenice - - - TAK NIE NIE NIE TAK TAK NIE
26 Wiesław Lęga Świdnica - - KS Tęcza TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
27 AREK LUBECKI Strzelin - - LUBECKIFAMILY TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
28 Marcin Małyszek Biały Kościół - - STOKROTKI TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
29 Grzegorz Mandziej Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza Granit TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
30 Mykolaj Mewsza Ostrow Wlkp - - One team mizuni NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
31 Andrzej Milcarz Miłoszyce - - Plejstocen Boys TAK TAK NIE NIE NIE NIE NIE
32 Justyna Palej Skarbimierz-Osiedle - - J&J NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
33 Janusz Palej Skarbimierz-Osiedle - - J&J NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
34 Joanna Raczkowska Mąkoszyce - - Kotwica Brzeg NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
35 Wojciech Raczkowski Mąkoszyce - - Kotwica Brzeg NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
36 Aleksandra Rogalińska Strzelin - - - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
37 Paweł Rozumkiewicz Świdnica - - Świdnicka Grupa Biegowa TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
38 Tomasz Rozwadowski Brzeg - - - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
39 GRZEGORZ RÓŻYCKI Bielawa - - BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
40 Janusz Rudner Lewin Brzeski - - - NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
41 Robert Sadzik Bardo - - NEOPROFIL TAK NIE TAK NIE NIE NIE NIE
42 Krystian Skupień Strzelin - - ErnestoTEAM TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
43 Artur Słowik Wrocław - - Sofix TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
44 Piotr Sobolewski Czeladź - - ToPo Czeladź NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
45 PIOTR Szczęśniak Pęcz - - Gvt Bmc 3soft TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
46 Bartłomiej Szpargała Mieroszów - - Mad Runners TAK NIE NIE NIE NIE NIE NIE
47 Roman Trocha Dzierżoniów - - Bielawska Akademia Biegania TAK NIE NIE TAK NIE NIE NIE
48 JONASZ Walków strzegów - - - TAK NIE NIE NIE NIE TAK TAK
49 Marcin Zagórny Radnica - - SPORT TEAM RADNICA NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
50 Tomasz Zając Bardo - - ultimasport.pl TAK NIE TAK NIE NIE NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 41
Mężczyźni 112
Wszyscy 153