Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Jolanta Adamska Wałbrzych 5KM 5KM K40 1 -
2 Robert Banaś Nowa Ruda 5KM 5KM M30 1 Aktywna Nowa Ruda
3 Paweł Bogdał Międzygórze 5KM 5KM M40 - ULKS Bystrzyca Kłodzka
4 Marek Bykowski Ścinawka Średnia 5KM 5KM M20 - AKTYWNA NOWA RUDA
5 Tomasz Engel Oława 10KM 10KM M40 1 straż pożarna Oława
6 Tomasz Gorzkowski Duszniki Zdrój 10KM 10KM M40 1 -
7 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 10KM 10KM K30 - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
8 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie 10KM 10KM M30 - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
9 Jacek Jagniątkowski Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM 10KM M40 - Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
10 Stanisław Kapłon Kłodzko 10KM 10KM M60 - LKS Iskra Jaszkowa
11 Marcin Kasza Bystrzyca Kłodzka 10KM 10KM M20 1 -
12 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka 10KM 10KM M40 - mieszkaniec gminy Bystrzyca Kłodzka
13 Alicja Korczyńska Pogorzała 5KM 5KM K40 1 Biegowa Pogorzała
14 Łukasz Korczyński Pogorzała 10KM 10KM M40 1 Biegowa Pogorzała
15 Tomasz Krawczyk Wrocław 5KM 5KM M20 - -
16 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 5KM 5KM M40 - AKTYWNA NOWA RUDA
17 Krzysztof Kuczek Gorzanów 10KM 10KM M30 - ULKS Bystrzyca Kłodzka
18 Tomasz Legutko Lądek Zdrój 10KM 10KM M40 - -
19 HENRI LEMPEREUR SEVRES 10KM 10KM M60 - TEAM ETHAN
20 Dominika Leszczyńska-Bogdał Międzygórze 10KM 10KM K30 - ULKS Bystrzyca Kłodzka
21 Wiesław Lęga Świdnica 10KM 10KM M40 - KS Tęcza
22 RAFAŁ MARCINEK Wrocław 10KM 10KM M40 - -
23 Paweł Marcinowski Stara Łomnica 10KM 10KM M30 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka
24 Jolanta Michalska Bystrzyca Kłodzka 5KM 5KM K50 1 Aktywna Bystrzyca Kłodzka
25 Józef Michalski Bystrzyca Kłodzka 5KM 5KM M50 - Aktywna Bystrzyca Kłodzka
26 Hubert Odwrot Trzcianka 10KM 10KM M40 1 3:33 TEAM
27 Sebastian Orzeł Legnica 10KM 10KM M30 - BENTOMANIA.PL
28 Anna Panthaler Wałbrzych 10KM 10KM K40 1 -
29 Agnieszka Pater Warszawa 10KM 10KM K40 1 parkrun Pole Mokotowskie
30 Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka 5KM 5KM M50 - Goggle PAE Team
31 RRRRRRRRR PPPP Brzeg Dolny 5KM 5KM M30 - gdfdfggfd
32 Pawel Pusz Bystrzyca Kłodzka 5KM 5KM M30 - Ulks Bystrzyca Klodzka
33 Janusz Rudner Lewin Brzeski 5KM 5KM M40 - -
34 Mariusz Stojanowski Duszniki Zdrój 10KM 10KM M30 1 -
35 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda 10KM 10KM M60 1 KS MARATON
36 Michał Szumacher Brzeg Dolny 5KM 5KM M40 1 M.A.J.K.
37 Kamila Szumacher Brzeg Dolny 5KM 5KM K40 1 M.A.J.K.
38 WOJCIECH TOMASZKIEWICZ Stronie Śląskie 10KM 10KM M30 - Run Forest
39 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka 10KM 10KM M50 - LKS Iskra Jaszkowa
40 Tomasz Zając Bardo 5KM 5KM M30 - -
41 Marek Zbyryt Nowa Ruda 5KM 5KM M50 - AKTYWNA NOWA RUDA
42 Przemysław Zwaduch Kłodzko 10KM 10KM M40 - EBIEGI.PL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
10KM K20 0
10KM K30 2
10KM K40 2
10KM K50 0
10KM K60 0
10KM M20 1
10KM M30 6
10KM M40 10
10KM M50 1
10KM M60 3
5KM K20 0
5KM K30 0
5KM K40 3
5KM K50 1
5KM K60 0
5KM M20 2
5KM M30 4
5KM M40 4
5KM M50 3
5KM M60 0
Kobiety 8
Mężczyźni 34
Wszyscy 42