Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Rozmiar koszulki Drużyna
1 Jakub Abrahamowicz rybnik M-20 1 S RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
2 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie M-30 1 M ZKKK
3 Marcin Adaszek Złotoryja M-20 1 L -
4 Aleksandra Akonom Skarbimierz Osiedle K-30 1 S -
5 Dagmara Alchimowicz Złoty Stok K-30 1 S Złoty Stok :-)
6 Zbigniew Alchimowicz Złoty Stok M-60 1 XL Złoty Stok :-)
7 Marta Alfawicka Oława K-30 1 S -
8 Adrian Alfawicki Oława M-30 1 M -
9 Aleksandra Andrzejczyk Kędzierzyn-Koźle/ Wrocław K-30 1 M -
10 Michał Andrzejewski Bielawa M-30 1 L -
11 Jacek Antczak Wrocław M-40 1 L Pro-Run Wrocław
12 Riwana Antczak Wrocław K-40 1 S Pro-Run Wrocław
13 Emilia Antosz Wrocław K-30 1 XL -
14 Roman Awrycewicz Nowa Ruda M-50 1 L -
15 Anna Babicz Bielawa K-30 1 S -
16 Tadeusz Babski Jelcz-Laskowice M-50 1 L -
17 Łukasz Badecki Ząbkowice Śląskie M-30 1 M -
18 Grzegorz Bagiński Bielawa M-20 1 L Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
19 Iwona Baraniuk Pieszyce K-40 1 M -
20 Grzegorz Baraniuk Pieszyce M-40 1 L -
21 Jacek Baranowski Boguszów-Gorce M-30 1 L KB Faurecia Wałbrzych Stoor
22 Katarzyna Barejko Wrocław K-30 1 S -
23 RENATA BARIASZ-POPP Ziębice K-40 1 M -
24 Mariusz Bartkowiak Opole M-30 1 L OPOLEbiega.pl
25 Robert Bartnik Oleśnica M-40 1 M -
26 Jacek Bartodziejski Jaworzyna Śl. M-40 1 L -
27 Sebastian Bartoszczak Wrocław M-30 1 L -
28 JANUSZ BARTYZEL Ząbkowice Śląskie M-40 1 M -
29 Olga Baszarkiewicz Ząbkowice Śląskie K-30 1 S -
30 ryszard bąk Lądek Zdrój M-60 1 L brak
31 Tomasz Bąkowski Oława M-30 1 XL -
32 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg M-50 1 M -
33 Jagoda Berdowicz Ząbkowice Śląskie K-20 1 L -
34 Marcin Bernatek Strzegom M-30 1 S Strzegomska 12
35 Piotr Bidowaniec Kłodzko M-40 1 XL -
36 Krzysztof Biel Bardo M-20 1 XL -
37 Krzysztof Biernacki Wrocław M-40 1 L COTU
38 Henryka Bilska-Mroczka Ziębice K-30 1 M -
39 Agnieszka Biskup Kielce K-30 1 S pro-run
40 Ewa Błauciak Tarnów - 1 S ZaBIEGANI
41 Ewa Błauciak Zabkowice Slaskie - 1 S ZaBIEGANI
42 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie - 1 S ZaBIEGANI
43 Robert Błaźniak Ciepłowody M-20 1 M -
44 Waldemar Boczar Wrocław M-30 1 XXL -
45 Jerzy Boczkowski Nowa Ruda-Słupiec M-40 1 XL -
46 DARIUSZ BODIO Ziębice M-40 1 M Sparta Ziębice
47 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie K-30 1 S ZKKK
48 Łukasz Bogdał Miezygorze M-30 1 L ULKS Bystrzyca Kłodzka
49 Roman Bogdał Bystrzyca Kłodzka M-30 1 L UlKS Bystrzyca Kłodzka
50 Paweł Bogdał Międzygórze M-30 1 M ULKS BystrzycaKłodzka
51 Krzysztof Bogus Kamieniec Ząbkowicki M-20 1 M WWW.AUTOBOGUS.PL
52 Łukasz Bogus Kamieniec Ząbkowicki M-30 1 L WWW.AUTOBOGUS.PL
53 BOŻENA BORKOWSKA Sulechów K-40 1 M sulma sulechów
54 PIOTR BORKOWSKI Sulechów M-50 1 L sulma sulechów
55 Jacek Borkowski Ząbkowice Śląskie M-20 1 XXL -
56 MAGDALENA BOROŃ-KOSIK Wrocław K-30 1 M -
57 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie M-30 1 L grupa pościgowa
58 Jarosław BORUKAŁO Kłodzko M-40 1 L -
59 Patryk Borukało Kłodzko - 1 XXL -
60 Dominik Braszka Kłodzko M-18 1 XL TRATWA BROTHERS
61 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 M -
62 Sebastian Broniszewski Budzów M-20 1 M -
63 Piotr Brzyski Stoszowice M-30 1 XL -
64 Andrzej Brzyski Nowa Ruda M-50 1 XL -
65 MIROSŁAW BUDKA Wałbrzych M-40 1 M -
66 Marian Bukowczan Oświęcim M-60 1 M -
67 Marian Bukowczan Oświęcim M-60 1 XL -
68 Przemysław Burchacki Skokowa M-20 1 M ATHLETICS TEAM PRUSICE
69 Łukasz Burmiński Nysa M-30 1 XXL NYSA
70 Kacper Burzała Ożary M-18 1 L Delta Runners
71 Piotr Cabaj Ząbkowice Śląskie M-40 1 XL -
72 Bożena Cedzyńska Wrocław K-30 1 M -
73 DAMIAN CENARSKI Byczeń M-30 1 M PIEKŁO BYCZEŃ
74 Andrzej Cendrowski Jakubów M-20 1 L Kużnia Spartan
75 Magdalena Cerulewicz Strzelin K-20 1 S -
76 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie K-30 1 M Ząbkowice Śląskie
77 dorota chit-gniłka Wysoka K-30 1 M ZosiaSamosia
78 Karolina Chmielowska Ząbkowice Śląskie K-18 1 S -
79 Katarzyna Chmielowska Ząbkowice Śląskie K-20 1 M -
80 Katarzyna cholewa Ziębice K-30 1 L -
81 MARCIN CHORZĘPA Jelcz-Laskowice M-20 1 L KB Harcownik Jelcz-Laskowice
82 Waldemar Chronowski Gdańsk M-50 1 S Mila/Biegający Tczew
83 Marcin Chyc-Magdzin Wrocław M-30 1 M -
84 Małgorzata Cielińska-Matuszewska Szczawin K-40 1 M -
85 SYLWIA CIERKOSZ Wrocław K-20 1 L Pro-run Wrocław
86 Maciek Ciesielski Wrocław M-30 1 L Ciesiu Team
87 Jarek Cieślak Dzierżoniów M-40 1 L BYĆ JAK RARÁMURI
88 Krzysztof Ciura Oleśnica M-30 1 L -
89 Piotr Cudzich JELEŚNIA M-20 1 L -
90 Dawid Cywiński Nowa Ruda M-20 1 XL -
91 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie M-40 1 L -
92 Grzegorz Czajka Nowa Ruda M-30 1 M USKS Ludwikowice Klodzkie
93 Stanisław Czajkowski Jelcz-Laskowice M-60 1 L KB Harcownik Jelcz-Laskowice
94 Jakub Czaplicki Kłodzko - 1 L TRATWA BROTHERS
95 Mariola Czekalska Brzeg K-40 1 S KOTWICA BRZEG
96 Grzegorz Czekiel SIECHNICE M-30 1 XL Cichy Team
97 LUDMIŁA CZEMPIŃSKA Komorniki K-30 1 M BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
98 MARCIN Czubala Ziębice M-30 1 M Sparta Ziębice
99 Beata Czubala Ziębice K-30 1 S Sparta Ziębice
100 RADOSŁAW CZUPER Raszówka M-40 1 XXL RASZÓWKA
101 DAMIAN CZYSZCZOŃ Laski M-20 1 L -
102 Stanisław Czyż Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 XXL szybcy i wściekli
103 Halina Czyż Kamieniec Ząbkowicki K-40 1 L ZSP Ziębice
104 Marcin Czyż Kamieniec Ząbkowicki - 1 L Drużyna Pierścienia
105 Małgorzata Czyżykiewicz Pieszyce K-40 1 L -
106 Rafal Dajczak Nowa Ruda M-30 1 M WilczaTEAM
107 EWELINA DALECKA Wałbrzych K-30 1 S Sudeckie Wycieczki Biegowe
108 Piotr DĄBROWSKI Wrocław M-30 1 XL GRUPA TRIATHLONOWA RAT
109 AGATA DEREŃ Stara Łomnica K-20 1 M Lks Iskra Jaszkowa
110 Grzegorz Dereń Stara Łomnica - 1 L -
111 Beata Dereń Stara Łomnica - Gmina Bystrzyca Kłodzka K-20 1 M LKS ISKRA JASZKOWA
112 jacek dobosz Gogolin M-40 1 L ts iron man
113 Maciej Dobosz Ząbkowice Śląskie M-30 1 M Trójnóg Team
114 Zdzisław Dobras dzikowiec M-50 1 M -
115 Małgorzata Dobrowolska Pieszyce K-40 1 M -
116 ALAN DOBROWOLSKI Boguszów-Gorce M-18 1 XL SPORTFUEL.PL
117 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie K-30 1 S -
118 Sebastian Dornia Brzeźnica M-30 1 L -
119 Marta Drabik Kamieniec Ząbkowicki K-30 1 M -
120 Artur Drabik Kamieniec Ząbkowicki M-40 1 L -
121 Krystyna Drąg Wałbrzych K-40 1 M SPORTFUEL.PL
122 Paweł Drozdowski Bielawa M-20 1 M -
123 Jakub Duda Wleń M-20 1 L -
124 Remigiusz Dudek Ziębice M-30 1 S ziębice
125 Roman Dudek Dzierżoniów M-40 1 M -
126 Marcin Dudziński Wałbrzych M-30 1 L Sudeckie Wycieczki Biegowe
127 paulina durał Wrocław K-30 1 S -
128 grzegorz durał Wrocław M-30 1 M -
129 Monika Duszkiewicz Legnica K-30 1 M -
130 Natalia Dutka Piława Górna K-20 1 S Night Runners
131 WERONIKA DZIEKAŃSKA-LECH Ziębice K-30 1 XL -
132 Grzegorz Dzieszuk Wałbrzych M-30 1 XL tratatata
133 Iwona Faron Międzylesie K-30 1 M WATAHA mIĘDZYLESIE
134 Krzysztof Flis Ząbkowice Śląskie M-40 1 L brak
135 Joachim Frank Reńska Wieś M-50 1 L -
136 MARCIN FRĄK Świebodzice M-30 1 L KRAUSE RUNNING TEAM
137 Krzysztof Frąszczak Wałbrzych M-30 1 XL WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ
138 Tomasz Frischmann Oława M-40 1 L ITMZM 2015 Oława
139 Marta Fuławka Wrocław K-20 1 S -
140 Daniel Fydrych Bielawa M-30 1 XL Bielawa
141 Andrzej Gaczński Paczków M-50 1 L -
142 Katarzyna Gaczyńska Paczków K-40 1 M -
143 Arkadiusz Gaczyński Wrocław M-20 1 L -
144 Halina Gajek Prudnik K-40 1 M -
145 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko M-30 1 L -
146 Krystian Gałwa Ziębice M-18 1 M Dream Team Ziębice
147 Michał Gałysa Wałbrzych M-50 1 L Nierzeszony
148 Justyna Garwol Winów K-20 1 M -
149 Agnieszka Garwol-Binc Krapkowice K-20 1 S -
150 Zygmunt Gil Wrocław M-50 1 S -
151 STANISŁAW GIL Dzierżoniów M-50 1 M KOLIBER Uciechów
152 Małgorzata Gil Dzierżoniów K-20 1 S -
153 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów K-40 1 S -
154 LEOKADIA GŁOWACKA Srebrna Góra K-50 1 M -
155 Joanna Głowacka Ząbkowice Śląskie K-30 1 S SILESIAN GRAIN
156 Daniel Gniadek Ząbkowice Śląskie M-30 1 XXL -
157 Aleksander Gniłka Wysoka M-30 1 L szybcy i wściekli
158 Monika Gocha Wrocław K-30 1 S -
159 JAROSŁAW GOLEC Wałbrzych M-40 1 XL Gang Różowych Misiów
160 LUDWIK GOŁĘBIEWICZ Nowosielce M-50 1 XL -
161 Anna Gołębiowska Krosnowice K-40 1 M AHP Running Team
162 PIOTR GÓJSKI Złoty Stok K-30 1 XXL -
163 Grzegorz Góra Wrocław M-30 1 M Night Runners Wrocław
164 Wojciech Góralczyk Pieszyce M-30 1 M Travelplanet.pl
165 Dobiesław Grabny Nieszkowice M-40 1 XL -
166 Magdalena Grochola Wrocław K-30 1 S brak
167 Anna Grużlewska Dzierżoniów K-40 1 S -
168 Leszek Grygiel Wrocław M-40 1 XL Pro-Run Wrocław
169 Agnieszka Grygiel Wrocław K-40 1 S Pro-Run Wrocław
170 Anna Grześkowiak Wałbrzych K-30 1 S Sudeckie Wycieczki Biegowe
171 RYSZARD GURGUL Boguszów Gorce M-60 1 L Deby Walbrzych
172 ANDRZEJ GUZY Gliwice M-50 1 M JW3940
173 Michał Hebel Paczków M-20 1 L -
174 Damian Herman Wrocław M-20 1 L -
175 Dariusz Herman Ciepłowody M-30 1 M -
176 Michał Herman Wrocław M-20 1 M -
177 Amelia Horodyńska Doboszowice K-30 1 S -
178 Wiesław Hrydczuk Stary Wiązów M-50 1 L Strzeliński Klub Biegacza
179 Łukasz Hrydczuk Stary Wiązów M-20 1 M Strzeliński Klub Biegacza
180 Rafał Ignacik Ząbkowice Śląskie M-30 1 L GRUPA POŚCIGOWA
181 mirosław iwanicki Wrocław M-40 1 XL -
182 Monika Jabłońska Kłodzko K-30 1 M Owcza Góra
183 Piotr Jabłoński Oława M-40 1 M KB Harcownik Jelcz-Laskowice
184 Robert Jabłoński Kłodzko M-40 1 XL Owcza Góra
185 RAFAŁ JACKOWICZ Sobótka M-40 1 XL Jackowicz Team
186 Bartosz Jagieła Ząbkowice Śląskie M-20 1 L -
187 Mateusz Jakowski Bardo M-20 1 L -
188 Agata Jakubowicz Wrocław K-20 1 S -
189 Michał Jakubowski Ząbkowice Śląskie M-30 1 L Ja
190 JAREK JANCZYSZYN Wysoka M-20 1 L KB SUKCES ŻMIGRÓD
191 Tomasz Janik Bardo M-30 1 XL KP PSP Ząbkowice Śl.
192 Romana Jankowska ŚWIDNICA POLSKA K-40 1 L -
193 Tomasz Jankowski ŚWIDNICA POLSKA M-20 1 L -
194 Anna Janowicz Szalejów Dolny K-40 1 M -
195 Ryszard Janusz Szczytna M-50 1 M LUKS Żórawina
196 Dorota Jarosławska Oława K-30 1 S ITMZM 2015 Oława
197 Mariusz Jarosławski Oława M-40 1 L ITMZM 2015 Oława
198 Mateusz Jarzębowicz TRZEBNICA M-30 1 M travelplanet.pl
199 Magdalena Jarzębowicz TRZEBNICA K-20 1 M travelplanet.pl
200 HENRYK JASICKI Oława M-50 1 L ITMZM 2015 OŁAWA
201 Narcyz Jasiecki Swidnica sl M-70 1 M Niezrzeszony
202 Mirosław Jasiński Opole M-30 1 L -
203 Adam Jaworski Zabkowice Slaskie M-30 1 L -
204 Krzysztof Jilek Bystrzyca Kłodzka M-18 1 M Ulks Bystrzyca Kłodzka
205 JAROSŁAW JOPPE Wrocław M-50 1 XXL -
206 Leopold Jowczyk Ząbkowice Śląskie M-70 1 M -
207 kamil Jowik Wałbrzych M-30 1 S wałbrzych
208 Mariusz Kacprzyk Jedlina-Zdrój M-40 1 L Biegaj w Jedlinie
209 Dariusz Kalisz Wałbrzych M-50 1 S SPORTFUEL.PL
210 KATARZYNA KALITA Stanowice K-20 1 S -
211 Katarzyna Kalita Bielawa K-20 1 S GLKS SWIDNICA
212 Robert Tomasz Kamil Kamiński Jelenia Góra M-40 1 L AD POLSKA JELENIA GÓRA
213 IRENEUSZ KAMIŃSKI Świdnica M-40 1 L Świdnica
214 Stanisław Kapłon Kłodzko M-50 1 XL Truchcikiem
215 Dariusz KARP Biały Kościół M-40 1 L -
216 Aneta KARP Biały Kościół K-40 1 M -
217 Beata Kasperska Lubnów K-40 1 M Dream Team Ziębice
218 Piotr Kasperski Lubnów M-40 1 L Dream Team Ziębice
219 Tomasz Kasprzak Wrocław M-50 1 L -
220 Aleksandra Kaszuba Zawonia K-20 1 S Ciesiu Team
221 Damian Kata Wrocław M-20 1 XL -
222 Dariusz Kawecki Ściegny M-50 1 L -
223 Edyta Kawulak Jelcz-Laskowice K-20 1 S KB Harcownik Jelcz-Laskowice
224 Magdalena Kępa Oława K-30 1 M -
225 Anna Kępińska Bystrzyca Kłodzka K-40 1 XL niezrzeszony
226 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka M-40 1 L niezrzeszony
227 Monika Kielan Wrocław K-30 1 M travelplanet.pl
228 Ewelina Kieraś Nowa Ruda K-30 1 S -
229 Jakub Kieraś Nowa Ruda M-20 1 M -
230 Bogusław Klimczuk Kłodzko M-30 1 L -
231 JUSTYNA KLIMEK Smolec K-40 1 M -
232 Antoni Klimek Ząbkowice Śląskie M-30 1 XL -
233 Małgorzata Klimowicz-Bodys Wrocław K-30 1 L FAST FOOT Opole
234 Szymon Klunder Ziębice M-30 1 M -
235 ROBERT KMITA Wrocław M-30 1 L Ząbkowicki Domowy Browar "Rebelia"
236 Dawid Knych Złoty Stok M-30 1 L -
237 Łukasz Kokoszko Wałbrzych M-30 1 XL -
238 Mateusz Kokoszko Wałbrzych M-20 1 L -
239 Piotr Kolasa Wrocław M-20 1 L Pro-Run Wrocław
240 Karolina Kołodziejczyk Strzelce Opolskie K-30 1 L -
241 ARTUR KONIECZYŃSKI Kłodzko M-30 1 M -
242 MAIUSZ KONIECZYŃSKI Kłodzko M-30 1 M -
243 Adam Konopka Kłodzko M-40 1 XL -
244 Rafał Końciak Ząbkowice Śląskie M-20 1 L Gang Albanii
245 Aleksander Kopczyński Zielona Góra M-20 1 L -
246 Wiesław Kopij Brzeg M-50 1 M -
247 Barbara Korach Wrocław K-20 1 XL Kobiety na medal
248 Ireneusz Korchan Ziębice M-30 1 S Sparta Ziębice
249 Agnieszka Kornaś Dzbanów K-30 1 M Kornaś Team
250 Marcin Kornaś Braszowice M-30 1 XL Kornaś Team
251 Michał Kornaś Braszowice M-30 1 L -
252 Barbara Kosewska Bielawa K-30 1 S -
253 Marcin Kosik Wrocław M-30 1 M -
254 Maciej Kosim Wrocław M-40 1 M Night Runners Wrocław
255 Łukasz Kosmala Świdnica M-30 1 M wojtek maj team
256 Wioletta Kościelniak Prudnk K-30 1 S -
257 Zofia Kot Bielawa K-60 1 S -
258 Wiesław Kowal Ziębice M-40 1 M Sparta Ziębice
259 Ewa Kowal Ziębice K-40 1 S Sparta Ziębice
260 Agnieszka Kowalczyk Sobótka K-20 1 S -
261 Karolina Kowalczyk Sobótka K-20 1 S -
262 Sylwester Kowalczyk Sobótka M-30 1 S -
263 Tomasz Kowalczyk Pieszyce M-40 1 XL -
264 Marek Kowalski TARNÓW OPOLSKI M-40 1 L -
265 Patryk Kowalski Ząbkowice Śląskie M-18 1 L -
266 Sylwester Kozak Bożków M-30 1 M 22 BPG
267 Jakub Kozakiewicz Henryków M-30 1 L Henrykowianka
268 Bogusław Kozioł Oleśnica M-40 1 L Gang Różowych Misiów
269 Sylwester Kozłowski Starczówek M-20 1 M JW 4161
270 Artur Kozłowski Wałbrzych M-30 1 XL -
271 Jacek Kozłowski Pieszyce M-30 1 XL ---
272 MAŁGORZATA KRASIŃSKA Wałbrzych K-40 1 M BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ
273 Dariusz Krawczyk Wrocław M-60 1 M -
274 Anna Krochmalczyk - Sobkowicz Sokołowice K-40 1 L -
275 Sławomir Krocz Ząbkowice Śląskie M-40 1 XL WKS
276 Mateusz Kroll Chrząstowice M-30 1 M 3 KRÓLI
277 Marek Kromplewski Oława M-40 1 XL koko
278 Elzbieta Król Pieszyce M-40 1 S ZaBIEGANI
279 Maciej Król Leśna M-20 1 L -
280 Woitek Król Chrząstowice M-20 1 M 3 KRÓLI
281 Marcin Król Chrząstowice M-20 1 S 3 KRÓLI
282 Tomasz Król Pieszyce M-40 1 M ZaBIEGANI
283 Mateusz Kruczkiewicz Wrocław M-30 1 S KRUKI
284 Marta Krukiewicz Nowa Ruda K-30 1 S -
285 Dominik Krzystek Jaworzyna Śl. M-30 1 M Krause Runnig Team
286 Michał Krzysztofik Dobromierz M-20 1 L -
287 Konrad Krzysztofik Dobromierz M-20 1 L -
288 Paweł Kubica SIECHNICE M-30 1 M -
289 Aneta Kubicz Ząbkowice Śląskie K-18 1 M -
290 krystian kubik Kamieniec Ząbkowicki K-30 1 L kp psp zabkowice
291 Norbert Kubik Świdnica M-40 1 L Family-Run-Passion
292 ANDRZEJ KUCAB Lubin M-40 1 XL -
293 krzysztof kucharczyk Kłodzko M-20 1 L -
294 Pamela Kuczera Ząbkowice Śląskie K-18 1 L -
295 Ewa Kukuła Wrocław K-30 1 M -
296 Norbert Kulawiak Kłodzko M-40 1 M LKS Iskra Jaszkowa
297 Łukasz Kulczewski Wrocław M-30 1 M KB Vamos Amigos Wrocław
298 Agnieszka Kulesza Kłodzko K-20 1 S -
299 Kamil Kunicki Gorzanów M-20 1 L karmazynowy odpływ
300 Wojciech Kupczak Złoty Stok M-50 1 L -
301 Cezary Kupiński Wrocław M-40 1 M SIŁA OGRA
302 Jan Kurzyp Bobolice M-20 1 M -
303 Dawid Kutaj Henryków M-20 1 M Klasztor Księgi Henrykowskiej
304 agnieszka Laskowska Wałbrzych K-30 1 M Biegaj-zapobiegaj
305 Marcin Laskowski Nowa Ruda M-20 1 L -
306 Dominika Leszczyńska-Bogdał Międzygórze/Wrocław K-30 1 S ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA
307 MAREK LEŚNICKI Stanowice M-40 1 XXL Strzegomska 12
308 Izabela Lisowska Ząbkowice Śląskie K-30 1 S -
309 Tomasz Lizak Polanica-Zdrój M-30 1 S -
310 Anna Lizak Polanica Zdrój K-30 1 S -
311 Radomir Lozia Ząbkowice Śląskie M-30 1 M -
312 Kamila Lubczyńska Brzeg K-30 1 S Kotwica Brzeg
313 Dariusz Łaszczewski Budzów M-30 1 L Świt Wrocław
314 Tomasz ŁEPKOWSKI Świdnica M-30 1 S Krause Running Team
315 Arkadiusz Łepkowski Świdnica M-30 1 M Temmpo Wałbrzych
316 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie M-50 1 M -
317 Justyna Łęczek Nysa K-20 1 S -
318 Magdalena Łowicka Wrocław K-30 1 S Pro-Run Wrocław
319 Iwona Łuciów Piława Górna K-20 1 XL -
320 Marcin Łukasiewicz Lądek Zdrój M-30 1 L TimtirimTeam
321 Bartosz Machała Bielawa M-30 1 XL -
322 Arkadiusz Machula Ziębice M-40 1 M Sparta Ziębice
323 Kamila Macudzińska Wrocław K-20 1 S Team Asa - Biegiem Po Zdrowie
324 Dariusz Madej Wrocław M-40 1 XL WKB PIAST Wrocław
325 Alicja Madej Ząbkowice Śląskie K-20 1 S -
326 Marek Madziarski Żerniki Wrocławskie M-30 1 L -------
327 Wojciech Maj ząbkowice ślaskie M-30 1 M -
328 Kornela Makarońska Paczków K-18 1 S -
329 Rafał Makowiecki wroclaw M-40 1 M wojtek maj team
330 Stanisław Makowski Ząbkowice Śląskie M-50 1 L -
331 Marek Maksymiszyn Oława M-30 1 L ITMZM 2015 - OŁAWA
332 Piotr Małas Wrocław M-40 1 XL -
333 Marcin Małozięć Smolec M-30 1 L -
334 Monika MARCINKOWSKA Nowa Ruda K-40 1 S usks ludwikowice kłodzkie
335 Aneta Markowska Nowa Ruda K-30 1 S -
336 Aleksander Marzec Ząbkowice Śląskie M-40 1 L podzamcze
337 Irena Marzec Ząbkowice Śląskie K-40 1 M -
338 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie M-40 1 L -
339 Krzysztof Matuszewski Szczawin M-40 1 M -
340 Marcin Matyjaszczyk Jelenia Góra M-30 1 L wilcza TEAM
341 Tomasz Mazepa Oława M-40 1 L Tomek.M.S
342 Jacek Mazur Ząbkowice Śląskie M-30 1 M -
343 Janusz MAZURCZAK Wrocław M-60 1 XL -
344 Justyna Mazurek SIECHNICE K-20 1 L -
345 Marcin Mąkosza Dębowiec M-30 1 L -
346 Aleksandra Mendak Oława K-30 1 M ITMZM Oława
347 Ildar Michalak Skarbimierz Osiedle M-30 1 M RioGrappling Oława
348 Mariusz Michalak Oława M-40 1 M Maczetą Team Oława
349 Daniel Michalak Oława - 1 M GTO-STUDIO MACIEJ BYCH
350 Natalia Michalczyk Ząbkowice Śląskie K-20 1 S -
351 Radosław Mielecki Ząbkowice Śląskie M-40 1 S FAJNA GRUPA BIEGOWA
352 Mirosław Mikołajczyk Kamienna Góra M-40 1 XL MUKN pod Stróżą
353 PIOTR MILCZAREK Duszniki Zdrój M-40 1 S Piesza Kawaleria
354 Agnieszka Mirosław Lubań K-30 1 S -
355 Artur Misiak Stronie Śląskie M-50 1 L team Bazyl
356 Jakub Misiąg Ząbkowice Śląskie M-30 1 XL -
357 Mateusz Misiewicz Wałbrzych M-20 1 L Sudeckie Wycieczki Biegowe
358 Szymon Mitak Ziębice M-20 1 M Dream Team Ziębice
359 Łukasz Młynarczyk Wrocław M-30 1 L -
360 Kazimierz Modrzejewski Nysa M-50 1 XL Nysa
361 MIRELA MOŃKO Nowa Ruda K-20 1 M -
362 Małgorzata Motała Wierzbno K-30 1 M ITMZM 2015- Oława
363 Dominika Mucha Wrocław K-20 1 M -
364 Katarzyna Mucha Wrocław K-40 1 M -
365 Paweł Mudry Kostomłoty M-20 1 XL -
366 KAMIL Musielski Dzierżoniów M-30 1 S Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
367 Ryszard Mydłowski Świdnica M-50 1 M -
368 ryszard Nesterewicz Kłodzko M-60 1 M -
369 Lidia Niekraś Kłodzko K-30 1 S ;-)
370 Katarzyna Niemczyk-Machała Bielawa K-30 1 S -
371 Kamil Niemiec Nowa Ruda M-20 1 XL -
372 KATARZYNA NIEUŻYŁA Wrocław K-20 1 M -
373 Anna Nieużyła Wrocław K-20 1 M -
374 TERESA NOWAK Ziębice K-60 1 S ZSP ZIębice
375 Anna Nowak Wałbrzych K-20 1 M -
376 Marzena Nowicka Wrocław K-30 1 M -
377 Katarzyna Oczkowska Żelazno K-20 1 L cichy team
378 Daniel Oczkowski Żelazno M-20 1 S cichy team
379 Filip Olszewski Wrocław M-30 1 M -
380 Dorota Opalińska Dzierżoniów K-30 1 S -
381 Jacek Opaliński Dzierżoniów M-30 1 L -
382 Piotr Opanasiewicz Wilcza M-20 1 S WilczaTEAM
383 Grzegorz Opioła Ząbkowice Śląskie M-40 1 L Fajna Grupa Biegowa
384 Tomasz Orepuk Ząbkowice Śląskie M-30 1 L -
385 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie M-40 1 XL Grupa Pościgowa
386 Wanda Ostropolska Dzierżoniów K-50 1 XL -
387 Henryk Ostropolski Dzierżoniów M-50 1 XXL WKB PIAST
388 Paweł Ozieraniec Wrocław M-30 1 L -
389 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie M-20 1 L Silesian Flour
390 Jarosław Papierz Opole M-50 1 M KOSTA-METAL RUN
391 ewa pastuszeńko Wałbrzych K-30 1 L -
392 Justyna Pawelec Wrocław K-20 1 S -
393 Katarzyna Pawlak Wrocław K-30 1 S Radio Wrocław
394 Marek Pawlicki Szczepanów M-30 1 L amator
395 Anna Pawlikowska Wrocław K-40 1 S Pro-Run Wrocław
396 Przemysław Pawłowicz Kłodzko M-30 1 L karmazynowy odpływ
397 Michał Pawłowski Kłodzko - 1 L TRATWA BROTHERS
398 Sławomir Piaskowski Wrocław M-40 1 M PZU Sport Team
399 Jarosław Pietrzak Dzierżoniów M-50 1 M JARECKI
400 Błażej Piękoś Raczyce M-20 1 M -
401 Monika Pijanka Opole K-40 1 M -
402 Mariusz Pijanka Opole M-40 1 XL -
403 Krzysztof pik Wrocław M-30 1 M wojtek maj team
404 Bartosz Piotrowski Ząbkowice Śląskie M-20 1 XXL Koks Team
405 Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka M-50 1 M Goggle PAE Team
406 Marek Piotrowski Wrocław M-30 1 S Wroclaw Marathon Team / trenujznami.pl
407 DARIUSZ PISKORZ Wiczyce M-40 1 L KACZA NOGA
408 KATARZYNA PISKORZ Wójcice K-30 1 S KACZA NOGA
409 ADAM PISKORZ Wójcice M-50 1 M KACZA NOGA
410 Łukasz Piskorz Borek Strzeliński M-30 1 M Strzelińki klub biegacza
411 Łukasz Pisula Kłodzko M-30 1 M -
412 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie M-20 1 M -
413 Kamil Piwowarski Wrocław M-30 1 XL -
414 Alicja Plantos Złoty Stok K-40 1 S Truchcikiem
415 Maciej Pleśniarski Budzów M-20 1 L -
416 Maria Podhajna Kamieniec Ząbkowicki K-50 1 S WWW.AUTOBOGUS.PL
417 Grzegorz Pogorzelski Wałbrzych M-50 1 M Drużyna Szpiku
418 Szymon Pomianowski Wrocław M-30 1 L BEER RUNNER POLSKA
419 MAŁGORZATA PORADA Opole K-40 1 M BBL Opole
420 Rafał Potoczek Złoty Stok M-30 1 XXL -
421 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie M-20 1 L PGP
422 Andrzej Protas Wałbrzych M-20 1 L -
423 Krzysztof Pruciak Oława M-30 1 M RUN-LOG.COM
424 Zbigniew Prus-Mierzwiński Ostrów Wlkp. M-50 1 M -
425 Tomasz Przybysz Wałbrzych M-40 1 L Przybysz Team
426 Grzegorz Przybysz Wałbrzych M-30 1 L Przybysz Team
427 Agnieszka Przybysz Wałbrzych K-40 1 M Przybysz Team
428 Monika Przybysz Wałbrzych K-20 1 M Przybysz Team
429 Wojciech Ptak Ząbkowice Śląskie M-30 1 L Ząbkowicki Domowy Browar "Rebelia"
430 Michał Ptasiński Ząbkowice Śląskie M-18 1 L -
431 ZENON Puszczewicz Pisarzowice M-70 1 S niezrzeszony
432 Klaudia Puzio Ząbkowice Śląskie K-20 1 M -
433 Paulina Puzio Ząbkowice Śląskie K-20 1 M -
434 Tomasz Pyzik Brzeg M-40 1 L Kotwica Brzeg
435 Hubert Pyzik Kłodzko M-20 1 M -
436 Jakub Radecki Wrocław M-40 1 M Pro-run Wrocław
437 Przemysław Radomski Malbork M-20 1 M -
438 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie M-20 1 XL -
439 Wojciech Rajczakowski Wrocław M-30 1 M -
440 Krystian Ramuś Henryków M-20 1 M -
441 dariusz rawski bytków M-40 1 XL -
442 Tomasz Rembisz Ząbkowice Śląskie M-20 1 L -
443 KRZYSZTOF ROBAK Gogołów M-20 1 L OSP GOGOŁÓW
444 Natalia Roczniak-Łuszczewska Świdnica K-30 1 S -
445 Marcin Rogowski Dobromierz M-20 1 M -
446 Marek Rokicki Paczków M-50 1 L -
447 Anita Romanowska-Lizis Ziębice K-40 1 M -
448 Jarosław Rosikiewicz Ząbkowice Śląskie M-20 1 L Gang Albanii
449 Rafał Rozumkiewicz dzikowiec M-30 1 XL -
450 Sonia Rozumkiewicz Świdnica K-20 1 M -
451 Paweł Rozumkiewicz Świdnica M-20 1 M -
452 Karolina Różańska Dzierżoniów K-30 1 S -
453 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie K-30 1 S -
454 MARIUSZ Rutkowski Legnica M-30 1 XL amator
455 Bartłomiej Rychlik Wrocław M-20 1 L -
456 ANDRZEJ SADOWSKI Dziewiętlice M-50 1 M -
457 Robert Sadzik Bardo M-20 1 L -
458 Adrian Samołuk Biały Kościół M-20 1 M Strzeliński Klub Biegacza Granit
459 Jakub Samuszonek Wrocław M-30 1 S -
460 Magdalena Sareło Bogatynia K-20 1 S -
461 Maciej Sawicki Trzeboszowice M-20 1 M -
462 Waldemar Sawicki Trzeboszowice M-50 1 M -
463 Daniel Sekuła Ziębice M-30 1 M Sparta Ziębice
464 TADEUSZ SERAFIN Ziębice M-40 1 L -
465 Jakub Seweryn Laski M-18 1 XL Delta Runners (filia Laski)
466 halyna shchensna radzikovska Świdnica K-30 1 M kb Sobutka
467 Michał Sieciński Żelazno M-30 1 L cichy team
468 Joanna Sierka Ziębice K-30 1 S -
469 Wojciech Siewruk Ząbkowice Śląskie M-30 1 L OSIR
470 Janek Sikora Walbrzych M-50 1 L KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR
471 Rafał Sikorski Brzeg M-30 1 L -
472 Łukasz Sikorski ząbkowice ślaskie M-20 1 L -
473 Szymon Skóra Nysa M-30 1 L -
474 marcin słoma Wałbrzych M-30 1 XL -
475 Małgorzata Słota Dąbrówka K-30 1 M -
476 Kamil Słowikowski Wiązów M-20 1 M -
477 Maksymilian Smalec Ząbkowice Śląskie M-30 1 M -
478 Patrycja Smolak Stara Łomnica K-20 1 M -----
479 Robert Smolski Ząbkowice Śląskie M-40 1 L -
480 Daniel Smuga Brzeg M-30 1 M Kotwica Brzeg
481 Piotr Sobczyk Wrocław M-30 1 M -
482 sławomir sobieraj Bardo M-20 1 L KP PSP ZĄBKOWICE
483 TOMASZ SOKOŁOWSKI Kraków M-30 1 L -
484 Grzesiek Sowa Kłodzko M-20 1 M -
485 Joanna Sroczyńska Wrocław K-30 1 S -
486 Arkadiusz Sroczyński Wrocław M-30 1 L -
487 Magdalena Stachura Wrocław K-20 1 S -
488 Anna Stocka Nowa Ruda K-18 1 M -
489 BOGDAN STOCKI Ścinawka Średnia M-50 1 L -
490 Paweł Stolarczyk Ząbkowice Śląskie M-20 1 M ZKKK
491 Witold Stolarczyk Ząbkowice Śląskie M-50 1 M ZKKK
492 Kinga Stolarek Ziębice K-30 1 S Sparta Ziębice
493 Damian Stukus Nowa Ruda M-30 1 L -
494 Damian Stygar Bielsko-Biała M-20 1 M Night Runners Wrocław
495 WOJCIECH SUCHECKI Wrocław M-20 1 XXL LOYOLA TEAM
496 Daniel Suchenia Wałbrzych M-40 1 M Gang Różowych Misiów
497 Grzegorz Sulima Strzegom M-40 1 S Strzegomska Dwunastka
498 Stanisław Sum Kłodzko M-30 1 M 22 bpg
499 Hubert Synow Ziębice M-20 1 XL -
500 Dorota Szarafińska-Juszczak Wrocław K-30 1 M vege runners
501 Tomasz Szczepaniak Wilczyce M-40 1 L Night Runners Wrocław
502 Paweł Szczurek Brzeg M-20 1 M -
503 Justyna Szczurek Brzeg K-20 1 S -
504 KONRAD SZCZYPIŃSKI ATENY-GRECJA - 1 L indywidualnie
505 Magdalena Szewczyk zabkowice sl K-30 1 S -
506 Adam Szkodziński Jaszkowa Dolna M-18 1 M -
507 Daniel Szlaga Ziębice M-40 1 M Sparta Ziębice
508 SŁAWOMIR SZOSTAK Wałbrzych M-40 1 L Faurecia Stoor Wałbrzych
509 Marta Szostak Nysa K-20 1 S -
510 Mariusz Szpilarewicz Ziębice M-40 1 L -
511 Rafał SZPILAREWICZ Złoty Stok M-30 1 L ZKKK
512 Basia Szpilarewicz Lubnów K-30 1 S Fit Mum ;-)
513 Michał Szpilarewicz Lubnów - 1 S -
514 Katarzyna Szpyrna Wrocław K-30 1 M -
515 Tomasz Sztejkowski Wrocław M-30 1 L -
516 agata szwarc Oława K-30 1 S itmzm 2015 oława
517 Zbigniew Szwarc Oława M-30 1 XL Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
518 Janusz Szwarc Oława M-30 1 M -
519 Bożena Szwarga Paczków K-30 1 S -
520 Piotr Szymański Ząbkowice Śl. M-30 1 XL -
521 Tomasz Szymański Ząbkowice Śląskie M-40 1 M Fajna Grupa Biegowa
522 Wojciech Szymański Opole M-50 1 XL Biegam, bo nie lubię stać
523 Ireneusz Ścięgaj Jugów M-40 1 L -
524 Aleksandra Ślązak Wrocław K-20 1 L -
525 Kamila Ślęczka Ząbkowice Śląskie K-20 1 S -
526 Piotr Ślęzak Oborniki Śląskie M-20 1 S sklepbiegacza.pl/stestuje.pl
527 Daniel Śmiech Jelcz-Laskowice M-30 1 L KB Harcownik Jelcz-Laskowice
528 Michał Śnieżek Ząbkowice Śląskie - 1 M -
529 Michał Świątkiewicz Wrocław M-30 1 XL PRO-RUN WROCŁAW
530 Monika Świerbutowicz Legnica K-30 1 M -
531 Joanna Tarnowska Wrocław K-20 1 S Wrocław Marathon Team
532 Dariusz Tereszkiewicz Morawa M-40 1 M -
533 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie K-20 1 S ZKKK
534 Marcin Tokarski Piława Górna M-30 1 L -
535 Magdalena Tokaruk Bobolice/Ząbkowice Śląskie K-20 1 S -
536 Arkadiusz Tołłoczko CHWAŁOWICE M-30 1 L KB Harcownik Jelcz-Laskowice
537 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie M-30 1 L -
538 Przemysław Tomalik Malczyce M-30 1 XL -
539 Mateusz Tomanek Ząbkowice Śląskie M-20 1 L PGP
540 Waldemar Tomczak Kłodzko M-40 1 M -
541 Robert Tomków Niemodlin M-40 1 S FAST FOOT OPOLE
542 SŁAWOMIR TRACZ Opole M-30 1 M -
543 Roman Trocha Dzierżoniów M-50 1 M Orientop Wrocław
544 Ewa Trojak Ziębice K-40 1 M -
545 MAŁGORZATA TUL Gniechowice K-40 1 XXL -
546 Tomasz Turczyn Dzbanów M-20 1 M SGR Srebrna Góra
547 Dawid Turkowicz Nowa Ruda M-30 1 XL -
548 Krzysztof Tusznio Ząbkowice Śląskie M-20 1 L PGP
549 Krystian Tworzydlak Zabkowice Slaskie M-20 1 L -
550 Zbigniew Tyka Opole M-40 1 XL Gang Różowych Misiów
551 Marta Ucinska zabkowice sl K-30 1 S -
552 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka M-40 1 M LKS ISKRA JASZKOWA
553 Wojciech Urzędowski Ciepłowody M-20 1 L -
554 Konrad Wakun Wrocław M-20 1 XL -
555 Krzysztof Walczak Włodowice M-30 1 M USKS Ludwikowice Kłodzkie
556 Teresa Warzecha Paczków K-50 1 S -
557 krzysztof wasik Kluczbork M-30 1 L -
558 Paweł Wawrzyniak Wrocław M-20 1 M -
559 Barbara Wawrzyńczyk Wrocław K-20 1 L -
560 Wiktor Weiman Wrocław M-30 1 L -
561 Adrian Werbanow Wrocław M-20 1 XL -
562 Grzegorz Wesołowski Wińsko M-20 1 S -
563 Grzegorz Wężyk Legnica M-40 1 M BRAK
564 Adam Wieczorkiewicz Jelcz-Laskowice M-20 1 M KB Harcownik Jelcz-Laskowice
565 Witold Wierzbicki Wrocław M-30 1 L PRO-RUN Wrocław
566 Henryk Wierzejski Wrocław M-60 1 XL Niezrzeszony
567 Anna Więcek Wrocław K-30 1 S trenerosobistywroclaw.pl
568 olga wilczewska Ząbkowice Śląskie K-20 1 L -
569 Paweł Wilk Boguszyn M-30 1 M -
570 Grzegorz Wintoniak Szczawno Zdrój M-30 1 L Biegaj-Zapobiegaj
571 Wioleta Wintoniak Szczawno Zdrój K-30 1 M -
572 Anna Wiśniewska Bolesławiec K-30 1 M Kacza Noga
573 Ewa WIŚNIEWSKA Rogoźnica K-40 1 M Strzegomska12
574 Mikołaj Witczak Bielawa M-70 1 M -
575 Danuta Wojda Lubnów K-30 1 S -
576 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW Biała M-30 1 M GLKS MARCINOWICE
577 Jolanta Wolska Ziębice K-50 1 M ZSP Ziębice
578 Grzegorz Wołczyk Ziebice M-40 1 L Sparta Ziębice
579 Agnieszka Wołoszyn Ząbkowice Śląskie K-30 1 M -
580 Jarosław Worek Głuchołazy M-50 1 L -
581 DANIEL WORON Zwrócona M-30 1 M -
582 Jędrzej Woyciechowski Ziębice M-18 1 M Dream Team Ziębice
583 Monika Wójcik Ziębice K-20 1 S -
584 Marek Wójcik Wierzbno M-40 1 L Wójcik biega Team
585 Krystian Wójcik Tarnów M-20 1 M -
586 Kazimierz Wrona Złoty Stok M-30 1 M -
587 Remigiusz Wruk Opole M-40 1 S STOWARZYSZENIE BIEG OPOLSKI
588 Marek Wydmuch Bardo M-50 1 L -
589 Marzanna Wysocka Żurawice K-40 1 S -
590 PIOTR ZAGAŁA Świdnica M-40 1 L WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
591 Magdalena Zagrobelna Wrocław K-30 1 L Drużyna Szpiku/Night Runners Wrocław
592 Radosław Zagrobelny Wrocław M-50 1 M mobiCafe Team Sports
593 Julia Zając Starczówek K-20 1 S ziębice
594 Karina Zając Starczówek K-20 1 S -
595 Norbert Zając Starczówek M-30 1 L -
596 Piotr Zalewski Wrocław M-20 1 L KB Harcownik Jelcz-Laskowice
597 Sławomir Zapała Zwrócona M-20 1 L MAKERIS TEAM
598 Paweł Zasimowicz Strzelin M-20 1 M Strzelińki klub biegacz
599 Tomasz ZAWADZKI Kłodzko M-40 1 M -
600 Jarosław Zawiślak Wrocław M-50 1 M -
601 Marek Zbyryt Nowa Ruda M-50 1 M USKS Ludwikowice Kł.
602 Leonarda Zdrojkowska Ziębice K-30 1 M -
603 Ewa Zdrzałka-Dąbrowska Wrocław K-20 1 M Wrocławski Teatr Komedia
604 Bogdan Zebzda Kłodzko M-30 1 L 22bpg
605 Łukasz Zebzda Kamieniec Ząbkowicki M-20 1 M 22bpg
606 Rafał Zieleziński Wrocław M-40 1 L -
607 Mirona Zielińska Wrocław K-40 1 M Night Runners Wrocław
608 Katarzyna Ziemianek-Zielińska Stoszowice K-30 1 M -
609 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko M-30 1 XL -
610 Krzysztof Znamirowski Wrocław M-40 1 L Radio Wrocław
611 ARTUR ŻAK Wałbrzych M-30 1 XL Aktywny Wałbrzych
612 ola żelazowska Wrocław K-30 1 S Pro-Run Wrocław
613 Kamila Żeromska Boguszów-Gorce K-20 1 S Grupa Biegowa Dzikowiec
614 Adrian Żeromski Boguszów-Gorce M-30 1 M Grupa Biegowa Dzikowiec
615 ARTUR ŻMIJAN Bolków M-40 1 M -
616 Zbigniew Żuk Wałbrzych M-40 1 L KB FAURECIA WALBRZYCH/STOOR
617 Agata Żuk Ostroszowice K-20 1 M -
618 piotr żyłka Bielawa M-30 1 L autoland bielawa

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Rozmiar koszulki Drużyna
1 Kamil Adamczyk Wrocław M-20 - XXL Barcelona
2 RUDOLF Ates Kudowa Zdrój M-60 - L -
3 Adam Banasiak Wrocław M-40 - L WSOWLąd Wrocław
4 rafał baszak Boguszów Gorce M-20 - XL grupa biegowa dzikowiec
5 Maciej Bedner Zabkowice Slaskie M-40 - XL -
6 Malgorzata Benedykczak Zabkowice Slaskie K-20 - L -
7 MARIUSZ BORKOWSKI Kamieniec Wrocławski M-40 - M -
8 Linda Borof Pieszyce K-30 - M ekoserv team
9 Agnieszka Bryczka Ząbkowice Śląskie K-30 - L -
10 RYSZARD BUK Bielsko - Biała M-60 - S AKB-Supermaraton-100 Bielsko-Biała
11 michal chudzikowski zabkowice sl M-50 - XXL indywidualnie
12 Piotr Cygan Bielany Wrocławskie M-40 - S TRENEROSOBISTYWROCLAW.PL
13 Rafał Dajczak Nowa Ruda M-30 - - -
14 Rafal Dajczak Nowa Ruda M-30 - - -
15 Anna Denes Brzeg K-30 - S KOTWICA BRZEG
16 Marcin Dudziński Wałbrzych M-30 - M Sudeckie Wycieczki Biegowe
17 ALEKSANDRA DZIEDZICKA-FERENC Ząbkowice Śląskie K-30 - XL -
18 Ewelina Ferenc Kamieniec Ząbkowicki K-30 - L -
19 Marcelina Gacek Bystrzyca Kłodzka K-20 - M -
20 piotr gaj Stachów M-40 - L Maha
21 Daniel Garbacz Lubnów M-30 - M -
22 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie M-30 - M SGR Srebrna Góra
23 Czesław Gawryś Duszniki Zdrój M-60 - L -
24 GRZEGORZ GEMBARA Kamieniec Ząbkowicki M-20 - M -
25 Marek Glanowski Bystrzyca Kłodzka M-20 - M Run for fun
26 Łukasz Grzywniak Popowice M-20 - XXL -
27 Katarzyna Iwańciów Dzierżoniów K-30 - S -
28 Jakub Jabłoński Lubnów - - S -
29 Andrzej Jedynak Ząbkowice Śląskie M-20 - L -
30 Bartłomiej Jędrychowski Kudowa Zdrój M-30 - M Wemeco
31 Anna Jędrzejowska Oława K-30 - S ITMZM Oława
32 Miłosz Kaczkowski Wałbrzych M-20 - M Sudeckie Wycieczki Biegowe
33 Mirosław Kalamus Łodygowice M-30 - M Ultra Beskid Sport
34 Jacek Kalus Wałbrzych M-20 - M Biegaj - Zapobiegaj
35 Justyna Koczuła Kędzierzyn-Koźle K-30 - M -
36 Lukasz Kondratowicz Kamienna Góra M-30 - S Kamiennogorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
37 Tomasz Konieczko Bożków M-40 - M cyprinus
38 Sebastian Kosmala Ząbkowice Śląskie M-20 - M WK
39 Daria Krupińska Ząbkowice Śląskie K-20 - L -
40 Marcin Kubiak Wrocław M-20 - L -
41 Paweł Kucia Wrocław M-30 - S -
42 Rafał Kuczera Ząbkowice Śląskie M-40 - L -
43 Jakub Kuczma Wrocław M-40 - M Wroclaw Marathon Team
44 Tomasz Kurdziel Lądek-Zdrój M-40 - XL -
45 Wojciech Kurzyp Ząbkowice Śl. M-20 - XL -
46 Jacek Leszko Rybnica Leśna M-40 - S LESZTEK SKALAK TEAM
47 Justyna Lewicka Wrocław K-20 - M Wroclaw Marathon Team
48 Marta Lewicka Kłodzko K-40 - M cyprinus
49 Tomasz Łazarewicz Ząbkowice Śląskie M-40 - M Fajna Grupa Biegowa
50 GRZEGORZ MACIASZEK Zduńska Wola M-40 - L KW PSP Łódź
51 Jerzy Malinowski Ziębice M-40 - M -
52 Vanessa Marzec Ząbkowice Śląskie K-20 - S -
53 Agata Maśluszczak Oława K-20 - M ITMZM Oława 2015
54 Mariusz Miernicki Dzierżoniów M-50 - L -
55 TOMASZ MIŁOSZ Oława M-40 - L Zaiwaniasz
56 Tomasz Mrozek Brzeg M-20 - L Kotwica Brzeg
57 Waldemar Niemiec Nowa Ruda M-50 - XL ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE
58 Grzegorz Niski Bielawa M-30 - M -
59 Oskar Okopny Piława Dolna M-20 - XL Piława Running Team
60 PATRYK PIĄTKOWSKI Ziębice M-20 - M -
61 Monika Piekarz Świebodzice K-40 - M -
62 Tomasz Porębski Kamienna Góra M-20 - L -
63 EWELINA POŹNIAK Nowa Ruda K-30 - S -
64 Małgorzata Pryjda-Miłosz Oława K-30 - S Zaiwaniasz
65 Wiktoria Przepiórka Henryków K-30 - L -
66 JAROSŁAW PRZYTUŁA Wysoka M-40 - L ITMZM 2013
67 Paulina Rzeszutek-Wąsowicz 1 K-20 - M -
68 Marta Semeniuk Ząbkowice Śląskie K-20 - S -
69 Rafał Sendecki Wałbrzych M-40 - M Sudeckie Wycieczki Biegowe
70 Andrzej Sidorowicz-Radzikowski Polanica-Zdrój M-40 - M -
71 MATEUSZ SIERPIŃSKI Wrocław M-20 - M -
72 Michał Sikuciński Wrocław M-40 - L -
73 Katarzyna Silarska Złoty Stok K-50 - M -
74 krzysztof skuza Legnica M-30 - L studio urody JULIA
75 Agnieszka Słowik Srebrna Góra K-18 - M -
76 Tomasz Smolarz Dzierzoniów M-40 - XL -
77 Błażej Sobala Ząbkowice Śląskie M-30 - L ZKKK
78 franciszek Sordyl Ząbkowice Śląskie M-60 - XL x
79 Paweł Stecuła Brzeg M-30 - M -
80 MICHAL STERNALSKI Wrocław M-30 - XXL WKB PIAST WROCŁAW
81 Piotr Stryszewski Ziębice M-40 - S SPARTA ZIEBICE
82 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda M-50 - M KS MARATON
83 Andrzej Szałapata Ciepłowody M-30 - L SGR Srebrna Góra
84 Krzysztof Szczepański Strzelin M-30 - XXL MPC
85 radosław szmit Biały Kościół M-30 - M 111111111
86 janusz szwarc Oława M-30 - M -
87 Agnieszka Szymańska Ząbkowice Śląskie K-30 - S -
88 Magdalena Tomaś Wrocław K-30 - S Wroclaw Marathon Team
89 Magdalena Turek Ząbkowice Śląskie K-20 - S -
90 Marek Urbański Ząbkowice Śląskie M-20 - L -
91 Aleksander Wanio Zwrócona M-40 - XL -
92 Joanna Wąsek Opole K-40 - M BBL Opole
93 Wacław Wiak Bystrzyca Kłodzka M-60 - M LKS ISKRA JASZKOWA
94 Krzysztof Wiliński Oborniki Śląskie M-40 - L -
95 Marek Wilk Oleśnica M-40 - XL -
96 Grzegorz Wiśniewski Wrocław M-30 - L Silesian Flour
97 Grzegorz Woźniakowski Z-ce Śl M-30 - XL ZKKK
98 Tomasz Wójcik Ziębice M-18 - M -
99 Dorota Wróblewska-Cwenar Wrocław K-40 - S -
100 Marcela Wyszywacz ząbkowice ślaskie K-30 - S -
101 Patryk Żwakuła kALINOWICE M-18 - M -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K-18 6
K-20 65
K-30 100
K-40 43
K-50 6
K-60 2
M-18 12
M-20 110
M-30 170
M-40 120
M-50 53
M-60 15
M-70 4
Kobiety 226
Mężczyźni 493
Wszyscy 719