Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Drużyna
1 Tomasz Zając Bardo BIEG GŁÓWNY ultimasport.pl
2 Henryk Ostropolski Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY Bielawska Akademia Biegania
3 Paweł Rozumkiewicz Świdnica BIEG GŁÓWNY Świdnicka Grupa Biegowa
4 NORBERT KUBIK Świdnica BIEG GŁÓWNY Gtw
5 Patrycja Kubiak Jedlina-Zdrój BIEG GŁÓWNY -
6 ROBERT KUBIAK Jedlina-Zdrój BIEG GŁÓWNY Stowarzyszenie Biegaj w Jedlinie
7 Konrad Biela Kowary BIEG GŁÓWNY Team Mountain Fuel Polska / GOPR Karkonosze
8 Wanda Ostropolska Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY -
9 Paweł Kmieciński Kudowa Zdrój BIEG GŁÓWNY Kudowianka Run
10 EUGENIUSZ MARCINOWSKI Bielawa BIEG GŁÓWNY Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
11 Jarosław Domański Świerzawa BIEG GŁÓWNY BIEGAMDLAZDROWIA.PL
12 Bartosz Zając Struga BIEG GŁÓWNY BZ Training System
13 Maciej MAjewski Poznań BIEG GŁÓWNY -
14 Edyta Gardecka Wałbrzych BIEG GŁÓWNY -
15 Sylwia Gardecka Wałbrzych BIEG GŁÓWNY -
16 Wiesław Lęga Świdnica BIEG GŁÓWNY KS Tęcza
17 Marlena Kurowska Kamienna Góra BIEG GŁÓWNY KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
18 STANISŁAW KURNYTA Wałbrzych BIEG GŁÓWNY TeMMPo Wałbrzych
19 Artur Waluśkiewicz Wrocław BIEG GŁÓWNY Boanerges
20 ANDRZEJ PELINSKI Świdnica BIEG GŁÓWNY -
21 Wiesław Stachowiak Wrocław BIEG GŁÓWNY Night Runners Wrocław
22 RYSZARD RODEWALD Piechowice BIEG GŁÓWNY BIEGAMDLAZDROWIA.PL
23 Dariusz Kalisz Wałbrzych BIEG GŁÓWNY SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
24 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój BIEG GŁÓWNY Wawrzynteam
25 ALIAKSANDR KORZHUN Kamienna Góra BIEG GŁÓWNY Kamiennogórska Grupa Biegowa
26 Paulina Szarzyńska Świebodzice BIEG GŁÓWNY -
27 Andrzej Cukier Kamienna Góra BIEG GŁÓWNY SP-1 KAMIENNA GÓRA
28 Zenobia Kubielewicz Kamienna Góra BIEG GŁÓWNY Kamienna Góra Biega
29 Andrzej Kubielewicz Kamienna Góra BIEG GŁÓWNY Kamienna Góra Biega
30 Dawid Mosoczy Świerzawa BIEG GŁÓWNY Dr Schneider Automotive Polska
31 Damian Rohacz głuszyca BIEG GŁÓWNY -
32 Mariusz Cichocki Jedlina Zdrój BIEG GŁÓWNY BIEGAJ W JEDLINIE
33 JUSTYNA Kurnyta Mieroszów BIEG GŁÓWNY -
34 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój BIEG GŁÓWNY Kudowianka Run
35 JACEK ZGŁOBICKI Kamienna Góra BIEG GŁÓWNY Kamiennogórska Grupa Biegowa
36 ROBERT OBRANIAK Wałbrzych BIEG GŁÓWNY A po biegu piwko :)
37 MONIKA ŚWIERCZYŃSKA MOKRZESZÓW BIEG GŁÓWNY KAT CROSS
38 Marika Żak Wałbrzych BIEG GŁÓWNY -
39 Maciej Moskwa Walbrzych Nordic Walking TEAM SOKOLOWSKO
40 Kazimierz Jagodziński Wolibórz BIEG GŁÓWNY NOWA RUDA BIEGA
41 MATEUSZ KRZEMIŃSKI Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY -
42 Kamila Szumacher Brzeg Dolny BIEG GŁÓWNY M.A.J.K.
43 Michał Szumacher Brzeg Dolny BIEG GŁÓWNY M.A.J.K.
44 Łukasz Grzesiak Stare Bogaczowice BIEG GŁÓWNY Aktywny Wałbrzych
45 KATARZYNA LACH-PAPCIAK Jawor BIEG GŁÓWNY BIEGAMDLAZDROWIA. PL
46 Katarzyna Mitro Kamienna Góra BIEG GŁÓWNY Kamiennogorska Grupa Biegowa
47 DANUTA FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ Wałbrzych BIEG GŁÓWNY -
48 Beata Gałecka-Ziółkowska Szprotawa BIEG GŁÓWNY BIEGAMDLAZDROWIA.PL
49 Paweł Kokot Zielona Góra BIEG GŁÓWNY Harpagan ZG
50 Sylwia Sułkowska Zielona Góra BIEG GŁÓWNY Harpagan ZG
51 Sylwester Jakubowski Boguszów-Gorce BIEG GŁÓWNY Akademia Ruchu
52 Marcin Węgrzynowski Wałbrzych Nordic Walking -
53 Adam Kujawa Wałbrzych BIEG GŁÓWNY GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
54 Adriana Pawłowska Świdnica BIEG GŁÓWNY Świdnicka Grupa Biegowa
55 Jan Kaczor Wałbrzych BIEG GŁÓWNY -
56 Tomasz Maciejewski Mieroszów BIEG GŁÓWNY Grupa biegowa Mieroszów
57 Allan Borowiak Świebodzice BIEG GŁÓWNY TEMMPO WAŁBRZYCH
58 MAŁGORZATA BOROWIAK Świebodzice BIEG GŁÓWNY SANTANDER RUNNERS TEAM
59 Zbigniew Szlufcik Boguszów-Gorce BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Dzikowiec
60 Radek Wojtczuk Boguszow-Gorce Nordic Walking Aktywny Ślimak
61 Piotr Malinka Boguszów-Gorce BIEG GŁÓWNY Grupa BIEGOWA DZIKOWIEC
62 Agnieszka Malinka Boguszów-Gorce BIEG GŁÓWNY Grupa BIEGOWA DZIKOWIEC
63 Rafał Lipiński Boguszów-Gorce BIEG GŁÓWNY -
64 Bartłomiej Szpargała Mieroszów BIEG GŁÓWNY Mad Runners
65 Tomasz BŁASZKIEWICZ Wałbrzych BIEG GŁÓWNY TEMMPO Wałbrzych
66 Marek MUSIAŁ Bystrzyca Górna BIEG GŁÓWNY Biegowa Świdnica Bystrzycki Expres
67 Agnieszka Kwiatowska Mieroszów BIEG GŁÓWNY -
68 Robert Osowski Wałbrzych BIEG GŁÓWNY Nas Nie Dogoniat
69 Marlena Kutyło Wałbrzych BIEG GŁÓWNY Nas Nie Dogoniat
70 Krzysztof Klimecki Boguszow-Gorce BIEG GŁÓWNY NSK RUNS
71 Marek Szymczak Sokołowsko BIEG GŁÓWNY RUNICORN Team
72 Tomasz Retecki Wałbrzych BIEG GŁÓWNY ACTIVE RUNNER WAŁBRZYCH
73 Agnieszka Mazur Jedlina Zdrój BIEG GŁÓWNY Biegaj w Jedlinie
74 Agnieszka Krata Wałbrzych BIEG GŁÓWNY -
75 ARTUR ADAMIN Wałbrzych BIEG GŁÓWNY -
76 Michał Cimaszewski Wałbrzych BIEG GŁÓWNY -
77 Aleksandra Małek Sierpnica BIEG GŁÓWNY Wawrzynteam
78 JOANNA Grzesiak Stare Bogaczowice BIEG GŁÓWNY Grzesiaczki
79 Dominika Zimnowodzka Sokołowsko BIEG GŁÓWNY -
80 Kamil Skrok Lubawka BIEG GŁÓWNY -
81 Arkadiusz Jaracz Kamienna Góra BIEG GŁÓWNY Kamiennogórska Grupa Biegowa
82 Natalia Poszwińska Zlotoryja BIEG GŁÓWNY Zlotoryja
83 Anna Węgrzynowska Wałbrzych Nordic Walking -
84 Henryk Pawlak Ostrów wkp Nordic Walking Amator
85 Sebastian Piguła Jelenia Góra BIEG GŁÓWNY BIEGAMDLAZDROWIA.PL
86 Anna Gałecka-Piguła Jelenia Góra BIEG GŁÓWNY BIEGAMDLAZDROWIA.PL
87 Dorota Majewska Poznań Nordic Walking -
88 Robert Sułek Boguszów-Gorce BIEG GŁÓWNY -
89 Sylwia Sułek Boguszów Gorce BIEG GŁÓWNY -
90 Maria Mleczek Walim Nordic Walking -
91 Zygmunt Lubaski Świdnica BIEG GŁÓWNY Świdnicka Grupa Biegowa
92 Rafał Hauer Wałbrzych BIEG GŁÓWNY -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 34
Mężczyźni 58
Wszyscy 92