Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Artur Andruszkiewicz Olbrachcice Wielkie 5KM 1 -
2 Adrian Augustyniak Kłodzko 5KM 1 -
3 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Grupa Biegowa Frankensztein
4 Ewa Błauciak Tarnów 5KM 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
5 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
6 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie 5KM 1 -
7 Andrzej Cendrowski Ciepłowody 5KM 1 Kuźnia Spartan
8 Weronika Czenczek Ząbkowice Śląskie 5KM 1 KURDE BIEGNE
9 Kacper Dubicki ząbkowice ślaskie 5KM 1 KURDE BIEGNE
10 Adam Fedko Zabkowice Slaskie 5KM 1 HEMI TEAM
11 Robert Górski Zabkowice Slaskie 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
12 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
13 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
14 Dariusz Herman Ciepłowody 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
15 Ewelina Herman Ciepłowody 5KM 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
16 Oliwier Herman Ciepłowody 5KM 1 -
17 Waldemar Jama Bardo 5KM 1 -
18 Tomasz Janik Bardo 5KM 1 KP PSP Ząbkowice Śl.
19 Jerzy Kiełb Nysa 5KM 1 Drużyna Szpiku
20 Tadeusz Kołcz Bielawa 5KM 1 wielka sowa
21 MARIUSZ KONIECZYŃSKI Kłodzko 5KM 1 EBIEGI.PL
22 Marcin Kornaś Laskówka 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
23 Tomasz Kowal Kłodzko 5KM 1 EBIEGI.PL
24 Tomasz Kowalczyk Pieszyce 5KM 1 Bielawska Akademia Biegania
25 Małgorzata Koza Ząbkowice Śląskie 5KM 1 ZKKK
26 Artur KOZA Ząbkowice Śląskie 5KM 1 ZKKK
27 Norbert Krupa Ząbkowice Śl. 5KM 1 klub lekkoatletyczny ,,Ziemia Kłodzka
28 Aleksandra Krzyzanowski Kamieniec Ząbkowicki 5KM 1 -
29 Mikolaj Krzyzanowski Kamieniec Ząbkowicki 5KM 1 -
30 Agata Listowska Brzeg 5KM 1 -
31 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
32 Artur Oberda Polanica-Zdrój 5KM 1 Kurde Biegne
33 Paweł Panek Strąkowa 5KM 1 -
34 Daniel Pawlak Kłodzko 5KM 1 LKS ISKRA JASZKOWA
35 Bartosz Petronecki Muszkowice 5KM 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit
36 Szymon Piątek Ząbkowice Śląskie 5KM 1 -
37 Błażej Piękoś Raczyce 5KM 1 Buaszko biega
38 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie 5KM 1 #UltraRodzinka
39 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie 5KM 1 #UltraRodzinka
40 Kamil Powalski Sobótka 5KM 1 Grupa Biegowa beZ GRANIc
41 Andrzej Przybylski Krzelków 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
42 Robert Sadzik Bardo 5KM 1 NEOPROFIL
43 Krystian Sęga Gorzanów 5KM 1 Kręć Korbą Bystrzyca Kłodzka
44 Mariia Skolota Ząbkowice Śląskie 5KM 1 1
45 Tomasz Skonieczny Ząbkowice Śląskie 5KM 1 -
46 Łukasz Słodyczka Ząbkowice Śląskie 5KM 1 WATAHA Ząbkowice Śląskie
47 Robert Sobczak Łódź 5KM 1 Łódzki Klub Biegowy
48 Rafał Sulżycki Lądek-Zdrój 5KM 1 Wataha
49 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie 5KM 1 ząbkowice sl
50 Dariusz Szczepanik Pszenno 5KM 1 Świdnicka Grupa Biegowa
51 Konrad Szczypinski Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Ćipurak-Rakija
52 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
53 Izabela Węgrzyniak Ciepłowody 5KM 1 brak
54 Tomek Wiśniowski Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Ekipa Bania
55 Sandra Wojtasik Ząbkowice Śląskie 5KM 1 -
56 Wiktoria Zdyb Międzylesie 5KM 1 -
57 Wojciech Zięcina Ząbkowice Śląskie 5KM 1 Ćipurak-Rakija

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Maciej Błauciak Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
2 Karolina Dubicka Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 KURDE BIEGNE
3 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 -
4 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 -
5 Oliwia Górska Zabkowice Slaskie 1963 M 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
6 Jan Kornaś Dzbanów 1963 M 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
7 Agnieszka Kornaś Dzbanów 1963 M 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
8 FRANCISZEK Kornaś Laskówka 1963 M 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
9 Aleksandra Kowalczyk Pieszyce 1963 M 1 -
10 Patrycja Kozera Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 -
11 MATEUSZ KRZEMIŃSKI Dzierżoniów 1963 M 1 -
12 Marcin Laskowski Nowa Ruda 1963 M 1 Mad Runners
13 Angelika Majkrzak Grodziszcze 1963 M 1 -
14 Wojciech Panek Strąkowa 1963 M 1 -
15 Seweryn Raszpla Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 -
16 Magdalena Rydz-Górska Zabkowice Slaskie 1963 M 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankestein
17 SABINA SIKORSKA Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 Brianka
18 Gabriel Skonieczny Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 -
19 ANTONI TOKARUK Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 -
20 Gabriela Tokaruk Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 -
21 Adam Wasilewski Wrocław 1963 M 1 -
22 Jakub Węgrzyn Brodziszów 1963 M 1 -
23 Łukasz Wikluk Kłodzko 1963 M 1 -
24 Jakub Wilman Otmuchów 1963 M 1 OTM.B
25 Weronika Wojnowska Ząbkowice Śląskie 1963 M 1 Kurde Biegne
26 Krzysztof Woliński Kamieniec Ząbkowicki 1963 M 1 Sam
27 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko 1963 M 1 RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Agnieszka Bednarczyk Tarnów/Ząbkowice Śląskie 5KM - -
2 Jakub BŁAŹNIAK Ząbkowice Śląskie 5KM - SGR Specialized
3 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie 5KM - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
4 Piotr Jabłoński Oława 5KM - GATE 8
5 Monika Klatka Kamieniec Ząbkowicki 5KM - -
6 Sylwester Kubiak Oława 5KM - -
7 Aleksander Marzec Ząbkowice Śląskie 5KM - PODZAMCZE
8 Wojciech Olewicz Ziębice 5KM - Tuturu
9 Marzena Pierog Przedborowa 5KM - -
10 PRZEMYSŁAW ZIMOCH Kępno 5KM - K.S. LENIWIEC

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Grażyna Sobór Ząbkowice Śląskie 1963 M - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 28
Mężczyźni 67
Wszyscy 95