Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Branża farmaceutyczna Pracownik / Partner APTENEO.PL Rozmiar koszulki Mieszkanice G. Stoszowice
1 Jakub Adamiak Wrocław 42KM - 1 Litwin Triathlon Team NIE - BEZ KOSZULKI NIE
2 Adam Adamski Bierutów 21KM - 1 Bierutowska Grupa Biegowa NIE - L NIE
3 Bartek Auch Krzeptów 21KM - 1 - NIE - M NIE
4 Marek Bagiński Ludów Śląski 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
5 Michał Banaś Wrocław 21KM - 1 BIEGAJĄCY_POLICJANT NIE - BEZ KOSZULKI NIE
6 Daniel Bąk wroclaw 12KM - 1 - NIE - S NIE
7 Krzysztof Bednarz Lubsza 12KM - 1 Przedwojewski Mountain Team NIE - BEZ KOSZULKI NIE
8 Małgorzata Bednarz Otmuchów 21KM - 1 OTM.b NIE - BEZ KOSZULKI NIE
9 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Grupa Biegowa Frankensztein NIE - BEZ KOSZULKI NIE
10 Maciej Błauciak Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE - BEZ KOSZULKI NIE
11 Andrzej Bochniak Opole 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
12 Zygmunt Bomba Zloty Stok 12KM - 1 Piastów NIE - L NIE
13 Dominika Borcuch Kotowice 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
14 Sylwia Borkowska Wrocław 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
15 Grzegorz Cebula Iwiny 42KM - 1 Cross Trening Bolesławiec NIE - BEZ KOSZULKI NIE
16 Katarzyna Cebulak Poznań 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
17 Wojtek Cepielik Pustelnik 12KM - 1 Aktywna Gmina Marciszów NIE - BEZ KOSZULKI NIE
18 Marcin Chabierski Kalisz 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
19 Adriana Chołuj Warszawa 12KM - 1 - NIE - S NIE
20 Michał Chorążyczewski Oborniki 21KM - 1 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY NIE - M NIE
21 Michał Derencz Tłumaczów 21KM - 1 - NIE - S NIE
22 Marta Dermańska Warszawa 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
23 Tomasz Dobek Płock 21KM - 1 BIEGAMPŁOCK TEAM NIE - BEZ KOSZULKI NIE
24 Alan Dobrowolski Boguszów 42KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
25 Krzysztof Dobrowolski Studniska Górne 21KM - 1 EDI-Team Zgorzelec NIE - M NIE
26 Grażyna Domagała Wrocław 21KM - 1 night runners NIE - BEZ KOSZULKI NIE
27 Katarzyna Drejza Gniezno 12KM - 1 - NIE - S NIE
28 Marcin Duda Kraków 12KM - 1 Sekcja Biegowa Grupy Piwnej NIE - L NIE
29 Karol Duda Piskorzów 21KM - 1 PCH SPORT TEAM NIE - BEZ KOSZULKI NIE
30 Edward Dylewski Czerwieńsk 21KM - 1 Wegańskie Serce NIE - XL NIE
31 Witold Dzitkowski Gowarzewo 42KM - 1 Innvigo NIE - BEZ KOSZULKI NIE
32 Marcin Ertmann Warszawa 12KM - 1 - NIE - L NIE
33 Ewelina Fajt Wrocław 21KM - 1 - NIE - S NIE
34 Katarzyna Franczak Krakow 21KM - 1 - NIE - S NIE
35 Magdalena Gawrońska Gniezno 12KM - 1 - NIE - M NIE
36 Marina Gerszewska Walendów 21KM - 1 Niewychowani Fizycznie NIE - S NIE
37 Ewa Grabska-Szwagrzyk Kraków 12KM - 1 Sekcja Biegowa Grupy Piwnej NIE - BEZ KOSZULKI NIE
38 KRZYSZTOF GRACZ Nadolice Wielkie 21KM - 1 - NIE - L NIE
39 Rafał Grobelny Czarnożyły 42KM - 1 Wieluń Biega NIE - BEZ KOSZULKI NIE
40 Daniel Grzelak Leszno 42KM - 1 Maraton Leszno NIE - L NIE
41 Justyna Grzelak Leszno 42KM - 1 Maraton Leszno NIE - S NIE
42 Tomasz Grzybek Zielona Góra 21KM - 1 Klub Górski Świstak Biały NIE - XL NIE
43 Dawid Gulbicki Poznań 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
44 kuba gunert Warszawa 42KM - 1 - NIE - L NIE
45 Piotr Gutowski Byczen 12KM - 1 - NIE - L NIE
46 Adam Harasiuk Wrocław 21KM - 1 Aliança de Misericórdia - Equipe de corrida NIE - BEZ KOSZULKI NIE
47 Przemysław Homenda Marcinowice 42KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
48 Wojciech Hutnik Ludów Śląski 21KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
49 Jacek Idzik Wrocław 21KM - 1 - NIE - L NIE
50 Kazimierz Jabłoński Prądy 21KM - 1 SPRINTER PRĄDY NIE - BEZ KOSZULKI NIE
51 Hubert Jakubowski Lusówko 21KM - 1 Zabiegani Lusówko NIE - M NIE
52 Katarzyna Janasz-Podlewska Głogów 42KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
53 Andrzej Janicki Wrocław 42KM - 1 Litwin Triathlon Team NIE - L NIE
54 Paweł Jasiński SIECHNICE 21KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
55 Paweł Jasnowski Poznań 21KM - 1 - NIE - M NIE
56 Lidia Jermak Tarnowiec 12KM - 1 - NIE - S NIE
57 Łukasz Kaczmarczyk Smolec 21KM - 1 Gym-Fight Wrocław NIE - BEZ KOSZULKI NIE
58 Radosław Kaczmarek Wrocław 12KM - 1 RaDziki NIE - BEZ KOSZULKI NIE
59 Dorota Kaczmarek Wrocław 12KM - 1 RaDziki NIE - BEZ KOSZULKI NIE
60 PIOTR KADŁUBOWSKI Brzeg 12KM - 1 Kotwica Brzeg NIE - M NIE
61 Jan Kaminski wroclaw 12KM - 1 - NIE - M NIE
62 RAFAL KARPOWICZ wroclaw 42KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
63 Piotr Kempa Kalisz 21KM - 1 - TAK NIE M NIE
64 Dorota Kicinska Wrocław 42KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
65 ARTUR KIEDOWSKI Wrocław 42KM - 1 pro-run wrocław NIE - L NIE
66 Monika Kierzkowska Gniezno 12KM - 1 - NIE - M NIE
67 michał klemens Ksieginice 21KM - 1 MATNER RUNNING TEAM NIE - M NIE
68 Marcin Kłopotek Gryfino 21KM - 1 Extreme Family NIE - L NIE
69 Aneta Kłopotek Gryfino 12KM - 1 Family Extreme NIE - L NIE
70 Nina Kłopotek Bartkowo 21KM - 1 Family Extreme NIE - BEZ KOSZULKI NIE
71 Piotr Kociołowicz Janowiec 42KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich NIE - BEZ KOSZULKI NIE
72 Tomasz Kolbus SIECHNICE 12KM - 1 Adrian Danilewicz Group NIE - L NIE
73 Adam Kołodziej Wrocław 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
74 Grzegorz Kowalski Warszawa 21KM - 1 - NIE - M NIE
75 Bartosz Kozak Długołęka 21KM - 1 Kozaki NIE - BEZ KOSZULKI NIE
76 Ewa Kozak Długołęka 21KM - 1 Kozaki NIE - BEZ KOSZULKI NIE
77 Michal Kozlowski Świdnica 12KM - 1 - TAK TAK L NIE
78 Grzegorz Kraśniewski Wrocław 42KM - 1 Litwin Triathlon Team NIE - M NIE
79 PIOTR KRAWCZYK Legnica 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
80 Krystian Krawczyk Lubomin 12KM - 1 - NIE - L NIE
81 Piotr KRAWIEC Żłobizna 12KM - 1 Kotwica Brzeg NIE - L NIE
82 Tomasz Kręcielewski Warszawa 42KM - 1 ***** *** NIE - BEZ KOSZULKI NIE
83 Michał Krutulski Zielona Góra 21KM - 1 Klub Biegowy Kluska Śląska NIE - L NIE
84 AGNIESZKA KSIĄŻKIEWICZ Oleśnica 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
85 Agnieszka Kubica Brzeg 12KM - 1 Kotwica Brzeg NIE - BEZ KOSZULKI NIE
86 Wojciech Kuca Piła 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
87 Tomasz Kukieła koszalin 21KM - 1 Biegolas Koszalin Rozbiegany FC Karolinki i Matyldki K. NIE - BEZ KOSZULKI NIE
88 Marcin Kumiszczo Wrocław 42KM - 1 - NIE - L NIE
89 Michał Leciak Czarne Błoto 42KM - 1 Klub Maratoński UMK NIE - M NIE
90 Malwina Leśniak Wrocław 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
91 Beata Lewandowska Brzeg 12KM - 1 Kotwica Brzeg NIE - BEZ KOSZULKI NIE
92 Miroslaw Lis Cerekwica 21KM - 1 - NIE - M NIE
93 Patryk Łachan Wrocław 42KM - 1 WKURW_TEAM NIE - BEZ KOSZULKI NIE
94 Sebastian Łękawa Wrocław 12KM - 1 140minut.pl NIE - L NIE
95 Monika Łobodziec Brzeg 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
96 MARIUSZ ŁOBOS Wałbrzych 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
97 Adam Łodygowski Wrocław 21KM - 1 - NIE - M NIE
98 Mariusz Łojewski Solec Kujawski 21KM - 1 1 Brygada Logistyczna NIE - L NIE
99 Krzysztof Majcher Lublin 21KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
100 Maciej Majchrzak Wrocław 42KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
101 Dagmara Mańka-Wizor Warszawa 21KM - 1 AKS Polonia Warszawa NIE - BEZ KOSZULKI NIE
102 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie 42KM - 1 140minut.pl NIE - BEZ KOSZULKI NIE
103 Anna Mazur Lubań 21KM - 1 PKO Bank Polski NIE - L NIE
104 Danuta Mąkowska Krasowiec 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
105 Karolina Michałkiewicz Wrocław 12KM - 1 - NIE - M NIE
106 Paweł Mituła Wrocław 21KM - 1 Ziębice NIE - BEZ KOSZULKI NIE
107 Łukasz Modzelewski Wrocław 21KM - 1 ADAMED TAK NIE L NIE
108 Tomasz Mróz Kraków 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
109 Dariusz Mucha Milicz 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
110 Filip Niedźwiedzki Wrocław 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
111 Agnieszka Nocuń Wrocław 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
112 Agata Nowak Poznań 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
113 Karol Nowak Wołów 21KM - 1 - NIE - L NIE
114 Mirosław Nowak Wołów 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
115 Joanna Ochej Wrocław 21KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
116 Piotr Olejniczak Łódź 21KM - 1 Flinters NIE - L NIE
117 Agnieszka Olejniczal Łódź 21KM - 1 Everrun NIE - M NIE
118 Łukasz Osiurak Drużyna 12KM - 1 Syn lasu NIE - BEZ KOSZULKI NIE
119 Dawid Palak Grodków 12KM - 1 Shark Team Brzeg NIE - M NIE
120 Małgorzata Palus Brzeg 21KM - 1 Kotwica Brzeg NIE - BEZ KOSZULKI NIE
121 Tomasz Pawlaczyk Kalisz 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
122 Anna Pawluk Brzeg 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
123 Aneta Pęczar Świdnica 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
124 Wojciech Pilarek Wrocław 21KM - 1 - NIE - L NIE
125 MAREK PIONTKOWSKI Brzeg 21KM - 1 Pierwsi z Brzegu NIE - BEZ KOSZULKI NIE
126 Mariusz Piruta Brzeg 42KM - 1 - NIE - L NIE
127 Krzysztof Plok Polkowice 21KM - 1 TEAMPLOK NIE - BEZ KOSZULKI NIE
128 Kacper Pokora Wałbrzych 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
129 Roman Pudelko Chróścina 42KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
130 GRZEGORZ PURCZYŃSKI Zielona Góra 12KM - 1 Zielona Góra NIE - BEZ KOSZULKI NIE
131 Ewa Pyzik Bielany Wrocławskie 21KM - 1 Matner Running Team NIE - M NIE
132 Joanna Raczkowska Mąkoszyce 12KM - 1 Kotwica Brzeg NIE - BEZ KOSZULKI NIE
133 Wojciech Raczkowski Mąkoszyce 21KM - 1 Kotwica Brzeg NIE - BEZ KOSZULKI NIE
134 Bartosz Radomski Poznań 21KM - 1 brak NIE - L NIE
135 Przemysław Radziwolski wieluń 21KM - 1 - NIE - M NIE
136 Karol Ratkowski Poznań 21KM - 1 Activediabet NIE - L NIE
137 Adam Reczuch Wrocław 42KM - 1 - NIE - M NIE
138 Dariusz Reluga Łomianki 21KM - 1 - NIE - M NIE
139 Jakub Rękosiewicz Zielona Góra 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
140 Joanna Różycka Oława 12KM - 1 niezrzeszona NIE - M NIE
141 Piotr Sędzik Wrocław 12KM - 1 Applover NIE - BEZ KOSZULKI NIE
142 Agnieszka Skrzypińska Leszno 21KM - 1 Psi patrol NIE - BEZ KOSZULKI NIE
143 Arkadiusz Skrzypiński Leszno 42KM - 1 Psi patrol NIE - BEZ KOSZULKI NIE
144 Marcin Smoliński Wrocław 21KM - 1 BIEGIEM PO MARZENIA TEAM / RunProgressTeam NIE - BEZ KOSZULKI NIE
145 RENATA SOBCZAK Oleśnica 21KM - 1 NIE NIE - BEZ KOSZULKI NIE
146 DAMIAN STACHURA Lubin 42KM - 1 ZAGŁĘBIE LUBIN NIE - S NIE
147 Tomasz Stankiewicz Srebrna Góra 21KM - 1 PLANYBIEGOWE.PL NIE - BEZ KOSZULKI TAK
148 Małgorzata Stasiak Wrocław 12KM - 1 Velicante Sport Team NIE - M NIE
149 Kamila Stasiowska Łódź 12KM - 1 - TAK TAK M NIE
150 Paweł Stawarz Oleśnica 42KM - 1 Eliterunnersclub.pl NIE - L NIE
151 Grzegorz Strojek Przemków 42KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
152 Paweł Strzewiczek Żory 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
153 Karol Suchenek Łomianki 21KM - 1 - NIE - M NIE
154 Daniel Suchenia Wałbrzych 12KM - 1 Kat Cross NIE - M NIE
155 Dominik Szafrański Oborniki 21KM - 1 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY NIE - M NIE
156 Małgorzata Szal Polanica-Zdrój 12KM - 1 Tenis centrum As NIE - BEZ KOSZULKI NIE
157 Dariusz Szałucki Gdynia 21KM - 1 AkademiaBiegania.com NIE - M NIE
158 Sławomir Szarafin Wałbrzych 12KM - 1 BiegiGórskie.eu NIE - M NIE
159 Jacek Szarski Wrocław 21KM - 1 Wrocławski Ping-Pong NIE - BEZ KOSZULKI NIE
160 Tomasz Szcześniak Łomianki 12KM - 1 - NIE - L NIE
161 Paweł Szczurek Brzeg 42KM - 1 Muay Running Team NIE - BEZ KOSZULKI NIE
162 Magdalena Szostak Gdów 12KM - 1 Sekcja Biegowa Grupy Piwnej NIE - BEZ KOSZULKI NIE
163 Marcin Szwagrzyk Kraków 12KM - 1 Sekcja Biegowa Grupy Piwnej NIE - BEZ KOSZULKI NIE
164 Tomasz Szyndlarewicz Dobrzykowice 21KM - 1 Volvo Polska NIE - BEZ KOSZULKI NIE
165 Kamila Śnieżek Wrocław 21KM - 1 - NIE - S NIE
166 Łukasz Świątek Wysoka 12KM - 1 - NIE - XL NIE
167 Justyna TARNOGÓRSKA Żłobizna 42KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
168 Marta Todek Wrocław 21KM - 1 - NIE - S NIE
169 Marek Tomaszewski Mosina 42KM - 1 - NIE - M NIE
170 Robert Tomaszewski SIECHNICE 12KM - 1 - NIE - XL NIE
171 Elżbieta Torończak Lubań 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
172 Grzegorz Walczuk Oleśnica 12KM - 1 DOM NIE - BEZ KOSZULKI NIE
173 Karol Wawrzynowicz Śrem 12KM - 1 HAMELS NIE - BEZ KOSZULKI NIE
174 Dominika Wawrzynowicz Śrem 12KM - 1 HAMELS NIE - BEZ KOSZULKI NIE
175 Wiktor Weiman Wrocław 12KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
176 Czesław Węglarz Kędzierzyn-Koźle 21KM - 1 Multifit NIE - M NIE
177 Łukasz Wojtasik Doruchów 12KM - 1 Aktywny Ostrzeszów NIE - L NIE
178 Karol Wójcik Walendów 12KM - 1 Niewychowani Fizycznie NIE - M NIE
179 Krystian Zacierka Przeworno 42KM - 1 - NIE - M NIE
180 Łukasz Zielonka Wrocław 21KM - 1 - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
181 Łukasz Ziobrowski Żłobizna 21KM - 1 Sztuka Ruchu NIE - BEZ KOSZULKI NIE
182 Paweł Zychowicz Otmuchów 21KM - 1 OTM.b NIE - BEZ KOSZULKI NIE
183 Karolina Żołędź Olesno 46-300 21KM - 1 - NIE - S NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Branża farmaceutyczna Pracownik / Partner APTENEO.PL Rozmiar koszulki Mieszkanice G. Stoszowice
1 Patryk Bartasun Warszawa 21KM - - Biegacze Specjalnej Troski NIE - BEZ KOSZULKI NIE
2 Szymon Bartosiński Racibórz 21KM - - ZPiSDN Racibórz Poprawnie Rozbiegani NIE - BEZ KOSZULKI NIE
3 Seweryn Bażan Racibórz 21KM - - ZPiSDN Racibórz Poprawnie Rozbiegani NIE - BEZ KOSZULKI NIE
4 Danuta Bednarska-Kozioł Zielęcice 21KM - - Wkurw_Team NIE - M NIE
5 Igor Biegaj Tychy 12KM - - - NIE - L NIE
6 Piotr Bienias Warszawa 42KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
7 Piotr Borecki Nowa Ruda-Słupiec 21KM - - Czajkersi NIE - M NIE
8 Anna Brycka sadków 21KM - - Sportowy umysł NIE - BEZ KOSZULKI NIE
9 Patrycja Buchalik Katowice 12KM - - - NIE - S NIE
10 Anna Capińska Kraków 21KM - - Nowa Huta Team TAK NIE M NIE
11 Anna Maria Cieśla Wałbrzych 42KM - - :) NIE - XL NIE
12 Paweł Czubak Kalisz 21KM - - Czubi Team NIE - BEZ KOSZULKI NIE
13 Jan Dostál Náchod 21KM - - Bezecky klub Nachod NIE - BEZ KOSZULKI NIE
14 Mikołaj Drozd Oleśnica 12KM - - - NIE - XL NIE
15 Grzegorz Federowicz Wrocław 12KM - - Wataha Grupa Treningowa NIE - BEZ KOSZULKI NIE
16 Piotr FIELEK Wrocław 21KM - - Zakochaj się w bieganiu NIE - L NIE
17 Dorota Foryś Wrocław 12KM - - APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
18 Rafał Foryś Wrocław 21KM - - APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
19 Kamil Galiński Krępice 12KM - - Kb Sobótka NIE - BEZ KOSZULKI NIE
20 Marcin Gałka wroclaw 12KM - - #Sobasteam NIE - M NIE
21 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 42KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE - BEZ KOSZULKI NIE
22 Robert Górski Zabkowice Slaskie 12KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE - L NIE
23 Malgorzata Grudzien-Jurkowska Zabkowice Śląskie 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
24 Kamil Haraburda Legnica 12KM - - APTENEO RUNNING TEAM TAK TAK BEZ KOSZULKI NIE
25 Ludwik Hickiewicz Chrząstawa Mała 21KM - - - NIE - M NIE
26 Katarzyna Hildebrandt Wrocław 12KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
27 Michał Hnatiuk Wałbrzych 42KM - - RATE MY TRAIL / NIGHT RUNNERS NIE - XL NIE
28 Yaroslav Hordey Winów 42KM - - SPRINTER PRĄDY NIE - BEZ KOSZULKI NIE
29 Marcin Hutyra Wrocław 42KM - - Trenujznami.pl NIE - L NIE
30 ŁUKASZ IWANICKI Lublin 21KM - - LUBELSKI WĘGIEL Bogdanka NIE - XL NIE
31 Alicja Janiec raciborz 21KM - - ZPiSDN Raciborz Poprawnie Rozbiegani NIE - L NIE
32 Michał Jeliński Poznań 21KM - - Activediabet NIE - XL NIE
33 Kamil Kalemba Brzeg Dolny 42KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
34 Anna Kalina Wrocław 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
35 Michał Kalina Racibórz 21KM - - ZPiSDN Racibórz Poprawnie Rozbiegani NIE - BEZ KOSZULKI NIE
36 Patrycja Kapa Ostrów Wielkopolski 42KM - - - NIE - S NIE
37 Bartosz Kielbinski Konstancin-Jeziorna 21KM - - - NIE - L NIE
38 Olga Kiepura Katowice 12KM - - - NIE - S NIE
39 Piotr Kinal Kłodzko 21KM - - Woś Team NIE - M NIE
40 Kamil Klimas Katowice 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
41 Robert Konieczny Nakło nad Notecią 42KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
42 Marcin Kornaś Laskówka 42KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE - BEZ KOSZULKI NIE
43 Szczepan Kosel Wrocław 42KM - - KURACJUSZE NIE - M NIE
44 Wojciech Kozłowski Lisowice 21KM - - Sudety MTB Challenge NIE - XL NIE
45 Arkadiusz Kucharski Oborniki Śląskie 42KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
46 Michał Lewiak Łódź 42KM - - TRUCHT.COM NIE - M NIE
47 Roman Łuczkowski ŻAGAŃ 21KM - - Żagań NIE - BEZ KOSZULKI NIE
48 Martin Macek Hradec Kralove 21KM - - SK Finisher NIE - BEZ KOSZULKI NIE
49 Aneta Machajewska Środa Wielkopolska 42KM - - Polonia Środa TAK NIE BEZ KOSZULKI NIE
50 Johana Mackova Trutnov 12KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
51 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie 42KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE - BEZ KOSZULKI NIE
52 Adela Maziarek Niemodlin 21KM - - - NIE - S NIE
53 Rafał Michalak Czepielowice 12KM - - CZAPLA TEAM NIE - BEZ KOSZULKI NIE
54 Pawel Michalski Busko Zdrój 12KM - - - NIE - M NIE
55 Zuzanna Mielniczuk Bielawa 12KM - - - NIE - M NIE
56 Irena Moszonka Strzelin 21KM - - - NIE - S NIE
57 Bogumiła Nastawska Wałbrzych 12KM - - - NIE - S NIE
58 MICHAŁ NEHREBECKI Oborniki Śląskie 21KM - - - NIE - S NIE
59 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda-Słupiec 21KM - - Czajkersi NIE - L NIE
60 MARLENA NOWACKA Piaski Wlkp 42KM - - jan-mar.pl NIE - BEZ KOSZULKI NIE
61 Cezary Nowacki RYDZYNA 21KM - - Rteem NIE - L NIE
62 Wiesław Nowakowski Wrocław 21KM - - Maraton Team NIE - S NIE
63 Ewelina Ortyl Lisowice 21KM - - - NIE - M NIE
64 Justyna Palej Skarbimierz-Osiedle 12KM - - J&J NIE - S NIE
65 Janusz Palej Skarbimierz-Osiedle 12KM - - J&J NIE - L NIE
66 Krzysztof Paprocki Polkowice 42KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
67 JAKUB PARA Leszno 42KM - - LeszNO Limits Runners NIE - BEZ KOSZULKI NIE
68 Sylwester Pawlak Środa Wielkopolska 42KM - - Polonia Środa NIE - BEZ KOSZULKI NIE
69 ARKADIUSZ PAWLIK Oborniki 21KM - - OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY NIE - M NIE
70 Anna Posyniak Brzeg 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
71 Ewa Pyzik wroclaw 21KM - - Matner Running Team NIE - M NIE
72 Łukasz Romanowicz Świdnica 21KM - - No Sugar Team NIE - M NIE
73 Janusz Rudner Lewin Brzeski 12KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
74 Robert Sadzik Bardo 21KM - - NEOPROFIL NIE - M NIE
75 Jan Sanecki Oborniki Śląskie 21KM - - NO LIMITS NIE - XL NIE
76 Dominika Sasin Świdnica 12KM - - - NIE - M NIE
77 Mateusz Selcer Lutomierz Kolonia 12KM - - - NIE - L TAK
78 Mateusz Selcer Lutomierz Kolonia 12KM - - - NIE - L TAK
79 Piotr Skarżyński Wrocław 21KM - - - NIE - S NIE
80 Jacek Sobas Kędzierzyn-Koźle 21KM - - #Sobas Team NIE - BEZ KOSZULKI NIE
81 Marcin Sokalski Droszków 21KM - - Droszków runners NIE - XL NIE
82 Vitezslav Solc Machov 21KM - - BK Nachod NIE - BEZ KOSZULKI NIE
83 Gosia Soroczyńska Brzeg 21KM - - - NIE - S NIE
84 Kasia Stajszczyk Bielsko-Biała 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
85 Michał Strządała Studzionka 42KM - - Aktywna Pszczyna NIE - BEZ KOSZULKI NIE
86 Rafał Synowiec Racibórz 21KM - - ZPiSDN Racibórz Poprawnie Rozbiegani NIE - BEZ KOSZULKI NIE
87 Jacek Szeliga Wrocław 21KM - - Szeliga Team NIE - BEZ KOSZULKI NIE
88 Marcin Szkudlarek Wrocław 21KM - - Osada Alpinistów NIE - BEZ KOSZULKI NIE
89 Dominika Talaga Warszawa 21KM - - - NIE - S NIE
90 Michał Terek Kłodzko 12KM - - EBIEGI.PL NIE - M NIE
91 Kryspin Tersa Pieszyce 42KM - - Bielawska akademia biegania NIE - M NIE
92 Elżbieta Torończak Lubań 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
93 Elżbieta Torończak Lubań 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
94 Elżbieta Torończak Lubań 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
95 Sam Verheyden Nysa 42KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
96 Ondrej Volak Police nad Metují 21KM - - Bezecky klub Nachod NIE - BEZ KOSZULKI NIE
97 Łukasz Węgrzynowski Byków 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
98 Agnieszka Wietrzyńska Brzeg 21KM - - Kotwica Brzeg NIE - BEZ KOSZULKI NIE
99 Beata Witkowska Gdańsk 21KM - - #kaszanienamoka NIE - BEZ KOSZULKI NIE
100 Jarosław Włodarczyk Jelenia Góra 21KM - - Zorka Jelonki Running Team NIE - L NIE
101 Wojciech Wowkonowicz Wrocław 21KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
102 Damian Wozniak Leszno 21KM - - chomiki z kopytem NIE - BEZ KOSZULKI NIE
103 Paulina Woźny Szczytna 12KM - - - NIE - BEZ KOSZULKI NIE
104 Jan Zimon Racibórz 21KM - - ZPiSDN Racibórz Poprawnie Rozbiegani NIE - BEZ KOSZULKI NIE
105 Kamila Żołędziewska Lubin 21KM - - KGHM ZG Run NIE - BEZ KOSZULKI NIE
106 Marcin żołneczko Racibórz 21KM - - ZPISDN RACIBÓRZ POPRAWNIE ROZBIEGANI NIE - XL NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 88
Mężczyźni 201
Wszyscy 289