Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Branża farmaceutyczna Pracownik / Partner APTENEO.PL Mieszkaniec G. Bardo
1 Adam Adamski Bierutów 12KM - 1 Bierutowska Grupa Biegowa L NIE - NIE
2 Marek Bagiński Ludów Śląski 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
3 Marcin Bernecki Kłodzko 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
4 Marcin Bęś jordanów śląski 21KM - 1 - L NIE - NIE
5 Tomasz Biecuszek Nowa Ruda 12KM - 1 Aktywna Nowa Ruda M NIE - NIE
6 Igor Biegaj Tychy 12KM - 1 - L NIE - NIE
7 Jakub Biskupski Wrocław 21KM - 1 - XL NIE - NIE
8 Maciej Błauciak Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI NIE - NIE
9 Ewa Błauciak Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M NIE - NIE
10 Dominika Borcuch Kotowice 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
11 Sylwia Borkowska Wrocław 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
12 Marcin Boruta Czeladź 21KM - 1 #czeladzbiega BEZ KOSZULKI NIE - NIE
13 Marcel Broj Źlinice 12KM - 1 Buff Team Poland BEZ KOSZULKI NIE - NIE
14 Mateusz Byś Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
15 Patryk Chrzanowski Bielawa 21KM - 1 PCH Sport Team BEZ KOSZULKI NIE - NIE
16 Dominik Czerwinski Komorniki 21KM - 1 Alvo Medical L NIE - NIE
17 Adam Donaj Kościan 21KM - 1 niezrzeszony XL NIE - NIE
18 Agnieszka Duda Dzierżoniów 5KM - 1 PCH SPORT TEAM BEZ KOSZULKI NIE - NIE
19 MONIKA DUDEK Ziębice 21KM - 1 PCHsportTeam BEZ KOSZULKI NIE - NIE
20 Jacek DUDZIK Klodzko 21KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa M NIE - NIE
21 Anna Firlej Zielona Góra 12KM - 1 Krwiobieg(anie) BEZ KOSZULKI NIE - NIE
22 Ewelina Firlej Poznań 12KM - 1 gRUNwald Team Poznań BEZ KOSZULKI NIE - NIE
23 Dorota Foryś Wrocław 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
24 Rafał Foryś Wrocław 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
25 Kacper Gorgoń Leszno 21KM - 1 Mykam po Zatorzu BEZ KOSZULKI NIE - NIE
26 Przemysław Górak Sobótka 21KM - 1 KB Sobótka BEZ KOSZULKI NIE - NIE
27 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein BEZ KOSZULKI NIE - NIE
28 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein BEZ KOSZULKI NIE - NIE
29 Malgorzata Grudzien Zabkowice Śląskie 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
30 Grzegorz Grzegorek Katy Wroclawskie 12KM - 1 KB Kąty Wrocławskie BEZ KOSZULKI NIE - NIE
31 Marta Hotała Wrocław 12KM - 1 PIN UP GIRLS BEZ KOSZULKI NIE - NIE
32 Wojciech Hutnik Ludów Śląski 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
33 KRZYSZTOF HUTNIK Borów 21KM - 1 Zerwani z łańcucha BEZ KOSZULKI TAK NIE NIE
34 PIOTR JAKÓBCZYK Wrocław 12KM - 1 TOMASZ SOBCZYK TEAM BEZ KOSZULKI NIE - NIE
35 DARIUSZ Janas Wrocław 21KM - 1 Efekt Gombao L NIE - NIE
36 Łukasz Janiszewski Częstochowa 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI TAK NIE NIE
37 Adriana Jarczyńska Wrocław 12KM - 1 AJ BEZ KOSZULKI NIE - NIE
38 Paweł Jasiński SIECHNICE 21KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
39 Adam Jasiński Baranów 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
40 Mariusz Jaskot Legnica 21KM - 1 Team Flash BEZ KOSZULKI NIE - NIE
41 PIOTR JĘDRZEJCZYK Oleśnica 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
42 Grzegorz Jędrzejewski Wałbrzych 5KM - 1 - M NIE - NIE
43 jerzy jończyk Lądek Zdrój 12KM - 1 tuptup BEZ KOSZULKI NIE - NIE
44 Alina Juskowiak Poznań 21KM - 1 gRUNwald Team Poznań BEZ KOSZULKI NIE - NIE
45 Wojciech Kaczan Wrocław 5KM - 1 Koledzy BEZ KOSZULKI NIE - NIE
46 RAFAL KARPOWICZ wroclaw 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
47 Jagoda Kierepka-Matysiak Wrocław 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
48 Magdalena Klimowska Poznań 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
49 Andrzej Klimza Dzierżoniów 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
50 Aneta Kłopotek Gryfino 12KM - 1 Family Extreme BEZ KOSZULKI NIE - NIE
51 Marcin Kłopotek Bartkowo 21KM - 1 Family Extreme BEZ KOSZULKI NIE - NIE
52 Nina Kłopotek Bartkowo 21KM - 1 Family Extreme BEZ KOSZULKI NIE - NIE
53 Monika Kminiak Bardo 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - TAK
54 Piotr Kociołowicz Janowiec 21KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich BEZ KOSZULKI NIE - TAK
55 FRANCISZEK Kornaś Laskówka 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI NIE - TAK
56 Marcin Kornaś Laskówka 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI NIE - TAK
57 Andrzej Kostuś Poznań (Poznań-Stare Miasto) 21KM - 1 - L NIE - NIE
58 Krzysztof Kowalski Mikołów 21KM - 1 STS BIEGATON MIKOŁÓW BEZ KOSZULKI NIE - NIE
59 Wojciech Kozłowski Lisowice 21KM - 1 - XL NIE - NIE
60 Izabela Krupa-Szczęsny Czeladź 21KM - 1 #czeladzbiega BEZ KOSZULKI NIE - NIE
61 AGNIESZKA KSIĄŻKIEWICZ Oleśnica 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
62 Wojciech Kuca Piła 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
63 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój 21KM - 1 SOWIE TEAM BEZ KOSZULKI NIE - NIE
64 Michał Kurzyński Wrocław 21KM - 1 Efekt Gombao BEZ KOSZULKI NIE - NIE
65 Marlena Kutyło Wałbrzych 12KM - 1 Nas Nie Dogoniat BEZ KOSZULKI NIE - NIE
66 Agnieszka Lach Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
67 Mariola Lassota-Bujak Czeladź 21KM - 1 #czeladzbiega BEZ KOSZULKI NIE - NIE
68 Beata Lewandowska Brzeg 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
69 Krzysztof Litka Wrocław 21KM - 1 PZU SPORT TEAM M NIE - NIE
70 Patryk Łachan Wrocław 21KM - 1 WKURW_TEAM BEZ KOSZULKI NIE - NIE
71 Aleksander Łężniak Sobótka 5KM - 1 Monk Sandals Team BEZ KOSZULKI NIE - NIE
72 Waldemar Macias Zielona Góra 21KM - 1 Biegamy-Zbieramy-Pomagamy S NIE - NIE
73 Krzysztof Majcher Lublin 21KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
74 Hubert Mak Kalisz 21KM - 1 Drużyna Kubusia Puchatka BEZ KOSZULKI NIE - NIE
75 Kamil Maksymiak Katowice 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM L TAK TAK NIE
76 Przemysław Matuła Lublin 21KM - 1 UMCS Biega M NIE - NIE
77 Marcin Menes Leszno 21KM - 1 Klub Matyldy Leszno L NIE - NIE
78 Piotr Mierzejewski Wrocław 21KM - 1 ZERWANI Z ŁAŃCUCHA BEZ KOSZULKI TAK NIE NIE
79 Paweł Mituła Wrocław 12KM - 1 Ziębice BEZ KOSZULKI TAK NIE NIE
80 Wioletta mól Czeladź 21KM - 1 #czeladzbiega L NIE - NIE
81 Katarzyna Mucha wroclaw 21KM - 1 - M NIE - NIE
82 Łukasz Naglak Koźmin Wielkopolski 21KM - 1 Koźmin Biega Ultra Runners BEZ KOSZULKI NIE - NIE
83 PIOTR NAWROCKI Piława Górna 5KM - 1 PCH SPORT TEAM S NIE - NIE
84 ryszard Nesterewicz Kłodzko 21KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa S NIE - NIE
85 Agnieszka Nocuń Wrocław 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
86 Michał Norbert Świdnica 12KM - 1 KB Sobótka BEZ KOSZULKI NIE - NIE
87 Mateusz Nowacki Stronie Śląskie 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - TAK
88 Rafał Nowakowski Poznań 21KM - 1 gRUNwald team Poznań BEZ KOSZULKI NIE - NIE
89 Joanna Ochej Wrocław 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
90 Bożena Ochej Wrocław 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
91 Dominik Opaliński Świdnica 21KM - 1 7/11 L NIE - NIE
92 Ewelina Ortyl Lisowice 21KM - 1 - M NIE - NIE
93 Łukasz Osiurak Drużyna 21KM - 1 Syn lasu BEZ KOSZULKI NIE - NIE
94 Robert Osowski Wałbrzych 12KM - 1 Nas Nie Dogoniat BEZ KOSZULKI NIE - NIE
95 Dawid Palak Grodków 12KM - 1 Shark Team Brzeg M NIE - NIE
96 ewa pastuszeńko Wałbrzych 21KM - 1 PO SWOJEMU L TAK NIE NIE
97 Paweł Pastuszka Ziębice 21KM - 1 Wataha BEZ KOSZULKI NIE - NIE
98 Kamil Paszkiewicz Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
99 Tomasz Pawlaczyk Kalisz 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
100 Daniel Pawlak Kłodzko 12KM - 1 LKS ISKRA JASZKOWA BEZ KOSZULKI NIE - NIE
101 Aleksandra Piątkowiak Poznań 21KM - 1 gRUNwald team Poznań BEZ KOSZULKI NIE - NIE
102 Hanna Piliutkevich Wrocław 12KM - 1 Zerwani z łańcucha BEZ KOSZULKI NIE - NIE
103 Marek Piotrowski Wilkanów 5KM - 1 Goggle PAE Team BEZ KOSZULKI NIE - NIE
104 Magdalena Porada Krzeptow 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
105 Artur Redwanc Pruszcz Gdański 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
106 EWA REJAK Oleśnica 5KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK NIE NIE
107 Janusz Rudner Lewin Brzeski 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
108 Paweł Rzepkiewicz Lubsza 5KM - 1 Apteneo Running Team BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
109 Robert Sadzik Bardo 12KM - 1 NEOPROFIL M NIE - TAK
110 LECH SALITA Gniezno 12KM - 1 ALTOM GNIEZNO BEZ KOSZULKI NIE - NIE
111 Patrycja Skotnicka Komorniki 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
112 Łukasz Smużny Wałbrzych 5KM - 1 Mad Runners BEZ KOSZULKI NIE - NIE
113 Aleksander Sobczak Dzierżoniów 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania BEZ KOSZULKI NIE - NIE
114 PIOTR SOBCZAK-SZMAL Dzierżoniów 12KM - 1 Bielawska Akademia Biegania BEZ KOSZULKI NIE - NIE
115 Wiesław Stachowiak Wrocław 21KM - 1 Night Runners Wrocław BEZ KOSZULKI NIE - NIE
116 Grzegorz Strojek Przemków 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
117 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie 12KM - 1 Klub Biegacza Kąty Wrocławskie BEZ KOSZULKI NIE - NIE
118 Małgorzata Szal Polanica-Zdrój 12KM - 1 Tenis centrum As BEZ KOSZULKI NIE - NIE
119 Bartłomiej Szpargała Mieroszów 5KM - 1 Mad Runners BEZ KOSZULKI NIE - NIE
120 Kazimierz Trzybulski Leszno 21KM - 1 Mykam po Zatorzu BEZ KOSZULKI NIE - NIE
121 Wiktor Weiman Wrocław 5KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
122 Maria Wielgosz Lublin 21KM - 1 6x6 team BEZ KOSZULKI NIE - NIE
123 Agnieszka Wietrzyńska Brzeg 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
124 Łukasz Wolski Księginice 5KM - 1 Koledzy M NIE - NIE
125 Paulina Woźny Szczytna 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
126 MAREK WROŃSKI Środa Śląska 12KM - 1 WATAHA Łączy nas bieganie BEZ KOSZULKI NIE - NIE
127 Józef Wyroślak Wrocław 21KM - 1 #SOBASTEAM BEZ KOSZULKI NIE - NIE
128 Diana Zając Poznań 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
129 Sylwia Zawojak Świdnica 12KM - 1 Zmokną Wyschną BEZ KOSZULKI NIE - NIE
130 Jarosław Ziemkiewicz Lubin 21KM - 1 2 kroki do mety BEZ KOSZULKI NIE - NIE
131 Karolina Żurawska Wrocław 5KM - 1 PIN UP GIRLS BEZ KOSZULKI NIE - NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Branża farmaceutyczna Pracownik / Partner APTENEO.PL Mieszkaniec G. Bardo
1 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie 21KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI NIE - NIE
2 Jolanta Antosz wroclaw 5KM - - PIN UP GIRLS BEZ KOSZULKI NIE - NIE
3 michał basiński Wrocław 21KM - - - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
4 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie 12KM - - Grupa Biegowa Frankensztein BEZ KOSZULKI NIE - NIE
5 Paweł Bogdał Międzygórze 21KM - - ULKS Bystrzyca Kłodzka BEZ KOSZULKI NIE - NIE
6 Marek BYKOWSKI Ścinawka Średnia 12KM - - Aktywna Nowa Ruda L NIE - NIE
7 Marta Dziekańska Będzin 21KM - - Pharma Nord Running Team S TAK TAK NIE
8 ANETA HAUZER Święta Katarzyna 5KM - - HERBA TEAM M TAK TAK NIE
9 Marian Kania rybnik 21KM - - LedwoZipia M NIE - NIE
10 Anna Kapłon Warszawa 21KM - - Pharma Nord Running Team M TAK TAK NIE
11 Piotr Krainski Czeladź 21KM - - #czeladzbiega BEZ KOSZULKI NIE - NIE
12 Tomasz Królicki Opole 12KM - - - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
13 Halina Kusak Gidle 5KM - - - M TAK TAK NIE
14 Olga Kuśnierczyk-Milewska Wrocław 12KM - - - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
15 Dominika Leszczyńska-Bogdał Międzygórze 12KM - - ULKS Bystrzyca Kłodzka BEZ KOSZULKI NIE - NIE
16 Magdalena Łuczak wroclaw 5KM - - PIN UP GIRLS BEZ KOSZULKI NIE - NIE
17 ROBERT MAŚLANKA Radków 5KM - - Futerek Team S NIE - NIE
18 Sławomir Matysiak Wrocław 21KM - - - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
19 RAFFAELE MINNITI Bielawa 12KM - - Bielawska Akademia Biegania S NIE - NIE
20 Marcin Mokrzyński Ołdrzychowice Kłodzkie 21KM - - Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka BEZ KOSZULKI NIE - NIE
21 Bogumiła Nastawska Wałbrzych 5KM - - - S NIE - NIE
22 Filip Niedźwiedzki Wrocław 5KM - - APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI TAK TAK NIE
23 Krzysztof Niekrasz Świdnica 12KM - - Biegowa Świdnica BEZ KOSZULKI NIE - NIE
24 Justyna Niekrasz Świdnica 12KM - - Biegowa Świdnica BEZ KOSZULKI NIE - NIE
25 Michał Nowakowski Częstochowa 12KM - - brak M NIE - NIE
26 Marcin Pałys Nowa Ruda 5KM - - - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
27 Marcin Pawnuk Wrocław 5KM - - Koledzy BEZ KOSZULKI NIE - NIE
28 Adam Słowik Wrocław 5KM - - - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
29 Marcin Szkudlarek wroclaw 12KM - - - M NIE - NIE
30 Michał Wielowiejski Pogorzela 12KM - - - BEZ KOSZULKI NIE - NIE
31 przemyslaw winny Bielawa 21KM - - bielawska akademia biegania M NIE - NIE
32 PIOTR ŻYŻA Skokowa 21KM - - Maagnus Team BEZ KOSZULKI NIE - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 54
Mężczyźni 109
Wszyscy 163