Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Dystans Drużyna Imię (zmiana 2) Nazwisko (zmiana 2)
1 Marta Basińska Leszno 1 SZTAFETA R-TEAM RYDZYNA Sylwia Płócieniczak
2 Alan Dobrowolski Boguszów 1 SZTAFETA Mieroszowskie Centrum Kultury Alan Dobrowolski
3 Jagoda Durkalec Jelenia Góra 1 SZTAFETA Karkonosz Running Team Michał Michałków
4 Łukasz Fidor Zgorzelec 1 SZTAFETA Team Progresja Patryk Rogala
5 Beata Gnatowicz-Czarnołęska Wrocław 1 SZTAFETA Czarnognaci Adam Czarnołęski
6 Malgorzata Golebiowska Kloda 1 SZTAFETA R-Team Dominika Walkowiak
7 Joanna Grzesik głuszyca 1 SZTAFETA Grzesiki Paweł Grzesik
8 Tomasz HADRYŚ Wrocław 1 SZTAFETA TRIATHLON MIETKOW TEAM Mariusz Wrzeszcz
9 TOMASZ JANCZ Jelenia Góra 1 SZTAFETA Dream Team Ewelina Durkalec
10 Grzegorz Jaroni Wałbrzych 1 SZTAFETA G2 Małgorzata Bieńkowska
11 Tomasz Jurczak Lubawka 1 SZTAFETA Lubawska Grupa Biegowa Karolina Trzaska
12 Przemysław Klimek Boguszow-Gorce 1 SZTAFETA Brak Natalia Klimek
13 Marlena Kurowska Kamienna Góra 1 SZTAFETA KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA Jacek Zgłobicki
14 Daniel Najduk CHOJNÓW 1 SZTAFETA Rozbiegani Chojnów Grzegorz Popielski
15 JADWIGA NOWAK-KOWALSKA Wałbrzych 1 SZTAFETA Aga Sylwia Szkudlarek
16 Stanisław Piechnik Poznań 1 SZTAFETA 2 FM TEAM Adam Tomczak
17 Krzysztof Plichta Świdnica 1 SZTAFETA TEAM GÓRAL Janusz Klimek
18 Iwona Przybylska-Kicińska Kłoda 1 SZTAFETA R-Team Rydzyna Agata Pieprzycka
19 Julia Ptak Wałbrzych 1 SZTAFETA DECATHLON TEAM Urszula Sobina
20 Jarek Rozdolski Wrocław 1 SZTAFETA Team Progresja Paweł Rozdolski
21 Dorota Rozpendowska Wałbrzych 1 SZTAFETA TeMMPo Roksana Jankowska
22 Mariusz Rudziewicz Nowa Wieś 1 SZTAFETA R-TEAM RYDZYNA Małgosia Rudziewicz
23 Adam Sikora Mieroszów 1 SZTAFETA MadRunners Bartek Szpargała
24 Katarzyna Sojka Wrocław 1 SZTAFETA Team Progresja Lucyna Niedziałkowska
25 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie 1 SZTAFETA Klub Biegacza Kąty Wrocławskie Grzegorz Grzegorek
26 Ewa Szawelska Leszno 1 SZTAFETA Lucky Luki ANGELINA WOYCZYŃSKA
27 Grzegorz Szczepański Czarny Bór 1 SZTAFETA Mad Runners Grzegorz Szczepański
28 Marcin Szkudlarek Wrocław 1 SZTAFETA Osada Alpinistów Julen Elguea
29 Marcin Szymczyna Oława 1 SZTAFETA Oławska Grupa Biegowa Marcin Szymczyna
30 Sebastian Tryk Wrocław 1 SZTAFETA Bardzo piękna drużyna Adam Pawliński
31 Huber Wierzbicki Wrocław 1 SZTAFETA korona wirus team Marcin Zych
32 Witold Wierzbicki Wrocław 1 SZTAFETA KFWW Katarzyna Florek
33 Krystian Włodarczyk Wałbrzych 1 SZTAFETA KRYMARŁUK Łukasz Majcherczyk
34 Anna Zwierko Boguszów-Gorce 1 SZTAFETA Jagody Bartłomiej Jagodziński

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Dystans Drużyna Imię (zmiana 2) Nazwisko (zmiana 2)
1 Edyta Gardecka Wałbrzych - SZTAFETA brak Sylwia Gardecka
2 JOANNA Grzesiak Stare Bogaczowice - SZTAFETA Grzesiaczki Łukasz Grzesiak
3 Adrian Kos Smolec - SZTAFETA Smolecka Zadyszka Daniel Koszykowski
4 NORBERT KUBIK Świdnica - SZTAFETA GtŻ Wacław Leszczyński
5 Karina Piekarska Boguszów - Gorce - SZTAFETA ADHD Squad Aleksandra Gruszka
6 Tomasz Zając Bardo - SZTAFETA ultimasport.pl Justyna Zając

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Dystans Drużyna Imię (zmiana 2) Nazwisko (zmiana 2)
1 ARTUR ADAMIN Wałbrzych 1 SOLO Brak - -
2 Robert Barczak RYDZYNA 1 SOLO R-Team Rydzyna - -
3 Łukasz Bojek RYDZYNA 1 SOLO R-Team Rydzyna - -
4 Beata Bojek RYDZYNA 1 SOLO R-Team Rydzyna - -
5 Katarzyna Bujak Boguszów Gorce 1 SOLO Grupa Biegowa Dzikowiec - -
6 Grzegorz Ciągło Boguszów Gorce 1 SOLO Brak - -
7 Anna Maria Cieśla Wałbrzych 1 SOLO :) - -
8 Andrzej Cukier Kamienna Góra 1 SOLO SP-1 KAMIENNA GÓRA - -
9 Łukasz Cyris Wrocław 1 SOLO Brak - -
10 Jacek Czyczerski Rogoźnica 1 SOLO GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC - -
11 Ewa Farnholtz Roztoka 1 SOLO Grupa Biegowa Bez Granic - -
12 Paweł Farnholtz Roztoka 1 SOLO GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC - -
13 MIROSŁAW FURMAN Oleśnica 1 SOLO KB Lupus Oleśnica - -
14 Jolanta Gidaszewska Leszno 1 SOLO Nessi - -
15 Grzegorz Giurg Wałbrzych 1 SOLO LeceBoChce - -
16 Sebastian Graczyk Boguszów-Gorce 1 SOLO Grupa Biegowa Dzikowiec - -
17 Mariusz Gredes Legnica 1 SOLO Brak - -
18 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój 1 SOLO Wawrzynteam - -
19 Michał Hnatiuk Wałbrzych 1 SOLO RATE MY TRAIL / NIGHT RUNNERS - -
20 Adam Horzela Katowice 1 SOLO Huragan Ligota - -
21 Rafał Jakubowski Gostyń 1 SOLO R-Team Rydzyna - -
22 Jacek Jurczak Wrocław 1 SOLO Vege Runners - -
23 Ireneusz Kirkiewicz Oława 1 SOLO Kolega Maćka Oława - -
24 Krzysztof Klimecki Boguszow-Gorce 1 SOLO NSK RUNS - -
25 ALIAKSANDR KORZHUN Mieroszów 1 SOLO Kamiennogórska Grupa Biegowa - -
26 BARTŁOMIEJ KOSIŃSKI Boguszów-Gorce 1 SOLO Grupa Biegowa Dzikowiec - -
27 PIOTR KOTŁOWSKI Boguszów-Gorce 1 SOLO Grupa Biegowa Dzikowiec - -
28 Łukasz Kowalski głuszyca 1 SOLO #wawrzynteam - -
29 Janusz Kowalski Bolków 1 SOLO Bolków Team - -
30 Mariusz Kozyrski Sobótka 1 SOLO PŁUCA ZLEPIONE KRZEMIONKĄ - -
31 Wacław Kruk Świdnica 1 SOLO KB SOBÓTKA - -
32 Andrzej Kubielewicz Kamienna Góra 1 SOLO Kamienna Góra Biega - -
33 Zenobia Kubielewicz Kamienna Góra 1 SOLO Kamienna Góra Biega - -
34 Adam Kujawa Wałbrzych 1 SOLO GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC - -
35 Beata Kwiatkowska Boguszów-Gorce 1 SOLO Solo - -
36 Wiesław Lęga Świdnica 1 SOLO KS Tęcza - -
37 Patryk Łachan Wrocław 1 SOLO WKURW_TEAM - -
38 Bartosz Maluga Wrocław 1 SOLO maluga.pl - -
39 Czesław Masiarek Jelenia Góra 1 SOLO Jelenia - -
40 Mateusz Matwiejczuk Świdnica 1 SOLO -- - -
41 Aneta Mielnikowska Sobótka 1 SOLO brak - -
42 PIOTR MIELNIKOWSKI Sobótka 1 SOLO XX - -
43 KAZIMIERZ MLAK Milikowice 1 SOLO G.S.GÓRY SOWIE - -
44 Bartosz Nowak Jelenia Góra 1 SOLO brak - -
45 ROBERT OBRANIAK Wałbrzych 1 SOLO A po biegu piwko :) - -
46 Marcin Odzimkowski Mrowiny 1 SOLO brak - -
47 Sławomir Ordyniec Świdnica 1 SOLO KB LEROY MERLIN - -
48 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 1 SOLO Bielawska Akademia Biegania - -
49 Bartłomiej Paliński CHOJNÓW 1 SOLO Rozbiegani Chojnów - -
50 Anna Pałosz Wałbrzych 1 SOLO .. - -
51 ewa pastuszeńko Wałbrzych 1 SOLO PO SWOJEMU - -
52 Bartosz Prusiewicz Świdnica 1 SOLO spaceprint.pl - -
53 Krzysztof Radwan Świebodzice 1 SOLO pjakprezent.pl - -
54 Danuta Sadyś Gołdyn Wałbrzych 1 SOLO Drink team - -
55 Marcin Sakwa Katowice 1 SOLO 133BLP - -
56 Radosław SIWKIEWICZ Dzierżoniów 1 SOLO SZKARADEK - -
57 Marzena Skołubowicz Walbrzych 1 SOLO .. - -
58 RENATA SOBCZAK Oleśnica 1 SOLO NIE - -
59 Justyna Stolarczyk Boguszów Gorce 1 SOLO Grupa Biegowa Dzikowiec - -
60 Jacek Strzecha Wałbrzych 1 SOLO Mad Runners - -
61 Paulina Strzelczyk MOROWNICA 1 SOLO Nessi - -
62 Zbigniew Szlufcik Boguszów-Gorce 1 SOLO Grupa Biegowa Dzikowiec - -
63 Adam Świda Wrocław 1 SOLO Fizjopasjonaci - -
64 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój 1 SOLO Kobiety w biegu - -
65 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój 1 SOLO .. - -
66 MARIUSZ URBAN Walbrzych 1 SOLO SNUS team - -
67 Michał Urbański Wrocław 1 SOLO Flunkyball Team Lądek-Zdrój - -
68 Artur Waluśkiewicz Wrocław 1 SOLO Sola Fide - -
69 Anna Węgrzynowska - Nowak Jelenia Góra 1 SOLO brak - -
70 Anita Wierzba-Jurczak Wrocław 1 SOLO Vege Runners - -
71 Radek Wojtczuk Boguszow-Gorce 1 SOLO Aktywny Ślimak - -
72 Paweł Zieliński Świdnica 1 SOLO 01 - -
73 Sławomir Zygner RYDZYNA 1 SOLO R-TEAM Rydzyna - -
74 Paweł Żukowski Boguszów-Gorce 1 SOLO Grupa Biegowa Dzikowiec - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Dystans Drużyna Imię (zmiana 2) Nazwisko (zmiana 2)
1 Adam Bartosiewicz Gryfino - SOLO EOL Extreme Taxes - -
2 Beata Bielańska Katowice - SOLO Huragan Ligota - -
3 Beata Boczar Zielona Góra - SOLO Green Team Zielona Góra - -
4 Dominik Broda Wrocław - SOLO Positive Vibration - -
5 Tomasz Ciepliński Jelenia Góra - SOLO Wertykalna Kotlina - -
6 Jarosław Domański Świerzawa - SOLO BIEGAMDLAZDROWIA.PL - -
7 Andrzej Drążewski Boguszów-Gorce - SOLO --- - -
8 Mateusz Dziliński Boguszów-Gorce - SOLO zabawydokawy.pl - -
9 Dorota Furgał Oleśnica - SOLO Eliterunnersclub.pl - -
10 Agnieszka Gajzler Wałbrzych - SOLO Drink Team - -
11 Remigiusz Graf Leszno - SOLO TURBO RUN LESZNO - -
12 Przemysław Homenda Marcinowice - SOLO Solo - -
13 Sylwester Jakubowski Boguszów-Gorce - SOLO Akademia Ruchu - -
14 Jarosław Kowalczyk Wałbrzych - SOLO TOP Trener Team - -
15 Anna Kwit SIECHNICE - SOLO brak - -
16 KATARZYNA LACH-PAPCIAK Jawor - SOLO BIEGAMDLAZDROWIA. PL - -
17 Joanna Łukaszewicz Zielona Góra - SOLO Green Team Zielona Góra - -
18 Kamil Łyczkowski Wałbrzych - SOLO Windir - -
19 Sławomir Maćkowiak RYDZYNA - SOLO R-Team Rydzyna - -
20 Artur Mazurek Czarny Bór - SOLO Gmina Ludzi z Pasją - -
21 Rafał Michalak Czepielowice - SOLO CZAPLA TEAM - -
22 Anna Niedźwiedzka Lubin - SOLO Niedźwiadki Biegają - -
23 Marta Olejnik Bolesławiec - SOLO psychotropici - -
24 Marcin Pieczka Boguszow-Gorce - SOLO GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC - -
25 Magdalena Pielichata Kłodzko - SOLO Run4gold - -
26 Marek Pietrzak Zalasewo - SOLO -- - -
27 FABIAN ROLA Boguszów Gorce - SOLO Solo - -
28 Adam Sajduda Wrocław - SOLO pokazeciswiat - -
29 Maciek Samolak Wałbrzych - SOLO NSK RUNS - -
30 SERGIUSZ SOLARSKI Wałbrzych - SOLO JATeam - -
31 Tomasz Stankiewicz Srebrna Góra - SOLO PLANYBIEGOWE.PL - -
32 Barbara Stelmach Wrocław - SOLO Stelmach Team - -
33 Piotr Stelmach wroclaw - SOLO Stelmach Team - -
34 Michał Wielosik Wałbrzych - SOLO Ronal Polska Run - -
35 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW Biała - SOLO GLKS MARCINOWICE - -
36 Tomasz Woźniak Wałbrzych - SOLO Wałbrzyskie Centrum Siły - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 45
Mężczyźni 105
Wszyscy 150