Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Pracownik LW Bogdanka oraz spółek Emeryt LW Bogdanka oraz spółek Uczeń Technikum Górniczego w Łęcznej
1 Agnieszka Bacza Łęczna K1 18-29 lat 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
2 Lucyna Baran-Hałasa Zamość K2 30-39 lat 1 Rgb cyku pyku NIE NIE NIE
3 Tomasz Bastrzyk Brzeziny M3 40-49 lat 1 - TAK NIE NIE
4 Jacek Bazela Chełm M2 30-39 lat 1 Orzeł Srebrzyszcze/ Chełm Biega NIE NIE NIE
5 Darek Bednarczyk Świdnik Duży M2 30-39 lat 1 OSP Świdnik Duży NIE NIE NIE
6 Mirosława BELNIAK Łuków K5 60-69 lat 1 - NIE NIE NIE
7 Michał Biały Kraśnik M1 18-29 lat 1 SKB Kraśnik NIE NIE NIE
8 Tomasz Bielak Kozłówka M3 40-49 lat 1 Szybciej nie dam rady NIE NIE NIE
9 Marek Bisek Lublin M4 50-59 lat 1 Lubelski Węgiel Bogdanka NIE TAK NIE
10 Tomasz Bisek Lublin M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
11 Paweł Bochra Okszów M2 30-39 lat 1 Okszów Biega NIE NIE NIE
12 Kamil Borowski Żółtańce Kolonia M1 18-29 lat 1 Chełm Biega NIE NIE NIE
13 Adam Brodecki Radzyń Podlaski M1 18-29 lat 1 WATAHA łączy Nas bieganie NIE NIE NIE
14 Adrian Buchman Włodawa M2 30-39 lat 1 KS Tęcza Włodawa NIE NIE NIE
15 Natalia Budzynski Lublin K1 18-29 lat 1 Lubelskie Cebularze NIE NIE NIE
16 Grzegorz Budzyński Lublin M2 30-39 lat 1 Lubelskie Cebularze NIE NIE NIE
17 Krzysztof Buławski Puchaczów M4 50-59 lat 1 - NIE TAK NIE
18 Paweł Butryński Lublin M3 40-49 lat 1 #Konfederacja NIE NIE NIE
19 Marek Chadaj Adamów M4 50-59 lat 1 KB-Vmax Adamów NIE NIE NIE
20 Tomasz Choduń Jawidz M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
21 Paweł Cwenk Lublin M3 40-49 lat 1 Lubelskie Cebularze NIE NIE NIE
22 ADRIAN CYTAWA Łęczna M1 18-29 lat 1 Fizjo - Sport Łęczna NIE NIE NIE
23 Sebastian Czerwiński Świdnik M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
24 Wojciech Deleżuch Niemce M3 40-49 lat 1 Nie Ma Letko NIE NIE NIE
25 Roman Denisiuk Lubartów M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
26 Tomasz Derkacz Dorohusk M2 30-39 lat 1 Nadbużański Bieg Pod Prąd NIE NIE NIE
27 Robert Dobromilski Zamość M3 40-49 lat 1 RGB Cyku Pyku NIE NIE NIE
28 Jarosław Dobrzyński Baranówka M1 18-29 lat 1 LUKS Lubartów Sekcja Szachowa NIE NIE NIE
29 Łukasz Domański Lubartów M3 40-49 lat 1 LUKS Lubartów NIE NIE NIE
30 JERZY DROZD Lublin M5 60-69 lat 1 LUBELAKY NIE NIE NIE
31 Wioletta Drzazga Wierzbica- Osiedle K2 30-39 lat 1 Biegamy dzisiaj? NIE NIE NIE
32 Dariusz Dudziak Pokrówka M3 40-49 lat 1 Pompa Team NIE NIE NIE
33 Paweł Dylewski Łęczna M3 40-49 lat 1 Fizjo-Sport TAK NIE NIE
34 Marek Dziurda Chełm M2 30-39 lat 1 CHGT NIE NIE NIE
35 Michał Fila Lublin M2 30-39 lat 1 - TAK NIE NIE
36 Ula Foltyn LUDWIN K3 40-49 lat 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
37 Joanna Frączek Łęczna K2 30-39 lat 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
38 Ewa Furmanik Świerże K3 40-49 lat 1 Chełm Biega NIE NIE NIE
39 Tomasz Gajewski Zamość M3 40-49 lat 1 RGB Cyku Pyku NIE NIE NIE
40 Tomasz Gałan Lublin M3 40-49 lat 1 PGE RUN OBRÓT / Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe NIE NIE NIE
41 Wojciech Ganczaruk Czułczyce M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
42 Piotr Garbacz Lublin M1 18-29 lat 1 - NIE NIE NIE
43 Maciej Gawlikowski Lublin M2 30-39 lat 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
44 Monika Gołębiowska Dubienka K1 18-29 lat 1 Dubienka NIE NIE NIE
45 Marzena Gozdecka Chełm K2 30-39 lat 1 CrossFitter BOX Chełm NIE NIE NIE
46 Andrzej Gozdecki Chełm M2 30-39 lat 1 CrossFitter BOX Chełm NIE NIE NIE
47 Agnieszka Gozdek Lublin K2 30-39 lat 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
48 Karol Grabda Mirów Stary M3 40-49 lat 1 Biegiem Radom! NIE NIE NIE
49 Edyta Gromek Lublin K2 30-39 lat 1 Szybciej nie dam rady NIE NIE NIE
50 Robert Grząśko Zamość M4 50-59 lat 1 EkoGips NIE NIE NIE
51 Małgorzata Hajduk-Gładysz Lublin K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
52 Bogumił Haponiuk Chełm M3 40-49 lat 1 Chełm Biega NIE NIE NIE
53 Monika Hejduk Lublin K3 40-49 lat 1 Umcs Biega NIE NIE NIE
54 Marek Heniborg Dorohusk M2 30-39 lat 1 Dorohusk NIE NIE NIE
55 Jerzy Hiller Lublin M6 70 i więcej 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
56 Izabela Hołody Garwolin K1 18-29 lat 1 - NIE NIE NIE
57 Monika Hołub Lublin K3 40-49 lat 1 Siostry Biegają NIE NIE NIE
58 Anna Humin Krasnystaw M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
59 Piotr Iwanejko Lublin M2 30-39 lat 1 Lubelskie Cebularze NIE NIE NIE
60 WŁADYSŁAW IWANICKI Łęczna M5 60-69 lat 1 lw bogdanka,sa NIE TAK NIE
61 ŁUKASZ IWANICKI Lublin M2 30-39 lat 1 - TAK NIE NIE
62 Katarzyna Iwaniuk-Mroczek Lubartów K1 18-29 lat 1 Upadłe Anioły NIE NIE NIE
63 Andrzej Jabłoński Wojsławice M4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
64 Ewa Jacniak Lublin K1 18-29 lat 1 #NoLimits NIE NIE NIE
65 Justyna Jagiełło Chelm K2 30-39 lat 1 Chełm Biega NIE NIE NIE
66 Aleksandra Jakubczak Zamość K2 30-39 lat 1 3 BZ Zamość NIE NIE NIE
67 Agnieszka Jakubczyk-Latała Świdnik K3 40-49 lat 1 Biegający Świdnik NIE NIE NIE
68 Piotr Janiuk Chełm M3 40-49 lat 1 Chełm Biega NIE NIE NIE
69 EUGENIUSZ JANKOWSKI Puławy M5 60-69 lat 1 - NIE NIE NIE
70 Paweł Janowski Turowola Kolonia M2 30-39 lat 1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
71 Krzysztof Jarzynka Lublin M4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
72 Artur Jendrych Świdnik M1 18-29 lat 1 Biegajacy Świdnik NIE NIE NIE
73 Marzena Juraś-Kmieć Lublin K3 40-49 lat 1 BIEGAM SOBIE NIE NIE NIE
74 Angelika Kamińska Warszawa K3 40-49 lat 1 Siostry biegają NIE NIE NIE
75 Monika Kanclerz-Mazurczuk Chełm K3 40-49 lat 1 WIST/Okszów Biega NIE NIE NIE
76 Józef Kaniewski Lubartów M5 60-69 lat 1 - NIE NIE NIE
77 DAREK Kantor Boduszyn M4 50-59 lat 1 lubelskibiegacz.pl TEAM NIE NIE NIE
78 Dawid Karlikowski Łęczna M2 30-39 lat 1 Łęczna Biega TAK NIE NIE
79 Robert Karwat Baranówka M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
80 Małgorzata Kawka Żyrzyn K2 30-39 lat 1 Gloria Victis NIE NIE NIE
81 Monika Klimkowska Chełm K3 40-49 lat 1 SPORTY CZARNIECKI - CHEŁM BIEGA NIE NIE NIE
82 Wiesław Kochalski Lubartów M5 60-69 lat 1 - NIE NIE NIE
83 Kacper Kociuba Głębokie M1 18-29 lat 1 - NIE NIE TAK
84 Marcin Kołodziej Kumów Majoracki M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
85 Mariusz Kołodziej Cyców M3 40-49 lat 1 LW BOGDANKA NIE TAK NIE
86 Marta Kołodziejczyk Łęczna K3 40-49 lat 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
87 Maciej Kołodziejczyk Łęczna K3 40-49 lat 1 Fizjo-sport Team NIE NIE NIE
88 Piotr KONOPKA Lublin M3 40-49 lat 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
89 Łukasz Kordowicz Biłgoraj M3 40-49 lat 1 Biłgoraj Ultra Trail NIE NIE NIE
90 Joanna Korzeniowska Lublin K2 30-39 lat 1 Umcs biega NIE NIE NIE
91 Jan Kościarz Łęczna M4 50-59 lat 1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
92 Jakub Kotarski Cyców M1 18-29 lat 1 Chełm biega NIE NIE NIE
93 Robert Kowalczyk Łęczna M3 40-49 lat 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
94 Krzysztof Kowalczyk Lublin M2 30-39 lat 1 #NoLimits NIE NIE NIE
95 Anna Kowalik Chrzanów K2 30-39 lat 1 Umcs biega NIE NIE NIE
96 Henryk Kowalski Lublin M5 60-69 lat 1 - NIE NIE NIE
97 Marcin Kozak Lubartów M3 40-49 lat 1 Saint-Gobain SQUAD NIE NIE NIE
98 Sławomir Kozak Zamość M3 40-49 lat 1 RGB Cyku Pyku NIE NIE NIE
99 Ryszard Król Lublin M4 50-59 lat 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
100 Krzysztof Król Świdnik M3 40-49 lat 1 - TAK NIE NIE
101 Agata Królikowska Lublin K2 30-39 lat 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
102 Halina Krysa Lublin K4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
103 KAROL KRYSTJAŃCZUK LUDWIN M3 40-49 lat 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
104 Dawid Książek Lublin M2 30-39 lat 1 Lublin Biega TAK NIE NIE
105 Agnieszka Kudło Szczekarków K3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
106 Iwona Kulig Skaryszew K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
107 Małgorzata Kursa Świdnik K2 30-39 lat 1 Biegający Świdnik NIE NIE NIE
108 Piotr Kurzejewski Bychawa M2 30-39 lat 1 Bychawa Runners NIE NIE NIE
109 GRZEGORZ KUZIOŁA Lublin M3 40-49 lat 1 #Nolimits NIE NIE NIE
110 Iwona Kuzioła Lublin K3 40-49 lat 1 #NoLimits NIE NIE NIE
111 Olga Kuzmicz STARY UŚCIMÓW K2 30-39 lat 1 Jaga Lata/ Lublin Biega NIE NIE NIE
112 Iska Kwiatkowska Lublin K2 30-39 lat 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
113 Małgorzata Kwiatkowska Lublin K2 30-39 lat 1 CYKU PYKU RGB NIE NIE NIE
114 Krzysztof Kwiatkowski Lublin M2 30-39 lat 1 CYKU PYKU RGB NIE NIE NIE
115 Robert Lach Dęblin M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
116 Andrzej Latała Świdnik M3 40-49 lat 1 Biegający Świdnik POLBRUK S.A. NIE NIE NIE
117 Karolina Lato-Książek Lublin K2 30-39 lat 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
118 Sylwester Lepiarz WRONÓW M1 18-29 lat 1 LKB RUDNIK NIE NIE NIE
119 Grzegorz Lesniak Włodawa M3 40-49 lat 1 KCKL WŁODAWA NIE NIE NIE
120 Piotr LEŚNIAK Chełm M3 40-49 lat 1 das Team NIE NIE NIE
121 Marek Lik Chelm M4 50-59 lat 1 Chełm Biega NIE TAK NIE
122 Tomasz Lipa Lublin M2 30-39 lat 1 LW Bogdanka S.A TAK NIE NIE
123 Olaf Lipczyński Lublin M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
124 Mariusz Lisiecki Parczew M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
125 Dariusz Litkowski Marysin M2 30-39 lat 1 Największa Armia Świata NIE NIE NIE
126 Marek Litwinek Lubartów M2 30-39 lat 1 wkurw_team NIE NIE NIE
127 Krystian Łatka Pokrówka M2 30-39 lat 1 DAS Team NIE NIE NIE
128 MARIUSZ ŁOBACZUK Chełm M3 40-49 lat 1 CHEŁM BIEGA NIE NIE NIE
129 Elwira Łuszczyńska Wola Sernicka K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
130 Kamil Mackiewicz Lublin M2 30-39 lat 1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
131 Basia Malec Lublin K4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
132 Zbigniew Malesza Okszów M3 40-49 lat 1 Okszów Biega NIE NIE NIE
133 Izabela Malinowska Kraśniczyn K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
134 MARIUSZ MAŁEK Łuków M3 40-49 lat 1 V Max Adamów NIE NIE NIE
135 Piotr Mamej Lublin M4 50-59 lat 1 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe NIE NIE NIE
136 Elżbieta Mamej Lublin K4 50-59 lat 1 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe NIE NIE NIE
137 Przemysław Matuła Lublin M4 50-59 lat 1 UMCS Biega NIE NIE NIE
138 Kamil Matyjaszczyk Łęczna M2 30-39 lat 1 Lubelski Węgiel Bogdanka TAK NIE NIE
139 Agnieszka Matysek Pawłów K3 40-49 lat 1 LKB Rudnik NIE NIE NIE
140 Janusz Miazga Zamość M4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
141 Paweł Mierz Parczew M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
142 Rafał Milanowski Lublin M2 30-39 lat 1 SM "Wspólnota" w Łęcznej NIE NIE NIE
143 Marek Mirosław Lublin M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
144 Jerzy Mirosław Strzyżewice M4 50-59 lat 1 lubelskibiegacz.pl TEAM NIE TAK NIE
145 Miron Misiurek Lublin M3 40-49 lat 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
146 Wojciech Mitura Parczew M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
147 Wioletta Mitura Parczew K3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
148 Paweł Młodzikowski Adamów M2 30-39 lat 1 Kb V-MAX Adamów NIE NIE NIE
149 janusz monach kulik M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
150 Irena Motyl Świdnik K5 60-69 lat 1 Biegający Świdnik NIE NIE NIE
151 Magdalena Mroczek Lublin K3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
152 Przemysław Mroczek Lublin M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
153 Wojciech Mróz Chełm M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
154 Elżbieta Mróz Chełm K3 40-49 lat 1 24 Bataloin Lekkiej Piechoty Chełm NIE NIE NIE
155 Grzegorz Niewęgłowski Lubartów M4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
156 Arkadiusz Niziołek Wesołówka M2 30-39 lat 1 - TAK NIE NIE
157 JAN NOWAK Chełm M3 40-49 lat 1 CHEŁM NIE NIE NIE
158 Hubert Obrusiewicz Lublin M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
159 Piotr Opolski Lubartów M3 40-49 lat 1 LUKS Lubartów - Sekcja Szachowa NIE NIE NIE
160 Mariusz Orłowski Lublin M1 18-29 lat 1 - TAK NIE NIE
161 Andrzej Orłowski CEZARYN M1 18-29 lat 1 MKS LUBARTÓW NIE NIE NIE
162 Daniel Osiński Lublin M3 40-49 lat 1 Sędzia NIE NIE NIE
163 Henryk ostrykiewicz tomaszow lub M6 70 i więcej 1 tomaszowska grupa biegowa NIE NIE NIE
164 ANDRZEJ PACEK Lublin M4 50-59 lat 1 Lubelaky. NIE NIE NIE
165 Magdalena Pałka Wytyczno K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
166 Jarosław Pawelec Dęblin M3 40-49 lat 1 Potrenujemy? NIE NIE NIE
167 Grzegorz Pawlak Łęczna M2 30-39 lat 1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
168 Irena PAŹDZIOR Chełm K5 60-69 lat 1 Chełm biega NIE NIE NIE
169 Dariusz Piątkowski Nowiny M4 50-59 lat 1 chełmska grupa triathlonu NIE NIE NIE
170 Marta Pietruszka Lubartów K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
171 Eliza Pitura Lublin K3 40-49 lat 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
172 Kinga Podlodowska Łęczna K1 18-29 lat 1 - NIE NIE NIE
173 Dariusz Polski Lublin M4 50-59 lat 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
174 Ireneusz Połeć Lublin M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
175 Witold Prill Urszulin M4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
176 Katarzyna Pruszkowska Chełm K3 40-49 lat 1 Crossfitter Box Chełm NIE NIE NIE
177 Mariusz Pruszkowski Chełm M3 40-49 lat 1 Chełm Biega/ Crosfitter Box Chełm NIE NIE NIE
178 Anna Psuja Świdnik K2 30-39 lat 1 Biegajacy Świdnik NIE NIE NIE
179 Henryk Pytka Łęczna M4 50-59 lat 1 LW 'BOGDANKA' NIE TAK NIE
180 Sławek Rachoń Lubartów M3 40-49 lat 1 lubartowbiega.pl NIE NIE NIE
181 Kamil Resztak Łęczna M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
182 Dagmara Rogozińska-Kozak Zamość K2 30-39 lat 1 RGB Cyku Pyku NIE NIE NIE
183 Żaneta Rumińska Bełżyce K3 40-49 lat 1 Bełżyce biegają NIE NIE NIE
184 Krzysztof Rycak Małków M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
185 Artur Sidoruk Sawin M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
186 Zbigniew Siedlaczek Lublin M5 60-69 lat 1 - NIE NIE NIE
187 Bogusław Siedlecki Włodawa M4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
188 Marek Sieńko Bełżyce M2 30-39 lat 1 Zabiegani NIE NIE NIE
189 Maciej Skrzypczak Kobyłki M1 18-29 lat 1 - NIE NIE NIE
190 Robert Socha Siedliszcze M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
191 Marcin Socha Lubartów M2 30-39 lat 1 lubartowbiega.pl NIE NIE NIE
192 Łukasz Solan Lublin M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
193 Robert Solpa Świdnik M4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
194 Karol Stawecki Lublin M1 18-29 lat 1 Największa Armia Świata NIE NIE NIE
195 Ryszard Stawiarski Chełm M5 60-69 lat 1 Chełm Biega NIE NIE NIE
196 Andzrej Strzeszewski Puławy M4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
197 Piotr Stupka Włodawa M3 40-49 lat 1 KST Włodawa NIE NIE NIE
198 Marcin Styrnik Niemce M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
199 Władysław Sulowski Marysin M5 60-69 lat 1 - NIE NIE NIE
200 Marian Surowiec Milanów M5 60-69 lat 1 LKS Milanów NIE NIE NIE
201 KAZIMIERZ SYSA Krasnystaw M5 60-69 lat 1 - NIE NIE NIE
202 Dariusz Szafran Lublin M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
203 Agnieszka Szczepaniak Lubartów K3 40-49 lat 1 1978 NIE NIE NIE
204 Joanna Szczerbatko Lublin K3 40-49 lat 1 Siostry Biegają NIE NIE NIE
205 Paweł Szczygieł Lubartów M3 40-49 lat 1 Lubartów Biega NIE NIE NIE
206 Robert Szkoda Biłgoraj M2 30-39 lat 1 Biłgoraj Ultra Trail NIE NIE NIE
207 Bożena Szukało Chełm K3 40-49 lat 1 Crosfitter Box Chełm NIE NIE NIE
208 Andrzej Śliwa Łęczna M4 50-59 lat 1 LW BOGDANKA NIE TAK NIE
209 Mateusz Śliwiński Lublin M1 18-29 lat 1 lubelskibiegacz.pl TEAM NIE NIE NIE
210 Dariusz Świdnik Lublin M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
211 Agnieszka Talarowska Krasnystaw K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
212 Paweł Talarowski Krasnystaw M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
213 Anna Tchorek Lublin K3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
214 Gabriela Tchorek Lublin K1 18-29 lat 1 - NIE NIE NIE
215 Leon Tomaszewski Cyców M5 60-69 lat 1 - NIE TAK NIE
216 Tomasz Uniowski Lublin M2 30-39 lat 1 Ćmy barowe NIE NIE NIE
217 Dawid Walkowski Ludwin-Kolonia M1 18-29 lat 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
218 Ewelina Warchocka Lublin K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
219 Agnieszka Warda Lublin K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
220 Joanna Warych Lublin K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
221 KAROLINA WAŚNIEWSKA Cerekiew K2 30-39 lat 1 Biegiem Radom! NIE NIE NIE
222 Wojciech Wenerski Lublin M5 60-69 lat 1 luelskie stowarzyszenie biegowe NIE NIE NIE
223 Wiesław WEPA Chełm M5 60-69 lat 1 Chelmska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
224 Andrzej Wiatrowski Szczebrzeszyn M3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
225 Łukasz Widz Ryki M2 30-39 lat 1 PoyeBunny NIE NIE NIE
226 SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Lublin M3 40-49 lat 1 Nolimits NIE NIE NIE
227 Rafał Wojtuniak Małęczyn M3 40-49 lat 1 Biegiem Radom! NIE NIE NIE
228 Monia WOŹNIAK Elizówka K3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
229 Marek Woźniak Lublin M3 40-49 lat 1 umcs biega NIE NIE NIE
230 Agnieszka Wójcicka Łęczna K3 40-49 lat 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
231 Marcin Wójcicki Łęczna M3 40-49 lat 1 Łęczna Biega / Solet Running Team NIE NIE NIE
232 Łukasz Wójcik Niemce M2 30-39 lat 1 Szybciej nie dam rady NIE NIE NIE
233 Paweł Wójtowicz Lublin M3 40-49 lat 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
234 Magdalena Wrona Bychawa K1 18-29 lat 1 Bychawa Runners NIE NIE NIE
235 Jacek Wronisz Turowola M2 30-39 lat 1 Lw bogdanka TAK NIE NIE
236 Krzysztof Wróbel Świdnik M3 40-49 lat 1 Biegający Świdnik NIE NIE NIE
237 Barbara Wróbel Świdnik K3 40-49 lat 1 Biegający Świdnik NIE NIE NIE
238 Anna Zaborek-Trubalska Lublin K2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
239 Grzegorz Zając Łęczna M3 40-49 lat 1 - TAK NIE NIE
240 Marzena Zając Łęczna K3 40-49 lat 1 - NIE NIE NIE
241 Mikołaj Zasiadko Łęczna M3 40-49 lat 1 LW Bogdanka NIE NIE NIE
242 Adam Zbiciak Lubartów M4 50-59 lat 1 - NIE NIE NIE
243 Grzegorz Zdun Lublin M2 30-39 lat 1 - NIE NIE NIE
244 Michal Zubik Lublin M3 40-49 lat 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
245 Jolanta Żebrowska Puławy K4 50-59 lat 1 Potrenujemy? Chemik NOXY Puławy NIE NIE NIE
246 Maria Żmurek Puchaczów K5 60-69 lat 1 - NIE NIE NIE
247 Wiktoria Żuk Lublin K1 18-29 lat 1 #runForsmile NIE NIE NIE
248 Agata Żuk Lublin K3 40-49 lat 1 #runForsmile NIE NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Pracownik LW Bogdanka oraz spółek Emeryt LW Bogdanka oraz spółek Uczeń Technikum Górniczego w Łęcznej
1 Mariusz Adamczyk Borzechow Kolonia M3 40-49 lat - Bełżyce Biegają NIE NIE NIE
2 Radosław Badziak Puławy M2 30-39 lat - - NIE NIE NIE
3 Elżbieta Banasiewicz Wałbrzych K2 30-39 lat - Banasiewicz NIE NIE NIE
4 Oskar Banasiewicz Wałbrzych - - Banasiewicz NIE NIE NIE
5 Agata Baranowska Lublin K2 30-39 lat - Lublin biega NIE NIE NIE
6 Tomasz Bastrzyk Brzeziny M3 40-49 lat - - TAK NIE NIE
7 Piotr Biały Kraśnik M4 50-59 lat - SKB Kraśnik NIE NIE NIE
8 Damian Bocian Radzyń Podlaski M1 18-29 lat - Bociany NIE NIE NIE
9 Tomasz Chwedyna Radzyń Podlaski M3 40-49 lat - Lks Milanów NIE NIE NIE
10 Rafał Czelej Świdnik M2 30-39 lat - Biegajacy Świdnik NIE NIE NIE
11 Marek Danił Lubartów M4 50-59 lat - - NIE NIE NIE
12 Dariusz Dudziak Pokrówka M3 40-49 lat - Pompa Team NIE NIE NIE
13 Marcin Dul Lublin M2 30-39 lat - Dąbrowski Team NIE NIE NIE
14 Tomasz Janowski Łęczna M2 30-39 lat - Korporacja Gwarecka SA TAK NIE NIE
15 Marta Jata Lublin K2 30-39 lat - WW Team NIE NIE NIE
16 Adrian Kobielarz Lublin M2 30-39 lat - - NIE NIE NIE
17 Joanna Komar Żyrzyn K2 30-39 lat - Potrenujemy? NIE NIE NIE
18 Leszek Kot Łęczna M5 60-69 lat - - NIE TAK NIE
19 MAREK KUBICKI Pliszczyn M4 50-59 lat - - NIE NIE NIE
20 Arkadiusz Łaszkiewicz Zamość M2 30-39 lat - - NIE NIE NIE
21 Paweł Majcher Lublin M2 30-39 lat - MATE MOUNTAINS NIE NIE NIE
22 Basia Malec Lublin K4 50-59 lat - - NIE NIE NIE
23 Barbara Matyjaszczyk Łęczna K2 30-39 lat - Łęczna Biega NIE NIE NIE
24 Paweł Moryc Bełżyce M1 18-29 lat - Bełżyce Biegają NIE NIE NIE
25 Paweł Mularczyk Lublin M2 30-39 lat - - NIE NIE NIE
26 Sylwester Odziemczyk Lublin M4 50-59 lat - Lubelska grupa triathonu NIE NIE NIE
27 Basia Okorska-Bombińska Radom K2 30-39 lat - PKO Bank Polski NIE NIE NIE
28 Irmina Pańczuk Figura Puławy K3 40-49 lat - UMCS BIEGA NIE NIE NIE
29 Michał Płecha Chodel M2 30-39 lat - Centrum Dietetyczno-Sportowe NIE NIE NIE
30 Adrian Polski Lublin M1 18-29 lat - Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
31 Marek Prokop Niemce M3 40-49 lat - CaniCrossTeam NIE NIE NIE
32 Ireneusz Pszczoła Lublin M2 30-39 lat - - NIE NIE NIE
33 Agnieszka Rojek Łęczna K3 40-49 lat - Łęczna biega NIE NIE NIE
34 Artur Rudnik Piotrowice Wielkie M3 40-49 lat - KWP NIE NIE NIE
35 Sebastian Szpinda Biłgoraj M3 40-49 lat - Biłgoraj Ultra Trail NIE NIE NIE
36 Karol Trąbka Lubartrów M1 18-29 lat - - NIE NIE NIE
37 Kamil Walczyk Maków M2 30-39 lat - Zabiegany Skaryszew NIE NIE NIE
38 Paweł Wójcik Nowa Wólka M3 40-49 lat - - NIE NIE NIE
39 Tomasz Zając Bardo M2 30-39 lat - ultimasport.pl NIE NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 18-29 lat 10
K2 30-39 lat 37
K3 40-49 lat 31
K4 50-59 lat 5
K5 60-69 lat 4
K6 70 i więcej 0
M1 18-29 lat 20
M2 30-39 lat 60
M3 40-49 lat 73
M4 50-59 lat 29
M5 60-69 lat 15
M6 70 i więcej 2
Kobiety 88
Mężczyźni 199
Wszyscy 287