Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 JULIA CHMIELEWSKA Namysłow NORDIC WALKING - 5HOPS+
2 Olga Chmielewska Namysłów NORDIC WALKING - 5HOPS+
3 HANNA CHMIELEWSKA Namysłow NORDIC WALKING - 5HOPS+
4 Anna Chmielewska Namysłów NORDIC WALKING - 5HOPS+
5 PAWEŁ CHMIELEWSKI Namysłów NORDIC WALKING - 5HOPS+
6 Magdalena Kiełtyka Twardogóra NORDIC WALKING - -
7 Maciej KRÓL Ludwików NORDIC WALKING - Drożdżowe placki
8 Iwona KRÓL Ludwików NORDIC WALKING - Drożdżowe placki
9 BARBARA NOWAK Kraszewice NORDIC WALKING - KALISIA NORDIC TEAM
10 Marek Zaremba Łęka Mroczeńska NORDIC WALKING - Kamikadze
11 Elżbieta Zaremba Łęka Mroczeńska NORDIC WALKING - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Michał Bogaczyński Doruchów BIEG - -
2 Izabela Brdęk Ostrzeszów BIEG - Aktywny Ostrzeszów
3 TOMASZ DERESIŃSKI Topola - Osiedle BIEG - KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
4 Marcin Grzeszczyk Ostrów Wielkopolski BIEG - KS Fabryka Biegania Ostrów Wlkp
5 Dariusz Jakuszkowiak Ostrów Wielkopolski BIEG - Błękitny parasol
6 Tomasz Kosztyła Smardowskie Olendry BIEG - -
7 Marcel Kruszyk Szklarka Śląska BIEG - -
8 Jagoda Lepka Sośnie BIEG - -
9 Emil Pasternak Topola-Osiedle BIEG - -
10 Jan Pauś Szklarka Przygodzicka BIEG - -
11 Maciej Pauś Szklarka Przygodzicka BIEG - -
12 Jarosław Pauś Antonin BIEG - Antonin
13 Dawid Pichlinski sosnie BIEG - Brak
14 Jacek Pluta Chełstów BIEG - -
15 RENATA PŁÓCIENNIK Ostrów Wielkopolski BIEG - Night Runners Ostrów Wielkopolski
16 Joanna Robakowska Ostrów Wlkp. BIEG - -
17 Krzysztof Rogala Kałkowskie BIEG - Nadleśnictwo Antonin
18 Bartłomiej Walczak Huta BIEG - Biegiem Po Endorfiny
19 ANGELIKA Zawierta Ostrzeszów BIEG - AKTYWNY OSTRZESZÓW
20 Jarosław Zawierta Ostrzeszów BIEG - AKTYWNY OSTRZESZÓW

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Joanna Banaszak Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
2 Łukasz Berlik Antonin TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
3 Ewelina Bojarczuk Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
4 Krzysztof Buczek Odolanów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
5 Magdalena Buczek Odolanów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
6 Hania Buczek Odolanów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
7 Krystyna Chalińska Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
8 Emil Chaliński Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
9 Damian Chaliński Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
10 Karolina Chazubska Szklarka Przygodzicka TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
11 Justyna Chazubska Szklarka Przygodzicka TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
12 Jacek Chazubski Szklarka Przygodzicka TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
13 Wojciech Chazubski Szklarka Przygodzicka TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
14 Mikołaj Chazubski Szklarka Przygodzicka TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
15 Marlena Chmielecka Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
16 Marta Chmielecka Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
17 Filip Chmielecki Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
18 Tomasz Chmielecki Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
19 Adam Chytrowski Kowalew TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
20 Witold Ciechanowski Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
21 Witold Ciechanowski Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
22 Karolina Cybulska Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - FayerTeam
23 Tymoteusz Cybulski Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - FayerTeam
24 Paulina Doktór Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
25 Wiktoria Dominiak Godzieszowa TRASA ROWEROWA RODZINNA - Opek`s Team
26 Wojciech Dominiak Godzieszowa TRASA ROWEROWA RODZINNA - Opek`s Team
27 Kalina Dominiak Godzieszowa TRASA ROWEROWA RODZINNA - Opek`s Team
28 Karolina Dryka Cieszyn TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
29 Inga Dryka Cieszyn TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
30 Nina Duszyńska Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - Sokół Wrocław
31 Nina Duszyńska Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - A natale poui
32 Piotr Duszyński Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - A natale poui
33 Marta Eckert Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
34 Zuzanna Eckert Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
35 Jakub Eckert Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
36 Malwina Fikus-Skoczylas Pieczyska TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
37 Tomasz Fiolkowski Rojów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
38 Wojtek Firer Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - FayerTeam
39 Zoja Firer - Cybulska Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - FayerTeam
40 Krzysztof Fraszczak Ostrów Wlkp. TRASA ROWEROWA RODZINNA - TOSHITEAM
41 Agnieszka Fraszczak Ostrów Wlkp. TRASA ROWEROWA RODZINNA - TOSHITEAM
42 Antonina Fraszczak Ostrów Wlkp. TRASA ROWEROWA RODZINNA - TOSHITEAM
43 Marta FRĄSZCZAK Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
44 MATEUSZ FRĄSZCZAK Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
45 ŁUKASZ FRĄSZCZAK Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
46 JAN FRĄSZCZAK Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
47 Marcin Frontczak Przybysławice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
48 Martyna Frontczak Przybysławice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
49 Bolesław Frontczak Przybysławice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
50 Anna Girus MOŻDŻANÓW TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
51 Maria Girus MOŻDŻANÓW TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
52 Weronika Glapinska Przemków TRASA ROWEROWA RODZINNA - Team Przemków
53 Agnieszka Glapińska Przemków TRASA ROWEROWA RODZINNA - Team Przemków
54 Tadeusz Gòrecki Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
55 Teresa Górecka Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
56 Michał Graja Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
57 Wioleta Gruca Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
58 Jagoda Gruca Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
59 Hubert Guździoł Świeca TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
60 Iwona Gwiazda Wilczyce TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
61 Hanna Iwach Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - Iwaszki
62 Paulina Iwach Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - Iwaszki
63 Małgorzta Iwach Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - Iwaszki
64 Edyta Janecka Wysocko Wielkie TRASA ROWEROWA RODZINNA - Babysie
65 Bartosz Janecki Wysocko Wielkie TRASA ROWEROWA RODZINNA - Babysie
66 Tomasz Janecki Wysocko Wielkie TRASA ROWEROWA RODZINNA - Babysie
67 Tosia Jurek Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - Bułka z masłem
68 Natalia Juszczak Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
69 Ewelina Kiereś Małuszów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
70 Michał Kiereś Małuszów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
71 Tadeusz Kiereś Małuszów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
72 Karolina Kleinert-Pokrzywka Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - Poziomki
73 Agnieszka Kliber Czarnylas TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
74 Leon Kliber Czarnylas TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
75 Radomir Kliber Czarnylas TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
76 Tymon Kliber Czarnylas TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
77 Dariusz Knuła Cieszyn TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
78 Beata Knuła Cieszyn Wlkp TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
79 Klaudia Koziarska Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
80 Weronika Koziarska Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
81 Katarzyna Koziarska Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
82 Marcin Koziarski Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
83 Krystyna Kozłowska Jesiona TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
84 PAWEŁ KOZŁOWSKI Jesiona TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
85 Katarzyna Kozyra Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
86 Piotr Kozyra Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
87 Magdalena Kozyra Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
88 Lidia Kuczyńska Surmin TRASA ROWEROWA RODZINNA - SurminTeam
89 Ewa Kuczyńska Surmin TRASA ROWEROWA RODZINNA - SurminTeam
90 Marta Kuczyńska Surmin TRASA ROWEROWA RODZINNA - SurminTeam
91 Jaś Kuczyński Surmin TRASA ROWEROWA RODZINNA - SurminTeam
92 Tomasz Kuczyński Surmin TRASA ROWEROWA RODZINNA - SurminTeam
93 Marek Kulczyk Granowiec TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
94 Tomasz Kulczyk Odolanów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
95 Grzegorz Kwatera Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
96 Klaudia Kwatera Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
97 Iwona Kwiatkowska wroclaw TRASA ROWEROWA RODZINNA - Kwiatki
98 Miroslaw Kwiatkowski Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - Kwiatki
99 Mariusz Lasko Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - Lasko
100 Mikołaj Lasko Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - Lasko
101 Agnieszka Lasko Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - Lasko
102 Danuta Malinowska Czarnylas TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
103 Joanna Matuszczak-Świgoń Taczanów TRASA ROWEROWA RODZINNA - Tomasz Świgoń, Adam Świgoń, Piotr Świgoń
104 Walentyna Mundra Bogdaj TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
105 Kazimierz Mundry Bogdaj TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
106 DANUTA MYSZKOWSKA Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
107 Kasia Myszkowska Cieszyn TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
108 Zosia Myszkowska Cieszyn TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
109 Antek Myszkowski Cieszyn TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
110 Alan Netter Granowiec TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
111 Dariusz Netter Granowiec TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
112 Joanna Netter Granowiec TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
113 Anna Nowak Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
114 Jakub Nowak Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
115 Paweł Nowak Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
116 Bożena Opałka Szklarka Przygodzicka TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
117 Kinga Opałka Szklarka Przygodzicka TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
118 Grzegorz Opałka Szklarka Przygodzicka TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
119 Hubert Opałka Szklarka Przygodzicka TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
120 Łukasz Patalas Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - Brak
121 Wiesława Pauś Czarnulas TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
122 Alicja Peukert Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - WorkiNaK..
123 Agnieszka Peukert Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - WorkiNaK..
124 Jan Peukert Ostrów Wlkp. TRASA ROWEROWA RODZINNA - duet
125 Barbara Peukert Ostrów Wlkp TRASA ROWEROWA RODZINNA - duet
126 Łukasz Peukert Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - WorkiNaK..
127 Jan Pokrzywka Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - Poziomki
128 Piotr Pudys Granowiec TRASA ROWEROWA RODZINNA - Puding
129 Włodzimierz Pudys Granowiec TRASA ROWEROWA RODZINNA - Ogrodzenia Pudys
130 Magdalena Pudys Granowiec TRASA ROWEROWA RODZINNA - Puding
131 Magdalena Roga sosnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
132 Dorota Rojek Chwałów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
133 Zofia Rojek Chwałów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
134 Iwona Schubert Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
135 Aleksandra Schubert Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
136 Maciej Schubert Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
137 Igor Schubert Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
138 Jadwiga Skrzyńska Cieszyn TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
139 Paulina Skrzyńska Cieszyn TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
140 Borys Słodkiewicz Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
141 Jagna Słodkiewicz Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
142 Małgorzata Słodkiewicz Wrocław TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
143 FRANK Sobczak Antonin TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
144 URSZULA SOBCZAK Antonin TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
145 AGATA Sobczak Antonin TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
146 Piotr Sobczak Antonin TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
147 Małgorzata Sokolska Ligota wielka TRASA ROWEROWA RODZINNA - SOKOŁY
148 Iga Sokolska Ligota wielka TRASA ROWEROWA RODZINNA - SOKOŁY
149 Lena Sokolska Ligota wielka TRASA ROWEROWA RODZINNA - SOKOŁY
150 Krzysztof Sokolski Ligota wielka TRASA ROWEROWA RODZINNA - SOKOŁY
151 Miłosz Stebnicki TRZEBNICA TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
152 Michał Stebnicki TRZEBNICA TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
153 AGATA Stekiel Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - STEKIELOWIE
154 JACEK Stekiel Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - STEKIELOWIE
155 Kinga Stekiel Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - STEKIELOWIE
156 Dominika Stembalska Małuszów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
157 Sara Stembalska Małuszów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
158 Tatiana Stembalska Małuszów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
159 Jasmina Stembalska Małuszów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
160 Agnieszka Sztukowska Janislawice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
161 Natalia Sztukowska Janislawice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
162 Helena Sztukowska Janislawice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
163 Alicja Sztukowska Janislawice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
164 Helena Sztukowska Janislawice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
165 Piotr Świgoń Taczanów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
166 Tomasz Świgoń Taczanów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
167 Adam Świgoń Taczanów TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
168 Łukasz Tacik Cieszyn TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
169 Hanna Tajak Działosza TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
170 Ewcia Tajak Działosza TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
171 Staś Tajak Działosza TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
172 Grzegorz Tajak Działosza TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
173 Ula Tajak Działosza TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
174 Marcel Tomalak Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
175 Wiktor Tomalak Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
176 Maciej Tomalak Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
177 KAROLINA TOPOLAN Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
178 ROZALIA TOPOLAN Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
179 Marta Twardowska Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA RODZINNA - Bułka z masłem
180 Magda Tylki Kalisz TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
181 Julia Wardzyk Janisławice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
182 Waldemar Wardzyk Janisławice TRASA ROWEROWA RODZINNA - -
183 Marzena Witkowska Sośnie TRASA ROWEROWA RODZINNA - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Karol Abel Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Towarzystwo Rowerowe Calisia Bike
2 Jan Banaszyński Piotrów TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Towarzystwo Rowerowe Calisia Bikeice
3 Anna Bargenda Bogdaj TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
4 Artur Bielak Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - CALISIA BIKE
5 JERZY CIAPIERZYŃSKI Ołobok TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - MTB OŁOBOK
6 Karol Girus MOŻDŻANÓW TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
7 Jan Girus MOŻDŻANÓW TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
8 Laura Glapińska Przemków TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Team Przemków
9 Jacek Glapiński Przemków TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Team Przemków
10 NORBERT GWIAZDA Wilczyce TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - WKS Wilczyce
11 Janusz Janicki Goliszew TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
12 Magdalena Kłos Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
13 Jagoda Kosztyła Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
14 Paulina Kosztyła Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
15 Małgorzata Krokos Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
16 Grzegorz Machaj Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Towarzystwo Rowerowe CALISIA BIKE
17 ZBIGNIEW MATYLEK Sośnie TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
18 ANDRZEJ MATYLEK Głogów TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
19 Emilia Michalska Leszno TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
20 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
21 Krzysztof OLEK Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Towarzystwo Rowerowe CALISIA BIKE
22 Ilona OLEK Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Towarzystwo Rowerowe CALISIA BIKE
23 Barbara Anna OLEK Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Towarzystwo Rowerowe CALISIA BIKE
24 Maria OLEK Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Towarzystwo Rowerowe CALISIA BIKE
25 Stanisław OLEK Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Towarzystwo Rowerowe CALISIA BIKE
26 Teresa Ordon Tłokinia kościelna TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
27 Tomasz Rychlik Ostrów Wielkopolski TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
28 Arkadiusz Sikorski Antonin TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
29 Robert Siwczak Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
30 ALDONA Szczepaniak Rososzyca TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
31 Grzegorz Szczepaniak Rososzyca TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - Aldona Szczepaniak
32 Izabela Szymczak Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
33 Aneta Śmigalska Kalisz TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -
34 Tomasz Wilczak Skalmierzyce TRASA ROWEROWA WYŚCIGOWA - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 132
Mężczyźni 116
Wszyscy 248